Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Какво ще направите ако...?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime8/31/2010, 20:13

First topic message reminder :

тази игра я видях от quainte и се радва на голям интерес ... дано и тук да е така

Какво ще направите ако .... и следва една хипотетична ситуация,свързана със SS501 или някое от момчетата....след като отговорите какво бихте направили в дадената ситуация,поставяте нова за следващия :)

Аз започвам:

Какво ще направите ако вървейки по улицата се блъснете в Kim Kyu Jong?
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/13/2011, 09:05

Е това ме заби :D Ами ще се наложи да се каже истината,но ще се опитам да я кажа така,че да смекча малко обстоятелствата .
Моят въпрос:Нещата се завъртат и ти си новата приятелка на любимеца си от SS501,но родителите му не те одобряват и настояват да скъсате.Иии тук влиза драмата тип BOF-заплахи,гадости от страна на майката,номера...Ще се откажеш ли от него?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/13/2011, 09:43

Котките никога не падат по гръб... Няма да се откажа от него... Ще си правим мръсни номерца...

Ако трябва любимеца ти направи серенада под балкона, коя песен ще искаш да ти изпее (не е задължително да е от репертоара на момчетата, питам по принцип)?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/13/2011, 14:38

Сигурно ще поискам от Лидера да ми изпее Please,но не съм сигурна дали няма да припадна докато той пее :Д

Какво ще направиш,ако си пишеш в интернет с нов приятел-чужденец(когото не познаваш лично),той поиска да се запознаете и се окаже,че това е любимецът ти?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/13/2011, 15:34

Кеке, ще полудея от щастие, но ще се опитам да запазя спокойствие и ще го попитам "Изглеждаш ми познат? Да не сме се срещали преди?" ... това би било невероятна реакция Какво ще направите ако...? - Page 3 593930


Какво ще направиш, ако сте избрана да наредите членовете на SS501 в класацията по-по-най.. обаче те ще са пред вас показвайки уменията си и таака как бихте реагирали при всичките тези хубостника на едно място?! Какво ще направите ако...? - Page 3 305739
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/13/2011, 16:54

Ще застана точно пред тях, ще ги погледна в очите и после ще ги подредя в класацията.

Какво би направила ако както се разхождаш по улиците на Сеул и на главатати ти падне саксия и ти припадаш. Когато се свестяваш в болницата пред се оказва твоя любимец и заппочва да ти се извинява.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/13/2011, 17:37

Ще кажа "Ауу, това болеше" и вместо с думи, да ми се извини като ми попее малко.

Как ще реагираш на следната ситуация - Твоите родители ти уреждат брак, ти се дърпаш и прочие, а кога идва момента да се запознаеш с бъдещият ти мъж и роднините му, това се оказва твоят любимец.
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 07:19

Е,първо ще ги разцелувам моите :D Иначе ще си дам малко време да го опозная,а и той мен,и после (ако и след като го опозная продължавам да си го харесвам,в което съм сигурна де) няма мърдане-сватба ще има xD

Какво ще направиш,ако най-добрата ти приятелка замине за Корея и след време ти съобщи,че е срещнала любовта на живота си.Кани те на сватбата си и какво виждаш-младоженеца е любимеца ти.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 13:17

Оле, колко кофти история... Не зная... Ще се правя на луда - не зная кой си, не те познавам и съм за малко. А тя, изглежда няма да ми е толкова добра приятелка, след като е откраднала моята мечта за щастие... Така че след това ще си играем без правила, под мотото целта оправдава средствата и нека видим колко истинска може да бъде една любов... Какво ще направите ако...? - Page 3 601113

Какво ще направиш, ако си си купил продукти на JN Cosmetics и почелиш ВИП билет за среща с Джунг Мин на място уречено за раздаване на автографи (като теб ще има поне още 149 също с билет за автограф)... Трябва ти само около 2000 лева за билет за отиване и връщане до Корея... Твоят план за действие? Ще идеш и как?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 17:24

Ще събера парите и ще отида:такава възможност се пада веднъж в живота,а за по-натам не знам.Тъй като съм креативна личност ще мисля на място.По-скоро преди да стигна ще се опитам да се свържа с някой българин,който живее там(не може да няма никой или някой студент)и да го помоля да ми помогне с езика,къде да се настаня и такива неща.Все пак сме сънародници Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 А като отида за автографа,то е ясно,че ще съм една от многото чакащи,но ще нося цвете Какво ще направите ако...? - Page 3 968736 и ще се бутам,не знам за корейките,но аз ще се опитам да бъда възможно най-нахална(защото мисля,че само така ще се справя с конкуренцията),пък и аз имам едно предимство(чужденка съм и най-вероятно ще се "набивам на очи") Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 И когато Мин ме забележи,докато ми дава автограф,ще го попитам коя е неговата любима песен и дали ще е възможно да я изпее на многото си почитателки като подарък..........може и други неща да го питам,зависи от това дали той ще бъде заинтересуван? и така май много се постарах с отговора пак... Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Нуна,благодаря за приятния замислящ въпрос Какво ще направите ако...? - Page 3 968736



Какво ще направиш,ако спечелиш награда да направиш дует с едно от момчетата:ти на английски,той на корейски?Ще пееш ли?Кое ще е момчето(може и да не е любимецът ви)?А и песента трябва да е с музиката на една от техните песни,обаче вие трябва да си изберете коя?И така коя ще е музиката,на коя песен?И за какво ще се пее в текста? Какво ще направите ако...? - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 19:37

Аз не мога да пея, ще ми е мн трудно, но ще приема това предизвикателство... Та, защото ще е мн трудно и мъчително, ще си избера Кю за дует. Той ще е търпелив с мен, ще ми помага без да изпада е нервна криза... Опасявам се, че Мин по някое време би ме убил, затова предпочитам Кю...
А за песен, Хриса, мн ме затрудняваш... Ще Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Мисля, че ще е "Because I'm stupid"...

Представи си, че имаш само един родител и той отива на екзотична екскурзия в Азия и се връща с нов съпруг/съпруга и ти води доведен брат - Хо Йонг Сенг... После? Какво ще направите ако...? - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 19:52

Този въпрос ми е минавал през ума,честно казано. Ще си паснем идеално,ние сме направо като брат и сестра и двамата сме толкова тихи, ще се разбираме само с поглед без думи :Р Ще го карам да ми пее всяка вечер, ще му звъня през 30 минути,ще ме омрази, няма да има такава любов към доведен брат. Разбира се,ще искам да ме запознае с всички останали момчета и да ги доведе в нас :Д Ако не хващаме самолета и ме води в Корея :Д Но много ще си го обичам и гушкам :) Такъв тих брат е просто мечта :) Пък и аз винаги съм искала да имам по-голям брат,така че това ще е като сбъдната мечта.

Какво ще направите ако си караш колело, но нещо си се заплеснала и минеш през крака на Лидера и той се ядоса?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 21:26

О,Жу страхотен въпрос!
Ами той Лидера като избухне сигурно няма да има равен,но не е познал.Аз ще си му се извиня съвсем спокойно и ще му кажа,че никога не бих направила нарочно нещо подобно.После ще го попитам да не е контузен нещо.А щом като е ядосан ще го изчакам да се поуспокои и ще го изслушам как крещи,а после и той на свой ред ще се извинява Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Какво ще направите ако...? - Page 3 918427

Какво ще направите,ако си вървите по една от улиците на Сеул вечер и изведнъж усетите,че ви следи някой и този някой е откачен перверзник.Вие викате за помощ и изведъж се появи вашия спасител-Бебо.Те започват схватка шамари,юмруци........Какво ще направите?Ще се хвърлите ли в боя да помогнете на Бебо?А после вие сте уплашени да вървите по улицата сами-какво следва? Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Какво ще направите ако...? - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/14/2011, 21:49

Тази абсурдна ситуация има и абсурден отговор - по-скоро ще се стъписам, а не след дълго ще извадя телефона да ги запиша как се бият... а после ще го утешавам колкото е необходимо.

Както си вървите по улиците на Сеул, виждате момче да плаче на една пейка, приближавате се и о чудо - това е Джунг Мин. Какво ще направите и как бихме го утешили?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/15/2011, 18:15

Ще му кажа, че неговата кожа е по-хубава от моята, а след това ще му изпея и изтанцувам песничката за мечето семейство от 'Full House'. Какво ще направите ако...? - Page 3 593930

Какво ще направиш ако се озовеш в претъпкан автобус и видиш под качулката и слънчевите очила, че мъжът пред теб е Хьонг Джун?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/20/2011, 06:16

Мисля да запазя спокойствие, защото ако издам вълнението си, всички ще го разпознаят и ще стане мазало... Просто ще сляза по него и ще помоля за автографче и снимка, ако има настроение за такава... Какво ще направите ако...? - Page 3 88515

Напишете сюжета на видеоклипа на Rainy Heart, такъв както бихте искали да бъде...

ПП-Пламс, уникален начин да разсмееш Мин, мисля, че ще му се отрази добре, най-много и той да стане да потанцува с теб... Какво ще направите ако...? - Page 3 593930
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/28/2011, 05:14

Лоли,супер въпрос.Такаам (да си развихря фантазията xD) Представям си го като уличен музикант.Започва да вали,той поглежда първо към небето с премрежен поглед,после тъжно към земята и започва да свири песента.Хората бързо го подминават,бягайки от дъжда,но той продължава съвсем спокойно.Както и в оригиналния клип бих използвала спомени с момичето му.По някое време малко момиченце,цялото подгизнало от дъжда ще спре за секунди да послуша песента му,ще му се усмихне и ще му пусне няколко вона.След като приключи с песента въздъхва тежко-тежко и казва "It’s raining….Maybe I’m crying again.." и точно в този момент ТЯ минава забързана покрай него без да му обърне и грам внимание,а той (следейки я с поглед):"Hey..U hear me? My heart ..Rainy heart…."
Такаам,представи си,че ставаш суперзвезда в областта,в която най-много те бива.SS501 са заедно и искат да работят с теб,но ти имаш договор с други и не можеш да се отметнеш.Как ще постъпиш?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime6/28/2011, 08:32

Гейбриъл, харесвам твоята история за клипа... Мн брутална... Какво ще направите ако...? - Page 3 801332

Ми това е яко, да не можеш да работиш с тях, защото си мн зает... точно в стила за суперзвезда в дадена област... Мисля, че разочарованието ни ще е общо... Но, сори за този път, момчета, какво ще кажете да идем да пийнем соджу и да обсъдим следващия си проект заедно... Какво ще направите ако...? - Page 3 30839 Няма шанс да откажат, съвместната работа и ореола на суперздезда правят чудеса....

Вече си е Сеул, мечтата ти се е сбъднала... Ще си там две седмици, като за ваканция... Твоят любимец няма планувани изяви, но не е заминал извън страната... Ще го търсиш ли и как?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/5/2011, 15:36

ами имам ли възможност да намеря някой от тях ще го направя

Какво ще направите ако лидерът ви хареса за негов клип но сцените ще са само интимни и голи Какво ще направите ако...? - Page 3 918427 Какво ще направите ако...? - Page 3 338824
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/5/2011, 16:31

Ами....той никога не би се решил и никога не би приел такава режисура за негов клип....но...все пак... Колкото и да го обичам... ще откажа... ;р не обичам да показвам и демонстрирам голота и не си падам по такива неща..... ако толкова много ме иска в клипа си, ще се измисли нов сценарии....

---

какво ще направите ако... сте известна корейска знаменитост.... и любимецът ви от SS501 ви споменава като най-лошата изпълнителка, която е слушал ;ДД
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/5/2011, 17:22

Ще му се усмихна леко издразено и ще му направя комплимент.Най-вероятно и ще му кажа,че ще поработя върху проблема си.Иначе ако не е от някоя банда,която ми харесва може и да го навея де :D
Какво ще направите,ако започва риалити-най-мащабното в БГ.Включват се всякакви всенародни звезди-мъже.Любимеца ти също взима участие.По регламент той трябва да избере от еди-колко си момичета,избрани чрез кастинг и ти си една от тях.Какво ще направиш/кажеш,за да го впечетлиш?
Върнете се в началото Go down
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/27/2011, 07:43

Ами ще му кажа нещо на родният ми език ....той едвали го е чувал и си мисля че ще се впечатли Какво ще направите ако...? - Page 3 593930 поне ще му привлека вниманието с българският Какво ще направите ако...? - Page 3 712109 :)

Какво ще направите,ако сте на екскурзия в планината и изведнъж Какво ще направите ако...? - Page 3 192543 виждате групата на кънпинк,а започва да вали един голям порой дъжд.....ще помолите за подслон Какво ще направите ако...? - Page 3 585854 Какво ще направите ако...? - Page 3 898750 или ще хукните да бягате за да не се намокрите Какво ще направите ако...? - Page 3 165900 ?

ПП.Друго неможах да се сетя тази сутрин :(
Върнете се в началото Go down
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/27/2011, 16:20

Ако дъждът е наистина много силен бих помолила за подслон едвали ще ме отпратят. В началото не бих започнала да говоря,че съм голяма тяхна фенка а бих казала нещо за времето ,че така заваляло изведнъжи чак след това .А на другият ден бих им занесла торта ,която сама съм направила за благодарност.
Какво бихте направи ли ,ако сте пред голям хипермаркет в Сеул и някакво момче минава покрай Вас и двете торби които носи се късат след което всичко се изсипва на земята.Вие започвате да му помагате да си събере нещата и чак накрая забелязвате че това е Kim Hyun Joong?(съжелявам ако е тъпо ,но само това се сетих Какво ще направите ако...? - Page 3 99744518)
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/27/2011, 17:48

Е, супер си е въпроса.Иначе отговора-не бих издала вълнението си, понеже най-вероятно му е писнало от луди и истерични фенки.Ще му помогна и когато се изправим ще му подам ръка, представяйки му се.
Какво ще направиш,ако отидеш да следваш в Сеул и в университета учи любимеца ти, на когото е омръзнала цялата дандания около него и иска да започне спокоен живот?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/27/2011, 20:27

Ще го гледам отдалеч първоначално, ще ходя по него, ще съм като тиха сянка... Определено все някъде ще се спънем един в друг и ще ме види по някое време, ако му се залепя като дъвка, веднага ще му стана гадна от пръв поглед, щом му е писнал светския живот... Ще пасувам по отношение на любовта и свалките... Просто ще съм му сянка...

Кой би избрал, ако ти си на мястото на момичето от мини драмата на SS501 направана с пените от Solo colection?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime7/30/2011, 08:15

Kim Hyun Joong естествено , представен като лошото момче.
Какво ще направите ако...? - Page 3 124672471839Какво ще направите ако...? - Page 3 124672471835
Как ще се държиш ако имаш честта да се запознаеш лично с SS501?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Какво ще направите ако...? - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Какво ще направите ако...?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-