Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 17:37

First topic message reminder :

Преса - Page 2 Zasoompi
Park Jung Min

Scan Magazine Press

Нова или стара, тук ще събираме всякакви материали от списания, вестници и като цяло от пресата. Преводите също ще намерите тук.

Преса - Page 2 Starintoheart1


С това ме посрещна rainaftershine.wordpress този ден... Нещо хубаво, предвкусвам неоспоримо удоволствие... Горещо се надявам на превод, защото нещо ново в пресата с Мин си е лукс... Не се случва често... Утре ми се струва толкова далече...

Play magazine

Преса - Page 2 45612301


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:39; мнението е било променяно общо 12 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/13/2011, 10:25

Easy Magazine vol.601

Преса - Page 2 Df97c9476bb458d2b3b7dc7a
Преса - Page 2 7e99bd3a02803ba33b87ce7a

cedit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/13/2011, 17:51

Easy Magazine vol.601 - превод

Преса - Page 2 7e99bd3a02803ba33b87ce7a

Сексапилният Парк Джунг Мин в тийзъра към видеото на 'Not Alone', който ще излезе през януари 2011, с черната концепция на стила си, демонстрира безпорната си мъжка красота с едно много по-мъжествена визия.

Преса - Page 2 Df97c9476bb458d2b3b7dc7a
Парк Джунг Мин
Очаквана проява: албума 'Not Alone' януари 2011
Очакване: защото 'Not alone' е първият самостоятелен албум на Джунг Мин, за да привлече вниманието на публиката той тренира и отслабва, за да не разочарова феновете!

Отслабва с 12 кг
Парк Джунг Мин сега е соло изпълнител, в очите на феновете си той си е идеалния мъж, но той не е доволен от себе си и заради излизането на първия си албум отслабва с 12 кл. "Не мислех за това докато бях в групата някога, но като соло певец исках на натрупам маса и сваля някоя тлъстинка. Така че предварително започнах да тренирам и загибих 12 кл."

Любовникът с чорапи с пет пръстчета
Всъщност той е идол, но някои от ежедневните навици на Джунг Мин изненадват всички. Той наистина обича чорапи с пет пръстчета, макар това да не отговаря на образа му на идол. Но това няма значение, защото в развлекателно предаване в родната му Корея самият той споделя: " Краката ми не миришат, но се потят и затова нося чорапи с пет пръстчета."

Щастлив да се срещна с теб
Парк Джунг Мин среща корейска си колежка (Jo Hye Ryun) по време на активността си в Япония. Той бил истински щастлив от срещата, защото среща корейска знаменитост в чужда държава. След завръщането му, той имал участие в предаването ‘Quiz to change the world’ и там те двамата отново се срещат. "Сънбе, наистина искам да ти кажа, че съм щастлив да те видя." Тя също била щастлива от срещата им и казала: "Японският на Парк Джунг Мин наистина е добър, а японците наистина го обичат."

На другия край на света
Парк Джунг Мин имаше едночасов чат с фенове в туитър не преди много време. "Здравей, Мин! Аз съм твоя аржентинска фенка, знаеш ли? Тук има много твои фенове." Мин, който бил искрено изненадан, веднага отговорил: "Уау, това е срещуположната страна на Корея, на другия край на света, това е прекрасно!". Но не само там, Мин има фенове в Турция, Саудитска Арабия, Перу и още...

credit: eng.translation: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/16/2011, 13:56

KEJ and T.O.P

Преса - Page 2 Ee277bd69fda458fabec9a2f
Преса - Page 2 Fa382eeae0ecc946fffa3c2f

credit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/19/2011, 08:31

Преса - Page 2 30fbece17
Първи се завръща от SS501: "Аз не съм самотен"

Парк Джунг Мин ще направи своето завръщане. След като договорът с
предишната му агенция приключи и той подписа договор с нова агенция, той ще направи пръв завръщане. Неговият албум 'Not Alone' означава точно това, че той не е самотен.

Всъщност завръщането на Парк Джунг Мин беше планувано за края на ноември, миналата година, но заради инцидента между двете Кореи, неговият албум беше забавен с два месеца.
Въпреки това, Парк Джунг Мин остава оптимист:
"По време на инцидентабях в Япония. Да получиш толкова лоши новини, независимо къде си, те кара да се чувстваш много объркан. За да бъда честен в началото се чувствах тотално обезверен. Ако бяхме издали албум в подобно време, сърцето ми чувстваше, че моментът не е подходящ. Затова взех това мъдро решение."

Видеото на 'Not Alone' е било готово в средата на ноември. Във видеото са включени хомесексуалисти и други маргинални групи от обществото. Като член на SS501 Парк Джунг Мин е известен като идол изпълнител, и за да
включи във видеото си толкова сериозни и тежки теми било обект на широки дискусии.
"За един певец да прави музика, ще значи да пише любовни песни. Въпреки това в този момент аз не искам да пея любовни песни. Искам да изпратя послания на обществото, искам да изпращам различни призиви чрез песента.
Особено по време на завръщането си, искам да пея такъв род музика."

Текстът на 'Not Alone', който Джунг Мин е написал, би могъл да се тълкува
по различни начини. Например да се тълкува като желание между двама
влюбени да бъдат заедно, или отнасяйки го към друга социална група - такава с маргинален статус, би могло да бъде надеждата на тези хора да бъдат третирани по друг начин, с повече толеранс. От друга страна, би могло да се обясни и чувствата на самия Джунг Мин, който след групата си SS501, прави своето самостоятелно завръщане.
Като стил на музика, тя е заложена в магически ретро стил. Започвайки с
мощна оркестрова музика и със силния си електронен бит, създава тъжно настроение. Мелодията и аранжиментът са много близки, редуцирайки дисбаланса и се усеща отдалечеването от електронното звучене.Цялостното усещане за песента, макар да се различава от познатия за SS501 стил, е наистина много добро.

"Всъщност докато избирах музикален жанр бях наистина много притеснен.
Избирайки категорично името 'Not Alone' от всички обичайни имена за песни, беше защото лириката е наистина много откровена. Какво трябва да
научи един изпълнител, че да превърне една сто процента недокосваща
песен, във вдъхновяваща широката публика. Без съмнение, песните, които сме изпяли по времето на SS501 ще имат своето място в сърцето ми."

Разбира се не всичко е от SS501. Другите песени: "Do you know?" и "My everyday is Christmas" съдържат музикални елементи на други стилове. "Do
you know?" се доближава до рок песен, докато "My everyday is Christmas" е bassa nova (стил, базиран на самба денс микс и модерен джаз) с лек ритъм.
Парк Джунг Мин с усмивка споделя откровено: "Защото сега правя завръщането си, нямам нужда да се върна към стила си."
Парк Джунг Мин вече има зад гърба си две фен срещи в Япония - на 22 и 23 декември миналата година в Осака и Токио, където пя на живо заедно с бенд.

Парк Джунг Мин споделя. че да работиш сам не е чак толкова трудно и
изтощително."Защото аз съм първият завръщащ се от групата, аз привлякох голямо внимание. Резултатът от дейността ми може да подейства стимулиращо на останалите от групата. Затова ще работя още по-упорито и се надявам да покажа във всички области силата си и таланта си. Ще работя упорито и достойно като за SS501."

SS501 са една от най-успешните идол групи. Въпреки това предишната слава не може вече омайно да привлича. Дебютирал преди 7 години, в момента на разцъфтяването си, 25-годишния Парк Джунг Мин, е записал своето минало в историята, а бъдещето ще отвори една нова още по-прекрасна и ослепителна страница пред него.

credit: startoday + ch.translation: PJM IFC + eng.translation:planethyun.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/20/2011, 19:10

Не препоръчвам този материал да се чете от чувствителни хора, които преживяват SS501... Мен силно ме разтройва с подтвърденото страдание на Мин през миналото лято. Досега не го беше казвал открито и макар да знаех какво преживява, винаги оставаше надеждата да не е така... Бясна съм на всички тъпи журналисти, които го обвиняваха, че заради него SS501 са се разделили... Искам да ги убия тез хора, които са слагали сол в раната му...

Преса - Page 2 2011012016037726552

Причината поради която не се срещам често с останалите от SS501 е...

Членът на Ss501 Парк Джунг Мин реализира своя първи самостоятелен видеоклип и започна соловата си дейност.
От член на групата SS501, която има най-много азиатски фенове, той се завръща със собственото си име - Парк Джунг Мин. Като погледнете в миналото, можете да го сравните със сега и да видите промяната му. Отслабнал с 10 кг, с по-изпито лице и по-слабо тяло, той определено влиза в категорията: "готино момче".
След като отслабнал, възмъжалият Парк Джунг Мин споделя, смеейки се искрено: "Гледайки миналите двд-та на SS501 (бях толкова дебел), изпаднах в шок и реших да отслабна"
След като подписал с новата си агенция CNr Media договор за соловата му активност, разбира се ще му бъде трудно и ще има много неща, които да го тревожат, Джунг Мин споделя за това: "След като приключи дейността на групата наистина страдах, мислех си "Какво да правя в бъдеще?". Бях объркан дълго време. И тъй като страдах наистина много, мислех да се оттегля изобщо от шоубизнеса. Стигнах до там, че пия приспивателни, за да мога да спя. Не зная дали беше заради емоционалния стрес, но в онзи момент ме болеше наистина много."
Джунг Мин добавя: "Сега, когато се обърна назад, мисля, че научих нещо. Научих, че след като сега ще съм сам, мога да работя упорито, за да стана по-силен. Ако бях продължил да съм част от групата, може би никога нямаше да се сблъскам с грубата реалност. Може би не бих работил така
упорито да каля себе си, така че от друг ъгъл соло активността би ми дала
възможност да развия чувството си за независимост. Разбира се, аз винаги ще мисля за миналото, за времето, в което работих упорито сам, за да участвам в прослушването. Постепенно бих могъл да почувствам, че SS501 феновете не са обезателно и мои фенове, но този род притеснения намаляха. Моята увереност продължава да расте."
За сега членовете на SS501 все още подържат контакт, ще се поздравяват и подкрепят един друг в самостоятелните си дейности. Не преди много време, за да подкрепи мюзикъла "Cafe-in", в чиято главна роля играе Ким Хьонг Джун, Парк Джунг Мин отиде лично да го гледа, а това стана обект на гореща дискусия.
По отношения дали членовете на SS501 ще имат събитие или среща, Парк Джунг Мин признава откровено: "Ние винаги ще се подкрепяме един друг, често ще се чуваме по телефона. Обаче ако се срещам често с тях, се страхувам, че ще стана зависим, така че ще се опитвам да не се срещаме.
Особено сега, не и в този важен период на соло активността ми."
Парк Джунг Мин от SS501 официално реализира самостоятелния си албум "Not alone" на 20 януари и постави начало на соло дейността си.

Source: SS601
Chinese translation: N43 Park
English translation: PlanetHyun.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/20/2011, 19:43

Като се гледал по време на DVD-тата на SS501 се шокирал колко е дебел. Преса - Page 2 55443 Успя да ме разсмее и изненада. Изобщо не е дебел там, а сега като отслабна много ме притеснява да не вземе да се разболее нещо. Това момче да звеме да се пази, да не го притесняват толкова килограмите, ние всякак го харесваме! Колкото до страненето от останалите членове на SS501, разбирам притесненията му, но се моля и той да ни разбере, че страшно много искаме да ги видим отново всички на една сцена.
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/21/2011, 07:54

Парк изобщо не трябва да се притеснява дали феновете на сс501 са и
негови фенове, разбира се че сме такива. А до колкото килограмите,
според мен изобщо не е бил дебел, а си беше добре сложено момче не, че
сега не е, но ми се струва доста заслабнал, но той си знае. Като всеки
човек е нормално е нормално да си има притеснения, но и ние като
фенове, както каза Ди искаме страшно много да ги видим заедно.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/21/2011, 19:20

Преса - Page 2 5f1b5937a0e64fa81b4cff1

Продължение на... Причината поради която не се срещам често с останлите от SS501 е...

С излизането сам на сцена, Парк Джунг Мин е поразително различен като музика от познатият ни стил на SS501. Като цялостен изглед идол музиката има отличителни белези, блестяща класация и е приятна за слушане. За солов албум с името 'Not Alone' Парк Джунг Мин и хитовия продуцент Shinsadong Tiger са отделили дълго време, за да го създадат. Това са песни, създаващи възможност за промяна и у двамата.
Специално за албума си, Парк Джунг Мин поема отговорността лично да напише лириката на песните. 'Not Alone' съдържа съобщение към отхвърлените от обществото, към самият Джунг Мин и към феновете, тъй като той чувства известно безпокойство за соло активността си. Независимо от това заедно с вярата на феновете неговите искрени чувства са разкрити.
"Без останалите 5 щеше да е празно, така че исках да направя сцената пълна. Като начало харесвам straight band стила, но много оркестрови елементи бяха включени в песента. Лично написани? Още от SS501 аз съм си писал сам песен за соло изпълнение. Мисля, че е добре, за песните, които пея, да напиша откровен текс без значение какъв."
"Образът на певец ще бъде демонстриран много повече чрез самостоятелната активност.Въпреки че има възможност да пееш сам, фокусът винаги обхваща групата като цяло. Сега аз мога да се осмеля да пиша и композирам, ходих отделно на вокални тренинги. Освен в ранните периоди на SS501, аз за първи път ходя на такива уроци."
Относно въпросите, пораждащи се около първата самостоятлена изява: "Аз нямам притеснения. Не се страхувам и не треперя, това е нещо забавно. Много пъти съм мислил за това. Постепенно увеличих самоувереността си." Халулу звездите трябва да показват хладнокръвието на Джунг Мин.
Макар да не е решено кога 5-мата ще се върнат на сцената заедно, точно сега те са заети със самостоятелните си изяви. За този албум, Парк Джунг Мин споделя, че се чувства като баща на албума си."В групата трябваше да се концентрирам само върху моята част, като солов изпълнител трябва да контролирам цялото изпълнение. Да бъдеш на сцената е като да развиеш актьорския си талант. Изначално мечтаех да стана актьор, но да си на сцената за мен също е игра."

Source: Osen
English Translation: Honeyeee + Wonderrrgirl@Love501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/24/2011, 14:55

Haru* Hana vol.003

Преса - Page 2 1cac11275acc00a2d5cae27
Преса - Page 2 F712dde25c11237fbb38207
Преса - Page 2 3fe762c151fa4ff88026ac7
Преса - Page 2 072a3a197bc1adda85d6b67
Преса - Page 2 283cf41b6eda02a519d5767

credit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/24/2011, 15:01

KBOOM vol.67

Преса - Page 2 5df73adb55f30208cdbf1aa
Преса - Page 2 0d35b0de4b8f8136d1164ea

credit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/24/2011, 19:05

Японски списание

Преса - Page 2 5bd4e95c6c07297a2934f01
Преса - Page 2 Cdca1e0f9e64d84f94ca6b1

credit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/26/2011, 00:04

Една изключителна статия за Джунг Мин, която е истинска наслада да се прочете... На мен ми харесва, мисля, че си заслужава да го прочетете.

Преса - Page 2 20168832

Временното сбогом на SS501... навело на мисли за край на живота Джунг Мин

Завърнал се като соло изпълнител. Да бъде под собственото си име от групата SS501, за него е нещо съвършено ново. Дори с мекия си глас, върху лицето му се изписва решителност, когато изрича 'Not Alone'.'Not Alone' е едноименната песен, на която е кръстен първият му самостоятелен албум, и Парк Джунг Мин определено не е сам.
"Дори временно да се разделихме със SS501, аз си мислех: "Не трябва ли да спра с всичко?". С такива мисли преминах през много тежък период, стигнах дори до грешката да си мисля: "Дали да не сложа край на живота си тук?". Но въпреки това имаше хора, които вярваха, че мога да се справя добре и сам като Парк Джунг Мин, без SS501, а аз също исках да надмогна болката."
На мястото на стряскащата дума "самоубийство" той използва други и веднага небрежно се усмихна. Това е така, защото той разтрваря крилете си под бляскавата слава на SS501 и отхвърля мисълта, че е сам. Не, всъщност той разбира, че има много неща, който трябва да реализира сам за себе си и още хиляди други. Този албум е пълен с негови лични истории.
"Влагайки чувствата си в текстовете, би било лъжа да кажа, че текстовете
на 'Not Alone' и 'Do you know' са писани 100 % без да мисля за другите (копнежът му по другите от SS501). Но аз се надявам много повече да даде надежда на тези, които са отхвърляни от обществото, на тези, които се чувстват сами, да повярват, че винаги има някой, който е до тях. Надявам се също в текста на 'Do you know' да усетите чувствата на двойка, която се разделя." (смях)
В действителност, това 'временно разделяне', както той казва, не е едно
последно сбогом с останалите от групата. Парк Джунг Мин все още подържа приятелска връзка с останалите от SS501 и планира да издават албум всяка година при наличието на възможност и време.
"Ние винаги говорим за това как ще се завърнем заедно. Въпреки, че по-скоро да работим заедно не се предвижда, ние искаме да отделим 2-3 месеца, за да можем да издаваме албум на специална дата всяка година. Повече е от виртуално обещание, това ще бъде един горещо очакван албум от феновете. Агенциите, за които работим, са съгласни с това. Пречка е само, че всеки от нас е зает със собствената си кариера..."
Едноименната песен 'Not Alone' от албума на Парк Джунг Мин е съпътствана от прекрасна оркестрова музика. Особено силен момент е началото, когато тъжната музика на виолончелата символизира неговия плач. Когато подготвя този албум, той влага много искреност във всяка песен.
"Макар че чух хиляди мелодии, написах текста на един дъх. Първоначално исках да пиша благодарност на майката природа, но после ми се стори малко прекалено. (смях) Научил съм от опит, че песен, която не може да докосне сърцето на изпълнителя си, няма да може да докосне и сърцето на публиката като цяло, така че накрая просто писах за личните си чувства. Това ме накара да осъзная, че би трябвало да съм благодарен за всеки един обикновен ден."
Заглавната песен 'Not Alone' продължава стила на SS501, но втората 'Do you know' разкрива страстта и музикалния стил на самият Парк Джунг Мин.
Алтернативното рок звучене, спокойният бритиш поп правят тази песен
интересна. Парк Джунг Мин не само в автор на текстта, той е участвал в самото създаване. Възможно ли е защото е страдал, че е сам и ги няма другите, да е работил още по-упорито?
"Да направи всичко сам, всеки един от нас петимата, това е период през който трябва да преминем всички, докато се развиваме. Дори мен сцената все още да е предизвикателство, няма ли така бавно и постепенно да открия собствения си стил? (смях) Вместо да мисля: "аз трябва да го направя добре", "аз трябва да покажа нещо", си мисля, че постепенно ще стана по-силен. Аз трябва да стана по-силен, така че другите да могат да разчитат на мен, искам да стана велик човек. Не мисля, че ще се предавам, когато става все по-трудно, по-скоро мисля, за времето, когато ще се науча да се справям сам."
Той отслабва с 12 кг, което подчертава челюстта и мускулите му, той може да се гордее с това. Бъбривият Парк Джунг Мин дава ново обещание на своите фенове. Любовните писма на феновете му са текста на песента му ‘My everyday is Christmas’
"Този уморен израз в очите ти винаги се отразява в мен, Отвъд дъха ти, не мога да те видя и не мога да те накарам да останеш" (част от текстта на 'Not Alone') - по време на трудните времена за него. "знаеш ли? Ти за мен си един специален човек"(част от текстта на 'Do You Know?') - неговото признание." Хм, аз съм истински щастлив, всичко с теб е страхотно. Дори докато спя, понякога те сънувам и се вълнувам. Това е защото, ако сме заедно, всеки мой ден е Коледа" това е. Любовта на феновете му е
причината той да се завърне като соловия изпълнител Парк Джунг Мин.

credit: gilmong @ tbreport.co.kr + eng.translation: xiaochu@quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/26/2011, 19:04

Преса - Page 2 47edc0516148f305574e00a

Парк Джунг Мин: "SS501 не са мои съперници"

Бяха най-красивата група, когато бяха петима като един. Сега, мькар да не са петимата, работят по един, или по двойки. Миналия юни, когато приключи договорът на SS501 с DSP Media, те не подписаха нов договор с тях. Хьон Джунг, Джунг Мин и Хьонг Джун си стъпиха на краката сами, докато Йонг Сенг и Кю Джонг се преместиха заедно в нова агенция и поеха по собствен път. Без останалите четирсма, Парк Джунг Мин се завърна сам. Изливайки сърцето си, ние слушахме как той е излязал от прегръдката на SS501, за да поеме сам.
Нашето интервю с Джунг Мин протече без пауза. Два часа преминаха, като караница с някой, който умее да говори много добре. Той е като всеки друг младеж, разказвайки за личните си преживелици. Ако нямаше времево ограничение за интервютата, бихме прекарали чудесно време, слушайки за личните му истории. Макар че се завърна сам, той не изглежда самотен. Факт е, че изглежда възмъжал. Парк Джунг Мин, който беше част от SS501, за първи път излезе сам на сцена с мини албума си, озаглавен 'Not Alone', обявявайки официално, че той се е преборил със самотата. И така, какво мисли той за соло дебюта си след 6-годишен опит в шоубизнеса?
Този албум се казва 'Not Alone' и съдържа простото послание: "Ние не сме сами. Всички ние сме едно." В моя случай означава също, че макар да съм сам сега, аз винаги ще бъда част от SS501. Ако чуете целия албум, ще разберете, че той е базиран изцяло на моя стил и не продължава концепцията на SS501. Без електронния саунд или инструментите, ние се опитахме да дадем най-доброто, за да използваме групи и оркестър, за да илюстрираме всички чувства в него."
За да рамкира своя си личен стил, Парк Джунг Мин полага големи усилия в писането на текстовете. Той създава текстовете, оповавайки се на фантазията си и на личния си опит. В лириката изречение след изречение, дума по дума, той се опитва да разказва личната си история.
"Когато един певец излезе на сцената, най-важното е да бъде себе си. Заради това реших да напиша текстовете, така че да опиша най-добре чувствата си. Песните ‘Do you know’ и ‘Every day is Christmas’ са позитивни, защото ги писах със спокойно сърце. Особено ‘Do you know’ е песен, разказваща за събирането на една двойка след като са се били разделели (скъсали). Написах текста след като хиляди пъти изслушах мелодията. Това е усещане като от телефонен разговор. Имаше хора, който ме питаха дали тази песен е писана с оглед на чувствата ми към останалите от SS501 или не, но без никакво съмнение, това е история на моето въображение. (смях)"
SS501 винаги ще останат в оснавата на всичко, но той е искал да създаде своя личен стил. За да се превърне в самостоятелния изпълнител Парк Джунг Мин, а да не бъде Парк Джунг Мин от SS501, той отслабва с 12 кг. С по-слабото си тяло той успява да създаде острота на излъчването си. Тази трансформация само външна ли е? Би могъл да зърнеш връхната точка на чувствата на Парк Джунг Мин соло изпълнителят, който е новобранец, вместо на Парк Джунг Мин от Ss501.
"Гледах минали клипове на SS501, докато подготвях соловия си албум и си мислех: "Ах, това не искам да се прави." Не разбрах как аз все бях обемист. (смях) Когато бяхме всички, не го виждах ясно, но откакто сега трябва да съм сам на сцената, аз се тревожех за това как ще изглеждам. За да отслабна се подложих на диета, ходих на фитнес. Свалих 12 кг, не ти ли се виждам променен? (смях)"
Соло дебюта на Парк Джунг Мин имаше много сътресения обаче. Албумът трябваше да излезе през ноември по график, но в средата на подготовката Северна Корея бомбандира остров Янг Пьонг, заради което излизането на албума беше отложено. Не е имало друг избор, след като това са неща, касаещи родината. Но това са цели два месеца чакане. Ако си мислите негативно, бихте си казали, че всичко е пропаднало, но за него, той мислил положително, такава е автоматичната му настройка. Той чакал, чакал неговата висока цел за реализацията на албума.
"Чувствах се тъжен заради това почти двумесечно отлагане. Но ако го погледнете от друг ъгъл, това беше повече време да се подготвя и се чувствах щастлив. Инцидентът не беше нещо, на което да се смея или да се чувствам щастлив от него, така че мислих като гражданин на страната. Научих много, докато се подготвях за моята групово акустична изява. С инцидентът имах възможност да натрупам повече опит."
При подготовката на албума, най-трудната част била да се справи с неоснователните слухове около SS501. Парк Джунг Мин бил обвинен, че е причината SS501 да се разделят (Lollipop :б.ред: което ме влудяваше просто). Това наранявало Джунг Мин и той решил да загърби всичко и да върви по пътя си. Нямало как да ги спре. Той, който е толкова силно привързан към другите от SS501, му е е трудно да говори за тях.
"Ние бяхме петимата, най-трудното нещо нещо беше да се разделим. Каквито и мисли да ми идваха, аз успях да се настроя. Има много други, които са по-нещастни от мен. Как бих могъл да сравня моята ситуация с наистина лошите и безнадеждни неща? Тази мисъл ме спохождаше дълго време и лошите мисли изчезнаха. Просто бих искал да говоря за приятните неща от SS501."
"Ние всички сме в различни агенции, но го направихме с непоколебимото условие да бъдем обединени отново под името SS501" - разкрива Джунг Мин своята привързаност. SS501 не са негов съперник, ами са приятелите му, които ще вървят с него до края на живота му - пояснява той.
"Петимата от нас не се виждаме като съперници. Всеки един трябва да успее, така ще бъде най-добре, нали. Всички ние имаме добри възможности, така че не се тревожим много. Всички работи упорито за кариерата си. Резултатите ще зависят от това до колко усилия сме положили. Ще бъде добре, ако можеш да си помислиш: "Ах, това е Парк Джунг Мин, но този път има албум." Не бях човекът, който пленяваше от пръв поглед в SS501 и не бях най-добрият в пеенето, но сега, аз работя упорито и искам да постигна високи резултати."
Копнежът на Парк Джунг Мин е да е мултифункционална звезда. Не като певец, ами и като водещ, като актьор, той мечтае да постигне високи резултати в много области. Той подписа договор с агенция, която ще върви в едно темпо с неговите крачки. Неговата нова агенция CNr Media ще бъде неговият достоен партньор. Тя си сътрудничи с тайванската Comic Ritz. За своята активност в Китай, Джунг Мин подписа договор със Sony Music Asia. С тях полетът му ще е по-широк. Скоро той ще снима драма заедно с Comic Ritz, които са заснели тайванската версия на BOF. От май той ще напусне страната си, за да започне кариерата си на актьор в Тайван.
"Искам да стана личност, която има много страни: като певец, като водещ, като актьор и др. Не само за Корея, ами за Китай, Югоизточна Азия, европейските пазари, аз ще работя упорито, за да покажа на хората човекът Парк Джунг Мин. Ако трябва да обобщя себе си, бих казал: "човек, който пее от сърце", "човек, който въздейства с очите си" и когато хората си ме представят в бъдеще, би трябвало да ме описват така. Аз ще вървя напред с тези мисли в ума си."


Преса - Page 2 110126pak3

credit: news.kukinews.com + eng.translation: ode@ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/27/2011, 21:24

Cool up vol.33

Преса - Page 2 A3d0303dbccb1d93d462259
Преса - Page 2 1ebb5f8da6a4d5c5a5c2729
Преса - Page 2 C33c5c67afaeb78ce6113a9
Преса - Page 2 513ad8dffd576b8ab7fd489
Преса - Page 2 21cad087a02b82f30df4d29
Преса - Page 2 74e70f1d86e788e54bedbc9
Преса - Page 2 5dfe33a4a58c20da4610649
Преса - Page 2 3e4959a7186a63fccaefd09
Преса - Page 2 0cf490ddeca0e36432fa1c9
Преса - Page 2 F5cf83502d87b995b645ae9
Преса - Page 2 770c3b149b8ce22fcb80c49

credit: on pics

Много красиви снимки Преса - Page 2 453164
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/29/2011, 19:10

Fans ~ february

Преса - Page 2 162sd
Преса - Page 2 172gf
Преса - Page 2 181gs
Преса - Page 2 2110s
Преса - Page 2 191xjg
Преса - Page 2 90773501

credit: foreverys.tw

Мисля, че малко поразбърках страниците, но ще ми простите, нали? Преса - Page 2 197836
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/30/2011, 19:23

Lollipop написа:
Fans ~ february

Преса - Page 2 162sd
Преса - Page 2 172gf
credit: foreverys.tw

Мисля, че малко поразбърках страниците, но ще ми простите, нали? Преса - Page 2 197836

Превод ~ Преса - Page 2 475896
Специални благодарности на: rainaftershine.wordpress

Парк Джунг Мин
Не е самотен в червената година за Заека
Парк Джунг Мин, Not Alone..
.

Издавайки самостоятелния си албум 'Not Alone'без SS501, той показва много повече сексапил, отколкото в миналото. По време на интервюто, той споделя нещата които най-очаква от китайската нова година, сам записва пожеланията си и дори нарисува сладък заек, поздравявайки всички с годината на червения заек! Редакторът пожелава на Джунг Мин да стане много известен в цяла Азия в неговата лична година от името на всички фенове, с толкова много фенска любов, Джунг Мин определено не е сам.

1. Джунг Мин реализира първият си самостоятелен албум, по време на подготовката, каква беше разликата в това да си с групата си и в това всичко да направиш сам?
Понякога се чувствам самотен без другите около мен, за първи път работя без тях. Но мислейки си как и те работят упорито върху самостоятелните си кариери сега, се окуражавам и си казвам: "аз трябва да работя още по-упорито." Макар че издадох самостоятелен албум, се чувствах стресиран и напрегнат, но екипът винаги беше около мен и се грижеше за мен, това ми даде възможност да дам максимума от Парк Джунг Мин (смях), ще бъда себе си и наистина съм им благодарен.

2. Ти винаги се се представял като 'Секси харизмата", показа ли сексапила си в албума?

Ами... в този албум, мога да кажа, че харизмата ми е напълно разкрита! (смях) Освен 'секси харизмата' всеки ще види как се превръщам от тинейджър във възрастен.

3. Кое е най-незабравимото нещо от 2010?
Мисля, че е самият процес на създаването на албума ми. Наистина положих големи усилия с всяко нещо, моля ви, всички, подкрепете ме заради това!

4.Това е годината на заека, Джунг Мин, който е роден в година за Заека, какви са твоите желания от твоята лична зодиакална година? Също така сподели три твои цели през тази година.
Желание свързано със зайци? Искам зайчетата от Royale Avenue да пораснат здрави и щастливи (смях); графикът ми за 2011 наистина е готов и се надявам всичко да върви гладко. Трите ми цели: първата е албумът ми да се продава добре; втората: ще снимам драма в Тайван, надявам се да бъда добре посрещнат и да бъда обичан от всички; трето: искам да стана азиатска супер звезда!

5.Преди да участваш в японския мюзикъл, какво научи от първото си участие в мюзикъл през 2008 в Корея?

Японският мюзикъл и разбира се, предишният в Корея, научих много, докато участвах в тях! Възрастта на актьорите от японския мюзикъл беше около моята, разговаряхме си помежду си, което е няма как да се забрави лесно.

6. Джунг Мин отслабна с 12 кг заради албума си. Имаш ли някакъв специален метод за отслабване? Моля те, сподели с нас тайната да си зрав?
Не съм използвал някакъв специален метод, за да отслабна. Гледах се в клиповете на SS501,по време на Love ya и преди нея, установих, че изглеждам много дебел на екран и реших да ходя на фитнес редовно и обърнах внимание на калорийния си прием. Режимът ми... много ядене и много спане (смях) и пиене на много вода. Благодаря за всяко безпокойство, но аз съм здраво дете, моля ви, не се тревожете за мен.

7.Джунг Мин има специални отношения с тайванските си фенове, какво най-много харесваш в тях? Случило ли се е нещо, което е оставило дълбоко впечатление в теб?
Обичам страстта на тайванските фенове! Случката, която остави дълбоко впечатление у мен, когато съм бил в Тайван, беше многото мотоциклети и таксита, които следваха моя ван, това наистина е опасно. Тревожех се да не се случи някой инцидент, моля ви, не правете опасни неща отново.

8.Какво беше най-очакваното нещо някога от празника по случай китайска нова година?
Китайската нова година е наистина важен празник в Корея, няма значение колко съм далече и какво трябва да направя, аз се прибирам вкъщи, за да бъда със семейството си. По-младите обличат национални носии и се поклоняват на по-старите в утрото на първия ден, в същото време възрасните дават на децата червени пакетчета, който символизират здраве и късмет, след като се яде оризова пита, супа, което показва колко се израства за една година. Когато бях дете, най-очаквах даването на парички и отивахме със сетра ми в близкия магазин да си купим играчки.(смях)

9.Китайският на Джунг Мин непрекъснато става по-добър, какво научи последно?
Аз много уча китайски. Но единственото, което помня идеално е: "Чувствам, че заспивам след като се наям.". Някога, започвах да уча китайски след като съм ял (смях). Така че се чувствах сякаш заспивам.

credit: eng.translation: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/10/2011, 18:08

ARENA 37C

Преса - Page 2 C033922ba3cad316ac34de3
Преса - Page 2 E9fb96c253ded5d4c817683w

credit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/13/2011, 17:14

Lollipop написа:
ARENA 37C

Преса - Page 2 C033922ba3cad316ac34de3
Преса - Page 2 E9fb96c253ded5d4c817683w

credit: on pics

Превод ~
Бладодарение на: cllslam10.blogspot

Слушайте внимателно какво пее Джунг Мин, той винаги влага сърцето и душата си в песните си.

В.Миналата година през есента даде първата си самостоятелна пресконференция в Япония. Беше ли нервен?
Мин: Заради това, че ми беше първата, изпитвах известно притеснение. Но това беше в началото, със започването притеснението ме напусна и всичко мина много добре.

В.Какво трябваше научиш?
Мин: Президент Рой от компанията беше там и ми каза как да общувам и да въздействам.



В.Езиковите ти умения се развиват. Всъщност ти си бил в много страни, работиш с хора от Китай и Япония. Не се ли притесняваш, когато общуваш с нови хора? Каква е тайната ти да си обичан от хората?
Мин: Тайната е в откритостта в общуването. Междуличностното общуване няма нищо общо с възрастта, когато отвориш сърцето си за другия, тогава и той ще го направи.

В.Разбирам те напълно. За да станеш добър изпълнител, какво трябва да направиш?
Мин: Вложи душата и сърцето си в песните. Трябва да усетите мелодията и текста и да вложите сърцето си, докато ги изпълнявате.

В. Значи затова песните ти остават в съзнанието на хората толкова дълго време. Напоследък сам си пишеш текстовете, има ли специално време и място за това?
Мин: Обикновено си лежа в леглото и слушам музиката непрекъснато, докато не ми дойде текста. Или когато съм сам в колата, тогава откривам себе си.

В. Кога ти идва музата?
Мин: Когато се вторача пред себе си.

В.Значи така работи твоята креативност. Може ли да ни разкажеш за подготовката си през декември по отношение на новия си албум, какъв е стилът на албума ти?
Мин: "Not Alone' е песен, която казва: "аз не съм сам, ти също не си сам". Заедно с видеоклипа и хореографията създава усещане за военен стил. Докато 'Do you know' е мек рок, който разказва за събирането на една двойка след раздялата й. 'Everyday is Christam' е коледна песен в стил 'bossa nova'.

В.Във всяка песен можем да усетим различните ти чувства. По време на записите имаше ли нещо, което ти направи силно впечатление или да си имал някаква трудност?
Мин: Докато записвахме 'Not Alone' най-трудният момент беше решението за мелодията и написването на текста. При "Do You Know" и "EveryDay is Christmas" имаше големи трудности с идеите за текстовете, загубихме много време с тях. Но съм щастлив, че насочих цялата си енергия в този проект.

В.Бих искла да говоря за 'Not Alone'. В тази връзка искам да ни разкажеш за връзката си с твоите колеги, с феновете, с приятелите...
Мин: Екипът и актьорите, които бяхме в мюзикъла "Bonds Of Boys", заедно с всички работници от фирмата в Япония бяха много мили с мен.

В.Уау, значи наистина са били много добри хора! От песента "Do You Know" можем ли да разберем що за човек е Парк Джунг Мин?
Мин: Един наистина любезен човек, който не би ядосал дамите.

В.Наистина се възхищавам на благородното ти сърце."Everyday is Christmas" е песен, с която ни разказваш какво трябва да е едно коледно парти?
Мин: Ами това е парти, на което можем да си говорим, нещо от типа: колкото по-дълго се веселим, толкова по-добре.

В. Прекрасно! Ако имаше приятелка, какво би й купил за Коледа?
Мин: Ако имах гадже, щях да й купя колие. С любовта си към нея, ще избера нещо за самата нея.

В.Сякаш те опознавах малко повече. Като певец какво още би искал да опиташ?
Мин: През декември фен срещата мина гладко заедно с групата ми. Сега бих искал да опитам да работя с оркестър или с танцьори, за да опозная нови стилове музика.

В.Ще чакаме да видим. Какво би искал да кажеш на читателите?
Мин: Ще се видим по време на фен срещата по случай Св.Валентин.

Credit: ameblo.jp/ss501jungmin
Chinese translation: Pation@parkjungmin.com.cn
English translation: cllslam10.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/20/2011, 16:10

Японско списание vol.5

Преса - Page 2 244948149
Преса - Page 2 244948142
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/20/2011, 18:26

Интересно Мин иска да опита нови стилове в музиката, какво ли му се върти в главата? вно ще ни изненада с нещо. Не би ядосал дамите, дали?! Преса - Page 2 870107
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/20/2011, 20:51

И на мен ми е интересно за какво говори... Но пък той наистина опитва различни неща... Glamorous Sky е доста различна от Do you know... А това до колко ядосва жените, започвам да му вярвам напоследък... Преса - Page 2 370377
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/21/2011, 18:37

KBOOM април

Преса - Page 2 A9dc0fdfabf4fc8ea344df7
Преса - Page 2 30e7914d485ebf6c8594737
Преса - Page 2 C6b1b0112713dc1641a9ad7
Преса - Page 2 C513935a96f4195d0ef3e37

credit: ameblo.jp/ss501jungmin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/22/2011, 19:20

COOL февруари

Преса - Page 2 128xvp
Преса - Page 2 219u
Преса - Page 2 312ik
Преса - Page 2 411l

credit: baidu
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/22/2011, 19:27

KBS WORLD Guide vol.3

Преса - Page 2 D3d4ea2c6278d4524e088d4
Преса - Page 2 9751cae2032c4b80d739c94
Преса - Page 2 E4d0379310d926e6cbeaf44
Преса - Page 2 75dc98580c20a8318735244


credit: ameblo.jp/ss501jungmin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/24/2011, 20:23

YES! ~ vol.1041

Преса - Page 2 87541152de289b7743a75bb

Преса - Page 2 69175ecb021c5d447e3e6fa

Преса - Page 2 61cb72f9d4ca678db58f31b

Преса - Page 2 B64d790082173d243812bbb

credit: baidu

....

Преса - Page 2 2bf593e7505407bccf1b3eb
Преса - Page 2 3f3ab787a2c234bdf11f36b
Преса - Page 2 4ec2ccf482852ad1b801a0b
Преса - Page 2 Fa37d63140929aa03b87ceb
Преса - Page 2 E9fb96c2855b07d5c81768b

credit: baidu + on tag
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 15Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-