Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime5/21/2011, 13:12

First topic message reminder :

Намислете си едно съществително. Сега всеки пише едно изречение, но го оставя недовършено, за да може следващия да го довърши със съществителното, което предварително си е намислил.
Пример: някой си намисля съществителното 'дрехи' и влиза в темата. Гледа ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ, който е "Обичам да ям...". Сега трябва да довърши неговото изречение като добави съществителното, което сте си намислили предварително. И се получава: Обичам да ям дрехи.



Започвам с: В чантата си винаги държа...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/30/2011, 13:45

За вечеря ще си сготвя...ушанки .. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 672623150

Боже,в речника пише,че ... е животно!
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/30/2011, 16:08

Боже, в речника пише, че фенера е животно Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 918427

Искам да отида на среща с..
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/30/2011, 22:07

Искам да отида на среща с.. череша .. ;дд

Е,не,и днес ли ще гледам как ... тича наоколо ...
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/31/2011, 07:54

Е,не,и днес ли ще гледам как телевизора тича наоколо ...

Като порасна искам да стана....
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/31/2011, 14:08

Като порасна искам да стана огледало .. ;дд не са ми това представите за бъдещето,но хайде .. ;дд

Винаги ще обичам ...
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/31/2011, 16:43

Винаги ще обичам ...кламери...че какво им е толкова пленяващо?!И аз не занм :Д
Утре за закуска ще ям...
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/31/2011, 18:50

Утре за закуска ще ям... пожарогасител .. Яко,а? ;дд

Преди да вляза в банята,да си измия зъбите,ще си взема ... да ми прави компаня..
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/31/2011, 19:11

Преди да вляза в банята,да си измия зъбите,ще си взема ... кюфте(Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 345620!!!) да ми прави компаня...малиий, толкова ли съм изкукала, вече говоря езика на кюфтетата!хД
Открих, че вместо огледало, мога да използвам ... !Показва ме толкова хубаво!:Д
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime10/31/2011, 19:34

Открих, че вместо огледало, мога да използвам крокодил !Показва ме толкова хубаво!:Д Вие не знаехте ли?? ;дд

Еее,обаче .. много хубаво пее.
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 12:45

Еее, обаче багерът много хубаво пее.

Тук някъде трябва да има ...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 14:30

Тук някъде трябва да има ... лепенка

Любимите ми животни са ...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 14:59

Любимите ми животни са ...рамен Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 1462116402 .. ок

В мазето си имам....
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 17:22

В мазето си имам....моркови хД, малий, и такова ли съм имала :Д
довечера ще се изкъпя с...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 17:49

довечера ще се изкъпя с...ухо .. ОМО сериозно ли ?!

Ще стана със...
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 18:33

Ще стана със... телефон .. ;дд

В момента слушам много як кючек за ... ;дд
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 19:38

В момента слушам много як кючек за ...маркер. :дд

Мирише ми на..
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/2/2011, 20:08

Мирише ми на.. дъжд ... О,не! Не мииии! Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 234593

Много обичам .. на плочка .. ;дд
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/3/2011, 10:44

Много обичам ..тетрадка на плочка .. ;дд, омооо!

малееей, когато съм на училище се чувствам като в...., много е тясно :Д
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/3/2011, 12:13

Малееей, когато съм на училище се чувствам като в... кебапче, много е тясно ! .. сериозно ли ?!?!?! Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 1462116402

В гардероба си намерих ....
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/3/2011, 18:44

В гардероба си намерих ....влакче! Малеей, станала съм мъжкарана :Д
следващият, който постне тук ще го наречем ......................., защото отлично описва характера му :Д
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/3/2011, 20:24

следващият, който постне тук ще го наречем Блезалка, защото отлично описва характера му :Д


Ако още някой пипне .. ми,ще го убия!! Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 242934
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/4/2011, 08:43

Ако още някой пипне шишето ми,ще го убия!!

Ако не бях човек, щях да съм ..
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/4/2011, 14:31

Ако не бях човек , щях да съм .. ухо ! Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 532747 лОл .. :Д

Обожавам да ям... след като стана от сън .
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/4/2011, 21:11

Обожавам да ям молив след като стана от сън .

Сестра ми в момента рови в една чанта и търси ..
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime11/6/2011, 10:57

Сестра ми в момента рови в една чанта и търси .. шоколад

Любимата ми песен се казва..
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-