Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/9/2011, 16:28

First topic message reminder :

Преса - Page 2 28880801

Кю Джонг често попада в пресата. Тук щe можете да се запознаете с появите му върху страниците на азиатските издания.


Последната промяна е направена от plamcy на 9/4/2011, 21:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/2/2011, 15:47

Надявам се всички да мислят като Кю... За Мин и Бебо си зная, че им минава през главите, твърде много говориха за това... Дано и другите се замислят, Трипъл Ес наистина ги чакат и ще бъде много сериозен удар, ако не се върнат към групата... И все пак аз вярвам, че ще се съберат отново догодина...
Съжалявам, че не е могъл да пусне песните на Мин, много ми се искаше да го видя до Кю... Надявам се да му е казал нещо хубаво след дебюта, та макар и да не е бил там... Преса - Page 2 774161
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/4/2011, 21:43

'TURN ME ON' не изглежда истинско

Преса - Page 2 1317059178208802

„Все още не чувствам, че е реално да стоя на сцената сам.” Ким Кю Джонг от групата SS501 ще се изправи сам. Завръщане след година и шест месеца. Добра новина за феновете, които копнееха да застане на сцената като певец.
Ким Кю Джонг издаде първия си мини албум ‘TURN ME ON’ на 27ми септември и ще покаже истинското си „Аз” на сцената.
„Мисля, че показах един слаб и пасивен имидж през този период. С този албум ще го разруша и обознача стъпката си напред.”
С издаването на албума Кю Джонг привлече внимание с необикновена външност- бяла коса и тежък грим, после видяхме различни снимки от двуполова красота до мъжествено излъчване, всичко това повиши интересът към него.
„Пилотната песен ‘Yesterday’ е тъжна песен. Не съм способена да виждам момичето, с което се разделих дори и тя да ми липсва. Но казват, че когато двама души се влюбят те започват да приличат един на друг, така че се гримирах като жена, защото ми липсва момичето. Това моят опит с разделите ли е? Трудно е да се каже” (смее се)
„Много се притеснявах, когато се гримирах като жена. Притеснявах се и за реакциите на феновете. Когато ми сложиха грима си помислих „Толкова е трудно да си жена”. Защо изкуствените мигли са толкова тежки?”
С бремето да се изправи сам, дори с непрекъснатото повтаряне на „нервен”, можем да усетим хумора и притесненията, дори вънението в топлият начин, по който говори, изглежда Ким Кю Джонг е мислил много.
„Беше наистина наъжаващо в дните на нашия дебют като група. Имахме мислене като „Ние трябва да станем номер 1”. Тогава бях много уверен, защото бях с другите. Бяхме наясно със съперниците си и мислехме, че гиубим ако не можем да бъдем номер 1. Вече сме надрастнали това напрежени. Сега си мислим „Нека се насладим на това, което правим”. Номер 1? Разбирасе, че го искаме, но всичко е наред ако не успеем.” (смее се)
Кю Джонг казва, че научил много за година и шест месеца. През този период той участва в мюзикъла ‘Goong’ и получва много помощ, научава за топлотата у хората.
“Това не е песен, която ако слушаш веднъж можеш да си кажеш „Тазе песен е наистина велика”. Слушах песента и репетирах хореографията. Не се уморих от нея дори да я слушах продължително. Надявам се да зазвучи в ушите на много хора. В хореографията има и танцьори. Ще е интересно.”
„Възнамерявам да се насладя на дейностите си, не да бъда преследван от тях. Ще бъда тъжен ако не стана номер едно, но няма да бъда завистлив. Следващия пътм когато мине време, ще бъда доволен само от мисълта от „О, тази песен беше наистина добра.”

Ким Кю Джонг продължаваше да казва „Искам да се насладя”. Ние го чувахме като „Искам да остана истински”.
„Когато правихме ‘No More Yes’ седнах до композитора и работихме заедно през нощта. Исках да вкарам себе си в нея. Също така всех участие и в текста, който направихме заедно.”
“Имам желание д акомпозирам. Знам, че все още не съм достатъчно добър да направя песен за албум. Искам да уча още и да се наслаждавам и дори да показвам на приятелите си. важно е да се наслаждаваш.”

Ким Кю Джонг последният член на SS501 прави своя дебют.
„Въпреки, че другите много ме подкрепят аз съм много нервен, когато се качвам на сцената.”
Изглежда, че радостната тревожност на Ким Кю Джонг може да сгрее дори другите.


Credits:news@tvdaily.co.kr+B2M Entertainment+xiaochu@Quainte501.com

Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 17:02

Преса - Page 2 Statvh

„Shin ChaeKyung? Напрежението се усеща, защото тя е твърде жиснена. Моят идела за жена е Oh SeJung. Получих много съвети по e-mail-а от нея. Тя също каза, че ще ми купи вечеря, как мога да ям, когато съм толкова нервен?” Ким Кю Джонг показа непромения си от 2008г идеал.
При първото му участие в мюзикъла ‘Goong’, Кю Джонг, стоейки величествено на сцената като принц Шин, завладя сърцата на публиката.
„Много съм близък с SeonYoung нуна и донгсенг YeSeul, които играят ChaeKyung. Забавно е, защото правя неща и говоря по начин, по който нормалният Ким Кю Джонг не би. Като да повиша глас на нуна или да целуна гимназистка.” (смее се)
Имайки участастия като член на групата SS501 и срещайки се със стотици фенове на сцента, сега той диша с публикта в залата на мюзикъла.
„Когато застанах на сцената за първи път не можех да видя публиката. Когато имаме концерт, има ограничение за импровизацията, и има хореография на танците, в много случаи показваме на публиката какво имаме, което е различно от участието в мюзикъл. Можеш да се пригодиш към реакцията на публиката.”
Ким Кю джонг продължава да повтаря „да се насладиш”, когато говори за актьорската игра, а очите му блестят. въпреки това, той първоначално отказва да играе в мюзикъл.
„Изглежда много трудно. Ето защо бях убезпокоен. Осъзнах, че не мога да пропусна този шанс. Попитах U-Know хьонг, който игра принц Шин преди, хьонг каза: „От сега тиси принц Шин.”, и ме окуражи. Това стилът на хьонг. Хьонг, на когото съм благодарен, който ми даде много добри съвети преди дебюта.”
„Има много тъга, откакто дебютирахме с SS501. Tъй като моята партия беше малка аз си мислех “Тока е, защото не съм от полза на групата?” U-Know хьонг ме погледна и каза „Гледай напред, още много има, не се обезверявай.” Като се засмиля това ми даде много сила.”

Ким Кю Джонг продължи да хвали U-Know, член на DBSK. Играейки една и съща роля, изглежда техните отношения са изключително близки. “Японските фенове ми дадоха много добри отзиви, защото ролатя е играна от хьонг. Аз съм още начинаещ и съм много благодарен, чувствах се щастлив.”
Режисьорът на мюзикъла Song ByungJun сподели: „Звездите-идоли са като короновани принцове за публиката”. Ким Кю Джонг се съгласи: „Тъй като kpop-ът е популярен. Когато видя изявите на другите също си мисля „невероятно, готино”.”
Кю Джонг също е един от тях и затова носи определено бреме на плещите си.
„Притеснявам се, защото не трябва да разочаровам феновете. Това се отнаса и за хората, които са ми близки.”
За да направи своя дебют като актьор Кю Джон е получил помощ от екипа на мюзикъла и покаже своята благодарност.
„Всъщност, преди да започне мюзикълът, когато вземах уроци по актьорско майсторство не беше забавно. Нори не съм си и мислел да го правя. Научих много от тази възможност. Осъзнах, че ми харесва след това. Разбрах, че е невъзможно ако го правиш без желание, само защото някой ти е казал, добре е да се наслаждаваш.”
Да разпрдадеш всички билети за представленията в Япония се дължи и на невероятната работа в екип.
„Ходихме заедно в ChungPyeong.Мислех, че няма да мога да се впиша. Тъй като имаше дългогодишни актьори си мислех,ч е ще ме намразят, но не се лсучи така. Всички ми дадоха добри съвети. Атмосферата е топлосърдечна.”
Интересът към актьоството нараства, нараства и желанието. Ким Кю Джонг иска да играе в малки зали, за да е близък с публиката, дори мечтае за награда.
„Надявам се, че мюзикълът ‘Goong’ да постигне добри резултати на предстоящите Musical Awards. Колкото повече са постановките, толкова по-добър става.”
Ким Кю Джонг е избран да играе и в ‘Saving Madame Go BongShil’. Там ролята му ще бъде на студент, който работи почасово и мечтае да стане актьор в мюзикъл.
От актьор в мюзикъл, Кю Джон ще се превърне в актьор, но сега той се завръща като певец. След година и половина отсъствие на 27ми септември той ще издаде първия си мини албум ‘TURN ME ON’ и ще започне соловата си дейност.
„До края на годината ще издам албум, ще снимам драма и ще имам различни участия. Мисля и за повторното поставяне на мюзикъла ‘Goong’ в Япония, фен срещата там и наближаващото Азиатско турне.”
Разширявайки своя кръгозор в различни посоки, пътят на Ким Кю Джонг не е лек. Да намери подходящо „облекло”, което да му пасва, да се трасформира, това е причина да продължим да наблюдаваме Кю Джонг.


Credits:news@tvdaily.co.kr+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 17:19

Пишат си имейли? Преса - Page 2 550988Бооо... Какво е това?! Каква е тя, че да му дава съвети на него... Намирам поведението на тази жена за смешно... Разбрала от медиите, че красив и известен младеж я намира за своя женски идеал и му налетяла сякаш е последният й влак... Мн отчаяно, жено! Вземи се стегни! Пък и храна щяла да му купува - колко лично! Пфу! Преса - Page 2 120453
Но идеята за предстоящото азиатско турне на Кю ме радва и разтоварва... Предвкусвам неоспоримо удоволствие... Преса - Page 2 870107
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 17:39

Ако си спомняш Лоли, в едно предаване, когато Кю каза, че тя му е идела, въпросната аджума щеше да литне от щастие. Хмм....храна, знае тя как да му погъделчка душицата. Преса - Page 2 702896 Преса - Page 2 2140120991 Преса - Page 2 1304020253
Очаквам с нетърпение бъдещите изяви на Кю, мисля, че той ще успее да намери себе си.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 17:44

Веднага я проверих тази женичка... Няма кой знае каква съществена кариера, да кажем, че той е по-звезда от нея, набор 79 - да остави Кю, има силни и зрели мъже за нея, та той още не е минал казармата... Ама, си адски права, Пламс, знае как да го примами - храна ще му купува... Преса - Page 2 876203
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 17:51

Аз ако знаеш откога съм я проверила аджумата. Преса - Page 2 616951 Каква кариера 5 тв програми? Ако беше някоя млада приятна актриса или певеица нямаше толкова да ме е яд, той леля си харесал! Преса - Page 2 159235
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 17:54

Ми те си имат наклонност към по-големите от тях (тук няма как да не се зарадвам и аз, че и аз съм си 3 години по-голяма)... Като се замисля все за такива говорят... Аз не приемам никакви жени, установих, че моят вкус и техният вкус не съвпадат... Само на Сенг и на Ким любимите одобрявам, но това е повод за разговор в друга тема...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/6/2011, 18:20

Аз даже не искам да си правя труда да я разбирам, пфууу ще му купува храна,наистина знае какво прави... В този ред на мисли, на Сенг не знам коя е любимката му, нито на Мин, какъв пропуск, но 79 набор,тази аджума няма ли си съпруг,че ходи по младите момчета... Аз харесвам избора на Бебо, но както каза Лоли,това е друга тема :)
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/13/2011, 16:33

Преса - Page 2 47705346

Ким Кю Джонг е артист, който говори нежно и винаги отговаря с „Не”, когато го ласкаят. Той е учтив и скромен човек, който се покланя ниско, когато поздравява някого и бъдейки член на група идол някак е придобил скучен стил.
Дебютира на 8.06.2005г като член на групата SS501. DSP Media създава групата, за да се конкурира с DBSK. Всъщност в SS501 Ким Кю Джонг няма забележителна роля. Дори, когато участват в различни предавания вместо да застане отпред, той се скрива зад другите членове на групата, усмихвайки се топло и естествено. След дебюта си преди седем години, той се завръща през 2011 с първия си соли албум ‘TURN ME ON’.
Сред членовете на SS501 Ким Кю Джонг е последният, който прави соло дебют и това кара феновете да го очакват с оюе по-голямо нетърпение. Целта на този албум е най-вече да запознае хората с артиста Ким Кю Джонг. Срещнаме се с него за разговор.

„Пилотната песен ‘Yesterday’, първоначално бе песен на Йонг Сенг хьонг.”

В: Последният, който прави своя солов дебют. Изглежда притежаваш изключителна решителност.
Кю Джон: Това е случайност. Мислех, че Йонг Сенгхьонг ще бъде първият, който ще направи своя дебют, но Джунг Мин се подготви по-бързо. Всъщност нямах никакви планове да издавам албум тази година. Исках да се събера с хора, които харесвам и да правим R&B, Hip Hop, вместо соло албум. Но моята компания заяви, че не дошло все още времето. Пилотната песен ‘Yesterday’ първоначално бе песен на Йонг Сенг хьонг, която дори бе записал. Но сметнаха, че не е подходяща за него и след гласуване стана моя.
В: Значи можем да кажем, че ти си искал песента?
Кю Джон: Не, определено не. (смее се) Казах на Йонг Сенг хьонг, че ще унищожа песента, затова ще търся друга. Не беше нещо особено, когато я чух за първи път. хаха Но сега я пея.
В: Когато я чух за пръв път си помислих, че е посредствена.
Кю Джон: Не е ли? Колкото повече я слушам, толкова повече я харесвам. Определено можеш по-добре да почувстваш песента, когато се застуди и със слушалки в ушите я слушаш разхождайки се. Именно за това се съгласих да разтегля във времето ангажиментите си. Планирам да посетя повече градове и да запозная хората с песента, точно както се случи с мен, преди дебюта на мюзикъла.
В: Песента е молба към момиче да се завърне след раздяла. Какъв човек си, когато си влюбен?
Кю Джон: Не бих я молил да се върне. Смятам, че доверието е най-важното нещо в отношенията между двама души. Бих се разделил с нея заради едно лоша постъпка, дори и ако обикновено се отнася с мен добре.
В: Само една лоша постъпка и ще се разделите?
Кю Джон: Ако ми изневерява, бих бил много разочарован и ще го направя. Не се карам, когато имам връзка. Аз човек, който мисли позитивно за това, което усещам.
В: Това ли е, което дразни жените най-много?
Кю Джон: Затова предполагам не мога да съм влюбен. (смее се)
В: Изненадах се, че периода напромоциите е дълъг. При другите члено на групата не беше така.
Кю Джон: Това е заради постановките на мюзикъла, не мога да се снимам в предавания. Това е жалко, защото не мога да запозная хората с песента ми, чрез участие в телевизионни програми. Нямам желание да стана първи, искам само да продължа с участията за по-дълго време. Жалко е, защото периодът на учатията е кратък в сравнение с усилията вложени в песента.
В: Има ли програми, в които ще учатваш?
Кю Джон: Първо ще участвам в ‘ShikShin Road’. Режисьорът и JunHa хьонг се грижат за мен и исках да участвам пак. Това една от най-забавните програми, като да снимаш филм.
В: Изглежда е най-интересната, в която си учасвал?
Кю Джон: Наистина обичам да ям. Хьонг ще остави лъжицата, когато чуе „край”, но аз наистина ям до самия край. Благодарене на това, качих много килограми. И така бях доста притеснен.
В: Представи GopChang (говеждо черво) ресторант, в който ходиш редовно и той стана атракция сред феновете.
Кю Джон: Всъщност мястот, където ям говежди черва е малко скъпо. Понякога ходя там след записи, шефът е попита защо не ъсм ходил дълго време и че Хьонг Джун често ходи там с майка си. (смее се) Не ходя редовно, защото учсетих, че е скъпо и когато наистина копнея за това ще отида със спестяванията си.хаха

Преса - Page 2 44844671

„Мюзикълът...всъщност в началото много го мразех.”

В: Как беше, когато дебютира като актьор в мюзикъла ‘Goong’? Чувстваше ли се като аутсайдер?
Кю Джон: Не изобщо. Всъщност мразех мюзикъла точно заради това. В началото около седмица не се хранех с другите. Показвах без причина своето неудобство. Мислех си, че те ще ме избягват, но не стана така. Чух, че другите актьори и актриси са усетили, че ми е трудно. Аз съм някой, който те са виждали само по телевизията, а сега съм сред тях. Докато живяхме заедно за около месец в Киото много се сближихме. С хьонг пийвахме докато ме засочваше относно актьорството, той ми даде много добри съвети. Също така бяхме на екскурзия, за да се сближим. Дори платих за мениджърите и те дойдоха. Ще бъде невероятно ако всички заедно отидем в Токио за постановките, но това е трудно, колко жалко.
В: Kang DongHo се присъедини доста по-късно.
Кю Джон: Не само DongHo хьонг, моле те бъди добър към всички хьонг. Гледайки ни всички докато се храним хьонг (мн.ч) биха казали: „Чувствам се удовлетворен, когато гледам Кю Джонг, искам да науча YooJun.” хаха
В: В една от сцените Кю Джонг е човекът, който открадва първата целувка на Choi YeSeul.
Кю Джон: (доста сериозен) Всъщност съм доста сериозен. Това действително ли е? YeSeul е доста талантлива. Танцува, пее и играе добре. Те беше много срамежлива, но в последната сцена на представление в Киото тя подскочи и ме целуна. Трябваше да свърши красиво като в комикс, но всъщност беше смешно.(смее се)

„Сгреших на сцената, прибрах се у дома и много плаках.”

В: Гледах предствлението преди интервюто. Направи ли грешка по средата на представлението? Твърде палав?
Кю Джон: Не. (Ким Кю Джонг клати глава гресивно и отговаря). Този ден наистина не беше шега. Бях концентриран над моята партия и не знаех. След предствлението, когато се събрахме всички ми казаха, че съм направил грешка. Бях много засрамен и казах „ Предполагам не трябваше да се захващам с представление в Киото.”, но учудващо много хора грешат. Jung DongHwa хьонг сподели, че това е била първата грешка в живота му. (смее се) Представлението не беше нешо особено, но изглежда атмосферата е била твърде далеч от най-добрата. Прибрах се у дома и наистина плаках много. По-опитните ми казаха, че колкото по-уморено е тялото, толкова повече трябва да се почива. Почнах си и усетих разликата. Жалко е. Защо гледа точно представлението онзи ден? (смее се)


Credits:star.mk.co.kr+ xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/13/2011, 16:41

Преса - Page 2 30091284

SS501 временно прекратиха своята групова дейност след последното си появяване на сцена на 13.06.2010г. Ким Хьон Джунг, Ким Хьонг Джун и Парк Джунг Мин подписаха смаостоятелни договори оставяйки Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг, които трудно намериха агенция. Това силно притесняваше феновете докато те не подписаха договори с B2M Entertainment и не направиха серия от успеши фен срещи в Азия. Но да чакаш повече от година е наистина дълго. Но какво се случи с „центъра” на SS501 през този период?

„Обмислях да се оттегля, нямах желние да продължа напред.”

В: Какво прави по време на дългата почивка?
Кю Джонг: Когато нашият договор изтече, обмислях д асе оттегля. Сериозно обмислях тази опция. Мечтата ми от малък беше да стана певец-идол и я изпълних. Прекарах пет хубави години, на хубаво място и получих смао добро отношение. В същото време имаше хора, които мислех за лоши, поради неразбирателства и такива, които се оказаха лоши в последствие. Бях нараняван много пъти. Мислех да се завърна в родния си град, да започна нещо с приятели или да уча. Тогава хората, с които работя сега се хванаха за мен. Някои композитори, с които съм близък ме научиха как дсе забавлявам докато работя, дори ми купиха музикално оборудване и ми дадоха много добри съвети. Композирах, научих се да рисувам и така ччетерите месеца минаха бързо.
В: За малко да се снимаш в драма по време на почивката си?
Кю Джонг: Ким Кю Джонг: Получих предложения за ‘Mary is Staying Out’ и ‘Secret Garden’. Харесах ролята в ‘Mary is Staying Out’, член на група ми подхожда. Но не съжалявам. Разбира се, кога ли ще имам възможност да застана до Hyun Bin и Ha JiWon. хаха Наистина исках да ги срещна и бях много развълнуван, но тогава ми липсваха много неща. Ако бях взел някоя от ролите и драмата имаше успех шях да си мисля, чее и мой успех. Другите щаха да си кажат: „Значи той е такъв човек.”.
В: Поради дългото отсъствие хората са нетърпеливи.
Кю Джонг: Аз съм добре, но феновете бях притеснени. Много от тях дори се обаждаха в компанията и питаха „Какво точно прави Ким Кю Джон?”

Преса - Page 2 65033523

„Заредих се с енергия докато почивах, сега трябва да продължа напред. Всичко настрани. Сега.”

В: Възстанови ли увереността си по време на почивката?
Кю Джонг: Победих страховете си чрез мюзикъла ‘Goong’. Също така ходих на няколко прослушвания за драми, за да натрупам опит, но все ощр усещам, че сърцето ми ще се пръсне, когато чета сценария.
В: Как си сега?
Кю Джонг: Сега не съм притеснен. Чувствам само прутеснение за дебюта ми в M!Countdown. След като започнах да играя в ‘Goong’ започнах да мисля “А, не се тревожи, просто го направи както мислиш, че трябва. Преди винаги нях притискан от мисли като „Това ли е верният отговор, дали да направя това, ами ако другите не не го харесат?”.
В:Чакам с нетърпение драмата, в която ще участваш.
Кю Джонг: Честно казано моята роля не е голяма, но това е моята първа драма и искам да се справя добре. Моят персонаж се появява в 7-8 епизод и оттогава има по една сцена всеки път. Той е градско момче, което иска да стане музикален актьор.

„Искам да покажа на публиката, че аз съм Ким Кю Джонг.”

В: Всъщност, гледайки към Кю Джонг мисля, че му липсва самоувереностт. Бил ли си "събарян" от фенове?
Кю Джонг: Беше много жестоко. Дори след дебюта чухме много пъти, че Йонг Сенг хьонг и аз трябва да бъдем изключени от групата, за да успее. Също получих много писма. Пих много с Йонг Сенг хьонг тогава (смее се). Поговорихме за много неща на по питиен и си казахме „следващия път ще се смеем на този ден”, тохава бе концертът ни в Токио. Накрая пяхме “Wings of the World” и двамата плакахме. Тогава другите членове на групата се хванаха здраво за мен и ми дадоха много сила.
В: Факт е, че публиката не е добре осведомена за артиста Ким Кю Джонг
Кю Джонг: Искам да покажа себе си на публиката. Дори, когато хвана такси, шофорът само казва, че ме е виждал някъде преди. Дори да кажа името на групата, те не знаят за нея. В такива момента ако името на Хьон Джунг хьонг понякога казват „а!” хаха Хубаво е, че другите се справят добре, но като член на групата съжалявам, че не ме разпознават. Наистина това е единствената цел на албума и драмата. За да опознае публиката Ким Кю Джонг ще посещавам различни градове по-често. Ще ги накарам да слушам повече моята песен.

Credit:star.mk.co.kr+kimkyujong.com.cn+slimz1808+xiaochu@Quainte501.com

Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/13/2011, 16:50

Кю ще разбие и всички и ще бъде разпознаван от всички, защото това което направи той с Goong и албума си, сложи всички в малкия си джоб, всички артисти. Да, той може да не спечели награда в някое музикално предаване (което ще е жалко), но той за нас е #1, той просто ни разби. Нараняван от феновете, това е ужасно, това е най-голямата болка за един артист, а за такъв добър човек като Кю, просто не мога да си представя каква болка е преживял, но той е искал да се откаже, Кю не се отказва толкова лесно,ако не е сериозно... Радвам се,че песента Yesterday я изпълнява Кю, харесвам Сенг, но наистина не мисля,че на него ще му отива тази песен, е явно не само аз мисля така. Радвам,се че е бил приет толкова добре от актьорите на мюзикъла, защото не искам да страни от тях. Кюкиии моля ти се отиди да си хапнеш в ресторантчето и да се видите с Бейби и неговата майка, ако трябва ще ти пратя парички хихихи
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/13/2011, 18:39

Неговите интервюта се забиват директно в сърцето и ме изпълват само с любов и тъга...
Не разбирам как хората могат да не го разпознават и това, че просто ще иска да промоцира себе си, за да разберат за него... И как плаче, продължава да плаче след неуспех... Преса - Page 2 528600
И аз се радвам, че 'Yesterday' е станала негова песен. Мисля, че мн му отива и някак си не я виждам изпята от Йонг Сенг... Преса - Page 2 583439
Феновете могат да са мн ужасни понякога, как са могли да пишат такива неща за Кю и Сенг... Поне разбирам какво е значението на песента... Знаех какво е за Сенг, сега разбирам и какво е за Кю... Тази песен и този концерт са оставили много дълбок отпечатък и в двамата, щом още говорят за него... Цялото положително нещо, което намирам в ситуацията с отхвърлянето им от феновете е, това, че са станали приятели със Сенг, надушили са се на по чашка...
Честно казано по ме плаши това, което е преживял след разделянето на групата... Иска ми се да зная кой го е наранил и подлудил така... И да го набия след като разбера... И се радвам, че сегашните ми мениджъри са му помогнали и са го искали... За една звезда това е мн важно, Мин поради същата причина се надигна от депресията и тъгата и започна соло кариерата си...

ПП-Да събираме пари за Кю да си хапва чревца в скъпия ресторант... Преса - Page 2 521268
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/14/2011, 17:29

Преса - Page 2 60534076g

Наскоро Ким Кю Джонг направи своето завръщане с пилотната песен ‘Yesterday’ от своя мини лабум ‘TURN ME ON’. След като членовете на SS501 Парк Джунг Мин, Ким Хьонг Джун, Хо Йонг Сенг и Ким Хьон Джунг издадоха свои солови албуми, последният член на групата Ким Кю Джонг започна своята солова активност.

В: Като последният член на SS501, който издава соло албум н ебеше ли нетърпелив?
Кю Джонг: Всъщност нямах планове да издавам албум до края на годината. Ако имам възможност бих искал да пробвам като актьор в мюзикъли, както и в драми, преди да започна активната си певческа дейност. Един ден пресидентът на моята компания дойде при мен с пилотната песен. Каза ми: „Тази песен е много добра”. Предложи ми да опитам. Аз също харесах песента, съгласих се и така се случи всичко.
В: След раздялата с SS501 не чувстваш ли тежестта да бъдеш сам на сцената?
Кю Джонг: Пораснах. Преди с мен бяха другите и заедно изпълвахме сцената. Сега трябва да го направя сам от началото до края. Говорих с хореографите. В групата имиджът ми беше сладък, сега смятаме, че трябва да покажа пораснало и възмъжало излъчване. Затова използваме танцьори, което дава усещане за ретро стил.
В: Кой от албумите на членовете на SS501 харесваш?
Кю Джонг: Особено харесвам този на Хьонг Джун. Той има чувство за музика. Тъй като харесвам песни с поп звучене, неговият албум е в стил близък до този, който харесвам.
В: Хо Йонг Сенг, който е в същата агенция се включи с рап партия в твоята песен ‘My Love’. В групата той беше главен вокал, да изпълни рап партия е необичайно
Кю Джонг: Йонг Сенг хьонг винаги е обичал да рапира. Виждал съм го да го прави, когато сме ходели в NoRaeBang (караоке бар) и ми хареса. Предложух на Йонг Сенг хьонг „Помогни ми с рап партията.”, но той беше притеснен „Дали заедно звучим добре?”.
В: Каква е насоката на твоя соло албум?
Кю Джонг:Много се притеснявах за пилотната песен. Как да сме в крак с настоящите тенденции. Също така дали жанрът е подходящ или дали ще бъде популярна и зад океана. Искам своя песен. Исках песен, която е неясна още, да има мъжествено звучене и хората да я помнят. Нещо като Тоmmy Page, неговите песни са в стила, който искам.
В: Кои са членовете на SS501, с които поддържаш връзка?
Кю Джонг: Тъй като Джунг Мин е в Тайван няма как да поддържам връзка с него. Ако мога бих искал и аз да играя в Тайван. хахаха Наскоро срещнах Хьонг Джун и той чу албумът ми. Хьон Джунг хьонг се подготвя за втроия си албум и ми каза да го гледам.
В: Спомняш ли си дните с SS501?
Кю Джонг: Разбира се. Когато видя Super Junior или друга идол-група да изпълнява своите ангажименти както ние в миналото пеехме заедно по телевизията.
В: Имате ли планове да се съберете отново?
Кю Джонг: Има възможност следващата година, ние също искаме да се съберем. Единствено след като успеем да изчистим тнатоварените си графици това може да се случи.
В: Забавляваш ли се с мюзикъла?
Кю Джонг: Наслаждавам се, но винаги се притеснявам да сне сгреша, често се моля през нощта.хаха
В: SS501 имае репутация на Халлю звезди. Имаш ли планове за промоция извънстраната като соло изпълнител?
Кю Джонг: Следващият месец е моята първа фен среща в Япония. Първо ще се промотирам като изпълнител в Корея. Също така бих изкал да поажа себе си и да бъда по-активен като актьор зад граница. Следващата година ще имам редица различни промоции.



Credit:Sports Seoul+Honeyeee@LOVE501.com
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/14/2011, 17:46

Сегн се е притеснявал дали заедно ще звучат добре.... Нямало е смисъл те са прекраси когато са заедно каквото и да правят Преса - Page 2 688934 А пък това за грипата, че има възможност да се съберат до година направи деня ми още по прекрасен Преса - Page 2 539700
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/14/2011, 20:59

Кю просто изказва мечтите си и той си мечтае като всички Triple S да има група... Преса - Page 2 688934
Обаче няколко пъти прочетох името на колегата си, чиито албум най-харесва... Просто не можех да повярвам, защото ми се струваше твърде хубаво, за да е истина...
Аз ли полудях или той наистина е казал тези прекрасни думи за Бебо?! Преса - Page 2 550988
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/14/2011, 21:11

Благодаря ти, Кю!!!! Изпълни ми душата с тези думи за албума на Бебо Преса - Page 2 906359731 Одобрението на Кю Джонг е равносилно на 100000000 харесвания от феновете! На мен това ми е достатъчно. Радвам се,че говори за събиране,дано наистина да стане. Радвам се,че се чува с останалите членове на СС. Радвам се,че това е неговата песен!!!!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/14/2011, 21:14

Нали? И на мен ми се стори толкова хубаво... Той харесва неговия албум, това признание е безценно... И съм сигурна, че си го е купил лично, защото все пак Кю не се скъпи...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/14/2011, 21:22

Аз мисля,че Бебо даже му е подарил албума, сигурно и Кю е направил същото хихихи
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/16/2011, 20:43

Преса - Page 2 99675439

DC: Здравей, аз съм от. Знаеш ли за DC?
Кю Джонг: Да, знам.
DC: Можеш ли споделиш как разбра за нас?
Кю Джонг: Знам за DC отдавна. Още от дните с SS501. От един от нас, който обича да играе компютърни игри- Хьонг Джун. Намерих интересни новини за много артисти, както и много забавни и инетресни неща.
DC: Да, DC е интересно място. Глерията на SS501 беше наименувана „Идол галерия”, знаеш ли?
Кю Джонг: Наистина? Всъщност не съм много сигурен за това. Трябва да влизам повече. Преди влизах в глерията на DC, там има много информация. Това, което е най-изненадващо е, че новините, които трябва да бъдат известни само на нас също са достъпни.
DC: Следили ли си какво има в DC наскоро?
Кю Джонг: Зает съм с мюзикъла и албума, нямам много време да стоя на компютъра.
DC: Нещо оставяло ли е особено впечатление у теб, когато си бил в нашата или друга галерия?
Кю Джонг: По време на ‘U R Man’ имаше фен арт, интересно е.
DC: О, видял си! ‘U R Man’ беше много популярен в DC.
Кю Джонг: Да, изглежда хората, които ползват DC Имат много добри идеи.(смее се)

Преса - Page 2 56949279

DC: Получихте много подкрепа след издаването на ‘U R Man’. Има ли някакви планове да се съберете трима от членовете за общ проект отново?
Кю Джонг: Въпреки, че не сме споменавали за това, имаше такива идеи. Когато Йонг Сенг хьонг и Хьонг Джун дойдоха на моя дебют в M!Countdwn, Хората говореха, че сме се събрали и може би трябва да се качим на сцената заедно? Обмислях такув проект. Дори да не са трима ние ще работим здраво, за да се сме отново всички заедно, събираме много песни за този момент.
DC: Всичкисте в различни агенции, изглежда трудно да се съберете отново. Възможно ли е?
Кю Джонг: Чувствам, че е възможно. Дори в нашите разговори, чувстваме, че е възможно. Но нашите агенции имат своите грижи и е трудно да определим точното време. Смятам, че важното за нас сега е да работим здраво и да докажем себе си като соло артисти докато сме способни да отстояваме себе си и да се договорим с нашите агенции. Нормално е всяка агенция да иска нейните певци да се справят добре. Това е ден към който всички гледаме, а всяка от агенциите си има планове, зарди това не можем да кажем конкретна дата.
DC: Разбирам. Докато членовете на SS501 Има имат желание да са заедно, това е възможно.
Кю Джонг: Да, и аз мисля така.
DC: Да оставим SS501 настрана. Нака да говорим за първия соло албум на Кю Джонг, който излезе преди около две седмици. Каква е реакцията на хората около теб?
Кю Джонг: Хората около мен казаха, че го харесват. Никой няма да ми кажа направо, че не го харесва, нали? (смее се) Тъй като водещите музикални тенденции се движат напред с бързи крачки се оказва трудно новата музика да бъде приета, жалко е. Преди имах възможност да чуя новите ТОП 10 песни докато вървях по улицата. Това не се е променило, но не съм сигурен дали моята песен се харесва. Поради участието ми в мюзикъла нямам възможност да взема участие в различни тв програми. Подготвям се след като представленията приключат да взема учатие в такива програми и да представя моята музика на повече хора.
DC: Вярно е, напоследък всички правят своите промоция в много малък отрязък от време, понякога само месец.
Кю Джонг: Това с аи моите мисли, бих искал да промотирам по-дълго. Липсвам и в тв програми. Този път дори и на всички да им омръзне от мен ще бъда в предаванията по-дълго време.
DC: Значи занапред ще те виждаме по-често.
Кю Джонг: Да, на това се надявам.
DC: Моля, представи своята песен ‘Yesterday’, каква песен е?
Кю Джонг: ‘Yesterday’ е тъжна песен, мисля за бивша приятелка и не мога да я видя. Чувствам се депресиран след раздялата и смазан от любовта. Продуцент е Han Sang, който композира ‘U R Man’. Това е песен със средно темпо и активен танцов елемент.
DC: Изглежда привлича голямо внимание, тъй като е пъравта ти соло песен. Има ли нещо в албума, на което си обърнал особено внимание?
Кю Джонг: На първо място това е музиката. Ще разберете, че пилотната песен е различна от настоящата музикална тенденция. Вдъхнови ме Tommy Page. В песента има елемент от поп музиката в началото на 90те. Звучи повече като старите песни сравнена с музиката напоследък, но се пристрастяваш след няколко слушания. Бях много притеснен дали трябва да се нагодя към настоящите тендеции. Но реших, че може би е добре да бъде различно от множеството. Следвах тази нагласа в албума.
DC: Чух, че ‘Yesterday’ е била нечи друга песен?
Кю Джонг: Да. Беше песен на Йонг Сенгхьонг. Той дори завърши записите, но сметнаха, че не е подходяща за него и така дойде при мен. След разговор с композитора я преправихме за моя стил.
DC: В сравнение с Йонг Сенг кой я изпълнява по-добре?
Кю Джонг: Йонг Сенг хьонг я изпя много добре. (смее се) Имам неговата версия и ще я разпространя в бъдеще ако имам тази възможност.

Преса - Page 2 22660129

DC: Феновете очакват хубава любовна песен тъй като е есен. Издаде денс песен, което е изненадващо.
Кю Джонг: Въпреки, че е денс песен, песента звучи подходяща и за есента, а. Не мога да направя внушителен танц сам. Може да съм се завърнал с денс песен, но сега планирам по-интересен стил.
DC: Изглежда гласът на Кю Джонг е особено подходяю за R&B, ти как мислиш?
Кю Джонг: Да, моите лично предпочитания са R&B hip hop. Tae wan хьонг, който ми помогна прави невероятна R&B музика. Той влози от своя стил в композирането на моята песен, за което съм му много благодарен.
DC: Какво мислиш за гласа си?
Кю Джонг: Не се чувствам напълно задоволен.Гласът ми е подходящ за нежни песни, не за динамични с бързо темпо. Ще избирам такива с по-нежно звучене.
DC: Работи с различно композитори, с кого си близък? Изглеждаш щастлив, какво е чувството?
Кю Джонг: Те наистина вложиха сърцата си. Tae wan хьонгдори взе участие в изработката на костюмите и прическата, вложи много усилия. Беше невероятно.
DC: Чия идея бе костюмът от шифон?
Кю Джонг: Координаторките, с които сме работили и с SS501 помогнаха за това.
DC: А чия идея бе включването на танцьори?
Кю Джонг: Хореографията е на лидера на хореографския екип. С него с ме работили по време на Snow Prince. Тогава беше малък, нямаше и идея, че ще бъде лидер на хореографски екип. Хьонг беше притеснен, че песента е различна от настоящите тенденции. Имеше нужда от танцьори. Хьонг гледа някои чернокожи американски изпълните, които имаха танцьори докато са на сцената, но те бяха като част от декора. Хьонг сметна, че моята песен има нужда от таньори и хореография. Когато ми показа готовата хореография си помислих, че е великолепно.
DC: Имаше ли възможност да покажеш своя възглед и да имаш активно участие в албума?
Кю Джонг: Прекарах цяла нощ с композитора на ‘No More Yes’. Активно взех участие и в текста, исках да вложа своите чувства. Все оше не мога да създам песен за албум, но се уча упорито в тази област, тъй като имам интерес в композирането на песни.
DC: Случи ли се нещо интересно докато записваше?
Кю Джонг: Още когато записвах за албума на Йонг Сенг хьонг му предложих да вземе участие в моя бъдещ албум. Така той записа рап парията. Може би звучи сякаш гласът му е смесен с компютър, но не е така. Беше невероятно, когато записва, и двамата с композитора не можехме да разберем как е възможно и останахме дълбоко впечатлени.
DC: Коя е любимата ти песен от лабумаwhich?
Кю Джонг: Тъй като това е първият ми албум ги обичам всички. Песента, в която Йонг Сенг хьонг рапира му е първата и ме впечатли дълбоко, много я харесвам.
DC: Това е песента ‘My Love’, нали? Много други я харесват, но не се знае много за композитора, много любопитно.
Кю Джонг: Тази песен е композирана в САЩ. Когато чух демото си помислих, че е невероятна. Когато получихме демото незнаехме кой точно е композиторът. Не съм го виждал. Любопитен съм и бих желал да се срещнем поне веднъж.
DC: Има ли планове да си сътрудничиш с Йонг Сенг?
Кю Джонг: Има такива планове. Искахме да опитаме, но стиловете ни са различни. Може да не личи ясно, но музиката, която искаме да правим и предствянията на сцена са различни. Говорили сме много с хьонг и мислим да опитаме общ проект вбъдеще.

Преса - Page 2 96909766

DC: Пропусна ли да благодариш на някого?
Кю Джонг: Не, защото няма много хора, на които да благодаря. Мисля да го направя в бъдещ албум. Тъй като това първият ми албум искам вниманието да е фокусирано върху музиката. Музиката трябва да бъде основна линия. Притеснявах се, че благодарностите ще я изместят и акцентът няма да е върху нея.
DC: Фотосесиите за албума са изключително различни, особено женското облекло присвлече голямо внимание.
Кю Джонг: Да, щастлив съм, че се обръща такова голямо внимание на моите снимки, благодарен съм. Честно казано имах намерение да атакувам вниманието на публиката. Исках да опитам нещо неопитвано до сега и затов аршеих да опитам. Чувствах се засрамен по докато ме гримираха и снимаха. Помислих си „О, аз имам и такова лице” и завърших снимките щастлив. Пилотната песен е подобна, опитваща да обрисува мъж, който се надява да види лицете на бвишата си приятелка върху своето. За да мога да покажа най-дълбокото чувство на депресия мислих много докато снимах. Освен това белият грим показва, че независимо колко цветове носиш в себе си, ще използваш всички, за да покажеш истинския си цвят на сцената.
DC: След като видяха снимките от лабума и теб на живо феновете казват, че си отслабнал много. Умишлено ли е?
Кю Джонг: Наистина ли изглеждам толкова слаб? Не мисля. (смее се) Умишлено свалих няколко килограма.Теглото ми се повиши, когато бях с SS501, след като видях снимки се уплаших. Когато съм с другите дори да съм пълничък те го прикриват. Сега съм сам и трябва да разботя здраво, за да отслабна. Свалих около 6 кг до сега. Исках да сваля още, но немога докато не се упражнявам качествено. Доста съм притеснен.

Преса - Page 2 51640613

DC: Сваляш килограми с упражнения?
Кю Джонг: Да, ще сваля килограми. Създама на треньора си доста грижи, винаги повтаря: „Защо все си толкова слаб?”. Дори да започна да ям много, когато започна упражнения бързо свалям.
DC: Има много хора, които ти завиждат за фигурата. Някакви тайни методи, с които я поддържаш?
Кю Джонг: Много съм придирчив към храната. Любимата ми храна е jajiang mian, пица, бургери и рамен. Ям ги само, когато закопнея за тях иначе не бих ги пипнал, ще хапна вегетарианска храна или с малко мазнини.
DC: За да се завърнеш като соло изпълнител трябва да определиш своите приоритети, какви са те?
Кю Джонг: Мисля, че на първо място да бъда честен човек, с когото на другите им е комфортно. Първото ми впечатление от коите колеги беше, че с аизлезли току-що от манга. Бях напълно поразен като ги видях. Мислех, че няма да се погодим, че няма да остана дълго в групата. Всъщност видях много кометари тогава. Другите пораснаха и се разхубавиха, а аз им отстъпвах. Предпочитах сладкият имидж на съседско момче.
DC: До каква степен си доволен от албума?
Кю Джонг: 80-90%
DC: Не мислиш ли, че ще добре да имате възможността да се съберете отново?
Кю Джонг: Разбира се.Мисля за това, всеки път, когато трябва да правя нещо сам. Напоследък, когато видя група заедно си мисля, че ще е страхотно да сме заедно, че ще е мног по-добре. Но от друга страна да съм сама е добре, защото мога д анауча повече. Другите се чувстват по същия начин. Вече съм на 25 години и усещам, че е време да се науча да се справям сам. Да се завърнем заедно, когато сме възмъжали и по-силни вероявно ше ни направи като Shinhwa, качествена група.
DC: Дразниш ли се, че в интервютата винаги питат за събирането на SS501 и че има разногласия между вас? Интересно ми е да чуя твоето мнение.
Кю Джонг: Няма проблем. Някой, който не е разбрал ще продължава да е любопитен дори да е публикувано много пъти. Бих искал да продължа да изтъквам,че ние сме в добри отношения. Но винаги ше има хора, които ще кажат, че всъщност не сме близки и това е само „фасада”. Дори след това ще има хора, които ще кажат, че съм фалшив. Ще се наложи в бъдеще да им покажа, че това определено не е така.
DC: Хьон Джунг също исдаде нов албум.
Кю Джонг: Да, тази седмица. Ходих да го видя докато снима видео клипа си вчера. Наистина хубава песен със страхотен танц. Надявам се да се насладим на сцената заедно по време на нашите ангажименти. Йонг Сенг хьонг имаше възможност да си сътрудничи преди мен с него. Много завиждах, когато ги гледах у дома. Бих искал да изляза на една сцена с Хьон Джунг. Да участваме с предавания не като членове на една група, а като конкуренти би били също интересно. Хьон Джунг има повече опит в музиката и предаванията. Аз работя упорито и вървя по собствения си път, хьонг също се труди много, за да спечели любовта на феновете, която има днес. КОгато го погледна се чувствам мотивиран, не без причина е напият лидер.

DC: Не усещаш ли съперничество, след като промотирате албумите си заедно?
Кю Джонг: Бих бил завистлив от позиция на това, че не мога да успея. Но ако сравня с другите изпълнители предпочитам да е той. Ако е хьонг мога да го поздравя и няма изобщо да завиждам. Ако той успее, ще е добре и аз също ще съм добре.

Преса - Page 2 68147182

DC: Ти си изпълнител, който е дебютирал преди 6 години. Вече си от старите идоли с програмите. Поздравяват ли те по-младите?
Кю Джонг: Тъй като току-що започнах соловата си кариера се смятам за начинаещ. Веднъ бях в гримьорната с CAN. От Infinite дойдоха да ме поздравят и по-зрелите от CAN казаха „И Кю Джонг започна да получава поздрави.” Чувствах се странно...Групите от 2010 са много, но все още смятам, че възрастовата разлика не е толкова голяма. Някои да на моите години.
DC: Има ли някоя група, която смяташ, че притежава по-особено привличане? Някоя дамска формация, от която да се интересуваш?
Кю Джонг: Всъщност настоящите групи са мнгоо добри и е трудно да избереш една. Радвам се, когато видя Kara да се справят добре. В особено добри отношения съм с Jiyoung от Kara и поддържаме връзка. Харесвам я като сестра, не като артист. Ободрявам се, когато говоря с нея. Напоследък харесвам Crystal от HighKick.
DC: Kara също имат промоции сега. Гледали ги? a
Кю Джонг: Да, срещнахме се за кратко около ангажиментите ни. Бях много щастлив.
DC: Четох, че ако снимаш ‘We Got Merried’ би искал да е с Oh Se Jung. Ако е друга ще предпочетеш Crystal, нали?
Кю Джонг: Искам да снимам с Oh Se Jung. , не може ли? (смее се) Всъщност не съм мислил за това... Crystal е добре, но още не е навършила необходимите години. Не мисля, че е възможно.(смее се)
DC: Да поговорим за мюзикъла. Много от феновете споделиха, че са видели друга страна от теб чрез мюзикъла и че е възможно да бъдеш актьор. Какво мислиш ти за това?
Кю Джонг: Вземах уроци по актьорско майсторство преди да ме изберат за мюзикъла. Всъщност, когато получих поканата въпреки, че хората около мен ме окуражиха, все още си мислех, че не съм подходящ. Връщайки се назад мисля, че постъпих правилно. Екипът е страхотен и аз научих много. Сега, когато гледам драма си мисля как ще го изиграя ако съм аз, изучавам характера на героите и бавно интересът ми към актьорството започва да нараства.
DC: Кога се включи в мюзикъла??
Кю Джонг: Включих се и започнах репетиции през март. представленията в Япония започнаха през юни.
DC: Как те избраха за ролята?
Кю Джонг: Чрез агненцията. Казах, че не мога да го направя, защото Шин един претенциозен, подъл и харизматичен характер. Чувствах, че няма да се справя. Предполиж да взема ролята на Юл. Дискутирахме два месеца преди да се съглася. Да изиграя роля, която е коренно различна от мен щее голям пробив, затова приех.
DC: Ли Шин и Кщ Джонг са много различни характери?
Кю Джонг: Да, пълни противоположности. Имаш чувството, че ще умра в началото заради разликите в характерите ни. Ли Шин действа без значение от нищо, води се от темперамента си, негативен е и глда на другите отвисоко. По време на репетициите дори треньора каза, че сме прекалено различни и едва ли ще се справя. Тогава бях много притеснен.

Преса - Page 2 85292674

DC: Моля те, сподели грешка по време на представление или нещо запомнящо се.
Кю Джонг: В сцената с фехтовката. По време на репетиции поради липса на комуникация с моя колега, той падна от сцената. Не можех да се концентрирам и режисьорът каза, че постановките почват утре, а сцената е провалена. След това повиших концентрацията си и повече не получих упреци, а само окуражаване.
DC: Кога започна да мечтаеш да бъдеш актьор? Коя част от играта си смяташ за най-впечатляваща?
Кю Джонг: Участвах късометражна драма през третата година след дебюта. Не учех актьорско майсторство тогава. Ако в сценария пишеше „плачи”, аз плачех без да знам защо. Сега научих, че да играеш не значи само да следваш сценария. Трябва да мислиш и анализирах ролята, каква е връзката между две роли, дори ако взаимодействието между тях се състои в потупване по рамената.
DC: Ако сравним с тв програмите кое е различното и важното в мюзикъла?
Кю Джонг: Имам малък опит и с двете, но са еднакво трудни. При музикални програми трябва да съм по-внимателен, когато е мой ред, но в мюзикъла не така. Аз съм пред очите на публиката през цялото време. Не мога д аоткажа д изляза на сцената, само защото не съм добре. веднъж излязох на сцената в недобро състояние и се чувствах зле зарард публиката и екипа.
DC: Разбрах, че си избран да участваш в драма.
Кю Джонг: Да. "Saving Madame Go BongShil”. Luna of F(х) ще бъде дъщеря на Madame Go BongShil. Играя доставчик в магазин, който мечтае да стане музикален актьор.
DC: Моля те, сподели плановете си относно актьорството и областите, в които искаш да се изявиш.
Кю Джонг: Роля близка до принц Шин, която имам опит не е зле. Но предпочитам лесен характер, който другите ще запомнят лесно. Персонаж, който е с нормален социален статус, постига успех и така дава надеждана другите. Това не звучи зле.Почакайте да натрупам опит и увереност и ще изиграя харизматични характери.
DC: Ще се откажеш ли от пеенето?
Кю Джонг: Съмнявам се да се откажа от пеенето. Дори и да не участвам в тв програми, ще правя музика с хората, които обичам, ще давам музика на хората. Дори и да не пея, все пак ще правя музика, за да пеят другите. Музиката е един от начините да се освободя от напрежението.
DC: Да оставим настрана актьирството, интересно е това, което заобикаля Кю Джонг двайсет и пет годишният млад мъж. Как преодоляваш трудните моменти?
Кю Джонг: преди щях да се мотая по напознати пътища. След такова лутане се налага да помислиш акак да се върнеш, моят мозък се разяждаше.
DC: По кои пътища ще се луташ?
Кю Джонг: Живея близо до река Hangan, има малки пътеки. Ще вървя покрай реката и ще се върна.

Преса - Page 2 53013706

DC: Какво ти дава сили в трудните моменти?
Кю Джонг: Семейството ми. Вече 5-6 години прекарвах повече време с групата или феновете отколкото със семейството ми. Тогата те ми даваха много сила. Но за изминалата година и половина подкрепата дойде от семейството, приятелите ми и хота, с които съм близък. Разбира се феновете и момчетата от групата също ме подкрепят.
DC: Сам ли се сега?
Кю Джонг: Да, сам съм.
DC: Готвиш ли си?
Кю Джонг: Да, понякога. Мога да готвя много добре супа от пържено пиле и супа da jiang.
DC: Изглежда можеш да се справяш добре сам.
Кю Джонг: Обичам да готвя, но не обичам да мия чинии. Не разбирам защо да миеш чинии е такова шетане. (смее се)*
DC: Има ли нещо, което учиш или се надяваш да научип?Любопитен см какво правиш през почивните дни.
Кю Джонг: Напоследък съм доста зает. Но докато почивах се научих да рисувам. Учих изобразително изкуство в средното училище. Има един вид рисунки при които се смесват цветове, знам го като постер изкуство.
DC: Изкуство ли бе специалносттта ти в училище?
Кю Джонг: Не, прост интерес. Родителите ми искаха да се занимавам с „по-мъжки” неща като катекуондо но заради характера ми предпочитах да рисувам сам. Когато ме сложиха в музикален клас обичах да рисувам докато слушам. Съпругата на Tae won Hyung се занимава с изкуство, разбираме се добре и тя ме учи.

DC: Ще имаме ли възможност да видим твои творби в бъдеще?
Кю Джонг: Те направи изложба и спомена, че ще е добре да направим една заендо в бъдеще. Разбира се ще бъде интересно моите русинки да са една малка част от нейната изложба.
DC: Дори и да не е в галерия, моля те качи рисунките си в социланта мрежа.
Кю Джонг: Не съм ги показвал на друг досега. Може ако тя ги погледне и реши, че са добре. Двамата с Tae won винаги правят учтиви и добри коментари, но не ъсм сигурен дали рисунките ми са добри или лоши. Тя би казала, че няма правилно и грешно в изкуството. Вероятно хората ще погледнат и ще си помислят „какво е това, а?”. (смее се)
DC: Видях, че си разменят съобщения на английски в Twitter с чуждестранни композитори. Можеш ли да четеш съобщенията и писмата на задокеанските фенове?
Кю Джонг: Имам приятел, който е в САЩ и обикновено си пишем на английски. Миналата вечер ми се обади и се държах по телефона сякаш пиша съобщение. (смее се) Въпреки, че уча, все още не мога да водя разговор на английски.
DC:В едно от предходните си интервюта каза, че носиш в чантата си тоалетно мляко, телефон и алкохол, помниш ли?
Кю Джонг:Казал ли съм го? (смее се) Наистина не помня.
DC: Тоалетно мляко е изненадващ отговор. Имаш ли проблеми с кожата?**
Кю Джонг: Не се чувствам по-лош заади проблеми с кожата. Много съм внимателен, когато свалям грима след учатия
DC: В преходни интервюта спомена за проблеми с косата си? Реши ли ги?
Кю Джонг: Да, сега е добре след почивката е оправих. Може би е било заради препаратите, които съм използвал.
DC: Ако можеш да пътуваш къде би отишъл? Какво искаш да ядеш и пиеш?
Кю Джонг: Искам да се върна в родния си град и да хапна добре. Не съм се прибирал откакто започнах да изграя в мюзикъла. Дори и да съм го правил е било за кратко, искам да се прибера у дома.
DC: Родният ти град е Jeongju, нали? Моля те, коментирай къде има хубава храна.
Кю Джонг: bibimbap е добре известен. Има makkoli wine house, където трябва д апоръчаш само бутилка и ще ти донесат много различни блюда. Щастлив съм, когато ям там.
DC: Да погворим за феновете. Чух, че обичаш ръчнонаписани писма. Има ли такива, които са оставили дълбоко впечатлеие в теб?
Кю Джонг: Получих едно по време на раздаването на автографи. Беше красива хартия. КОгатао попитах кой е правил харията разбрах, че е дъщерята на жаната.
DC: Наш потребител каза, че ти си любимият артист на сина му и той го е водил на концер и раздаване на автографи.Би ли искал да чуеш своите мисли сред момчетат, които са ти фенове?
Кю Джонг: Чувствам топлина в сърцето. Понякога, когато чуя фенове да ме наричат „хьонг” се чувствам много щастлив и благословен.
DC: Кога си се чувствал най-благодарен на феновете и си ги ценил най-много?
Кю Джонг:Почувствах много през този период. Най-много съм благодаен на феновете, които дойдоха на дебюта ми. Не съм се чувствал така силен преди. Тези дни имаше тълпи от фенове пред сцената. Осъзнах, че ние артистите може да пристигаме точно преди репетицията, но феновете трябва да дойдат много по-рано, за да се сдобият с билети или да ги презаверят. Това може да отнеме цял ден. Да ми отделят целия си ден, това ме кара да съм им много благодарен. Но ако дойдат пред вратата ми ще им се скарам да не правят така и ще им кажа да се прибират.
DC: Има ли фен, който ти е направил дълбоко впечатление?
Кю Джонг: Имаше едино момиче на раздаването на автографи, което каза, че ме подкрепя вече 7 години. Това е първият път, когато тя получава мой автограф. Преди, когато раздавахме автографи беше на лотариен принцип. Сега, когато е фен на соло изпълнител най-накрая може да получи моя автограф. Питах я на колко години е и тя отговори, че е на 23. От третата година на средното училище....да ме подкрепя толкова дълго време, наистина съм благодарен.

Преса - Page 2 44858668

DC: Моля те, кажи нещо на феновете и зелените грахчета.
Кю Джонг: Изках благодарността си чрез Тwitter преди няколко дни. Много ви благодаря за подкрепата, това е наистина голям източник на енергия.
DC: И накрая сподели какви са плановете ти.
Кю Джонг: След последното предствление на мюзикъла ще участвам в различни предавания. Ще имам фен среща в Япония в първата седмица на ноември, след което ще продължа с ангажиментите си в Корея. В края на декември ще поставим мщзикъла ‘Goong’ в Токио. Заради мюзикъла вероятно ще посрещна Нова Година в Япония.

Преса - Page 2 87002516

Преса - Page 2 73107064
"Много късмет във всичко"


* само да отбележа, че модераторът на сектора мрази да готви, но за сметка на това намира миенето на чинии за особено приятно. Преса - Page 2 3647
** смятам, че доста по-учудващо от тоалетното мляко в чантата на Кю Джонг е наличието на алкохол, но....явно DC Не са на това мнение


Credit:www.dcnews.in+redcat111+Kyu's+bslimz1808+liezle.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/17/2011, 16:53

Благодаря за ужасно дългия превод. Това интервю мн ми харесва... Освен обичайните въпроси в него има и такива, които не са му били задавани досега и обхваща всички области в живота на Кю...
Даже не зная от къде да започна коментара си, винаги ще има нещо, което не съм засегнала, а го четох два пъти... Преса - Page 2 918427
Кю не е избегнал въпросите за групата, така наболели в момента... С такава лекота е обяснил всичко, че няма как да не ти даде надежда... Изложил е всичко от гледна точка на желанието, което винаги е водещо. Той знае как да успокои разтревоженото сърце...
Направи ми впечатление, че е посетил Ким докато той е снимал клипа си за новия си албум... Колко жалко, че не е излязла нито снимка... Кю защо не водиш камерата със себе си, ще излезе, че не си бил!? Преса - Page 2 911361
С него мислим еднакво - той иска да се показва по телевизията в предавания, аз искам да го гледам колкото е възможно повече... И това момче е безстрашно, забавна му е идеята да излязат като съперници с Ким на сцената или в предаване... Но пък би се радвал на успеха му и не би държал да е първи... Абсолютен спортменски дух... Преса - Page 2 688934
Мн бих искала да видя неговите рисунки, искрено се надявам да направи изложба... Творецът има право да рисува каквото иска, така че няма защо да се тревожи от това дали посетителят ще разбере... който иде, той ще разбира от изкуство и няма да се чуди такива глупави неща...
Момичета, няма да загубим Кю от музикалната сцена... Той ще продължи да прави музика... Такива планове за композиране и правене на музика за други и преди съм ги чувала от една Риба, ама предпочитам варианта да създава музика и той да си я пее на сцената... Дано дълго се задържи на нея....
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 14:50

Nylon
ноември 2011г.

Преса - Page 2 82457208

Преса - Page 2 29009372


Credit:wangjanim.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 18:48

Този скан е хипноза... Толкова мн е готин, че си глътнах дар словото... Особено снимката на втората страница е убиец... Преса - Page 2 1228192175
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/22/2011, 12:47

Men's Health
ноември 2011

Преса - Page 2 Mhg111101up
Преса - Page 2 Mhg111102up
Преса - Page 2 Mhg111103up
Преса - Page 2 Mhg111104up

credit: wangjanim
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime10/22/2011, 19:00

Изключително много ми харесва тази фотосесия. Много е цветна и различна от повечето фотосесии
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-