Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/21/2011, 13:12

First topic message reminder :

Намислете си едно съществително. Сега всеки пише едно изречение, но го оставя недовършено, за да може следващия да го довърши със съществителното, което предварително си е намислил.
Пример: някой си намисля съществителното 'дрехи' и влиза в темата. Гледа ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ, който е "Обичам да ям...". Сега трябва да довърши неговото изречение като добави съществителното, което сте си намислили предварително. И се получава: Обичам да ям дрехи.



Започвам с: В чантата си винаги държа...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/25/2011, 16:53

Утре ще се прибирам с...шапка Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 918427

Не искам да виждам.....
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/25/2011, 18:36

Не искам да виждам..... сърце Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 5321

Никога не бих искала да имам ....
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/26/2011, 17:30

Никога не бих искала да имам.....баница

Мечтая за....
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/26/2011, 21:14

Мечтая за.... цвете

Писах съобщение на....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 09:28

Писах съобщение на... gsm... Бооо, това направо си стана нормално.... Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 559203


Обичам да се гушкам с...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 09:32

Обичам да се гушкам с... телевизор Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930

Направих снимка на...

Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 09:48

Направих снимка на... папагал. и това се получи смислено Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 930441

Пия си....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 18:24

Пия си... кутия.

Срещам се с...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 18:47

Срещам се с... компютър Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 753807

Пиша си по скъйп с ...
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 19:03

Пиша си по скъйп с... тигър

Ходя на среща с...
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 19:32

Ходя на среща с... пръчка

Слушам музиката на .....
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 19:39

Слушам музиката на ... душ.

Играя си с/ със...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/27/2011, 21:47

Играя си с... кашони. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 3647

Искам да летя с...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/28/2011, 08:11

Искам да летя с... диван Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930 АХАХАХАХАХАХАХА ще падна от смях Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 593930

От работа се прибирам с...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/28/2011, 21:59

От работа се прибирам с... клечка за зъби. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 918427


За рождения си ден искам...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/28/2011, 22:35

...шише вода Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 918427

Всеки ден си мисля за ....
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/29/2011, 14:49

Всеки ден си мисля за .... мъж .. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 5321 Почти смислено !! Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 305739

Когато ми е тъжно мисля за ......
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/29/2011, 16:45

... фантазия. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 918427

Когато искам да ми стане по-добре, ползвам ....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/29/2011, 19:04

Когато искам да ми стане по-добре, позлвам... лодка. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 911256

Когато съм болена се лекувам с...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/29/2011, 20:03

...ябълка.

Сутрин се събуждам с.....
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/29/2011, 20:52

Сутрин се събуждам с..... лампа .. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 45610

Става ми гадно,когато мисля за ....
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/30/2011, 21:24

Става ми гадно,когато мисля за .... печка Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 918427
Искам да видя...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime5/31/2011, 08:32

Искам да видя... пъзел. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 151538

Имам страх от...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 12:13

Извънземно ...

ХАХАХАХХА....изобщо не е вярно!!!
===


Бих била много щастлива ако имам......
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime6/1/2011, 22:31

Бих била много щастлива ако имам......пръчка Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 305739

Ще челуна всеки срещнат,ако ми дадете ... ;д
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-