Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/20/2013, 11:50

Позиционирането на LIFE на Йонг Сенг в класацията на Hanteo

класирането на Йонг Сенг и албума му в реално време е на първа позиция

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 HantaoR130320

дневното класиране на албума също държи водещата позиция

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 HantaoD130319

седмичното обаче далеч не е така. Там е позициониран на пети


Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 HantaoM130311-17

Credit: hanteo.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/20/2013, 13:57

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 7587F239-C7BF-4CDC-92D6-7AB4225449D2

Хо Йонг Сенг разкри своя талант на снимка.
На 20 март Хо Йонг Сенг поства в профила си в туитър съобщението: "Ooing?" заедно с тази снимка.
На снимката изпълнителя е с руса коса, носи розово сако и гледа в обектива на камерата. По-специалното на външния му вид са очите. Той широко ги е отворил и душа с уста. (типично детска поза) Йонг Сенг изглежда толкова сладко на нея.
Снимката бързо се завъртя в интернет, а последвалите я коментари са: „Тази концепция през последните дни на Йонг Сенг е много сладка и приятна.”, „Харесва песента”, „Успех, Хо Йонг Сенг” и други.


П.С. Снимката е направена в гримьорната преди участието в Show Champion

Credit: tvdaily.mk.co.kr + EngTrans: @SakuraDream501
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/24/2013, 18:45

Йонг Сенг класиран на първо място в Gaon

Класацията Gaon е националната класация на Южна Корея, еквивалентна е на Oriconin в Япония и Billboard в Щатите. Те имат класация за деня, за седмица, месец... за клип, албум и други.
Ето и класацията им от 10 до 16 март.

< Националната класацията на Gaon за албуми>

1. Heo Young Saeng – ‘Life’
2. Teen Top – ‘No.1′
3. SHINee – ‘Dream Girl’
4. Girl’s Day – ‘Expectation’
5. B.A.P – ‘One Shot’
6. 2AM – ‘One Spring Day’
7. G.NA – ‘Beautiful Kisses’
8. Nah Yoon Sun – ‘Lento’
9. VIXX – ‘On And On’
10. BoA – ‘Only One (Japan)’

Credit: Gaon
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/24/2013, 18:51

В радиошоуто си на 18 март Бейби Джун рекламира завръщането на Йонг Сенг


Credit: sCherry501@youtube
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/25/2013, 13:26

Ето това се очакваше... Много се радвам, че е номер едно... Напълно заслужено! Хайде време е да спечели награда
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/26/2013, 17:25

Йонг Сенг шокира всички с признанието си: "Срещах се със знаменитост по-голяма 2 години от мен"

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 B20130325003736507

Певецът от SS501 Хо Йонг Сенг присъства в радио програма и си призна за връзката със знаменитост по-голяма от него с 2 години.
Хо Йонг Сенг и певицата G.NA присъстваха на „Достойнството на звездата”. Това е програма от семейството на радиото на MBC, в радиошоуто на Шиндонг Shim Shim Ta Pa. Предаването се излъчи на 24 вечерта, 5 минути след полунощ. Водещият издаде Хо Йонг Сенг като каза: „Много си говоря с Хо Йонг Сенг докато играем игри. По време на игрите в мрежата си говорим , чрез онлайн чата и бях шокиран колко много говори той.” И „Той се превръща в истински войн пред клавиатурата.” Хо Йонг Сенг се засрами и отговори: „Говоря много, когато съм развълнуван.” И така стартира програмата с много смях.
По отношение на новото завръщане на Йонг Сенг с песента му носеща пищното заглавие „Изкуството на съблазняването”, Шиндонг попита: „Ти се завърна на Белия Ден (еквивалента на Свети Валентин), имаш ли някакво по-специално събитие подготвено за феновете ти?”. Йонг Сенг отговори много самоуверено „Самото ми завръщане е събитието ми подготвено за тях”.
Хо Йонг Сенг продължи: „Когато за първи път чух песента ми се стори несериозна. Бях идол и исках да покажа едно по-зряло и красиво чувство, но (компанията) лично ми предложи тази песен.” Така той сподели чувствата си и опасенията си за песента. Но продължи: „След продължително слушане на песента по време на подготовката й, тя стана мое настроение и се пристрастих към нея. Освен това тя носи много радост на сцената и това е страхотно.”
Шиндонг попита: „Когато човек преживее раздяла, тогава в живота му настъпват много промени. Това ли е причината музиката ти да се промени?” А Хо Йонг Сенг отвърна: „Мина доста време откакто нямам връзка, за това се чувства малко самотен.”
Продължавайки темата за връзката Йонг Сенг отговори: „Преди време се срещах в по-възрастна жена. Тя беше 2 години по-голяма от мен, но ми беше като по-малка сестра.” Шиндонг зададе неудобният въпрос: „Тя знаменитост ли е? Моля те отговори ми с „Да” или „Не”.” „Да, тя е знаменитост” призна си Йонг Сенг и продължи: „Не е лесно да се срещаш с по-възрастна жена. Жените искат да зависят от мъжете. Тя също искаше да зависи от мен, но понеже бях по-малък, тя си помисли, че това само ще й донесе загуби. Мъжът трябва да поеме инициативата, но понеже тя беше по-голяма и просто не искаше да го направи. (да бъде с мен)”
Шиндонг попита: „В стила на лошо момче ли си?” и отговора бе: „От много време съм нямал връзка, затова изглежда, че ще бъда страхотен приятел (гадже) ако в момента започна връзка, защото ще положа всякакви усилия във връзката си.”


Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 B20130325003746537

Credits: show@wowtv.co.kr + EngTranslation: by kelemama + xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/27/2013, 07:55

Ех, какви откровения...Тази знаменитост коя ли е била? Много интересна история... Не е бил сигурен в песента, но според мен точно това му трябваше... Толкова е зарибяваща песничката, че всеки път си припявам с него припева
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/28/2013, 19:15

Днес Хо Йонг Сенг заедно с Ким Хьонг Джун и Парк Джунг Мин е присъствал на партито на бижутата Jewelry Brand DIDIER DUBOT и 8-мата годишнина на медия Newsen.
Повече по темата може да намерите тук --> цък
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/29/2013, 20:53

Тази година Сеулската Седмицата на Модата се състоя от 25 до 29 март включително. На нея присъстваха 13 различни страни, които представиха колекциите си пролет/лято.
На нея присъстваха много звезди като участници модели и като гости на шоутата.
На 28 март се проведе парти по случай 10 годишнината на марката GENERAL IDEA озаглавено Collection Party. На него гост бе и Йонг Сенг.
плаката на партито
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 FWSFW2

Сенг на червения килим
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 FWSFW

Сенги в публиката

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 FWSFW1

Credit: celebstyle.blog.me/130164818381
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/30/2013, 12:41

Много прагматично ми се вижда това отношение към връзките... Понеже не съм имал връзка - значи ще съм чудесен с новото си гадже. Що за изказване?! Тези мъже са големи... Отношението зависи от човека, а не от обстоятелствата, ако зависи от тях не е истинско и носи заблуди и загуби... Горкият сладък мъж Сенги, докато не осъзнае това, на къде е тръгнал...
И на мен ми се иска да зная коя е жената. 2 години по-голяма от него, значи моя набор... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 918427 Наистина е трудно с нуна. И мисля, че вярно го е казал, жената иска да се грижат за нея, но когато той е по-малък, не че той не може да го направи, тя просто не вярва, че ще успее и никога не се отпуска. Има огромна разлика между усещането към партньорите по отношение на възрастовата разлика (личен опит)... Значи разбрахме за още една негова връзка и съответно смятам, че жената, на която посвети песните си от Solo и тази са различни... Вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/30/2013, 14:51

И аз мисля така. В интервютата миналата година разкриваше друга история за жена, която като гледам няма допирни точки с тази. Интересно колко ли връзки е имал? Имам чувството, че те го насочват да пише песните си и създаването на албуми с различен стил... Общо взето навсякъде зад всяка история/ действия се крие по една жена и случая със Сенги е поредното доказателство Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 918427
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime3/31/2013, 09:35

Засега ги броя 2 сериозни. Защото той имаше връзка още докато беше с SS501, по време на турнето им... Предполагам, че за нея е написал Solo... Докато тази според мен е между последните два албума... И все пак, ако тази от времето на групата и жената изоставила го в Solo са различни, тогава Сенг е голям любовник и е имал цели 3 явни връзки... Но пък му го признавам - поне е честен, вярно, казва ни след като всичко е минало, но все пак си казва, за разлика от някой други, дето продължават да твърдят, че са сами и винаги са били... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 876203
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/1/2013, 22:00

Йонг Сенг на GENERAL IDEA заедно с Ерик Нам

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 08f790529822720e27c6c49b7acb0a46f21fab42
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 BM7C9354

Credit: blog.naver.com/buzzlove7777


Последната промяна е направена от direndur на 4/6/2013, 15:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/4/2013, 22:53

Йонг Сенг и Джунг мин са окупирали първите позиции на дневната класация на Top of Kstyle MV

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 2556-04-04_1349

Jung Min - Beautiful
Jung Min - Not Alone
Young Saeng - The Art of Seduction
Romeo/Jung Min - Gime me ur heart
Young Saeng - 1.2.3
Jung Min - Like Tears are falling

Credit: mv.kstyle.com/ranking.ksn?rankingType=DR
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/11/2013, 09:35

Фенсрещата на Йонг Сенг в Сеул ще се състои на 25 май. Тя е озаглавена Heo Young Saeng - Photobook Commemoration
Надслова й е:
☆ HEO YOUNG SAENG Fanmeeting, NO Young Saeng, NO LIFE ☆

Провеждането на събитието ще обхване 3 дена и 2 нощи. От 24 май до 26. Фен срещата ще бъде точно на 25. Останалите дни ще се провеждат различни събитие включени в това.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/17/2013, 20:44

Хо Йонг Сенг харесва всички момичета

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 41197885

Завръщайки се след дълго отсъствие с новият си сингъл, Хо Йонг Сенг от SS501 даде интервю за шоуто Jjang по Mnet America, където се изказа с внимание за всички момичешки групи, които го заобикалят.
В 33 епизод на Jjang, водещият Джейк разговори Йонг Сенг за новият му клип Art of Seduction, както и за дамите, които заглежда напоследък.
Малко свенливо той започна с първото име на момичешката група Girls’ Day, след това продължи Rainbow… не след дълго спомена G.Na и тогава се предаде и каза, че всички момичешки групи го правят щастлив.

Предаването може да гледате тук -->
ЦЪК

Credit: enewsworld.interest.me
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/19/2013, 18:18

Йонг Сенг в KBS Arabic Star ~ 18 април 2013

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Arabicradioseng2013

Въпрос: Как се чувстваш на третата си среща с арабските фенове?
Йонг Сенг: Съжалявам пред тях, защото имам възможност само веднъж годишно да се срещнем. Искам да се срещаме поне 2-3 пъти годишно, радвам се при срещата ми с тях.

Въпрос: Какво чувстваш когато чуеш за Арабия?
Йонг Сенг: По принцип мисля за Европа, когато пътувам по работа, също и за Югоизточна Азия, но когато чух за арабските фенове и за интереса им към мен започнах да търся повече информация за страната като моя бъдеща дистинация за почивка и дейност.

Въпрос: По колко часа спиш на ден?
Йонг Сенг: Когато нямам работа обикновено спя по 9-10 часа.

Въпрос: А когато си зает и имаш ангажименти?
Йонг Сенг: По 3-4 часа. Макар че когато протичаше подготовката за направата на "The Art Of Seduction" се получи, така че не мигнах 29 часа.

Въпрос: Още ли се притесняваш в присъствието на жени?
Йонг Сенг: Да.

Въпрос: Защо е срещаш предимно с по-възрастни момичета/ жени?
Йонг Сенг: Какво!!! Да харесвам по-възрастни?! Не съм го казвал… Харесвам по-възрастни момичета, но които са моя набор, но предпочитам по-младите момичета.

Въпрос: Кой е любимият ти изпълнител?
Йонг Сенг: Много са, но ако имате предвид кой уважавам, то това са SS501

Въпрос: Коя е любимата ти песен в албума LIFE?
Йонг Сенг: That's Me

Въпрос: Защо те наричат бяла ружа (marshmallow)?
Йонг Сенг: Мен ли? Може би не е това, а е видра. Джунг Мин измисли имена на всички ни и всеки беше със специфично име на животно. Това беше по време на дебюта ни.

Въпрос: А вие как казвате на Джунг Мин?

Йонг Сенг: Кон, защото си приличат.

Credit: Arabi Star Radio + EngTrans: @KyuSaeng_Arab
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 11:25

Сенг влиза в армията през ноември

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 B2m

Хо Йонг Сенг от SS501 планира за влезе в армията и да отдаде службата си към страната, този ноември.
Това ще го направи вторият член от групата SS501, който влиза в армията. Първи бе Ким Кю Джонг, който влезе миналият юли.
Представител на компанията му В2М заяви: „Изглежда Хо Йонг Сенг е решил да влезе в армията в края тази година. Ако получи повиквателна не смята да я отлага, а планира да влезе веднага в армията и да изпълни своя дълг към страната.”
След щателен медицински преглед, Хо Йонг Сенг е одобрен за активна служба от Службата на военната администрация.
Подробна информация за точната му дата на влизането в армията, мястото на обучението и поделението му още не са решени. За това очаквайте.

Credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 12:03

Значи изпращаме и второ момче в армията, а след него и трето... Освен лека служба и да се завърне жив и здрав нямам друго какво да кажа...
Няма да е като Кю обаче, а ще си е активен войник така ли?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 20:54

Хм, военната администрация, мисля, че пак не е истинската казарма... Знам ли... Ще мине обучение, както Кю и после ще иде да се рови в книжата... Не зная този вариант харесва ли ми... Изобщо цялата тази история с казармата ми е мн неприятна. В един момент (надявам се кратък) ще имаме 3 момчета в казармата... Искам да чуя повече от него по този въпрос. Искам да ни даде някакви обещания, както направи Кю, че ще излезе оттам и се връща директно при нас и на сцената. Мисля, че това би ме утешило поне малко...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 21:23

Явно тази военна администрация е някакво звено до колкото разбрах и тя ги определя годни ли са за служба и как и тя им изпраща повиквателните... Но той си е одобрен за активна службица, не като Кю да се разхожда по концерти и сватби...
Аз още съм в шок от цялата тази история и не мога нищо да асимилирам... ядосах се за пореден път на това му решение. Но щом е решил мога да му пожелая само лека служба.

И да! Хубаво би било да ме успокой малко, че ще се завърне, ще се промени, ще работи по-упорито и тн.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 21:45

Щом ще си е войник, ама истински, аз започвам отсега да се надявам да го чувам в Джуман като водещ... Да ходи да пее за армията и изобщо да има някакви изяви... Искам да го виждам, поне веднъж в месеца... Дали ще ми пише оттам... Ах, този... Защо така прави... И мн държа на обещанията!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 23:29

Отвратителна новина! Дойде като гръм от ясно небе. Като всички новини, които излизат покрай Сенг. При него нещата ги обявяват и малко след това се случват. За казармата поне ни уведомиха няколко месеца преди да се случат нещата. Правят го един вид да свикнем или какво. Както и да е. Подобна новина е гадна за всеки един истински фен. Освен това, Сенг няма да е на лек режим като Кю. За отрицателно кратко време ни сервираха, че Бебо и Сенг ще влязат в казармата. Знам, че е неизбежно и момчетата едно по едно ще се озоват там, но взе да ми идва в повече.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime7/21/2013, 12:30

Всички знаехме за намерението на Хо Йонг Сенг да влезе в армията, изследванията му и бавното подготвяне за това време. Той постоянно споменаваше през последните си дейности - концерта, фенсрещата и в няколко списания, че ще влезе в армията тази година, ако получи повиквателна. Дори японският му албум е създаден с тази цел като сбогуване с публиката. Но всички отричахме факта и се надявахме това да не се случи или поне не скоро.

Но ето че днес официално излезе информация за влизането му в армията.
Ще изпратим нашия Принц на 31 октомври 2013 в армията като редовен войник, както бе и желанието му. Вижте повиквателната и номера му.


Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 BPqt26KCUAACG2W

Credit:  @rtyue1966
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime9/25/2013, 16:54

Предстоящите планове на Хо Йонг Сенг

Хо Йонг Сенг ще издаде новия си албум следващият месец и ще влезе в армията след това.
В момента звездата се подготвя за издаването на новият си соло албум през октомври. В края на октомври той ще проведе концерт в Сеул и това ще се случи дни преди да влезе в армията. Официално ноември месец ще встъпи на служба. Това бе съобщено от компанията му В2М сряда в интервю за TenAsia.
Въпреки това точната дата за постъпването му в армията не е уточнена. Нещо повече от центъра за набиране на войници и военна служба няма официално потвърждение за 21-то месеца, които трябва да прекара звездата като войник.
По план график концерта е насрочен за 26 октомври в UNIQLO-AX Hall, Сеул. Но от В2М съобщиха, че това не е окончателната дата, защото тя все още подлежи на промени.
Хо Йонг Сенг дебютира през 2005 година като солист на SS501. 28-годишният артист направи соловият си дебют през 2011 с мини албума “Let It Go”

Credit: www.tenasia.com/archives/73796 + B2M Entertainment
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-