Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 3 Newsmin
News

Новини - Page 3 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 3 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/4/2010, 19:18

Мин се разписа, най-сетне... Започна да ми липса много, но той се сети да пише... През туитър...

Една снимка по време на упражнения
Новини - Page 3 Gtfe

В Японие, можеш ли да ме видиш къде съм??

Новини - Page 3 U3ca

Небето на Тайван
Новини - Page 3 Wup

Пих зелен чай с мляко веднага след като пристигнах в Тайван, но многи ми върви на зелените дрехи?^^*

Новини - Page 3 Rowp

eng. translation: xiaochu@quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/7/2010, 17:27

И отново Мин... Отново в туитър преди няколко часа...
Не разбрам какво трябва да значат снимките и по какъв начин кореспондират с написания от него коментар под всяка... Новини - Page 3 216155 но.... Мин се завърна във виртулната мрежа...

Любов любов любов...
Новини - Page 3 Safx


Простете ми всички... Следва написано на китайски и японски "съжалявам"...

Новини - Page 3 Kcvv
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/7/2010, 21:03

на първата снимка би трябвало да са оригами на жеравчета ....
нали имаше някаква стара Корейска традиция, според която ако момче направи на момиче 1000 такива, това означава, че ще са заедно завинаги ....
затова е написал любов, любов, любов...

а таз другата снимка като я гледам ...така ми се иска да си хапна от това...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/7/2010, 21:18

Дам, и аз затова си помислих... Новини - Page 3 475896 но пък вътре има и сърцича, не зная дали се виждат... Ама като се загледаш, по-към дъното... Ама това... с тази любов... Надявам се някой фен да го е зарадвал с този "буркан", а не той да се е занимавал с това през времето, през което не пишеше... Новини - Page 3 939679
А второто... то хич не ми се връзва с посланието и като го мислих, имам чувството, че се извинява на храната, че тя, като я изучавах, ми се струва, че е била мърдаща преди да му стане за ядене... Новини - Page 3 44536
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/11/2010, 20:43

Новини - Page 3 99941398
"Моля ви, радвайте се на есента заедно с Park Jung Min и Hong Soo Ah!"

Това ще бъде честването на 5 годишнината от Sport World и то ще се проведе като Autumn Mountain Climbing Event'2010 Beautiful Comapany - Green Hand заедно с известните звезди на 30 октомври в Cheong Gye планинска зона в покрайнините на Сеул.
Това събитие се опитва да съчетае спорт и отдих. Известните звезди Park Jung Min от SS501 и талантливата Hong Soo Ah ще бъдат там и ще участват в планинското изкачване. Всеки може да се присъедини след като си плати номиналната такса и да се позабавлява на компанията на есента. Там ще сте далеч от електро уредите, сешоарите, колите и прочие.
Това събитие ще се открие с артистите на 30 октомври от 9 часа сутринта в Gwa Cheon National Science Museum и ще продължи с планинско изкачване от 9,30 натам. Може да се присъедините на място. Номиналните такси възлизат на 30 хиляди вона (това включва и яке) и 15 хиляди вона ( за който си носи яке от вкъщи - б. ред Lollipop
Новини - Page 3 918427 )

credit: kwjun@sportsworldi + SS601.com + eng. translation: xiaochu@quainte501

Това събитие много ми се харесва, признавам си. Искам и аз там се изкачвам из планините заедно с Мин Новини - Page 3 47261
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/12/2010, 15:15

Новини - Page 3 79298587

Park Jung Min ще издаде първия си солов албум на 25 ноември

Парк Джунг Мин от SS501 ще издаде първия си солов албум на 25 ноември. Неговата агенция, CNR Media, завяви днес, че той ще отвори официалната си интернет страница в края на този месец и е в подготовка на първия си самостоятелен албум. Парк Джунг Мин също така ще направи фен среща след излизането на албума му, която е предвидена за 27 ноември.
"Парк Джунг Мин приключи с подписването на договорите си за навлизане в азиатския шоу бизнес. След като всичките му ангажименти се наредиха, той реши, че е време да се завърне при феновете си с по-зряла визия. Феновете му липсват много и той се надява да им направи хубав подарък с предстоящия албум и фен среща."
По мини албума ще работи композиторът Shinsadong Tiger.

credit: onlymin

Веднага отбелязвам датата на календара и тръпна в очакване! Новини - Page 3 305739 Новини - Page 3 197358 Новини - Page 3 453164 Новини - Page 3 453164 Новини - Page 3 453164
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/13/2010, 12:14

Новини - Page 3 Bolnica
Park Jung Min откаран в болница

Вследствие на натоварения си график в чужбина, Park Jung Min от SS501 припадна на 12 октомври и бе приет в болница.
Следобяда на 12 октомври Мин е припаднал. Последния месец е бил изпълнен с много психическо и физическо натоварване за него. Представител на болницата съобщи, че му е препоръчано да си вземе почивка и е изпратен у дома, за да се възстановява.
От агенцията му съобщават: "След като подписа всички договори, тялото му най-сетне реагира на прекомерния натрупан стрес. Той имаше висока температура, силна преумора, но сега ще си почине и възстанови силите си."
Парк Джунг Мин ще се завърне на 25 ноември с реализиране на солов албум, а на 27 ноември ще зарадва корейските си фенове с фен среща.

credit: allkpop

Възстановявай се, Мин! Моля те! Не искам повече да плача... Моля те, грижи се за себе си повече и си почивай, Мин! Моля те! Не искам вече да превеждам такива новини! Новини - Page 3 47261 Новини - Page 3 47261 Новини - Page 3 47261
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/14/2010, 17:23

Едно съобщение от страниците на официалния му фен клуб в Япония. Мин е станал много капризен... Новини - Page 3 305739

Новини - Page 3 23850636
Благодарим на всички ви, които участвахте активно в играта "Дай име на официалния фен клуб на Парк Джунг Мин за Япония".
Днес, за жалост, устонихме, че нито едно от предложенията не му харесва и след като проведохме дискусия с Джунг Мин решихме да не използваме нито едно от тях.
Тъй като фен клубът ще бъде с дългосрочен план на действие, решихме да удължим времето за наименуването му, така че ще съобщим нова дата за продължиението на играта.
Подробности, че бъдат съобщени тук по-късно. Междудругото Джунг Мин остави съобщение за всички вас, което също ще бъде преставено.

credit: chinese translation: akane@pjmofficialfanclubjapan eng. translation: miko@№park43
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/14/2010, 17:40

Едно съобщение от Мин, което нямам много ясна ориентация за какво е... Смятам, че говори нещо за предстоящия си мюзикъл, а е облечен с дрехите, с които беше гост в едно от японските радиопредавания от миналия месец... Слагам го, защото е много сладко... Особено края. Новини - Page 3 3647

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/17/2010, 18:26

Park Jung Min Tokyo MX TV Hanyru Fondue Interview
17.10.2010


Интервюто е взето доста по-рано, но е излъчено днес. В него Мин споделя любимата си фраза на японски: 'Прилича точно на звезда' и разкрива какво го кара да се смущава...



Много харесвам Мин тук... След дългия път точно за такова нещо копнеех... Само дето май и лелката за това беше копняла, защото изпадна във весела истерия близо до него... То не беше хихикане, то не бяха въздишки... Даже се опита да го пипне... Ми така е... Хубавото си е хубаво и се харесва на всички...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/18/2010, 17:17

Туитче на Мин от днес... Нямам идея за какво ще да е тази награда Новини - Page 3 5321 Дали няма да е за този, който е познал, че му правят масаж на онази снимка... Новини - Page 3 869595 Лично щял да се свърже, завиждам на този 'победител' , признавам си... Новини - Page 3 159235

Новини - Page 3 18102010
Новини - Page 3 Ljb

eng.translation: xiaochu@quainte501
ПП - Да не говорим, че и наградата някак не мога да си представя какво трябва да значи... Новини - Page 3 869595
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/19/2010, 14:04

Тази работна програма на Мин-а може да се види на страницата 'новини' в официалния му сайт за Япония...

Програма за ТВ предаване

BS11 (корейско списаниe) брой 30

Новини - Page 3 Th1lllНовини - Page 3 Th1lllНовини - Page 3 Th1lll

25 Октомври (понеделник)
21:30~22:00

28 Октомври (четвъртък)
24:00~24:30 (повторение)

30 Октомври (събота)
12:30~13:00 (повторение)

credit: JMFC.tw - chinese translation rainaftershine.wordpress - english translation
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/20/2010, 09:18

Новини - Page 3 40d24919

Park Jung Min е обект на интерес от международни агенции

Мин е предизвикал огромен интерес у 'чуждоземски' агенции.
Според CNR media, Sony Music Asia с представителство в Тайван са пристигнали в Корея на 24 септември, за да издирват таланти. На 30 септември, те са били възхитени от Мин и са поискали да подпишат договор с него.
Въпреки, че в момента Мин подготвя самостоятелния си албум, от агенцията му казват: 'Той обеща много скоро да се върне в Тайван.'
Парк Джунг Мин е привлякал интереса на тайванските агенции, той подготвя албума си за в Корея, следващата точка е Тайван.
Самостоятелният му албум ще излезе на 25 ноември, непосредствено след него, на 27 ноември, ще бъде първата фен среща на Мин в Корея.

credit: eng. translation: Blueprincess824@dkpopnews + rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/20/2010, 15:31

новините са абсолютно НЕизненадващи затова няма смисъл да ги коментирам...такъв талант и такава амбиция естествено, че ще предизвика интерес навсякъде...

но трябва да призная, че снимката е удивителна ;Д <33 ... Искам вече да ни пуснат повечко от сесията...и по възможност да не са размер 200х200 :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/20/2010, 16:05

Новини - Page 3 B1d78953

Шефовете на Парк Джунг Мин му идват на посещение

На Парк Джунг Мин му бе оказана солидна подкрепа около записите на предстоящия му соло албум.
След като подписа договор с Sony Music Asia, Тайван на 30 септември, на Мин му беше обещано посещение от страна на директора на компанията, Choi Jin Dong, и здрава подкрепа.
Според настоящата агенция на Мин, директорът на Sony Music Asia - Choi Jin Dong, Angie Chai - директор на тайванските партьорите на CNR Media - Comic Ritz, и директорът на номер едно канал в Тайван - WangWang Group, ще кацнат на Gimbо airport с частен самолет на 24 октомври, за да посетят Джунг Мин.
С оглед на новината, представител на агенцията коментира: "Интересът към Парк Джунг Мин е изключителен. Албумът му се записва в Сеул и те се интересуват от самия процес на работа по него. И за да се погрижат за всички наложителни неща, те идват да ни посетят и да ни подкрепят."
В момета Джунг Мин е в разгара на записите на соло албума си и се вълнува около първата си самостоятелна фен среща, като дава различни предложения за нея.

credit: seoul.co.cr + SS601 + xiaochu@quainte501

Аз лично не намирам за голяма подкрепа посещението на двама от шефовете ти като добавка към официалния ти шеф, но щом те наричат визитата си 'подкрепа', ще я приема като такава. Надявам се и Мин да се чувства спокоен и обнадежден от тази визита, а не да се тревожи, защото това ще се отрази на работата му, ще повдигне нивото на стреса му и може пак да му се случи нещо лошо, а това е най-малкото, което искам за него.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/21/2010, 21:15

След пълният отчет как да си купим билети за фен срещите през декември, официалният сайт в Япония пусна и друга информация...

"Korea Pop Star file" ще вземе интервю на Мин, в което ще го представи (Мин няма нужда от представяне мисля - б.ред: Lollipop Новини - Page 3 918427 ). Основни теми на интервюто ще бъдат излизането на самостоятелния албум на Мин и билетите за мюзикъла "Kuzina", в който той ще участва.
Ще се излъчи предаване и повторение на предаването.

Дата на излъчване: 9 ноември 2010 (вторник)
Час на предаването: 20.03 часа

За повторението не е посочена дата.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/22/2010, 09:44

Съобщение на Мин за предстоящо издаване на фотобук. Това съобщение е от страниците на официалния му фен клуб и сайт в Япония. Предпологам, че сега тази книга ще бъде реализирана само за онези превилигеровани японци... Новини - Page 3 876203 Аз пък така и се точа... Но пък Мин е толкова красив в кратичко видео, че за момент забравям колко съм неоправдана...

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/22/2010, 10:14

Туитчета от рано тази сутрин за Мин или от късната вечер за нас...

Новини - Page 3 Min4i

чорапките, за които говори...
Новини - Page 3 Y92

eng. translation: xiaochu@quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/26/2010, 12:50

Min гост в радиопредаване, MBC
25.10.2010



credit: izomzaa@youtube

Иска ми се да излезе превод на това... Така само аудио, освен да се омайваш от хубавия глас и смях на Мин, не виждам какво друго можеш да правиш Новини - Page 3 216155 Има и снимки (поне това), тях търсете тук
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/26/2010, 20:16

Едно интервю с Мин, за мен това е запис... Ако е пускано днес, е било на запис, имам снимка от него от преди месец... още от когато Мин беше в Япония, а това беше мн мн отдавна... Но пък там са гледали добре да го нащракат и заснемат, за да могат после месеци материал да имат...Но пък той е страхотен... Новини - Page 3 370170


Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/26/2010, 20:36

Туитър... Малко го позанемарих... Извинете ме! Новини - Page 3 27830

24.10.2010 06.03 PM
Снимка с Browneyed soul JungYeop touch! Концерт!! Уау, сега започва!!!^^*
Новини - Page 3 73146170488832961877100

Новини - Page 3 7314617048883296187710024.10.2010 05.59 PM
Очакване очакване!!!^^*
Новини - Page 3 2nhn
Новини - Page 3 2nhn
26.10.2010 08.13 PM
^^ Шокиран, от резкия спад на температурата днес!! Моля ви, пазете се да не се разболеете~!! Обличайте се топло! Ако се разболеете, ще бъда много нещастен!!! Ваш Мин хехех
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/26/2010, 20:46

Колко е загрижен....Ми то при нас още е топло, защо не намине?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/31/2010, 12:17

Lollipop написа:



Превод на интервюто...

Мин: Зрители на 'Han Love', здравейте всички, аз съм Парк Джунг Мин.
Мин: 'Han Love'...
Мин: Правилно ли го казвам? 'Han Love'
Мин: Зрители на 'Han Love', здравейте всички, аз съм Парк Джунг Мин.

(Мин пляска с ръце)
Предистория: От петимата членове на SS501, Джунг Мин е известтен със своето сладкодумие и способността му да създава приятна атмосфера с присъствието си.

Мин: Албумът ще излезе през ноември, докато го подготвям ходя правя и физически упражнения.
Мин: Заради това, по време на упражненията по пеене, загубих и тегло, то се вижда.
Мин: Самостоятелна активност се нуждае от много подготовка, затова аз ще работя, ако трябва и по-упорито.
Мин: По време на промоцията на 'Love ya' бях понапълнял малко.

( пускат видеото на Love ya)

Мин: Наскоро гледах това видео в интернет, след като не бях гледал дълго време.
Мин: И установих, че съм напълнял, макар че в себе си да го отричах...
Мин: От този момент нататък реших, че трябва да отслабна и започнах да тренирам и да подържам диета.
Мин: Мога ли да продължа да бъда секси харизма?
Мин: Всички да погледнат насам (смях)
Мин: Какво да направя...?
( Мин започва да прави своите 'секси харизматични' изрази)
Мин: Ааа, наистина малко се срамувам!
( Мин прави изразите на 'секси харизмата и започва да се смее сам на себе си)
Мин: Не съм ги правил от доста време (говори за 'секси харизматичните' си жестове и изрази).
Мин: Когато за последно бях с групата, можех да ги направя по всяко време.
Мин: Сега,когато съм без тях, се чувствам притеснен!
Мин: Пък и вече не съм малък, искам да изглеждам по-зрял.
Водещият: Джунг Мин наистина изглежда така днес.
Мин: Наистина ли?!
Мин: Сега имам свое собствено място.
Мин: Натрупах опит последния път, когато бях в Япония, в това да си сам в хотел.
Мин: Заедно с групата по време на дейността си, сме оставали близо половин година тук, близо до Tamachi.
Мин: До нас имаше рамен магазин и река.
Мин: Седейки близо до реката, замислен в свои си неща, времето наистина минаваше бързо!
Мин: Сега, когато се върнах сам в Япония, пак отидох там.
Водещият: Сам?
Мин: Да, няма проблем да ида сам там.
Мин: Ходих да хапна рамен и да изпия една бира.
Мин: После, точно както някога, седнах на брега на реката и си мислех за мои си неща.
Мин: Мислех и за мястото, на което живеех в момента, разбира се.
Водещият: Какво правиш през останалото време?
Мин: В останалите дни?
Мин: Нищо специално не правя, обикалям.
Мин: Почивам си и не правя нищо забележително.
Мин: Да си пожелая, ах...
Мин: Напоследък мисля да се преместя.
Водещият: В Корея?
Мин: В Корея.
Водещият: В момента сам ли живееш?
Мин: Живея с родителите си.
Мин: Търся по-добро място, където да се преместим всички.
Мин: Така че моето желание е да си намеря нова къща.
Водещият: Планирал ли си кога ще се преместиш?
Мин: Не! Още не съм купил даже нова къща...
Мин: Да си кажа честно, трудно е да се купи къща.
Мин: Когато имам време ще ида да огледам.
Мин: О, да, не говорихме ли за това какво ще правя през тези дни?
Мин: Ще си търся къща!!!
Мин: Вече има изготвен график на активността си.
Мин: Също така ще пусна самостоятелен албум през ноември.
Мин: Имам много мечти, които искам да реализирам.
Мин: Като певец, като актьор, мечтая си да имам активност не само в Корея и Япония, ами из цяла Азия.
Мин:Също така искам да поговоря повече с шефа си в Япония.
Мин: Дали на сцената, или в мюзикъл, искам да бъда прецизен и усърден.
Мин: Моля ви, всички, продължавайте да се грижите за мен!
Мин: SS501 също ще продължи своята активност.
Мин: Така че грижете се и ни подкрепяйте!
Мин: Зрители на 'Han Love'
Мин: Моля ви, продължавайте да гледате 'Han Love' и за напред.
Мин: Моля да разкажете и на приятелите си.
Мин: До скоро!


credit: nahlove.jp + chinese translation: park-jung-min.com + eng.translation: planethyun.blogpost + rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/31/2010, 12:59

Като прочетох за новия дом на Джунг Мин и си помислих, че е решил да заживее самостоятелно. Явно още не се чувства достатъчно узрял. И това време ще настъпи някога. Дали ще ни покаже стаята си в новата къща?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime10/31/2010, 18:34

Ми той от доста време говори за новата къща, но и аз бях останала впечатление, че иска да се измести сам... От това интервю разбрах, че иска да се изместят заедно... Може би трябва да му дадем време да си намери къща, а после да я снима за нас Новини - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Новини - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 18Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-