Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Киномания

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/18/2010, 21:50

First topic message reminder :

Всеки един от нас е киноман... Кой предпочита азиатската драма, кой холивудското кино... Важното, че гледаме непрекъснато... С кой филм започна да харесваш азиатското кино? Кой филм гледаш в момента? На кой епизод си на драмата сега?
Хайде тук да обсъждаме, препоръчваме или отричаме филмите, които гледаме и които владеят съзнанието ни в момента, независимо дали става дума за азиатски филм или друг...


Киномания - Page 9 Stars-5
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime9/24/2011, 18:01

Sunshine написа:
Всъщност и аз не знам за какво се разказва в сериала, участва Siwon от Super Junior, в единият епизод се появява и Yunho, но той умира :( Понеже английският ми не е добре и да не те объркам,направо ти давам линк към резюмето му --> Посейдон

Дали да не го почна за превод и без това нищо не правя? Заявил ли го е спирита? Киномания - Page 9 5321
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime9/24/2011, 19:46

Нямам представа, но ако го почнеш ще е наистина чудесно, а почнат ли е превод по Protect the Boss? Някой знае ли? И на този сериал много му се точа :Д
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime9/24/2011, 20:59

За Мерито да не говорим, че нощи наред не съм спала, за да пускам епизодите... Докато не се отказах, защото имах нужда от почивка и пуснах Спирита успяха да ме задминат... Плюс това драмата си беше мн хубава, аз мн я обичах...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime9/24/2011, 21:21

Не съм почвала да гледам Protect The Boss, но забелязах, че има български субки до 6-ти епизод. Нямам идея кой ги е правил.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime9/24/2011, 21:26

Благодаря за информацията :)
Мериса,на мен не ми доставя удоволствие да гледам сериали на английски... Обръщам внимание повече на субтитрите, отколкото на действието и пропускам много неща и така всичко се губи, вярно че изгледах почти It's Okay Daddy's Girl на английски и те се сетиха да почнат да го превеждат след 1 година :Д но ще си почакам и ще си го доизгледам на БГ,защото пък стигнах до кулминацията в сериала :) Но не е същото като да си го чета на БГ, всичко е много по-различно, а и не може да обръщам повече внимание на субтитрите, отколкото на Дже Джунг :Д Това дето никога няма да стане :Д Предпочитам само на корейски да си го гледам,без да разбирам нищо :Д
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime9/25/2011, 20:13

Merisa уцели една моя много болна тема относно превода на тайванските сериали. Има наитина много добри, но никой не се заема да ги превежда. Аз лично много трудно се хващам да гледам драма със субтитри на английски, но пък на аниметата не им прощавам. Sunshine е права, че вниманието ти е привлечено повече от това да разбереш диалога и изтърваш актьорската игра.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/20/2011, 21:28

Изгледах няколко драми тези дни .. И прегледах някои,които вече съм гледала .. Сега се чудя на какво да се спра .. Някакви предложения?? Ако може препоръчайте ми някоя по-тъжна драма .. Киномания - Page 9 898750
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/20/2011, 22:59

Вери, кажи жанр. Аз съм болен фен на япоснкото кино.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/20/2011, 23:02

Аз бих ти препоръчала:
Koizora-Задължително я изгледай!! Една велика драма !!
Buzzer Beat - Много я харесвам тази драма! Показва 2 напълно различни свята,а героите са уникални!
Hana Kimi (hanarakari no kimitachi e) -Уоу! Уникалната драма! Умирам от смях с нея !! ;дд Гледай я,няма да съжаляваш !! С нея зарибих сестра ми и братовчедките ми по азиатското кино и музика .. ;дд
Hana Yori Dango - Японската версия на БОФ .. Ако искаш да видиш как са я направили японците ,гледай .. ;дд
Nobuta wo Produce - Една уникална драма,показваща колко силно може да е едно преятелство!
Tatta Hitotsu no Koi - На тази драма съм стояла до 4 час и съм ревала като първо лапе! Страхотна е! Наистина любовната история е изпипана до съвършенство!

За тези се сещам ... Ще ти препоръчам още,ако искаш де .. Но тези за мен са НАЙ-НАЙ! ;д
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/20/2011, 23:09

Ти си като мен,не може да ти се препоръча драма,защото си изгледала всички! ;дд

Иначе гледай ВВ .. Яка е ,а ако харесваш и баскетбол .. Твоята драма е! ;дд
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/20/2011, 23:34

Вери, гледала ли си Yamato Nadeshiko Shichi Henge,HOTARU NO HIKARI,Atashinchi no Danshi,Samurai High School,Zettai Kareshi? Последният ми е особено любим. Сега, като съм сенена и като изключим досега педложените за тези комедии се сещам.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/21/2011, 08:27

Ви, искаш нещо тъжно? Аз преди няколко дни започнах да преповтарям Swallow the Sun, предлагам ти го. East of Eden е стахотен,но рядко се намира хора, които да издържат 50 и няколко епизода. All In, What Happened In Bali само тези се сещам за в момента... както и за няколко исторически (не е тайна, че съм луднала и по историческите) Кажи какво ти се гледа?
Вери, аз съм гледала всичко на всичко 10тина японски сериала, но повечето бяха страшно разплакващи и вие ги изредихте по-горе. Сега съм си изтеглила един с Ямапи - Code Blue, там Ямапи ще е лекарче. Не съм го гледала все още, но предполагам ще е хубав.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime10/21/2011, 20:18

Мерси,Ди .. Аз издържам и на 60 епизода,стига да ми е интересно .. Ще ги изгледам тези дни .. :)

Вери,ВВ е наистина як .. Спорта не е в толкова голямо количество .. И аз го гледах заради Ямапи,но после не съжалявах,че съм го изгледала .. ;дд
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime11/1/2011, 12:44

Така .. Вчера изгледах една неповторима японска драма - 1 Litre of tears . Това е една от най-добрите драми,даже най-добрата,която съм гледала.. Адски тъжна,нямаше дори един епизод,в който да не съм плакала .. В 4 часа сутринта аз седя на компютъра и плача като бебе. 11 епизода реване нон-стоп ! ;дд Тази драма може да те научи на толкова много неща .. + това актьорите бяха много хубави .. ;)) Ако не сте я гледали,гледайте я .. Аз едва се насилих да я гледам,но после само си казвах "Защо свърши!Това беше прекрасно"!

Ако искате по-тъжна драма-това е драмата за вас! Наистина си заслужава вниманието .. Заглавието - 1 литър сълзи,не е напразно избрано... Наистина изплаках 1 литър,ако не и повече .. ;))

Някой ,ако я е гледал,нека каже и своето мнение .. :)
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime11/1/2011, 13:46

Fujiki Naohito
Narumi Riko
Nishikido Ryo
Sawajiri Erika
Yakushimaru Hiroko


Главната героиня е голяма сладурана .. А и ,Вери,ти нали искаше японска драма .. Гледай я,но си вземи няколко пакетчета кърпички .. Всеки,който я е гледал,е плакал ..
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime11/1/2011, 15:01

Гледах я в Ютюб .. :))
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/6/2011, 22:03

Здравейте :) Току що изгледах Lie To Me.Не знам колко от вас са го гледали и какво ви е мнението, но ето моето. Решението да го гледам, сигурно е ясно на всички, Бебо изпълнява един от саундтраците Midnight Passes :) Тръпнех в очакване :) Няколко пъти пускаха инструментала на песента и бих казала,че в едни от най-готините сцени, веднъж звуча гласа на Бебо в драмата, но цялата песен, а сцената не можеше и да бъде по-перфектна. Сега мога да усетя още повече песента, беше избрана перфектно, точно такава пасваше на самата сцена, а гласа на Бебо я направи перфектна. За моя голяма изненада беше, когато чух инструментала на Heaven, също на една хубава сцена. Нямах представа,че е включена и тя и това адски много ме зарадва!!!! Относно драмата, страхотна е,на мен лично много ми хареса, беше много свежа, първият епизод всъщност не ми хареса и много бавно ми вървеше, но след това не можех да отлепя очи от нея. Радвам се,че Бебо изпълнява саундтрак за тази драма!
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/7/2011, 19:57

И аз съм я гледала драмичка:) И на мен много ми хареса.А за песента на Бебо няма какво да кажа....чувствена и най-важното много добре изразя и самата драма:)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/7/2011, 20:17

Аз не съм стигнала до нея. Веднага след изпитите и няколкото нарочени за гледане драми, ще стигна и до нея. Щом ти и Жу я харесвате, няма начин и на мен да не ми хареса.

Аз последно гледах двата сезона на Code Blue, както и Ouran High School Host Club. На първата почти нямаше епизод, където да не съм плакала. Страхотно се прадставиха японците със спешните случаи. Идеята за хеликоптера и спешното отделение е страхотна. А за развръзката между героите нямам думи... Заслужава си гледането.
Второто сериалче също е японско, в него участва Yusuke Yamamoto (един от любимите ми японски актьори). Сериалчето е забавно и леко, разсмива. (Имах нужда от него след голямото плакане от първия сериал) Но в него имаше един елемент от японските продукции, който никак не ми харесва (появяват се едни думички като обиди и лепват дадения човек за стената) Не знам дали сте ги забелязвали... но те не ми харесват, убиват ми някак желанието и удоволствието от иначе хубавия сценарии и историята.
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/7/2011, 20:36

Тези драмички ми са в списъка за гледане Киномания - Page 9 3647 но сега гледам Brilliant Legacy с Lee Seung Gi (любим мой актьор) за сега ми е много интересен,но съм съвсем в началото-3 епизод а те са 28 Киномания - Page 9 3647
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/7/2011, 20:49

Brilliant Legacy ми е в списъка. Аз преди Излъжи ме гледах Дяволът, уникален сериал, просто се нарежда на едно от първите места в листата ми :) Много добра игра, сценарият беше добър и всичко. Искам да гледам 49 Дни, но преди да се захвана с големият рев на тази драма исках нещо освежаващо. И понеже наскоро излязоха преводите на последните 3 епизода реших да я гледам, въпреки че имах и други които исках да гледам, списъка ми с драми е много дълъг и се увеличава с всеки изминал ден :Д време да има човек :Д
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime12/9/2011, 23:46

И аз току-що приключих 'Lie To Me'. Много свеж, много приятен, кара те да забравиш за тежкия ден и да гледаш без усмивката да слиза от лицето ти. Определено го препоръчвам като лътка свеж въздух в забързаното сиво ежедневие.
Преди него гледах 'Bad Love', коренна противоположност като жанр. На мен лично много ми хареса и наистина страдах с героите, но за тази драма трябва едно определено настроение, не можеш просто да седнеш и да я гледаш. Аз я определям като типична за азиатското изтънчено страдание.
'The Devil', който Жужу, спомена ми е в личния ТОП. Драма, която събужда всички сетива и макар действието на моменти да се изглежда да се развива бавно, фокусът върху цялата палитра на човешките емоции кара зрителя за си зададе хиляди въпроси, голяма част от които остават без отговор.
'Brilliant Legacy' също ми в сред люимите. Макар сериите да плашат като брой, не усещаш кога е си стигнал края. Много лек и приятен ми беше, а задължителната за корейските сериали драматична нотка бе точно на място и в идеално количесто. Смятам, че няма да съжалите ако го гледате.
Сега мисля да си намеря нещо мрачно и изключително драматично,че от тази азиатска романтика започнах да се размеквам.хеехее
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime1/13/2012, 18:34

Аз от доста време не съм писала тук. Нека ви споделя за скорошните си вълнения около драмите…
Успях да изгледам няколко сериала през ваканцията ми, която беше близо месец и е към своя край. Първо изгледах „Friend, Our Legend”. Този сериал го изгледах от една страна заради участието на Йонг Сенг в ОСТ-а, а от друга – заради Хьон Бин. Драмата е интересна, напрегната и изпълнена с екшън сцени. Не бих казала, че има хепи енд, понеже главния герой, в ролята на Хьон Бин умира. Но края не е напълно лош, понеже приятеля му успява да отмъсти за смъртта му и накрая се самоубива, за да е заедно с приятеля си. От начало не ми хареса много понеже още първия епизод показаха част от смъртта на Хьон Бин и общо взето първите 5 епизода прескачат през годините загатвайки какво става в сериала като цяло. След бързото представяне на сюжета показват последователно историята както си му е реда. Хьон Бин се представи страхотно в сериала, както винаги, тук играта му беше доста силна и преживявах всяко чувство с него.

След него изгледах “Temptation of an Angel”. Невероятна драма, благодаря на нуна за превода й. Изгледах я с удоволствие. В желанието за отмъщение през цялото време се разкриваха малко по малко всички грехове на героите, а това ги водеше към неизбежния им край. В драмата най-голямата гаднярка и причината за всички беди на героите се оказва невинната на пръв поглед майка на Хьон Ву. Тя е причина за страданията на децата си. В желанието си да запази брака си след като е изневерила на съпруга си и има извънбрачно дете, тя убива родителите на Джу А Ран и я разделя със сестра й Йон Джае Хе. 20 години по-късно Джу А Ран влиза в семейството й, за да й отмъсти и да открие сестра си. Отмъщението й предизвиква ответно отмъщение от страна на съпруга й. Стига се до там, че двама братя страдат за две сестри а съдбата ги е оплела в страни взаимоотношения. Изтеглете го и сами разберете кой как постъпва, определено ще ви бъде интересно. Ще ви споделя малко от края – точно когато всички се изясниха и решиха да загърбят отмъщението си, майката пак се намеси като се самоуби на сватбата на сина си, хвърляйки вината върху Джу А Ран. Тя преследвана от полицията пада от едни скали и умира. И точно коато няма никакви пречки пред „забранената” любов между Хьон Ву и сестрата на Джу А Ран, тогава те се разделят незнайно по каква причина. Майката успява пак да хвърли в смут всички и да развали бъдещето на децата си и останалите герои, което те с мъка успяха да пооправят. Така края мен лично не ме задоволи, а целия филм беше страшно емоционален и разплакващ. Въпреки това няма да съжалите ако го гледате.

След тази драма изгледах двата сезона на Hana Yori Dango. Причината е, че исках да видя японската интерпретация на БОФ. Да си призная с мъка го изгледах и ми беше досадно през цялото време. Тук липсва подредеността на събитията от БОФ. Като изключим подредбата имаше несъответствие в действията на онова момиче дето като малка е харесвала Джун Пьо, както и в действията на още няколко от героите. А „цветната четворка” изобщо не бяха със същите професии както в БОФ. Като оставим това на страна ме ужаси вулгарния език. Не знам дали наистина така са говорили или е волност на преводача, но определено не ми хареса. Ще се повтора, но ми беше мъка и досада да го изгледам. За мен БОФ е много по-добре направен. Има логическа връзка между събития и хора и някак по-земно отношение. Нека не ми се засягат почитателите на японското кино, но в БОФ актьорите много повече ми харесаха :D

Изгледах един исторически след това. Kim Soo Ro – това е един от малкото исторически драми, които съм гледала и имат хепи енд. Като цяло историята се въртеше не толкова около войните и политическите действия, както при останалите. Тук главно се разглеждаше историята на една майка разделена от новороденото си. В желанието си на има наследник, който да бъде крал, тя има още една рожба. След време тя вижда заплаха детето на ковача, понеже то е по-добро, смело и сръчно от нейното собствено. Тя правеше всичко възможно да закопае сина на ковача без да подозира, че това е нейното собствено изгубено дете. Накрая като разбира опитва да изкупи вината срещу сина си и да ги сближи братята, на които тя умишлено в продължение на 20 години е насаждала омраза. На края братята се погаждат и сприятеляват, но преживяха доста перипетии преди да го направят. Големия брат (представен от Ji Sung) става крал – за него бе едно предсказание, че трябва да е крал. Но не само предсказанието беше водещо, а и много добрини, които направи Ким Су Ро за страната си – като изграждането на желязна ковачница, пристанища, кораби, превръщането на страната стокообмена зона между няколко страни и обединяването на малките племена в една голяма страна. Ji Sung е един невероятен за мен актьор и тук също се представи подобаващо. Успя да влезе в ролята и изигра всяко чувство от развитието на героя си, така че да ме накара да съпреживявам с него изпитанията.

Успях да си довърша „Oh! My Lady”. Тази комедия ми беше нужна след цялото плакане от предните сериали. Изгледах я не само заради хумористичния характер, но главно заради участието на Siwon от Super Junior в главната роля. Там героят му е не особено добър актьор водещ безгрижен живот. Съдбата го сблъсква с една аждума на 35, която има дете. Тя се озовава в дома му като домашна помощница, но по-късно влиза там като мениджър на компания за мюзикъли и като „заместник” майка на неговото дете. Да, героя се оказва с 6 годишна дъщеря, която не може да говори и той до момента не е знаел за нейното съществуване. В драмата ще проследите как той изгражда уменията си като актьор и участва в мюзикъл, което се оказва доста сложна задача. През това време се привързва към детето и аджумата, макар че мениджъра му се опитва да му отнеме детето и заплашваше милата лелка. Комедията е изпълваща с весели емоции. Няма как да не ти стане смешно като гледаш как Siwon се опитва да скрие детето, за да запази кариерата си и как същевременно се опитва да бъде добър баща и да се грижи за нея.

Flower Boy Ramyun Shop го започнах вчера и до днес вече го приключих. Какво мога да кажа освен страшен смях падна с Ян Юн Би и четирите момчета. Главната героиня малко ми заприлича на О Ха Ни (от Playfull Kiss), същото глуповато и упорито момиче. И тя до последно не знаеше кой да избере. Ча Чи Су е богаташчето, с което тя се забърка. Той пък ми заприлича на Джун Пьо от БОФ, поради факта, че не знаеше значението на някои думи. Юн Би е стажант учител в училище Ча Сон, там й започват премеждията с богаташчето Ча Чи Су. Не след дълго тя напуска от там и събитията се пренасят на фона на едно ресторанче за рамен. То се оказва собственост на Юн Би и едно момче, което баща й е избрал за нея. Те двамата започват да се грижат за него. То става техен дом и работно място. В него се приютява и едно малко момче (на 20г.), което е познато на Ян Юн Би, както и един от приятелите на Ча Чи Су. Не след дълго и главния герой се премества да живее там. Заедно всички работят в закусвалнята. Ча Чи Су неусетно още в началото се влюбва в учителката, но не знае какво е любов и просто иска да я вижда и тя да бъде на негово разположение, което поражда доста проблеми. Част от тях са свързани и с момчето, на което Юн Би е обещана. И като драматичен момент на целия този смях се оказва, че той и Ча Чи Су са полубратя. Чи Су трябва да се откаже от любовта си, за да не нарани Юн Би. Но тя накрая осъзна, че страшно много го обича и е готова да жертва всичко за него и така се събират. Макар че имаше хепи енд нещо не ми стана ясно бащата на Чи Су в крайна сметка съгласи ли се те да се срещат и дали е съборил магазинчето за рамен. Това остана не доуточнено. Но важното е, че накрая главните герои се събраха, а през цялото време зрителите могат да се пукнат от смях на комичните им случки.

ПП. Страшно дълъг пост се получи Киномания - Page 9 3647 дано не съм ви досадила с толкова писане Киномания - Page 9 475896
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime3/15/2012, 13:44

Бях решила, че след като изгледам "Tumbling" ще оставя коментар. Всъщност, ще бъда кратка, за да не ви развалям удоволствието от гледането. Драмата е японска, от 2010 година. Разказва се за мъжкия отбор по художествена гимнастика на една гимназия. За силното приятелство, за преследването на една мечта и затова как хората могат да се променят и да станат по-добри.
Една от най-добрите японски продукции, които съм гледала.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime3/15/2012, 17:39

Радвам се че ти е харесала, Роуз. Аз си я дръпнах преди време, но нямам време да я гледам. Като идея и на мен ми се стори доста интересна. Дано няма от онези летящи думи дето забиват актьорите по стените или ги запращат в небесата... това ми е доста нелепо в японските драми.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Киномания - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Киномания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-