Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime1/19/2011, 13:00

First topic message reminder :

Хо Йонг Сенг и Ким Кю Джон са на февруарското издание на Cosmopolitan

Преса - Page 3 Cosmom


Актьорът Lee Jong Seok, Хо Йонг Сенг и Ким Кю Джонг от SS501, СаймънД от Supreme Team, Infinite, О Дже Он от Doosan Bear и Лим Те Хън, по случай деня на влюбените разказаха за Cosmopolitan за предстоящите си планове.
Хо Йонг Сенг почти е завършил записа на самостоятелният си албум. Същевременно Ким Кю Джонг се подготвя за участието си във филм. На въпроса кое е нещото което желаете най-много да направите когато имате приятелка Кю Джонг отговори: “Искам да отидем на театър и увеселителен парк и по време на срещата през цялото време да се държим за ръка.”. Йонг Сенг оговори: “Желая да може да говорим с нея по всякакви въпроси на чаша соджу”


Credit: liezle.blogspot.com


Последната промяна е направена от direndur на 5/27/2011, 12:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime9/28/2012, 17:13

Сенги в японско халю списание

Преса - Page 3 2638d00735fae6cd89aea3e60fb30f2442a70f36
Преса - Page 3 1a77074f78f0f736a9e944860a55b319ebc41330
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime9/29/2012, 21:33

Ееее много е сладък,ама трябваше повече снимки да сложат..бива ли да ни лишават от тряпчинките му. Преса - Page 3 688934
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime10/17/2012, 12:32

Списание Woman Weekly ~ 16.10.2012

Преса - Page 3 7AA06D97-EEE7-4B4F-A96B-1CF332F6D3F5

Напоследък съм много щастлив, причината е...

”Първото ми соло представление на живо. В началото бях много нервен и усетих умората от упоритата работа по средата.
Понеже ключа в песента ми беше много висок (смее се).
Но накрай почувствах възнаграждението за упоритата ми работа (радостта на феновете) и дори се забавлявах”


Хо Йонг Сенг отговори равнодушно, макар на лицето му да се четеше емоцията от преживяното.
Той е главен вокалист на известната група SS501.
Той разширява работното си поле в Корея. Певец, актьор, звезда в мюзикъл и т.н… и най-накрая направи дебюта си в Япония с албума "Over joyed".

На концерта проведен по случай издаването на албума, той изпя различни песни с привкус на рок балада, в чиито изпълнения участваше цялото му тяло.
Разбира се, в това число влиза и заглавната песен на албума "1.2.3". И предаде голямо настроение, но каза честно: „Честно казано нямах възможността да почувствам реакцията на публика, защото бях концентриран в изпълнението на сцената”

Неговите фенове имаха възможността да чуят песни на SS501 (той сподели, че наскоро по случайност се срещал с Бейби Джун и с Хьон Джунг, които били заедно и пиели алкохол) и балади. Феновете го аплодираха през сълзи.
Той здраво се потруди за направата на този албум именно за феновете, които са го подкрепяли, дори в трудни моменти.
Зададох въпроса предвид заглавието на албума: „Случило ли се е нещо около теб наскоро, което да те зарадва?”

”Има един човек, който харесвам, но не привличане като към противоположният пол. Най-накрая имах възможността да вечерям с него! Но националността и пола на човека ще запазя в тайна. Мисля, че ако ги кажа и феновете ми мигновено ще се сетят за кого говоря.” (смее се)

Моля те, прати съобщение на читатели те ни като завършек.
„Мисля, че ще бъда енергична личност като пилот на самолет.
Ами… това което имам предвид е…
Моля ви бъдете по-енергични и не ме забравяйте.”

Сredit: LM Mofnyan @ The Legend
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime11/28/2012, 16:39

Diario 2001 venezuelan newspaper

Преса - Page 3 Diario2001venezuelannewspaper
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime3/1/2013, 15:21

Йонг Сенг и актьорите от мюзикъла Summer Snow в мартенското издание на списание Woman Weekly

Преса - Page 3 WW0312
Преса - Page 3 WW0312-2

Credit: the legends of hys
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime3/27/2013, 15:12

Йонг Сенг на страниците на китайското списание FUN

Преса - Page 3 Fun1
Преса - Page 3 Fun

Превод на малки абзаци от там на интервюто на Йонг Сенг:

Нямам съобщения от момчетата от SS501, но няма и нужда да си пишем постоянно, защото ние винаги мислим един за друг.
...
Моята мечта... да стана ТОП певец и актьор и т.н. Започнах като певец, за това първо там искам да стигна върха.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/7/2013, 07:04

Йонг Сенг се снима за корейското списание Kwave. Снимката му ще краси 8 брой на списанието, който ще излезе май месец.

Преса - Page 3 KwaveVol8May2013Issue

Credit: @kwavemag
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/7/2013, 17:06

Най-накрая си имаме и превод на едно японско списание, излязло още септември 2012. То отразява концерта на Йонг Сенг в страната на изгряващото слънце и издаването на японскиет му албум.

Хо Йонг Сенг в брой 6 на Hansute

Преса - Page 3 1

Преса - Page 3 2

Преса - Page 3 3

На 22 септември SHIBUYA-AX беше горещо място.
Имаше толкова много цветя, че изобщо не беше възможно да се подредят. Тези цветя бяха подаръци от феновете. Имаше и много места, където се продаваха различни стоки с лика на Йонг Сенг по случай концерта.
На този ден Хо Йонг Сенг, главният вокалист на SS501 държи първият си соло концерт в Япония, който е озаглавен "CONCERT 2012 Over joyed"
Концерта последва бързо след като той издаде първият си самостоятелен албум за Япония "Overjoyed".
За това феновете се стичат от всякъде да видят концерта. Той просто трябва да се види.

Когато сцената се затъмни, се отрази само силуета на Йонг Сенг и това предизвика голямо настроение и оглушителни викове.
Всичко се превърна в едно голямо зелено море до където ти стига погледа.
Когато екрана (където се отразяваше силуета му) падна, Йонг Сенг се появи.
Концерта започна с "1.2.3", която е част от албума "Over joyed" и беше изсвирена на живо с бенд.
Той възбуди тълпата с "Everyone! Let's excitement!" и "DraMagic".
Мястото придоби невероятна атмосфера.
Той поздрави всички: „Аз съм Йонг Сенг. Наскоро издадох първият си соло албум. Всички, купихте ли го?? Купихте ли го?”
Докато се наслаждаваше на общуването си с феновете, той показа увереност в изразяването на японски.

Той продължи да разпалва публиката като изпълни "Let it go", която е от дебютният му корейски албум. По средата на концерта, той изпълни интро на "Find". Това бе само поздрав към феновете на групата и леко превключване на музиката и настроението, преминавайки към лек рок.
А когато запя "Love song", беше много изненадващо. Той изпра една фенка от публиката и я покани на сцената. Той й направи специален подарък като й изпя песента. Публиката още повече се развълнува, след като наблюдаваше как с нежен поглед и усмивка, Йонг Сенг й изпълнява песента.

Показа малко кадри от времето на групата, които предизвикаха носталгия – такива като "Snow Prince" и "Persona" и другия, които се проектираха на екран зад него. След това ни показа танца на "Love Ya" заедно с неговите танцьори.
Той поспря за глътка въздух и каза: „Не мисля, че танците на SS501 са трудни колкото този…
В Япония дебютирах през 2007 и бях тук миналата година. Всички… станали сте баби и големи каки (смее се). Сега, нека се върнем отново в онова време. Моля ви, пейте с мен.”
След този коментар той показа на сцената отбрани песни на групата като сред тях бе и "Kokoro", която е дебютната песен на SS501 в Япония.
По време на тези изпълнения имаше много фенове, които плачеха от радост.

„Времето мина неусетно. Благодаря на всички присъстващи. Ще се засичаме на други места и събития за в бъдеще.” Поздрави той за последен път с огромна почит и с още по-голямо чувство изпълни "Beautiful" и още няколко песни. Показа ни "Dream on" и "Hello mello" като бис песни. Така неговото представление завърши

След края на шоуто се проведе токшоуто. 123 човека бяха избрани (като текста на песента) на принципа на лотария и бяха поканени на събитието. Все пак това е заглавната песен на японският му албум и за това бройката фенове бяха толкова, присъстващи на събитието.
Когато господин Furuya като водещ на събитието попита: „Ти стана артист.” Той каза с лека усмивка: „Аз по принцип съм си артист.” Разговора беше много остроумен. Г-н Furuya и Йонг Сенг се познават от преди и са приятели.
Например, когато Г-н Furuya каза: „Станал си много добър оратор”, Йонг Сенг отвърна: „Аз не говоря. Това е коментар (смее се)”.

Също така Йонг Сенг чу изненадващо и директно признание отфен: „Обичам те, страшно много”
Той отговори много сериозно: „Моля те следвай сърцето си, защото ако си тиха и го пазиш в себе си, то посланието ти няма да стигне до даденият човек. Не не прекалявай в обичта си към някого, защото е безполезно и болезнено.”
Той ни каза и много хубава новина. Наскоро е пил с Хьонг Джун и Кю Джонг.
По време на излизането им на по чашка са засекли Хьон Джунг.

И той каза, че имено това е причината да покаже толкова песни на групата по време на концерта си.
„Защото знаех, че все още имаме толкова много фенове, които чакат завръщането ни. Много съм щастлив, че всички пяха с мен.”, каза той с усмивка на лице.

Credit: Youngsaengfacts + EngTrans: LM Mofnyan of The legends of HYS
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/7/2013, 17:33

Хо Йонг Сенг в 'Asia Pop'
~ перуанско списание ~


(превода за съжаление не е на цялото списание, а на част от него, но въпреки това е интересен)

Преса - Page 3 Pmap
Преса - Page 3 Pmap1
Преса - Page 3 Pmap2
Преса - Page 3 Pmap3

Принцът Хо Йонг Сенг се завърна с „Изкуството на съблазняването”
Хо Йонг Сенг се завърна в музикалната индустрия с нов мини албум. Нашият мечтан принц показа забавен видео клип на заглавната си песен "The art of seduction", която е част от третият му соло мини албум озаглавен "Life". Той се завърна с песента си на 13 март в официалният youtube канал на В2М.
Неговият нов видео клип показва как фен е обсебен от него до такава степен, че го отвлича и бърка реалност и фантазия. Йонг Сенг изглежда страхотно с оранжавата си коса и очната линия. Нещото, което е ужасно забавно в клипа е когато фенката заподскача пред екрана на телевизора, когато се появява Йонг Сенг. Ако харесвате този оппа, реакцията ви сигурно ще е същата показана в клипа.
Разнообразието от цветове в дрехите на Йонг Сенг в клипа, комбинирани със снимки на различни места, правят клипа толкова перфектен и харизматичен.
Заглавната песен на албума LIFE определено показва голямо движение между реалност и фантазия и ги съчетава. Макар положението на героя му да е отчайващо, то има магнетичност в клипа и показва до къде стигат хората в отчаянието си в живота и любовта.
Определено това е едно голямо завръщане на Принца.

Credit: Asia Pop + Spanish to English: @Prince_HYS_Peru
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/7/2013, 17:47

Преса - Page 3 A8KNlYqCUAEEyNDjpglarge

Хо Йонг Сенг се завърна на японския пазар с албума озаглавен OverJoyed, който бе издаден на 19 септември 2012. Албумът съдържа заглавната песен „1.2.3” и Хо Йонг Сенг издаде тийзър на клипа към песента. Тийзъра разкрива негови кадри на парти как се забавлява и пее заедно с рок банда. Заедно с издаването на албума Йонг Сенг обяви, че ще проведе два концерта в страната. Първият ще бъде на 22 септември в Токио, а вторият на 24 в Осака. Песните, които ще се изпълнят са: DraMagic, Vacation, 1.2.3, Beautiful, True Tears, Crying (японската версия), Let It Go(японската версия), Dream On, Connect the broken night, Timeless Love, Hello Mello (японската версия). Албумът ще бъде издаден в 2 варианта.

Credit: AsiaPop + @Prince_HYS_Peru
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/8/2013, 17:25

Макар и закъснял, преводът на списание си е превод на списания... Мн ми харесва. Пък и доста интересни неща е казал на фенката, която е споделила чувствата си към него. Някак си й е казал по миния начин да не го обича толкова много, защото е безполезно, не защото е той, а защото като цяло е неоправдано емоционално... Въпреки че не вярвам в това и не подкрепям мнението му, но пък смятам, че такова мнението можа да има само много страдал човек...
Срещнали се с Ким, защо не сме знаели по-рано?! Ние толкова обичаме такива моменти на близки срещи между тях...
Голями каки сме станали. Този младия батко... Преса - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/8/2013, 18:01

До някъде съм съгласна с мнението му - не бива да обичаш идола си прекалено много. Може би го е казал от гледна точка, че имаме едно сърце и ако то е изпълнено само с него, то няма да си намерим половинка в живота. Аз така си го разтълкувам... но и тя моята логика е леко смахната Преса - Page 3 55443 та искам да чуя повече мнения по това изказване.
А за момента на срещата им, нямаме снимки, но Бебо също я беше споменал в едно интервю бегло...
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/11/2013, 20:39

KWAVE Magazine, май 2013

Преса - Page 3 Kwave20131


Хо Йонг Сенг – соло вокалистът на SS501

„Този път ще се поддадете на чара ми!”

От нормалното и безизразно лице се появи усмивка и човекът, който е по принцип спокоен и говори ясно, започна духовито с шегите. Когато тихо размишлява, чарът на Хо Йонг Сенг изглежда е неговата необичайна „сладка” същност.

Преса - Page 3 Kwave20132
Преса - Page 3 Kwave20133
Преса - Page 3 Kwave20134


Визитка: Хо Йонг Сенг
Роден: 3.11.1986
Тяло: 178 см, 63кг
Дебют:
2005 с групата SS501


Преди да започнем за неговия сексапил, трябва нещо да попитаме. Какво се случи с безразличието и студеният характер от предишният му албум? Попитахме го за това, предвид заглавието на песента „The Art of Seduction”, която е водещата му и заглавна песен на третият му мини албум LIFE. Албумът е светъл и носи настроение.
„Ако човек не се наслаждава на нещо или харесва такова, което хората не, е трудно да ги забавляваш. Мисля, че когато човек истински се забавлява на нещо, което и другите да, то му отива. За това решихме концепцията за този албум да се различава – да бъде светла и сладка. Не само за моите фенове, но и за мен самият, исках промяна – да сменя малко визията. Но не беше нужно толкова драстично да променям образа. Този албум си изглежда точно на място (смее се)”.
Когато показва своя чар, феновете му казват, че от всичко в него най-чаровна е сладката му усмивка. Това не е уникална черта, но защо посочват нея? Той отговори на въпроса със следното: „Не трябва прекалено да използваме чара си.”
„Ако усмивката в някого е най-чаровното му оръжие, а той се усмихва постоянно, то чара й вече се губи. Ако някой е студен и сдържан почти през цялото време и се усмихва от време на време, това го прави чаровен. Аз съм точно такъв. Аз по принцип не се смея и не говоря много, както й не изразявам много емоциите с лицето си. Това дори прави хората неблагоразположени към мен- Но когато се усмихвам от време на време, хората казват, че това е много чаровно.” (смее се)

Минаха 8 години от дебюта му. Целта му бе малко неясна, но сега той иска да е най-добрият. Сега иска да стане певец, чийто песни много хора да слушат и запомнят. Също така желае да има повече фенове.
Албумът му LIFE бе издаден година след последното му качване на сцената. Това е албум, в който нежността и сладкият му чар изпъкват. Заглавната песен „The Art of Seduction” е добра смесица на текст, който допълнително го кара да изглежда като сладък прелъстител и ретро, фънки, денс музика.
„~~ Прекалено е рано за теб,
Прекалено е рано за теб.
Това е проблема (crazy, baby)
Как така, оппа? Как така оппа?
Нуждая се от теб.”

Текста на песента разказва за мъж, който се опитва да спечели сърцето на любимата жена. Песента изглежда като любовно признание към феновете му. Нека се поддадем на чара на „The Art of Seduction”

Credit: 闪闪小星妞@http://weibo.com/777526643 + DSPParadiseTH
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime5/12/2013, 16:22

Дам, очаквах нещо такова от него... Нали е скорпион, те са мн пестеливи на комплименти и усмивки, но пък са искрени... Тази визия така му отиваше, просто изцяло го промени... Прав е, че ако винаги е бил такъв, нямаше да направи никому впечатление... Но той изуми всички ни и то доста приятно....
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime6/8/2013, 20:03

Хо Йонг Сенг и мюзикъла Summer Snow в Han Fun Newspaper

Преса - Page 3 BL9D6IuCcAElKJ6

Credit: @kyujunko
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime7/5/2013, 14:24

Йонг Сенг на страниците на вестника Kan Fun Newspaper на 3 юли 2013

Преса - Page 3 BONRZX5CEAI-H7p

Credit: @kyujunko
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime7/10/2013, 10:23

direndur написа:
Йонг Сенг на страниците на вестника Kan Fun Newspaper на 3 юли 2013

Преса - Page 3 BONRZX5CEAI-H7p

”Реших новият ми албум да бъде озаглавен  The memory to you. Защото ставам на 26 и искам да споделя всичките си спомени с феновете ми.
Нямах трудности, но пеех песни на SS501 сам. Това беше малко трудно за мен.
Сам подбрах песните за този албум. Имам много специални чувства към All my love и Mermaid и ги обичам.
Аранжирах All my love. Заприлича на друга песен, но мисля че изпята от SS501 звучи много по-добре.
Преди живеех в Япония, беше ми трудно, но в същото време го намирах за много забавно и се веселях, защото бях именно с останалите момчето от групата.
Има нова песен в албума ми озаглавена Everything you. Мисля, че тя идеално пасва на гласа ми и феновете ще се влюбят в нея, защото има отделни части, които са много секси.
Това ще бъде последното ми качване на сцената в Япония през 20-те ми години, за това искам да споделя всичките си спомени с феновете си. Искам да им изпея чувствата си. Танцуването… Напоследък ми е доста трудно да танцувам, за това мислех да не танцувам на живо на сцената, а само да изпея насъбраните емоции в мен с песните си, които са съхранили толкова спомени за мен.”


Преса - Page 3 R
Преса - Page 3 R1

Credit: @rockmous + EngTrans: @RenriSak0830
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime7/17/2013, 13:03

Jepang Magazine ~
 Преса - Page 3 6b629e7atw1e6q0078o23j20lc0sg778
Преса - Page 3 BPXV5XcCIAEaStYjpglarge

credit: ramu1128
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime7/22/2013, 19:17

Йонг Сенг на страниците наа японското списание Hallyu Pia No.8/31

Преса - Page 3 K3
Преса - Page 3 K2
Преса - Page 3 K
Преса - Page 3 K1
Преса - Page 3 B8e494529822720ea2e50b0a7acb0a46f21fab2f

Credit: community.pia.jp/hanryu/2013/07/20130718-04.html + Kayoungogo
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime8/13/2013, 14:32

Сенг на страниците на японско списание

Преса - Page 3 1150281_308283102649703_821298709_n

Credit: http://t.co/DumFSlWwMQ
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime8/18/2013, 13:59

Йонг Сенг на страниците на японското списание What’s In. В брой 9 ще откриете любопитна информация за концерта му в Япония, който се състоя малко по-рано тази година.

Преса - Page 3 JWHATS
Преса - Page 3 JWHATS1
Преса - Page 3 JWHATS2
Преса - Page 3 JWHATS3
Преса - Page 3 JWHATS4

Credit: @u3uasas
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime8/29/2013, 16:15

Йонг Сенг е на страниците на списание Weekly Women Magazine, което ще излезе скоро на пазара.

Преса - Page 3 YoungSaeng-FeaturedonWeeklyWomenMagazine
Преса - Page 3 YoungSaeng-FeaturedonWeeklyWomenMagazine1
Преса - Page 3 YoungSaeng-FeaturedonWeeklyWomenMagazine2

Credit:   @YSsudaru1103
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime9/6/2013, 15:47

Йонг Сенг на страниците на японско списание заедно със съотборниците си от FC ONE

Преса - Page 3 1185977_321450274666319_732781945_n
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преса - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-