Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Киномания

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime12/18/2010, 21:50

First topic message reminder :

Всеки един от нас е киноман... Кой предпочита азиатската драма, кой холивудското кино... Важното, че гледаме непрекъснато... С кой филм започна да харесваш азиатското кино? Кой филм гледаш в момента? На кой епизод си на драмата сега?
Хайде тук да обсъждаме, препоръчваме или отричаме филмите, които гледаме и които владеят съзнанието ни в момента, независимо дали става дума за азиатски филм или друг...


Киномания - Page 7 Stars-5
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime6/25/2011, 18:07

Благодаря,ми аз сега съм на 8 серия и не е лошо,но натам не знам Киномания - Page 7 216155
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime6/26/2011, 10:48

Вече изгледах Love Buffet - хареса ми. Историята е силна и оплетена - типичния любовен триъгълник, но усложнен от факта, че влюбените са братовчеди, а момичето имаше връзка и с двамата.
Филма наистина е интересен - има забавни и тъжни моменти. Хареса ми....
Лично мен друго ме подразни - имаше доста не изказани неща от героите. Момичето, Сяо Фън, ме ядоса - до последно не знаеше какво иска. Уж иска да е с Да Йе, а мисли за Аи, целува се с единия, прегръща се с другия. Според мен Аи повече я харесваше и няколко пъти й го заяви, а тя макар да вярваше на думите му и да желаеше да е с него, не се пускаше от Да Йе и вървеше по петите му. Аз бих избрала Аи - той е по-красив /според мен/, по-умен и повече я обичаше /по мое мнение/. Да Йе също бе свясно момче и доста страдаше, когато се разделиха със Сяо Фън, но и той не знаеше много кое повече го натъжава - раздялата им, чувствата на момичето към Аи или чувството, че губи братовчед си или чувството, че се е намесил във връзката на Аи и Сяо Фън. Доста объркана история...
Въпреки желанието ми края да бе по-различен, се радвам от развоя на нещата. Заслужава си филма да се гледа.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 16:45

Някой да е гледал My girlfriend is Gumiho? Моля ви, разкажете кой умира на края, че мн се забърках и спрях да го гледам, защото започна да ме натоварва... Киномания - Page 7 880244
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 17:30

Спокойно нуна, няма умрели Киномания - Page 7 629932
Изгледах го преди месец-два филмчето е страхотно, а No Min Woo там е върховен. Само заради него гледах сериала. В крайна сметна лисичката стана човек в края на 100те дни
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 17:41

Аз не исках да го гледам, защото мислех,че No Min Woo умира,но после ми казаха,че си е жив и здрав и Ди в крайна сметка го доизгледа :Р Аз още не съм го почнала кеке ^.^
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 17:46

Ами аз него мога да го прежаля, докъде съм стигнала аз, той не се държи мн коректно... Искам да остане жив любимият й... Ди... кажи ми... Киномания - Page 7 898750
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 17:59

Няма умрели,до колкото знам :) мисля,че има хепи енд :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 18:01

Наистина няма умрели, гледайте смело напред.
Умря само лисицата душа на лисичката, но тя стана човек и то не за сметка на момчета Чанг Рьол, ли там какъвто беше. Той остана жив заради едно обещание на Бабата на Трите Бога/за което всички бяха забравили/. Колкото до некоректността на героя на Но Мин У това беше защото той навремето е обичал лисичката, от чието пламъче е направена Гу Ми Хо. Но накрая на сериала, той постъпи доста разбрано и мъдро. Но до самия край имаше доста обрати и си заслужава гледането.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 18:05

О, аз съм сигурна, че си заслужава гледането... Още повече Шин Ми А си играе страхотно ролята, мн ми харесва как е направено поведението на лисичката... Мн истинско стои и тогава ще гледам смело напред...
Хора, още въпроси, някакво инфо за You are my pet?...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 18:20

Ако питаш за японския - този от 2003 дето другите му имена са Kimi wa Pet / Kimi wa petto, то тогава бих казала че е голяма глупост. Не ми хареса... тя беше жена на възраст с всякакви проблеми, а той хлапе дето заспа пред дома й в една дъждовна нощ. Тя реши да го гледа като кученце и така го третираше. Хлапето изпълняваше всичко без възражения до момента, в който тя не си откри мъж, тогава избяга от дома й. Жената тогава се усети, че го обича и след време той отново се върна в дома й уж като куче, но в последствие тя го виждаше като момче и после като мъж. Комични моменти не липсваха, но не е мой тип филм, затова не мога ласкаво да се изкажа за него.
Има един филм You Pet от 2010 с участието на глевния герой от Мерито и You're my angels, Jang Geun-seok мисля че беше - него още не съм гледала.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 18:39

Точно за този с Гън Сук питам... Ама че той излязал ли е? Мислех, че още не са го снимали... Има ли субки... Бооо, колко съм назад с материала...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 19:05

Честно за него нямам много информация - не съм го гледала, не съм го търсила, но историята е интересна и с радост ще го изтегля като имам повече време.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/2/2011, 20:07

Ми аз се опитвах да следя на Гъни нещата и ми се стори, че снимките сега започват, защото когато трябваше да започнат Гъни започна да снима за Мери... Бооо, трябва да се поровя...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 15:46

Аз да се похваля, че почнах да гледам City Hunter, обаче дали ще го доизгледам не е се знае, всеки път като видя Мин Хо ми се разтупква сърцето Киномания - Page 7 281189 Още съм на втория епизод,ноо предчувствам че този сериал ще е черешката на тортата :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 15:54

За всички фенове на Мин Хо... Аз също нямам търпение да го изгледам... Чакам да излязат всички субки за всички епизоди обаче... Не обичам да гледам недопреведени филми...
Но знаете ли какво четох, че заради Citty Hunter, You're fallen... има ужасно нисък рейтинг... И изобщо филмът се оказва провал... Киномания - Page 7 178521 Рейтигът му заради този на Мин Хо се върти около 5%, а след като приключил на Мин Хо филма се очаква да скочи до 6.5%... Мн зле... Киномания - Page 7 988866
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 15:55

Поздрави, Жу. Аз мисля да изчакам да го качат целия и тогава да го гледам. Сега съм на един исторически "Кралството на ветровете" - доста ме плени, а като разбрах и че историята отчасти засяга Чумонг още повече се навих да го гледам, въпреки 36 му епизода Киномания - Page 7 3647

ПП. не че не съм гледала и сериали с повече епизоди
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 15:56

:( Дано да скочи рейтинга и на другият сериал :( Иначе има преведени вече 19 епизода, скоро очаквам и другият,но колко добри са преводите от 12 нататък не знам,но пък видях,че вещиците са превели и 13-14 :) Ама не мога да чакам аз :Д
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 16:01

Недей чака... Ние още имаме търпение... Пък и на мен не ми остава време един сериал да изгледам... Мн гадно... Започнала съм "Гаджето ми е Гумихо" от както се връщах от Елевейшън... И още съм на 5ти епизод... Аз гледам филмите върху който работя...

Дам, рейтигът е много нисък... Не е по нисък от този на Целувката, които едвам стигаше 3%, но Целувката си беше обявена за пълен провал... Жалко, на мен и двата филма ми харесват и определено бих ги гледала пак и пак...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 16:06

Това с рейтинга е лошо, дано се покачи...
Целувката, колкото и да е интересна, ми се изгуби желанието да я гледам близките години, след третото ми преповтаряне Киномания - Page 7 918427
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/30/2011, 19:26

Сити Хънтър е добро филмче,вчера излезе и последния му епизод ( може да намерите епизодите в профила на RomanceTown1 в ютюб с английски субтитри) . Края за мен(и не само) не беше доста силен,но мен лично ме държа в напрежение филма до края . :)
You've fallen for me мен лично ми харесва доста по простата причина,че обичам ученически филми.Както в повечето корейски филми-бавно развитие,не много целувки и обяснения в любов,но пък актьорите са любимата ми актриса Парк ШинХе и много възлюбеният ми Джунг ЙонгХуа . Супер сладки са,но той е взел ролята на Чънг Гън Сук в ХУБАВИ КАТО АНГЕЛИ ;д
Току-що изгледах КАФЕ "ПРИНЦ" и наистина съм много впечатлена . Другата ми любима актриса - Юн ЕунХуе (или както се произнася ;д) е проста невероятна,филма е пълен с много целувки и то не само lip touching ;d Много добро филмче! Киномания - Page 7 281189

Сега се чуда какво да гледам ... Някакви препоръки? Бях започнала Гюмихото,но не знам дали да го довърша ... Киномания - Page 7 216155
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/31/2011, 11:56

Довърши го, готин е... Харесва ми това фентъзи... Корейско фентъзи... Хахах
Иначе, Ви, коя е тази втората ти любима актриса... Аз по имена не ги зная, по-добре ми кажи къде играе... Киномания - Page 7 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/31/2011, 13:51

В Goong , Lie to me , Coffee $Prince$ .. ;d И други,но само тези съм гледала ;д Главната героиня навсякъде Киномания - Page 7 281189
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/31/2011, 14:02

Ооо тя тази мацка е велика :) Много я харесвам :) И аз като Лоли не ги знам по имена :Р
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/31/2011, 14:43

В Гонг играе принцесата, така ли?
О, много искам да гледам Lie to me... Заради това, че Бебо пя за саундтрака... Така че явно ще бъде удоволствие... Киномания - Page 7 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime7/31/2011, 20:22

Дам, видях, че има хора, които го превеждат, затова реших да го гледам... Казваш, че не е добър? Киномания - Page 7 5321
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Киномания - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Киномания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-