Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 09:02

First topic message reminder :

BREAK DOWN

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 250514_201011666610399_100001047023751_569944_5546154_n


[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 24292625


Tracklist :

01. Intro (Let Me Go)
02. Break Down (Feat. Double K)
03. 제발 (Please)
04. Kiss Kiss
05. Yes I Will
06. 제발 (Please) (Instrumental)



DOWNLOAD - http://ihoneydew.com/male-solo/1715-kim-hyun-joong-ss501-break-down/


MUSIC VIDEOS :

~

PLEASE


BREAK DOWN

~~~


26-ти Май – MV teaser
31-ви Май – “제발 (Please)” digital single release
1ви Юни – PLEASE MV release
7ми Юни - Showcase + BREAK DOWN MV release
8ми Юни – официално излизане на албума


Последната промяна е направена от Insomnia на 6/7/2011, 13:07; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение

????

Гост

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:07

Ох, най-накрая излезе клипа! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 539700
Още от вчера с Лоли го чакаме..
Тааа.. да си кажа и аз. Нямам думи, много ми харесват песента, клипа, особено Кими! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 305739
Както и Please be nice to me, и тази песен е в негов стил.
Всичко беше много прекрасно.. красиво.. боже, само такива думи мога да пиша сега!
Опиянена съм от гласа му, толкова ми беше домъчняло за него!
Завръщането му е грандиозно!.. Ще издуха всички други! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 974362

Аз още като се върнах от училище видях клипа и реших да направя превод на песента..
Мисля, че се получи добре, въпреки че на някои места не съм сигурна.. Ако имате забележки, казвай те! За Кими всичко трябва е перфектно! ПРЕВОД


Последната промяна е направена от mims3 на 6/1/2011, 14:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:07

Ами всъщност онази изобщо не ми харесва...намирам я за изключително грозна.... но въпреки всичко атмосферата им се получи много по-добре...
А тази тук трябваше да е много по-фатална, предизвикателна и тн....но както и да е ;Д.... аз и моето непрекъснато изпадане в детайли ...
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:11

mims3 написа:


Аз още като се върнах от училище видях клипа и реших да направя превод на песента..
Мисля, че се получи добре, въпреки че на някои места не съм сигурно.. Ако имате забележки, казвай те! За Кими всичко трябва е перфектно! ПРЕВОД


Ми ...аз лично видях поне 3 4 версии на песента на Английски и затова и умишлено не пускам никакъв превод и не се захващам... но до няколко дни след като прегледам малко повече варианта ще пусна и моя превод...

иначе евала... ! Аз .... имам забележки, но... аз винаги имам забележки... ;Д затова просто ще си замълча...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:14

Емии и аз очаквах някоя по-нахакана, ама айде..
На мен не ми се струва чак толкова стара!?! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 876203
Е, виж жената от X-5 - The show is over и наистина ще се уплашиш! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 753807
Върнете се в началото Go down

????

Гост

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:17

Гледах текста, който е даден в темата и така..
Ам не! Просто не се сдържах! Така бе и със Мин и Сенг!
Толкова се бях зарибила по песните им, че съм превела повечето, поне на Сенг.. [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 370377

Insomnia написа:
Аз .... имам забележки, но... аз винаги имам забележки... ;Д затова просто ще си замълча...

Ееее, ако са фрапиращи, кажи, моляя те!! Pleaseee! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 918427


Последната промяна е направена от mims3 на 6/1/2011, 14:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:17

Харесвам песента и клипа, харесвам тъмните цветове в клипа и покрива и луната, всичко е толкова хубаво. Нежният глас на Ким те кара да мечтаеш. Очаквам с нетърпение албума. Радвам се,че има толкова много предварителни поръчки на албума,сигурна съм и че ще скочат драстично при издаването на албума :) Относно жената в клипа,да определено е по-възрастна,напоследък виждам такава тенденция,но тя въобще не е важна :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:20

О, моля те, Вив, изпадай в детайли, ако не друг, то аз чета всичко... Знаеш колко обичам да чета и колко обичам детайли... [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 459100
Няма да коментирам изобщо клипа, песента - всичко е казано, фактът, че снощи не спах, за да дочакам клипа е красноречив...
Сега ме вълнува сюжета на клипа... Как мислите, Ким ли е колата? Той ли играе и двете роли... Това ми убягва, макар че гледам клипа непрекъснато...
Вив, толкова е мило, че си го пуснала за даунлоад... [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 686422
И още нещо... Мога ли да помоля някой да напише българският превод... Искам да си го разпечатам и да си го нося с мен... Мн силен текст, влюбена съм в него... От мелодия, клип, визия и текст - мисля, че обожавам текстта най-много...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:25

mims3 написа:
Гледах текста, който е даден в темата и така..
Ам не! Просто не се сдържах! Така бе и със Мин и Сенг!
Толкова се бях зарибила по песните им, че съм превела повечето, поне на Сенг.. [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 370377

Insomnia написа:
Аз .... имам забележки, но... аз винаги имам забележки... ;Д затова просто ще си замълча...

Ееее, ако са фрапиращи, кажи, моляя те!! Pleaseee! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 918427


този, който пуснах тук уж е най-достоверният и уж него всички са напоствали като официален превод....но въпреки това има адски големи несъответствия с някои други версии и затова както казах ще поизчакам мъничко...до няколко дни, лоли ще те изненадам с превод..кеке

Иначе мимс.... сега излизам...но като се прибера ще го видя по обстойно
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:47

Текста наистина е прекрасен, частта с 'You're the cheater, a liar and a killer' е толкова внушителна,чак усещам,нейната изневяра... И аз се опитвам да разбера дали той играе и двата персонажа,но така и ми харесва повече, трети човек е излишен в този клип :) Харесвам танца и искам да го видя целият!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 14:56

Вив, ще чакам с нетърпение да ме изненадаш... Мери, благодаря и за твоя превод [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 459100
О, дам, Жужи... И аз мисля, че няма нужда от други персонажи освен той, но искам да разбера наистина ли има и любовник и бивш... В смисъл и той ли играе и двете роли и има ли ги изобщо, или само аз така си мисля... Изречението е наистина убиец, адски силно... Силно е в комбинацията, права си, че създава плътност на усещането, може да усетиш изневярата й...
Танцът - когато Ким започне промоцията... Надявам се поне той да вземе някое първо място в класациите на тези телевизии... [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 876203 Поне едно от момчетата да вземе, каквото заслужава...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 19:45

О да дано той поне вземе някое от първите места!Аз мисля,че в клипа Ким играе и двете роли и това много ми харесва,обаче е толкова объркващо-ето това е другото нещо,което много ми харесва,защото кара човек да се замисли.Много стил лъха от клипа-цветовете в него визията,всичко е съчетано с мелодията и текста.Съгласна съм с Нуна текста е невероятен,много му отива да пее подобни лирични балади,които те оставят без дъх.О и да жената не е важна според ме,важен е той.
А ето това изречение 'You're the cheater, a liar and a killer' е много хубаво и дава представа за чувствата,които мелодията предава.....толкова добре е написано дори във възходяща градация :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 19:53

Аз обаче недоволствам срещу панталона му,мисля че е прекалено широк,вярно че трябва да му е удобно и да може да танцува с него,но за мен е прекалено широк, всичко друго ми харесва :)
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 19:59

Да съгласна съм тук с теб Жужи,наистина и на мен панталона ми се видя доста широчък,може пък това да е с някаква определена цел [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 216155
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 21:10

Нищо му няма на панталона...перфектен е...самият модел е такъв! А и ми писна вече да обличат всички Корейски идоли в женски прилепнали гащички, в които краката им приличат на моливи.....

В клипа няма други персонажи освен Хьон Джунг и мацката...това в колата си е пак той - нараненият Хьон Джунг...

Иначе моята любима фраза от божественият текст е - You took my love and kill it girl...
Толкова сладко изрича тези думички, че направо ми гали ушенцето още повече...Наистина фактът, че английското му произношение е толкова зле, ме кара да се радвам на думичките още повече...

Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 21:38

Аз не искам да е прилепнал,да модела му е такъв,но всеки има различен вкус,аз само си казах мнението [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 3647 той и така си е хубав :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 22:06

Ох, аз не съм обърнала внимание на панталона му... Ако гледам в него, гледам лицето му и изобщо не мога да видя останалите неща в него... Харесвам експресията му... Но дам, всеки си има мнение и вкус, лошо няма да се споделя, а и ако мислехме всички еднакво нямаше да е интересно, щяхме да сме като клонирани...
Значи, Вив, ти мислиш, че в колата е наранения Хьон Джунг... Интересен е моментът, е който се обръща към колата, затова се питах двете роли и играе и две ли са ролите всъщност... после като заперди прозореца и пак се вгледа в колата ми хрумна, че може да иска просто да се предпази от лошите спомени,а това е като лош спомен, който само той вижда...
А пръстените, защо той се сърди на нейния, а се радва на неговия, това също ме обърква дали не са двама мъжките персонажи, но изиграни от него... Вие, какво мислите...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 22:13

И аз се чудя и си мисля,че е точно така,той играе два персонажа:на наренения мъж,в колата,който я вижда с друг и на новия мъж до нея :)Поне така мисля аз :)
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 22:25

Според мен панталоните му стоят добре ... Просто под кръста са му малко по-широки. Но пък са страхотни-аз харесвам момчета с личен стил и такива,които се различават от другите-на вас не ви ли писна да гледате всички по улицата с коса стил Джъстин Бийбър ... Променил е прическата си и му стои добре,нищо че аз си викам като го видя:Хей,сладко оръфано същество! ;д Наистина панталоните му са страшни,а като цяло костюмът е ненормален.В комплект с белите маратонки-най-новата мода,костюм+маратонки ... Страшно секси е така !! [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 1265764342
Според мен също са 2 персонажа ... :))
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 22:31

Сега изчетох някакво мнение за сюжета, не зная доколко е достоверно, но според него наистина има два персонажа, но по-скоро Ким я чака бившата си и я вижда с друг, но не вижда лицето му, а си се представя до нея, на неговото място... Спомените им, хубавите им моменти и разбира се лошият... А всъщност са скъсали, защото тя не си носи пръстена... Бооо, тя наистина ли е без пръстен... [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 918427 Питайте ме къде гледам... [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 918427 Нямам идея колко е реална тази история, но се допълва малко с моята... [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 370377
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 22:34

Аз не казвам,че не ми харесва панталона,а само,че ми се видя широчък,понеже нали не съм свикнала да го виждам така,но съм с двете ръце за цялата визия(костюм+бели кецове)суперррр е.
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/2/2011, 08:48

Ким Хьон Джунг пуска официални снимки от албума си Break Down!



[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 3001a36677fca4a64216943


След излизането на официалното видео към песента “Please” , Ким Хьон Джунг изненада феновете си и с официални снимки от новият си соло албум “Break Down“!

Певецът и актьор е известен с лъскавият си и нежен вид, но както се вижда концепцията му в “Please” е много силна и мъжествена, което кара феновете да очакват изпълненията му на живо още повече.

Мини албумът му ще включва 6 песни, които включват интро - “Let Me Go“, R&B dance песен - ”Please”. Заглавната песен “Break Down” е работа на Ken Lewis, който е работил със звезди като Eminem, Kanye West и Usher. Песента ще има електронно звучене, в комбинация с типични house-style ефекти.



[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 723a336519c3478780cb4a3

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Ebc951f7f0119cdfb801a03


===
Source + Photos: My Daily via Naver
Credit: VITALSIGN @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/2/2011, 08:49

New Kim Hyun Joong Photos from BREAK DOWN !


[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 250195_204692669572303_100000947135149_523124_2259818_n


[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 257497_1983261575100_1050039254_2340792_4602453_o



Credit: http://twitpic.com/55qpg5
+ KHJ official fb page
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/2/2011, 10:16

Лоли...това което преразказа е версията...

Мадамата отива в къщата на друг мъж...Хьон Джунг я наблюдава от колата си и започва да си представя, че той е мъжът до нея и гледайки сендките, които се виждат зад завесите, той вижда как я целува, прегръща и тн...и си спомня разни моменти от връзката им. И дааа....скъсали са, защото момичето не е носило пръстена му...!

Значи все пак персонажът от колата е нараненият Хьон Джунг...

Много интересен и оригинален сюжет....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/2/2011, 10:46

Наистина ли това е било сюжетната линия... Права си, че е мн интересна, мн ми харесва... Каквото напряга ума ми, мн ми харесва [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 3647 Но... снимките са разкошни... Нямам търпение да излязат всички, предвкусвам неоспорима наслада за окото... И нямам търпение за текстовете на всички песни... Дали 'Break down' ще е лирическо продължение на 'Please'...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime6/2/2011, 10:58

Снимките са направо ... неописуемо нереални...
Толкова страст, сила и мъжественост лъха от тях, че просто нямам думи...

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 723a336519c3478780cb4a3


тази специално... ми е абсолютен фаворит! Не мисля, че някога ще я махна от десктопа си...
Абсолютно зашеметена и опиянена съм от тези снимки.....просто този човек няма как да изглежда по-горещ и по-секси...
А и стигнах до извода, че ... ако някога правят Корейска продукция с вампири.......ще му отива адски много и би бил най-невероятният вампир!
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!   [1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[1st SOLO MINI ALBUM] BREAK DOWN!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-