Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/21/2011, 14:09

First topic message reminder :

Както вече споменах, моментът настъпи.
Парк Джунг Мин замина днес за Тайван, за да участва в тайванска телевизионна драма. Сценарият на драмата е написан специално за него от Анджи Чай и какъв ще е сюжетът все още е мистерия...
Насладете се на прекрасната му усмивка, докато излязат подробности...
Мисля, че той е истински щастлив, чака този момент от пролетта...


[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 28394525498598452715715

В тази тема ще се отразява престоq на Мин в Тайван за целия този дълъг период. Вечери, пътувания, предавания, всичко извън драмата и случващо се в Тайван - тук.
photo's credit: onlymin facebook





Teaser ~


Излъчване:
От 24.02.2012 всеки петък от 22:00 по CTV, Taiwan


Сюжетна линия ~

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 44

Синът на хотелиер, който има всичко, Pu Xi Huan (изигран от Парк Джунг Мин) e 4D палаво момче, което иска да избяга от досадата на фамилния бизнес и да лети свободно. Уморен да слуша бизнез споделянията на баща си, той избягва на 20-та си сляпа среща и случайно среща Mi En, пекарка от Тайван (изиграна от Jian Man Shu). По време на почивката си в Тайван, той е ударен с тиган в главата и губи своята памет.
И така започва любовната идилия между 4-ма човека.


БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ ЗА ДРАМАТА:


Последната промяна е направена от Lollipop на 7/17/2012, 18:53; мнението е било променяно общо 22 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/19/2012, 21:35

Официални снимки ~
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 7e127770gw1dv20xlrlwvj
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/20/2012, 12:32

От 3-ти август драмата ще бъде пусната в HD формат... Определено това е добра новина за мен, особено ако и българските субки тръгнат на този формат, ще съм мн щастлива. Измъчиха ме с тези скапани файлове, обичам да гледам Мин сякаш е жив пред мен...

Официални снимки ~
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 7e127770gw1dv38crej8ij
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/21/2012, 10:07

Снимка на целия японски сайт на драмата.
Излъчването ще започне на 31.07.2012...
Линк към сайта --->
КЛИК
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 697dc2f6gw1dv47xjeg3bj
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
GitaOgg
GitaOgg
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 265

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/22/2012, 05:59

Къде ще бъде пусната в този формат?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/22/2012, 10:10

В кой формат? За японската версия ли питаш или за HD формата на драмата? И за двете съм написала дата... [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 5321
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
GitaOgg
GitaOgg
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 265

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/22/2012, 14:49

Голям съм заплес... Сега видях, благодаря!!!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/23/2012, 17:19

По време на снимки ~


credit: AllForParkJungMin + MINFluenza@YT
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/24/2012, 14:24

Идеално...и аз обичам филмите с HD качество...надявам се да стигне и до нас...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/24/2012, 16:15

AmiraSalvatore написа:
Идеално...и аз обичам филмите с HD качество...надявам се да стигне и до нас...

Ще се погрижа за това... [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/25/2012, 17:28

Има промяна в датата за излъчване на драмата в Япония, датата е сменена на 04.08.2012 ~

Официални снимки ~
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 7e127770gw1dv90axccvyj
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/26/2012, 23:17

Снимах началото на японския сайт, при отварянето му, красиво е, нали? ~
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Copy-4
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
GitaOgg
GitaOgg
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 265

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/27/2012, 05:44

Големи са сладурковци!!! :)))
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime7/31/2012, 16:23

Fondant Garden ~ DVD
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 7e127770gw1dvfuu54dlaj
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/1/2012, 22:13

О, ще сме ти благодарни Нуна... [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 459100 Втория път в който ще гледам драмата ще е този с HD качество [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 475896
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/6/2012, 12:36

Благодаря за превода на филма нуна [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 459100 и аз го гледам в момента, определено ще е много по-добре с HD качество, но и така не е зле, поне можем да видим играта му. Много му отива ролята на Мин, голям е сладур и добре се вживява за сега съм на 4ти епизод. Всички герои ми харесват дори и Хан Сянг, ама тая Ай Лин ми е много лигава особено, когато винаги използва Ми Ан, ми става много противна като се лигави, за да стане на нейната. Но иначе сериалчето е забавно и то доста много му се радвам на Мин. Жалко, че му дублират гласа, щеше да е много по-добре да игре с неговия си глас.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/6/2012, 13:18

Тя тази Ай Лин и майка й тепърва ще разгръщат глупавите си роли и ще стават все по-тъпи и тъпи... Бяха ми мн противни. Заедно с Хан Сянг, разбира се, той не е много по-различен... Но на него му дойде акъла в последните епизоди, а тези двете си остават тъпи и лигави... [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 234593
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/7/2012, 08:35

Ай Лин наистина е много дразнещ герой... Защо ги правят да изглеждат толкова глупави, че на човек да не му се вярва чак...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/10/2012, 21:32

Fondant Garden ~ DVD
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 1-7
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 O0800141212127341985
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 O0800113912127341987
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 O0800114512127341986
[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 O0800055812127341988
credit: on tag
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/12/2012, 19:54

Вече съм на 11ти епизод хубаво се изнервих с Ай Лин и тъпата й мамичка [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 370377 а пък на тоя Хан Сянг ми се искаше да му фрасна някой, сега като че ли ще взема да хареса Ай ЛИн ама нз и двамата са си егоистчета. А пък Мин ми е много сладък не предполагах, че може така да се вживее виждам един строен силен мъж в него, който не съм виждала до сега [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 688934 . Много ми е интресен как играе, мимиките му, сериозността му сякаш наистина е Хан Джи или Пу Ши Уан. [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 665619
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/12/2012, 23:21

Повярвай Мишел. Мин има големи заложби не само като изпълнител, но и като актьор... [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 475896
С удоволствие бих изгледала отново драмата, но ще чакам по-хубаво качество за по-пълен ефект [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 3647
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/29/2012, 21:19

Помните ли този момент? Мн ми е любим [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 4257297559

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 87a2b923gw1dwdf9jx58gg
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/31/2012, 17:55

Дойде ред и аз да се изкажа за драмата…
Първи епизод ми хареса страшно много и с огромно удоволствие изгледах още 1-2 епизода след това. Интересна беше срещата на Ми Ан и Хан Сянг в ресторанчето, много се смях с нея. Тя без да знае говореше пред него, че е красив и прочие хихи Мин и тук играе палаво момче – няма и няма да се ожени за тази дебеланка. То наистина беше грозноватичка. Ядосвам се само на баба му как го държи изкъсо и за отношението й към Хан Сянг. Разбирам доводите й, но не мога да ги приема. Ако не беше така настоичива и да се отнася така с Хан Сянг, той нямаше да иска компанията. Хареса ми идеята за бягството на Джунг Мин от семейството му. Но тук вече съм адски възмутена от този момент с картичката, която Хан Сянг трябваше да представи, че уж е от Париж… хайде де… Глупост въховна. Но съм на епизод 10 и още не схващам бащата нарочно ли скри, че не намира Пу Ши Уан или наистина не знае как да го намери. Кой идиот ще го търси в Париж при положение, че има варианта – Да се обади в полицията да го обяви за изчезнал и полицията от своя страна да изиска записите от самолетните полети. Така щяха да разберат къде е заминал Мин. Идиоти ли са героите, нарочно ли го правят или просто сценария е такъв, но този момент наистина ме раздразни. Но разбирам, че е важен и иначе нямаше как да завържат филма та да почне.
Припадака – втория в епизод две, след удара по главата истински ли беше според вас или просто игра на Пу Ши Уан, за да може да остане. Историята с амнезията ми допада хихи, но момента с отварянето на багажника и падането на документите също е нелеп…
Първоначално героят на Мин се държеше нагло и глезено и искаше същите удобства на които е свикнал, но Ми Ан бързо го вкара в пътя…
Тази Ай Лин е страшно глезена и леко противна. А родителите й имат на моменти адски странно за нас поведение, но бих се учудила ако го нямаха, понеже съм го забелязвала в доста тайвански сериали. Уж са приятелки, а тя най нагло използва Ми Ан. Хан Сянг уж именно в нея се влюби и й предложи брак- Образа му изглеждаше, въпреки желанието за компанията и да е признат от бабата, мил и добродушен. Доста мило се държеше на срещите с Ми Ан. Докато ония гадняр от компанията не му предложи да я изиграе и да стане главен изпълнителен директор. Тогава нещо в Хан Сянг се промени и той стана лош, отмъстителен, студен… не знам как да го обрисувам, но всичко лошо събрано в едно. Той нарани жестока Ми Ан и то по долен начин, предаде я, а трябваше като мъж да застане на място и да каже така и така. Героят на Мин не знам кога точно се влюби в Ми Ан, но благодарение на това се промени и дори не удари онзи клиент, когато той се възпротиви на палачинките, а му се извини с поклон. Хареса ми как искаше през цялото време да я предпази, дори в увеселителния парк когато за малко да се засекат… Подкрепяше я и й помагаше.
Хан Сянг се промени ужасно към 9-10 епизод дори излъга, че Тан Рую го е ударил, както и скри експертизата на бащата на Ай Лин. По тоя въпрос – баща й ще се събуди ли? А Хан Сянг ще обикне ли истински Ай Лин? Видях го, че запази пръстена за Ми Ан, още я обича и се мрази, че я наранява. Адски се ядоса и когато Ши Уан я прегърна и каза, че му е гадже.
Онзи момент когато останаха заедно на крайбрежието… Интересно преживяване и падането във водата и престоя им в онази къща, особено вечерта, когато се биха с възглавници. Смях се с глас и си върнах дори момента няколко пъти. Интересни спомени си писаха в тетрадката там. Защо ли си мисля, че отново ще отиде един от тях или и двамата там и ще гледат тетрадката…
Ох имаше и още интересни моменти, които исках да споделя с вас, но честно забравих ги хихи Гледах филмчето когато бях на морето, а тогава така и не намерих време да споделя мнение, сега си го продължавам. Надявам се да обсъдя с вас някоя от сцените и да ме подсетите за моментите от драмата.
А и моля ви изгарям от любопитство, отговорете ми на въпросите по-горе. Както и защо като чу Ши Уан баба си да казва, че е отменила годежа и няма да го насилват да прави нищо, защо той не продума тогава и не се върна? Искам да чуя и вашето мнение.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/31/2012, 18:16

Ши Уан не се връща, защото не иска да напуска Ми Ан. Той не е успял да й предложи чувствата си и не иска да я напуска. Не иска да живее по правилата на баба си и баща си, макар че мн му липсват.
Картичката беше тъпа идея, а бащата е пълен некадърник. Той наистина търси Ши Уан, но не иска да става обществено достояние бягството му - заради това смятам, че не отива в полицията.
Моментът с багажа е ключов. Защото бащата некадърник търси Ши Уан, но смятам, че му е мн по-удобно да не го намери и не полага сериозни усилия. Той всъщност иска Хан Сянг да му е наследник. А багажът играе ключова роля, защото от полицията в Тайван ще го върнат на баба му и така тя ще се сети, че той вероятно е в Тайван и ще започне лично да го търси. И ще има успех за разлика от тъпия му баща.
Бащата на Ай Лин се събужда, а тъпанарката Ай Лин разбира, че Хан Сянг лъже по отношение на Тан Рюй, но не се отказва от него... Честно казано аз мн харесвам бащата на Ай Лин, той правеше атмосферата на тази драма...
Предстоят мн тежки моменти за Ши Уан и честно казано исках да убия всички в тази драма, защото до последно жестоко го нараняваха. А всъщност той е един от най-положителните герой в нея.
По отношение на влюбването на Ши Уан в Ми Ан - не се споменава точно кога, но смятам, че е било любов от пръв поглед. Защото когато описва любовта си, той винаги започва от самата им първа среща.
Хан Сянг и Ай Лин - честно казано, смятам, че Хан Сянг не обича Ай Лин, така както трябва до самия край. Просто я приеме, защото му е съдба някак си... Поне на мен така ми изглеждаше... Което е жалко, примирението не е любов...
Какво изпуснах [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 475896 Ако съм изпуснала нещо, питай, Ди... [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 305739
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/31/2012, 18:44

Да, личеше, че бащата повече харесва Хан Сянг...
О, значи бабата ще открие Ши Уан, радвам се до някъде. Инетресно ми е кога ще се случи това и как ще реагира Ми Ан на новината, че е била лъгана и от него за амнезията. Това момиче наистина много изстрада. Като я гледах по снимките преди да започна драмата не ми направи особено впечатление, дори някак ми дразнеше окото. Но има интересна роля, много изстрадала.
Героят на Мин също бе положителен образ - чист и невинен. Той просто не искаше да живее по установени правила и ограничаван. Личеше как стада заради баба си, изискванията на баща си, безразличието на Ми Ан... Той истински ревнуваше от Хан Сянг и много се ядоса когато той я предаде. Страхотен юмрук му удари, нищо че му е брат...
Ай Лин е глупачка, щом ще види как любимият й я предава и мами и въпреки това ще избере да е с него. Баща й е голям образ, нищо че се държеше странно забавно на моменти. Той мислеше странното и си личеше, че е зрял образ просто обича да се шегува и забавлява. Хареса ми как отиде и говори с Ми Ан да й върне заведението.
Нуна, дали ще се върнат Ми Ан и Ши Уон пак на онова място на крайбрежието да си дописват спомените... и кога точно тя ще започне да харесва Ши Уан?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime8/31/2012, 18:52

Бабата намира Мин, всъщност чрез измама, но все пак го намира. А Ми Ан, тя до последно се чуди за Мин, мисля, че в 13 му се обяснява в любов и точно тогава идва баща му да си го прибере... И се получава голяма драма, но Мин си признава, че е лъгал, защото я е обичал и тя го прогонва...
А после когато Мин се връща за нея, онези идиоти от кафето го прогонват. А Ми Ан си мисли, че го мрази, но тя ще се върне на онова място и там ще осъзнае, че не само тя го е обичала, а той я е обичал от първия миг на срещата й и тя трябва да се върне при него...
Е, да, ама... този път ще трябва да се пребори с неговата истинска амнезия. Тогава идва моето ликуване. Тя се държеше лошо с него, макар че мн я харесвам, не я одобрявах спрямо него, и адски се забавлявах на 'неговото' време...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 _
ПисанеЗаглавие: Re: [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'   [Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden' - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[Park Jung Min]Tайванска драма ~ 'Fondant Garden'

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 21 от 23Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S five as one :: Драми, филми, мюзикъли-