Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/26/2013, 17:05

Хо Йонг Сенг подготвя третият си мини албум

Хо Йонг Сенг се подготвя да издаде третият си мини албум.
Развитието на албума е достигнало 80 процента. Остава само да се смесят песните и да се подберат подходящи заглавия. Фотосесията за албума е вече завършена. Заснемането на видеоклипа и упражненията на хореографията ще бъдат в последната седмица на януари.
Очаква се албума да бъде издаден в края на февруари или най-късно в началото на март 2013. Датата ще се съобщи в последствие.

Credit: http://www.b2ment.com/ + @cll_slam10
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/27/2013, 19:27

Охо, я една изненада тук ... Трети албум вече Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 532747 Колко бързо минава времето...
Какъв ли стил ще бъде този път...Какъв ли клип ще ни предложи Сенги... Много хубава новина ^0^ Ей го Февруари се задава...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/27/2013, 22:22

И на мен ми е интересно да разбера повече какъв стил ще е. За сега от В2М са решили да запазят тайна, както и за клипа какъв ще е и как ще е оформен албума с колко песни. Дано скоро да има информация по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/28/2013, 11:56

Аз останах дълбоко изненадана от новината. Изобщо не предполагах, че Сенг подготвя нещо и бях мислено въоражена с много търпение до следващата му изява. А това, че от тази седмица започва да снима клип, че албумът е почти завършен. Направо ме шокира - приятно, разбира се. В очакване съм и даже не съм се замисляла за концепцията. Мисля, че няма никакво значение, щом ще изкара нов албум. Какъвто и да е, ще се слуша...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/30/2013, 22:11

"Goodbye My Love" дуетната песен на Йонг Сенг ще бъде издадена на 31.1.2013

Песен „Goodbye My Love” включена в новия мини албум на певеца Lee Jung Bong ще бъде дуетна с Хо Йонг Сенг. Албума ще бъде издаден на 31.1.2013.
И Джунг Бонг разкри причината за сътрудничеството си с Хо Йонг Сенг от SS501, с който ще изпее парчето Goodbye My Love в едноименния албум: „Събирах всички албуми и песни, които издаде Хо Йонг Сенг. Веднъж се срещнах с него и му предложих да работим заедно и да издадем нещо общо. При последната ни среща му предложих да направим обща песен сега и той прие.”
Как ли е преминало сътрудничеството на младия Хо Йонг Сенг с дебютиралия преди 17 години И Джунг Бонг. „Йонг Сенг има много тънък глас. Мислих, че и двамата имаме еднакъв гласови диапазон и ниво на гласа и имаше някои части н песента, които умишлено изпях по-дебело. Изпях първата и втората версия на песента с 3 дни разлика между тях, за това не се чувствам толкова банално.”
Също така той похвали Хо Йонг Сенг: „Йонг Сенг е по-красив отколкото си мислих. Добродушен и любезен. Записвахме в продължение на 3 часа, а той не се оплака за това или онова. Приказлив е и добре изглеждащ”
Дуетната песен с Хо Йонг Сенг 'Goodbye My Love' ще се включи този път в албума.
„Първоначално това беше песен, която написах за Йонг Сенг. Но се чудих дали няма да е малко трудна за него, за това в крайна сметка я промених за дуетна песен.”

Credit: TV Daily, E-Daily
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/30/2013, 22:40

Значи този е някакъв старичък тип... Но как сладко е казал, че Сенг е красив... А това, че събира дисковете му е голяма работа. Стара и призната звезда да събира дисковете ти не е никак зле... Малко ме е яд, че го подценява, не била песента за него, щяло да му е трудно. Е, сега... Но той си говори като звезда с опит, мисли се за велик и той... Честно казано, изобщо не зная кой е, ама това, че Сенг утре ще издаде нова песен, та било в дует е достатъчно, за да напълни деня ми...
Чудесна новина...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/30/2013, 23:03

Аз бях като гръмната след тази новина. Компанията на Сенг изобщо нищо не бе споменала. Добре, че този човек го сподели. Наистина е чудесна новина и много се зарадвах.
Права си, нуна. Доказана и стара звезда да събира албумите ти и да ти се възхищава на глас, пеене, визия и отношение - много ме зарадваха думите му. Честно това име не съм го чувала, знам новите групички излезли последните 7 години и то не много добре.
А песента, която е създал - не мисля, че го казва като обида или подценяване. Може да я е създал с друг ключ или за ниво на гласа, което Сенг не може да покрие.
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/31/2013, 08:07

Страхотноо,песничка от Сенг Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 4257297559 Нямам търпение да я чуя :)
И аз съм на вашето мнение,че си е голямо признание,някой с толкова опит да ти събира дисковетее.Бравооо на Сенг,трябва да се гордее със себе си Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 688934
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/31/2013, 17:31

Чуйте невероятното изпълнение на дуетната песен на Йонг Сенг и И Джунг Бонг.

Lee Jung Bong ft Хо Йонг Сенг - Goodbye My Love




Аз лично се влюбих в песента. Толкова е нежна и приятна. Гласовете им са почти еднакви и толкова приятни. Има и леки елементи на рап.
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 688934
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/31/2013, 19:32

Гали слуха тази песен... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 174779 Сбогом Любов обаче много тъжно... Благодаря че я сподели Ди...Определено е нежна и хубава песен
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime1/31/2013, 22:17

Нежна и приятна е. Колкото повече я слушам, толкова повече ми харесва. Ще споделя и текста веднага като го качат.
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/1/2013, 10:10

И аз се влюбих веднага в песента,много е нежна и приятна Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 4257297559 Не мога да спра да я слушамм,предполагам,че и трудно ще си вдигам телефона Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 593930
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/1/2013, 20:23

Харесах тази песен от първо слушане. Мисля, че си много права, Ди, като казваш, че гласовете им са сходни. И на мен ми направи впечатление това още на първо слушане и още повече ми хареса... Чудесна песен! В интересен стил. Радвам се, че Сенг я е записал...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/3/2013, 19:12

Възхитата на И Джунг Бонг от Хо Йонг Сенг

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 1279242940379_2_103645_59_20130203103903
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 1359076040487_1_103605_59_20130203103903

И Джунг Бонг се завърна и каза: „Хо Йонг Сенг е сред най-добрите вокали в идол групите.”
И Джунг Бонг издаде 7мия си албум и се завърна след 7 годишно отсъствие с нова дуетна песен 'Good Bye My Love' с участието на Хо Йонг Сенг.
Албума е озаглавен 'Love Sha La La', а сингъла 'Goodbye My Love' в дует с Хо Йонг Сенг е част от него. Песента има чувствителен стил, а сладките гласове на и Джунг Бонг и Йонг Сенг се приплитат и съчетават.
И Джунг Бонг каза: „Събирам всички неща на Йонг Сенг, защото съм му фен. 'Goodbye My Love' приляга идеално на тембъра на Йонг Сенг. Цялата песен бе предназначена да се включи в албума му, но му предложих да направим дует и да запиша песента към моя албум. Той прие предложението.”
И Джунг Бонг добави: „Мисля, че Хо Йонг Сенг е сред най-добрите вокалисти в идол групите. Ако пожелаете ще ви предоставим възможността да ни видите отново заедно.”
И Джунг Бонг е композитор, аранжор на песните в албума и за в бъдеще има планове да работи с Хо Йонг Сенг като негов композитор.

Credit: news.naver.com + Eng trans: @SakuraDream501
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/3/2013, 19:31

Аз лично одобрявам такава възможност. Песента е мн добра, мн ми харесва и наистина гласовете им мн си приличат и чудесно се съчетават... Пък и Сенг да пусне нещо ново, да се покаже някъде си е събитие, така че още повече инициативи заедно. Прекрасно е да знаеш, че някой се възхищава точно на него. Казал е много силни думи за него. Трябва да има и кой да го оцени, той си е талант. Но такъв, който не се съблича, а за жалост това не се оценява високо от днешните фенове...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/7/2013, 20:55

Разберете повече за една инициатива на японския официален фен клуб на Йонг Сенг

Здравейте, членове на фен клуба.
Дойде време за Свети Валентин.
Изпратете любовното си признание на Хо Йонг Сенг.
На Белия Ден, 14 март (еквивалент на Свети Валентин) ще се избере един човек, който да изпрати съобщението си лично. Всичко ще се публикува на акаунта на фенклуба, там ще откриете късметлийката. Това може да си ти.
Очакваме да ни изпратиш съобщението си.

Credit: http://www.heoyoungsaeng.jp/info/317.html + Eng Trans: @SakuraDream501
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/18/2013, 16:35

Мобилно приложение на Star Launcher за Хо Йонг Сенг

Здравейте, това е В2М Entertainment

Графикът на звездата ще излиза в мобилните новини SNS на Star Launcher. Там ще се качват снимки и видео на звездата, а приложението предлага и много други функции.
Може да украсите смартфона си с различни приложения с идола си.

Сега звездите могат да ви направят различни подаръци и награди, включително и MacBook Air, заради многото приложения и събития.

Адрес за присъединяване: http://blog.starlauncher.co.kr/50161222767

Благодаря ви.

Credit: http://www.young-saeng.com + EngTrans: @SakuraDream501
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime2/18/2013, 22:18

Искам и аз такова... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 439114
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/5/2013, 23:15

Дългоочакваното завръщане

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 001

След дълго отсъствие Хо Йонг Сенг от SS501 най-накрая ще се завърне с третият си мини албум ‘Life’!

На 4 март агенцията му B2M Entertainment обяви в официалния си туитър: “Следващият артист на B2M. Хо Йонг Сенг! Ще издаде третият си соло мини албум LIFE. Първият тийзър очаквайте на 6 март. Той се завръща скоро”.

Вторият тийзър по-късно бе обявено, че ще се издаде на 8 март, а албума ще стане действителност на 13 март.

Йонг Сенг ще се завърне на сцената с третият си соло мини албум озаглавен LIFE.
Завръщането ще бъде на 14 март, на сцената на MNet Mcountdown!

Credit: dkpopnews.net
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/5/2013, 23:20

Важно съобщение

Датата на издаването на третият соло мини албум на Хо Йонг Сенг LIFE ще бъде преместена от 13 март на 14 март. Заедно с издаването на албума ще може да го видите и на сцената. Албума ще се издаде в 12 часа на обяд на 14.3.2013.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/6/2013, 17:47

За броени минути след излизането на новината за тийзъра LIFE на Хо Йонг Сенг, това се превърна в номер едно най-обсъждана новина.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 B

Credit: http://www.allkpop.com/
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/6/2013, 19:02

Нямам търпение да го чуя... Всъщност не станах в 5, за да гледам тийзъра, но няма как новината за него да не стане първа в класациите... Откога го чакаме този албум. А тези от B2M, ако не направят някакво закъснение няма да ги бъде. Поне този път закъснението е минимално... За убиване са, изобщо не зная как са оцелели досега като компания...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/11/2013, 15:19

Графика на Йонг Сенг за дейностите по албума LIFE

14 март - Mnet Mcountdown
15 март - KBS Music Bank
16 март - MBC Show! Music Core (предварителният запис от 9 март)
17 март - SBS Inki Gayo

На 16 и 17 март ще има раздаване на автографи по третия мини албум. Повече информация как ще протекат дейностите около автографите ще бъде споделена на сайта на Хо Йонг Сенг на 13 март вечерта.

Credit: young-saeng.com + EngTrans: @xiaochu1004
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/11/2013, 18:10

Като начало се заредили всички известни ни музикални шоу програми. Това е добър старт, но нещо ми се струва забързан... Ще дава автографи след или преди участие... Хайде едното вече е записано, ама другото...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime3/11/2013, 19:14

Да, още не излязал на сцената и започнаха с автографите, а преди започваха около втората седмица след завръщането. Забързана програма ми се вижда и на мен. Радва ме, че ще го виждам често. Но си мисля че бързат и пак няма да му оставят много време да промоцира албума, за да има повече време за репетиция за мюзикъла
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-