Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Ако... , ще...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 18:22

First topic message reminder :

Какво ще направиш, ако се случи еди-какво си...


Ако... , ще... - Page 2 Umbrellausa


Пример:
Ако завали изведнъж, ще се скрия под на-близкия навес...



Ако... , ще... - Page 2 5575 Ако... , ще... - Page 2 5575 Ако... , ще... - Page 2 5575
Моля задавайте въпрос към следващия играч като не засягате темата SS501. Тази игра изключва ситуации с групата, ако искате да зададете въпрос с насоченост SS501 посетете тази игра --->клик


Последната промяна е направена от Lollipop на 6/4/2011, 14:59; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/19/2011, 19:18

Ще крещя, ще пищя, но не на котето, а на чантата и на себе си.. След това ще се обърна към него и ще го питам "Защо за бога точно в/у ТАЗИ чантааа??? ЗАЩОО ?" Иии.. просто ще го преглътна, защото то не го е направило омишлено ;д

Какво ще направиш ако сандалите ти се скъсат посредата на улицата??
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/19/2011, 19:45

Вери, вече ми се е случвало - на село. Продължих боса, качих се на влака и брах срам като си ходих до нас боса... Иначе, ако има магазин, просто ще си купч първите обувки, които ми предложат... Ако... , ще... - Page 2 532747

Какво ще направиш, ако токът ти спре, точно преди часа да излезе новия клип на любимата ти звезда?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 21:02

Малиии !! Те тогава на енергото ще му гръмне телефона !! Няма да ги оставя тия гадове намира!! МАУУ .. А този номер често го правят .. Ще ги избия с въздушната пушка на вуйчо един по един ,а като наемат нови хора,и тях ще изтрепя!! Ако... , ще... - Page 2 2566259430 Даа,разбрахте ме .. Ако... , ще... - Page 2 475896

Какво ще направиш,ако някой ден станеш суперизвестна по целия свят?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 22:19

Ще отида в Южна Корея и ще направя обща песен с любимите ми идоли Ако... , ще... - Page 2 764679

Какво ще направиш, ако отидеш в Сеул..
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 22:37

Ооо,какво не .. ;дд Но най-вече ... Искам да видя Ким.. Поне да му кажа здрасти и да се снимам с него... Нещо друго .. Хм...Може би да се разхоя из магазините или да си намеря приятели и да ме научат на поне 1-2 думи на корейски ...

Какво ще направиш,ако изгубиш най-ценната си вещ?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 22:43

Ще полудея. Ако... , ще... - Page 2 2646152291 Ако... , ще... - Page 2 234593 Ако... , ще... - Page 2 233640

Какво ще направиш ако най-добрия ти приятел ти каже, че заминава в друга държава..
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 22:45

Ще ми стане много гадно,но щом това е решил/а ще го/я подкрепя ..

Какво ще направиш,ако спечелиш от 6ца от тотото .. ? (може въпросът да е задаван .. ако е,извинявам се!)
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 22:49

Ще се шашна (ама и аз с моите отговори.. Ако... , ще... - Page 2 918427 ) не знам какво да правя с толкова много пари..

Ако заседнеш в асансьор, нямаш телефон и е късно през нощта и няма кой да те чуе какво ще направиш ;д
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/20/2011, 23:06

Леле .. Аз имам клоустрофобия !! Не знам ..! Ще си умра там!! Ако... , ще... - Page 2 703225

Какво ще направиш,ако си направиш маникюр току-що и майка ти те викне да измиеш чиниите?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/25/2011, 14:34

Ще се развикам! Дала е пари и няма право да ме кара да мия чинии !!! Ако... , ще... - Page 2 918427

Какво ще направиш ако някакво странно насекомо , някаква муха се заплете в косата ти по време на час ? :дд
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/25/2011, 16:58

Това е лесно .. АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!

Какво ще направиш,ако видиш инзвънземно .. ;дд
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/29/2011, 19:10

Ще го гледам като човек от средновековието, незнайно как преместил се в 2011 година(тоест като теле)
Какво ще направиш, акосе прибереш и видиш, че домашният ти любимец е съборил секцията с чинии?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/30/2011, 13:44

Мали .. Ако го видя,ще откача .. Ще излезе навън,защото ще съм му много сърдита,но понеже е студено ще го пусна вътре .. (ако е в стаята,ащко не ще го погаля)

Какво ще направиш,ако днес имаш да направиш презентация,а е неделя и нямаш интернет?
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/31/2011, 16:48

малий...ще измисля някаква причина-била съм болна през уикенда, ще покашлям мъничкои вся ще се размина от наказание хД
Какво ще направиш, ако се опиташ да замесиш тесто, ама не става много хубаво, майка ти се прибира и те оплюва?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime10/31/2011, 18:52

Е,аз готвя хубаво .. Ама все пак,ако стане така,ще й кажа,че не ме е научила как да го направя добре .. ;дд

Какво ще направиш,ако майка ти разбере,че си взела 100 лева от нея ?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/2/2011, 12:48

Ще се оправдая. Но вътрешно ще съм щастлива ,че съм ги изхарчила за нещо яко ^^ хД.

Какво ще направиш ако баба ти не спира да ти досажда и да те поучава ?
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/2/2011, 18:05

ще и кажа, че излизам с приятелки или на някакво извънкласно меропиятие, само и само да не слушам бабини дивитини :Д
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/2/2011, 18:34

Не си дала предположени .. Аз ще дам .. ;дд

Какво ще направиш,ако си си харесала една блузка и не си имала пари да си я купиш,а когато си събрала,отиваш и ти казват,че току що са я купили? ;дд
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/2/2011, 19:36

Ще се ядосам, разбира се и ще си тръгна хД

Какво ще направиш ако приятелят ти изяде цялата корейска храна докато те чака? :дд
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/2/2011, 20:06

Ако е такава,която не харесвам,да е жив и здрав! ;дд Иначе .. АУУ! ;дд

Какво ще направиш,ако те предложат брак,а си само на 18/20 години?
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/3/2011, 10:51

*Edit*

Мнението е изтрито, защото не отговаря на правилата.
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/3/2011, 12:09

Ще откажа! :дд

Какво ще направиш ако тока спре точно когато е най-яката част от филма,който гледаш ?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/3/2011, 20:16

Познато .. ;дд Ако се изключи на най-интересната част на филма,ще откача .. Много мразя,,когато някой ме прекъсва,докато гледам филм,а ако ми изгасне тока ... Направо ще умра от яд!!

Какво ще направиш,ако ти объркат решаващата за срока оценка и ти напишат по-ниска?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/4/2011, 14:44

Ще споря докато не ми напишат оценката ,която трябва :дд

Какво ще направиш ако водата спре точно преди да влезнеш да се къпеш ? хД
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime11/4/2011, 21:15

Неведнъж е ставало .. Вбесявам се .. Започвам да въртя на нашите,за да ги питам защо е така,а те винаги ми казват,че след малко ще дойде ...



Какво ще направиш,ако водата спре,когато се къпеш? ;дд
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Ако... , ще... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Ако... , ще...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-