Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Тема за оплаквания и предложения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime9/3/2011, 19:48

First topic message reminder :

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 114397390840874400

Когато има нещо, което не ви харесва тук, когато имате оплакване от някой от екипа, обслужващ форума или от някой друг потребител - моля, остави съобщение тук. Нека знаем за проблема и нека го решим заедно.
Тук няма да има цензура, така че нека бъдем откровени един с друг за едно по-добро общуване във форума.
Ще помоля само да спазвате добрия тон, особено когато касае човек извън екипа (модератори и администратор) на форума. Ние няма да ви се разсърдим, но за потребителите не можем да дадем тази гаранция
Темата е отворена и за самият екип на форума!
~~~
Можете да ползвате темата и с градивна насоченост.
Отворени сме за вашите предложения за подобряване на форума.
Моля, споделете ги с нас, ако имате такива.
Може да не ги утвърдим, но от предложение глава не боли.

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime8/31/2012, 20:25

На пловдивска земя е най-лесно... Когато решите тръгваме... Даже има и къде да спим... Тема за оплаквания и предложения - Page 2 918427

Иначе на мен ми е друг въпроса - искате ли тема за кученцето на Мин - ДжумРьо? Тя има мн снимки, обаче не ги пускам, защото не зная къде, когато не са от личния архив на Мин...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime8/31/2012, 20:42

Е а за Чоко-то на Бебо къде се пускат снимите?

Оооо добре ще си помислим за Пловдив,само дали Пловдив ни иска. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 918427
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime8/31/2012, 20:48

Пловдив беше готов да ни приеме още за първата среща... Тема за оплаквания и предложения - Page 2 918427

Иначе Шоко си има отделна тема... Някога зайчетата на Мин си отиваха в темата на магазина му, после Дюки умря и съответно Мин остана без кученце... После си взе друго и има адски мн снимки...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime8/31/2012, 21:31

Ами направи му тема,как ааа не може да не отделим нужното внимание на ДжумРьо.Все пак е съществото което заема някаква част от сърцето и живота на Мин..значи е важноооо. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 608526
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime8/31/2012, 21:35

Дам, ще направя тогава... Тема за оплаквания и предложения - Page 2 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime8/31/2012, 22:39

mia_aurora написа:


Оооо добре ще си помислим за Пловдив,само дали Пловдив ни иска. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 918427

Иска ви Пловдив, иска ви...
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/23/2015, 23:08

Здравейте момичета, 
Може би тук не е мястото за това, но искам да ви БЛАГОДАРЯ за всичко което правите за нас чрез форума.
Имам само едно питане Къде из Четири измерния свят на Хьон Джунг мога да намеря информация за скандалите покрай бившата му приятелка г-ца Чой и влизането му в армията?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/24/2015, 08:53

Дари, това е мн болезнена тема. Специално ще помоля Роуз да я отрази, щом има интерес към нея. Аз също я следя. Така че Роуз ще се погрижи да подготви темата. Вероятно не я отразява, защото е неприятна. Но ще оправим това. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/25/2015, 09:01

Много ти благодаря!!!  Тема за оплаквания и предложения - Page 2 459100
Доста трудно се намира информация и обикновенно е оскъдна, но все пак сме фенове и би било трябвало да усещат подкрепата ни в добри и лоши моменти. 
Ако Роуз има нужда от информация нека ми пише на лично съобщение и ще и пратя всичко което съм намерила и преводи към тях по които работя в момента.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/25/2015, 11:55

Да си каже сега и аз мнението. Лично за мен, това е изключително болезнена тема. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 801332 История, която се превърна не в сага, ами в латиноамерикански сериал. Мина година откакто започна цялата дандания и няма изгледи скоро да приключи. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 911361 Почти ми е невъзможно да отразя темата, но ще опитам. Предварително казвам, че ще ми отнеме много време, с каквото не разполагам към момента, така че... ще трябва да се заредиш с повечко търпение, Дари и да ме извиниш за забавянето. Между другото, писала съм ти лично съобщение, така че... погледни си го. Тема за оплаквания и предложения - Page 2 845121
Порталите, отразяващи шоубизнеса в Южна Корея, който пускат статии на английски език, са доста необективни. В публикациите им е подробно представена позицията на Мис Чой, но не и тази на Ким Хьон Джунг. Доста неща останаха скрити и неизвестни за публиката просто, защото не бяха отразени.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/26/2015, 08:08

darito95 написа:
Много ти благодаря!!!  Тема за оплаквания и предложения - Page 2 459100
Доста трудно се намира информация и обикновенно е оскъдна, но все пак сме фенове и би било трябвало да усещат подкрепата ни в добри и лоши моменти. 
Ако Роуз има нужда от информация нека ми пише на лично съобщение и ще и пратя всичко което съм намерила и преводи към тях по които работя в момента.
След като имаш преводи, тогава непременно ги подай на Роуз, за да се отвори тема. Преводите, по които работиш Дари ще са с твоя кредит. Роуз няма преводи на този етап, тя си следи историята и има доста информация, но не я е превеждала, така че твоята работа ще е полезна. Прати преводите и на мен, за да се ориентирам от кой момент от конфликта са.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/26/2015, 12:51

Със най-голямо удоволствие!!!
Единствения проблем е че съм в сесия и може да не успея веднага да ви пратя преводите.  Тема за оплаквания и предложения - Page 2 801332
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime6/27/2015, 15:27

Няма проблем. Ние не бързаме. И ние сме ангажирани много.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Тема за оплаквания и предложения - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за оплаквания и предложения   Тема за оплаквания и предложения - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Тема за оплаквания и предложения

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-