Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Какво ще направите ако...?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime8/31/2010, 20:13

тази игра я видях от quainte и се радва на голям интерес ... дано и тук да е така

Какво ще направите ако .... и следва една хипотетична ситуация,свързана със SS501 или някое от момчетата....след като отговорите какво бихте направили в дадената ситуация,поставяте нова за следващия :)

Аз започвам:

Какво ще направите ако вървейки по улицата се блъснете в Kim Kyu Jong?
Върнете се в началото Go down
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime8/31/2010, 20:40

Наистина ще се учудя... Какво ще направите ако...? 866758 Ще потъркам очи и ако още е пред мен, ще отида при него и ще поискам автограф (първото, което ми хрумва, за да го заговоря...), а също ще се опитам да го поканя с мен на кафе (банално, но от опит глава не боли...) Какво ще направите ако...? 688934

Какво ще направите, ако получите като награда билет за един концерт на SS501?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime8/31/2010, 21:32

Ще отида без да се замислям, а след концерта ще се опитам да се шмугна зад сцената и да се запозная с тях Какво ще направите ако...? 475896
Какво ще направите, ако отидете на почивка и заседнете в асансьора на хотела с Парк Джун Мин?
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime8/31/2010, 21:47

хах интересно ......Ще опитам да създам интересен и запомнящ се разговор,след който да има и продължение извън асансьора ;Д ... обожавам модата и ще се опитам да подхвана разговора в тази посока ...ако съм все още жива накрая ще го попитам дали е отседнал тук и за колко време...и дали иска някой път да се видим в ресторанта на хотела...например ;ДДД хаха ок спирам с фантазиите ;Д

Какво ще направите ако имате връзка с Ким Хьон Джунг и го видите как се целува с друго момиче...?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime9/1/2010, 01:27

Бой и за двамата. Зависи... В какво настроение ще ме хване и какво ще си помисля... Може да му се размине боя, може би дори няма да му кажа, че съм го видяла, ще се направя на пас и ще флиртувам явно с Дже Джунг, за да му е тъпо. Какво ще направите ако...? 874372

Какво ще направиш, ако беше едно от рисуваните момичета от Baby Jun в Сингапур?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime12/17/2010, 09:15

Ще се зарадвам много,въпреки че няма да е най-хубавата рисунка,но важен е жеста и това,че се е пробвал,даже ще си я кача в рамка :Р

Трябва да събудите Park Jung Min от сън Какво ще направите ако...? 475896 Как бихте подходили към тази много трудна (според мен) задача? Какво ще направите ако...? 84533
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime12/17/2010, 11:13

Хм... Много нежно и внимателно ще започна да му говоря като на малко дете... Никакви сътресения, груби разтръсквания, дърпане на завивките и прочие, за да не будим звяра в него... Какво ще направите ако...? 593930


Какво ще направите, ако вие бяхте 100 000 последвал Бебо и получавате наградата?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
beti.1986
beti.1986
Triple S

Triple S
Брой мнения : 25

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime4/11/2011, 08:41

Ще припадна два три пъти,а после като дойда на себе си ще се насладя на наградата си.
Какво ще направите ако сте насреща със Park Jung Min?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 21:15

Ха ами най-важното-ще се държа естествено и няма да се засрамя,а право в очите ще му кажа,че мнгого го харесвам Какво ще направите ако...? 370377 Ще го изслушам и ще споделя с него нещо,което никой не знае,за да си имаме и ние някоя тайна :) Е сто процента ще съм доста нервна все пак това няма да е обикновена среща,не с кой да е а с Park Jung Min.


Какво ще направите,ако Heo Young Saeng ви види за пръв път и ви каже,че това е любов от пръв поглед ?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 21:22

Ще му предложа да пием по бира и да се разберем като мъже. Какво ще направите ако...? 593930 Шегувам се, но не за бирата.....Ще поговорим и ако ме впечатли ще си помисля. Който и да ми се обясни в любов без да ме познава няма да получи желания от мен отговор.
Какво ще направиш ако имаш на разположение 1 час с любимата си звезда.
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 21:32

Ще се поинтересувам за това какъв е той в истинският живот,а не само пред камерите.Е аако има желание ще го помоля да ми изпее любимата песен и естествено няма да лъжа ще си поискам снимчица! :) Но ще искам да разбера какъв човек е.

Какво ще направите,ако лубимият ви певец ви покани да участвате в негов клип?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 21:43

Ще се съглася,но първо ще попитам защо точно аз и може би ще предложа по-добър вариант от мен,аз съм съгласна да присъствам само снимките.

Какво ще направите ако срещнете Бейби Джун докато разхожда Чоко и тя започне да си играе с вас?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 21:56

O ами ще се заиграя с нея,много обичам кученца :) Даже може и Бейби Джун да заговоря и така да разбера повече за Чоко от него ;)

Какво ще направите,ако видите,че Бейби Джун е заобиколен от луди фенове и той изведнъж ви помоли за помощ-да го "спасите"?

Какво ще направите ако...? Hyung+jun%27s+dog+choco
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 22:02

Оооо винаги съм искала да отговоря на такъв въпрос: Бих си проправила път в тълпата,на всякаква цена,бих го дръпнала за ръката и да побягна с него,но съм сигурна,че ще има някоя луда фенка,която също ще го дърпа за ръката,не искам да прибягвам към сила, но за да го спася бих направила всичко. Бих изиграла и сценка,че припадам,тогава вниманието ще е насочено към мен и това дали съм добре и той ще може да се спаси от тях и след като Бейби се освободи от тях,ще се съвзема бързо :Д

Какво бихте направили ако без да искате блъснете колата на своя любимец?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/13/2011, 22:13

Ох ами първото,което ще направя е мило и спокойно да се извиня,след което ще поискам аз да платя щетите,все пак аз съм виновната в случая.Но в никакъв случай няма да тръгна да го нападам и да казвам,че той е виновен,за да се правя на по-интересна.Ще се справим със ситуацията мирно и тихо. :)

Какво ще направите,ако се окаже,че в самолета седите точно до вашия любимец,а и той ви се усмихва мило?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 07:28

Лол, сигурно ще започна да се червя като домат.. :D
Ще отида до тоалетната да си измия лицето и да се опитам да събудя,
а пък после като се върна ще го попитам дали наистина е той и ще завържа разговор!
А и ще се надявам полета никога да не свършии!!!


Какво ще направите, ако сте в магазин и искате да си купите нещо, но и един от момчетата също го иска? Бихте ли отстъпили?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 15:46

Няма да отстъпя,особено ако първа съм го видяла и съм се насочила към него,а имам голяма нужда от нещото.Ще видим може пък той да отстъпи :) Но,ако той го иска толкова силно,а пък аз нямам непременната нужда от нещото-тогава мога и да се замисля(ако ми изпее една песен-ще му го дам) Какво ще направите ако...? 370377 Хаха много интересен въпрос :)

Какво ще направите,ако танцувате в дискотека и изведнъж някое от момчетата ви покани на танц,без дори вие да сте го забелязали,че е там?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 16:15

I can't dance... И с емблематичните движения от песента ще се изнеса от дансинга... Какво ще направите ако...? 918427

Какво ще направите, ако Джунг Мин ви удари шамар?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 16:30

Уау много мразя мъже,които упражняват един вид насилие върху жени,независимо дали те са ми любимци или не. И отговора ми е,че непременно ще му го върна! :) Ама да се надяваме това никога да не се случва.
С риск да се повторя искам да те попитам същият въпрос, Lollipop?Kaкво би направила ти в такава ситуация?

Какво ще направите,ако момчетата ви объркат с тяхна почитателка,която не са виждали,но с която постоянно контактуват и сега виждат за пръв път(т.е виждат вас Какво ще направите ако...? 608526 )
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 16:42

Амиии.. ще се зарадвам и може би за момент ще се преструвам, че съм онова момиче, но накрая ще си призная. Само се надявам да не се разсърдят. Какво ще направите ако...? 918427

Какво ще направите, ако си чатите с някой и решите най-накрая да се срещнете, и когато отидете на мястото на срещата, интернет-френда ви да е някои от момчетата? Ще имате ли смелостта да отиде или...?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 16:51

Ще отида,защото тук се е намесила съдбата-аз няма да знам,че това всъщност е някой от момчетата,но щом сме толкова добри чат-приятели,значи и на живо ще сме страхотни. :)

Какво ще направите,ако сте на концерт на момчетата и има томбола,от която победителя се качва на сцената и изпява с момчетата любимата си тяхна песен-и тази томбола я печелите вие?Ще се качите и ще запеете,нали? Какво ще направите ако...? 475896
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 16:57

Ще изляза, но съм убедена, че няма да се сетя и дума от текста... Ще бъде голям резил... Надявам се Кю или Мин да са близо до мен, те ще ми помогнат...
На въпросът, отправен към мен... Не зная защо го насочваш конкретно към мен, дали защото той ми е личната слабост... Какво ще направите ако...? 5321
Но ако Джунг Мин ми удари шамар... Не съм се замисляла... Сигурно чисто по инстинкт ще го ударя и аз и ще се моля наум да не ми върне шамара... А после няма да има развод, просто ще си го търпя, докато не ме убие...

Какво ще направите, ако излезеш на среща с Бебо, той ти купи къща и след това ти каже, че няма да се среща повече с теб, но ти трябва да му платиш къшата....
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 17:10

Въпроса за Мин го насочих лично към теб,не защото знам,че ти е слабост,а защото много ми хареса въпроса и исках да знам,какво би напрвила ти,защото нямаше как да разбера,тъй като ти го зададе,а ми беше интересно?

Ако Бебо ми купи къща,после ме зареже и си иска парите,просто ще наема адвокат и ще си държа на къщата,но няма да му дам пари.А може и Бебо да се размисли,но тогава не знам дали аз ще го искам вече. Какво ще направите ако...? 918427

Какво ще направите,ако Мин ви срещне по улицата и ви каже,че много харесва стайлингът ви и иска да го облечете,за да се види и да разбере дали ще му хареса?
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 17:21

Оу......само това чакам....да се приготвя за яко ходене по магазините и много много дрехи ;Д...със сигурност ще бъде изключително забавно ....

какво ще направите ако.....разберете, че ....Кю ви е брат ;ДДД
( ок ...не знам откъде дойде..но все пак) ;ДД
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime5/17/2011, 17:31

Леле, леле Какво ще направите ако...? 37064 (към него) - Къде ще живеем у нас или у вас, за да се опознаем по-добре и кога ще ме запознаеш с приятелите си, нали се сещаш онези от SS Какво ще направите ако...? 55443

Плачеш на улицата безутешно и в един момент някой те пригръща и започва да те утешава, разбираш че това е Кю, какво би направила?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Какво ще направите ако...? _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Какво ще направите ако...?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-