Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 17 Newsmin
News

Новини - Page 17 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 17 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/11/2012, 10:33

Не помня за останалите как беше, но при Мин това е било практика за мн неща... За да те допуснат да си публика, да си част от раздаване на автографи, от ограничена фен среща...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/12/2012, 20:15

Парк Джунг Мин се завръща на родната сцена с лично продуциран албум

Корейският певец и актьор в мюзикъли Парк Джунг Мин се завръща на родната си сцена с продуциран от самия него албум.
Парк пусна втори тойзър към видеото на своята официална фейсбук страница в понеделник. 'Beautiful' е водещата песен от неговия втори сингъл албум в родината му, който ще излезе на 14.11.2012.
В сравнение с първия тийзър, във втория Парк е с изискан външен вид в червен и сребърен костюм и 26-годишният певец демонстрива по-зрял и денди стил.
На официалния му японски сайт, 'Beautiful' е описан като денс саунд с акустична нота, в която Парк ще покаже напълно нов стил заедно със страстта си към музиката.
Парк стана популярен като член на бой групата SS501 през 2005, участвал е в много телевизионни шоу-програми, а заедно с това е изиграл главната роля в мюзикъла 'Greece' през 2008.
Парк, който промоцира себе си в Япония под псевдонима Ромео издаде сингъла “Give Me Your Heart” през септември и на 31.10.2012 излезе вторият му сингъл - “Tonight’s the Night”.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/13/2012, 19:36

Новини - Page 17 7bc4d98065380cd73e0c4a10a144ad345882817c

'След дебюта не съм се срещал с жени, затънал съм в работа'
Парк Джунг Мин се завръща на корейската сцена след 22 месеца отсъствие. В същото време, той за първи път създава албум, с който да потвърди имиджа си на всестранно развит артист.
Парк Джунг Мин ще промотира заглавната песен 'Beautiful' от новия си албум като се опита сериозно да премине от денс идол към по-мюзикъл идол. От една страна е необходимо да се спомене, че Парк Джунг Мин е писал текста, опитвайки се да пресъздаде мъж, който се влюбва от пръв поглед и не може да контролира себе си; текстът е много описателен и доста секси.
"Текстът базиран ли е на опита на Парк Джунг Мин?" - случайно любопитство, но Парк Джунг Мин отвърна: "Той е изцяло въображение. Има моменти, в който съм погрешно разбиран. Да отида на клуб или в бар - наистина не харесвам такива места, не обичам шумни места, предпочитам просто да изпия по едно питие с близки приятели, дори наскоро имах такава среща.
По време на гимназията, заради дейността на SS501, нямах много време за срещи с приятели. Макар че ходех на училище, не го правех редовно.
По време на стажантския ми период осъзнах, че комуникационните ми умения са недостатъчни. Същото беше и след дебюта. Всъщност агенцията ми имаше правило по онова време за новите си артисти: "Не контактуваш с други артисти" Щеше да имаш голями неприятности, ако не следваш това правило, но другите така или иначе не са го следвали... хаха"
Макар и така, Парк Джунг Мин не винаги е бил сам. Тъкмо дебютирал, още тинейджър, той е имал връзка с момиче за около 3 години, както той го нарича: "Нуна от академията по актьорско майсторство". Парк Джунг Мин първоначално е искал да стане актьор и се е запознал с девойката по време на обучението му в академия по актьорско майсторство. Освен това Парк Джунг Мин споделя: "Запознах се с нуна в академията по актьорско майсторство и се срещах с нея 3 години. Това е целият ми опит във връзките. Тази нуна е медицинска сестра. Тя също учеше в академията. Това са хубави спомени като се замисля сега."
Все пак тази 'нуна' не е дебютирала като актриса. И изглежда се подготвя за сватбената си церемония. Парк Джунг Мин през смях споделя: "Макар че сме разделени от дълго време и вече не изпитваме чувства един към друг, научих, че ще се жени и все още се чувствам някак странно заради това."
Помолих Парк Джунг Мин да опише идеала си за жена и той отвърна: "Имам нужда първо да я наблюдавам за известно време докато реша, че това е моят идеал за жена. Не мога да оценя една жена от първа среща или от един поглед, както и не се сближавам лесно с жена. Разбира се, когато сме млади, не е трудно да се сближим, но хубавите чувства от подобни сближавания няма да траят дълго. Така че от известно време (не зная точно от кога) имам тенденцията да изучавам дълго хората, за да ги разуча бавно що за стока са. Пък и не съм мъж, който ще започне и ще предложи връзка на жена към която се колебае това любов ли е, романс ли е." Така че няма как да призная или да споделя, че съм имал връзка след дебюта. Имам толкова работа, сблъсквам се с толкова различни ситуации, че не ми остава време дори да се наспя. Така че този път, тази песен съм я написал сякаш пиша роман. Описание на романс, а не действително преживени чувства към противоположния пол."
Тъй като песента е създадена от въображението на Парк Джунг Мин сме още по-нетърпеливи да я чуем. Не чакаме Парк Джунг Мин, а един мъж, който е много по-страстен и секси от когато и да било, който така се е променил, че ще грабне окото на всички.
Новата песен 'Beautiful' ще бъде издадена на 14.11.2012.

Новини - Page 17 7323ba014c086e067885d7b602087bf40bd1cb5d

credit:
Source: newsen.com/news_view.php?uid=201211101439030910
Lifted From: 为MIN便利店@Baidu
Chinese Translations: 阿四@百度朴政珉吧ALLFORPJPM
English Translations: Josie@RPJM
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/13/2012, 21:51

Новини - Page 17 794150166d224f4a8608f0ee09f790529a22d1f1

Ще приветствам всички с истинската си любов

Певецът Парк Джунг Мин казва: "От дебюта не съм имал никакви връзки, ще поздравя всички с любов през идната година."
Дебютирал с идол групата SS501, след 8 години след дебюта си, Osen се срещна с Парк Джунг Мин и той сподели: "Освен първата любов, която продължи 3 години преди дебюта, не съм бил с никоя друга. През тези 8 години съм се питал това наистина ли е любов, но все още не мога да кажа такова нещо. Защото беше прекалено разумно, принадлежащо на човек, който не знае как да обича."
И той добавя: "Исках да имам връзка, но не исках да я започвам, нито да я търся; колко хубаво би било, ако разумен човек като мен срещне момиче, което да ме накара да поискам да я опозная и да ме накара да се отнасям с нея добре, момиче, което да е женствено."
Напоследък една дизайнерка писа във фейсбука си нещо, което накара другите да го критикуват, но той се усмихна и сподели: "Наистина бях шокиран, напоследък съм винаги с кучето си. Също така съм твъде често в чужбина, през следващата година ще ви срещна с моята истинска любов."
Той каза, че и домашният му любимец ще участва в новото му видео. Това видео ще покаже 5 различни периода, разкривайки различни страни от чара на Джунг Мин.
Албумът е продуциран от самия него. Той казва: "Предишната ми визия също беше много артистична, сега искам да демонстрирам добрия си вокал, чрез този албум се научих да миксирам, както и да продуцирам, точно както модерните студенти разучават музиката, това наистина е албум в моя личен стил."
Състояща се от секси чар, 'Beautiful' е композирана от шведски композитор, Парк Джунг Мин е написал сам текста, звученето е британски саунд с поп в основата. Песента описва мъж, на който му липсва любимата жена, в която се е влюбил от пръв поглед.

credit:
Source: http://osen.mt.co.kr/article/G1109499004
Chinese Translations:[color=orange] 阿四@百度朴政珉吧ALLFORPJM
English Translations: Josie@RPJM
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/14/2012, 07:59

Иска да демонстрира добрия си вокал? Че той това го е направил доста отдавна. Гласа му е един от най-добрите които съм чувала.
Наистина е всестранно развита личност. Сам си продуцира, сам си пише текста... сладурче отвсякъде Новини - Page 17 489201776
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/15/2012, 16:21

Новини - Page 17 60383415

Парк Джунг Мин срещу Сунг Кю

Парк Джунг Мин от SS501 и Сунг Кю от Infinite няма да се борят само в музикалните класации, тъй като техните солови албуми излизат този месец, ами и ние ще ги пуснем в една битка тази седмица.
Парк Джунг Мин и Сунг Кю напуснаха своите 'люлки', за да започнат сами и макар че имаме вярата, че ще се справят чудесно, искаме да видим кой от двамата идола ще застане на чело на класацията ни.


ГЛАСУВАЙ ЗА ПАРК ДЖУНГ МИН! ~ ТУК *
*Можеш да гласуваш само за единия! Надявам се да го направиш за Парк Джунг Мин, защото си Triple S в кръвта си. Можеш да гласуваш само по веднъж на ден!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/15/2012, 18:51

Парк Джунг Мин пусна баладата 'You know'

Парк Джунг Мин се отдалечи от кариерата си на денс музикант и се опита да пее акустична музика.
След като реализира своя втори сингъл албум 'Beautiful' на 14.11.2012, Парк Джунг Мин сподели и малко акустична музика в Naver Music на 15.11.2012. Песента разкрива неговия емоционален вокал.
'You know', сингълът реализиран този ден е парче разработено с Kim ZuWan от Viva Soul. Гласът на Парк Джунг Мин съвпада с мелодията, а тексът е писан от ZuWan. Вниманието попада на липсва на електриника и се грабва от уменията на ZuWan да свири на китара.
Парк Джунг Мин иска да избяга от имиджа си на идол и да се покаже като зрял музикант.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/16/2012, 08:35

За сега Мин е с 68% гласове и макар че харесвам и Инфинит, SS501 винаги ще бъдат на първо място за мен Новини - Page 17 489201776
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/16/2012, 14:52

Днес е паднал с 1% надолу... Дали не си гласуваме само ние двете от този форум... Новини - Page 17 801332
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/16/2012, 15:28

Ааа, така не. Новини - Page 17 44190 И аз гласувам, и аз. Не съм слушала соловия проект на Сунг Кю, не се интересувам и от творчеството на Infinite, но съм сигурна, че Джунг Мин го превъзхожда. Освен това, Мин е много по-харизматичен. Не мисля, че момчето от Infinite има шанс срещу него.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/16/2012, 15:33

Пфу, надявам се много да си права. Аз си зная, че Мин е най-красивият, но винаги се питам дали това не е само моята гледна точка...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/16/2012, 16:20

За красотата не може да се спори... За гласовите данни също... Не веднъж съм казвала че гласа на Джунг Мин е един от най-красивите които съм чувала...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/16/2012, 16:22

Дам, Ро. Споделям мнението ти. Адски мн харесвам тембъра му... Никога преди не съм чувала такъв глас и просто го обожавам. Мн ме успокоява.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/17/2012, 16:56

Парк Джунг Мин окупира класациите в Корея и Япония.

Парк Джунг Мин от SS501 създаде смут в Корея и Япония със своето завръщане.
На 17.11.2012, вторият ми сингъл албум 'Beautiful' се класира на първо място по продажби за деня в Хантео чарт.
Дори е класациите в реално време неговият сингъл е класиран на второ място след този на B1A4’s “In The Wind.”
Парк демонстрира своята популярност и в Япония като се класира на първо място в ежедневната класация KStyle за клипове.
Неговите песни “Not Alone” “Like Tears Are Falling” and “Give Me Your Heart”, бяха класирани от второ до четвърто място след първото за 'Beautiful'. Което реално означава, че той беше окупирал върха на класацията с четири свои сингъла. (б.ред: Лолипоп: Имах щастието да видя това с очите си, няма да ви слагам снимка, но беше уникална гледка, всички негови песни една след друга, той беше на върха с всичко, което е създал. И наистина това нещо го дължи на феновете си, защото тази класация работи на принципа колко пъти ще се гледа клипа в сайта.)
От агенцията му коментират: "Всичко това се случва благодарение на феновете му, които са чакали завръщането му 22 месеца. Благодаря ви на всички за дългото чакане."

credit: enews
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/18/2012, 00:24

Парк Джунг Мин иска да бъде свободен

Певецът Парк Джунг Мин се завърна след 2 години. Съдебните процеси с бившата му агенция и страданията около скандалите са закалили душата и тялото му.
Парк Джунг Мин е един от членовете на SS501, който започна соловата си кариера миналия януари заедно със сингъла 'Not Alone'. В същото време той подписа есклузивен договор със CNr Media. Обявявайки плановете си масирано да атакува Китай, Корея и Япония. След като промоцията му в Корея приключи, той започна да снима драма в Тайван. Но това е било клопка.
Първо той е вкаран в хотела без да има написан сценарии. Те дори не му дават ключ от стаята и тъй като не само феновете са го чакали отвън, той изобщо не е могъл да излиза. Живеейки сам в хотела, в една единствена стая с рум сервиз, Джунг Мин започва да се чувства психически изтощен.
По време на писането на сценария, режисьорът и главната актриса се сменят месец и половина преди обявения край на снимките за драмата. Джунг Мин е принуден да снима всичко от самото начало. Ситуацията, сценария дори самият график на снимане не са били направени точно и ясно, откоето е страдал целия екип.
Но Парк Джунг Мин казва: "Системата не беше точна и ние много страдахме и много се мъчихме. Но екипът ми остави прекрасни спомени. Все още подържам контакт с колегите ми актьори и с режисьора. Това беше ценен опит и изглежда ме остави с много хубави спомени."
Проблемите с агенцията остават. Певецът все още продължава своята солова активност. И в крайна сметка той печели делото срещу бившата си агенция.
Парк Джунг Мин го надживя
Това е била поредица от трудности, която обаче не го отказва от дейност. Първо той дебютира в Япония като Ромео. Популярността на SS501 в Япония е огромна, защо той се отказа от собственото си име?
Той отговаря: "Парк Джунг Мин е образ на формиран и изграден идол. Музиката има своите ограничения. Откакто дебютирах с групата в Япония, станах обект на техния интерес. В този смисъл Парк Джунг Мин ми стана тесен като поле на изява. Затова реших да поема предизвикателството след като получих свобода."
Отговорът беше добър. Направи концерт в Токио, Япония през септември, зае 10-то място в Орикон, неговата популярност се доказа. Джунг Мин коментира: "Доволен съм, музикалният образ на Парк Джунг Мин и на Ромео е изграден. Сега започнах да работя по нов албум и се чувствам добре."
Искам сърцето ми да бъде признато...
Парк Джунг Мин продуцира своя втори албум 'Beautiful'. Кръстен на водещата песен, той е комбинация от еш поп и бенд стил. Работейки със ZuWan от Viva Soul той създава песента 'You See, It's Like...' и акустичната версия на 'Beautiful'. Джунг Мин споделя: "Изглежда, че този албум е повратна точка за мен. 'Not Alone' и SS501 са моята сила, но с този албум исках да покажа по-зряла страна и да отговоря на възрастта си. Исках да чуя гласа си добре затова музикалните инструменти да са сведени до минимум."
Много време мина докато той се завърна, затова планира да разшири своята активност както в родината си така и по света. Смята да се занимава с музика, актьорство и да води предавания както в телевизията така и в радиото. През декември 2012 планира да направи свое шоу в Япония. Също така смята да снима филм и драма в Япония през април 2013.
Парк Джунг Мин допълни: "SS501 все още са едно цяло и ще продължат с груповите си изяви, макар че сега всички членове имаме нужда от малко повече време за солови изяви. Все още има дълъг път пред нас, така че ще работя упорито. Парк Джунг Мин иска признанието на хората, така че ще работя усилено върху всичките си проекти и ще пея от сърцето си. Искам да бъда някой, който докосва другите чрез сърцето си."
credit: Sports Chosun
eng.trans: cheezeemelt.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/25/2012, 14:08

Парк Джунг Мин прерасна от идол в музикант

Парк Джунг Мин се завърна сам с новия си солов албум след 22 месеца отсъствие. Той се подготвя сам отново за изява със своя нов сингъл 'Beautiful' и дори участва в продукцията на албума си, на видеото и показва своя нов образ на музикант.
Толкова ли беше трудно да започне отново да пее? Парк Джунг Мин отвръща, че не е така. Той всъщност е имал изяви не в Корея, а в Япония. Все пак споделя, че е щастлив, че се е върнал в Корея.
'Аз съм много щастлив, че се завърнах на корейската сцена. Хем съм щастлив, хем се чувствам напрегнат. (смях) Притеснявам се и се вълнувам заради това, че за първи път сам продуцирам албум и не зная каква ще е оценката на аудиторията. Чувствам се сякаш ми преглеждат домашното. Сърцето ми наистина бие учестено. (смях)'
Изглежда наистина сърцето му бие за този албум. Албумът наистина разкрива следи от усилия да се завърнеш след 22 месеца; обложката и видеото демонстрират идеите на Парк като един артист, които сам ги създава. Изглежда за него е дошло време да намери своето истинско място след като загърбва статута си на идол.
Заради това музикалния клип на 'Beautiful'е толкова изненадващ. Във видеото Парк Джунг Мин е много по-пъстър отколкото го помним. Всичко в него беше различно, но отскоро той не е вече момче, което ще положи волски усилия да направи това, което неговата агенция иска да направи.
'Опитах се да подчертая гласа си повече от всичко друго. Попитах феновете си и повече от тях ми казаха, че първата причина поради която ме харесват е гласът ми. Опитах се да изразя онова, което не съм подчертвал докато бях в SS501. Енергията, която отдавам по време на соло изява е различна тази от времето когато бях част от група. Искам да допълня изявите си с добър глас.'
Може би защото това е дълбоко убеждение, всеки, който видя новата изява на Парк Джунг Мин не можа да скрие учудването си. Това беше нов Парк Джунг Мин, който никой не беше виждал преди. Това демонстрира, че той е израснат в музикално отношение.
'Скоро ще станат 10 години от дебюта ми. Все още се чувствам като новобранец, но напоследък си мисля колко бързо лети времето. Ще работя още по-усилено, за да стана старши (сънбеним), който може да се гордее пред по-малките."

CJ E&M enewsWorld Kim, JiYeon
enewsworld.mnet.com/enews/cont..
Translation Credit : Erika Kim
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime11/28/2012, 18:49

Lollipop написа:

Новини - Page 17 60383415

Парк Джунг Мин срещу Сунг Кю

Парк Джунг Мин от SS501 и Сунг Кю от Infinite няма да се борят само в музикалните класации, тъй като техните солови албуми излизат този месец, ами и ние ще ги пуснем в една битка тази седмица.
Парк Джунг Мин и Сунг Кю напуснаха своите 'люлки', за да започнат сами и макар че имаме вярата, че ще се справят чудесно, искаме да видим кой от двамата идола ще застане на чело на класацията ни.


ГЛАСУВАЙ ЗА ПАРК ДЖУНГ МИН! ~ ТУК *
*Можеш да гласуваш само за единия! Надявам се да го направиш за Парк Джунг Мин, защото си Triple S в кръвта си. Можеш да гласуваш само по веднъж на ден!

Само да споделя, че в тази битка Мин е излязал победител... За мен това е редно и безспорно трябваше да стане така, но все пак... 60% са били за Мин, което значи че все пак е имало някаква битка...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/2/2012, 19:40

Новини - Page 17 Ff124ddf8db1cb13b0dfc0f6dd54564e90584bd8

Парк Джунг Мин 'красиви движения' на ‘2012 AIDS Prevention Campaign Concert’

‘2012 AIDS Prevention Campaign Concert’ се проведе вечерта на 26.11.2012 в Standard Chartered Hall в Jongno-gu.
Много талантливи певци взеха участие в концерта и нажежиха сцената. В това число: Noel, Block B, Jewelry, Dal★shabet, VerbalJint, RaNia и BTOB.
Парк Джунг Мин също имаше участие.
Концертът има за цел да повиши осведомеността относно превенцията срещу СПИН и да се намалят заблудите относно тази болест.
Междувремнно Kim Yuna, Dal★shabet, VerbalJint и Urban Zakapaбяха посланици на кампанията и участваха в създаването на видео посветено на каузата. Посланието им гласеше да бъдеш умен и да защитиш себе си и партньора си по най-добрият начин като придадеш на връзката ви голяма стойност вместо да закупуваш скъпи подаръци, красиви букети и да правиш признания. Чрез съобщението, те прозовават да се включат всички в тази кампания.
Излъчването на концерта ‘2012 AIDS Prevention Campaign Concert’ ще бъде по SBS MTV на 01.12.2012 от 12:00 АМ.
credit: topstarnews.com

PS-Снимки от участието на Мин ще откриете тук ----> ЦЪК
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/4/2012, 18:45

Парк Джунг Мин споделя, че иска да обича

Парк Джунг Мин е самотен, надява се да срещне някой и скоро да се ожени.
В интервю за enews, Парк Джунг Мин започна с издаването на новия си албум и спомена за любовния си живот.
Певецът каза: 'Наистина искам са се оженя скоро, но няма за кого. Трябва бързо да си намеря жената."
И добавя: 'Все по-често тази година си мисля, че искам да имам връзка."
Парк Джунг Мин беше зает тази година с подготовка за новия си албум и с промоции в Япония, затова няма време за връзка.
"Искам да имам връзка, но тъй като нямам време, защото съм зает, няма да мога да се грижа добре за любимата си, затова искам да я срещна, когато мога да поема отговорност." И добавя: "Имах гадже преди, но винаги бях зает и това ми беше вечното оправдание. Искам да срещна добра жена и да се грижа за нея, когато съм подготвен по-солидно за това."
Също така споделя: "Щастлив съм, че промотирам в Корея след толкова много време. Минаха 8 години от дебюта ни. Ще работя упорито, за да разкрия нови страни от себе си и ще бъда активен в много области, както музикални, така и актьорски."
credit: enewsworld.mnet.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/4/2012, 18:51

Я, нашия сексапил за къде се е разбързал с женитбата Новини - Page 17 178521 Искрено му пожелавам да се влюби и да сподели голямата си любов, но тези приказки за сватба ме изненадват. Има време и за това бе Мини
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/9/2012, 19:03

От идол в музикант

Парк Джунг Мин от SS501, който е много известен идол е готов да стане музикант. Готов е да превземе Азия като халю звезда.
Той споделя: "Притеснявах се как публиката ще приеме музиката ми, но все пак имах положителни очаквания." И добавя: "Искам да разкрия себе си на феновете. Благодарен съм, че съм член на SS501, но се опитвам да оставя своя собствена следа. Моля ви, гледайте ме как се превръщам в музикант."
Концепцията на неговия албум е на основата на бенд музиката. Изискан поп плюс още една песен и акустична версия, което прави звученето му много по-различно от това, което помним в изявите му като член на SS501.
Макар че е ангажиран в Азия, той се опитва да има изява във всяка страна. Той има изяви и в Китай, и в Корея. Също така обича да се среща с японските си фенове и има много специални планове за тях.
Той ще има концерти в Япония през идната година с 2 концепции. "Никога не съм си правил подобни планове преди. Много от феновете ми се забавляват с 2-те ми различни проявления. Това също ще ми помогне да разширя музикалния си кръгозор."
Неговия международен дебют беше много силен. Той беше високо класиран в японския Орикон чарт, а също така ще снима филм и драма през идната година там. Неговата тайванска драма също получи положителни отзиви с 20% зрителски рейтинг.
Парк планира и дебют в Европа. Той ще има есклузивен концерт в Токио на 18 и 19 декември, а също така ще бъде ангажиран и в Корея и чужбина.
"Все още помня първия си дебют, идната година е моята девета годишнина на сцена. Искам да бъда старши певец, с който хората се гордеят" - допълва той.
credit: star.mt.co.kr
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/10/2012, 18:44

Парк Джунг Мин събра фенове от цял свят за автограф сесиите си

Парк Джунг Мин събра фенове от различни страни на своите автограф сесии по случай излизането на новия му албум.
На 27 и 29 ноември и 09 декември Парк Джунг Мин раздава автографи в Сеул и Бусан. 150 щастливи фенове, избрани на случаен принцип, получиха своя автограф през тези дни.
Много фенове от Япония и Китай, дори и фен от Хавай бяха дошли, за да се срещнат лично със звездата. Дори фен - мъж се забеляза в тъплата.
За феновете в различните страни, Парк Джунг Мин разписва автографи на английски, японски, че даже и на китайски, карайки всички да се интересуват какво точно е написал. Той разговаря с всеки фен и го даряваше с блестящата си усмивка.
Парк Джунг Мин коментира събитията: "Това е първото ми раздаване на автографи от 22 месеца насам. Бях много благодарен на феновете, които дойдоха да ме видят, въпреки студеното време и ще се отблагодаря за любовта им с още повече дейности."
Парк Джунг Мин в момента промотира 'Beautiful'в Корея, а в Япония той ще промотира своя първи студиен албум като Ромео.

enewsworld.mnet.com

Темата със снимки и клипчета от автограф сесиите можете да намерите --->ТУК
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/17/2012, 21:04

Новини - Page 17 201212140821101131_1_59_20121214082201

Парк Джунг Мин с 2 концерта в Токио

Парк Джунг Мин завършва своята звездна година с поредица концерти в Токио.
Певецът ще проведе 2 вечерни концерта с 2 различни персоналности в Токио Доме на 18 и 19 декември.
На 18 декември концерт ще има Парк Джунг Мин в ролята на Ромео, неговия глобален проект за артист. Парк Джунг Мин ще бъде в ролята на рокер, а фокусът ще пада върху изпълнението на песните от първия му албум - Midnight teatre.
Концертът на 19 декемви ще включва песни на самия Парк Джунг Мин и той ще бъде самият себе си. Във фокуса ще бъдат песните от последния му албум 'Beautiful'.
Двата концерта ще бъдат съвсем различни като концепция, тема и жанр музика като ще разкрият различни страни от музикалния стил на Парк Джунг Мин.
Говорител на агенцията споделя: 'Парк Джунг Мин дава всичко от себе си за предстоящата изява на Ромео и на Джунг Мин като участва в абсолютно цялата подготовка от избора на песните до сцена."
Агенцията добавя, че Парк Джунг Мин вече е в Япония и е зает по 14 на ден с репетиции за своите концерти.
Credit:enewsworld.mnet.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/20/2012, 14:49

Новината за сватба малко ме шокира, но щом така е преценил му пожелавам всичко най-хубаво и цялото щастие на света. Колкото до двата концерта тази съпоставка много ми хареса. Искренно им завиждам за късмета да са били на негов концерт.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime12/20/2012, 19:33

Парк Джунг Мин проведе 2 концерта в Токио с различни визии

Парк Джунг Мин развълнува феновете си с нов тип концерти.
На 18 и 19 декември в Токио, Парк Джунг Мин проведе серия от концерти като на единия беше рокера Ромео, а на другия корейския Парк Джунг Мин. На концертите имаше 5 хиляди фена.
Първо на 18 декември Парк Джунг Мин отпразнува излизането на първия албум на Ромео - Midnight teatre с концерт. Концертът най-вече разказа как е роден Ромео и с фантастичен сюжет показа как човешкото създание бива покварено от мрак. Загадъчният и фантастичен Ромео е визия, която никога преди не е била реализирана от Парк Джунг Мин и тя чудесно беше предадена чрез чувствено видео.
Ромео изпълни 15 песни, включвайки неговия първи сингъл 'Give me your heart' издаден на 05.09.2012 и втория му сингъл - 'Tonight's the night, реализиран през октомври. Тъй като Ромео не говори никога между песните си, Парк Джунг Мин се концентрира само върху изпълненията си в този ден и изпълни концерта си със страстния си и експлозивен вокал.
На следващия ден Парк Джунг Мин имаше Коледен концерт. В този си концерт той беше Парк Джунг Мин, какъвто го знаем, близък до феновете си.
Концертът се обедини с фен среща и показа Парк Джунг Мин пътувайки в четири различни периода, търсейки своята любов, една история базирана на концепцията на новия му сингъл 'Beautiful', издаден на 14 новмври. Парк Джунг Мин пя и танцува едновременно, което напомни мюзикъл. Освен своите песни, Парк Джунг Мин изпълни и международни хитове като Mr. Children -“365 Days” и Elvis Presley - “Love Me Tender“
Първият албум на Ромео ще бъде пуснат за онлайн продажба в Корея на 20.12.2012.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Новини - Page 17 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 17 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-