Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Ако... , ще...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime5/17/2011, 18:22

First topic message reminder :

Какво ще направиш, ако се случи еди-какво си...


Ако... , ще... - Page 3 Umbrellausa


Пример:
Ако завали изведнъж, ще се скрия под на-близкия навес...



Ако... , ще... - Page 3 5575 Ако... , ще... - Page 3 5575 Ако... , ще... - Page 3 5575
Моля задавайте въпрос към следващия играч като не засягате темата SS501. Тази игра изключва ситуации с групата, ако искате да зададете въпрос с насоченост SS501 посетете тази игра --->клик


Последната промяна е направена от Lollipop на 6/4/2011, 14:59; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/4/2011, 22:05

Е, това вече е мн кофти нещо... Но ми се е случвало... Обикновено усещам по намалялото налягане и набързо си наливам колкото успея в легените наоколо... А за 'благословиите' и 'милите думи' няма да споменавам, те са в реда на нещата...

Какво ще направиш, ако те хванат, че си без домашно?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/4/2011, 22:19

О,попринцип почвам да се мазня !! "Госпожо,извинявам се много,но днес си забравих тетрадката" .. По принцип това казвам .. ;дд



Какво ще направиш,ако започне да вали,а ти си по летни обувки?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 08:44

Аз съм луда глава и в проливен дъжд съм ходила със сандалетки с токчета, стига да си заслужава... това е предизвикателството да си жена Ако... , ще... - Page 3 918427
Какво ще направя - ами ще си вървя по пътя и ще си върша работата, без да обръщам внимание на дъжда.

Какво ще направиш ако тръгнеш за важен изпит и по средата на пътя токчето ти се счупи, а нямаш време да се прибираш и да обуваш нещо друго?

ПП. Ви, това с тетрадката не е много удачно извинение... случвало ми се е да ми прировят чантата, да видят наистина ли тетрадката е забравена или да ме карат да си отида до вкъщи и да я взема. Има и други извинения: "Госпожо, вчера не се чувствах много добре, не успях да я напиша", "Госпожо, бях на зъболекар/рожден ден" или "Не успях да я напиша, поради лични причини".... тези вършат безотказна работа.
Само останалите от форума да не ме набият, че давам такива съвети Ако... , ще... - Page 3 475896
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 10:41

Аз рядко ходя с токчета поради простата причина, че не мога Ако... , ще... - Page 3 918427 но пък имам доста обувки с токчета и само събират прах.Но или бих тръгнала боса или ще си счупя и другото токче Ако... , ще... - Page 3 918427
Какво ще направиш ако пътуваш в автобус и седне до теб напълно непознато момче и те заговори и се оказва, че той знае почти всичко за теб,а ти го виждаш за първи път ? Ако... , ще... - Page 3 918427
П.П това са добри съвети Ди, никой няма да те набие Ако... , ще... - Page 3 918427 Това ме накара да си спомня и аз как се червях, когато ме хващаха без домашна Ако... , ще... - Page 3 918427
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 14:08

Ще го попитам :Абе,аджаба,ти къв си бе? ;дд Най-вероятно ще си учудя,разбираемо,и ще го попитам от къде знае толкова много за мен.



Какво ще направиш,ако много обичаш да танцуваш,но имаш тежка контузия и ти кажат,че временно не можеш да танцуваш??



БТВ:Ди,тези си ги бива „„ Ще ги пробвам .. ;дд
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 14:29

Ще се натъжа много и най-вероятно ще си поплача да ми мине мъката и да се поуспокоя и когато мога после ще си танцувам на воля :)

Какво ще направш,ако си счупиш любимата чаша?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 14:58

хаха лепя я с лепило и си я слагам в секцията като сувенир ( от личен опит Ако... , ще... - Page 3 918427 )
Какво ще направиш,ако искаш много да отидеш някъде, но вашите не те пускат?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 15:12

Ще ида, какво ми пука, че не ме пускат... Ще излъжа нещо, случвало ми е се е когато съм била тийнка... Вече никой не може да ме спре... Ако... , ще... - Page 3 370377

Какво ще направиш, ако се возиш с автобус към вкъщи, той закъса по пътя, а ти си без батерия на телефона?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 15:16

Няма какво друго,освен да чакам някой да ни вземе .. Със сигурност ще викнат друг автобус да ини вземе .. И ще поискам нечий телефон,за да се обадя на наще,за да им кажа,че съм добре и скоро ще се иприбера.



Какво ще направиш,ако имаш изпити,тръгваш от вкъщи,а ти остават 15 мин до началото-пътят до училище е 25 минути?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 16:33

ще тичам като луда и същевременно ще се обадя на някой мой луд приятел/ка да се опита да го забави малко Ако... , ще... - Page 3 3647
Какво ще направиш,ако приятелите ти звъннат в 3 през ноща а точно си заспала и искат да ти дойдат на гости Ако... , ще... - Page 3 3647
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 16:58

Изобщо няма да им вдигна, така че няма и да разбера за желанията им... Ако... , ще... - Page 3 849469

Какво ще направиш, ако изпуснеш сапун в тоалетната?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 17:27

И това е ставало! .. ;дд Е,здраве да е!Няма да го вадя! ;дд



Какво ще направиш,ако си оцапаш с кал любимите обувки . (не лачени!!) ;дд
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 17:54

Ще си ги почистя с мокри кърпички (винаги имам едно пакетче в чантата Ако... , ще... - Page 3 3647 )
Какво ще направиш,ако разбереш че момчето което изобщо не понасяш, а той те харесва много си е татуирало името ти на рамото?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/5/2011, 20:34

Spoiler:
Ако наистина много го мразя,това ще стане ... Но ез не съм толкова лош човек .. ;) Ще му кажа по по-мил начин,че не го харсевам ..



Какво ще направиш,ако стане така,че ти объркат данните,и вместо да отидеш в училището,в което искаш,отиваш в друго? (имам такава съученичка)
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 13:53

Имам законното право да ги съдя,но не бих искала да се стигнат нещата чак до там.Бих се постарала да се разберем по цивилизован начин.
Какво ще направиш,ако ти дойдат на гости без ппредупреждение, а у вас е малко разхвърляно?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794

????

Гост

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 15:12

Ами зависи колко е разхвърляно :дд Но при всички положения ще трябва да ги поканя да влязат хД

Какво ще направиш ако си гладен като вълк ,а майка ти е сготвила най-омразното ти ядене ? хД
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 15:37

Отивам до магазина и си купувам кисело мляко с бисквитки и казвам, че няма да ям тази вечер храна, защото нещо ме боли стомаха... (Разбира се като разбера какво има за ядене, първо ще пуфтя, че такова не ям... Ама на кой ли му дреме... Ако... , ще... - Page 3 559203 )

Какво ще направиш, ако учител/ка ти удари шамар?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 16:43

Ще и се развикам и ще се обадя на нашите,след което въпросната учителка ще отиде в дирекцията ! Нещо от този сорт :дд

Какво ще направиш ако майка ти не ти дава да отидеш на концерта,който чакаш с нетърпение?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/9/2011, 19:38

Ще й се разсърдя! Толкова много съм искала да ида,а тя да не ми даде .. Много ще и се разсърдя ..

Какво ще направиш,ако искаш да направиш нещо шантаво,но те е страх от последствията?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/9/2011, 20:18

Не ме интересуват никакви последствия Ако... , ще... - Page 3 918427 Веднага го правя щом е ще е щуро,шантаво и забавно :)
Какво ще направиш,ако твоя приятелка харесва най-добрия ти приятел и си мисли,че между вас има нещо, а по принцип няма нищо.И ти и го обясняваш а те не иска да те разбере.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794

????

Гост

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 13:49

Ами :дд ще продължа да обяснявам ,че няма нищо и накрая ще се откажа ако видя ,че след 65465465463 обяснения няма резултат.

Какво ще направиш ако родителите ти отидат на същата дискотека, в която си и ти? Какво ще направиш ? :дд
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 16:58

Това никога няма да се случи,но ако се случи ще отида да им дам наздраве Ако... , ще... - Page 3 3647
Какво ще направиш,ако твоя приятелка ти открадне голяма сума пари?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794

????

Гост

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/12/2011, 06:22

Зависи от сумата и от това колко добра приятелка е хД Но ще си ги търся..

Какво ще направиш ако някое момче нарочно излее напитката си върху теб ?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime11/20/2011, 19:22

Ще му се развикам...може би
Ако човекът в който си влюбена те заговори как ще реагираш ?
Върнете се в началото Go down
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime6/1/2012, 05:09

Бих истинала от притеснение Ако... , ще... - Page 3 305739 , външно няма да го покажа Ако... , ще... - Page 3 521268
Какво ще направиш ,ако се преместиш в нов квортал и разбереш, че твоят идол е най-добър приятел на съседа ти ,с който се разбирате много добре?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Ако... , ще... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Ако... , ще...   Ако... , ще... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Ако... , ще...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-