Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Киномания

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime12/18/2010, 21:50

First topic message reminder :

Всеки един от нас е киноман... Кой предпочита азиатската драма, кой холивудското кино... Важното, че гледаме непрекъснато... С кой филм започна да харесваш азиатското кино? Кой филм гледаш в момента? На кой епизод си на драмата сега?
Хайде тук да обсъждаме, препоръчваме или отричаме филмите, които гледаме и които владеят съзнанието ни в момента, независимо дали става дума за азиатски филм или друг...


Киномания - Page 8 Stars-5
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime7/31/2011, 20:59

Аз бях чула хубави неща за него
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/14/2011, 12:58

Изгледах City Hunter-а, прекрасен сериал, но въобще не съм удовлетворена от края....... Очаквах по-хепи енд, въпреки че МинХо си беше жив на края, но любовта им... какво стана с нея?!?! само ми загатват, много мразя такъв край....
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/22/2011, 20:14

И аз изгледах Хънтъра и съм съгласна с всички,че края не е от най-завладяващите,но като се замисля все някой трябваше да умре,жалко,че беше един от най-готините според мен герои.Обаче Ost е невероятен,просто слушам си го редовно ;)
Сега мисля да почна новия сериал Spy Myung Wol има ли някой,който да го следи,ако да харесва ли ви?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/22/2011, 20:53

Аз искам да го гледам него заради X-5 :) Той още се снима :)
Ох да,много плаках на него момент, но това няма нищо общо с тъпия край, очаквах пръстена да й даде поне :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/22/2011, 23:12

Хм... като ви чета коментарите за Хънтъра и започвам да се замислям кога точно да го гледам... Ще го сложа последен в списъка си и ще го гледам само заради Ли Мин Хо... Киномания - Page 8 593594
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/23/2011, 06:59

Само краят не ми хареса,иначе целият сериал за мен лично беше страхотен! Някои пък ги удовлетвори края :)
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/23/2011, 10:14

Да,съгласна съм с Жужи,Нуна сериалът си го бива и то много,държи в напрежение,аз го гледах доста без спир,но просто финала не ме удовлетвори,не че е лоша драмата ;) Гледай го няма да съжаляваш,а и OST е страхотен ;)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/24/2011, 20:37

Sunao ni Narenakute e голям тъпизъм. ХИРО го показаха 3-4 пъти за всичките около 10тина епизода и то за кратко - героя му беше шматка, която се опитваше да говори на японски и харесваше една дъртачка, но трябваше да се върне в Корея заради баща си.
Аз не съм привърженик на японските сериали, но има някои наистина силни, но този не е от тях.
Колкото до Sungkyunkwan Scandal... ми аз го харесах и затова го преведох Киномания - Page 8 930441 Сериалчето се води историческо, но не е затормозено с дати и история. По скоро е любовна история... прилича малко на You're Beautiful. Мики там играе главна роля и е много забавен.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/24/2011, 20:50

Дам, качвах го за болидрийм. Приятно гледане на сериалчето с Хиро, после да си кажеш мнението... ще го очаквам
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/24/2011, 21:47

Сериалчето с Дже Джунг и аз мислех да го гледам отдавна, но някак не ме грабна резюмето и се отказах.
Скандала съм го гледала и много ми хареса. Има роматика, комедия, екшън, абе всичко, за да му се насладиш напълно. Определено ти го препоръчвам.
"Тайната градина", а? Хареса ли ти? На мен ми е един от най-любимите (повечето са супер ревливи драми) и всъщност един от малкото, които бих повторила.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 08:20

Пародията на Биг Бенг гледала ли си я? Ако не си гледай я,няма такъв смях :Д Просто като каза майката и веднага се сетих за нея, както и за целувката в кафенето Киномания - Page 8 918427 Аз много харесвах и Сън :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 10:34

То така не е било интересно :Д
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 12:52

И не само в тази пародия се развихря ТОР :) В една друга мисля,че отново целуваше Дракончето, но може и да се лъжа и тя беше много смешна :Д
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 13:02

И аз много харесвам японски сериали и съм гледала доста от тях. Разликата между японските и корейските сериали и филми е доста голяма и бих се осмелила да кажа, че за първите се изисква по-смецифично чувство както за хумор, така и за драма. Което ме навежда на мисълта гледала ли си 'Tatta Hitotsu No Koi' 'Zettai Kareshi'? Два от любимите ми са.
Колкото до "Тайната градина" за мен като фен на Хьон Бин бе повече от удоволствие да го гледам в драмата. Героят му наистина бе леко надменне, циничен и жесток към себе си и другите, но пък това бе заради самотата вътре в него. Главната героиня бе невероятна толкова горда, силна женам наистина ми допадна. Имаше идеално отмерване на количествата комедия, роматика, фентъзи и драма.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 13:15

Tatta Hitotsu No Koi е уникална драма! Заради нея съм седяла до 4 часа и съм плакала като бебе,но си заслужаваше. Такава любов имаше ... Както се казва-изпепеляваща. И Каме беше толкова великолепен! ;д Момичето също еше сладко .. :))
Препоръчайте някаква драма .. По възможност тайванска,защото днес съм на вълна тайвансо кино .. ;д Мерси предварително! Киномания - Page 8 338824
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 13:20

Ето един човек на моята вълна.хеехее Той Каме винаги е невероятен. Киномания - Page 8 281189 Погледни и другата японска, моне мен ме разби.
Колкото до тайвански аз обожавам "Mars", но тя не е типично тайвански сладникаво-лигава, а някак реална. Абе, погледния я ако не си я гледала, тя е класика.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 13:35

Гледала съм я-уникалната драма! Те двете драми (Tatta Hitotsu No Koi и Mars) са ми едни от любимите и едни от тези,които съм гледала по 3 пъти МИНИМУМ! ;д Оф,Вик Чоу ще снима ли нова драма?? ;д
Другата японска драма,там с робота,също съм я гледала - много тъжен край .. ;((
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 16:06

Каме е невероятен във всички сериали... да си призная повечето заради неговото участие съм ги гледала.
Ви, тайвански не съм гледала много само 4-5, но сред тях Марс си остава на първо място. Devil beside you също е хубав сериал - има малко сладникави моменти, но любовта между главните актьори е доста силна
Love bufflet е сериал с доста обрати между главните актьори.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 16:51

Devil beside you - това е единствената драма, която съм гледала от Тайван, но силната любов на двамата актьори беше съсипана от недообмислен финал... Просто краят беше така измислен, че не може повече да бъде... Само той провали драмата... Киномания - Page 8 866758
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime8/25/2011, 17:43

Ами...Ето мнения за някои от тайванските драми,които съм гледала ...

Mars-Невероятна драма,много по-различна от всяка друга.Актьорската игра беше перфектна,главните герои бяха уникални! В много малко филми може да видиш толкова целувки .. ;д Ако не я гледали,горещо я препоръчвам!

Devil Beside you- Много ми хареса(не заради Майк Хе ;д) ... За края .. Хм..Те родителите им си казваха,че могат да са заедно,но понеже майката беше бременна,тя и бащата на Майк трябваше да си оженят .. Иначе много приятно филмче,а и второстепенните герои имат много сладка любовна история.

Love Buffet - Писала съм 100 пъти за него,но края наистина е ... Айш! Аарън Ян трябваше да бъде с онази обърканата.. ;д Като изключим това,филмчето е приятно за гледане.

It started with a kiss/They kiss again - Ау,уникалните драми! Тайванската версия на ПАЛАВА ЦЕЛУВКА. Мен лично ми харесваха теи като двойка повече от Пек Сънг Джо и Ха ни,защото Ха Ни ми е адски антипатична .. ;д Корейската версия е направена малко по-... детски. Тук си има много целувки,разговори за анатомията и даже секс сцена,с извинение .. ;д

Meteor Garden - Тайванската версия на БОФ. Мен лично ми харесва корейската версия не заради Ким,а защото в тайванската действията се случват по-бавно .. Там,където Гу Джун Пйо е в болница,си е цял сезон .. Не знам .. Корейската версия ми е любимата и това си е... ;д

Hana Kimi - Тайванската версия на Hanazakari no Kimitachi e . Главните герои са много сладки като двойка . (Сега някои могат да кажат,че Ела Чен е грозна,но според мен е страхотна!!) Само това ще кажа,за да не се повтарям.

Autumn's Concerto - Друга мой адски любима драма. Спомням си как съм плакала през нощтта,а когато стана прекалено късно си легнах и си мислех какво ще стане по-нататък. Страхотна драма! Ваннес Ву е страхотен! Може да я гледате,ако харесвате по-тъжни драми.Доколкото си спомням е тъжна в началото само,но ще ви излъжа-отдавна съм я гледала,а не искам да я гледам сега,защото пак има да си мисля какво ще стане.. ;д (едва ли разбрахте какво искам да кажа ;д)

Bull Fighting - Чесно казано не ми хареса .. Започнах да я гледам заради Майк Хе,но .. Не съм доволна .. Аз обечам драми и филми,в които има много целувки и прегръдки .. Е ... нямаше,но пък имаше една сцена с кола,на която умрях .. ;д

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Засега толкова... За тези се сетих .. Това е моето лично мнение,не знам на вас дали ще ви харесат ...
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime9/4/2011, 16:43

Аз наскоро изгледах Powerful opponents обаче не се оказа толкова интересен,колкото очаквах.И края много много не ми хареса,но пък някои от забавните случки в драмата компенсират,обаче аз препоръчвам да се гледа само ако няма какво да правите,може да си запълните времето и с някоя по-добра драмичка ;)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime9/23/2011, 15:53

Преди малко Мери спомена за Здрач в Чат-а :) Някой гледа ли Дневниците на вампира? Гледате ли новия сезон, харесва ли ви?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime9/24/2011, 08:39

Аз мисля да изчакам да излезе целият,че даже и със субки,че тогава да гледам каквото и да е било от този сериал :) Големи са ми надеждите за него, въпреки че не знам как ще свикна с главната актриса в тази й светлина, не съм я харесвала никога.. като започнем от БОФ и стигнем до Хиляди пъти любов, само по нервите ми лазеше, а сега е главната актриса...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime9/24/2011, 10:24

Дайте малко резюме, please Киномания - Page 8 99744518
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime9/24/2011, 10:28

Всъщност и аз не знам за какво се разказва в сериала, участва Siwon от Super Junior, в единият епизод се появява и Yunho, но той умира :( Понеже английският ми не е добре и да не те объркам,направо ти давам линк към резюмето му --> Посейдон
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Киномания - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Киномания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-