Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Откровенията на Kim Hyung Jun

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime8/31/2010, 20:19

First topic message reminder :

Добре дошли в света на Ким Хьонг Джун!
Това е мястото, където Джун е повече себе си, отколкото звездата от екрана. Той не се срамува да покаже чувства. И макар, че вече е мъж, за нас той ще си остане Малчо по душа, защото сърцето му е чисто и без никакви притеснения изразява емоциите си. Тук можем да се "докоснем" до него, до душевността му. Да го видим по-истински от обикновено. Да разберем какво го вълнува, какво го кара да се смее и кое разплаква красивите му очи.


Хьонг Джун току-що подписа договор с нова компания (S-Plus Entertainment) и стартира своя собствена кариера. Той разкри, че често използва търсачката в Интернет, за да види свързаните с него новини, рейтингът му сред феновете, а и с цел увеличаване на неговата популярност.
По време на фен срещата на Ким Хьонг Джун в Сингапур (състояла се на 29.08.2010 г.) на въпрос дали е вярно това, той отговорил: "Да, вярно е. Търсете ме, моля!". И добавил: "Аз често търся новини за себе си онлайн, защото чувствам, че това ми е необходимо като артист, особено при сегашното положение, когато се занимавам с индивидуална дейност. Надявам се, че феновете ми ще направят същото."
Коя е най-интересната новина, която е намирал за себе си във виртуалното пространство? Статия за неговото куче Choco.Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 918427 В материала (макар и кратък) се разказвало как от малко пале тя се превърнала в голямо куче.
Друг от въпросите в Сингапур бил свързан с брат му Ки Бум (член на момчешката група U-KISS). Има ли съперничество помежду им? "Наскоро видях брат ми да участва в различни предавания, дори по-активно от мен. По някакъв начин се почувствах застрашен. Шегувам се! Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 845121 Той е добър брат и аз съм много щастлив да го видя да се представя добре в неговата работа. Популярността му нараства! Добро момче!"
Как се чувства сам, без останалите членове на SS501? Те определено ще му липсват. Чувства се самотен без тях. Признава, че индивидуалната активност ще му даде повече свобода и място за развитие. Най-важното за един соло артист е да взема сам решенията и те да бъдат зрели, добре обмислени.В групата, когато е искал да изпробват някой музикален стил се е случвало това да не е подходящо за гласовете на другите момчета. Самостоятелните проекти ще му позволят да се занимава със собствените си предпочитания. "Освен това, по време на снимки, камерата ще се фокусира само върху мен. Шегувам се!"
Credit: Chinese news @ mypaper.com.sg + English Translation by cloud0_o @ SgTripleS


И последното му съобщение в twitter от 31.08.2010 година: "Завърнах се обратно благополучно след фен срещата. Вали много. Всички бъдете внимателни." Загрижен, както винаги.
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 94370219


Последната промяна е направена от BlueRose на 4/1/2011, 22:43; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime12/28/2010, 11:22

Туит-нато днес, 28-ми декември (вторник). Джун си пише със своята главна танцьорка. Има и негови самостоятелни съобщения:
2010-12-28 @ 00:08 am
HyungJun87 към Hyejin0813: Почти припаднах,

/В отговор на Hyejin0813: Новата членка на IDMyo (легендарният еквивалент на доброта сред лелките) http://twitpic.com/3k7y03 /
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 13462469


2010-12-28 @ 00:09 am
Hyejin0813 към HyungJun87: Ще ти бъде партньорка в твоята "I Am".

2010-12-28 @ 00:22 am
HyungJun87 към Hyejin0813: Аз учтиво отказвам.

Туит-че на Бейби отправено към всички потребители на социалната мрежа:
2010-12-28 @ 11:42 am
www.PiroPiro.co.kr отваря на 29 декември, моля, очаквайте го с нетърпение.^^

Съобщение на Александър от U-KISS към Ким Ки Бум и Ким Хьонг Джун:
2010-12-28 @ 12:19 pm
"ПироПиро" стартира на рождения ден на @90kkb 12/29~! Hwaiting!!♥^-^)b RT @HyungJun87: www.PiroPiro.co.kr отваря на 29 декември, моля, очаквайте го с нетърпение.^^

Следващите туит-чета са от редактора на популярно музикално списание (с никнейм dummysama):
2010-12-28 @ 1:50 pm
Представителният Джун, представителният Бум по средата на снимките за Inkigayo Magazine.~ http://yfrog.com/hslhyuj
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Lhyu


2010-12-28 @ 1:55 pm
Моля за вашата любов за ПироПиро, ПироПиро, ПироПиро.~ хеехее Интервюто с братята Ким Хьонг Джун и Ким Ки Бум и тяхното предизвикателство да станат CEO ще бъде публикувано в януарското издание на Inkigayo Magazine.~ Моля, очаквайте го с нетърпение.~ http://yfrog.com/h7bqczj
/CEO - главен изпълнителен директор/
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Bqczt


2010-12-28 @ 2:06 pm
Изглежда те скоро ще бъдат обсипани с искания за интервюта по частните телевизиите... братските отношения са наистина добри... кекеке между другото, Пиро Пиро е изключително очарователен.~ http://yfrog.com/h2ihelj
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Ihel

И отново съобщение на Джун:
2010-12-28 @ 3:52 pm
HyungJun87 "@dummysama: Моля за вашата любов за ПироПиро, ПироПиро, ПироПиро.~ хеехее Интервюто с братята Ким Хьонг Джун и Ким Ки Бум и тяхното предизвикателство да станат CEO ще бъде публикувано в януарското издание на Inkigayo Magazine.~ Моля, очаквайте го с нетърпение.~ http://yfrog.com/h7bqczj
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Bqczt

И две туит-чета - от приятел на Бебо и от мениджъра му:
2010-12-28 @ 4:35 pm
3rangka към HyungJun87: Пожелавам огромен успех!!!!^^
=my7chan=
2010-12-28 @ 6:16 pm
Главните изпълнителни директори Kim Hyung Jun, Kim Ki Bum изместват Flashman! кеке http://spic.kr/2QUm
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 000vm

Credit: Twitter
English translation: xiaochu @ Quainte501.com

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime12/28/2010, 13:28

ПироПироооо очакваме тееее :) Много са хубави на снимчиците :)
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime12/29/2010, 09:14

Днес е специален ден за Джун. Брат му Ки Бум има рожден ден, а плюшеното мече Пиро Пиро официално излиза в продажба.
Туит-четата на Бебо:
2010-12-28 @ 12:34 am
HyungJun87 към 90KKB: Мой скъпи братко, представителен Бум, това е твоят рожден ден. Наистина ти пожелавам един щастлив рожден ден.^^ Всеки път, когато те видя благонадежден, това ме прави по-силен и работя по-усърдно, за да се грижа дори повече като по-голям брат, но също чувствам разкаяние, че липсвам (отсъствам) като по-голям брат. Нека да сме още по-щастливи в бъдеще, да живее HnB, мой най-скъпи Ahwoo, честит рожден ден.*kiss*
2010-12-28 @ 2:01 pm
Моля, бъдете внимателни, докато шофирате по заледените пътища, времето е наистина студено.
Credit: Hyung Jun's twitter
English translation: xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime12/29/2010, 10:01

Колко е миличък и загрижен :)
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime12/30/2010, 09:19

Днес Джун вероятно е зает и няма време за писане, но не пропусна да надзърне в Twitter.
2010-12-30 @ 2:11 pm
^^
2010-12-30 @ 2:22 pm
cobain999 към HyungJun87: Защо се смееш?
Credit: Hyung Jun's twitter + cobain999 @ Twitter
English translation: xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/5/2011, 10:31

Искрено и лично с Ким Хьонг Джун. Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 3647 Пускам материала в тази тема, защото Бебо споделя откровено много за себе си. Разкрива и неща, които доста ме натъжават, но се надявам времето да мине по-бавно, а не лудо да препуска. Признавам си, че много се измъчих с превода, така че - насладете се максимално. Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 918427
Хьонг Джун: любов, бъдеще, мечти [24.12.2010]
Дебютирайки през 2006 г. с SS501 като конкуренция на DBSK, сега поема по солови пътеки. След изтичане на техния договор, SS501 се разпръскват тук и там, и сега всеки се занимава с индивидуални дейности. Ким Хьонг Джун се опитва да бъде не само певец, но и актьор, като присъства на много уроци по актьорско майсторство. Макар да е все още новобранец в актьорската игра, страстта му към нея и желанието не му позволяват да завижда на ветераните актьори. Джун, който показва актьорските си умения в мюзикъла "Cafe In", наскоро се срещна с нас в изискания ресторант Elbon в Shinsadong, където пихме по чаша вино. Ние поговорихме откровено с Ким Хьонг Джун за неговото бъдеще, мечти и любов.
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 133vi
*Участието на Ким Хьон Джунг в "Boys over Flowers" предизвика завист в мен.
Ким Хьонг Джун,, който мечтае да бъде актьор, наистина е завиждал на Ким Хьон Джунг от SS501. Причината е, че Ким Хьон Джунг е представителния образ на SS501 и е участвал в "Boys over Flowers" и "Playful Kiss", където затвърждава актьорския си статус.
"За да съм честен, когато Ким Хьон Джунг участва в "Boys over Flowers", тогава вече му завиждах. И аз исках да играя. Обаче нямах тази възможност. Не знаех, че това вероятно е, защото копнежът ми да играя е твърде голям. Може би това започна оттогава. Работя упорито, за да се покажа като истински актьор."
Пътят, който Ким Хьонг Джун трябва да извърви е все още дълъг. Чрез мюзикъла "Cafe In" той вече направи първото си участие като актьор. Реакциите на публиката, всъщност, не бяха лоши. Макар тези страстни отзиви да идват от неговите фенове, възрастовата граница на публиката, която пълни театъра, е много широка.
"Има много двойки, които са идвали да го гледат. Разбира се, поколението от 10 до 40 год. също присъства. Изглежда много хора са на път да харесат все още необработените ми актьорски умения. Получих много сила от подкрепата на публиката и давам най-доброто от себе си."
Заради остроумието си, той обича да се шегува около звездите като самохвалкото сомелиер в "Cafe In". Ким Хьонг Джун открива, че актьорската му игра се е подобрила доста от репетициите, когато стъпва на сцената на "Cafe In". До известна степен, подлата и надменна игра е "най-добрата". За него "Наградата за актьор" не изглежда трудно достижима.
*Солова кариера? Страшно много обременяващо.
Относно изтичането на договора на SS501, това всъщност бе много по-рано отколкото знаят хората за това. Както и да е, членовете на SS501 изпълняват само своите солови занимания до края на годината, тъй като главният изпълнителен директор на предишната им агенция се бореше с болестта си тогава и не беше наясно с техните решения. Въпреки това, всички от SS501 мислят, че не могат да продължават по същия начин (да са заедно). В крайна сметка се оказва, че членовете избират да се установят в нови агенции, които да подкрепят самостоятелните дейности на всеки. За себе си Джун избира S-Plus Entertainment, към която принадлежи Kang Ji Hwan.
"В името на нашите индивидуални дейности ние се преместихме в други агенции. Когато смених компанията, бях много притеснен. Трябваше да се адаптирам, както и да подобря пеенето и актьорските си умения. Дори и да мога да се снимам, аз определено ще продължа да пея. Първоначално, когато смених агенцията, бях много обременен дали ще успея или не, дали ще получа признание от феновете като Ким Хьонг Джун или не, и е вярно, че всичко това се превърна в мои притеснения. Всички отзиви са ми дадени от фенове. Аз наистина мисля за това по този начин."
Джун също сподели, че се чувства тъжен от това, че хората мислят, че той няма да продължи повече с SS501. Той се чувства мъчително, разочарован и тъжен, че няма да може да вижда хора като Парк Джунг Мин и Ким Кю Джонг всеки ден и с които е живял заедно, но все пак, вече се е адаптирал до известна степен.
*Брак на 29-годишна възраст, но да не надхвърля 30 г.
За Ким Хьонг Джун бракът е като мисия. Той планира да се ожени на 29 години, като иска да се ожени по-бързо. Разбира се, щом се появи подходящият човек, той ще се ожени много по-рано. Неговото мнение е, че бракът ще окаже положително влияние на неговата кариера.
Попитахме го деликатно и с добри обноски с колко момичета се е срещал преди? Той призна, че се е срещал с около 3 досега.
Засега, може би е тъжно, Джун няма приятелка. Той е твърдо решен да се развива в областта на актьорството, а намирането на гадже го оставя за следващите 1-2 години. За него да чуе "Ким Хьонг Джун е успял", но не като част от SS501, ще бъде тази любов, която е отложил за момента. Неговият идеален тип момиче е устремено напред и мило (спокойно). Разбира се, ако тя е красива, ще бъде най-добре.
*Февруари 2011 год. излиза самостоятелният албум... "Пеенето продължава".
Освен да участва в "Cafe In", Ким Хьонг Джун прекарва остатъка от времето си в записи за неговия албум. Неговият мини албум е по средата на подготовката и е планирано да излезе през февруари 2011. В музикално отношение няма да е твърде различен от стила на SS501. Все пак, Джун намекна, че това ще бъде албум, изпълнен с неговия уникален чар.
"Сега съм в етапа на получаване на песента. За песните вече е взето решение, аз съм в разгара на упражненията и записването. Работя усилено, поставяйки си за цел да чуя, че съм успял със собствени сили. Харесвам танците, както харесвам и музиката на SS501, така че албумът няма да бъде прекалено различен от съществуващия стил, който имаме."
Ние се надяваме, че 2011 година ще бъде успешна за Ким Хьонг Джун не само като певец, но и като актьор.
"Аз ще стана добър певец и истински актьор. Въпреки, че участвам в мюзикъла "Cafe In" тази година, бих искал да се пробвам официално като актьор през следващата. Надявам се на малко комичен, но емоционално-впечатляващ характер. Денят, в който името ми ще се появи на филм афиш няма да е твърде далеч. Ще се превърна в добър актьор, така че, моля, покажете ми много обожание и любов."
Credit: http://www.asiae.co.kr/news/view.htm?idxno=2010122107470050343
English translation: SS501ode.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/5/2011, 10:46

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 21596 Така се бях притеснила като ми каза за тази сватба... Представях си го сгоден и че мисли да се жени след 1-2 години... Но искренно се надявам жената,която един ден ще стане негова съпруга, да го обича повече от всичко на света... Защото той заслужа всичко най-добро.
Сигурна съм,че ще стане прекрасен актьор,даже по-добър и от Ким.
Очаквам с нетърпение албума му,ще е страхотен!! Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 281189
Благодаря ти,Роуз за статията! Знам, че много се измъчи с нея,но си се справила отлично! Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 459100
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/5/2011, 11:39

Много интересно интервю, благодаря за превода... Впечатление ми направи тъгата, която чувства, че няма да може вече да прекарва цялото си време с Мин и Кю... Толкова е нежен всъщност и раним... Надявам се да получи индивидуалното си признание, така че да бъде удовлетворен, защото ние феновете на SS501 винаги ще го подкрепяме и следваме, но мисля, че той не визира нашето признание...
Роуз, теб какво те натъжи в материла?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/5/2011, 11:58

Аз заради тази сватба всичко ми изчезна от главата,та забравих да си кажа и за другите неща,добре че е Лоли да ми припомни. И на мен ми направи впечатление,това което каза за Мин и Кю... Каква обич само :( Надявам се да имат време да се виждат,както и със Сенг и Ким... Групата наистина му липсва много, когато гостуваха с Мин в радио-предаването и пуснаха Love Ya, Бебо се натъжи много,потекоха му сълзи,които той бързо изтри и се опитваше да се усмихва,даже си танцуваше танца...
Представям си през какво минават всички и как всички се надяват на признание от страна на феновете... Сигурно е много тежко да минават толкова много мисли през главите им. Но знам,че както Бебо, така и другите ще получат признание като соло изпълнители. Ние винаги ще ги подкрепяме,каквото и да става. Според мен последното изречение е отправено към феновете, за да го подкрепяме.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/5/2011, 12:08

Напоследък си мисля много за Baby Jun - за прекалената му ангажираност, за недоспиването, за умората (която видимо личи), за нещата, които го притесняват. Знам, че влага цялото си сърце и душа във всичко, което прави. Иска ми се да не се претоварва и да си почива повечко, да получи признанието, което заслужава. Той винаги ще има нашето, това е ясно. Вярвам, че обществеността, медиите, критиците, също ще го оценят подобаващо с течение на времето.
Натъжи ми това, че му липсват момчетата от SS501 и че мисли вече за брак. Да, годинките летят. Нормално е да иска половинка, да се чувства самотен и по този начин. Но и аз, като повечето почитатели, не искам едно от любимите ми същества да се жени. Егоистични мисли на фенка. Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 3647 От друга страна, искам да е щастлив. Заслужава го напълно! Дори и ако това означава да е обвързан / бракуван. Иска ми се само да попадне на най-подходящата за него. Жената, която да го обича безрезервно и подкрепя във всичко. И петимата от SS501 заслужават най-доброто!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/6/2011, 15:20

Благодаря за усърдния превод Роуз! Колко е искрен Бебо тук, сигурна съм, че след мюзикъла вече е усъвършенствал актьорските си умения и да се надяваме, че през тази година ще ги видим в някой филм или драма. Много е миличък и притеснен, въпреки това се справя доста добре със соловата си кариера и въпреки че му липсват сс501 продължава пълен напред, браво на момчето много е силно! И аз като теб Роуз имам егоистични мисли и на мен ми стана мъчно, че вече мисли за брак, но си права, че заслужава да бъде щастлив и ако наистина срещне любовта бих се радвала за него с цялото си сърце. А що се отнася до новия му мини албум нямам търпение за него щом вече наближава и февруари остава ни само месец и ще можем да го чуем...
Ех това Бебе как ме радва само не спира да работи...
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime1/27/2011, 22:15

Ново съобщение на Хьонг Джун за JJUNAWAY [27.01.2011]

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Jjunaway110127

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Jjunaway1101272
Здравейте. Аз съм Ким Хьонг Джун.
Днес имам фотосесия за женско списание.

Представленията на мюзикъла Cafe In също приключиха гладко.
Останаха само няколко дни преди да се срещна с всички в Япония.

Подписах също договор с Avex.
Остана само официалната дейност по японския соло албум...

Eum… първата ми цел е
моят албум да влезе в Oricon chart!!

Всички в JJUNAWAY ще ми дадете много подкрепа, нали?

Искам да се срещна с всеки колкото се може по-скоро.
Всички мислят същото, нали? хе хе
Credit: JJunaway (kimhyungjun.jp)
English translation: Only Jun (kimhyungjun.net)

П.П.: Припомням, че Oricon chart е класация в Япония.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime2/20/2011, 18:14

Този човек наистина не почива, откъде намира толкова много енергия???? Удивява ме всеки път. Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 550988 Сигурна съм, че ще влезе в Oricon chart,с тази усърдна работа.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime2/21/2011, 14:53

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Intpu

Въпрос: Кой е най-щастливият ти момент?
Хьонг Джун: Бях много щастлив, когато застанах на сцената.

Въпрос: Ако можеш да вземеш със себе си само едно нещо на самотен остров, то ще е?
Хьонг Джун: Компютър (с WiFi).

Въпрос: Как мислиш, кой е по-популярен сред хората, ти или Ки Бум?
Хьонг Джун: Разбира се, това съм аз.
Credit: aor22 @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime2/21/2011, 15:38

Хе хе забавно интервю :) Добре,че компютър си е избрал за да може да пуска туитчета :Р
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime7/1/2011, 06:17

Вчера се навърши една година от смъртта на Парк Йонг Ха. Хьонг Джун отдаде почит на приятеля си. Написа прочувствено съобщение в социалната мрежа Twitter и бързо се превърна в новина.

Ким Хьонг Джун: "Скъпи Йонг Ха хьонг, няма да те забравя до края на живота си" [30.06.2011]
Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 70200992
Ким Хьонг Джун от SS501 разкри колко му липсва починалия Парк Йонг Ха на първата годишнина от смъртта му.
Сутринта на 30-ти юни, Ким Хьонг Джун остави туит в своя Twitter: "Днес е първата годишнина от смъртта на Парк Йонг Ха, който ме обичаше и винаги беше до мен. Въпреки че той не може да бъде с нас сега, той е в сърцето ми и вярвам, че е и в сърцата на много други хора."
"Обичам те. Моля те, бъди щастлив и бди над мен от рая. Никога няма да те забравя през целия си живот"
изрази своето съжаление и искрена болка към покойника (Парк Йонг Ха).
Ким Хьонг Джун получи новината за смъртта на Парк Йонг Ха, който се самоуби миналата година на 30-ти юни, и избухна в сълзи по време на своето радиопредаване. С Парк Йонг Ха го свързваше близко приятелство. Новината за смъртта му на 33 год. беше голям удар за него.
Междувременно, на службата в 9:00 часа днес в град Paju в Gyeonggi-do в памет на Парк Йонг Ха, който почина на 30-ти юни миналата година, присъстваха около 1 500 японски фена. След службата в параклиса в Gyeonggi-do Yakcheonsa, възпоменанието продължи на мястото, където бяха погребани неговите останки в Budang Memorial Park.
Credit: Newsen
English translation: Wonderrrgirl
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

Sponsored content



Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията на Kim Hyung Jun    Откровенията на Kim Hyung Jun  - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Откровенията на Kim Hyung Jun

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-