Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса Icon_minitime1/19/2011, 13:00

Хо Йонг Сенг и Ким Кю Джон са на февруарското издание на Cosmopolitan

Преса Cosmom


Актьорът Lee Jong Seok, Хо Йонг Сенг и Ким Кю Джонг от SS501, СаймънД от Supreme Team, Infinite, О Дже Он от Doosan Bear и Лим Те Хън, по случай деня на влюбените разказаха за Cosmopolitan за предстоящите си планове.
Хо Йонг Сенг почти е завършил записа на самостоятелният си албум. Същевременно Ким Кю Джонг се подготвя за участието си във филм. На въпроса кое е нещото което желаете най-много да направите когато имате приятелка Кю Джонг отговори: “Искам да отидем на театър и увеселителен парк и по време на срещата през цялото време да се държим за ръка.”. Йонг Сенг оговори: “Желая да може да говорим с нея по всякакви въпроси на чаша соджу”


Credit: liezle.blogspot.com


Последната промяна е направена от direndur на 5/27/2011, 12:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/19/2011, 16:34

Завиждам им за техният Космополитан... В нашият винаги някви смотани корици и само жени, но явно техният Космополитан се различава от нашия.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/19/2011, 17:08

Наистина техния Космо е мн по-интересен... Но няма шанс да видим на корицата на наш Космо Сенг и Кю... Снимката е страхотна, просто нямам търпение да видя остатъка от статията...
Това признание за приятелката е мн интересно, но мисля, че никога не бих искала да бъда приятелка на Кю, този увеселителен парк и това държене за ръце ми идва твърде романтично... Предпочитам на Сенг версията - на по чашка, да си кажем всичко... Преса 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/19/2011, 18:41

Хихихи аз понеже още съм си голям дечко по душа и понеже не съм по пиенето предпочитам версията на Кю :Д Но пък и на Сенг никак не е лоша.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/19/2011, 18:45

Аз обичам от време на време да си попийвам, така че съм за идеята на Сенг Преса 30839
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/20/2011, 11:44

Ето снимки от списанието Cosmopolitan
Преса 0ae6bf7fbbcce8bd2f73b3a
Преса 7afdfa88f1159d42b21bbad
Преса 467eec3db0a0337396ddd8a
Преса 74e70f1d560378e44bedbca
Преса Dab01b5d29c7118e9e82044
Преса Ba2fa62b6ff639004dc2264

Credit: 19861103.NET + rmdkdl + pantipmember + Cyworld
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/20/2011, 19:17

Ето и интервюто на Сенг

Въпрос: Моето име е?
Отговор: Хо Йонг Сенг
Въпрос: Нещо, което искам да подаря на приятелката си по случай Деня на влюбените?
Отговор: Подаръкът ми ще е CD диск включващ песен и видео запис подготвени лично от мен.
Въпрос: Сантиментални неща, които искам да кажа на човека, когото обичам…
Отговор: “Изглежда пазих тези думи до сега, за да мога да ти ги кажа… “Обичам те””
Въпрос: Най-голямото нещо, което съм правил за момичето, което обичам е?
Отговор: Мамеха ме 5 пъти, но си премълчавах…
Въпрос: Не излизам по срещи… причината е?
Отговор: Въпреки че съм ужасно мил, изглежда момичетата харесват повече лоши момчета!!!
Въпрос: Ако се влюбя ще стана?
Отговор: Скромен
Въпрос: Какъв е метода ти спрямо момичетата?
Отговор: Преструвам се на безразличен!!
Въпрос: Последният път се влюбих, защото?
Отговор: Бях прекалено мил
Въпрос: Причината, поради която нямам приятелка в момента е?
Отговор: Правя каквото си искам!!
Въпрос:Първото нещо, което бих искал да направя, ако имам приятелка е?
Отговор:Просто искам да можем да говорим откровено за всичко на по чашка соджу!!
Въпрос: Подаръкът, който искаш да получиш и този който ще дадеш на Деня на влюбените е?
Отговор: Искам да получа кола, ще дам сърцето си.


Source: SS601
English Translation: Honeyeee + Wonderrrgirl @ Love501.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/20/2011, 19:41

Хаха, претендентките за сърцето му - събирайте пари и му купете кола на момчето, така ще получите сърцето му Преса 918427 И дам, определено жените харесват лоши момчета, ама и Сенги не влиза в категорията на добър и мил, защо се заблуждава така Преса 918427 Да се правиш на безразличен е бич за жената, кое ти е милото, Сенги?! Хей, Bad Boy!
Благодаря за преовпда, Ди! Страшно приятно и релаксиращо ми беше да го прочета! Преса 338824
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/20/2011, 22:27

Това интервю определено ми оправи настроението :Д Той пак като не поиска къща е добре Преса 593930
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/21/2011, 07:35

Айде Ди събирай пари за кола на Сенги, няма да си я купуваш за теб,
подари му я на момчето да се радва, току виж ти се е лепнал Преса 798178
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/24/2011, 11:22

Фен срещата в Япония на Сенг и Кю е отбелязана в 67ми брой на японското списание KBOOM. На страниците на списанието е поместена и провелата се вече фен среща на Джун Мин в Япония преди няколко дни.

Credit: ameblo.jp/tukusi5067


Последната промяна е направена от direndur на 2/18/2012, 14:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/27/2011, 18:17

Преса 16781948704217134310363

Йонг Сенг и Кю Джонг са вклучени на страниците на 20 брой от списанието Trendy
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/29/2011, 17:00

Йонг Сенг и Кю Джонг са на страниците на февруарското издание на списание Fans с една дълга статия, за която за съжаление нямаме превод. На страниците на списанието има и статия за Джунг Мин.
Преса 126mc
Преса 219wj
Преса 315k
Преса 1112c
Преса 33383204
Преса 134jyh
Преса 36521893
Преса 144gh
Преса 108hy
Преса 60748159
Преса 153zg

Credit: ForeverYS (foreverystw.url.tw/)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/30/2011, 20:29


Февруарското издание на списание Fans вече и с превод
Kim Kyu Jong V.S.Heo Young Saeng
Нов старт през 2011 година


Членовете на SS501 Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг, които подписаха договори с B2M миналата година започнаха азиатските си фен срещи от Сеул, през Бангкок, з третата спирка беше Хонгконг. Въпреки че петимата нямат ангажименти заедно, принцесите зелени грахчета са много лоялни, продължавайки да ги подкрепят и посещавайки техните изяви. Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг са братя, които застават един до друг. Те разкриха работните си намерение, Йонг Сенг ще издаде соло албум през февруари, а Кю Джонг, който празнува своя рожден ден през февруари ще разкаже за незабравимия си подарък.

Преса 36521893

2011 едва започна, има ли Йонг Сенг някакво специално желание през новата година?
Най-голямото ми желание е да продуцирам соловия си албум през 2011, и за щастие това ще се случи февруари, моля подкрепете ме! Новият албум ще бъде главно от денс мусика, за определен период от време си почивах и сега започвам отново, надявам се да събудя ново различно чувство във феновете.

Йонг Сенг се интересува от фотография, имаш ли някакви планове да издадеш фотокнига?
Ъм, обмислях това, но не съм мислил специално. Ако някой ден издам такава, в нея ще има и думи, позволявайки на всички да усетят повече, да бъде по-изразително.

Преса 33383204

Въпреки, че си зает тези дни, има ли нещо, което обичаш да правиш през свободното си време?

Въперки, че ангажиментите тези дни са много, неотдавна се влюбих в спорта. От минала година играя бейзбол и обикновено играя с приятели.


Искаш ли да започнеш някаква нова работа тази година?
Всъщност от дебюта до сега, не съм искал да бъда само певец. Искам също да се занимавам с актьорство. Знам, че ще бъда зает тази година, но ако имам възможност да играя, ще приема с готовност, надявам се да изиграя роля, която всички ще обичат!

Какъв точно брат е за теб Кю Джонг?
Характерът на Кю Джонг позволява много лесно да се разбираш с него, това харесвам в него, без значение къде е, може да се разбира с хората хармонично.

Сподели за твоята идеална партньорка?
Харесвам очарователни и чистосърдечни момичета.

Наскоро беше в Хонгконг по повод фен среща, има ли място, на което искаш да отидеш?
Времето, което прекарахме в Хонгконг беше малко, нямахме време да се раздвижим. Преди съм ходил в Lan Kwai Fong, но там имаше много хора и си тръгнах бързо, жалко е.

Credit:ForeverYS+rainaftershine.wordpress.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime2/1/2011, 10:48

Ще бъде интересно да го гледаме в драма, не мислите ли? Много се надявам да има участие... Иначе то февруари дойде, нямам търпение да видя завръщането му.... Преса 197358
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime2/9/2011, 14:17

Списание TOP Idol №8 - В него са поместени новини за всеки член на SS501

Преса 191h

Credit: dscs.uueasy.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса Icon_minitime3/10/2011, 22:09

Hot Chili PAPER 2011 March


Йонг Сенг и Кю Джонг, които подписаха договор с новата си компания през октомври миналата година, влезе в сила през последните дни на миналата година с поредица от фен срещи в Сеул, Хонг Конг, Банкок и на други места. Започнаха соло кариерите си, както и продажбите на тяхната първа фотокнига и първият им ДВД диск “Summer Love”, които ще излязат в продажба на 14ти април в Япония. На 22 януари те проведоха фен среща в Shibuya CC Lemon Hall, където представиха ДВДито си.
Те започнаха събитието с дуетната песен “Because I’m stupid”, с която откриха фен срещата. Смата фен среща включваше част от ДВДито, време за приказки, отговори на въпросите на феновете и прочие. В клиповете от ДВДито се показваха кратки сцени като мини драма. Имаше сцени с Йонг Сенг, в които той си тананикаше 'All My Love' (заглавната песен от втория японски албум), докато подаряваше жълти рози на феновете. Въпреки че е доста по-различно в реалния живот в сравнение с начина по който той го изигра. Йонг Сенг се усмихна срамежливо и каза: “Силата ми не е точно в това.”
След това изпя песента от ОСТ-а на “Ще вали ли на Коледа” – “I love you, I’m sorry”. Тогава Йонг Сенг споели: “Зад кулисите на заснемането на ДВДито беше много забавно, защото не можах да почувствам тъжното настроение, дори не взех правилният тон, всъщност за първи път се потя при пеенето на балада”. Залата в този момент избухна в смях. Накрая Йонг Сенг изпя песента на SS501 “Love Like This” с негова интерпретация, което подлуди публиката.
През началото на пролетта ще започне да продава соло албума си и се надява да има и поле на изява и като актьор. Чувствайки амбицията си, Йонг Сенг, който стой в отправната си точка, ни държи в очакване

Въпрос:ДВДито беше направено на Филипинския остров Помо. Ако отидеш сам, кое крайбрежие би искал да посетиш?
Йонг Сенг: За първи път ходих на Помо и никое крайбрежие не ми беше познато… така че да видя всички брегове няма да е зле (смее се)
В: Кой е твоят спомен за морето, който ти е направил дълбоко впечатление и се запаметил в съзнанието ти?
ЙС: Времето когато SS501 и нуна Lee Hyori ходихме заедно. Спомням си как вечер обикаляхме бреговете и беше много забавно, когато си играехме.
В: Скоро ще издадеш първият си самостоятелен соло албум, каква е концепцията му?
ЙС: Концепцита на албума е “Трансформацията на Йонг Сенг” (смее се). Искам всички да почувстват “Уоу това е” или нещо такова.
В: Какъв е стилът на песните? Когато Йонг Сенг пее песните на SS501, там може да ги изрази най-добре като ги подсили, но какво да очакваме от собствените ти песни?
ЙС: Няма песен, която да е композирана от мен… в момента не е възможно да се предизвикам да композирам песни
В: Ами денс песни? На фен срещата 'Love Like This' съчетана с танци беше наистина очарователна.
ЙС: Споменах за трансформация, трябва ли да е предизвикателство с денс песен?
В: Понастоящем си в една и съща компания с Lee Hyori. Ако има възможност да направите албум заедно, върху какъв тип песни би желал да работите?
ЙС: На последният концерт имах възможността да пея с нея. Тя има друга насока към песните – към по-секси танци. Бих искал нещо подобно, след като е слушана от доста хора… ще се почувствам все едно съчетавам изпълнение на Мадона и Джъстин Тимбърлейк
В: Сред песните на SS501 коя е най-приятната?
ЙС: Лично аз харесвам 'All My Love'. Това беше първият път, когато SS501 пяхме акапелно в ритъма.
В: Един ден, когато SS501 се събере отново, какъв тип песни искаш да пеете?
ЙС: Би ми се искало да изпеем 'All My Love', до сега нямахме шанса да я пеем на живо…
В: Какво те тревожи за другите членове на SS501? Или не се тревожиш за тях и гледаш соло кариерата ти да върви гладко?
ЙС: Ще излъжа ако кажа, че не се тревожа за останалите. Надявам се на всички кариерите ни да потръгнат безпроблемно. Джунг Мин първи пусна соло диск, искрено му желая успех във всяко едно начинание. А междувременно аз също ще работя усърдно върху успеха на новият ми соло албум.

В това ДВД Йонг Сенг за първи път опитва актьорските си умения. Когато го попитахме да препоръча места, той каза: “На първо време се целим към кратки филми и красиви сцени. Въпреки че съм малко не запознат с правенето на филми се надявам да ви хареса и да се забавлявате. Заради историята, играта е много трудна.” По време на турне и двамата се влюбват в момиче. Кю Джонг явно започва да ухажва момичето, докато Йонг Сенг тайно си я обича от страни. В реалният живот Сенг не е такъв и затова му е било трудно да играе. Последваха въпроси за актьорството и любовта.

В: Ако в бъдеще имаш възможност да се снимаш в някой филм, каква роля би желал?
ЙС: Роли, които съвпадат на въображението ми. Вместо да е някоя тежка роля, предпочитам нещо развеселяващо и отпускащо.
В: В момента се снима втора част на ДВДито, какво желаеш да бъде включено в него?
ЙС: Във втората част ми се иска да включим неща от представленията ни по телевизията
В: Този път само вие двамата имате представления, какъв човек мислиш, че е Кю Джонг?
ЙС: Кю Джонг е човек, който е добър в грижата си околните и е много емоционален. Но също така е и много отговорен човек. Понякога можеш да си помислиш, че той няма амбиции и няма никакви желания.
В: Веднъж на сцената Кю Джонг разкри: “Йонг Сенг хьонг е много агресивен по време на любовна връзка” Докато отговорът ти Йонг Сенг беше: “Защото не съм толкова разбран като Кю Джонг и избирам да се откажа” Всъщност наистина ли е така?
ЙС: Всъщност не съм много агресивен по време на любовна връзка. Просто давам любовни консултации. Всеки път когато консултирам/ ръководя другите, в повечето случай се съгласяват с мен. Но това не ми помага за собствените ми връзки. Когато съветвам другите се справям доста добре с изразяването в стихове, затова ме наричат Професор Любов.
В: В момента имаш ли си приятелка?
ЙС: В момента нямам намерение да си имам приятелка. Искам да се справя първо с работата си
В: По време на фен срещана се почувствах “никога не съм и подозирал, че имам толкова нуна фенки и възрастни жени”, въпреки че не говорят много, но няма за сега сърце на момиче, което да е пленило Професор Любов. “Наистина си по-известен сред по-възрастните жени фенки. Младите фенове обикновено ще те подкрепят на свободните изяви, докато по-възрастните винаги ще ходят на концертите и ще си купуват дисковете ти. Разчитам на подкрепата на тези фенове”
ЙС: Наистина ли има много нуни и възрастни жени сред феновете ми? Хората около мен ми казват, че феновете ми са малките деца. Не казвам, че няма и по-възрастни фенове, но мислих че са малко (усмихва се)
В: Тогава, Професор Любов, моля разкажете ни за момиче, което сте срещнали наскоро или за истината в любовната връзка
ЙС: Истината, която наскоро открих за момичетата? Защо си мислите, че знам отговора? (плач)
В: Понеже по време на представянето винаги казваше: “В сравнение с милите мъже, момичетата си падат повече по лошите момчета.”
ЙС: Момичетата наистина харесват лошите момчета. Действието е като в някоя драма. Като на пример драмата 'Man in Cold City", главната геройня харесва очарователният и студен мъж.
В: Наистина си научил доста. Но защо защо след фен срещата замени сесията с ръкостискане?
ЙС: Феновете би трябвало да са щастливи да си стиснат ръката с идола си
В: Видях, че прибра ръцете си, не беше заради умората, нали?
ЙС: Не, не заради умора, а заради голямо умора. Наистина бях доста уморен. (цялата зала избухна в смях) Може и вие да опитате
В: И други от Токио са готвили по време на фен срещите си. Следващият път когато си в Япония какъв вид ястие ще приготвиш?
ЙС: Аз лично харесвам рамен, затова мисля него да приготвя
В: По време на фен срещата в Хонг Конг носеше леопардов костьом, който събра погледите на всички. Лично ти харесваш ли този тип костьоми?
ЙС: Привлякъл съм погледите? Защо ли не забелязах. Лично аз не харесвам животински шарки по костьомите
В: Йонг Сенг, обичаш фотографията. Ако направиш фотокнига, на какъв вид снимки да се надяваме, че ще има в нея?
ЙС: Иска ми се да събера снимките от всички пътувания и да ги комбинирам в книгата. Тогава за всяка снимка ще напиша надпис или спомен, за да споделя чувствата си, а също и наблюденията и мислите си докато наблюдавам даденият обект. Такава фотокнига ми се иска да направя
В: Ще се използваш ли като модел за фотокнигата?
ЙС: Мисля, че ако се използвам във фотокнигата само като фотограф ще е напълно достатъчно
В: В туитър показваш голямо внимание към Fcuz Lee U, как се запознахте?
ЙС: Ние завършихме едно и също училище. Познаваме се от основното училище. Преди 2 години случайно се срещнахме докато пиехме. Той е много мил и добър брат, след това станахме по-близки
В: Накрая нека поговорим за последните 3 години на Йонг Сенг. Какъв искаше да станеш?
ЙС: Дали ще се превърна в топ звезда за това време? Въпреки че малко се срамувах да си мисля така.

Credit: Hot Chili PAPER 2011 March
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime5/27/2011, 13:04

Хо Йонг Сенг разбива представите за досегашната му визия на певец на балади

25 годишният Хо Йонг Сенг от SS501 вече е “индивидуален”
На 12ти май беше издаден първият самостоятелен мини албум на “Let It Go”. Още когато основният вокалист Хо Йонг Сенг беше част от групата, изключителните му способности подготвяха почвата му на солов изпълнител. Сега той започна със соло дейностите си и планува смело бъдещето си.

Въпрос: През 2005 ти дебютира като част от групата SS501, а сега издаваш първият си солов албум, чувстваш ли някаква тежест?
Йонг Сенг: Гледам напред, но чувствам тежест. Докато бях в групата, другите членове попълваха пропуските, които съм имал и прикриваха грешките, които съм допускал. Не само по време на записа на шоу програмите, но и по време на снимките на клиповете. Сега когато правя всичко това сам се чувствам малко празен и самотен. Но сега вниманието 100 процента е насочено към мен, което е добре.
В: Докато беше заедно с момчетата в SS501, мислил ли си за соло кариера?
ЙС: В интерес на истината, да. Но графика ни по това време беше прекалено запълнен. Първоначално имаше планове всеки от нас да пусне свои самостоятелен албум още докато бяхме в групата, но за жалост тези планове не се осъществиха.
В: В сравнение с дебюта ти в групата и соловият, какво искаш да се промени?
ЙС: Като се спомене Хо Йонг Сенг, хората си мислят за балади. SS501 обикновено пее денс песни, но понеже съм главен вокалист, моят образ в хората се е запечатал като певец на балади. Затова попитах приятелите си: “Какво трябва да пея?”, отговорът, който получих беше - “Изпей балада”. “А какво ще кажете за танците?” - “По-добре ще се справиш с танците.” Така осъзнах, че тези хора наистина не разбират мисленето ми. Аз самият също харесвам денс песните. Баладите, които пея обикновено, са отегчителни. Денс песните могат могат да се харесат на по-голяма част от публиката и да ги забавляват.
В: “Let It Go” не носи усещането като обичайните денс песни.
ЙС: Продуцентите на хитовете на Kara, продуцираха тази песен. HyunA от 4Minute взе участие в записа на песента. Става въпрос за едно момиче, което е влюбено и вярва в израза на любовта си… денс песен.
В: Ти си третият член на групата SS501, който издава самостоутелен албум. Парк Джунг Мин и Ким Хьонг Джун също започнаха със соло дейностите си. Какво мислиш по въпроса?
ЙС: Въпреки че да издаваш собствени песни е страхотно, соло дейностите да доста самотни. Въпреки и да чувстваш самотата, ти очакваш да видят новият ти имидж и бързаш да им го покажеш.
В: SS501 ще се събере ли отново заедно?
ЙС: В действителност имаме планове да издадем албум заедно. Но поради факта, че сме в различни компании и сега тепърва започваме със соло дейностите си, сме възпрепятствани да обсъждаме по-обстойно този въпрос.

Членовете казаха: “Нека на този етап да изградим соло кариерите си, а в следващия кръг ще се срещнем отново заедно.” Въпреки че не нямаме конкретни планове, сме сигурни, че: “Всички членове искат да са отново заедно.”

В: Ким Хьон Джунг, Парк Джунг Мин и Ким Хьонг Джун сега са в различни компании. Разликата между тях и теб и Ким Кю Джонг е, че вие двамата сте в една и съща компания и не сте така самотни.
ЙС: При всички положение сме по-добре от другите членове, които са сами. Но с Кю Джонг сме приятели и колеги от доста дълго и бяхме такива и в предишната компания и се разбираме чудесно. И преди докато бяхме в DSP Media работихме и се разбирахме с настоящият ни главен изпълнителен директор и с Lee Hyori.
В: Освен пеенето, интересуваш ли се от актьорството или от други полета на изява?
ЙС: От много. От доста време обмислям актьорството. Но благодарение на това, че започнах като певец, пеенето си остана мой главен приоритет. Ако имам възможност бих участвал в драма.

Credit: News SportsSeoul
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime5/27/2011, 18:50

Като чета интервюто от 'Hot Chilli Paper', ми става смешно, защото наистина ефектът от новия албум на Сенг е: "Уау, това е!" Мн добре свършена работа значи, щом желанието му е реализирано. Сенг е напълно променен и чудесно може да изпее песен с нуна си Хиори като изтанцуват някой провокативен танц... Преса 213455 Хахах, не харесва животински принтове, но пък беше адски секси, може би защото беше някак нетипично за него... Направи ми впечатление как описка Кю Джонг... Често съм набеждавана, че приличам на него, но съдейки по думите на Сенги, ние и Кю сме души близнаци, такава съм. Преса 44536
Хм... Сенг, ще чакаме да се съберете отново заедно, нали? Защото колкото и уникални да ни се представяте в самостоятелните си кариери, не ни изненадвате - ние си знаем колко съвършени сте и колко страни може да ни покажете, просто ви искаме и заедно...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime6/5/2011, 08:10

Хо Йонг Сенг на страниците на списание Play Magazine през юни. В списанието има и статия и за Ким Хьонг Джун

Преса 42358061
Преса 63100926
Преса 62810919
Преса 29164326
Преса 13425146
Преса 64807219
Преса 47678616

Йонг Сенг заема няколко страници от юнското издание на списание Fans Magazine

Преса 57454156
Преса 39016791
Преса 49588611
Преса 42353200
Credit: annieyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime6/21/2011, 17:16

Хо Йонг Сенг разкрива неща около албум си и SS501

Преса 67560750

Дебюта на Хо Йонг Сенг беше един от най-очакваните от тези на групата SS501. Той определено пожъна много успех.

Като главен вокалист на групата SS501, мнозина очакваха завръщането му с традиционна балада, но той надмина очакванията на всички като се завърна с денс песен, която влезе във всичките класации. Песента дори е номинирана за наградата на “Music Bank” за Топ 20 на най-популярните к-поп песни.

Певецът наскоро даде интервю за Kuki News, за да обсъдят соло дебюта му и SS501. Той започна: „Моята цел бе да поставя името си там. Всички ме познават като член на SS501, но не знаят кой е всъщност Хо Йонг Сенг. Дадох път на егоизма си и издадох албум имено с тази цел. Чувствам се нереално и съм радостен, че получавам цялата тази любов и внимание, за които дори и не съм мечтал. Когато чух, че съм номиниран за първо място, лично бях много изненадан.”

Когато го попитаха защо е избрал денс парче вместо балада, той отговори: „Докато обмислях какъв образ да покажа на соло дебюта си, се сблъсках с “Let It Go”. Аз също мислих да е балада, но след като чух песента, си казах „Защо не?! Защо да не направя нещо по-различно от обичайното?” Работих наистина упорито, за да чуя „Този тип песни също му подхождат на Хо Йонг Сенг.””

При споменаването на соло дебюта и на колегите му от SS501, той каза: „Това не е съревнование между колеги от групата, но скоро е борба със самия мен. Никога не съм мислил да се конкурирам с тях. За мен е по-важно да издам албум, който да ме удовлетворява. Работих наистина усилено по този проект, но все още има някои недостатъци. Можеше да бъде и по-добре. Наистина съм благодарен на колегите си от SS501, че ме посетиха в деня на дебюта ми, за да ме подкрепят.”

Преса Kkhn

Членовете може да са в различни компании в момента, но той увери, че очакват с нетърпение денят, в който отново ще се съберат. Поради тази причина, те никога до сега не са използвали термина „разпуснати”.

Той разкри: „Много хора казват, че е заради някой недоволен член, някой предател и прочие, но това е далеч от истината. Не можем да спрем подобен тип слухове… Това е обезсърчаващо и разочароващо, но очаквам деня, в който ние петимата отново ще се съберем и ще сложим край на тези слухове. Имено поради тази причина ние никога не сме използвали термина „разтрогнати”/като група/. Всеки от нас е в различна ситуация, така че не можем веднага да издадем албум и да направим концерт. Но обещаваме отново да се съберем като групата SS501 за в бъдеще, а сега ще дадем всичко от себе си, за да радваме феновете си по отделно.”


Credit: VITALSIGN @ Allkpop + Source + Photos: Kuki News via Nate
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime6/21/2011, 18:17

Това за групата толкова хубаво го е казал и така връща надеждите на всички фенове. Благодарим ти Сенг, оппа!!!
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime6/21/2011, 21:05

Списание Sparkling живот с цвета на к-поп

Преса Kyusaengsm1
Преса Kyusaengsm2
Преса Kyusaengsm3
Преса Kyusaengsm4
Преса Kyusaengsm5
Преса Kyusaengsm6
Преса Kyusaengsm7

New Be Ginnings
Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг от SS501 издадоха к-поп календар за 2011 за Манила с информация относно мислите им за /любовна/ връзка, приятелството и дадоха ексклузивно интервю за Sparkling

От Gigi Yia, снимки благодарение наBJ Pascual

Разделянето на членовете на SS501 и пръсването им в различни агенции изуми целия к-поп свят. Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг се подслониха в компанията B2M Entertainment и започнаха нова глава в кариерите си с поредицата фен срещи в Азия. С последната спирка в Манила от обиколката си And Story, момчетата искат да ни покажат, че са готови да започнат като соло артисти.

Списание Sparkling: Сега започвате със соло кариерите си, какво да очакват феновете от вас?
Йонг Сенг: Ние току що започнахме с подготовката на самостоятелните си проекти. Преди ние петимата работихме като група, но сега всеки работи индивидуално. Вярно е, че това може да се окаже бреме за нас, но ще дадем всичко по силите си и се надяваме, че феновете ни ще ни подкрепят. Аз скоро ще издам самостоятелният си мини албум, а Кю Джонг се подготвя за участието си в драма през тази година.

CS: Какъв стил ще е новият ти албум? По-различен ли ще е от музиката, която изпълнява SS501?
ЙС: Соловият ми албум ще е съставен предимно от денс парчета. Искам да покажа на феновете си другата ми страна – нещо различно, от начина по който ме познават в SS501.

CS: На кой идол се възхищаваш?
ЙС: Харесвам Джъстин Тимбърлейк.

CS: Кю Джонг, каква роля мечтаеш да играеш като актьор?
Кю Джонг: Бих желал да играя всякакви роли, но ако трябва да конкретен, бих искал да участвам в романтична драма.

CS: Има ли някоя актриса, с която конкретно искаш да работиш?
КД: Бих искал да работя с Анн Хатауей. Наскоро гледах дама с Ha Ji Woo и искам да работя с нея, ако е възможно.

CS: Какво беше първото ви впечатление едни в друг?
КД: Първият път, в който видях Йонг Сенг беше през зимата и той носеше бял екип. Впечатли ме. Помислих си, че е много стилен!
ЙС: Помислих си, че Кю Джонг е наистина трудолюбив.

CS: Сега след като се опознахте, как се промени впечатлението ви един за друг?
ЙС: Първото ми впечатление доста се промени сега след като се познаваме от толкова дълго. Първият път, когато го срещнах беше много срамежлив и тих. Сега е станал общителен и много забавен.
КД: Първото ми впечатление от Йонг Сенг не се е променил значително. Той е все така стилен, както в миналото… Винаги се обръщам към него за съвет, защото не съм много добър в избирането на дрехите ми за носене.

CS: Какво има в момента на айпода ви?
ЙС: Откакто съм певец се опитвам да слушам много к-поп музика. Но наистина харесвам рок музиката.
КД: Аз харесвам да слушам R&B

CS: Какво ви харесва да правите през свободното си време?
ЙС: Аз обикновено играя на видео игри или се срещам с приятели и се зармотаваме.
КД: Обичам да ходя на ваканции и да гледам много филми.

Какво е правил за момиче?
Йонг Сенг: „Направих наше видео клипче, след това го обработих като музикално клипче. След това я изведах на кафе и й го показах. Също така я изненадах с торта.”

CS: Какви са трите най-важни неща, които носите винаги със себе си докато пътувате?
КД: Клетъчен телефон, маска за лице и алкохол – алкохола е за напиване.(смее се)
ЙС: Айфон (нещо, на което мога да слушам музика), чехли (никога не забравям чехлите си) и на последно място, пижамите ми.

CS: Какво е най-романтичното нещо, което някога сте правили за момиче?
ЙС: „Направих наше видео клипче, след това го обработих като музикално клипче. След това я изведах на кафе и й го показах. Също така я изненадах с торта.”
КД: Аз не съм правил нищо романтично, но има нещо, което бих искал да направя – да си водя дневник от момента на първата ни среща. Ще й го дам за подарък след като сме се срещали известно време.

CS: И двамата сте толкова романтични! Какви качества очаквате да притежава приятелката ви?
ЙС: Очаквам да е съчувствена/разумна/ отзивчива.
КД: Харесвам дружелюбни момичета.

CS: Ако не бяхте к-поп певци, какви щяхте да бъдете в момента?
КД: Ако не бях станал певец, щях да дам всичко възможно, за да стана и опорито да се упражнявам. Но откакто чувствам, че имам гениален ум, си мисля, че вероятно щях да рисувам, ако не бях певец.
ЙС: Ако не бях певец, щях да съм куафьор.

CS: Момчета, опитвали ли сте филипинска храна? Кое ви хареса най-много?
КД: Да, любима ни е хрупкавата пата (pata)! Наистина я харесваме!

CS: Какво е най-запомнящата ви се фен случка?
КД: Нямам точно определена, но когато съм на сцената и гледам феновете ни да държат светещите пръчки, съм наистина трогнат

CS: Ако имахте суперсила, коя щеше да е тя?
ЙС: Бих желал да се телепортирам! Харесвам японския супер герой Flash Man.
КД: Искам да бъда Супермен!

Желанието му а рождения ден
Кю Джонг: „Вече изминаха 5 години откакто дебютирах и има толкова много хора, които ми помогнах в кариерата. Искам всички те да имат добър живот и да им се случват много хубави неща през годината”

CS: Феновете ви са много загрижени да ви видят отново петимата заедно. Имате ли някакви планове отново да се завърнете като SS501 през 2011 година?
КД и ЙС: За сега сме се концентрирали върху самостоятелните си кариери. Но определено искаме да се съберем отново като група.

CS: Какво искате да кажете на филипинските си фенове?
ЙС: Тъй като за първи път се срещаме с филипинските си фенове, сме развълнувани и нервни. Ако искат отново да ги посетим, се нуждаем от помощта им – моля ви, подкрепете ни, за да можем да дойдем отново.
КД: Макар това да е първото ми посещение в Манила, успях да се свържа с някой филипински фенове чрез туитър. Ако ми се отдаде друга възможност, бих се радвал да дойда отново да ви видя!

Credit: Sparkling Magazine
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime6/22/2011, 08:24

Преса 70441 ----> за превода.
Това списание го обожавам, мн харесвам фотосесията за него...
Значи Сенги щял да стане коафьор... Хахах, представяте ли си? Дамите щяха да се избиват, за да ходят при негоПреса 629932 А това за пижамите и чехлите ме уби, никога не би ми хрумнало да нося такива неща, особено за пижамата...
Иска ми се да зная каква рок музика харесва... То си се усеща, че харесва такава музика, предвид блестящото му изпълнение на 'Find'... Преса 870107
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/1/2011, 10:22

Това списание е прекрасно... Адски мн ми харесва... Толкова стилни снимки в него... Мн ми харесва този му тип сако, с този нестандартен колан... Напомня ми военнен мотив, но с по-нежен плат... Искам такова сако... Преса 575495
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-