Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Киномания

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime12/18/2010, 21:50

First topic message reminder :

Всеки един от нас е киноман... Кой предпочита азиатската драма, кой холивудското кино... Важното, че гледаме непрекъснато... С кой филм започна да харесваш азиатското кино? Кой филм гледаш в момента? На кой епизод си на драмата сега?
Хайде тук да обсъждаме, препоръчваме или отричаме филмите, които гледаме и които владеят съзнанието ни в момента, независимо дали става дума за азиатски филм или друг...


Киномания - Page 6 Stars-5
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/14/2011, 07:57

Хелоу,хора!Чудих се,чудих се и реших и аз да споделя... :D Първата ми драма беше You're beautiful-зарибих и майка ми по нея,буквално я изгледахме за 2 дни.Оттам нататъка драми сама не гледам-майка ми само като чуе,че сядам да гледам някоя драма,веднага се лепва за мен.Резултата е корейска вечер и баща ми,който ме бъзика,че ще се омъжа за дръпнат :D Та след Boys Before Flowers майка направо се влюби в Hyun Jung и се поразтърси за други сериали с него.Намери 'целувката' (Тенкс,майко) и направо..да,един път си е сериала,и лидераа.. :D Имало някакъв сериал Nonstop,пак с Hyun Jung,но така и не го намерихме със субтитри.Иначе за момента гледам Мерито,и то когато имам време де,че с тия контролни и изпитвания в даскало..а майка си гледа "Моята прекрасна лейди",или нещо от сорта беше.Да не говорим,че направо изгарям от нетърпение да пуснат You've fallen for me,Jong Hwa ми е слабост,даже докато гледах You're beautiful ми беше нещо като фикс идея,че Шин У и Го Ми Нам трябва да се съберат...а сега май така ще се получи,макар и в друг сериал,ноо пак е нещо :D
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/14/2011, 09:02

И аз като гледах Красиви като Ангели до края се надявах Шин У да се събере с момичето,но за съжаление не стана така,но пък сериала е страхотен :) И аз очаквам с голямо нетърпение You've Fallen For Me, както зари Yong Hwa, но повече даже заради Min Hyuk,защото искам да видя това ангелче как играе :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/14/2011, 13:08

Аз пък мн държах Те Гьонг да се събере с Го Ми Нам... И в общи линии Шин У само ми пречеше на плановете... Киномания - Page 6 918427 Беше мн мил с нея, но Те Гьонг беше по-хард, по-така... Държах да е той...
Я, кажете за този сериал... Малко инфо, ако може... Киномания - Page 6 918427 Кога излиза?

ПП - Яяя, Гейбриъл, майка ти е мн готина... Киномания - Page 6 918427 Има с кой да си гледаш корейски сериали... Добре че е намерила още неща за гледане с Ким... Киномания - Page 6 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/14/2011, 14:10

Не ми звучи никак обещаващо като идея... Мн претръпано - музика, музика и пак музика, традиционна, модерна... Това пък за какво е... Но пък искам да го гледам заради актьорите... Забавно ще да е да ги съберат, а пък и като изчетох сюжета ми се струва, че този път Young Hwa този път ще изиграе ролята на Те Гьонг от 'Красиви като ангели'... Киномания - Page 6 370377
Благодаря за инфото, Мери! Киномания - Page 6 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/14/2011, 14:23

Героят на Min Hyuk ще се казва Yeo Joon и ще играе като ученик със специалност творческо писане и ще е лидер на групата The Stupid и ще обича да си носи спортните дрехи без да се интересува за външния си вид. Ще бъде като малко детенце,което е пълно с енергия и който е много сладък (това вече го знаем).

Киномания - Page 6 25549521494129853843213 Киномания - Page 6 24880321459459857310213

И нещо в страни, режисьорите са се видяли в чудо с Мин, защото ролята му е да е зле-облечен, но в каквото и да го обличали той изглеждал прекрасно и всичко му отивало Киномания - Page 6 918427
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 09:04

Баба ти и майка ми може да ги съберем,щом и те са по драмите :D Иначе относно You've Fallen For Me,гледайки тийзърите (не знам така ли се наричат тия малките клипчета,които mims3 ги е постнала),ме разяжда отвътре просто...Не мога да чакаам Киномания - Page 6 801332 Окей,сега сериозно,относно този Nonstop,някой да го е гледал?До колкото знам са 5 сезона,като всеки сезон каста се сменя..ии тва е xD
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 12:16

Ами, то участието на Ким там е кратко... Ти искаш да го гледаш ли, Гейбриъл? Нямам идея от къде да си го изтеглиш за гледане, а и щом са го махнали от ютуб, значи само ще гледаш, без да разбираш... Мисля, че имам сериите с Ким, ако искаш мога да ти ги пратя да си гледаш... Това е единственият вариант, който ми хрумва сега...

Боби, какво е впечатлението ти от БОФ... Интересно ми е как го намира едно момче... Имаш супер баба, сега заедно ли гледате кейдрами?

Жужи, тоз Мин наистина е мн сладък... Значи той във филма ще играе ролята на ХонКи от 'Ангелите'... Хм, интересно се нарежда драмата, ще ги видим, макар да не ми се вижда уникалния сценарии... Киномания - Page 6 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 12:38

Ох, ами Лоли май наистина така се получава и ако играе роля като на Хонг Ки от Ангелите ще е страхотно,много го обичах него :)
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 16:44

Тенкс за предложението,Lollipop,с удовоуствие ще се възползвам :D
Иначе,mims3,Devil Beside You една приятелка ми го препоръча,обаче каза,че е виетнамски.В списъка на "Трябва да се гледат" ми е,понеже в моя блок има един виатнамец,белкем хвана някоя дума и си поприказваме :D
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 17:08

Devil Beside You е тайвански или тайландски, все ги бъркам. Аз също имам съсед виетнамец, но той доло-горе добре говори бг, но диалекта му е направо убийствен Киномания - Page 6 593930
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 17:56

Тайвански е и не е лош, но съм гледала и по-добри неща. Общо взето лека сюжетна линия, не особено натоварващ, не особено роматичен и не особено драматичен.
Аз лично с две ръце препоръчвам на всички 'My Princess', това е филма. С първата серия ми влезе в ТОП-а. Много добър баланс между комендия и романс с лек драматичен оттенък. Да не забравя да отбележа и страхотния подбор на актьорския състав. Наистина горещо го препоръчвам. Мисля, че и Sunshine ще ме подкрепи.
Колкото на 'You're Beautiful' този Шин У и на мен ми разваляше плановете, а сестра ми голям рев рева за Джерами. Дам, драмата също ми е в ТОП-а. Особено момента с прасето, който със сестра ми гледахме през нощта и се заливахме от смях буквално по пода, когато дойде мама бясна, че сме я събудили....хубав спомен.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 18:16

Devil Beside You аз го изгледах, като изключим вмъкнатите фантастични моменти, сериала си беше страхотен. Никак не е натоварващ, ученическа история, леко ми напомняше през цялото време на Mars
'My Princess' и на мен ми е в ТОП 15 Киномания - Page 6 930441 Наистина страхотен актьорски състав. Много се смях с него и със сигурност ще го повторя с удоволствие в бъдеще.
За Ангелите мога да кажа само СТРАХОТЕН сериал. Моментите с прасето и на мен ми бяха най-забавни. Позабравих им имената, което означава, че трябва да си припомня скоро сериала... но се сещам, че едното момче позна Го Ми Нам от самото начало, че е момиче... аз исках да се събере с него. А Джереми се казваше този с русата коса и кучето, нали, той ми беше най-забавния персонаж.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 18:20

Ето още един фен на "Моята принцеса". Киномания - Page 6 539700 Ди, аз съм влюбена в елегантния Парк Хе Йонг. Киномания - Page 6 281189 Определено и аз бих повторила.
Момчето, което позна Го Ми Нам е Шин У, онзи който на нас с Лоли не се бъркаше в плановете. Джерами е именно онзи невероятен сладур, който когато се появи се разсмиваш и има куче Джоли. Киномания - Page 6 679926
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 19:15

avenged_ написа:
Тенкс за предложението,Lollipop,с удовоуствие ще се възползвам :D
Иначе,mims3,Devil Beside You една приятелка ми го препоръча,обаче каза,че е виетнамски.В списъка на "Трябва да се гледат" ми е,понеже в моя блок има един виатнамец,белкем хвана някоя дума и си поприказваме :D

Гейбриъл, ще го потърся тогава из дисковете си и като го намеря ще ти го пратя... Предлагам да си разменим скайповете, за да мога да ти ги пратя... Но първо да ги намеря, че не ми е едно из дисковете... Киномания - Page 6 174779 Започвам от днес да ровя, на лично съобщение ще ти изпратя скайпа си... И междудругото, честито, вече можеш да виждаш целия форум, да го четеш и да пишеш в него Киномания - Page 6 1455164147
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/15/2011, 19:21

Аз и аз плаках за Джереми,когато беше сцената в автобуса,сърцето ми се късаше Киномания - Page 6 801332 Аз по принцип винаги харесвам хладните персонажи,които в последствие се влюбват,но в Ангелите ме спечели Шин У :)
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/16/2011, 04:45

Ужасно много ти блогодаря,Lollipop,не съм и предполагала,че във форума ще се намерят толкова мили и отзивчиви хора.Иначе не бързай,не е наложително,че тая седмица дет идва няма да съм в БГ,та няма да мога да си гледкам корейските сериалчета xD
Sunshine,точно,и аз си падам по хладния тип,чието сърце се размеква,обаче ми беше такава мъка да гледам Шин У как изпуска шанс след шанс.Особенно когато беше зад нея и говореха по телефона,сърцето ми се скъса...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/16/2011, 08:40

Гейбриъл, за мен е удоволствие... Киномания - Page 6 459100 Като форум на момчетата за България, поне това можем да направим, особено когато го имам в архива си и имаш желание да гледаш нещо с тях Киномания - Page 6 514105
Днес ще сложа линка тук, ако някой друг иска да гледа...
И мен този момент, в който вървеше по нея, ме разби психически... Беше мн гадно... Киномания - Page 6 142519
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/20/2011, 17:11

Сега почнах да гледам Still merry me по препоръка на Мишето. Стигнах днес до епизод 3, по-късно ще си кажа мнението за него, но за сега ми харесва. Иначе и аз изтеглих онзи тайванския Love Buffet ли беше... харесаха ми коментарите ви по него, та той ще е след този.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/20/2011, 17:16

О, Still,merry me е добро филмче .. Наистина .. "Любовна треска" мен лично ме е държаля в напрежение до края,но малко го пооплескаха..Нищо.. Ще се смееш ! ;д
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/23/2011, 18:12

Точно изгледах Still merry me. Буквално на един дъх го взех.
Филмчето е леко и забавно. Няколко любовни истории оплетени по забавно сложен начин. Има какво да се желае още, някои неща не са доизпипани /но аз все намирам кусури, така че.../ Можеха да удължат историята и да стане ясно на зрителите майката на Мин Че съгласи ли се Шин Юнг да й бъде снаха... все пак трябва да й влезе в положението като се има на предвид, че самата тя се среща с мъж по-малък с 10години, а тогава защо критикува Шин Юнг.
Филма навежда на някои мисли, а и е трогателно... струва си да се гледа.
Да си призная историята от резюмето не ме впечатли особено, но сега след като изгледах сериала се убедих, че не съм си изгубила времето с него. Честно изтеглих го заради Ким Бум - това момче още от БОФ ме впечатли и реших да гледам всичките му участия във филмови продукции.
Тук той игра невероятно, хареса ми. Е, на моменти беше някак отнесен, но предполагам образът му е бил такъв. В няколко епизода беше си направил посребряла коса, за да докаже любовта си пред репортерката. Това сребристото в комбинация с черните му дрехи и бялото лице първия момент ме шокира, в последствие имаше моменти, в които ми допадаше така, но като цяло не го възприех - добре че пак си върна черния вид на косата. Героят му държа до последния момент на любовта си, въпреки 10 годишната разлика в жената.
Вглеждайки се в отделните персонажи, историите им и проследявайки промените, настъпващи в героите, мисля че поуката е, че за любовта няма граници.
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/24/2011, 12:18

Днес успях да изгледам Bad guy.Оле не съм очаквала,че ще ми е толкова интересен,обаче е много тежък и тъжен сериал.До последно бях в неведение какво ще се случи,но пък това му е хубавото.Който обича истински драми и има желание да си поплаче,да го гледа-заслужава си :)Все си мисля,че главното послание на драмата е Не на отмъщението.....
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/24/2011, 14:48

Лошото момче... никъде в класациите ми не го нареждам като сериал, с мъка го изгледах само заради Нам Гил. Може би, ако си беше 20 епизода/както бе замисъла/, щеше да е по-интересно направен. Историята е силна, признавам, но края беше ужасен... в крайна сметка можеха да покажат умря ли или не, дадоха едно тяло и оставиха на нашето въображение. А това, че ранен ходи по улиците като муха без глава, беше върха на тъпизма според мен. А и хората, който го заобикалят, макар да виждат кръвта - нямам думи... Да го убие собствената му сестра, а той да се целува с тях... сложна и травматизираща история.
Посланието според мен е "който зло мисли, зло намира"
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/24/2011, 18:27

Ди,много добре се исказа,на мен колкото ми хареса,толкова ме и ужаси филма.По принцип не обичам много тъжния край,обаче тази драма както каза ти си остана без край....,но си мисля,че на любителите на тъжни драми "Лошо момче" ще им хареса,само дето аз бях ужасена,да те убие собствената ти сестра,която уж те е обичала..... :X пък и докато ходеше по улиците никой не го попита дали е добре,нещо края не ме задоволи.....
Иначе сега гледам 1% of Anything с един мой много обичан актьор Gang Dong Won и засега ми изглежда доста забавен,ако някой го изгледал да изкаже мнение,ако обича :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/24/2011, 18:38

1% of Anything чака ред да се гледа, кажи си после мнението заслужава ли си да го тегля. Аз за сега се чудя кой да гледам - Love Buffet и Hellо Miss са изтеглени, но кой ли да избера, не знам... гледа ми се нещо тъжно, но не чак като Лошото момче. Някакви предложения да ми дадете?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime6/24/2011, 19:56

Нещо тъжно,хммммммммм ами да видим,аз по принцип не обичам много тъжните драми,обичам да се разтоварвам с комедийки,романси :) За тях мога да ти пиша много и да те съветвам,тъй като не си знам броя на драмите,които съм изгледала от такъв тип Киномания - Page 6 918427 Оле обаче има една драма,която аз лично много харесах и ме разтовари,о има си и тя своите слаби места,но аз на всички намирам Киномания - Page 6 918427 Киномания - Page 6 918427 Киномания - Page 6 918427 С английски субтитри си я изтеглих,комедйка е Sweet 18 с Lee Dong Gun
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Киномания - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Киномания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-