Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преди да влезете в тази игра си намислете съществително

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 13:12

First topic message reminder :

Намислете си едно съществително. Сега всеки пише едно изречение, но го оставя недовършено, за да може следващия да го довърши със съществителното, което предварително си е намислил.
Пример: някой си намисля съществителното 'дрехи' и влиза в темата. Гледа ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ, който е "Обичам да ям...". Сега трябва да довърши неговото изречение като добави съществителното, което сте си намислили предварително. И се получава: Обичам да ям дрехи.



Започвам с: В чантата си винаги държа...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/10/2011, 22:40

Любимият ми подарък е.... чанта.... (едва ли, но...)

Първата ми целувка беше с....
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/11/2011, 00:18

..Jaejoong Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 593930 Тази вечер само за него си мисля! Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 370170

Заспивам с мисълта за ...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/13/2011, 10:50

Заспивам с мисълта за... картоф ?!? :DDD

Вчера отидох на кафе с ..
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/13/2011, 19:48

Вчера отидох на кафе с... кукла... Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 216155

Когато съм на диета, ям...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/22/2011, 13:37

Когато съм на диета, ям...тебешир Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 593930

В понеделник сутрин приличам на....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/22/2011, 13:54

В понеделник сутрин приличам на... телефон. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 593930

Най-новата порода кучета е...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/22/2011, 13:56

Най-новата порода кучета е снимка.

Колко много обичам......
Върнете се в началото Go down
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/30/2011, 07:49

Колко много обичам......стол.Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 593930
Толкова много харесвам...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/30/2011, 10:42

Толкова много харесвам... галош. Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 593930

Най-добрият ми приятел е...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime7/30/2011, 11:05

Най-добрият ми приятел е... врата.

Покатерих се на...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/2/2011, 14:40

В чантата си винаги държа...песен

Edit:
Трябва да се добавя и изречение за следващия...

Изречение за следващия:
Обичам да пея на....

Lollipop
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/5/2011, 23:44

Обичам да пея на.. лъжица ;DD

Любимият ми спорт е...
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/10/2011, 20:13

Любимият ми спорт е... щипка Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 593930

Когато се събудя, си мисля за....
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/18/2011, 22:02

...часовник
Къде ли си заврях...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/24/2011, 15:28

Къде ли си заврях..... котето?

Излизам на среща с ....
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/24/2011, 15:40

Излизам на среща с.... химикал Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 2664372639

Днес ми подариха...?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/24/2011, 16:15

Днес ми подариха... стол

Сблъсках се с....
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime8/24/2011, 16:37

Сблъсках се с .. лампа

Любимата ми напитка е..
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/11/2011, 18:12

любимата ми напитка е стол

в главата имам...
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/13/2011, 06:17

В главата имам...зебра

Ще отида до магазина със...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/13/2011, 08:00

Ще отида до магазина с... котка.



Живея в...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/13/2011, 09:27

Живея в...дървар
Смея се с ...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/13/2011, 09:42

Смея се с... ключ.



За домашен любимец имам...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/13/2011, 10:18

За домашен любимец имам... Книга ... ;д

Под възглавницата ми има ..
Върнете се в началото Go down

????

Гост

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime9/13/2011, 12:05

Под възглавницата ми има ..колело
Спя с ...
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преди да влезете в тази игра си намислете съществително   Преди да влезете в тази игра си намислете съществително - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди да влезете в тази игра си намислете съществително

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-