Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Какво ще направите ако...?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime8/31/2010, 20:13

First topic message reminder :

тази игра я видях от quainte и се радва на голям интерес ... дано и тук да е така

Какво ще направите ако .... и следва една хипотетична ситуация,свързана със SS501 или някое от момчетата....след като отговорите какво бихте направили в дадената ситуация,поставяте нова за следващия :)

Аз започвам:

Какво ще направите ако вървейки по улицата се блъснете в Kim Kyu Jong?
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 17:35

Веднага бих се усмихнала и даже бих забравила за какво съм плачела. Ще му благодаря и ще искам да му се отблагодаря като го заведа на лунапарк да ядем захарен памук :)

Какво бихте направили ако... Мин докато си прави балонче с дъвката си,тя залепне в косата ви и се омотае и трябва да прибегнете към драстични мерки. Как бихте реагирали?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 17:52

Да умреш ли искаш?? Какво ще направите ако...? - Page 2 907741 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427
Ние, ако достигнем до драстични мерки..
после ще му иска да не се е раждал, много го харесвам, но ако го направи!... Какво ще направите ако...? - Page 2 826482

Какво бихте направили, ако намирите нечий портфейл и хоп ... на Джун Мин?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 18:09

Ще му го върна с такава пленителна усмивка,че да поиска да ме почерпи за милия ми жест Какво ще направите ако...? - Page 2 475896 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 .

Какво ще направите,ако сте седнали в ресторант и изведнъж Сенг и Бебо дойдат при вас и ви попитат дали може да седнат до вас,защото няма свободни места?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 21:59

Ще се съглася, нека седнат. Понеже се знам какво животно съм ако съм сама значи ще чета книга. И след като те дойдат ще продължа да си я чета, но ще слушам много внимателно техния разговор. Ще направя така, че да използвам чутото, за да ги заговоря....абе женски номера. Така че вярвайте ми без мейл или други координата няма как да си тръгнат. Друг е въпросът, че като ги получа никога няма да им пиша, вече няма да е интересно.Какво ще направите ако...? - Page 2 629932

Какво ще направите ако вали страхотен порой, вие тичате и се скривата под първата възможна стряха. Вали, студено и мокро е, а вие се притискате все повече към стената в тясното пространство и изведнъж.....сте в лици в лице с любимата си звезда?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 22:08

Ще се шашна в първият момент и със сигурност ще дам назад и ще се намокря цялата,след като вече се осъзная ще застана до него и ще си мълча,ще се усмихвам като глупачка и ще чакам удобният момент да го заговоря,ако случайно има само място пред него ще се извиня предварително,но все пак дъжда е много силен и той на дали би ме оставил да се намокря,а пък знае ли човек може да залитна и да му лепна една целувка и прегръдка Какво ще направите ако...? - Page 2 475896

Какво бихте направили ако заседнете в асансьор с любимата си звезда ?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 22:16

Ще се настаня на пода и когато съм поседнла удобно ще го заговоря. Надявам се, че не се страхува и няма да се налага да се правя на мъж и да го успокоявам, но ако трябва бих го направила. Но със сигурност ще направя престоя ни забавен, за да не ни се излиза.

Какво ще направите ако любимата ви звезда е бил на косъм да ви блъсне докато пресичате на пешеходна пътека?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 08:00

Аууу, момче, ако ме беше блъснал нямаше да можеш да ме платиш на нашите! Какво ще направите ако...? - Page 2 907741 Определено ще съм мн сърдита, ще си търся правата... Да видим как ще ме омилостиви... Какво ще направите ако...? - Page 2 370377

Ако можеш да напишеш сценарии за драма - каква ще бъде тя и кои от момчетата ще играят?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 17:58

Моята драма би била романтична комедия.Междо другото много хубав въпрос!Ами сюжетът ще се върти около чужденка,която е учила корейски,но никога не е живяла в Корея и един ден решава да посети страната и да се пробва да поживее там,да си намери работа.Но още първата седмица попада в автобусна катастрофа,където се запознава с двама млади най-добри приятели,единият много богат,умен и надут,а другият неговата пълна противоположност-беден,малко глуповат,но много мил и голям шегаджия.Тя веднага ще се сприятели с бедняка и ще се влюби в богаташа,който,разбира се в началото няма да може да я понася.И така в 16 серийната драма ще има много смешни моменти,свързани с това как бедното момче помага на новата са най-добра приятелка да спечели богаташа.А и момичето ще трябва да се адаптира към живота в Корея.
За саундрак на драмата ще избера песните на SS501,но може и други а ето ги и главните герои:
Бедното момче:Бебо
Богаташчето:Лидера
Чужденката:Което момиче си представите,стига да не е корейка(може и да сте вие)
Леле колко много се филмирах,но ме бива с въображението Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

О и в моята драма ще има повече от две Какво ще направите ако...? - Page 2 52827 като разбира се няма да прекаляваме. Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Ако можехте да напишете песен за някого от членовете на SS501,за кого ще бъде тя и каква ще бъде самата песен?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 18:05

За Кю,защото е много нежен,песента ще бъде балада,която ще звучи прекрасно в негово изпълнение, ще е за любовта :)

Какво бихте предпочели среща в ресторант с Кю или разходка с Бебо? (Нещо въображението ми не работи тези дни и не можах да измисля,нещо по-хубаво)

П.С. Лунатичката много хубав отговор и драма :Р
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 18:41

Благодаря,Жужка,как няма да ми е хубав отговора,щом са замесени,любимците ми,а и както казах за любов винаги имам въображение :)
Иначе на въпроса ами бих избрала и двете Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 ,но тъй като трябва да е само едно-ще избера Бебо.Сега и ще се обоснова:До много скоро бих избрала Кю и ресторанта,защото обичам много романтиката,а той е толкова мил,но някак бебо ме "тегли" повече.Представям си една незабравима разходка,по време на която няма да спра да се смея (а пък на мен и без това доста често ми се случва) Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 И някак сега в този момент предпочитам смеха и щастието пред романтиката :)

Какво ще избереш-пътешествие до Тайланд с Лидера или уикенд със Сенг на Хавайския плаж и защо?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 19:04

Определено ще избера Сенг, понеже той ми е на сърце, както вече знаете. А Хавайте от далго време са ми мечтана дестинация Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Ако имате възможност да живеете с едно от момчетата една седмица, в който той е длъжен да ви угажда, кой бихте избрали и какво бихте поискали да направи за вас?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 19:13

Ооо със сигурност избирам Бейби :) Но искам да вземе и Чоко :) Със сигурност ще ми бъде много забавно с него. Бих искала да ми сготви вкусна вечеря и да ми изпее "Not Another Girl But You" :) После искам да играем скрабъл двамата с него и накрая искам да разходим заедно Чоко :)

Какво ще направите ако случайно видите някоя луд/а фен/ка да заплашва някое от момчетата с нож. Бихте ли се втурнали да му помагате или първо бихте се обадили на полицията?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 19:34

МНого як въпрос,Жужка :)
Ами като се познавам сигурно ще се втурна да го спасявам сама.Доста ще е трудно,нали с луд да не се разправяш,ама като сме двамата с лидера в комбина,ще се справим с откачената Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Какво ще направиш,ако както си се къпеш и си пееш под душа в стаята си в хотела,изведнъж на вратата на банята някой почука..........Оле отваряш плахо вратата оказва се....... Мин,на когото от рецепцията са се объркали и са дали ключ за твоята стая.Но става по интересно:В хотела вече няма свободни стаи (пиков сезон е надали има празни стаи и в другите хотели),а и двамата сте си платили за стаята,обаче най-важното от всичко е,че ти излизаш от банята с мокра коса и по доста късичка хавлия Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427
Е какво ще направиш?

Леле дано не се филмирах много с този въпрос? Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 20:26

Мин, стая, баня... Уау....... Страхотен въпрос, просто като за мен... Ми ясно е, че ще делим една стая, определено всичко е мн смущаващо, особено за корейско момче... Просто ще го помоля да си направи кратка разходка, докато се облека или поне да излезе на балкона... Мисля, че няма да ми откаже тази любезност... Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Наближава рождения ден на Ким, какво ще му купиш, така че да му хареса?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 20:39

Хи хи .. ;д Какви планове имам за подарък .. Но той не иска скъпи подаръци от фенове .. |( .. Ще му взема .. Едно ОГРОМНО плюшено мече,на което пише I LOVE YOU или на корейски SERANGAYO-MIDA .. Когато го натиснеш по ... хм .. коремчето ;д ,то ще пее .. ;д Класически мечок,но в по-голям вариант .. ;д

Какво ще направиш,ако любимецът ти от SS501 дойде до теб и те целуне .. ?? (Питам ви това,защото от няколко дни питам себе си как ще постъпя .. ;д)
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 20:47

Олеле колко добър и затрудняващ въпрос :)
Ами в една статия бях чела,че не обича скъпи подаръци и,че най-хубавият му подарък е банкнота с датата на раждането му.Така,че бих му направила аз подаръка,не бих го купила,за мен най-важното е подаръка да е от сърце и да личи любов в него.
Аз ще му направя албум с негови снимки,като под всяка една ще напиша стихче,от някоя от песните му(самостоятелни и с групата).Ще му запиша диск само с негови клипчета,които са ми направили впечатление,като пише кое,в кое клипче ми е харесало.И за да са 3 неща накрая в картичката на едната половина ще пише на бг неговото име и честит рожден ден,а от другата страна на картичката ще пише моето има на корейски + "с много любов от"....... Ако ми хрумнат и други идеии хубаво,но засега това бих направила :)

Ще отговоря и на двата въпроса,защото и двата са ми много интересни :)
Ако Лидера дойде и ме целуне просто няма да го пусна,ще му върна целувката тройно,щом като ме е целунал,значи не е толкова срамежлив,че да ми откаже да му я върна Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Какво ще направиш,ако Чоко се изгуби и ти я намериш,връщаш я на бебо,а той те обвинява,че си я откраднала,защото е много ядосан?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 20:53

Ще му отговоря с един шамар и ще му кажа да не ме обвинява без да ми е дал шанс да му обясня.

Какво ще направиш, ако срещнеш твоя любимец лице в лице ?
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 21:00

Амиии........ ЩЕ го погледна право в очите все пак надали ще ми се случи друг път(трябва да грабна своя шанс) Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 и срам не срам ще му кажа ти си моят мъж-мечта искаш ли да се опознаем приятелски Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 за да не си помисли нещо друго Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Какво ще направиш,ако както си вървиш до теб застане бебо и каже "Моля те хвани ми ръката,прави се на моя приятелка за малко,папараците ме преследват!"?Само ще го хванеш за ръката или ще се възползваш от невероятния шанс,който се отваря пред теб?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 21:05

Стойтееееееееее никой да не отговаря,този въпрос е мой!!!!
Бих го хванала за ръка,разбира се че бих му помогнала и бих го попитала защо и дали това не е по-опасно,защото могат да напишат,че той си има приятелка и така ще го нападнат повече,след като ми отговори на този въпрос, бих му казала,че за мен е удоволствие да му помогна и че се радвам,че е избрал мен за свое спасение и че винаги може да разчита на мен за каквото и да е и после бих го поканила да пийнем нещо топло на някое закътано кафене :)

Какво бихте направили ако имате изпит и случайно зад вас се окаже вашият любимиц и иска да препише от вас,защото не е могъл да се подготви заради участие,бихте ли му помогнали,а този преподавател е много строг и заплашва с изключване от университета заради преписване/
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 21:23

Леле много много добър въпрос!Ами да ще му помогна,защото ще знам,че наистина не се е подготвил,заради това,че е бил зает.Аз на хора,които не заслужават помагам,че на моят любимец ли няма да помогна Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 ПЪк ще бъдем много внимателни с професора хаха може да се окаже наш човек,ако ни даде изпита с 5-6 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Какво ще направиш,ако си вървиш по улицата,слушаш си музика и ........ ненадейно чуваш писък.Оглеждаш се и виждаш момиче,което бяга,а на земята с рана на главата твоят любимец.Уплахата е голяма,трепериш,звъниш първо на полицията,после на бърза помощ и тичаш към него.........., докосваш го викаш.....И бум изведнъж разбираш,че без да искаш си попаднала в клип към новата песен на любимецът ти,който се снима сега.А тоят любимец седи и се смееее с глас Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Е какво ще направиш?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/18/2011, 22:59

Лили .. Лидера може само да се счита за мъртъв !! Ако ми направи такъв номер ... Е,то не е номер ,но камерите явно не съм ги видяла .. ;д Сигурно ще започна и аз да се смея,ще се извиня,ще се избазикам със себе си,ще поискам автограф,пак ще се избъзикам със себе си и ще си тръгна .. ;д

Какво ще направиш,ако видиш идолът си да се целува с друго момиче ?? (аз ще го убия !! ;д)
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/30/2011, 21:45

Ако му е приятелка ще се изнервя естествено, но ще се радвам, че си е намерил момиче, ако е случайна ще ги убия и него и нея:Д

Какво ще направиш ако те скъсат на всички изпити и имаш слаби оценки по всички предмети заради любимеца ти от SS501?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/31/2011, 08:42

Ох, леле... Ще се обадя на Мин и ще му кажа: Набий ме, за да спра те се занимавам с теб, а да седна да уча Какво ще направите ако...? - Page 2 720554 ... Кажи ми колко те е срам от мен... Какво ще направите ако...? - Page 2 720554

Какво ще направиш, ако си гадже на любимеца си от SS501 (посочи кой е той) и го хванеш да се целува с твоята най-добра приятелка? Какво ще направите ако...? - Page 2 601113
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/31/2011, 20:19

Ами по принцип съм много спокоен човек и гледам от положителната страна на нещата,но в такава ситуация бих се развикала,шамаросала и двамата без да им дам дори възможност да се оправдаят или да кажат каквото и да било.Колкото и да го обичам не вярвам да му простя лесно,обаче за нея няма прошка,по-добре да дойде и да ми каже в очите,че има чувства към него..... Какво ще направите ако...? - Page 2 907741 О гаджето ще да е лидера Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427 Какво ще направите ако...? - Page 2 918427

Какво ще направите,ако излизате със Сенг,обаче усещате,че харесвате повече Мин,а и той не е безразличен към вас? Какво ще направите ако...? - Page 2 216155
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime5/31/2011, 20:31

Ох... Тези ситуации... Ми аз съм без акъл, ще си взема Мин пък след мен и потоп... Едва ли подобна история би имала хепиенд, но когато става дума за реалния живот, никога не очаквам хепиенд...

Какво ще направите, ако станете свидетел как любимецът ви убива човек и ви извикат в съда да свидетелствате срещу него?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Какво ще направите ако...? - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направите ако...?   Какво ще направите ако...? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Какво ще направите ако...?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-