Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime7/25/2011, 10:30

First topic message reminder :

Шпионски игри и фатална любов в новия корейски сериал 'IRIS'


Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 460x223

Корейският полуостров е единствената останала разделена държава в света. САЩ, Русия, Китай и Япония – великите сили, ограждащи Северна и Южна Корея, са в непрестанно политическо и военно напрежение заради ядрената политика и шестстранните преговори.

Сериалът "Ирис” разказва историята на двама специални агенти, посветени в рискована мисия за предотвратяването на втора Корейска война. Ким Хун-Джун и Джин Се-у са приятели от детинство. Неразделни, както винаги, те се присъединяват към 707-и Батальон за Специални Мисии.

Без да осъзнават, те са се влюбили в едно и също момиче. Една нощ Ким и Джин са отвлечени от базата си и откарани в секретно отделение. След дълго изтезание за проверка на издръжливостта им, двамата са вербувани да станат агенти на корейските тайни служби. Тогава Ким и Джин разбират, че тяхната любима е агент под прикритие, който търси нови попълнения в тайните служби. Мисия му обаче не е призната дори от корейското правителството.

Полето им на изява е скрито от обикновените хора. Няма организация или закон, който да ги защити, защото те действат против човешкия инстинкт, за да спасят животи. Правителството отказва да признае тяхното съществуване. Те могат да разчитат единствено на себе си, за да оцелеят.

Но едно нещо излиза от техния контрол. Най-голямата опасност и табу за тези перфектно тренирани агенти е любовта. Ще успеят ли двамата приятели да преодолеят чувствата, за да спасят живота си, зрителите на bTV ще разберат от новия корейски сериал "Ирис” от 1 август, всеки делничен ден от 22:30 ч. по bTV.



credit: btv.bg
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение

????

Гост

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 19:10

Лоли, ами и аз така мисля. Тая Сюн Хи хич я няма, ама хич. Каква е тази агентка, дето толкова лесно я хващат!? Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 866758 Со Ла ме кефи отвсякъде. Печена мадама е! Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 370377
Аз много не разбрах как се развиха толкова нещата между ТОП и хакерката. И тя "умната" защо не го пита за какво му е тази информация?! А когато я уби, беше просто върха на сладоледа! Айш, и този Баек и Са У да умират вече. Интересно ми е Са У уж е от ИРИС, пък нищо не знае. Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 216155
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 19:14

Ми аз мисля, че той изобщо не е част от ИРИС, а просто е нещо като охрана на Баек... Не разбрах само защо, когато в 18 помогнаха на Баек и Са У да избягат, защо убиха онзи маймуноподобния Скуоши или каквото там му е името, той беше слуга на Баек и гореше документи, убиваше хора и ги залавяше по поръчка на Баек... Хайде, който е гледал драмата преди да ми обясни.... Ди, Жужи, помагайте...
Всъщност смотаното им НСС е просто една голяма смешка... Най-голямите агенти, а всъщност клюки, износ на информация, заговори, любовници - всеки прави каквото си иска, промяна в нивото на достъп, пълна пародия на това, което уж са... Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 216155
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 19:18

Охо.. напълно съм съгласна. Всеки прави каквото си иска. Наистина това е правилният израз. Не мога да разбера какво толкова му харесва на ИРИС, че да е най-добрият корейски сериал. Добър е, ама има толкова недоизпипани неща.. Честно казано се чудя как НСС е оцеляло толкова време! Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 866758
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 19:23

Мисля, че не са имали проблеми преди Йон Джун да се появи... А и всъщност... Баек каза мн показателно нещо в 18 - всичко започва заради забранената любов на Сьон Хи и Йон Джун... Това е причината Баек да иска Йон Джун да умре и всъщност той работи малко избирателно - веднъж за ИРИС, веднъж като шеф на НСС... Мисля, че пожелава смъртта на Йон Джун самият той, а не ИРИС го желае... Той каза и на Са У да внимава с тази любов. Са У не го разбра, но Баек имаше в предвид, че рискува живота си, обичайки я и му лази по нервите...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 19:29

Да, това го чух. Зачудих се дали Сюн Хи не е дъщеря на Баек ..или на някой от големите?! Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 216155
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 20:59

Ох много коментари :) Убиха го защото знаеше прекалено много и защото най-вероятно знае кой е Mr. Black :) Аз не я харесвам северно-корейката, вие си я харесвайте колкото искате, просто предателството й... Смъртта на ТОР си беше супер нелепа, въобще не се съпротивлява, сега се замислям дали пък нарочно не се съпротивлява,защото се беше уморил от убийствата и най-вече заради момиченцето. Аз пък много харесах сцената с убийството на хакерката, всичко си беше точно изчислено,той знаеше кога точно да я убие, той просто си чакаше флашката, а тя беше прекалено хлътнала по него за да го пита за какво му е тази информация :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 21:40

Съгласна съм с теб, Жу и аз мисля, че Баек го уби, защото знаеше прекалено много. Са У още след поръчката за убийство на Йон Джун разбра, че Баек работи за ИРИС. Ако се сещате имаха една среща в колата на Баек, където той казва на Са У, че кражбата на пусковия детонатор вероятно е работа на ИРИС. А организацията е искала Йон Джун да умре заедно с родителите си, но Баек го спасява... явно е имал планове за него, както и за Сюн Хи, но те сгрешиха /според него/ като се влюбиха, затова е решил да го убие, а убийството на северно-корейския делегат беше само повода да го стори. Смъртта на ТОП, с риск да се повторя, беше банална - никакво съпротивление. Той уби хакерката Ми Джун по невероятен начин, евала - предателите заслужават смърт... А тя, такава идиотка се оказа, изобщо не го пита ти откъде накъде знаеш за Баек и за какво ти е. Трябваше да се досети, че той е агенг на ИРИС. Колкото до северно-корейската агентка - подкрепям я напълно. Хареса си Йон Джун и до край се бори за него... жалко тя наистина го обичаше, дори в "Атина" се намеква за любовта й към него. Но Са У дори и да знаеше и да работеше за Баек, не разбираше ИРИС напълно, докато не се срещна с Mr Black
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 21:44

Ах май само аз не я харесвам, до края с него?!? хахах няма прошка за предателството й, но тук ще си замълча,защото така ще разкрия края на сериала. :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/25/2011, 22:00

Е, Жу, нейното предателство спрямо страната й бе оправдано до някаква степен - все пак те /генерал Гюн/ уби майка й и брат й. А съдейки нея виж и Йон Джун - той също предаде страната си защото помисли, че са убили Сюн Хи. Като разбра, че тя е жива пак искаше да защити страната си. Вярно, че Йон Джун и Баек го натопи и Са У го предаде, но при случай на Сол Хуа - тя мислеше, че шефа й я предава като не успява да защити семейството й....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 16:17

Сьон Хи е слаб герой... Предложили й да влезе в ИРИС и тя изпадна в такава депресия и избягваше Йон Джун... Що за тъпанарка... Рева цял филм за него, та на финал да постъпи така... Още повече малко ме осъмни 'вярното решение', което смята, че е взела Йон Джун... Смятам, че тя не е сигурна, че не иска да участва в ИРИС... Каква проклетия... Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 866758
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 16:23

Нуна, тя до последния момент беше решена да участва в ИРИС. Снощи до някъде излъга Йон Джун... Ще видиш тази вечер Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 629932
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 16:28

Нали... Тази глупачка! Мн жалка роля... Още повече съжалявам, че Йон Джун не обича Сол А... Сьон Хи и Са У са си лика-прилика... Да се вземат там и да си раждат такива подмолни, тъпи и жалки дечица... Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 730739
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 16:40

Да, лоша роля имаше - почти не уби президента на Южна Корея. Със Са У доста прилики имат, но не могат да се вземат - Баек не дава Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 918427 А днес ще дадат и смъртта на Йон Джун - много трогателен момент.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 17:32

Ди, не говоря за това предателство :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 21:27

Жужи, аз зная за кое предателство говориш, изгледах филма и смятам, че той просто е смешен и най-важното нереален. Защото няма никаква връзка. Финалът е алтернативен, но няма връзка с драмата. Първият ми довод е това, че Генерал Гюн, от Северна Корея беше убит от ТОП, когато го арестуваха. А Сол А във въпросния филм му се обажда на него след като убива Йон Джун... Как мъртвият възкръсна не ми стана ясно... След това Сол А убива Йон, а всъщнот Йон, както и Сол А участват в Атина: Богинята на войната, която я водят като част от ИРИС... Така че за мен филмът няма нищо общо с драмата, той наистина представя една друга развръзка на драмата с моменти от нея, но не е продължение на драмата в никакъв случай, защото й противоречи в основни точки.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/26/2011, 21:38

Да, Жу, в АТИНА Йон е един от главните герой, а Сол А /макар и женена с момиче/ я дават как страда искрено за смъртта на Йон Джун. Никъде нямаше ни най-малък намек, че тя го убива.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/27/2011, 08:27

Добре, така да е,аз не съм на това мнение,но ще се съглася с вас.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime8/27/2011, 11:54

То няма и как да го убива, защото във филма представят, че Сол А е в заговор срещу Йон заедно с Генерал Гюн, което изобщо не се случва в драмата. След това дават как въпросния генерал в жив, а всички знаем и видяхме в драмата как ТОП го убива...
Просто двете неща са различни алтернативи на историята като едното не е продължение на другото...
Плюс това никъде не се споменава кой убива Йон Джун по-нататък. Което дава отворен финал, като повечето корейски драми - може да го е убил живият Баек, все пак той остава не само жив, ами и продължава да не иска Сьон Хи да е близо до Йон Джун... ИРИС - те също остават живи, такава организация, няма как не му причини нещо лошо...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime9/8/2011, 09:20

В първите 25 позиции от топ 50, заети от програми на bTV, попада и корейският сериал "ИРИС” – още една лятна иновация в програмата на bTV - с близо 580 000 зрители и 36% дял.

Мисля,че това е една страхотна новина! :)

Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime9/12/2011, 09:28

Хахах, това сега го виждам... Уау, успешна е била иновацията... Значи включения телевизор си е бил от полза... Хич не сме малко феновете на азиатското... Надявам се да сме пробудили в някого интерес с ИРИС и да си имаме новоизлюпени фенове...Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 911256
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime11/3/2011, 11:04

mims3 написа:
Определено! Дано сега се усетят и се насочат към Азия! Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 3647

съгласнааа~~~то вече на хората им писна от мексиканските буламачи и турските сапунки :Д! Да покажат малко и от изтока...Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 664246

бтв, сериалът е суперски
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime7/16/2012, 19:07

Разбрах те ли,че отново ще дават Ирис.Днес когато прищраквах каналите видях рекламата всеки ден от 20:00 часа по БТВ акшън :) Аз мисля да го гледам....Срам не срам още не съм го гледала....:(
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime7/16/2012, 19:56

Вярно ли? Мисля си, че може и аз пак да го изгледам заради рейтинга... А и ще кажа на колегите да го гледат... Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV   Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Корейският сериал 'IRIS' в ефира на bTV

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-