Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/13/2012, 07:27

Еми тъпа история за това с момичето наистина...Ама понякога какво да се прави ...Като се замисля те все се движат в компании със странни момичета, по-скоро от там да се е влюбил в някоя, пък тя да се е оказала...шматка, да не кажа по-лоша дума...Нормална, но тъпа история наистина, думи нямам какво да кажа просто ... Нещата много често не се получават при хората, ама ми е тъжно за него...
Колкото до изказването на този господин...Ако просяците в Корея приличат на Сенг, аз отивам да се женя за просяк...Какви са тия глупости и определения просто наистина нямам думи, но поне феновете са го наредили едно хубаво, въобще не знам как биха могли да дават каквото и да е мнение за такива неща...Въобще сякаш тия хора падат от Марс, много е ясно какво ще последва - да не би да си мислят, че би могло да им се размине на тея хора...
За Джак Изкормвача...трудно ми е да реша къде точно Сенги се вписва в тази роля ... И не мога да открия, ама ако е решил, какво да направиш...Може и да имам фантазии в скоро време за изкормвачи..което звучи странно ахаххаха :)
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/13/2012, 10:00

Джак Изкормвача Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 593930 Е, не, това ме уби! Въпреки че съм сигурна, че ще се справи. Достатъчно голям професионалист и перфекционист е, че да си позволи да направи нещо не достатъчно добро за феновете си.

За момичето...очаквах го. И съм съгласна с Linny, че историята е много тъпа. То е ясно, че за тая работа не е достатъчно само един да има чувства, обаче е могла да действа не толкова дърварски. Някак нещата по-леко да се разминат, без толкова болка.

А това за това малоумно изказване не знам какво да кажа. Не мисля че е редно публична личност да се изказва така за друга такава. Дори и да прилича на просяк, не му е работа да го обявява публично (имам си един любимец, който се облича не просто като просяк, а като с отпадъци от просяци, обаче прочета ли някакъв подобен коментар, ще побеснея).
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/13/2012, 13:43

Мисля, че тези 'магьосници' малко са се извинявали... Трябвало е лично и на колене.... Защото да кажеш за звезда от ранга на Сенг, който години наред в бил на върха, че е просяк, е доста дебилно поведение на хора, които не би трябвало изобщо някога да излизат на сцена... Единствено което се надявам в случая е Сенг да не го е приел лично. Той е раним и чувствителен човек. Сега, когато се колебае колко е добър като артист всъщност и осъзнава, че вече не е на върха, както някога в SS501, едни такива думи биха му повлияли много отрицателно... Надявам се да има поне малко звездна надменност (все пак 7 години е на сцената) и да не отчете тези червеи, защото може да те съди и определя човек, който най-малко ти е равен, а тези в коя тиня точно се помещават... Или ако няма, то се надявам да се е намерил някой, който да ми вдъхне такава...

ПП - Crying е на първо място в Хантео чарт? То там си й е мястото, нали? Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 61137 Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 61137
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/13/2012, 14:35

За поведението на магьосниците направо нямам думи, страшно се разочаровах. И то го казват хора, които изобщо си нямат и понятие от музика. Както каза Хриси дори и такъв да е Сенги, не би трябвало "звезди", за каквито се имат тези да го наричат така. Това е глупаво поведение, типично "селяндурско".... Дано наистина не го вземе под внимание Сенг, защото това наистина ще го разстрои и още повече ще загуби увереност в себе си
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/13/2012, 17:46

Сега се замислих (надявам се), че може и да излезе нещо добро от това. Все пак феновете на Сенг са скочили доста яростно да го защитават. Може това да му покаже, че е обичан и всъщност да му вдъхне увереност... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 88515
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/13/2012, 17:48

Дам, така погледнато... Трябва да се гордее с феновете си... Убиват за него Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/17/2012, 16:37

Изпълнението на Crying от 1.6.2012 е в класацията Music Bank K-Chart

Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/17/2012, 16:51

Нямам на идея какво значи това, но предполагам, че е готино :D А и като ггледам е с много задна дата, някой ще ми обесни ли, че май съм назад с инфото :| А не съм и сигурно къде трябва да погледна...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/17/2012, 18:11

Лили, това е участието на Сенги от 1.6 в Music Bank. Просто изпълнението сега са го класирали в техния си чарт. Повече инфо от това не мога да дам понеже и аз не съм намерила допълнително
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/20/2012, 18:36

“Crying” модата на Хо Йонг Сенг

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 4EFEC5A2-CB35-429F-80F4-DA42632F0099

Въпреки че SS501 като група са неактивни след изтичането на договора им с предишната им компания DSP, членовете на групата в момента продължават усилената работа по соло кариерите си като вземат активно участие в драми, мюзикъли и промотиране на албумите си. Главният вокалист на групата Хо Йонг Сенг наскоро се завърна с вторият си мини албум озаглавен SOLO и в момента текан промоциите на песента Crying.
В миналият епизод на Show Champion, певецът излезе на сцената с потник Lazy Afternoon на известната марка Lick My Legs, чиято цена възлиза на 94 долара. Обувките му са популярен елемент в К-pop света, предица са от колекцията Vincent на марката Ash Shoes и са на цена от 165 долара. Ези обувки лесно се разпознават по гумените подметки и катарамите. Предлагат се в няколко цвята и в различни материи като велур, деним и кожа. Хо Йонг Сенг носи тези елементи дори в клипа към песента Crying.


Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 F6794A60-31B0-439E-A285-B855EF9A4761
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 1CBC9234-2D24-498F-801B-EEBC254E6BD9
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 EDD56271-43A3-48E5-8C26-8754A2A7CAA7

Credit: http://www.kfashionista.com/2012/06/19/heo-young-saeng-crying-fashion/
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/20/2012, 20:19

Обувките са доста слаадки...Въпреки че съм яростна по-друг тип кецо-носачка, бих си взела ткива...Макар че 300 и отгоре лева за обувки не бих дала, колкото и да ми обесняват колко важни са обувките...
А потникът е много шикозен за моя стил, каквото и да значи това, но на него си му седи добре :)))
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/29/2012, 21:21

Хо Йонг Сенг „Продукцията на албума изтощава до краен предел”

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 2012521213319

Нежна мелодия и повече солидни танцови движения. Историята на соло изпълнителя Хо Йонг Сенг и завръщането му с албума “SOLO”
Главният вокалист на SS501 Хо Йонг Сенг се завърна с вторият си мини албум “SOLO” и титулната си песен “Crying”, които представи на ентусиазираната публика. (Една вметка, на 17.6.2012 в SBS Inkigayo беше последното му изпълнение от промотирането на вторият мини албум.)

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 2012521213123

Чувство за повече напрежение
”Започвайки дейностите си година по-късно, усещането става по-силно. По време дейностите за първият албум имаше празно чувство/ чувство за празнота. Но сега вложих наистина много усилия. Наистина трябваше да бъде изпипано от всякъде, за това чувството на напрежение беше повече.”
Специално за този албум той се подготвяше много и не се сеща коя част от него е била най-трудна. На първо място: „Наистина е изключително трудно” с това, той започна историята си.
”В този албум реших да „Смеся” доста компоненти, също така реших да участвам в проекта като продуцент. Името ми там не присъства просто така, наистина вложих много енергия в направата на този албум. Докато подготвях албума почти бях изпаднал в депресия сам. Имаше много отговорности, които трябваше да поема и да устоя на всичко.”
Точната концепция и развитие на албума не е потвърдено, но продукцията/ издаването на албума трябва да започне. За това от текстът на песните, хореографията на танца, концепцията на видео клипа, дизайна на обложката на албума – сблъсках се със всичко. „Йонг Сенг, каква искаш да е концепцията за албума?”, „Йонг Сенг, а помисли ли за обложката на албума?”
Що се отнася до планирането или направлението на целият албум, поради стеклите се обстоятелства тези въпроси все още не са решени. От началото до края може да усетите съвършенството. Всичко в албума е плод на неговите идеи, но с тях идват и отговорностите. Сблъсквайки се с всичките отговорности на продуцент в един момент ще се изморите и ще стигнете до затруднено положение и ще се чудите какво да правите. Ето защо след като премина през толкова трудности за създаването на албума, Йонг Сенг израсна много.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 2012521212941

”Мюзикълът, за да съм честен.. страхувах се. Да играя…”
Преди да поеме предизвикателството да участва в ситкома “I Need A Fairy”, той участва в мюзикъл, нека поговорим за него. Предизвикателството на Хо Йонг Сенг да участва в мюзикъл, в сравнение с другите идоли, се счита за „закъсняло”. Той участва в мюзикъла „Тримата мускетари” в края на миналата година.
”Преди е имало много продукции на мюзикъли, но изненадващо не съм се замислял за тях. Всъщност, за да съм честен, малко се страхувам.”
Въпреки че той събра куража да участва, изключително са му помогнали звездите, с които се е сближил - Um Ki Jun, Kim Bum Rae. През цялото време те са му давали съвети и в тяхно присъствие той се е чувствал по-спокоен. Особена роля е изиграл и Shin Sung Woo, който живее в апартамента над Йонг Сенг, той също е помогнал за доброто представяне на Йонг Сенг. Всъщност по време на третировките, той никога не ги е виждал.
Поставяйки началото на актьорската си кариера през есента, Йонг Сенг смело я продължи през пролетта. Тези предизвикателства в света на актьорите са се превърнали по-скоро в „обичайна практика”. Но този път, това предизвикателство носи различни чувства. Имиджа му на главен вокалист на SS501 бе прекалено силен, за това когато публиката го видя в това му превърплащение за първи път, чувството на изненада беше прекалено силно.
”Преди време исках да играя. Но не всечко около мен вървеше гладко и нормално, та хората се учудваха, когато им споделях. Реакциите бяха: „Сериозно?”, „Наистина ли искаш да бъдеш актьор?” Всеки път щом отговарях на подобен въпрос ми отвръщаха: „Не знаех, че имаш такива планове и мисли.””
В комедийния ситком на телевизия KBS 2TV "Sent From Heaven", героят на Хо Йонг Сенг е халю звездата KAKI (Йонг Сенг), който се опитва да има имидж на лошо момче, но по някакъв начин или по-скоро комедийния му образ, разсмива всички по време на трансформацията му. В ситкома той и Ча На Ра (изиграна от актрисата Уори) формират любовна сюжетна линия.
„Въпреки че това е първото ми участие в драма, ми е адски забавно. Разбира се, има и доста неща, които са недоизгладени, но актьорската ми се подобрява с всеки ден, за това съм щастлив. Ще работя още по-усърдно”

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 201252121329

Въпреки опитите на SS501 да издаде албум заедно…
Темата за групата наистина е трудно да се избегне. Сега всеки член на групата е в различна компания и всички са заети със соло дейностите си, в този ред на мисли събирането им е много трудно.
”Въпреки че е трудно всички да се срещнем, ние постоянно поддържаме връзка. В действителност мислехме да издадем албум, дори обсъдихме възможността, но поради натоварените ни графици, това начинание е доста сложно.”
Всъщност Ким Кю Джонг, който е в същата компания като Йонг Сенг, реши да изпревари всички от групата и да влезе да отслужи дълга си към армията. Това затруднява още повече събирането на групата. По време на фен срещата на Кю Джонг проведена та 3.6, се събраха всички членове на групата и гордо демонстрираха своето близко приятелство. На 8.6 се навършиха 7 години от дебюта им като група.
За разлика от другите членове на групата, Йонг Сенг има много повече приятелски взаимоотношения с артисти и е много горд с широкият си кръг от контакти във социалната мрежа. Важна роля за вземането му на решение за мюзикъла са изиграли „Um Ki Jun, Kim Bum Rae, както и човека, с който са обсебени да играят интернет игри, както и някои спортове като (футбол, баскетбол, бейзбол и други) Seo Ji-Seok, с когото е изключително близък.”
Наскоро той и Seo Ji-Seok се сближиха и с членовете на футболният отбор "FC Goodie", с които провеждат много дейности. Хонг Ки от FT island, Oh Won Bin, Сънг Йол и Сънг Гю от Infinite, Донг Хо от U-Kiss и други, бяха изключително щастливи, когато той вкара гол по време на благотворителният мач.
Промоциите по случай вторият му албум на корейския пазар бяха прекалено кратки и феновете изразиха съжаление. Но докато съжаляват за това могат да го гледат като актьор по малкия екран.
Хо Йонг Сенг ще започне с новото си предизвикателство през септември. Ще издаде нов албум в Япония и също така се подготвя за соло концерт. Очаквайте завръщането му като певец. Той несъмнено ще покори света.

Credit: SSTV + Chinese Trans: 王小卯 @ HYS Baidu Bar + Eng Trans: cllslam10 @ StylishHYS
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/30/2012, 16:30

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 D62a6059252dd42aea96a406033b5bb5c8eab884

На 29.6.2012 Ким Хьонг Джун проведе мини концерт и шоукейс по случай вторият си мини албум Escape. Хо Йонг Сенг посети събитието и дори се качи на сцената заедно с Кю Джонг, за да поздравят Бейби Джун. В залата е бил и Джунг Мин.
Повече информация за срещата им на сцената може да прочетете тук --> ЦЪК
а за повече информация как е протекъл мини концерта прочетете темата тук --> ЦЪК
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime6/30/2012, 18:58

Хо Йонг Сенг обсъди дейностите си около албума SOLO и бъдещите планове на SS501

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Seng

Хо Йонг Сенг се завърна с вторият си мини албум SOLO и наскоро даде интервю за Ilgan Sports, където обсъждаха въпросите за неговите активности, както и бъдещите планове на SS501

Защо избра SOLO като заглавие на албума си?
Има различни значения за името. В пилотната песен става въпрос за мъж, който се е разделил и почувствах, че името идеално съвпада с моята ситуация, тъй като аз се опитах да се изправя сам далеч от групата SS501. Участвах в продукцията на албума и вложих доста време и усилия в него. Вложих наистина цялата си енергия в направата му.

Каква е за теб заглавната песен Crying?
Влюбих се в нея в първият момент щом я получих. Реакцията на дамите е добре и я възприемат. Мисля, че обичам песента повече поради факта, че сам писах текста към нея. Напомня ми за мен самия и случка, която преживях преди време – скъсах с приятелката си преди 3 години. По това време преживях доста мъка и всяка песен, която слушах имах чувството, че отразява собствената ми история. Песента ми напомни за времето, когато се чувствах толкова нещастен от това, че не успях да я задържа.

Отне ти година да издадеш вторият си мини албум.
И аз не предполагах, че ще отнема толкова време. Бях под голямо напрежение, защото мислих, че трябва да направя вторият албум по-добър от първият. Най вече исках да покажа колко съм се подобрил от тогава. Участвах в създаването на албума от самото начало, като лично подбирах и писах песните си. Беше наистина трудно и за малко да изпадна в депресия, но го преодолях.

По това време ти участва активно в мюзикъл и ситком
Започнах с участие в мюзикъла „Тримата мускетари”. Бях притеснен понеже за първи път участвам в мюзикъл, но се учих и слушах съветите на другите актьори. Колкото повече участвах, толкова повече исках да подобря играта си и да се докажа. Последното представление ме накара да се почувствам празен, толкова много, че дори заплаках. В ситкома на KBS 2TV „I Need a Fairy” играя ролята на халю звезда. Макар че ми липсва опит, чувствам, че има голямо очарование в актьорската игра.

Срещаш ли се с някого?
Когато харесва някого (когато съм влюбен), не мога да се съсредоточа върху нищо друго. Знаейки това се опитвам да не попадам в капана на любовта. За сега работата е на първо място. Вярвам в поговорката, че човек първо трябва да се изгради и усъвършенства и след това да търси половинката в живота си.

Има ли някакво съревнование между вас, членовете на SS501?
Има изцяло приятелско съревнование помежду ни. Тъй като Хьон Джунг първи сред нас се изяви и получи признанието на публиката, хората си мислят, че ще му завиждаме, но това не е вярно. Наскоро всички имахме доста свободно време и често се срещахме. Сядахме на по питие и обсъждахме бъдещето на SS501. Разбира се, Хьон Джунг плащаше често сметките. (бг. ред. direndur: крайно време му е, преди докато бяха група постоянно Джунг Мин и Кю Джонг плащаха сметките)

SS501 ще се събере ли отново?

Стимулирахме се от завръщането на Shinhwa. Гледах едно телевизионно предаване, където гостуваха след завръщането си на сцената и в този момент получих съобщение от членовете на SS501 с въпроса: „Гледате ли това?” Това ме накара да осъзная, че наистина сме едно цяло. Осъзнах, че изпуснахме възможността да се завърнем, защади натоварените ни графици и невъзможността за промени по тях. Мисля, че следващият ни шанс да се съберем и да се завърнем ще бъде след като всички отдадем службата си към армията.

Credit: Ilgan Sports via Nate
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/3/2012, 09:24

Днес Йонг Сенг се възмути на новата поредна кражба на песента на SS501 - Love Ya. Аз също бях потресена, не само песента и мелодията са еднакви, но дори танца е подобен.

@mystyle1103:Как е възможно това? Дори танцът е подобен~~;;
RT @RealStevenLee: Извинявам се, но дори не мога да посмея да го изгледам до край ^^;;;;ㅎㅎ
RT @dudtod0202


Това е чуждестранен певец, но изглежда, че използва инструментала на Love Ya в песента си... за кой пореден път се случва това Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 907741 толкова съм тъжен
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/3/2012, 09:32

Хахахахаххаххахахах, това е безумно е така :D
Добре, сигурни ли сме, че т'ва не е някаква гавра - не мога да го възприема тоя пич на сериозно хахаххаха...Той виетнамец ли е какъв е?
Да не говирим, че в началото започна с Линкин парк е така..
Уф, не, ще умра от смях сериозно...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/5/2012, 19:10

Много ми харесват кецовете му,както и потника му,но пък толкова парички не бих дала...но може би бих си намерила малко по - евтинки тук в България :)
Чувствам се окрилена след като прочетох всичко,което е качила Ди :) на 29 са подкрепили Бебо,събира ли са се и са обсъждали събирането на групата Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 453164ще си ги чакам,колкото време е нужно,то вече си е сигурно че ще е след казармата,но ще ги чакам Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 281189
А за този човечец където е откраднал..нямам думи...аз дори не го изгледах...но пък тази негова постъпка за пореден път доказва популярността на ss501 и големия им талант на който доста хорица завиждат.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/5/2012, 20:18

E това е наглост тип "Българска чалга"...възмутена съм!

Иначе е много сладко, че се разбират толкова добре. Ще е интересно да се съберат отново!!

А кецовете са страхотни! Потникът не е точно мои стил, но на него всичко му стои добре :P
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/10/2012, 09:59

На 13.7.2012 Хо Йонг Сенг ще участва заедно с Кю Джонг в заснемането на новият епизод на "God Of Cookery Road". Очаквайте епизода, ще бъде забавно предаване, да ги видим как си похапват рамо до рамо.
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/11/2012, 08:12

Наистина ще е забавно Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 688934 Двамата заедно,ще си похапват...доста отдавам не сме го виждали...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/13/2012, 09:24

Виетнамец е този... Само по надписа на песента го познавам. Ама това е мн тъпо. Но пък най-сетне някой от групата реагира...
Обаче на мен за друго ми е мисълта... Това, което е казал за приятелката си с която е скъсал преди 3 години. Това се пада през 2009, да кажем че са били заедно тогава. На Персоните си спомням, че момчетата непрекъснато намекваха, че Йонг Сенг е влюбен, че си има приятелка... Винаги, когато ги питаха за жените и как биха впечатлили любимата си жена, всички посочваха Сенг да отговори на този въпрос, тъй като той има опит с тези работи. Ето, как се е развила тази история... Те винаги си признават връзките след години...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/23/2012, 09:12

Днес, 23.7.2012 Хо Йонг Сенг изпрати своя приятел и колега Кю Джонг в армията. Той присъстваше на мини фен срещата организирана пред тренировъчният лагер в град JeonJu. Сенг отиде да изпрати своя приятел в казармата за срок от 731 дни. Там бе и Ким Хьонг Джун. По-рано бе съобщено, че другите момчета поради натоварени графици може да не успеят да изпратят Кю в армията.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 24

В началото Кю излезе и се показа с подстригана коса, след това извика момчетата на импровизираната сцена. Бяха толкова сладки като се представиха като SS501. Навяха ми спомени. Събитието е тъжно, защото през следващите 2 години се разделяме с нашия център Кю. Ще ни липсваш Кю, на нас и на момчетата.
Събитието е тъжно, но въпреки това изпитвам и гордост, защото Кю Джонг пръв се осмели по собствено желание да влезе в армията. Браво, Кю.
Повече по темата, снимки и информация може да откриете тук --> цък
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime7/23/2012, 12:51

Хо Йонг Сенг ще присъства на фестивала "Uljin Music Farm Festival"

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 HYSwillbeonUljinMusicFArmFestival482012

Бе обявено, че на 4.8.2012 Хо Йонг Сенг ще вземе активно участие във фестивала "Uljin Music Farm Festival". Като цяло фестивала ще се проведе на 4 и 5 август, но Йонг Сенг ще вземе участие само в първата част от него. Всяка от частите е с продължителност няколко часа.

По непотвърдена информация ще има среща с феновете, нещо като кратко интервю на живо с медии. А в същинската част на фестивала, Йонг Сенг ще вземе участие като изпее няколко песни и вероятно ще бъде един от водещите на събитието.
Аз искрено се обнадеждих да го видя на сцената като водещ, ще ми бъде приятно да го видя така и да го чуя как пее отново. Но както казах информацията не е потвърдена. Ще хвърля повече светлина около събитието, когато и аз съм наясно с него.

Credit: http://www.uljinmusicfarm.com/uljinmusicfarm/
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime8/8/2012, 10:59

Страхотна новина, момичета. Днес в сайта на Йонг Сенг се качи съобщение от компанията.
Септември е месецът на Хо Йонг Сенг. Той ще дебютира като соло изпълнител в Япония, издавайки на 19.9.2012 своя първи японски албум. Събитието ще бъде последвано от 2 концерта. Първият ще бъде в Токио на 22.9 в Shibuya-AX, вторият ще е в Осака на 24.9 на Osaka-ZeppNAMBA
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime8/8/2012, 12:19

Нямам търпение за този албум... Това, което беше казал Сенг, че ще бъде чисто нов албум с неиздавани досега песни ме обнадеждава... Даже да е на японски, пак си е голяма радост... А и пълен албум от негова страна. Искрено се надявам да успее да събере доста хора на концертите си и да има добри продажби, че нещо губи самочувствие този талант, а Япония отдавна не го е виждала и се надявам да не го е забравила напълно...
Надявам се също така да не се засичат неговите промоции с такива на Ким, че... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 849469Докъде стигнахме... Да се молим да има сцена за всички Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 880244
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-