Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/11/2012, 19:23

Колко е предпазлив Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 3647 Голям сладур :) Макар,че това ме кара да си мисля,че обича да си попийва Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 30839 в което разбира се няма нищо лошо:) Подкрепям си го Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 197358
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/11/2012, 20:04

Хо Йонг Сенг "Какво е да си соло изпълнител без групата SS501"

Хо Йонг Сенг наскоро даде ексклузивно интервю на ‘No Cut News‘ не само за завръщането с втория си мини албум, но и за оставянето му на следа като соло изпълнител след като е достигнал върха с SS501.
Хо Йонг Сенг започна: „Стилът на музика на SS501 е по-различен от този, в който исках да творя, за това не беше толкова трудно, колкото си мислих. Въпреки че това е вторият ми мини албум се опитах да сложа в него музиката, която лично аз искам.”
Той активно участва в създаването на вторият си мини албум, започвайки от планирането, стигайки до най-малките подробности в него. Не само участва в събирането на песните, които да се включат, но дори е копродуцент и сам пише текстът към заглавната си песен. Въпреки че иска да издаде албума със заглавна песен “Intimidated”, той решава да я промени в последния момент на “Crying”.
”Дълго време обмислях, коя от двете да избера и се спрях на ‘Crying’ именно заради мелодията. Мисля, че годината отсъствие от музикалната сцена ми повлия, защото предния албум имаше за заглавна песен песен с умерено темпо и целият албум беше съсредоточен имено в този стил, за това се отказах от ‘Intimidated’. Тя е по-бърза песен и силно би контрастирала с предния албум. А и не исках да упорствам, доста хора ме посъветваха, че именно‘Crying’ е по-добрият избор. ” (смее се)
След като реши, че може да подобри изпълнението си от миналата година, той реши да се фокусира в “Crying”, скачайки и викайки заедно с тълпата.
На въпроса за предстоящия концерт той отговори: „Когато течаха промоциите с SS501 бях на по-голяма сцена, пред по-голяма публика. Сега числата са намалели, но не мога да седя на едно място, искам да продължа и за това реших да направя концерт. Нямам много солови песни (смее се). Искам да издам още албуми, да се усъвършенствам.”
Към края на интервюто той каза: „Някой ми каза, ако не спреш да живееш в миналото, никога няма да дойдеш на себе си. Трябва да загърбиш старите си чувства и започнеш отначало поставяйки едно нова начало. За щастие успях да загърбя всичко много бързо. Въпреки че има и разочарования, чувствам се по-задоволен от мнението си, което се отразява и на музиката ми. Няма да се фокусирам върху миналото си, вместо да развивам себе си и възможностите си.”

Credit: VITALSIGN / AllKPop
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/11/2012, 21:54

Горкият, има сериозни дилеми с това да си купи ли кола, или не... Но пък двамата с Кю имат еднакви терзания - кой на кой е повлиял не се знае, но и Кю не желае да си купи кола, защото се опасява, че ще я кара в нетрезво състояние...
А и какъв му е проблемът на Сенг - има кой да го кара насам - натам. Има си даже шофьор за моментите, в които му се пие... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 593930
Обаче как ли му е хрумнала идеята за перуката? Като изчетой коментарите на феновете си казах - как не се сети... Наистина е като герой от историческа драма, а и ще бъде един мн красив герой...
Да живееш в миналото? Добре да му казали, миналото е най-мъртвото нещо на света, докато вървиш по умрелите му пътища, никога няма да бъдеш щастлив. Надявам се да е послушал съвета...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 12:09

Снимката е на плаката на Йонг Сенг от едно заведение. На нея ясно се вижда автографът му. Снимката е пусната от собственичката на кафето, където е отишъл Сенги и лично се е подписал там.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 SaengAutographedPosterintheCoffeeShop
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 12:11

Crying е на първо място в класацията на Hanteo

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 CRYINGNo1onHANTEO

Credit: on tags
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 13:08

Толкова е сладък,не иска да шофира в нетрезво състояние..а колко са хората които мислят така.Обичам да чета интервютата му,толкова е откровен и ми харесва че колкото и чуствителен да е ( и сигурна съм му е тежко за миналото) продължава напред.Сенги смело напред!! Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 338824
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 13:13

Да, той е страшно чувствителен и раним, но хората не го разбират и повечето го възприемат като студен и дистанциран.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 13:36

Хо Йонг Сенг "Защо всички си мислят, че не съм заинтересуван от актьорството?"

Хо Йонг Сенг, чиято сладост/красота изглеждат безкрайни, се справи със ситкома. „Нямам умереността да запомням сценария.”, каза той, който нямаше увереността да се справи с мюзикъла, а накрая го завърши успешно. Така Хо Йонг Сенг изгради малко по малко увереността си.
Неотдавна в интервю Йонг Сенг разкри, че „няма увереността да запомня сценария”, а едва преди няколко месеца участва в мюзикъла „Тримата мускетари” и се превърна в актьор. Йонг Сенг, с когото се изправихме лице в лице за пореден път отговори, смееки се: „Всичко беше наред. Докато беше завладяващо и впечатляващо, но все пак трудно си ги запомнях.”
Хо Йонг Сенг каза: „Дори сега все още помня сценария (от мюзикъла). Сценария от сериала не след дълго го забравям, но от мюзикъла все още го помня, дори след толкова време. Може би е защото постоянно го репетирах и отработвах. Все пак беше в продължение на близо 2 месеца. Помня дори всяко движение от фехтовката. Тях вероятно ще ги помня по-добре и по-дълго в сравнение със сценария.”
Той каза: „Въпреки всички, мисля, че е заради срещата ми с добри хора, както и добрата продукция. Понеже там имах повече мотивация. Цялото напрежение и притеснение, което чувствах се покри от останалите актьори.”, които са му помогнали да се справи с това.
По отношение на сериала, той разкри: „Честно казано в сериала не беше толкова лошо. Гримът там не е прекалено много не причинява неудобство. Преди репетициите за сериала говорих със сценаристите. Те ми казаха, че дори и да съм певец, героят, който ми е даден (който също е певец) може да не е толкова елегантен. Замислих се за това как един певец може да е страхотен докато е на сцената и в момента, в който слезе от там как отново се превръща в обикновен човек.”
На въпроса: „Заинтересован ли си от актьорството?”, Йонг Сенг отговори: „Преди време бях малко заинтересован. Исках да опитам. Но хората си мислиха, че изобщо не се интересувам от това. А аз винаги съм искал да опитам, но останалите дори не подозираха за това.”
Той заяви: „Изглежда ми интересно това, че мога да се превъплътя в друг човек и да живея живота му. Когато имах участия в мюзикъла си помислих „Днес се изправяш пред злодей”, „Ще участваш в невероятна сцена” и това ме вдъхновяваше. Сега докато снимам сериали си мисля: „Ще видиш приятелката си” Тъй като не мога да изпитам такова нещо като романтиката в действителност, да го направя в сериала, не ми изглежда никак лоша идея.”

Credit:: NEWSEN
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 16:48

На 13 юни Хо Йонг Сенг ще участва в телевизия Arirang

Ще снима в 3 части.Скоро ще ви дадем повече информация за записа на предаването, за сега само гледаме заявките за местата за първа и втора част. Молим ви, не бързайте да си купувате билети.

За 13 юни, сряда
Първа част: публиката се настанява в студиото в 12:30, снимките на шоуто започват в 13 часа.
Втора част: публиката се настанява в 16:30, записа започва в 17 часа
Трета част: публиката се настанява в 18:50, записа започва в 19:20

Място на снимките: ArirangTV C-Studio(етаж 2), Seochogu Seochodong 1467-80,Seoul

Състав за различните части:
Първа част: JJ Project, Dal★shabet
Втора част: MY NAME, MIB, She'Z, Kim So-Jung
Трета част: MY NAME, Dalmatian, Baek Chung-Kang, 7942, FIX, A-Jax, LEN, Heo Young Saeng

Credit: www.arirang.co.kr
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 20:26

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 918427 Четох интервщто по-горе и така се забавлявах с отговорите му.А иначе ще чакакме да видим какво ще да е това предаване.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 20:29

Сърцето ми е равнодушно - Хо Йонг Сенг, наранен от любовта

След година отсъствие от музикалната сцена, Хо Йонг Сенг се завърна с вторият си мини албум "SOLO" и дебютната си песен "CRYING", която има напълно различен стил от предния албум.
Година след издаването на "LET IT GO", Йонг Сенг издаде вторият си мини албум "SOLO". След раздялата му с SS501 той опита нови неща като участие в мюзикъл, участие в драма, както и издаването на самостоятелни албуми с цел да намери себе си и собственият си стил.
Преди време и мислил да използва това като тема. Що се отнася до любовта, той не е много наясно с нея, но иска да разкрие именно такава история в албума си "SOLO". Повечето песни в албума разказват за раздялата. Разбира се, това включва добрите страни от раздялата с групата и поемането по самостоятелен път.
За разлика от другите албуми, тук той влага повече усилия. За концепцията на албума, за планирането и т.н., той е замесен в цялата продукция – от избирането на песните, композирането, записа, та до писането на текстът – няма нещо, в което да не е въвлечен лично. Поради тази причина името му фигурира като ко-продуцент в надписите на албума.

”Честно казано участвах в изготвянето и на предния албума. Но там мнението ми за заглавна песен и предложението ми не бяха взети под внимание. За този албум участвах лично в писането на текстът, както и в композирането на самото парче.”
Дебютната песен "Crying" има средно R&B звучене, което създава усещането за изоставено момче. То отразява опитът на Хо Йонг Сенг
”Нямаше как да напиша текстът към песента без да вкарам малко от въображението си. Въпреки че в момента нямам връзка, преди време бях жестоко наранен. Разкрих истинските си чувства пред нея и исках да се сближим, защото тя заемаше специално място в сърцето ми, но тя се подигра с чувствата ми и ги захвърли. Това ми причини голяма травма и трудно го приех.”
С този албум искам да отразя това чувство. Като изключим Crying, в останалите песни има рок елементи. Дълго се колебах между "Crying" и "Intimidated", коя да избера за дебютна, но както виждате, се спрях на по-мелодичната песен, където изпъква звука на електрическата китара и гласа на певеца.
”Първоначално мислих за създаването на визия с поп и рок стил. Но след като изслушах мелодията на "Crying" изведнъж реших да я преобразя в R&B парче. Всяка песен може да бъде изпята по различен начин, но в случая няма как да вържа първоначалния замисъл на песента със звученето на останалите песни. Въпреки че певецът в този албум е само един, самият албум създава усещането, че изпълнителите са повече.”

Дейностите около този ти албум са доста стегнати и забързани, графикът ти е пълен. Продължават и снимките по ситкома "Sent From Heaven", който се излъчва по KBS2TV, ще издаваши албум през август в Япония, а през септември очакваме първият соло концерт. Той разкри, чевече е започнал записа на песните към японският албум и подготвят концепцията на концерт, който по-скоро ще изглежда като концерт на група. Но за съжаление, задари целия този график ще узпусне възможността да участва в мюзикъла „Джак Изкормвача”.
”Искам да опитам ролята на човек с раздвоена самоличност „Джак Изкормвача”. Моите старши ми казаха, че ролята е интересна и би ми помогнала да надградя уменията си в актьорската игра. Разбрах, че докато участвам в различни продукции, не само ще развивам актьорските си умения, но също така ще се забавлявам с приятни хора. За първи път изпитвам подобни чувства и мисля за в бъдеще да обърна повече внимание на всичко това.”
Този път покри лицето си…
Този път използва ръката си, с която покрива само част от лицето си. На пръв поглед човек се зачудва защо иска да скрие лицето си.

„Често вземам под внимание израза на лицето си. Ако ще използвам лицето си трябва да вложа повече израз в него. В този ред на мисли реших да сменя прическата си и да покривам част от лицето си. С концепцията искам да покажа стилен мъж със стилни дрехи и прическа, комбинирани в едно, не нещо строго определено, а просто показване на различни видове/ различни изображения.”


Credit: fnn.co.kr + Chinese Trans: ForeverYS + Eng Trans: cllslam10@StylishHYS
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 20:36

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 826482 Това момиче мозък има ли Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 120453 Как може да се подиграе с чувствата на такова прекрасно момче....пффф нямам думи Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 307179 Надявам се Сенги да е преодолял чувства си и да продължи напред :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 20:58

Наистина... Била е доста странна жена, а това, че трудно го е превъзмогнал ме кара да мисля, че е мн силно чувствителен мъж... Важното е, че се е получила хубава песен и го е превъзмогнал... Но пък белезите в мъжката душа са мн по-страшни и по-дълбоки...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 21:06

Преодолял ги е, той си го каза в интервюто, че трудно го е приел, но е успял да се справи. А вие си мислихте, че си въобразявам, че Сенги страда от любовна мъка или е страдал, за да реши да пише такива текстове на песните си Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 918427
И мен искрено ме тревожи това и се надявам наистина да е превъзмогнал чувствата си и да е заличил белезите...
Но само още едно участие за мюзикъл му трябва в този миг. Не стига, че снимките на сериала прдължават, промоциите на SOLO, другия ден японски албум и промотиране там, след това концерт, ами и за още един мюзикъл ми мисли и то вижте кой - "Джак Изкормвача" Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 593930 доста ме разсмя като го прочетох това първия път. Но като се замисля наистина е добра роля, ще играе 2 личности в една. Филма е доста добър, историята също, така че няма да е зле като роля. Просто не си го представям така
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/12/2012, 22:10

Неуместното изказване на Nuvane за Хо Йонг Сенг

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 A2742CC8-80EF-4CA7-8252-7583300D09B3

Групата за магии Nuvane направи забележка за критика на Хо Йонг Сенг от групата SS501.
В следобедните часове на 9ти юни в края на предаването ‘Show Music Core’ по телевизия МВС, членът от Nuvane Jang Hyo Won написа в туитъра си „Х Йонг Сенг е като просяк”. Коментара е бил написан след като е изгледал представлението на ‘Crying’ на Йонг Сенг.
Това доведе до атака от страна на феновете на Йонг Сенг към Jang Hyo Won. Това доведе до повишаване на търсенето в интернет на Nuvane. Действията им предвид това, че са обществена фигура, демонстрираха само неуважение и непристойно поведение.
С атаките от страна на феновете на Йонг Сенг, Jang Hyo Won се опитваше да утеши/ умилостиви фенове като пишеше: „Защото съм уплашен, за това ще изтрия акаунта си… това е лъжа. Какво ви става на всички.” Лидерът на Nuvane Kim Do Hyeong също туитваше в отговор на разгневените фенове: „Божкее! Феновете били страшно нещо кекеке само една (погрешна) дума и туитър експлодира.”
Феновете обориха Nuvane с мнения като: „За човек, който излиза като знаменитост в търсачката това поведение е непристойно и неподходящо.”, „Надявам се да чуете и вие определение за себе си като просяци”, „Това е абсурдно”, „Възможно най-скоро се извинете” и т.н.
В крайна сметка Jang Hyo Won се извини официално на 10 рано сутринта „Конкретно артист (магьостник), какъвто съм аз, не трябва да се държи така с артист (певец), изглежда имам проблем с уважението. Поднасям извиненията си на артистта и на феновете му.” Лидерът Kim Do Hyeong също поднесе извиненията си: „Като лидер се извинявам за грешката на член от тима ми.”

Credit:: Star Today + Eng trans: Honeyeee @ LOVE501.com
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/13/2012, 07:27

Еми тъпа история за това с момичето наистина...Ама понякога какво да се прави ...Като се замисля те все се движат в компании със странни момичета, по-скоро от там да се е влюбил в някоя, пък тя да се е оказала...шматка, да не кажа по-лоша дума...Нормална, но тъпа история наистина, думи нямам какво да кажа просто ... Нещата много често не се получават при хората, ама ми е тъжно за него...
Колкото до изказването на този господин...Ако просяците в Корея приличат на Сенг, аз отивам да се женя за просяк...Какви са тия глупости и определения просто наистина нямам думи, но поне феновете са го наредили едно хубаво, въобще не знам как биха могли да дават каквото и да е мнение за такива неща...Въобще сякаш тия хора падат от Марс, много е ясно какво ще последва - да не би да си мислят, че би могло да им се размине на тея хора...
За Джак Изкормвача...трудно ми е да реша къде точно Сенги се вписва в тази роля ... И не мога да открия, ама ако е решил, какво да направиш...Може и да имам фантазии в скоро време за изкормвачи..което звучи странно ахаххаха :)
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/13/2012, 10:00

Джак Изкормвача Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 593930 Е, не, това ме уби! Въпреки че съм сигурна, че ще се справи. Достатъчно голям професионалист и перфекционист е, че да си позволи да направи нещо не достатъчно добро за феновете си.

За момичето...очаквах го. И съм съгласна с Linny, че историята е много тъпа. То е ясно, че за тая работа не е достатъчно само един да има чувства, обаче е могла да действа не толкова дърварски. Някак нещата по-леко да се разминат, без толкова болка.

А това за това малоумно изказване не знам какво да кажа. Не мисля че е редно публична личност да се изказва така за друга такава. Дори и да прилича на просяк, не му е работа да го обявява публично (имам си един любимец, който се облича не просто като просяк, а като с отпадъци от просяци, обаче прочета ли някакъв подобен коментар, ще побеснея).
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/13/2012, 13:43

Мисля, че тези 'магьосници' малко са се извинявали... Трябвало е лично и на колене.... Защото да кажеш за звезда от ранга на Сенг, който години наред в бил на върха, че е просяк, е доста дебилно поведение на хора, които не би трябвало изобщо някога да излизат на сцена... Единствено което се надявам в случая е Сенг да не го е приел лично. Той е раним и чувствителен човек. Сега, когато се колебае колко е добър като артист всъщност и осъзнава, че вече не е на върха, както някога в SS501, едни такива думи биха му повлияли много отрицателно... Надявам се да има поне малко звездна надменност (все пак 7 години е на сцената) и да не отчете тези червеи, защото може да те съди и определя човек, който най-малко ти е равен, а тези в коя тиня точно се помещават... Или ако няма, то се надявам да се е намерил някой, който да ми вдъхне такава...

ПП - Crying е на първо място в Хантео чарт? То там си й е мястото, нали? Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 61137 Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 61137
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/13/2012, 14:35

За поведението на магьосниците направо нямам думи, страшно се разочаровах. И то го казват хора, които изобщо си нямат и понятие от музика. Както каза Хриси дори и такъв да е Сенги, не би трябвало "звезди", за каквито се имат тези да го наричат така. Това е глупаво поведение, типично "селяндурско".... Дано наистина не го вземе под внимание Сенг, защото това наистина ще го разстрои и още повече ще загуби увереност в себе си
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/13/2012, 17:46

Сега се замислих (надявам се), че може и да излезе нещо добро от това. Все пак феновете на Сенг са скочили доста яростно да го защитават. Може това да му покаже, че е обичан и всъщност да му вдъхне увереност... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 88515
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/13/2012, 17:48

Дам, така погледнато... Трябва да се гордее с феновете си... Убиват за него Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/17/2012, 16:37

Изпълнението на Crying от 1.6.2012 е в класацията Music Bank K-Chart

Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/17/2012, 16:51

Нямам на идея какво значи това, но предполагам, че е готино :D А и като ггледам е с много задна дата, някой ще ми обесни ли, че май съм назад с инфото :| А не съм и сигурно къде трябва да погледна...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/17/2012, 18:11

Лили, това е участието на Сенги от 1.6 в Music Bank. Просто изпълнението сега са го класирали в техния си чарт. Повече инфо от това не мога да дам понеже и аз не съм намерила допълнително
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime6/20/2012, 18:36

“Crying” модата на Хо Йонг Сенг

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 4EFEC5A2-CB35-429F-80F4-DA42632F0099

Въпреки че SS501 като група са неактивни след изтичането на договора им с предишната им компания DSP, членовете на групата в момента продължават усилената работа по соло кариерите си като вземат активно участие в драми, мюзикъли и промотиране на албумите си. Главният вокалист на групата Хо Йонг Сенг наскоро се завърна с вторият си мини албум озаглавен SOLO и в момента текан промоциите на песента Crying.
В миналият епизод на Show Champion, певецът излезе на сцената с потник Lazy Afternoon на известната марка Lick My Legs, чиято цена възлиза на 94 долара. Обувките му са популярен елемент в К-pop света, предица са от колекцията Vincent на марката Ash Shoes и са на цена от 165 долара. Ези обувки лесно се разпознават по гумените подметки и катарамите. Предлагат се в няколко цвята и в различни материи като велур, деним и кожа. Хо Йонг Сенг носи тези елементи дори в клипа към песента Crying.


Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 F6794A60-31B0-439E-A285-B855EF9A4761
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 1CBC9234-2D24-498F-801B-EEBC254E6BD9
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 EDD56271-43A3-48E5-8C26-8754A2A7CAA7

Credit: http://www.kfashionista.com/2012/06/19/heo-young-saeng-crying-fashion/
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-