Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 13 Newsmin
News

Новини - Page 13 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 13 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 11:45

Ей, искрено се ядосах като прочетох новината. Как може от компанията му да се отнасят така с него. Ще загубят ценен кадър и ще съжаляват. Мин е кадърен и бързо ще си намери компания и ще се окопити, сигурна съм, но те защо се подиграват така с него не знам Новини - Page 13 257111
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 11:46

Нем, това е възможно най-лошата новина, която съм пускала за Мин. Щом са стигнали до съд, значи нещата са мн сериозни. Сега започва голяма делба, а той докато си намери нова агенция, докато подпише договор с нея и докато започне да работи за нея ще мине поне половин година. Трябва да забравим за него през 2012... След това е мн страшно, ако онези все пак успеят да извъртят нещата и го съдят за неустойка по договора. Плюс това това е корейско-тайванската компания, той иска да избяга от тях... Просто съм мн притеснена какво ще случи с Мин. Страх ме е да не изпадне в някоя депресия, както когато групата се раздели... Ужасно новина, мн съм разстроена! Новини - Page 13 439114
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 12:06

Новини - Page 13 911361 Еееее стига бееееее,ужасно е това.Лоли е права докато намери нова компания докато се сработят,ала бала,и ей на хвъркна годината. Новини - Page 13 47261 Не е честно това спраямо Мин,егаси хората. Новини - Page 13 849469И аз с еопасявам да не изпадне в депресия..дано всичко мине по-леко за него.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 12:14

Дано всичко мине леко и има нови предложения, защото ще е мн зле... Горкият. А и има мн да мисли какво да прави, как да подпише... Съмнявам се да рискува с нова агенция, по-скоро смятам, че ще подпише с някоя на колегите си, стига да му предложат. Но аз съм 100000000% против да подписва договор с В2М на Сенг и Кю... За мен това е възможно най-лошият избор. Тази агенция от звездите Сенг и Кю направи "Сенг и Кю?! Кой бяха тези?!"... Страшно калпава политика. И тук съм готова да споря и да оборя всяка една от вас, ако някоя не е съгласна с мен! Новини - Page 13 826482
А иначе се радвам, че Мин напуска CNr, защото от тези бях безкрайно недоволна напоследък. Пропиляха му звездния талант тези тъпаци и се опитваха по всякакъв начин да доведат кариерата му до нула, вместо да го изтрелват към върха... Но недоволството си никога не съм го крила. Време беше да се махне от тези смотаняци. Но дано не попадне на нови.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 12:36

Lollipop написа:
Тази агенция от звездите Сенг и Кю направи "Сенг и Кю?! Кой бяха тези?!"... Страшно калпава политика.

Аз съм на 1000% съгласна тук с теб..така си е..и то за голямо съжаление. Новини - Page 13 142519
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 17:17

Едни казват, че може да подпише договор с друга компания, други казват, че не може докато не приключи със CNr... Вече не зная на кого да вярвам.... Дано онези глупаци от CNr да дадат някакво официално изявление, че тази каша мн ме дразни... А Мин страда! Новини - Page 13 1572343096
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 17:51

Той миличкия се скъса от работата, а тези хора само за пари ламтят... Радвам се,че я е напуснал и изключително много се надявам да спечели делото. Как ми се иска от S+ да му предложат договор и заедно с Бебо да са в една компания. Дано Мин да е добре :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 18:50

Дам, Жужи, и аз си мечтая те да му предложат.... Обмисляйки сега с коя компания бих искала да работи, определено се спрях на тях... Те имат чудесна стратегия за Бебо, доволна съм от нея... Така че се моля Мин да отиде при него... А пък и какво по-хубаво от това Том и Джери да са заедно, ще бъдат адски щастливи... Новини - Page 13 475896
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 19:28

Lollipop написа:
А пък и какво по-хубаво от това Том и Джери да са заедно, ще бъдат адски щастливи... Новини - Page 13 475896

Ееееех колко хубаво би било нали.. Новини - Page 13 688934
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/12/2012, 20:38

Хора, не ги знам много компаниите, ама ще се радвам да се събере поне с някой друг от останалите ни момчета.
Лоли, след изчитането на коментарите ти още повече ми се присви сърцето. Пропиляха му таланта тия наистина, но не казвай да забравим за него тази година. Много гадно ми звучи. Надявам се скоро да подпише с някоя подходяща компания и да не изпада в депресии. Стига с тия депресии. Новини - Page 13 801332 Днес тази новина ми дойде като гръм от ясно небе. Разтревожена съм и за него и за останалите...Какво ли ги чака..В един такъв момент събирането на SS ще е много добре.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/13/2012, 10:40

Парк Джунг Мин от SS501 разкри вътрешните си мисли:"Съжалявам, че съм накарал феновете си да се тревожат за мен, аз няма да спра с активностите си."

Въпреки че е в конфликт с агенцията си, Парк Джунг Мин продължава със своята активност в Япония. Той замина за Япония на 13.04.2012 слеодбяд и планира да изпълни работния си график за 14.04.2012 от 14:00. По време на интервюто за edaily, Парк Джунг Мин каза: "Внезапността на новината накара моите фенове да се тревожат, съжалявам." В същото време допълни: "Докато се разисква този въпрос, аз бих искал да съм с феновете си." Той призна вътрешните си тревоги: "В момента се тревожа за бъдещата си музикална активност."
Парк Джунг Мин вече е подал иск в съда с молба да бъде прекратен договора му с агенцията. От началото на годината Парк Джунг Мин търси съвети с консултанти в Корея, Япония, Китай и др.страни, за да преустанови договора си по законен ред.
Парк Джунг Мин твърди: "Освен 150 милиона вона платени ми от агенцията, другите приходи не се начисляват правилно." Обвинението е било представено на съда. А двете засегнати страни - Парк Джунг Мин и CNr се опитват да разрешат проблема.
За момента той ще продължи кротко да изпълнява планирания си работен график, защото не иска да разочарова феновете си. През това време ще разреши и проблема с агенцията си.
Korea's Roy Media или бившата агенция на Парк Джунг Мин е формирана от CNR Media (Корея) и Taiwan TV drama production Comic-Ritz (Тайван). Парк Джунг Мин подписа договор с тях в края на лятото на 2010.
Source: edaily
Chinese translation: 피오나@PJM IFC
English translation: RoyalPJM
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/13/2012, 10:41

Парк Джунг Мин съди агенцията си поради неспазени договорени отношения

Чрез съдебен иск Парк Джунг Мин желае агенцията му CNr да изпълни разпределението на печалбата според сключения им договор. По време на интервюто за Star In той заяви, че вече е започнал независима солова активност през март. Парк Джунг Мин заяви, че очаква задоволително съдебно решение. Korea's Roy Media или бившата агенция на Парк Джунг Мин е формирана от CNR Media (Корея) и добре познатата Анджи Чай, която продуцира тайвански драми с логото на Comic-Ritz. Техният единствен артист е Парк Джунг Мин и според читателите тази компания е създадена специално за него.
След като научиха новините феновете бяха шокирани, казваха: "Надяваме се този проблем да бъде разрешен." А също така пишеха в туитър на Парк Джунг Мин, за да подържат духа му. Също така между читателите имаше и спекулация, че това е проблем, който като начало е възникнал между CNr и Comic-Riz. Но това, което със сигурност феновете искат най-много е да този проблем да се реши бързо.
Source: Yes Entertainment
English translation: RoyalPJM (royalpjm.wordpress.com)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/13/2012, 11:01

Да, определено сме разтревожени. И все пак усмивката му не пада. Надявам се всичко да се разреши мирно и кротко. Защо да се притеснява за музикалната си кариера...Такъв глас и талант няма да остане просто ей така...Всичко това е адски тъжно Новини - Page 13 801332
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/13/2012, 11:06

Има защо да се тревожи. Без договор, какъвто и глас да има, ще си пее в банята под душа... Новини - Page 13 269117
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/23/2012, 16:13

Новини - Page 13 359b033b5bb5c9ea06487241d539b6003bf3b3dc

Парк Джунг Мин се смее по време на интервюто с нас, иска да играе ролята на спокойно момче

Новини - Page 13 80cb39dbb6fd526648904db6ab18972bd50736dc

Голямата пречка на корейските звезди да посещават Тайван е езиковата бариера. Въпреки това Парк Джунг Мин, използвайки своята усмивка и език на тялото си, разчупва отчуждението. Той пръв ще каже 'здравей', ще се поклони, ще стисне ръка с екипа, макар че ги вижда за първи път, показвайки своят професионализъм и приятелско благоразположение.
В драмата на CTV 'Fondant Garden' Парк Джунг Мин играе закачлив бунтар. Тъй като ролята му се съответства на реалният му характер, той споделя, че иска да играе привидно спокойна личност със скрит бунтарски дух.
Корейската вълна залива Тайван. Siwon от Super Junior, Donghae и актрисата Goo Hye Sun дойдоха в Тайван, за да снимат идол драма един след друг. Парк Джунг Мин от SS501 също се присъедини към този тренд. Той искрено призна, че не е гледал други идол драми, но смята, че драмата създадена в екипност от Корея и Тайван би била много успешна.
Парк Джунг Мин сподели, че да се снима драма в Тайван е напълно еднакво както в Корея. Екипът е много сериозен. Макар и да съществува езиковата бариера, след като прекарат известно време заедно започват да разбират и споделят своите виждания и мисли. Той през смях споделя, че е общувал с Ман Шу много спокойно. Дори да не са били в състояние да се разберат с думи, Джунг Мин казва с мистериозна усмивка: "Мога да използвам езика на тялото си.", което предизвиква смях веднага.
След като е прекарал 7 месеца в Тайван, Парк Джунг Мин се смята за наполовина тайванец. Страстта на тайванците и вкусната им храна са оставили у него голямо впечатление. Също така сподели, че е водил сестра си на пазар, когато тя му е дошла на гости. А ако другите от групата го посетят в Тайван, той ще ги заведе в заведение, където се предлага пържена храна и ще изпият по едно питие.
Парк Джунг Мин носи колекцията на Прада пролет/ лято, а също така часовник на Орис за фотосесията за списанието ни. Той има собствено виждане за модата. Даже да има стилист около него, той ще настоява да е облечен в тези дрехи, които отговарят на неговия моден усет.
Той разказва, че в личния си живот носи светли и удобни дрехи, но когато е на фотосесия предпочита готини дрехи, които да го подчертаят. Също така добавя, че основното което си купува са часовници. На въпроса колко пари пръска за за тях, той през смях отговаря: "Тайна.". Някога той е имал онлайн магазин, защото модата е доста вълнуваща за него. Но го е затворил поради липса на време за него.

Новини - Page 13 0d338744ebf81a4c59779d6bd72a6059242da6ce
Source: udn.com
English translation: RPJM
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/24/2012, 07:53

С усмивката си,Мин може да разтопи и айсберг Новини - Page 13 688934 Разбирал се с езика на тялото...тцтцтц Това означава ли,че и с нас така ще се разбира....ако имаме късмета да го видим.....
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/24/2012, 11:39

Той е прекрасен !!! Новини - Page 13 688934
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/24/2012, 14:46

Мисля, че дам... Определено бихме се разбрали чрез езика на тялото, той е доста експресивен, така че няма как да не разберем какво иска и какво ни казва... Новини - Page 13 44536 Сигурна съм, че мн е забавлявал снимачния екип...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime4/25/2012, 04:05

Абе Мин влезе ли в една стая тя вече не е същата. Новини - Page 13 688934 Новини - Page 13 628242026
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime5/9/2012, 12:22

Из туитър се носят прокобни новини... Говорят, че малкият Дюки е починал. За всички ни е ясно, че ако е истина, сърцето на Мин е разбито. Дюки беше толкова мъничък, не зная какво да си мисля, но ми е мн болно за Мин... Това не биваше да се случва...
Новини - Page 13 Xdyhe
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime5/9/2012, 13:26

Стига бе... Новини - Page 13 801332 дано не е истина...На Мини ще му се струпа много... Новини - Page 13 801332
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime5/9/2012, 14:26

Парк Джунг Мин и неговото кученце Дюки

"Най-сетне нашето кученце умря в 1 часа следобяд. Той започна да се чувства зле миналия петък. Лежах си с него и то изпъшка. Подготвяше се да умре. Бях готов за смъртта му, но таях надежда и се обвинявах, че не съм направил всичко по силите си да му помогна. Когато си припомня всичко това, сълзите сами извират от очите ми.
Той беше все така готин, макар че умираше.
Бих искал да го бях прегръщал повече и да бях дал най-доброто от себе си за него.
Като се замисля исках да го държа жив колкото се може повече, макар че знаех, че му е трудно.
Съжалявам.
Изоставих работата си, защото се грижех за него.
Извинявам се за това.
Ще дам най-доброто от себе си, защото притесних другите хора.
Благодаря за вашите молитви."

credit: Charisma_Jo


Последната промяна е направена от Lollipop на 5/9/2012, 19:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime5/9/2012, 14:38

Много тъжно, страшно тъжно... Новини - Page 13 801332 Една от най-кофти новините, които съм чела в нашия форум (наред с още няколко). Аз се разплаках само, докато четях. Новини - Page 13 269117 Представям си какво му е на Джунг Мин. Милото животинче се е мъчило няколко дена. А с него и Мин. Аз толкова се радвах, че си има любимец, с който да се забавлява. А сега... Новини - Page 13 801332 Годината не започна добре за Мин. Дано да последва нещо хубаво! Трябва да последва!!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime5/9/2012, 14:42

И аз това си казах като прочетох това... Кученцето е било на 3 месеца, просто как се е случило не зная... А неговото страдание да го задържи повече живо, та макар и да се мъчи ми е толкова познато, че ме боли, че той е трябвало да мине през същото... Лежали са и са се гушкали - и аз така правя с моите котки, когато са болни или страдат... Разбирам го и ми се иска цялата тази история да беше по-хубава за него. При всички тези ужасни неща през които трябва да премине сега, това напълно ще го сломи... Новини - Page 13 2595273919
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime5/9/2012, 17:09

Милия Мин Новини - Page 13 269117Той толкова му се радваше...И аз когато го четох заплаках....тези дни и на мен ми се случи същото Новини - Page 13 269117Силно се надявам това да не го сломи....Мин всички ние сме с теб Новини - Page 13 847810305
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794

Sponsored content



Новини - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-