Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 8 Newsmin
News

Новини - Page 8 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 8 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/9/2011, 20:09

Новини - Page 8 Pp11020700065

Парк Джунг Мин с нов дом

Певецът Парк Джунг Мин искаше 2011 да му е запълнена с рабоъа. Наскоро той се нанесе в нов дом.
На 8-ми, неговата агенгия лично каза, че парк Джунг Мин е подписал договор за наем на вила в сеулския Kangnan, Non Hyeon-dong и ще се нанесе там през април. Неговият нов дом е 100pyeong (мярка за площ), луксозна вила мезонет, на която депозита за наем е 1.4 милиона вона.
Специалното в къщата на Парк Джунг Мин е че тя стана известна покрай двойката Sol Kyung-gu – Song Yun-Ah, за която беше брачен дом, предизвиквайки голям интерес. Двойката е живяла там от май 2008, през миналия август, след раждането на техния син, те се местят. Сега Парк Джунг Мин ще обитава този дом заедно със семейсвтото си.
Парк Джунг Мин беше споделил в интервю за SPN, че за тази нова година си пожелава да си намери по-добър дом. Така че той сподели: "Това, че желанието ми се сбъдна така бързо ме направи щастлив, за моите родители и за здравето ми, ще наема мястото."
В същото време, след фен срещите в Япония и Тайван, Шарк Джунг Мин ще проведе фен срещи в други азиатски страни.

Source: http://spn.edaily.co.kr/entertain/newsRead.asp?sub_cd=EA21&newsid=01489126596181352&DirCode=0010201
Chinese translation: 피오나 @ PJM IFC 朴政珉國際後援會 park-jung-min.com
English translation: PlanetHyun.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/9/2011, 22:37

Честит да му е новият дом. Радвам се за него. Не знам как вървят цените на имотите в Корея, но 1.4 милиона вона само за наем ми се струват доста.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/9/2011, 23:18

Kangnan не е ли скъп квартал и местност? (Някакви бегли спомени имам) Така като гледам не е никак малка,луксозна, мезонетче,браво!!!! Със сигурност си струват паричките!!! Да му е честит новия дом на Мин и на неговото семейство!!!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/12/2011, 12:49

Новини - Page 8 04747e1761aa7e4771f05d0

Парк Джунг Мин се променя от спортен в MBMJ елегантен и красив

Парк Джунг Мин от корейската идол група SS501, наскоро издаде албума си 'Not Alone', приготвя се да снима драма в Тайван, в лик на момче-цвете, със смях сподели, че обича спортни дрехи, защото е мързелив. След изцяло облечен от пролетно - летната колекция MARC BY MARC JACOBS (MBMJ) от младеж в принц, който може да подлуди феновете.
Когато Парк Джунг Мин влезе в студиото, той поздрави всички в студиото на китайски, там освен охраната и екипът му, имало десетки фенове, които го чакали под дъжда, не е ли удивително! Екипът коментираха, че той е много сърдечен, което е рядко за звездите. Модерен джентълмен и ретро секси момче е концепцията на MBMJ и с това те ще предизвикат лятото и пролетта. Парк Джунг Мин споделя, че е започнал да се замисля за дрехите, които облича, след дебюта си: "По това време, наистина се стараех за външния си вид, по време на работата си ще нося всякакви тоалети и костюми, през ежедневието си предпочитам да съм облечен небрежно. Каза през смях, че му отнема 2 минути да се приготви да излезе: "Но все пак ще съм избрал нещо красиво, макар и спортно."
Често купува неща, без да мисли.
Той има часовници и тениски на MBMJ и др неща. Казва: "Веднъж, когато бяхв Хонг Конг, видях един пуловер, който беше на промоционала цена, влязох да разгледам и накрая си купих неща, които не бяха намалени, защото бяха прекалено красиви, за да имат ниска цена." Той признава, че обича да пазарува, каза през смях: "Често купувам неща, без да се замислям, моят стилист винаги ме спира, защото нещата, които взимам са прекалено скъпи и непотребни, стилъстът ми е по-практичен, винаги ми помага да избера.
По отношение на фотосесията за албума, той има много идей, един от екипа му сподели с усмивка: "Той е обожава да изразява мнението си." Ще приемеш ли това изказване? Отговор: "Ще го имам предвид"

Новини - Page 8 38740b96c2fe7d4f0cf4770

credit: cllslam10.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/18/2011, 21:24

Здравейте, всички!
Ние сме CNR Media.
Заради земетресението в Япония, компанията дискутираше дали да се състои партито по случай рождения ден на Джуг Мин или не.
Заради това и забавихме информацията около него.
Благодарим ви, че ни изчакахте, надяваме се да можете да ни разберете.
Рожденият ден на Парк Джунг Мин ще се празнува и е планиран.
Той ще бъде организаран с цел набиране на средства за Япония и всички приходи от него ще бъдат дарени.

1. Дата: 3 април 2011, събота от 3 pm
2. Място: Konkuk University, Millennium Hall

Подробностите ще бъдат обявени по-късно...

credit and eng.translation: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/19/2011, 09:17

Прекрасно,браво!!!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/19/2011, 12:29

Сега вече съм много спокойна и доволна и моята гордост ще направи нещо за Япония... Новини - Page 8 664246
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/22/2011, 11:11

Новини - Page 8 261974973

Парк Джунг Мин и Dal Shabet за априлския брой на 'InStyle Wedding'

Парк Джунг Мин си партнира с дамите от Dal Shabet за специалната фотосесия на 'InStyle Wedding'.
Парк Джунг Мин се превъплъти в ролята на красив младоженец, като за романтичната фотосесия си партнира с всяко едно от момичетата от Dal Shabet', облечени като булки. От екипа казват, че Парк Джунг Мин, обуславяйки се на дългогодишния си опит, е учил момичетата как да позират, за да покажат стил и класа.
Пълната фотосесия ще можете да видите в специалното априлско издание на 'InStyle'.


Новини - Page 8 261975037

credit: Allkpop

Признавам си, че нямам търпение да видя тази фотосесия... Предвиждам нещо невероятно красиво... Пък и мога да си помечтая, нали? Новини - Page 8 61137
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/22/2011, 11:26

Новини - Page 8 262059307

Парк Джунг Мин ще участва в THE CHARITY CONCERT

K Pop Charity Concert ~ Part 1 ~ 21.04.2011

Парк Джунг Мин ще вземе участие заедно с още корейски звезди в K Pop Charity Concert, част първа... На една сцена Мин ще бъде заедно с колегата си Ким Хьонг Джун. На една сцена, в един и същи ден, на едно и също събитие... Жалко само, че няма да пеят заедно, иначе идилията Том и Джери се заформя Новини - Page 8 305739

Този концерт е част от мащабния проект - THE CHARITY CONCERT, който представлява четири огромни концерта в различни дни за набиране на средства за жертвите в Япония.

credit: peacejerry@twitter
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/22/2011, 17:07

Оооо на една сцена двете душички,това е страхотно,пък знае ли човек може и някаква изненада да има от тяхна страна и да изпеят двамата някоя песен на SS :)

Тази фотосесия ще е изключително нежна и хубава,нямам търпение да я видя :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime3/29/2011, 18:15

Новини - Page 8 1d2ca48e7484466866096eb

Нова песен като подарък за феновете

Парк Джунг Мин ще подари на феновете си нова музика по време на своя рожден ден.
Аз не съм сам, по време на своята промоция, Парк Джунг Мин получи много подкрепа и фенска любов. Заради това той иска да им се отблагодари за безкрайната подкрепа като издаде нова песен.
Освен новата песен, албумът включва 40 страници фотокнига, която ще покаже невиждани досега страни от чара на Джунг Мин, които тотално ще замаят феновете.
От 7 април албумът и фотокнигата ще бъдат официално в магазините в Корея.

Source: Newsen
Korean to Chinese Trans: Cat Cat 501
Chinese to English Trans: slam10@SGTripleS
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/3/2011, 17:29

Новини - Page 8 11209792

Парк Джунг Мин използва секси дупето си, за да изпише име

Певецът Парк Джунг Мин празнува своя рожден ден за първи път с феновете, след дебюта му преди 7 години.
Това е специално събитие не само за Джунг Мин, ами и за феновете.
Когато Парк Джунг Мин беше заедно със SS501, те винаги са били заети или са били извън страната по време на неговия рожден ден и той никога не е имал шанса да празнува с феновете си през тези 7 години.
Като допълнение, Парк Джунг Мин издаде своята нова песен 'Like tears are falling' в интернет.

credit: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/3/2011, 18:41

Хахаахаахаха мнгоо интересно :) А снимката е култова :) Радвам се,че Мин е празнувал рожденния си ден с феновете, колко прекрасно Новини - Page 8 475896
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/3/2011, 19:54

Определено е било забавно да го видиш... Сега и на това чакам клипчета... А и ми е интересно какво ли е изписвал... Новини - Page 8 593930
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/8/2011, 17:26

Новини - Page 8 2011040808407777161

Парк Джунг Мин плаче в желането си да стане мъж... Издава фотокнига

Певецът Парк Джунг Мин от SS501 реализира фотокнига, в която разкрива различните лица на своя чар от сладост до шик.
Издадена на 8 ми април фотокнигата вкючва и първият мини албум на Парк Джунг Мин - 'The, Park Jung Min'. А фотокнигата демонстрира неразкривани досега страни на чара на Джунг Мин. Още повече, че той демонстрира много повече актьорските си умения в 'Sweet chic', отколко видяхме в 'Not Alone'
Обложката е така направена, че не може да се прецени кое е лицето и кое гърба, което привлича още по-силно вниманието.
Концепцията на фотосесията за 'The, Park Jung Min' от една страна разкрива невинността на бликащите сълзи, а от друга тишината и силата на мъжките сълзи.
Сладък и палав, Парк Джунг Мин демострира по-голяма зрялост, превръщането на момчето в мъж. Тази идея той самият е разисквал с фотодиректора.
Освен Япония, Тайван, Сингапур, Парк Джунг Мин ще посети Хонг Конг, Тайланд и др в своето Азиатско турне.

credit: osen eng.translation: xiaochu@quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/10/2011, 21:32

Малко да се върна назад,към предподледния пост, ще ме извините.
Фотокнигата живо ме заинтригува. Бих искала да да видя Мин в тази светлина, като истински мъж. Много много искам да го видя такъв!!!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/10/2011, 21:47

Дам, Пламс, цялата фотокнига е качена вече и съм я пуснала тук... Той е невероятно страхотен... Иначе за това предаване... като че ли ще бъде от няколко серии... Не мога да разбера... Новини - Page 8 5321
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/21/2011, 16:09

Подробности около предстоящата актьорска кариера на Парк Джунг Мин

Ролята, която ще играе Парк Джунг Мин в предстоящата му тайванска драма е на корейски студент отишъл да учи в Тайван и завързал любовна история с тайванска актриса. Ще бъде романтична комедия. Парк Джунг Мин ще замине за Тайван, за да се снима и подготвя за драмата от средата на май и вероятно ще остане там до август месец.
Също така той е бил избран за герой в следващата драма на писателката Lee Yoo-jin, която ще започне да се снима в края на тази година. Lee Yoo-jin е създала сценария на драмите ‘Phoenix’ и ‘Bad Love’ (този филм съм го превеждала аз, беше първата ми преведена на български драма и мога да се радвам единствено, че имаше хепиенд на самия му финал).
credit: ode@SS501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/29/2011, 14:30

Новини - Page 8 20110428111111111113039

След като приключи договора му с DSP Media, през август миналата година, парк Джунг Мин подписа нов договор със CNR Media, стартирайки солова кариера. Той издаде своя първи самостоятелен албум 'THE, Park Jung Min' на 7 април 2011, обиколи Азия в своя Азиаски тур, за да прави фен срещи и ще участва в драма в Тайван - все активности, които повлияват успешно кариерата му. Зает с графика си в Тайланд, Китай и Япония, Парк Джунг Мин намери малко време за по кафе, за да си поговорим с нас, IBTimes.
В началото мечтата му била да бъде актьор, а не певец признава Парк Джунг Мин пред различни медии. Преминавайки към различна компания, той ще дебютира и като певец, и като актьор. В това интервю, той ще разкаже за мечтите си, докато те се сбъдват.
Парк Джунг Мин каза:"Хората са казвали, че веднъж да вляза в развлекателния бизнес, това ще е най-доброто за мен. Но актьoрството е кратък сън. Смятам, че актьорите често живеят алтернативни животи." Родителите му били против неговото първо прослушване, когато бил 6-ти клас, той не издържал всички кръгове, но възможността да се яви, накарала Парк Джунг Мин да се замисли и да мечтае.
По време на втората си година в колежа, Парк Джунг Мин за първи път отишъл в мениджърска компания. Макар че нямал финансова възможност да си позволи наставник,попаднал в агенция, която е била различна от обичайните. Агенция - измамник, в която ти взимат таксата на обучение и те мамят с времето на обучение. Той казва: " Изглежда това се оказа една добра възможност". Там се запознах с много като мен, които искаха да станат звезди. Училището се намираше в Apgujeong, всеки ден ходех и получих много възможности за прослушване." Корейската звезда Парк Джунг Мин продължи да разказва доволно: "Никога не съм очаквал, че имам фенове в Турция, феновете там наистина се надяват да ме видят на сцената, дори получих покана от турското правителство."
Макар че получава толкова фенска любов, откакто е дебютирал, не е имал приятелка нито веднъж: "Имаше леки забежки, но ако става дума за любовен трепет, няма нищо такова. Изглежда е време да отворя себе си за любов." Парк Джунг Мин усмихнат каза, че неговото момиче трябва да умее да го разсмива искрено. Също така уверено заявява: "Момчетата трябва да имаме смелостта да действаме, когато трябва или когато се появи проблем, когато момичето преживява тежък момент, трябва да я защитаваме точно както защитавам семейството си и моята сестра, давайки им това, от което се нуждаят." Особено, защото получавам подкрепата на феновете си и на семейството си.
Макар че когато е на работа, той е демонстрира чара си, когато е сред близките си той става палав и сладък. Джунг Мин е искрено благодарен за постоянната подкрепа от страна на своите фенове. Той подчертава: "Имам добра памет и запомням всеки един от феновете си, особено ако идват често да ме подкрепят." - демонстрира любовта си към феновете Джунг Мин.
Вървейки стъпка по стъпка по пътя на мечтите си, получавайки любовта на феновете си, Парк Джунг Мин е точно както сам се определи: 'Красиво момче'.


credit: cllslam10.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 20:48

Новини - Page 8 93c8f06a19faf81aac4b5ff

Парк Джунг Мин отказва да обича Choi Ji Woo

Парк Джунг Мин от SS501 пристигна в Хонг Конг, за да промоцира първия си солов албум. Той сподели в интервю, че си е купил часовник за 10.000 хонг конгски долара като подарък за рождения ден, а също такава се надява феновете да му помогнат да си закупи къща догодина.
Парк Джунг Мин, ще се снима в тайванска драма, не би искал да се разголва пред камера, но ще даде най-доброто от себе си за заснемането на интимните сцени. Той ще се върне в Корея, за да се снима в корейска драма и филм през втората половина на годината. Попитан с коя известна дама би искал да се снима, той сподели, че харесва идеята по-възрастна жена и по-млад мъж и когато репортерът му казал за Choi Ji Woo, Парк Джунг Мин възкликнал: "Тя вече си има гадже!"( Не би работил с обвързана дама?).
Парк Джунг Мин ще лети за Япония, за да промоцира албума си и не се безпокой от високото ниво на радиация там.

credit and eng.translation: ss501chapter.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 20:54

Хехе сладур. Добре го е казал Новини - Page 8 3647 Този часовник май е доста скъпичък,въпреки че тази валута нищо не ми говори. Пожелавам му да си купи една голяма хубава къща :) И нямам търпение да го гледам в някоя драма :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 22:02

Жужу, ми той чака феновете да си купуват билети, албуми и каквото се сетиш, за да спечели пари за къща... Това е тънката шега... Мн е мил станал, Мин Новини - Page 8 5321 ...

Новини - Page 8 F0447c17bf48fb50b3de05b
Парк Джунг Мин зависи от феновете, за да си купи имот

Наскоро Парк Джунг Мин посети Хонг Конг, за да промоцира своя първи самостоятелен албум. Феновете дори му честитиха рождения ден.
Парк Джунг Мин си пожелава за следващия рожден ден да си купи къща, като се надява феновете да му помогнат да го направи.
Подробностите около предстоящите снимки на тайванската драма с Парк Джунг Мин са, че за нея той трябва да си пусне дълга коса и трябва да се научи да язди кон. Освен това, той вече е говорил със своята агенция за това, че не иска да се съблича гол пред камера, но няма нищо против да участва в сцени с целувки. Парк Джунг Мин споделя: "Надявам се феновете да не ревнуват, те просто могат да си представят, че те са на нейно място." През втората половина на годината той ще се снима в корейска драма или филм и той би се съгласил на сценарии, в който се разиграва любовна история между по-възрастна жена и по-млад мъж. ПаркДжунг Мин през цялото време на пресконференцията се е държал приятелски, понякога даже е проговарял на китайски, за да разведри атмосферата, а когато един репортер случайно закачил един абажур, той попитал на китайски абажура: 'Добре ли си?'.

credit: HK Apple Daily eng.translation: ss501chapter.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime5/1/2011, 08:48

Надявам се абажура да му е отговорил,че те нещата просто оживяват покрай Мин :) Браво на него,че е отказал сцени със събличане,не му даваме да прави такива неща!
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime5/4/2011, 17:32

Хахахха...нееее, хич не е гаден (казвам го без и идея за зла умисъл)...
Мен ме заинтригува "Дълга коса" и "Язди кон"... очертава се да бъде интересно. Оххх...май предпочитам драмите да се пазят в тайна и да се казва за какво става въпрос точно преди излъчването...
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime5/4/2011, 18:06

Новини - Page 8 593930 Хриси, заради феновете ли го казваш или заради абажура? Новини - Page 8 44536
Аз за драмата на Мин искам да си зная всичко предварително... Нямам голями очаквания за нея от страна на сценарии, не споделям страстта му към Анджи Чай, но щом той ще играе, той ще е я направи така, че да си заслужава гледането...
Само че колко време ще чакаме Мин да му отрасне косата Новини - Page 8 593930 Кога смята да снима драма, като се подстрига миналия по миналия месец... Новини - Page 8 593930
Иначе, Жужи, нямам против, че е отказал интимните сцени, ама нали се правеше на голям мъж и казваше, че е креватни сцени ще снима и гърба си гол щял да показва... Новини - Page 8 593930 Изпари му се желанието... Новини - Page 8 593930
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Новини - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-