Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Hyun Joong в пресата...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime9/23/2010, 19:57

First topic message reminder :

Буквално всяко едно азиатско списание ще се избие за материали,интервюта и фотосесии на Хьон Джунг.
Броеве,окрасени с красотата на Хьон Джунг не излизат само в Корея,ами и в Япония...Тайван...Сингапур...и т.н.
Тази звездичка е номер едно новина и всички искат да знаят, видят и прочетат нещо за него...

Многобройните издания станаха толкова много,че вече е време да ги отделим в нова тема ....


Hallyu Wave Magazine ~ October 2010 issue

Hyun Joong в пресата... - Page 10 1210

Всичките сканирани странички тук - Kim Hyun Joong in Hallyu Wave Magazine ~ October 2010 issue


AISHITERU!KANKOKU DRAMA No.3.5

Hyun Joong в пресата... - Page 10 08b65f2a93a566b898250a20

Всичките сканирани странички тук - Kim Hyun Joong ~ AISHITERU!KANKOKU DRAMA No.3.5



Weekly Magazine”JOSEI JISHIN” No.10/5

Hyun Joong в пресата... - Page 10 0a7a322f5d0320aa8b1399b4

Всичките сканирани странички тук - im Hyun Joong ~ Weekly Magazine”JOSEI JISHIN” No.10/5







P.S Останалите утре ;ДД


Последната промяна е направена от Insomnia на 2/18/2011, 18:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 17:21

Интервю на Хьон Джунг за списание "Choa" No.8 [2012.03]
Въпрос: Какви са разликите между корейската и японската версия на песента Kiss Kiss?
Текста носи същото послание. Японската версия е лесна и удобна за японските фенове. Ако промотирам в Япония, мислех, че ще бъде добре да добавя някои фактори, които да им бъдат познати като J-Pop.

Въпрос: Концепцията на снимките за обложките на трите версии на албума носят различни впечатления от корейските версии
Исках да покажа три концепции - нежен, секси и харизматичен. Обаче това отне време. Всъщност, имаше 9 снимачни площадки. (общо 9 тоалета) Жалко, че не можах да ви покажа всичките. Само да можех да разкрия тези снимки в интернет. Лично аз харесвам секси концепцията с червения тоалет. Обикновенно нямам възможноста да обличам нещо червено.

Въпрос: Историята в Kiss Kiss е среща с жената от сънищата. Наскоро срещал ли си момиче, което да почувстваш като жена изпратена от съдбата?

Чувствам, че да. Имах възможноста да се срещна с жената към която бях привлечен от дълго време. Чувствам се странно, че ми се случи. Беше корейско момиче (казва го на японски)

Въпрос: "Силата на усмивката" излъчва нежност и решеност. Кои са любимите ти моменти от песента?
Когато записвахме песента, в Япония се случиха много бедствия. Докато си мислех за онези страдащи фенове, пеех песента за тях. Мислех, че това което можех да им дам е песента ми. Знам, че една песен не може да им повдигне духа напълно, но исках да направя нещо, което да намали болката.

Въпрос: Някакви странни случки, които си преживял наскоро?
Дрехите ми изчезнаха една по една. Дори с камера за наблюдение, неможахме да разберем кой ги е взел. Никой не излезе на монитора. Не само дрехите, но също така и часовниците ми изчезнаха един по един.

Въпрос: Някой специфичен момент в Япония, който не можеш да забравиш?
Не можех да чета на японски изобщо когато дойдох в Япония за първи път. Взех лекарство за крака вместо паста за зъби (смее се). Също така взех лосион за тяло вместо лосион за коса. Едното от лекарствата, които взехме от феновете беше онова за краката и го оставихме в банята.
Това е защото направих неправилно предположение. Един мембър на SS501 продължи да използва лекарството като паста за зъби, което предизвика кървене на венеца.
Предполагам, че моя венец е силен, защото на мен това не ми се случи.
Credit: ameblo.jp/breakdown0606/entry-11180171953.html


Последната промяна е направена от AmiraSalvatore на 7/8/2012, 19:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 17:27

[Scans] Hyun Joong feature in MYOJO April Issue
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mj124
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mj214
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mj324

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 19:17

На снимките е уникален Hyun Joong в пресата... - Page 10 688934 .Дрехите и часовниците му изчезнали безследно ,кофти Hyun Joong в пресата... - Page 10 911361 вероятно има нещо свръхестествено в това. Hyun Joong в пресата... - Page 10 3647
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 19:36

[Scans] Hyun Joong Shukan ~ Shukan Josei & Josei Jishin [2012.04]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei4
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Jishin4

Hyun Joong в пресата... - Page 10 Jj315

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 19:44

[Scans] Hyun Joong feature in Josei Jishin [2012.04]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei114
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei124
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei134
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei145
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei154
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei165
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei174
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei184
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei194

FIRST IMPACT

Hyun Joong в пресата... - Page 10 Josei1104

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 19:51

[Scans] Hyun Joong feature in Josei Jishin [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin114
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin124
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin134
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin144
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin154
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin164
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Joseijishin174
Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 19:54

[Photos] Kim Hyun Joong Singapore FanMeeting feature in Life!people newspaper [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Lifepeople24
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Lifepeople34

Credit: Chris Lyn
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 19:59

[Photos] Kim Hyun Joong feature in Hong Kong Newspaper [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Newspaper14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Newspaper24
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Newspaper34

Credit: @Henecia青贤 + poccapoca + as tagged
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 20:04

[Scans] Kim Hyun Joong feature in AnAn Vol.1807 [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan114
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan124
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan134
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan144
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan154
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan164
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan174
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan184
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan194
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Anan1104

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/8/2012, 20:11

[Pic] Kim Hyun Joong feature in HK "YES!" Magazine [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Yes4
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Yes14f
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Yes25
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Yes34
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Yes45
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Yes55


Credit: yesmagazine.com.hk/coverstory.aspx
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 10:54

[Scans + Интервю] Kim Hyun Joong Singapore Asia Fan Meeting Tour @ i-weekly No. 759 [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Iweeklyno75920120517hjs
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Iweeklyno75920120517hjs
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Iweeklyno75920120517hjs

(Грабвайки вниманието на всички)
Идвайки за първи път в Сингапур да проведе своята фен среща, Ким Хьон Джунг с приятелския си характер промени стандартите на обикновенните фен срещи провеждани от корейските звезди. Очарователни песни, невероятни хореографии и нулева дистанция, постоянен фен сървиз през тези два часа.
Закачайки се от време на време и резервиран понякога, чарът който убива за секунди пръскан от мъжът с многото лица, как може да му устоите?

(Чуйте! музикалното изпълнение на Ким)
Всички тези ефекти, екип от 10 танцьори в допълнение със списък включващ 14 песни, фен срещата беше точно като мини-концерт.
Отначало Ким Хьон Джунг се появи в средата на сцената, повдигайки атмосферата веднага с хитовата танцувална песен "Let Me Go" и "Break Down". Когато пееше "Please" той дори щедро разкри оформения си корем, предизвиквайки оглушителни писъци. След това за "Happiness is.." той покани всички да пеят заедно с него, "Kiss Kiss", "I am Your Man" и други. За изпълнението на "Lucky Guy" по време на енкор-а, цялата зала стана за да ръкопляска, но най-любимата част бе когато той беше "обсебен" от Yoon Ji Hoo, изпълнявайки песента от официалния саундтрак на "Boys over Flowers" - "Because I am stupid", в допълнение със сцени от драмата. Познатата песен накара феновете да си спомнят великите моменти от това кога за първи път са били пленени от него.

(Вижте! Безкрайно изненадани)
Концертът на корейската звезда не може да мине без видео клипове между сесиите. Това е времето в което звездите показват идеите и креативноста си. Ким Хьон Джунг преди време разкри, че ще покаже други страни от себе си които никога преди не е показвал. Точно както се очакваше. В тази вечер той бе превърнат в извънземно идвайки на земята, за да я изследва и после се появи като беден просяк, но най-запомнящия момент, който предизвика цялата зала да ахне бе този клип. Докато феновете гледаха кои са петте неща, които иска да направи за "въображаемата" си приятелка, която беше гигантско мече, докато всички се наслаждаваха на това, той внезапно "слезе от екрана" и направи изненадващо появяване и без да даде никакво предупреждение, слезе долу на сцената, за да подари гигатското мече на един негов фен!

(Играйте! Големи награди)
По време на сесията с игрите, предизвиквайки феновете, Хьон Джунг имаше за задача да отговаря на въпроси, увличайки се повече и повече в играта той позира като Мерилин Монро, правейки сърце с ръцете и бейзболни пози, но измежду всичките най-забавното бе когато позира в класическата поза Мерилин Монро. Въпреки че крайният победител можеше да получи снимка заедно с неговия идол, неочаквано първоначално дискфалифициран фан се появи на сцената и дори получи букет цветя лично от Хьон Джунг, такъв щедър подарък просто накара другите фенове на Ким да завиждат.

(Чупене на рекорд)
В онази вечер на фен срещата, поставяйки рекорд с 3000 фена, накара Хьон Джунг да отправи своята благодарност към феновете му: "Преди изпълнението, бях ужасно стресиран и бях поставен пред това предизвикателство, обаче след като ви видях веднъж, вече съм добре."
След фен срещата, въпреки че умората се изписа на лицето на Хьон Джунг той все пак изпълни обещанието си, показвайки прекрасната си усмивка, прекарвайки 1 час и 15 минути за неговата Hi-5 (Дай 5) сесия и се здрависа с всички, които бяха на фен срещата, чупейки рекорда на всички предишни концерти.

(Специални аспекти изън сцената)
Известния човек: Друг освен Хьон Джунг, виновника за всички тези писъци в залата беше и бодигардът му, Господин Jeong. Господин Jeong, който е добросъвестен и отговорен, всеки път когато изпълнява своя дълг, друго освен това, че осигурява безопасността на своя повелител той гледаше с огромна грижа онези деца дошли да видят тяхната звезда. Ето защо, друго освен обичайки своята звезда, те трябва да обичат и онези, които стоят до него. Те имат дори фейсбук страница за него, карайки много фенове на Хьон Джунг да натиснат бутона "Харесвам" в негова подкрепа. Господин Jeong, станахте известен.

Като първа спирка от това азиатско турне, Сингапур привлече фенове от Малайзия, Япония, Тайланд и други страни от който феновете дойдоха до тук.

(15 минути с Ким Хьон Джунг)
Въпреки че пристигна 2 дни преди събитието, графикът му бе препълнен.
След пристигането му следобяд, той отиде направо в хотела за пресконференцията последвана от маратон от интервюта веднага след това. Имайки възможноста да седна лице в лице с него вече беше 8 часа вечерта.
Очарователното му лице показваше лека умора, дори усмивката му се показваше едва едва само пред камерата. Легендарният закачлив и пълен с изненади "4Д човек".

Q1: От къде дойде идеята за U:zoosin значката, която ще дадеш по време на фен срещата?
Винаги съм имал огромен интерес към космоса. Идеята за дизайна дойде от въображаемия ми космически свят. Колко време ми отне? 5 минути.

Q2:Идвайки в Сингапур за трети път, коя местна атракция би искал да посетиш?
The Marina Bay Sands и Виенското колело. Излизайки навън, човек трябва да се чувства наистина свободен.

Q3:Защо имиджът ти е все повече и повече мъжествен?
Като изпълнител, промените са необходимост. Само когато правя промени мога да покажа многото си страни и така няма да изгубя подкрепата на феновете си.

Q4:Чаровният принц или човекът звяр, кой е истинския Ким Хьон Джунг?
Много е трудно да се каже, защото и двете страни са в сянката ми. Очарователния принц, главно за нуждите на снимките...в истинския живот съм повече закачлив и съм повече мъж в мисленето си.

Q5:Друго освен сменяйки имиджа си, как мислиш, че можеш да задържиш мястото си на винаги предизвикателния к-поп пазар?
Мисля, че минах фазата в която трябва да се състезавам с другите идоли, така че мога да забравя за това сравняване с другите идоли. Най-важното нещо не е да намеря всички отговори за да остана на върха, а как да се усъвършенствам.

Q6:Моля, дай някакъв ъпдейт на предстоящите ти занимания
Веднага след тези фен срещи ми предстои нова драма, детайлите се уточняват. В момента започнах и подготовкта за новия си албум, който ще бъде пуснат другата година, надявам се да имам възможноста да участвам в композирането на песните. Обичам да съм подготвен по-отрано, да упражнявам хореографията за албума, да тренирам тялото си и т.н

Q7:Чух, че заради предишния ти албум "Lucky" си бил толкова зает, че не си имал време дори да спиш...
Най-вече бяхме заети заради главната песен "Lucky guy". За тази фен среща, работя също толкова усърдно и нямам почти никакво време да си почивам. Обаче, времето минава толкова бързо, че незнам как съм успял да издържа до сега.

Q8:Толкова си зает, а остава ли ти време да играеш футбол и да четеш комикси?
Ще намеря време, защото без значение какво все пак трябва да се презаредя. Обаче наскоро бях толкова зает, че нямах никакво време дори да чета комикси!

Q9:Като любител на футбола, кой отбор или играч подкрепяш?
Park Ji Sung от Корея!

Q10:Има ли позиция на която си най-добър?
Няма значение каква. Не съм професионален футболен играч, така че когато усетя, че имам още сили играя като нападател. Когато се почувствам уморен тогава играя в защита.

Credit: i-weekly
Newspaper scan: PlanetHyun.blogspot.com
English Translation: PlanetHyun.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 10:59

[Scans] Hyun Joong ~ CHEER Issue 011 (Hong Kong Magazine) [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mag14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mag24
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mag34
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Mag44
Credit: sphj0606.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:04

[Scans] Kim Hyun Joong feature in Premium JUNON [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju114
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju124
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju134
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju144
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju154
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju164
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Ju174

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:08

[Scans] Kim Hyun Joong feature in Choa Vol.12 [2012.05]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Choa414
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Choa314
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Choa214
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Choa114

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:34

[Scans] Kim Hyun Joong ~ Trendy Magazine June Issue 2012
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Trendy4
Hyun Joong в пресата... - Page 10 53332841474952856994447
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54058541474955523660817
Hyun Joong в пресата... - Page 10 38966541474896857000019
Hyun Joong в пресата... - Page 10 52579741474993856990319
Hyun Joong в пресата... - Page 10 20882941474986190324410
Hyun Joong в пресата... - Page 10 17896241474969190326112
Hyun Joong в пресата... - Page 10 52154541474909856998740
Hyun Joong в пресата... - Page 10 59958141474973856992319
Hyun Joong в пресата... - Page 10 22992841474977190325313
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54498441474981856991592
Hyun Joong в пресата... - Page 10 42150941525950518561377
Hyun Joong в пресата... - Page 10 55277132952019045675910
Hyun Joong в пресата... - Page 10 55462741474946856995039
Hyun Joong в пресата... - Page 10 22980341474940190329014
Hyun Joong в пресата... - Page 10 55242834219361585608310
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54303132618996746296031
Hyun Joong в пресата... - Page 10 57577441474930856996613


Credit: as tagged + @nameless0606


Последната промяна е направена от AmiraSalvatore на 7/9/2012, 11:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:41

[Scans] Kim Hyun Joong - COOL Vol.453 [2012.06]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 37691434036623937866671
Hyun Joong в пресата... - Page 10 57496334036633937865618
Hyun Joong в пресата... - Page 10 60259934036642937864798
Hyun Joong в пресата... - Page 10 37696834036653604530322
Hyun Joong в пресата... - Page 10 17953034036676604528015
Hyun Joong в пресата... - Page 10 48049334036699604525784
Hyun Joong в пресата... - Page 10 31881434036719604523777
Hyun Joong в пресата... - Page 10 53464534036738937855123

Credit: dscs.uueasy.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:47

[Scans] Kim Hyun Joong ~ KOREANSTARS June Issue 2012
Hyun Joong в пресата... - Page 10 19617932728911068637915
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54371232728832068645819
Hyun Joong в пресата... - Page 10 53809932728845068644521
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54713332728861068642920
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54496432728878068641217
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54707832728893401973011
Hyun Joong в пресата... - Page 10 38022132729050735290613

Credit: blog.sina.com.cn/s/blog_9b4223870101776t.html
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:53

[Scans] Kim Hyun Joong ~ Easy NO.632 June Issue 2012
Hyun Joong в пресата... - Page 10 58114232770108064518258
Hyun Joong в пресата... - Page 10 42839132770089397853414
Hyun Joong в пресата... - Page 10 57565032770098397852517
Hyun Joong в пресата... - Page 10 60069632770103731185364
Hyun Joong в пресата... - Page 10 52260932770085064520512
Hyun Joong в пресата... - Page 10 53331632770093731186329

Credit: blog.sina.com.cn/samjsin~Jiaying~
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 11:58

[Scans] Hyun Joong in Top idol magazine NO.11 [2012.06]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 25076333373729004156118
Hyun Joong в пресата... - Page 10 48417133373736670822013
Hyun Joong в пресата... - Page 10 19768633373765670819121
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54052133373756337486718
Hyun Joong в пресата... - Page 10 38238733373750004154018
Hyun Joong в пресата... - Page 10 40181733373772004151870

Credit: tieba.baidu.com/p/1679109940
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 12:05

[Scans] Kim Hyun Joong ~ Asta Mag Vol.06 July Issue 2012
Hyun Joong в пресата... - Page 10 39146233736854634510233
Hyun Joong в пресата... - Page 10 53459733736863967842619
Hyun Joong в пресата... - Page 10 55539533736868634508848
Hyun Joong в пресата... - Page 10 60353733736872634508410
Hyun Joong в пресата... - Page 10 52799633736878634507819
Hyun Joong в пресата... - Page 10 17910533736882967840711
Hyun Joong в пресата... - Page 10 53257033736927634502916
Hyun Joong в пресата... - Page 10 42498133737025301159816
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54835233737029967826012

Credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 12:12

[Scans] Green Day With Kim Hyun Joong ~ Korean Magazine "JUNIOR" July Issue
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday14
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday24
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday34
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday44
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday54
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday64
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday74
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Greenday84
Credit: blog.daum.net/a-hlia
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 12:15

[Scans] Kim Hyun Joong Featured in Josei Jishin July Issue 2012
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Q4fwa
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Geuwh
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Zgm2u

Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 12:18

[Photo] Kim Hyun Joong feature in "SHUFU" Japanese Magazine [2012.07]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 Magthumb3

Credit: shufu.co.jp/magazine/woman/
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 12:22

[Scans] Hyun Joong in Hong Kong magazine "Yes!" vol.1109 [2012.07]
Hyun Joong в пресата... - Page 10 56214732947745046754521
Hyun Joong в пресата... - Page 10 18181332947748380087529

Credit: sphj0606.blogspot.sg/~Jiaying~
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime7/9/2012, 12:25

[Scans]『SKYPer ! TV Guide』magazine July Issue 2012
Hyun Joong в пресата... - Page 10 39684133772218630973811
Hyun Joong в пресата... - Page 10 30991733772203630975320
Hyun Joong в пресата... - Page 10 54863033772210630974617
Hyun Joong в пресата... - Page 10 57480933772197630975914
Credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore

Sponsored content



Hyun Joong в пресата... - Page 10 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Hyun Joong в пресата...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-