Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 16 Newsmin
News

Новини - Page 16 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 16 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/10/2012, 16:49

Новини - Page 16 78_zps16d23a2b

Парк Джунг Мин от SS501 работи със Зу Уан от Viva Soul

Парк Джунг Мин от SS501 скоро ще издаде нова песен.
На 09.10.2012 Ким Зу Уан от Viva Soul спомена за акустична песен, по която работи заедно с Парк.
Ким сподели няколко снимки, на които е с Парк в звукозаписновто студио и споменава: "Парк Джунг Мин с Зу Уан. Работя по една акустична песен заедно с Парк Джунг Мин! Моля ви, очаквайте новата песен на Парк Джунг Мин в нов стил, в която и аз имам участие!"
Тъй като Парк беше фукусиран върху ден стила, издавайки песни като 'Not Alone', музикалните фенове са нетърпеливи за новата му песен, която е съвместна с Ким, лидерът на Viva Soul, една романтична хип-хоп група, която създава музика, която е смес от хип-хоп, боса нова и електро рок.
Парк също сподели снимка заедно с Ким в своя туитър акаунт.
Парк беше активен през септември като Ромео в Япония, а сега е ангажиран със записите на новия си албум.
credit: en.korea


...
Парк Джунг Мин ще покаже своята акустична и емоционална страна. Певецът спомена, че работи с Зу Уан по своето завръщане през ноември.
В своя предстоящ албум Парк Джунг Мин ще се пробва в нос стил на акустичните балади. Ким Зу Уан е познат в средите като музикант в стилове като хип-хоп, босанова и елетро рок, което кара феновете да са нетърпеливи за това каква песен ще представи Парк Джунг Мин.
credit: enewsworld
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/11/2012, 16:36

Парк Джунг Мин иска 200 милиона компенсация от бившата си агенция

Парк Джунг Мин от SS501 напоследък заяви 200 милиона вона загуби в съда от бившата си агенция.
Според правните среди на 11.10.2012, Парк е обявил 200 милиона вона загуби от бившата си компания CNR Media и президента на компанията в Сеулския районен съд.
Парк настоява: "Подписах договор за 3 години през октомври 2010 и ми бяха изплатени 400 милниона вона. Но агенцията не ми е изплатила правилно печалбата. Те ми дадоха финансов отчет за миналата година, но доходите не са били разпределени правилно и дори не са отчели правилно разходите и приходите. Дори агенцията да няма доходи и да е в криза, те е трябвало да ме информират, а те не са го направили. Вместо това те ме обвиняват в некоректност и ми приписват цялата отговорност."
Парк заведе дело срещу агенцията си през април, за да поиска преустановяване на договорните им отношения със CNR Media.
credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/11/2012, 20:22

Парк Джунг Мин е подал иск за 180 хиляди долара

Парк Джунг Мин от SS501 е подал съдебен иск към бившата си агенция за 200 милиона вона (около 180 хиляди щатски долара).
Според законови представители, Парк Джунг Мин е подал съдебен иск срещу бившата си агенция CNr Media, защото: "Когато договорът бил подписан през октомври 2010, печалбата е трябвало да се преразпределя по определени показатели. Въпреки това салдото не е било правилно изплатено. Неплатените печалби възлизат на 1 билион вона (около 1 милион долара), но искът е само за 200 милиона вона. По-късно, когато точната сума бъде изчислена, размерът на искът ще се увеличи. Агенцията е получила призовката за корекция на плащанията, но не е направила нищо. Заради това договорът е бил прекъснат през декември 2011."
Парк Джунг Мин подава иск за прекратяване на договорните отношение с агенцията и той е удовлетворен през юли 2012 от Сеулския районен съд. В момента Парк Джунг Мин подготвя завръщането си в Корея.
credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/13/2012, 10:16

На 12.10.2012 излязоха първите снимки от предстоящия видеоклип на Парк Джунг Мин - Oh! My Star!... В момента той работи по заснемането му, както и по-записите на песните от предстоящото му завръщане в Корея, което се очаква да е факт рано през месец ноември. От първите снимки се вижда диско концепцията, която е напълно взаимствана от 'Брилянтин' ( за запалените фенове на Мин не е тайна това, че именно Мин изигра ролята на Дани в мюзикъла изнесен на корейска сцена през 2008/2009)

Новини - Page 16 O0552036812233318968_zpsefd7e3d6

Новини - Page 16 O0552036412233330192_zps630ee9af

Новини - Page 16 O0500033612233356139_zpsc1308edd

Новини - Page 16 O0500031712233347046_zps698fd272

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/13/2012, 10:18

Днес 13.10.2012 Бейби Джун е посетил Мин на снимачната площадка на новия му клип 'Oh! My Star!' За посещението разбрахме от личния туитър акаунт на Бейби Джун, където той заедно с двете снимки е пуснал съобщението: 'Парк Джунг Мин, файтинг!'
Новини - Page 16 671264480_zpse0b1ef30
Новини - Page 16 671264540_zps9c451b73
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/13/2012, 16:16

Йеее, ново клипче, това ми харесва. Стила не е ли типичен за 70 години на мин век. Ще ми бъде забавно да го видя така. Знаем ли дата кога да го очакваме? Много ме зарадва, че Бейби Джун е отишъл на снимачната площадка, за да го подкрепи. Малко кураж няма да му дойде в излишък, особено сега с това дело. Според мен му се вижда края. И искрено се надявам да успее да осъди компанията си. Това са си наистина много пари.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/13/2012, 16:26

Дело от такъв тип се точи дълго време, защото трудно се доказва вината... Хахах, консултирах се с правист... Новини - Page 16 688934Но съм безкрайно щастлива заради подкрепата на Бейби Джун. Мин беше останал някъде в дъното, защото работеше с други страни или не можеше да се появява на сцена и сякаш любовта на другите не го огряваше. Сега, когато работи по завръщането си в Корея, ще можем да усетим кой го е носил в сърцето си през цялото това време... Ах, Бейби Джун Новини - Page 16 688934
Иначе този клип ме шокира, защото Мин беше споделял, че не харесва стила и прическата на Дани от 'Брилянтин', не мога да разбера какво се бъгна в ума му, че снима клип с визията, която помним от Дани Парк... Новини - Page 16 5321 Ужасена съм като цяло от първите снимки, но ще се слуша, ще се гледа... Толкова дълго време чаках и някак си очакванията ми бяха други... Но се утешевам с това, че Мин винаги си е красив, а песента все още има надежда да става за слушане...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/13/2012, 16:51

Така е, подобни дела отиват с години, но искрено се надявам при Мин да се оправи по-бързо. Страхотно е да се завърне в Корея, това е дългоочаквано събитие. С нетърпение го очаквам. Да, стила на Джунг Мин в този клип и мен ме изненада
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/14/2012, 12:26

Парк Джунг Мин благодари на своите фенове за оризовите кексчета

Парк Джунг Мин наскоро пусна снимка, на която държи оризови кексчета.
На 12.10.2012 Парк туитна снимка с коментара: "по време на снимките на видеоклипа. Хапнах добре с екипа. Имам много снимки, скоро ще ги пусна! Благодаря ви за грижовните сърца."
На снимката Парк държи кутии с оризови кексчета, на които има инициалите 'PJM'. Неговата спираща дъха усмивка е пленила сърцата на много фенки.
Снимката е правена по време на снимките на видеоклипа към новата песен на Парк. Неговите фенове за му изпратили оризови кексчета и сандвичи и той е изразил своята благодарност.
Парк започна изява през септември в Япония като тъмната фантазия Ромео.

credit: en.korea
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/14/2012, 22:05

Като се поразмислих си спомних, че Джунг Мин не бил доволен от стайлинга по време на мюзикъла в който беше с подобна (да не кажа същата) визия... Защо ли е избрал такава концепция за новия си клип...
Определено ще се слуша и ще се гледа... Досегашните му японски парчета са страхотни и се надявам да продължава с поредицата хитове...
Браво на Бебо... Той и на сет-а на Not Alone беше ходил до колкото си спомням... Том и Джери хаха Мин има нужда от подкрепа и освен от феновете си, радвам се че и Бебо го е подкрепил
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/19/2012, 19:37

Лелее този Мин ме разби,като видях снимкте си помислих точно това че той не харесваше този стил..ама хич не ми допадат тези снимки..като изключим усмивката на Мин де.Обаче както е писала Лоли ще се гледа,и ще се слуша..няма как.А и все пак се завръща в Корея.И колко ама колко ме зарадва подкрепата на Бебо,не съм се и съмнявала. Новини - Page 16 932221
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/29/2012, 20:30

Новини - Page 16 20121029_parkjungmin_songhyemyung

Дизайнерката Song Hye Myung се среща с Парк Джунг Мин?


Дизайнерката Song Hye Myung разкри тайната си връзка с Парк Джунг Мин от SS501.
На 29.10.2012 тя написа следното на личната си фейсбук страница: "Парк Джунг Мин, благодаря ти, че не направи жалка." След като привлече вниманието на феновете, тя продължи да споделя как се е срещала с Парк Джунг Мин, но докато тя му е била постоянно в изгода, той през цялото време я е използвал.
В пост, който в последствие изтрива, тя пише: "Аз също съм човек, така че мисля, че няма да имам чест и кръвното ми ще скочи рязко за идните 500 години, ако си замълча и не кажа нищо. Аз искам да живея, затова ще разкрия всичко. Казват, че времето лекува всичко, така че всичко ще мине, без да навреди на работата ти, на моята работа или на моя живот."
Song Hye Myung продължава: "Ти беше на първо място за мен от самото начало. Дадох най-доброто от себе си за теб. Направих всичко възможно. Мислех, че няма как да ти се помогне, но ти се отдалечи от мен заради проблеми с лейбъла си и албуми на групатата ти. Бях сигурна, че няма защо да се тревожа за теб."
Тя споделя, че е имала много търкания с Парк Джунг Мин и те непрекъснато са се събирали и разделяли. Тя пише: "Ти ме потърси отново миналия ноември, в този момент имаше правни спорове с агенцията си. Дори да не можехме да се срещаме като нормалните хора, това беше връзка, в която бяхме сигурни в чувствата си. Ти правеше всичко по силите си и аз бях удовлетворена."
И тогава тя споделя: "Какво бях аз за те? Не се чувствам само разочарована, чувствам се предадена. Бях лесната глупачка, която да използваш, както ти е удобно? Идвах, когато ме извикаше и си тръгвах, когато ми казваше да го направя. Когато преживявах трудни моменти, ти ме оставяше и не ме защитаваше. Не правеше тези неща, защото аз бях една лесна жена. Бях искрена с теб и го разбрах. Казвал си ми много неща, които не би казал на никой друг, така че аз бях много здрава опора за теб.Признай си, търсеше ме само, когато ти беше трудно."
На финал, Song Hye Myung приключи със следното: "От известно време не е моя работа с коя се срещаш. Просто ме уважавай. Не зная дали ще се срещаш с мен или не, ако мислиш за друга. Опълчих се на чувствата си, защото проумях, че връзка ми с теб не е била истинска. Не ме търси за нищо вече. Даже не се прави, че ме познаваш, когато се срещнем по работа."
Този пост беше изтрит от нея във фейсбук, а вместо него тя написа: " Мисля, че разказах нещо, за което не си струва да говорим. Дори нямам хубави аргументи... Но Но всички се отнасят с мен като с душевно болна... А аз дори не искам да мисля за това... Не съм лабилна жена, която се пречупва под проблемите си и си тегли черта... Личното ми виждане за нещата е важно за мен. Не съм умна, така че не лъжа. Не става ли още по-сложно, колкото по-късно стане? Това е шантаж (изнудване)? Аз съм силна, но какво бих спечелила, ако изнудвах по този начин??? Времето лекува. Казах, каквото исках и не съм някоя, която живее в измислен свят... Дали съм търсила отмъщение? Ако е така... ще изтрия поста си."
Когато репортерите попитаха представител на Парк Джунг Мин за коментар, той отговаря: "Вярно е, че те са приятели, но никога не са били гаджета. Това не е истина и цялата тази история е недоразумение. Те двамата рядко се срещат извън работата си."
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/30/2012, 20:13

Новини - Page 16 Parkjungmin

Парк Джунг Мин отрича да е имал връзка със Song Hye Myung

Джунг Мин от SS501 поясни, че не се е срещал с дизайнерката Song Hye Myung , която писа във фейсбука си за предполагаемата им раздяла.
На 30.10.2012, агенцията на Парк Джунг Мин - Yamaha A&R сподели: "Истина е, че те двамата се познават, но те не са били влюбени. Те са само бизнес партньори." Според агенцията Song Hye Myung е участвала в концепцията на албума 'Destination' на SS501, както и е дизайнер на японския проект на Парк Джунг Мин - Ромео.
Парк Джунг Мин и Song Hye Myung са се срещали много пъти по бизнес въпроси в моменти като срещи на екипа, обсъждане на стил и дрехи, но те никога не са се срещали поради интимни причини. По отношение на мнението на Song Hye Myung, агенцията казва: "Може би е имало няколко грешки, които могат да се разберат погрешно. Парк Джунг Мин не може да контролира какво се пише за него, така че се надяваме в бъдеще да няма допълнителни недоразумения."
Междувременно агенцията му добави: "Парк Джунг Мин се завръща с нов албум в средата на ноември и той ще даде всичко от себе си в подготовката на това."
dkpopnews.net
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime10/30/2012, 20:15

Певецът Парк Джунг Мин официално обяви, че никога не се е срещал с дизайнерката Song Hye Myung.

На 30.10.2012 от агенцията на Парк Джунг Мин обявиха: "Истина е, че те двамата се познават, но те никога не са били влюбени. Те са се срещали само по работа. Дизайнерката Song Hye Myung даде безплатно дрехи на Парк Джунг Мин няколко пъти. Изглежда тя е разбрала погрешно това. Парк Джунг Мин е благодарен на своите фенове преди излизането на новия му албум в средата на ноември. Без значение на това, което се пише, той ще се съсредоточи върху работата си."
На 29.10.2012 Сонг оставя дълго съобщение в своята фейсбук страница, където споделя, че е била гадже на Парк Джунг Мин, но само е били използвана от него.
Тя пише: "Благодаря ти много, че ме правиш на идиотка. Само защото преживяваш тежки моменти, ме остави просто така. Не можех да се свържа с теб през цялото време, а от агецията ти се отнасят с мен сякаш съм луда. Виждал ли си се с мен, докато си бил влюбен в друга? Лъгал ли си ме? Какво бях аз за теб? Дали не бях някоя, която използваше за всичко, от което се нуждаеше? Искам единствено да ме уважаваш."
Сонг изтрива съобщението си скоро след това, но пише друго на 30.10.2012
В него споделя: "Никога не съм била дизайнер на SS501. Дали съм фен на SS501? Не, харесвам Asano Tadanobu. Разбрала съм погрешно? Предполагам, че ще трябва да се посмея. Мисля, че не съм казала нещо кой знае какво. Не мога да повярвам, че той се отнася с мен като с луда. Никога не лъжа, защото не съм умна. Дори не съм го заплашвала по-рано. За какво? Казах всичко, което исках и в него няма лъжа."
http://en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/2/2012, 11:16

Новини - Page 16 99dcc3160924ab18e3215ac035fae6cd7a890b48

Парк Джунг Мин от SS501 ще издаде своя втори сингъл на 14.11.2012

Парк Джунг Мин от SS501 ще издаде нов сингъл.
На 02.11.2012, снимка, на която Парк ослепяващо се е усмихнал под надписа: "14.11.2012 вторият самостоятелен албум на Парк Джунг Мин', беше пусната в официалната страница във фейсбук на Парк.
Парк ще реализира новия сингъл 'Beautiful'в Корея на 14.11.2012. Това е нов сингъл след 22 месеца отсъствие на корейската сцена след издаването на първия му самостоятелен сингъл 'Not Alone' през януари 2011.
От агенцията на Парк споделят: 'Новият сингъл на Парк Джунг Мин 'Beautiful' е продуциран от самия Парк Джунг Мин. Той сам е избрал концепцията и е направлявал целия процес по изготвянето на сингъла."
Напоследък Парк е зает с промоционални събития свързани с издаването на втория му сингъл 'Tonight's the night' в Япония като Ромео.

credit: en. korea.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/4/2012, 20:21

Супер ще го очакваме с нетърпение,пък и ще е интересно да видим сам го е продуцирал,избрал концепията..чакаме те Мин. Новини - Page 16 197358
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/4/2012, 20:48

Ще е бляскав и красив... Така като гледам обложката. Мн се надявам да го промоцира ударно... Копнея да прави участия из музикалните програми, да раздава автографи, да прави фен срещи... Чаках този момент толкова дълго. Даже не осъзнавам какво се случва. Но той се завръща в Корея... Новини - Page 16 453164
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/6/2012, 11:18

За наше щастие, а и за всички други фенове сигурно това е голяма изненада. Да се завърне в родната Корея е страхотна новина. Да си призная той че е хубав всякак хубав е, но не очаквах да е с такава визия завръщането. Може би след като го видях в светлината на Ромео и ми е малко странно да свикна с ретро Джунг Мин. Много искам да го чуя да пее на корейски. Доста време мина. Ужасно много време бих казала.
Да стискаме палци и това което Нуна е споменала да се сбъдне. Ще е хубаво да го виждаме по-често, че съвсем зачезна Новини - Page 16 389582
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/6/2012, 13:05

Очаквам с нетърпение завръщането му. Бляскав и красив е, както винаги. Надявам се проблемите около делото да не му повлияят и да направи невероятно завръщане
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/6/2012, 13:20

Не се раздуха и не стана голям скандал, което ме радва. Вярно, че тъпите медии глупавия скандал с глупостите на дизайнерката са им встъпителните думи, но... Все пак започват с Мин отрече... и мисля, че на него му предстои бляскаво завръщане... Той е изключителен с новата си визия...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/10/2012, 20:33

На 13.11.2012 Парк Джунг Мин ще се завърне на сцената в предаването по MBC 'Music Show Champion'. Завръщане на сцената след 2 години. Официалният сайт обявява в аванс подробности.
Записа на предаването ще се състои на 13.11.2012 от 11:00 АМ.
За да бъдеш част от публиката трябва да носиш албумите 'Not Alone' и 'Like Tears Are Falling', тъй като новият албум 'Beautiful' още няма да е излязал. След неговото излизане, само той ще е пропуск да бъдеш допуснат до публиката.
Излъчването на предаването ще бъде уточнено, тъй като преди него трябва да излезе албумът.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/10/2012, 21:02

Е как там сме..само че не точно и без албумите..но надяваме се снимково да сме там..много там. Новини - Page 16 197358
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/10/2012, 21:04

Да, и аз на снимки разчитам. Мога да им изпълня условията, имам и двата албума, но нямам билет до Корея, така че ще остане за другия път... Новини - Page 16 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/10/2012, 21:16

Lollipop написа:
..но нямам билет до Корея, така че ще остане за другия път... Новини - Page 16 918427

Новини - Page 16 801332 Колко тъжно звучи това.
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime11/10/2012, 22:47

Не знаех, че за да бъдеш в публиката на тия предавания трябва да носиш албумите Новини - Page 16 151538 Или това е просто за това конкретно предаване... Както и да е... Остават два дни и ще видим усмихнатото слънце. Тъй като Ромео носи постоянно сериозно изражение по време на изпълненията си много ще е хубаво да видим Мин усмихнат на родна земя ...ех... Новини - Page 16 192543
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore

Sponsored content



Новини - Page 16 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-