Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime9/8/2010, 14:27

First topic message reminder :

Официален японски уебсайт на Kim Hyung Joon

Днес, 8 септември 2010, отвори врати за фенове официалният японски сайт на Хьонг Джун. Може да го посетите на адрес: http://kimhyungjun.jp Има страхотни снимки! Ето няколко от тях:
Новини - Page 12 60844670Новини - Page 12 19786964
Новини - Page 12 66520147 Новини - Page 12 23430435 Новини - Page 12 69746661


Hyng Jun на премиерата на "A Better Tomorrow”

Джун дойде сам на ВИП премиерата на филма "A Better Tomorrow” ("По-добро бъдеще"), в който участват Ju Jin Mo, Song Seung Heon, Kim Kang Woo, Jo Han Sun. Премиерата се състоя на 8 септември от 20:00 часа, в Сеул.
Новини - Page 12 79638597 Новини - Page 12 74048155 Новини - Page 12 34417103
Новини - Page 12 78754567 Новини - Page 12 83242907

Credit: seiyu@newsen.com + SS601.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime8/20/2012, 20:10

На мен много ми харесва албума му Новини - Page 12 459100Бебо както винаги много се е потрудил и труди Новини - Page 12 688934 той за мен винаги е бил в златния период Новини - Page 12 688934
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime8/28/2012, 14:43

Новини - Page 12 2012082814371583389_1

Ким Хьонг Джун се сбогува с феновете си на последния си концерт от японския му тур

Певецът Ким Хьонг Джун се поклони пред хиляди фенове, облечен в черна тениска без ръкави и дънки на своята финална спирка от втория си японски тур 'KIMHYUNGJUN 2012 2nd Story in Japan', която беше Сапоро на 25.08.2012.
След като проведе общо 9 концерта в 6 японски града, кпоп изпълнителят каза 'сбогом' на феновете си финала на неговото турне през миналия уикенд.
Ким танцува и пя пред хиляди фенове в Токио, Фукуока, Осака, Нагоя и Сапоро. Турнето му беше дълго един месец.
Той направи силни изпълнения на последните си хитове като "Girl", която беше от първия му мини албум "My Girl", издаден през март 2011 плюс "Sorry I'm Sorry", титулната песен от втория му мини албум "ESCAPE", който е на пазара от 08.08.2012.
Освен концерти от националното си японско турне, той даде интервюта за местните медии, раздава автографи, здрависа се с феновете си и участва в шоу програми.

Новини - Page 12 2012082814371583389_2

Певецът Ким Хьонг Джун позира с ръце във формата на сърце заедно с танцьорите си на финалната спирка от своя японски тур на 25.08.2012.

credit: kstar10.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime8/28/2012, 17:25

Новини - Page 12 16067_20333_4550

Ким Хьонг Джун завърши успешно своя тур в Япония

Ким Хьонг Джун се завърна в Корея, след като направи няколко успешни концерта в Япония през август.
Ким Хьонг Джун направи общо 9 концерта като получи експлозивен отговор от над 10,000 местни фена. Той разкри своя чар като соло изпълнител и набра голяма популярност в Япония.
'Escape' подчертава мъжкия зрял вид на Хьонг Джун. Той пленява много женски сърца със силни изпълнения и песни като в това число включваме и титулната песен 'Sorry I'm sorry', която възпява един тъжен мъж, скъсал с приятелката си.
Той също така изпълни и балади от своята телевизионна драма. Неговият атрактивен и прелестен външен вид нажежи залата и побърка феновете.


Новини - Page 12 16067_20335_516
Новини - Page 12 16067_20336_5247

credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime8/28/2012, 22:18

Браво Бебо,всички знаем че ще имаш успешни концетри,няма как да е иначе. Новини - Page 12 338824
Обаче забележете кой ходи яко на фитнес,на последните две снимки. Новини - Page 12 930441 Какви ръце а?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime8/28/2012, 22:41

Да, той от началото на годината е със страхотно тяло. Не, че преди не е имал, но от началото на годината има невероятен релеф... Новини - Page 12 1228192175
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime8/28/2012, 23:08

Даааааам Новини - Page 12 575495 хайде сега да го промотираме с твоето предложение. Новини - Page 12 918427
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime9/19/2012, 16:09

Ким Хьонг Джун говори за очарованието на SMAP и ARASHI! "Със сигурност това е стила, към който съм се насочил!!"
Попитах Ким Хьонг Джун, които последователно участва в драми в Корея, кой е неговият идеал за мъж. Той отговори: "Човек, който може да съчетава работата и любовта. Човек, който може да направи краят хубав." Излезе новият албум "ESCAPE". Така че, той ни разказа за целта и очарованието да работи в Япония.

■ "Jun Matsumoto, гледах участието му в драма, когато започнах да уча японски и мисля, че изглеждаше много привлекателен."

Въпрос: Хьонг Джун, ти харесваш SMAP и Jun Matsumoto (ARASHI), нали?
Хьонг Джун: SMAP е групата, към успеха на която се целяхме по време на SS501 (на която Хьонг Джун е член). Освен като група, те имат индивидуални дейности. Това е стилът, към който SS501 се стремяха. Участието на Jun Matsumoto в драмата "You Are My Pet" (TBS), която гледах, когато започнах да уча японски, беше много атрактивно.

Въпрос: Членовете на SS501, включително лидерът на SS501 Ким Хьон Джунг, имат соло дейности. Съветвате ли се взаимно и обменяте ли информация?
Хьонг Джун: Не се чуваме само по телефона или по e-mail, но също излизаме на по питие. Ние винаги говорим неща като "мисля, че ще е интересно, ако се появиш в такива програми." Ние израстваме, защото сме си важни приятели.

Въпрос: Това са прекрасни взаимоотношения. Заради такава подкрепа соло дейностите протичат гладко?
Хьонг Джун: Не... Защото много неща не са перфектни. Групата може да компенсира недостатъците на другия. Така че, времето може да мине без да се налага пълно познаване на самия себе си. Започнах да обмислям добре каква музика е подходяща за мен едва след като започнах соло дейност.

Въпрос: Чувствам, че си израстнал в новия си албум "ESCAPE". Има много песни за възрастни, нали?
Хьонг Джун: Този път, има много песни за възрастни които са за "раздяла". Мисля, че концепцията на този албум е по-ясна, отколкото на предходния. Без компромис, без консултиране с някой, изразих добре това, което искам. Песните, които харесвам по-специално са "Just Let It Go" и "Because I'm a Bad Guy". Имам завършен звук, който звучи приятно. Така че, моля, слушайте ги, когато се прибирате с колата.

Credit: onlystar.oricon.co.jp
English translation: yuhki07
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime9/28/2012, 12:17

Ким Хьонг Джун от SS501 поздравява за Chuseok* [28.09.2012]
Певецът и актьор Ким Хьонг Джун наскоро поздрави феновете си за Chuseok.

На 27 септември, Ким коментира в официалния си уебсайт, "Най-големият корейски празник Chuseok наближава. Толкова съм щастлив. Първото нещо, което изниква в съзнанието ми, когато мисля за Chuseok е songpyeon**. Надявам се да направите songpyeon, да хапнете вкусна храна и да разговаряте много със семейството си на този Chuseok."

Освен това, Ким Хьонг Джун е притеснен за щетите от неотдавнашния тайфун. Той каза, "Чух, че много фермери са имали трудни моменти заради скорошния тайфун. Надявам се скоро всичко да се възстанови. Ще се моля за вас да имате хубави моменти със семействата си на този Choseok."

Той каза също, "Надявам се да прекарате празника Chuseok помагайки си и обичайки хората около вас. Хубав празник."

Наскоро Ким приключи промоциите на втория си соло албум "Escape" и националното турне в Япония, озаглавено "Kim Hyung Jun 2nd Story in Japan". Понастоящем той е DJ на Kim Hyung Jun's Music High по SBS Radio.
Новини - Page 12 Posted280920122articlespicSS501sKimHyungJungivesgreetingsforChuseok

/*Chuseok (корейският Ден на благодарността) е един от най-големите и важни празници в Корея, на който всички членове на семейството се събират заедно отблизо и далеч, отдават почит на по-възрастните и благодарят на предците си за богатата реколта. През 2012 година Chuseok се пада на 30 септември, но почивните дни са общо три (от 29 септември до 1 октомври).
**Songpyeon са корейски традиционни кексчета от лепкав ориз, които се консумират на Chuseok./

Source: TV Report
Credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime9/29/2012, 21:37

Не знаех че и те имат ден на благодарността.Хубави думи е казал Бебо,не е забравил и за пострадалите от тайфуна.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime10/12/2012, 17:30

Kim Hyung Jun порица младшите идоли, че не поздравяват правилно [11.10.2012]
Kim Hyung Jun от SS501 остави укорителни думи за младшите в неговата индустрия.

На 11-ти октомври, той туитна: "Тези дни забелязах, че по-младите хитро се опитват да избегнат да се поклонят. Бях толкова ядосан днес, докато бях в Mok-dong. По-малки братя/сестри, моля, не заставайте пред мен отново."

В момента Kim Hyung Jun е DJ в 'Kim Hyung Jun's Music High' по SBS Radio, така че се предполага, че той е преживял инцидент, който го е обезпокоил, докато е бил в сградата на предаването.

Въпреки че това може да не изглежда голям проблем за някои, в традиционната корейска култура, както и в много други азиатски култури, показването на уважение към по-старите и тези, които са работили по-дълго в дадена област, отколкото вас, чрез поклон и поздрав, е изключително важно.

Освен това, в момента Kim Hyung Jun промотира своя соло албум в Япония, докато едновременно с това жонглира с корейските си дейности.


Source + Photos: TV Daily via Nate
Credit: VITALSIGN @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime10/12/2012, 17:30

Kim Hyung Jun от SS501 казва: "Не се показвайте пред мен!" [12.10.2012]
Kim Hyung Jun от SS501 критикува някои от новите певци и пеещи групи.

На 11 октомври, Kim туитна: "Някои от новите певци и пеещи групи са склонни да ме избягват, защото не искат да ми кажат здравей. Днес бях наистина разстроен. Просто не се показвайте пред мен, ако не искате да ме поздравявате."

Kim, който в момента е водещ на 'Kim Hyung Jun's Music High' по радио SBS, наскоро каза, че се чувства неудобно от някои нови певци и пеещи групи, които не му казват здравей, когато го видят в телевизионните станции.

Хората коментираха: "Кажи ни кои са те", "Те идол певци ли са?", "Това не е добре. Те трябва да поздравяват колегите си".

Kim наскоро приключи промоциите на своя втори соло албум 'Escape' в Япония и турне 'Kim Hyung Jun 2nd Story in Japan'.

Новини - Page 12 KHJqdosanirazocharovancheneepozdravenotmladitegrupi11102012

Source: TV Report
Credit: en.korea.com

П.П. Разпознахте ли момчешката група, която не е поздравила Бебо вчера? Не коя да е, а U-KISS! Същата група, от която тръгна преди години братът на Хьонг Джун, Ки Бум. U-KISS, които винаги са били подкрепяни от SS501 и от Ким Хьонг Джун! Изключително разочарована съм от U-KISS! Представям си какво му е на Бебо. Цялата тази ситуация, както вече споменахме, се е разиграла вчера следобяд, след записа на Music High. Фенове, които са присъствали, казват че момчетата от U-KISS наистина са видяли Джун, но не са го поздравили. Докато той е раздавал автографи на групата от 15-ина почитателки, разгневено е изкоментирал "Какво не е наред?!" Момиче, което е дългогодишна фенка на Хьонг Джун казва, че за първи път го вижда толкова ядосан.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime10/13/2012, 14:38

Откакто изгониха Ки Бум не ги слушам и не ме интересуват. Не можех да разбера любовта, която споделяхте всички тук към тях. Не ми е нужно Бебо да се разгневи, за да спра да ги харесвам, те са показали истинските си лица най-сетне. Хубаво, най-сетне ги разбрахте що за стока са и ще спре тази любов към тях от вас! Логично е да го наранят, само затова ме е яд на тези смотаняци и съм ядосана, че не е пуснал имената им, както трябва. Продължава да е безкрайно коректен, а не е трябвало.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime10/27/2012, 16:53

S Plus Entertainment пусна официално изявление относно случая за нападение
На 22-ри, S Plus Entertainment заяви: "Информацията за неотдавнашния проблем с мениджър е далеч от истината."

Те продължиха, "Ние ще предприемем правни действия срещу репортера, който егоистично преувеличи и изопачи действителния случай и срещу компанията, която пусна статия със снимка на един от актьорите, който не е свързан с действителния случай."

По-рано компанията пусна статия, в която се посочва, че на 10-ти служител на S Plus Entertainment е бил нападнат от главния изпълнителен директор и в резултат на наранявания са били необходими 3 седмици хоспитализация. Освен това те съобщиха, че главният изпълнителен директор и трима други служители са били съдени.

Понастоящем S Plus Entertainment представлява Jang Suh Hee, Kang Ji Hwan, Kim Hyung Joon, Lee Ki Woo, Choi Jae Hwan и много други артисти.

Source: Saeng Saeng News via Naver
Credit: ejchoe @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime10/27/2012, 17:52

Какъв е този случай?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime10/27/2012, 18:19

Не знам подробности. Не съм срещала други публикации по темата. Явно някаква медия е разпространила слуха, че главният изпълнителен директор на S Plus е упражнил насилие срещу свой служител (актьор или актриса).
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime11/11/2012, 16:22

Ким Хьонг Джун и Ким Ки Бум №6 в Топ 10 на най-известните братя и сестри в к-попа [08.11.2012]
Новини - Page 12 20121107KimHyungJunKimKibum
Ким Хьонг Джун (SS501) и Ким Ки Бум (бивш член на U-KISS) – когато Ким Хьонг Джун излезе в почивка с SS501 и договорът на Ким Ки Бум с NH Media бе прекратен, братята решиха да създадат заедно HnB Company, която с помощта на готините плюшки PiroPiro и SiroSiro, помогнаха на певците и актьорите.

Credit: officiallykmusic.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime11/11/2012, 19:35

В челната десетка, това е добре. Да не говорим, че за мен са единствените известни братя, които обичам и са си на първо място...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime11/13/2012, 16:38

Бебо е бил прекрасен на премиерата Новини - Page 12 688934
Много е сладурска снимката им Новини - Page 12 688934 И аз съм като теб нуна,те винаги ще са на първо място Новини - Page 12 4257297559
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime11/25/2012, 07:00

So E Hyun взела първите целувки на Jung Yong Hwa от CN Blue и на Ким Хьонг Джун?
На 20 ноември, So E Hyun се появи в Strong Heart на SBS и разкри, че е целувала идол звезди.

"Взех първите целувки на идол звезди", каза актрисата. "Снимах сцена с целувка с Jung Yong Hwa от CN Blue за 'Heartstrings' ('Струните на сърцето'). В това време, Jung Yong Hwa каза, че се е упражнявал за тази сцена с неговото плюшено мече, тъй като това е била първата му целувка."

Всички в студиото се намръщиха, понеже Jung Yong Hwa вероятно лъже.
Boom каза, "Това сигурно е била първата му целувка в Сеул."

So E Hyun сподели какво е да работи с Ким Хьонг Джун. "Ние трябваше да снимаме по средата на Apgujeong и Ким Хьонг Джун също ми каза, че това е първата му целувка."

Може би му е било студено от зимния вятър или е бил твърде нервен заради първата си целувка, но So E Hyun обясни, че Ким Хьонг Джун я целувал точно над устните й.

"Той затваряше очите си преди това и в крайна сметка целуваше навсякъде, освен устните ми."

Което означава, че Jung Yong Hwa и Ким Хьонг Джун са излъгали за първите си целувки. Водещият Shin Dong Yeop вметна, "Тези малки негодници", карайки студиото да избухне в смях.

Lee Dong Wook посъветва идол актьорите винаги да държат очите си отворени по време на сцени с целувки.

Credit: enewsworld.mnet.com


Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime12/6/2012, 20:35

Хьонг Джун ще посети Малайзия през декември

Новини - Page 12 43E0

Декември определено е месецът на к-поп за Малайзия. Много к-поп събития ще се случат тогава като концертът на 2AM’s Way of Love Concert Live in Malaysia, Tim Hwang’s Into Asia Comes Tim’s World, 2012 Asia Super Showcase (включващо звезди като Super Junior-M, EXO-M и BtoB), както и концертът на NU’EST’s THE FACE TO FACE.
Сега още един артист бе добавен към списъка, Ким Хьонг Джун, който ще присъства на MMFA (Malaysia Model Festival Awards) в Хотел и СПА Putrajaya Marriott на 11 декември.

Credit: www.hellokpop.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime12/11/2012, 10:58

Ким Хьонг Джун ще посети Малайзия и Тайланд

Новини - Page 12 27

Скоро Ким Хьонг Джун ще се срещне с феновете си от някои страни в Югоизточна Азия.
На 11 декември, Хьонг Джун ще отлети за Малайзия, за да участва във фестивала Malaysia Model Festival Awards 2012, който ще се проведе в Куала Лампур, като знаменитост представляваща Корея.
На наградите той ще участва като водещ и ще остане в страната и а 12 декември, когато ще даде интервюта за пресата в Малайзия.
На 13 декември Хьонг Джун ще отлети за Тайланд, където ще присъства на откриването на церемонията на тайландско-корейското приятелство (Thailand-Korea Friendship Festival 2012). То ще се проведе в Банкок от 14 до 16 декември.
По време на престоя си в страната, той ще даде няколко интервюта за пресата и ще участва в телевизионни програми. Също така ще участва в кампания за набиране на средства за предотвратяване на глобалното затопляне и защита на околната среда заедно с тайландските си фенове.
Очаква се да се завърне в Корея на 17 декември.

Credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime12/12/2012, 19:46

Хьонг Джун на Корейско-тайландския фестивал в Банкок

Новини - Page 12 1

Ким Хьонг Джун и Tiny G ще се присъединят към кампанията за опазването на околната среда в Банкок, Тайланд.
Двата отбора ще присъединят като корейски представители на фестивала за Тайландско-корейско приятелство 2012 (Thailand Korea Friendship Festival 2012), който ще се проведе от 14 до 16 декември. Те ще изнесат представления на отварянето и закриването на церемонията, също така ще участват в кампания за опазването на околната среда и кампания за събиране на средства.
Домакини на Thailand Korea Friendship Festival ще бъдат корейското посолство в Тайланд и тайландското министерство на културата под съпровод от корейско-тайландския център по комоникации (КТСС). Това е най-големият корейско-тайландски фестивал, който се провежда ежегодно в Банкок. Миналата година този фестивал със събраните средства помогна на жертвите от наводнения в Тайланд. В даренията се включиха и звезди като Lee Byung Hun и Han Hyo Joo.
Тази година слогъна на събитието е „Заедно за зелен свят” и домакини ще бъдат различни културни и екологични мероприятия. В деня на откриването Ким Хьонг Джун и Tiny G, коятодържи тайландския монетен двор, ще имат представление, а тайландската топ звезда Nuengthida Sophon, който стартира кариерата си с участието в тайландския филм Hello Stranger, заснет в Корея, ще изпълни песен от филма.
Ще последват тайландски и корейски традиционни изпълнения от World Beat Vinari. Ще има представления на отбора ′Black Leopard′ по тайкондо от корейският университет Dong-A, както и на отбора от Тайланд, който спечели международния конкурс по к-поп танци.
Ще има представяне на корейска храна и мероприятия свързани със защита на авторските права. Докато протичат тези представления, халю звездите заедно с фенклубовете си ще се включат в засаждането на дървета и рециклирането за опазване на околната среда.
Lee Jun Ho от връзки с обществеността към корейското посолство каза: „Събитието е смислено. Чрез него се увеличават размена на куллтурни познания и помага на хората от двете страни да сплотят интересите си.”

Credit: KTCC + reporter Park HyunMin on Twitter @happygato
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime12/17/2012, 19:45

Новини - Page 12 19522_24453_2241

Ким Хьонг Джун ще присъства на ‘Thailand Korea Friendship Festival 2012'

Ким Хьонг Джун напоследък доказа своята голяма популярност в Тайланд.
Ким, който завърши японския си промо тур около драмата 'I love you', посети източно азиатските страни и доказа, че е голяма халю звезда.
Той посети Малайзия на 11 и 12 декември и замина за Тайланд на 13 декември, за да присъства на ‘Thailand Korea Friendship Festival 2012'. Той привлече голямо внимание показвайкие се в телевизонни програми демонстрирайки доброто си чувство за хумор.
Пред студиото на програмата много фенове се бяха събрали, за да го видят как си тръгва оттам.
Ким ще остане в Тайланд 2 нощи и 3 дена. Той ще участва във фестивала, който ще се проведе на 14 декември и ще направи своето участие като корейски представител.
Той също така ще участва в различни промоции и ще даде няколко интервюта за голямите медии. Също така ще вземе участие в инициативата срещу глобалното затопляне в специална кампания и благотворително събитие заедно с феновете си. След което на 17.12.2012 той ще завърне в Корея.

credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime12/17/2012, 21:11

Джун се завърна след задграничните си дейности

Новини - Page 12 Kim-hyung-jun1_zpsb33c2cd3

Ким Хьонг Джун от SS501 безопасно се завърна в Корея.
„Завърнах се след успешното приключване на графика ми в Тайланд”, каза той. „Прекарах си страхотно. Благодаря ви Тайланд и Малайзия, надявам се скоро отново да ви посетя. Да не настинете! Аз си имам наушници.”
Членът на групата SS501 прекара известно време в двете страни. Той все участие в ‘2012 Thailand Korea Friendship Festival’ и ‘2012 Malaysia Model Festival Awards’.

Credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime12/19/2012, 13:36

Джун благодари на Малайзия и Тайланд за спомените

Новини - Page 12 Kim-hyung-jun1_zpsb33c2cd3

Невероятното и сладко излъчване на певецът Ким Хьонг Джун наскоро бе уловено на снимка и споделено с феновете.
На 17 декември Ким Хьонг Джун туитна: „Тази снимка е направена веднага след като приключих дейностите си в Тайланд- Сега се завръщам вкъщи. Прекарах невероятно и запомнящо се време там. Благодаря ви. Тайланд и Малайзия. Искрено се надявам отново да ви посетя. Моля ви, грижите се за здравето си. Моите уши са защитени!” и сподели снимката.
С плътно прилепнали антифони около главата му, Хьонг Джун изглежда очарователно. След завършването на забързаният си график, Ким Хьонг Джун очарова феновете си с веселата си усмивка.
В интернет хората коментираха: „Ким ХЬонг Джун е очарователен.”, „Тези антифони ти стоят страхотно”, „Щом антифоните ти стоят добре, бих искала да ти купя поне 10, за да ги носиш”, „Мисля, че си поотслабнал след натовареният си график”
Певецът ще участва във филма “An Actor Is An Actor” заедно с Yang Dong Geun и Seo Young Hee.

Credit: soompi.com
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-