Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Kim Kyu Jong 1st Mini Album

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/9/2011, 18:09

Kim Kyu Jong 1st Mini Album Kyuuuuuuu

Дойде дълго чаканият миг, в края на месец септември на пазара ще се появи Първият Мини Албум на Кю Джонг 'TURN ME ON'.

Заглавията на песните, включени в албума са:
1. No More Yes
2. Yesterday (부제: 어제보다 슬픈 오늘…)
3. My Love (Feat. YS(허영생))
4. Get Ya' Luv
5. Get Ya' Luv (Acoustic Version)

Credit:ss501chapter.wordpress+@TingTingLoveKyu‘s+www.yes24.com+晓晓@K.J.Dream+cllslam10.blogspot.com


Последната промяна е направена от plamcy на 9/16/2011, 14:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/9/2011, 18:16

Регистрацията на албума в Асоциацията за авторско право.

Kim Kyu Jong 1st Mini Album 25b125d425c125be25c025c

Загравна песен: YESTERDAY (Вчера)
Подзаглавие: Sadder Today Than Yesterday (По-тъжен от вчера)
Компания: B2M Entertainment
Дата на излизане : 27.09.2011
Име на албума: Kim Kyu Jong Mini 1st Album
Първи редове от текста: Cannot believe, MY LOVE, Cruelly pretending not seeing me
Име на изпълнителя: Kim KyuJong
Текст: Lee Ji Eun, Han Sang Won
Музика: Han Sang Won


Credits:ss601.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/9/2011, 18:19

Днес Кю Джонг снима клипа на пилотната песен. Надявам се до официалното излизане на албума да видим още снимки.

Kim Kyu Jong 1st Mini Album 30886123200197018389622



Credit:gooddirector+SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/9/2011, 22:05

Толкова се вълнувам... Все едно излиза първият албум на Мин... Голямо събитие и песните като заглавия звучат многообещаващо... Кога ще мине това време... Kim Kyu Jong 1st Mini Album 2150586768

А снимката от клипа, определено ме кара да съм любопитна... Харесвам облеклото му и ми е интересно какъв сюжет са му измислили... Kim Kyu Jong 1st Mini Album 527310377
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/9/2011, 22:58

Думите не биха стигнали да опиша вълнението си....Толкова ми липсва топлината в гласа на Кю. Нямам търпение да го чуя.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/10/2011, 08:42

Аз освен от снимката, имената на песните, съм много впечатлена и от първите редове от текста, уаууууууу !!! Очаквам с нетърпение този албум и аз като Лоли, сякаш излиза първият албум на Джун, толкова много се вълнувам, надявам се скоро да пуснат тийзъра :)
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 14:08

'TURN ME ON'

Kim Kyu Jong 1st Mini Album Kyuuuuuuu


1. No More Yes
2. Yesterday (부제: 어제보다 슬픈 오늘…)
3. My Love (Feat. YS(허영생))
4. Get Ya' Luv
5. Get Ya' Luv (Acoustic Version)


Дата на излизане: 27.09.2011г.

Цена: 7,400 вона
Тегло: 110g

Интро:Последният член SS501, който прави соло дебют!

Композиторът на песните в албума е работил по SS501 "UR MAN", а съпродуцент е пробуцентът на "Rainsim" and "Love Song".

Credit:www.yes24.com+晓晓 @ K.J.Dream+cllslam10.blogspot.com


Последната промяна е направена от plamcy на 9/16/2011, 14:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 14:17

7,400.00 KRW = 9.40831 BGN Колко е евтин!!!! Нямам търпение да излезе, направо броя секундите! Много искам тийзъра да излезе на 22.09 :Д
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 14:21

Вярвай ми и аз едва издържам вече! Нямам никакво търпение.Определено е не е скъп, което е добре, така и ние ще можем да си го позволим.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 18:46

Обложката му е просто ненормално готина... А като видях, че има и песен със Сенг, сърцето ми спря... Остават броени дни до излизането му, а еуфорията ми ескалира ли ескалира... 27 се очертава мн скапан ден от септември, това, че албумът му ще излезе тогава спаси този ден от живота ми...
А като зная, че вече го има за преордер и едвам се удържам да не ида и да си го купя, както правя с албумите на Мин... Зная, че би било грешка, както съм грешала с Мин винаги от нетърпение, ама хич не ми се чака... Той ми е като билет за Рая....
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 19:18

Ииииюююхуууу лелее колко се вълнувам и аз...ама така де крайно време беше да ни зарадва.А представете си да видим и клипирана песента със Сенг..двамата заедно...еееех е тогава ще се разплача като дете от радост. Kim Kyu Jong 1st Mini Album 338824 Ноо засега ми стига че ще му чуем прекрасния глас. Kim Kyu Jong 1st Mini Album 197358
Лоли аз пък четох някъде за дата 28 септември? Kim Kyu Jong 1st Mini Album 869595

Пъ.Съ. Чакайте забравих да кажа (напиша) и аз за обложката...страхоооотна,напомня ми за клипа на Мин бай дъ уей Kim Kyu Jong 1st Mini Album 930441
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 19:27

За излизане ли, Миа? Ами на 27.09.2011 официално излиза като аудио и може да се поръча от различните онлайн магазини... Предполагам, че тази дата на 28.09.2011 е за продажба в магазините, където отиваш, плащаш си и си го получаваш на място... Защото датата на излизане е потвърдена и от компанията му...
А за Сенги, всички ще плачем от радост, ако ги видим заедно в клип, но Сенг не го снима в 'Rainy heart', предполагам, че и Кю няма да го направи, за да не се отклонява вниманието... Ама не пречи да си мечтаем, то съм сигурна, че такава идея и на Кю би се харесала много...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 19:55

Обложката е страхотна Kim Kyu Jong 1st Mini Album 688934
Тази песен Yesterday ми звучи като балада, ще ми бъде интересно да я чуя. Страшно много се вълнувам за албума на Кю. Аз също мисля, че Сенг не би се снимал в клипа на Кю, от колегиална гледна точка, за да не отклони вниманието от приятеля си. Страхотно е, че Кю взе участие в албума на Сенг, а сега той връща услугата на Кю. Ще бъде вълнуващо да ги чуем заедно.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 20:38

Aз също съм запленена от обложката, намирам я за изключително стилна. Кю винаги е бил красив на черно-бели снимки,красивите му черти се обрисуват по уникален начин.
Датата е 27ми със сигурност. Скоро ще можем да се радваме и на гласа и на красотата на Кю Джонг. Мина доста време откакто чухме за последно бежния му глас.
Клип със Сенг...съмнявам се. За жалост не мисля, че е възможно.
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 20:48

Пфууу момичетааа оставете ме да си мечтая да ги видя двамата деее Kim Kyu Jong 1st Mini Album 930441
Добре де прави сте...ама все пак.. Kim Kyu Jong 1st Mini Album 534932
Ами в един от фенските блогове ми се видя дата 28ми..пък знам ли.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/16/2011, 20:51

Миа, мечтай на воля, и аз го правя.хеехее
Може да са пуснали 28ми, имаше доста спекулации около датата на издаване на албума.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 07:22

След година и половина Ким Кю Джомг се завръща на сцената, за да издаде своя мини албум на 27ми септември!

Първият мини албума на Ким Кю Джонг 'TURN ME ON'

В 00:00ч. на 22.09.2011г. в Официалния YouTube канал на B2M Entertainment (https://www.youtube.com/b2ment) и музикалните сайтове ще бъде пуснат тийзъра на 'Тurn Me On'.

Албумът ще бъде пуснат в продажба в 00:00ч. на 27.09.2011г.


Kim Kyu Jong 1st Mini Album 11559099


Credits:Kyu-Jong.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 07:27

Kim Kyu Jong 1st Mini Album 77629338

Ким Кю Джонг се трансформира в „леден принц” за дебютния си соло албум.
С показването на концепцията идолът остави публиката с отворена уста. Заскрежавайки косата си и добавяйки розово червило, Ким Кю Джонг демонстрива безполова неувяхваща красота.
B2M Entertainment се надяват да шокират феновете с драматичната трасформация, силно подкрепена от самият Кю Джонг. „Ким Кю Джонг, опитвайки се да покаже преобразяване, невиждана до сега, взе активна роля по време на срещите за обсъждане на концепцията и композициите в албума....Цялата подготовка на албума, както и заснемането на клипа ще бъдат завършени до 22ри, ще бъде пуснат тийзъра на 'Turn Me On’ и представянията ще започнат.”
С издаването на албума на Кю Джонг всички членове на SS501 ще бъдат направили своите соло дебюти.
B2M Entertainment споделиха: „Със соло дебютите и промоциите на албумите на четеримата членове на SS501 Ким Кю Джонг остана последният, който да се завърне като соло изпълнител.”
Ким Кю Джонг дебютира като музикален актьор в ’2011 Musical Goong’, като в момента мюзикълът се поставя в Корея.

Kim Kyu Jong 1st Mini Album 98750194

Kim Kyu Jong 1st Mini Album 93982157


Credit:rinny@osen.co.kr+xiaochu@Quainte501.com+Star News+carolicity@Allkpop
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 08:59

В шок съм, не знам даже какво да кажа, ако ги нямаше тези женски перлички, щеше да ми хареса много повече, така се губи мъжествеността му. Оххх извинявам се, просто още не мога да кажа нищо смислено за тази концепция! Радвам се,че тийзъра излиза на 22.09 Kim Kyu Jong 1st Mini Album 539700 Нямам търпение!
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 13:02

Ъъъъъ такова..колкото и да го харесвам Кю...ще ме извиняват ама не само перлите,ами и блузата..много женско..прекалено ми идва.Леден принц..ок искат перли..можеха по друг начин да го направят,както и деколтето ама те си знаят.
Остава ни да чакаме тийзъра,а полсе и целия клип. Бъъърр вълнуващо очакванееее Kim Kyu Jong 1st Mini Album 941640 Kim Kyu Jong 1st Mini Album 974362
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 13:30

Според мен ако ги нямаше перлите, блузата въобще нямаше да изглежда по този начин :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 17:53

И аз мисля, че перлите създават усещането за сбърканост и причиняват този културен шок, в който изглежда сме всички... Перлите, сложени по този начин, е точно типично женска асоциация, няма как да се сбърка с нищо, няма никакво извинение за ума...
Като видях сутринта тази метаморфоза, не зная дали ще ми повярвате, но ми идваше да се свлека под бюрото като по филмите, дорева ми се и веднага затворих страницата...
Всичко мога да преживея, но тоз наниз от перли - не, още съм шокирана и си повтарям: Това е пълен абсурд!
С това ли тези хора смятат да ни напълнят фотокнижката към албума, или ще си лепна това на стената... Kim Kyu Jong 1st Mini Album 439114 Толкова красив, ненормално, божествено мистичен и секси на обложката на албума и на финал - неувяхващата красота без пол и Кю окичен с бели перли... Леден принц ли?! Това е Ледената Кралица мен ако питате... Kim Kyu Jong 1st Mini Album 439114
Пълен абсурд! Kim Kyu Jong 1st Mini Album 439114
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 18:40

Момичета в пълен ШОК съм!!! Още що видях косата... очите... кожата... втрещена съм! В първия момент много ми хареса заради това леденото, бялото на първата снимка ама още щом видях перличките и нагласата ми се развалии... Kim Kyu Jong 1st Mini Album 866758 потника добре разкрива някои части-мъжествени ама перлите нещо куцат, наистина асоциацията си е женска, можеха малко повече да се постараят с някой синджир например на врата.. нз иначе косата мн ми допада, чертите на лицето ама не са го доизкусурили а и розовия гланц можеше да е бял или белезникав. Иначе обложката на албума е невероятна, поне е черна а черното мн му ходи на Кю, отваря го.. влюбена съм в нея много ми харесва и стойката му там и мотивите в обложката. Радвам се, че най-после и той ще издаде мини албум нямам търпение да чуя песните или поне в скоро време тийзъра а като гледам наближава датата Kim Kyu Jong 1st Mini Album 974362
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 18:53

Абе момичета и блузата си е типично женска кройка,ако ги нямаше перлите..ама не трябваше да е и в такава поза дам може би щеше да не бие толкова на очи...ох не знам..направо избиха рибата с тази фотосесия.На втората снимка заради въпросните перли веднага бие на очи позата на ръката - женско.На третата..всичко крещи женско..Както е писала Лоли след невероятнята снимка за обложка на албума..това е съвсем другата крайност..тц тц тц ужасТ. Kim Kyu Jong 1st Mini Album 847506Очаквах съвсем различна сесия.....ооххх Kim Kyu Jong 1st Mini Album 2595273919
Е няма да гледаме снимките но ще се радваме на песните които сигурна съм ще са страхотни Kim Kyu Jong 1st Mini Album 338824 ...ама сега като се замисля...да не вземе по участия да тръгне като Ледената кралица чеее Kim Kyu Jong 1st Mini Album 876203
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime9/19/2011, 18:58

Мери, не сме се отказали да си го поръчваме. Аз и Пламс със сигурност ще си го купим, ако искаш като наближи момента и набележим цел ще ти пишем колко пари ще излезе.
Иначе... дам, идеята с бялото до лед ми харесва и на мен, гримът е божествен... Наистина, ако го бяха начервили с по-бледо червило щеше да е още по-леден, но и така е божествен... Аз гледам снимките и просто вече зяпам само лицето му, което е толкова красиво... Виждат се чертите толкова добре, съвершения контур на профила...
Има една снимка, на която перлите се виждат съвсем малко - тя ми стана любима, защото като изключим ужасните перлички го обожавам....

ПП-Моля се и аз, Миа, да не излиза така на сцената - с перлите, рокля и други женски аксесоари... Kim Kyu Jong 1st Mini Album 556766
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Kim Kyu Jong 1st Mini Album _
ПисанеЗаглавие: Re: Kim Kyu Jong 1st Mini Album   Kim Kyu Jong 1st Mini Album Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Kim Kyu Jong 1st Mini Album

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-