Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 7 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 7 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 07:18

Ехе lollipop като видях във колко часа си напомнила за въпросите към мен ми стана много драго На Горещия стол или... - Page 7 52827 Готова съм за въпросите ви.Както писах ,не се претеснявам от никоя тема,такаче можете да питате каквото се сетите....аз не съм срамежлива На Горещия стол или... - Page 7 918427 Ще гледам да съм изчерпателна със отговорите,но не обещавам че ще мога да го правя всеки път(все пак ,детето ако ме остави по спокойно да пиша......и ако има някоя буква във повече да знаете че не съм я писала аз- а дъщерями е набарала клавиатурата)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 16:22

Аз започвам... Иначе, Петя, аз съм безсънник, така че часът не трябва да те притеснява... На Горещия стол или... - Page 7 3647

1. Коя зодия си?
2. Какви черти откриваш в себе си от характеристиката на зодията?
3. Имаш ли зодия, с която не се разбираш?
4. Малката коя зодия е?
5. Харесваш ли името си?
6. На малката как избрахте име?
7. Суеверна ли си?
8. Как се забавляваш?
9. Опиши се с три думи?
10. Какво е твоето хоби?
11. Имаш ли си любим цвят?
12. А кой е предпочитания ти цвят за дрехи?
13. В какъв стил се обличаш?
14. Спортна натура ли си?
15. Кое е най-хубавото ти качество?
16. А кое е най-лошото?
17. Без какво не излизаш?
18. Кой е твоят запазен знак?
19. Как си почиваш?
20. Коя е любимата ти детска приказка?
21. Предпочитан алкохол?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 18:04

1. Коя зодия си? Риби
2. Какви черти откриваш в себе си от характеристиката на зодията?Ами да си
призная –никакви,никой не ми вярва че, съм риби…и да си призная незнам какви
точно трябва да са рибите…не съм чела характеристиките …но знам че,хич не
мълча,не мога да плувам и не съм мързелива(даже съм работохолик)

3. Имаш ли зодия, с която не се разбираш?
Ами до преди две години беше ОВЕН но от
тогава насам съм станала супер в отношението ми към тази зодия….истината е че
от както забременях или по точно от както родих станах по чувствителна и
по-разбрана към другите хора…до тогава колкото и зле да звучи на моменти си
мислех че съм егоист/радвам се че не съм била ,но се чувствах като такава на
моменти/


4. Малката коя зодия е?
Дъщеря
ми е зодия Близнаци….и мога да кажа че е типична мацка зодия близнаци

5. Харесваш ли името си? Да си призная НЕ ,твърде обикновено
е ,но по онова време е била известна Петя Буеклиева…а ако не са ме били
кръстели на нея ,щяло да се казвам Петранка/такаче моето име ми харесва много
повече от това-иначе незнам какво щях да направя на нашите ако са ме били
кръстели Петранка хахахха/

6. На малката как избрахте име? Още от 18 годишна си казах че,ако имам момиченце то тя ще се нарича
Симона….но това име е страшно известно в днешно време и повечето малки
момиченца се казват така сега….но не ми пука-харесвам това име/

7. Суеверна ли си? О да но
само във 80% от суеверията,има някои във които не вярвам.

8. Как се забавляваш?Ами когато мога
да оставя малката във вкъщи със баща и ,аз излизам със моята приятелка и колежка/която
е на 35г.и е единствената ми приятелка която ми се кефи за корейското/на кафета
и веднъж във месеца излизам със дружките ми на дискотека –там се
натанцувам,разпускам пия и пуша хахха

9. Опиши се с три думи? Бъбрива,шегаджийка,домакиня
10. Какво е твоето хоби? Ами то е
корейкият…смисъл всичко щое корейско или корейски….мисля че ме разбра

11. Имаш ли си любим цвят?Преди беше
зеленото,но сега е +незнам всички светли цветове
12. А кой е предпочитания ти цвят за дрехи? Зелено,но от както родих почнах да нося по тъмни дрехи защото се
депресирах във момента съм 54кг
На Горещия стол или... - Page 7 801332 . За пръв път във живота ми съм толкова и затова не смея да
се облека със по светли ,но тази зима наблягам на сивото

13. В какъв стил се обличаш?преди
беше спортно елегантно или спортно,но от както станах мама се опитвам да се
обличам по като дама и сега нося токчета хаххах

14. Спортна натура ли си? Аз съм
бивша боксьорка-имам три медала на републиканско за жени/2 сребърни ,1 броньов/

15. Кое е най-хубавото ти качество? Незнам току що питах мажът ми за него и той каза че имам много хубави
качества,но за само едно……мога да изслушвам даден човек и да му дам съвет ако
иска….. м да това е –можеш да разчиташ на мен

16. А кое е най-лошото? Гризя си
ноктите
На Горещия стол или... - Page 7 593930 най-лошото е че съм крайна,ако ми падне даден човек във
очите колкото и да се опитваш да се покатериш пак нагоре няма да можеш

17. Без какво не излизаш? Телефон и
слушалки за да си слушам крор

18. Кой е твоят запазен знак?ААААААААААА
слагам магданоз на всякаква салата
На Горещия стол или... - Page 7 593930
19. Как си почиваш? Пред компа със
някоя драма или слушам музика

20. Коя е любимата ти детска приказка? Бански на лалета и Жълто клюно патенце-обичам да и ги пея на малката,макарче тя много танцува на корейско и затова по цял ден слушаме и танцуваме на нея музика На Горещия стол или... - Page 7 930441
21. Предпочитан алкохол? Мартини
Бианко,Червено вино Мерло, и домашната ракия на мажътми-дрянова
На Горещия стол или... - Page 7 197358
Върнете се в началото Go down
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 18:24

Забравих да кажа Благодаря ти за хубавите въпроси,радвам се че ти си първият човек който ми зададе въпросите....ти си първата с която си писах и запознах.....и си първата която започна със въпросите На Горещия стол или... - Page 7 338824
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 18:41

И аз ще задам няколко въпросчета (може и да си ми отговаряла ама понеже не помня ще те питам пак)
1. Кога откри групата (година) и как (чрез познат или случайно попаднала на тях)?
2. Кой е любимеца ти от SS501 и кои качества харесваш у него?
3. Най-любима тяхна песен?
4. Какво би им казала ако имаше възможността да ги срещнеш лично?
5. В момента коя е любимата ти кпоп група?

Хайде онни ти си На Горещия стол или... - Page 7 3647
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 18:57

Веднага ти отговарям Ро На Горещия стол или... - Page 7 686422 На Горещия стол или... - Page 7 686422

1. Кога откри групата (година) и как (чрез познат или случайно попаднала на
тях)?Януари 2011г.
случайно търсих да гледам някой сериал във замунда и видях „Playful kiss” и ми
хареса снимката…след което като видях
Ким всеки път го гледах и си виках „Ох толкова е красив че чак ме дразни”

2. Кой е любимеца ти от SS501 и кои качества харесваш у него? Лидерът много ясно-първата ми корейска любов…………Усмивката
му, как танцува,тялото му –абе въобще визията му ,Перфектен е….. чуството му за
хумор(и той като мен го има и някои хора не могат да го разберат),упоритостта
му…и незнам всичко ми харесва във него

3. Най-любима тяхна песен? A Song Calling For You, Because
Im Stupid, Love Ya тези трите са


4. Какво би им казала ако имаше възможността да ги срещнеш лично? На Горещия стол или... - Page 7 585854 Че заради тях харесах Южна Корея и започнах да се
интересувам за всичко свързано със нея
На Горещия стол или... - Page 7 44536 повече нищо няма да им кажа за да не се изложа На Горещия стол или... - Page 7 44536
5. В момента коя е любимата ти кпоп група? Във момента най-много слушам Super Junior
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/16/2012, 22:20

Ето и няколко от мен:

1.Колко твои мечти са се сбъдвали?
2.Коя е най-смелата ти мечта?
3.От колко време си семейна?
4.На колко е малката?
5.Какво мисли мъжа ти за корейското? И как реагира на това, че харесваш сс?
6.Колко корейски филми си изгледала за сега?
7.Можеш ли да дадеш класация на любимите си корейски филми?
8.Можеш ли да дадеш класация на любимите си к-поп групи?
9.А класация на любимите ти актьори/актриси?
10.Можеш ли да мразиш?
11.А злопаметна ли си?
12.Кой е най-ранния ти детски спомен за който се сещаш?
13.А най-голямата ти беля?
14.Имаш ли брат или сестра?
15.Копала ли си на село На Горещия стол или... - Page 7 194985
16.Твой порок.

Надявам се да ти е било интересно На Горещия стол или... - Page 7 338824
Върнете се в началото Go down
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime1/17/2012, 08:06

1.Колко твои мечти са се сбъдвали?Всички успях до преди да родя.Сега имам други:..1.да отида до столицата Сеул. 2.Да доживея свадбата на детето ми На Горещия стол или... - Page 7 370170 но знам ,че когато много искам всичко постигам-обедила съм се във това....а имам още една по-бързо да науча корейският/за сега ми куца произношението/
2.Коя е най-смелата ти мечта?Да посетя Южна Корея На Горещия стол или... - Page 7 664246
3.От колко време си семейна?2 години
4.На колко е малката?1година и 7 месеца
5.Какво мисли мъжа ти за корейското? И как реагира на това, че харесваш сс? На Горещия стол или... - Page 7 593930 това ми е любим въпрос,всеки ме пита-ще съм доста изчерпателна от към отговора ми. На Горещия стол или... - Page 7 178521
Отначало нямаше нищо против ,почна да ми се смее какъв език съм слушала,после почна да ми викат със приятелите ни "ама ко им харесваш тия със малките п...и"/аз им отговарях"мене не ме интересуват тяхните...а и едвали ще има някой 1.80м. и да е със размера на тирбушонче.../после видя че,става още по сериозно и ми каза" е добре щом ти харесват,ти си гледай корейското ама гледай и малката На Горещия стол или... - Page 7 197358 а на мен няма да ми се караш за самолетите ми (той си прави самолети със ...незнам как се нарича абе да летят-това му е хобито) всеи си има хоби...мисля че така е редно не само единият да се занимава със нещо което обича ,а и двамата си имаме страст....после казах че ще уча корейски език-сама.Той каза"Еми щом си мислиш че, ще успееш ок...само малката да не проговори преди тебе На Горещия стол или... - Page 7 593930 "М/у другото първата корейска дума която малката каза е "РАЗКАРАЙ СЕ" На Горещия стол или... - Page 7 593930 и така мисля че продължава да се надява че ,ще се откажа от корейското като се върна на работа...но като цяло няма нищо против...даже и той харесва песента на SJ-SUPERMAN На Горещия стол или... - Page 7 593930 А ЗА НАШИТЕ МОМЧЕТА ...по едно време във фейса като ми влезе във страницата и като видя коментара ми за новият клип и песен на лидерът-вторият му албум.....е тогава малко изревнува На Горещия стол или... - Page 7 338824
6.Колко корейски филми си изгледала за сега?ох филми само един"В търсене на слона",но драми незнам изгубила съм им бройката отдавна
7.Можеш ли да дадеш класация на любимите си корейски филми?не прекалено много от тях харесвам,а и няма драма която да ми е за 2-3 място На Горещия стол или... - Page 7 122949
8.Можеш ли да дадеш класация на любимите си к-поп групи?1.ss501, 2.SUPER JUNIOR, 3.2PM, 4.MBLAQ, 5.BEAST 6.CNBLUE 7.2NE1
9.А класация на любимите ти актьори/актриси?е МНОГО ЯСНО ЧЕ НОМЕР 1 e KIM HYUN JOONG 2.IL WOO 3.LEE MIN HO
10.Можеш ли да мразиш?Мислех че мога ,даже бях сигурна че, мразя момичето което ми отне приятелките в у-ще,но след години се срещнахме във родилното,нейното бебче го бяха сложели при моето под лампата за жълтеница(тя роди на следващият ден ,след мен) и когато я видях че,е във стаята на момичето с което бяхме заедно във предродилната зала...първият момент незнаехме как да се държим ,но искам да кажа че когато родиш и държиш това сладко бебче във ръцете ти -ТО ТИ ПРОМЕНЯ ЦЕЛИЯТ ЖИВОТ,СТАВАШ ПО-ДОБРА...и разбрах че съм и простила или по-точно не я мразя ......мога да кажа че даден човек ми е неприятен и си му го казвам или показвам,но да мразя мисля че не,е ако някой направи нещо на детето ми ...няма да намери място във света от моята омраза На Горещия стол или... - Page 7 44536
Мисля че бях доста изчерпателна на този отговор...сори за което де,много приказвам
11.А злопаметна ли си?Да но за кратко,бързо ми минава...начинът ми на мислене не ми позволява да мисля зло за даден човек,защото съм на принципа -"дръж се с хората така както искаш те да се държат със теб"
12.Кой е най-ранния ти детски спомен за който се сещаш?когато мама ме остави при баба на село и я преследвах до спирката ,за да ме вземе със себеси...много плаках когато се качи във автобуса без мен...доста тъжен спомен е това - сигурно затова го помня
13.А най-голямата ти беля?мм.....счупих прозорецът на детската.....или не по-точно,когато се записах да тренирам бокс скришом от бащами....тогава бях наказана за един месец да не излизам.....ааааа нееее най-голямата ми беля е ,на 15 години си направих татос На Горещия стол или... - Page 7 44536 как ще забравя за това -това е най-голямата ми беля....още чакам татко да ми я маха със лазер На Горещия стол или... - Page 7 593930
14.Имаш ли брат или сестра?Имам по-голям брат Ивайло
15.Копала ли си на село Като малка,още като можеха да ме лъжат ДА На Горещия стол или... - Page 7 44536
16.Твой порок.....мисля че нямам,защото когато искам отказвам цигарите,а за алкохола все ми е тая дали ще пия или не...но имам вреден навик и той е че си гризя ноктите...но и тях ще ги откажа само да се върна на работа На Горещия стол или... - Page 7 898750
Много ти благодаря за въпросите ти ,много ми харесаха..както предупредих аз съм доста приказлива и се почвам да разпъвам локуми за да обясня по-добре....ако се сетиш за още някои моля заповядай...аз съм отворена книга
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime6/28/2012, 16:40

От понеделник 9.7.2012 ще задаваме въпроси на AmiraSalvatore. Надявам се да й задавате много въпроси и да се забавлявате с играта. Както знаете Ро има правото да не отговаря на някой въпроси, за това не се сърдете, ако не получите отговор.

Очакваме отговорите ти, Ро.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/8/2012, 18:15

Ще си пусна въпросите от днес, че да не ги забравим и да пропуснем седмицата на горещия стол за Амира.
1. Имаш ли брат/ сестра?
2. Кога се запали по корейското и азиатското?
3. Сама ли попадна или някой те зариби с музика и култура?
4. Как го възприемат родителите и приятелите ти?
5. Посочи ми няколко азиатски сериала, които са ти любими и ще гледаш с удоволствие отново и отново.
6. Посочи ли любими твои актьори/ актриси - азиатски и чужди.
7. А изпълнители?
8. Купувала ли си си нещо до сега на твоите любимци?
9. Имаш ли домашен любимец?
10. Какво бе първото ти впечатление от форума и хората в него?
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/9/2012, 16:41

Здрастиии и аз ще ти задам някой друг въпрос На Горещия стол или... - Page 7 628242026
1.Любимо ястие от българската ни кухня.
2.А имаш ли любимо ястие от азиатската и по-точно корейската?
3.Песен която скоро няма да ти се изпари от главата На Горещия стол или... - Page 7 760791
4.Филм който е докоснал сърцето ти - драма или игрален азиатски.
5.Имаш ли вреден навик?
6.А хоби към което си пристрастена и лесно не можеш да задгърбиш?
7.Обичаш ли да правиш планове или се носиш по течението?
8.В какъв стил се обличаш?
9.Имаш ли домашем любимец?
10. Злопаметна ли си?

Малко са разнородни, извинявам се за което На Горещия стол или... - Page 7 666279
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/9/2012, 21:07

Здравейте момичета! Започвам с отговорите...

1. Имаш ли брат/ сестра?
Имам брат по-малък от мен с 3 години
2. Кога се запали по корейското и азиатското?
Запалих се по корейското преди годинa и половина вече...
3. Сама ли попадна или някой те зариби с музика и култура?
Беше спонтанно. Една позната от фейсбук пускаше разни снимки на азиатци (и по-точнo снимки на Хьон Джунг) стана ми интересно какво толкова и харесват. Взех и се поразрових в интернет. След това влязох да чуя какви песни правят и първата ми корейска песен, която чух бе именно Deja vu на SS501. От първия ден до сега любовта ми към тях е толкова силна. След музиката започнах да се интересувам от културата им и от езика.
4. Как го възприемат родителите и приятелите ти?
Интересен въпрос. Родителите ми отначало бяха много учудени, защо съм започнала да ги слушам. Езика им бил странен. Аз им викам като не сте расисти защо говорите така за един народ, който с нищо не е по-различен от нас (с изключение на езика) и те ми отговарят, че им е странно. Абе всякакви неща, но след дълги разговори успях да им набия в главите, че това е нещото което харесвам и те трябва да уважават избора ми, а не да реагират по такъв начин все едно са супер странни. Сега дори с баща ми се поздравяваме с "Annyeong" всеки път като се видим хаха
5. Посочи ми няколко азиатски сериала, които са ти любими и ще гледаш с удоволствие отново и отново
Веднага казвам "Boys Over Flowers", "Playful Kiss", "Rooftop Prince", "Fondant Garden","You're Beautiful", "Big"
6. Посочи ли любими твои актьори/ актриси - азиатски и чужди.
Харесвам Lee Min Jung, Gong Yoo, Park Shin Hye, Shin Min Ah, Lee Min Ho, Kim Bum, Lee Jang Woo, Song Jong Ki, Song Ji Hyo, Kang Sora, Won Bin, Lee Dong Wook, Hyun Bin, Park Min Young, Yoon Eun Hye и да не забравя Jackie Chan! (много са но всички са ми любими). Естествено, че и от идолите които се изявяват като актьори харесвам нашите SS501, Suzy, Jinwoon, Jo Kwon, Jung Yong Hwa и Lee Hong Ki... От чуждите много харесвам Еди Мърфи, Крис Тъкър, Мартин Лоранс, Нина Добрев, Джесика Алба (Нямам много любими чужди актьори или актриси. В очите ми почти всичко е корейско.)
7. А изпълнители?
Има много чужди групи или изпълнители, които харесвам, но най-големите ми любимци са корейците. Имам очи само за тях, а предполагам се досещате коя група лежи на сърцето ми и ще остане там завинаги, нали?
8. Купувала ли си си нещо до сега на твоите любимци?
Ами не засега. Ако говорим за албумите, иначе имам неща, които сама съм си правила като например снимки, плакати и т.н.
9. Имаш ли домашен любимец?
Имам един оранжев котарак, а от няколко седмици вече си имаме и кутренце.
10. Какво бе първото ти впечатление от форума и хората в него?
Форума е невероятен. Пълен с цялата информация за групата. Радвам се че съм част от него. Отначало започнах да си пиша с Нуна. Тя бе така добра да отговори на всичките ми въпроси спрямо форума. Държа се наистина добре с мен. След това ме представи на вас с Роуз. Приехте ме и в екипа с добро сърце и се радвам, че се разбираме и можем да разчитаме една на друга. Всички са много добри и винаги готови да помогнат с каквото могат
Всички мембъри на този форум трябва да се чувстваме като едно семейство, защото ни свързва обичта към петима невероятни мъже. Впечатленията ми от всички са супер позитивни



Здравей и на теб Мишел...Минавам към твоите въпроси... На Горещия стол или... - Page 7 3647

1.Любимо ястие от българската ни кухня.
Тиквички в сос и Чушки с ориз (много обичам ориз)
2.А имаш ли любимо ястие от азиатската и по-точно корейската?
Ами не съм пробвала все още, но много бих искала да пробвам кимбап. Мисля да си направя някой път.
3.Песен която скоро няма да ти се изпари от главата
"Mich’in teut twineun kaseum unmyeongch’eoreom iruji mothaettdeon ap’eun sarangch’eoreom
eodieseonga pon deunthan neoeui tu nune pich’in nae moseup" Няма шанс да ми излезе от ума!

4.Филм който е докоснал сърцето ти - драма или игрален азиатски.
"Heaven's Postman" с участието на Джеджунг <3
5.Имаш ли вреден навик?
Стоя до късно на компютъра да гледам драми хахаха
6.А хоби към което си пристрастена и лесно не можеш да задгърбиш?
Мисля, че нямам
7.Обичаш ли да правиш планове или се носиш по течението?
Зодия близнаци съм и обичам и по двата начина. Понякога съм в настроение за приключения и се оставям течението да ме носи, но понякога нещата изискват предварително планиране. Държа винаги нещата да се правят както трябва
8.В какъв стил се обличаш?
Girly както му казват...Като по-млада съм минала през какви ли не стилове, но тези периоди отминаха
9.Имаш ли домашем любимец?
Оранжев котарак и едно малко кутренце
10. Злопаметна ли си?
Вече остарях и наистина започнах много да забравям хаха
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/28/2012, 20:33

От понеделник 30.7.2012 ще задаваме въпроси на Seren. Надявам се да й задавате много въпроси и да се забавлявате с играта. Серен, имаш право да не отговаряш на някой въпроси, стига да не ти харесват или да са прекалено лични за теб.

Очакваме отговорите ти.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/30/2012, 23:33

Серен, играта ти започна и май на мен се пада честта да ти задам първа въпроси.
1. Как се сблъска с SS501?
2. А с кпоп как се запозна?
3. Изброи любими групи азиатски и други.
4. Любимият ти филм е?
5. Любимият ти сериал?
6. Имаш ли домашен любимец и как се казва?
7. Посочи игачка от детството си, с която не си се разделяла.
8. Тренираш ли нещо?
9. Готвиш ли вкъщи?
10. Как прекарваш свободното си време?
Върнете се в началото Go down
Seren
Seren
ThanKYU Fan Club

ThanKYU Fan Club
Брой мнения : 81

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/31/2012, 10:48

1. Как се сблъска с SS501? Отговор на този въпрос ще намерите във втори въпрос.
2. А с кпоп как се запозна? Венелинка (Лини) ми показа клип на лидера ("Break down") и се влюбих в него, след това почна да ме зарибява с Плейфул Кис и след това по SS501. От там, аз почнах моето откриване на нови групи и в последствие, зарибих Вени по SHINee На Горещия стол или... - Page 7 370377
3. Изброи любими групи азиатски и други. SS501, SHINee, SNSD, Poets of the fall, Evanescence.
4. Любимият ти филм е? Властелина на пръстените
5. Любимият ти сериал? Двама мъже и половина и Всички мразят Крис
6. Имаш ли домашен любимец и как се казва? Имам си куче. Казва се Рокси.
7. Посочи игачка от детството си, с която не си се разделяла. Едно сиво, грозно кученце. Когато кастрирах (Не аз, де) кучето ми, го поставих до нея, за да може Рокси да оздравее по- бързо. За съжаление от анестезията не и беше добре и направи цялата играчка в повръщано...и аз трябваше да я изхвърля.
8. Тренираш ли нещо? Обичам да яздя, да карам колело, да плувам....но този мързел ме спира На Горещия стол или... - Page 7 918427
9. Готвиш ли вкъщи? Да! Даже бих искала да се похваля. Вчера направих картофени розички На Горещия стол или... - Page 7 918427 На Горещия стол или... - Page 7 2gv21hh
10. Как прекарваш свободното си време? Повечето време, седя на компютъра. Е.. от както спрях да работя. Яздя, излизам с Вени и други приятелки, Пиша си с вас, слушам Кпоп На Горещия стол или... - Page 7 475896
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime7/31/2012, 21:41

Да се включа и аз, че докато се сетя съм изпуснала Ро... Сега да не взема да изпусна и Яни, че направо съм за бой... Не съм посещавала този сектор от толкова много време...

1. За какво не ти остава време напоследък?
2. Какво винаги забравяш?
3. Без какво не излизаш от вкъщи?
4. Какво би те накарало да се влюбиш от пръв поглед?
5. Какво правиш, когато ти е скучно?
6. Как се забавляваш?
7. Каква беше детската ти мечта?
8. Обичаш ли да спиш?
9. Какъв алкохол обичаш да пиеш?
10. Каква храна обичаш да ядеш?
11. Има ли нещо, което мразиш да правиш?
12. Какво никога не би работила?
13. Какво означава името ти?
14. Имаш ли си псевдоним?
15. Кога плака за последно?
16. Смяташ ли, че всеки получава каквото заслужава?
17. Направи една четка на Лини - с какво тя заслужава да е твоя приятелка?
18. Как се запознахте с нея?
19. Какво не би простила?
20. Как се приспиваш?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Seren
Seren
ThanKYU Fan Club

ThanKYU Fan Club
Брой мнения : 81

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/1/2012, 17:49

1. За какво не ти остава време напоследък? Не че не ми остава време...по -скоро, не ми остават пари да яздя.
2. Какво винаги забравяш? Ключовете ми На Горещия стол или... - Page 7 234593
3. Без какво не излизаш от вкъщи? Ключове, телефон, пари.
4. Какво би те накарало да се влюбиш от пръв поглед? Ако момчето пред мен е русо със светли очи и има страхотен глас и обноски.
5. Какво правиш, когато ти е скучно? Пея
6. Как се забавляваш? Като излизам с приятели, като се грижа за животни и като танцувам.
7. Каква беше детската ти мечта? Да стана световен шампион по конна езда.
8. Обичаш ли да спиш? О, да!
9. Какъв алкохол обичаш да пиеш? Мартини, Бакарди Бризър
10. Каква храна обичаш да ядеш? Азиатска
11. Има ли нещо, което мразиш да правиш? Да мия чинии, да мия прозорци, да се самобичувам
12. Какво никога не би работила? Винаги съм казвала, че няма срамна работа, но никога не бих се занимавала с нелегален бизнес или проституция.
13. Какво означава името ти? "благодат"
14. Имаш ли си псевдоним? Рейни, Атина.
15. Кога плака за последно? Онзи ден
16. Смяташ ли, че всеки получава каквото заслужава? Определено, да.
17. Направи една четка на Лини - с какво тя заслужава да е твоя приятелка? Тя си знае, че я обичам. Много е наивна и винаги ми е било мило за нея.
18. Как се запознахте с нея? В девети клас. Хич не се харесвахме На Горещия стол или... - Page 7 918427
19. Какво не би простила? Предателство. Ако някой нарани близките ми.
20. Как се приспиваш? Като си гушна кучето
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/1/2012, 17:55

Такъв бой ще ядеш...Я сега ми отговори защо ме смяташ за наивна? ЛОЛ...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
Seren
Seren
ThanKYU Fan Club

ThanKYU Fan Club
Брой мнения : 81

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/1/2012, 17:57

Имам право, да не отговарям на въпроси. На Горещия стол или... - Page 7 918427 Искам адвокат.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/1/2012, 22:03

Сега започвам отново с въпросите, подобаващо време като за мен...

1. Сладко или солено?
2. Топло или студено?
3. Със или без?
4. Ден или нощ?
5. Разум или чувства?
6. Море или планина?
7. Куче или котка?
8. Човек или звяр?
9. Книга или филм?
10. Пъстро или едноцветно?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Seren
Seren
ThanKYU Fan Club

ThanKYU Fan Club
Брой мнения : 81

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/2/2012, 09:02

1. Сладко или солено? Сладко
2. Топло или студено? студено
3. Със или без? Със
4. Ден или нощ? Ден
5. Разум или чувства? чувства
6. Море или планина? море
7. Куче или котка? куче
8. Човек или звяр? звяр
9. Книга или филм? книга
10. Пъстро или едноцветно? пъстро
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/2/2012, 09:43

Днес малко по-рано, ще се включа На Горещия стол или... - Page 7 918427

1. В какво се изразява твоята женска суета?
2. Какъв трябва да бъде женския маникюр?
3. Каква беше най-скучната среща в живота ти?
4. Как си представяш идеалната почивка?
5. Вампир или елф?
6. Опреличи се на анимационен герой или герой от приказка?
7. Каква магическа сила искаш да притежаваш?
8. В какви граници трябва да се простира еманципацията на жената?
9. Ако можеше да си избереш в коя страна да се родиш, в коя би си избрала?
10. За какво най-често се сърдиш на приятелите си?
11. Имаш ли си голяма мечта?
12. Как може да те впечатли един мъж?
13. Имаш ли си личност, която те вдъхновява?
14. Любим сезон?
15. Би ли определила себе си за интернет пристрастена?
16. Какви са твоите пороци?
17. С какво те отблъсква от пръв поглед един човек?
18. Какви са най-силните ти черти?
19. Обичаш ли люто?
20. Имаш ли си запазен знак?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/5/2012, 17:07

Серен, чакаме отговорите ти на въпросите и с това приключва участието ти на горещият стол. Благодарим ти, че участва в играта.
От утре въпросите си може да задавате на Linny.
Надявам се да се забавляваш в играта, Лини. И не забравяй, че имаш правото да не отговориш на даден въпрос
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/6/2012, 16:41

В очакване съм тогава :)
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime8/6/2012, 22:02

1. Каква искаше да станеш като малка?
2. Имаш ли брат/сестра?
3. Как се сблъска с Азия и азиатското?
4. Посочи любим актьор/актриса от световното и източното кино
5. Имаш ли други любими групи освен SS501? Кои са те?
6. Скачала ли си с бънджи? А би ли скочила?
7. За какво мечтаеш сега?
8. Любима храна?
9. Къде би искала да живееш, в коя държава и защо?
10. Има ли нещо, за което си мрънкала адски много на родителите си и какво е било то?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 7 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-