Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime11/8/2011, 12:44

First topic message reminder :

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Dgvlr

Име на драмата: 자체발광 그녀! (Предполагаемо)
Английско име: Glowing She! / She’s Completely Insane! / Sunshine Girl
Жанр: Романтичен, Комедия
Канал: Кабелен KBS-N
Епизоди: 12 (мини-серии)
Излъчване: 07 Януари / 11 Февруари 2012
Час на излъчване: 22:40 ч. - Ще бъдат излъчване два епизода един след друг
Режисьор: И Джунг Пьо
Име на героя: Канг Мин
Тип: Арогантна, но много харизматична топ звезда
Резюме: История на звезди, режисьорите, сценаристите, които работят заедно в телевизионна / радио (излъчваща) станция. Описва също любовните взаимоотношения между главният герой и другите герои в драмата.


Епизод 1и 2 : 07.01.2012 г. от 22:40 ч.
Епизод 3 : 14.01.2012 г. от 00:00 ч.


* * * * *


Eastern Spirit правят субтитрите на Glowing She на български език.
Линкове към епизодите може да намерите по-долу:

ЕПИЗОД 1

ЕПИЗОД 2

ЕПИЗОД 3

ЕПИЗОД 4

ЕПИЗОД 5

ЕПИЗОД 6

ЕПИЗОДИ 7 и 8

ЕПИЗОД 9

ЕПИЗОД 10

ЕПИЗОД 11

ЕПИЗОД 12


Последната промяна е направена от Sunshine на 1/15/2012, 12:31; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/6/2012, 11:49

{Preview} Sunshine Girl - Епизод 1





{Preview} Sunshine Girl - Епизод 2



credit: PRETTYBOYJUN2 @ YT
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/6/2012, 17:17

Утре започва излъчването на Sunshine Girl. Ще бъдат излъчени 2 епизода. Драмата започва в 22:40 Корейско време (15:40 Българско време). За нетърпеливите, които са съгласни да гледат и без да разбират имам изненада, драмата може да бъде гледана онлайн. Ето и упътване за това какво трябва да направите. Улеснила съм ви като съм качила самата програма в mediafire, но моля ви не я разпространявайте, ако някой изяви желание за програмата ми кажете ще му дам линк :)

Упътване

1. Изтеглете програмата Solve - Solive 1.2.0.2
Парола - SS501BulgarianForum


2. Влезте в този сайт, който е за регистрация, за да можете да ползвате програмата http://www.mysolive.tv/user/register.html и следвайте стъпките от картинката
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Solivefsdg


3. Разархивирайте програмата

4. Влезте в папката Solive 1.2.0.2 и стартирайте файла

5. Всичко ще ви е в йероглифи, но натискайте бутончето '>'

6. Когато стигнете до частта с текста, сложете отметка, това би трябвало да е за съгласие с правата на програмата и нейния лиценз

7. Продължете с '>' и така до края

8. Стартирайте програмата и следвайте стъпките от снимките
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Solive1

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Solive2


9. Драмата ще се излъчва по KBS drama, когато сте логнати просто натискате два пъти KBS drama и чакате да ви зареди
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/6/2012, 21:12

Храна от Only Jun за Хьонг Джун и екипът на Glowing She

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 29492983

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 73517317

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 97874491

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 11466509

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 21332507

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 29010862

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 46151160

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14578753

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 41742418

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 69253911


credit: jyjw31 @ naver blog
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/6/2012, 21:35

{Media Video} Пресконференция


credit: EdailyTVPD @ YT
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 10:42

Още снимки от пресконференцията

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A14607
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A14815
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A14834
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A14877
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141160
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141162
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141171
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141208
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141219
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141286

credit: jyjw31 @ naver blog
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 10:43

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141304
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 A141322
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14369
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14372v
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14373
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14396
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14427
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14432
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14436


credit: jyjw31 @ naver blog
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 17:05

Кадри от сериала, някои са с лошо качество, надявам се скоро да мога да ви покажа целите епизоди. На мен много ми хареса, успях да гледам 1ви епизод и края на 2ри, тази нуна е много забавна, а Бебо е страхотен актьор.















credit: Malexx30 & 06skull06 @ YT
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 17:11

Още клипчета :) Хахахах тази сцена със сладоледа, толкова много се смях с нея :Д Следва и preview за 3-ти епизод







credit: MisaTsubaki & 06skull06 @ YT
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 17:21

Филмчето наистина е забавно :) И Бебо си играе ролята много добре :) Не ми хареса само сцетана с леглото:( Тъй де тя си беше хубава Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 1265764342 но ревността дойде в повече Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 845121
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 18:16

Аз се надявах до последно да не е той, но още като гледах клипчето и в моментите където прави онази физиономия и казва учудено "А?!?" се досетих,че той явно е направил нещо без да подозира. Всъщност до колкото разбрах от първият епизод по картинките, главната актриса напуска работа,заради неразбирателство с шефовете и отива на интервю в KBN, мисля че приятелките й казват за него, но тя не подозира, че бившият й приятел PD-то работи там, както и Канг Мин, после като започва работа един вид я вербуват да прави всякакви ненужни неща,защото е нова там, не знам защо обаче я забъркаха с Канг Мин, ПД-то знаеше,че Канг Мин е болен и мисля,че той целеше тя да се зарази, нямам представа с какво е заразен Канг Мин, но определено е намесана тази, която участва в сцената с леглото и всъщност точно тогава Канг Мин се е заразил, той заразява и сценаристката, след като тя пи от купичката му и той върна всичко върху нея :Д и те ще се съюзят, тя ще каже че тя го е заразила, помага му заради ПД-то защото иска да му отмъсти и така мисля си,че ще се влюби в Бебо, но и ПД-то е влюбен в нея, кой ли ще спечели обаче сърцето й ми е много интересно, честно казано се надявам да избере Бебо за да не е наранен. Това всъщност може да не е историята на драмата, може да съм се объркала, това са лично мои наблюдения.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 22:51

Ето някои запомнящи се физиономии на Канг Мин от 1 и 2 епизод :)

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 18679304

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 35517698

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 19933071

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 14815343

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 49282028


credir: jyjw31 @ naver blog


Забелязахте ли каква е възрастовата граница? 19+ (т.е 18+) :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/7/2012, 23:31

Жу, възрастовата граница в различните страни е различна. В САЩ и Корея пълнолетен ставаш на 21 години, а при нас на 18. Щом е 19 + при нас отговаря това на 16. Именно заради цензурата дават драмата в този късен час ;)
Драмата е невероятна изгледах откъси от нея, надявам се скоро да я качат за теглене.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/8/2012, 10:10

Мхм, може

Епизод 1




Епизод 2



credit: PRETTYBOYJUN2 @ YT


Моля въздържайте се от многобройно споделяне на клиповете, защото са скрити и е възможно да бъдат изтрити, както и канала на Pretty Boy
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/8/2012, 14:26

Ким Хьонг Джун и пикантната му сцена с легло в "She's Completely Insane"

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 20120109kimhyungjundram

Най-младият член на SS501 Ким Хьонг Джун напълно се преобрази в "зрял идол" за драмата по KBS "She's Completely Insane".

Пилотният епизод излъчен на 7ми Януари, изненада феновете с драматичната промяна на Хьон Джун в арогантната топ звезда 'Канг Мин'. За разлика от имиджа на сладко maknae*, той се представи в една различна светлина, с която феновете още не са свикнали. В някои сцени го видяхме да задържа гнева си с чаша уиски, докато в други реагираше гневно към служителите, които правеха грешки около него.

Сцената, която направи най-голямо впечатление, беше сцената с леглото между него и партньорката му в реклата Сънг Хьо Бин. Въпреки, че нямаше никакво разголяване, еротичната атмосфера на сцената беше достатъчна да покаже на феновете, колкото много е пораснало тяхното maknae*.

Неговата компания обясни: "Сцената беше необходима за развитието на сюжета, така че се надява хората да я видят такава, каквато е: актьорска."

Зрителите похвалиха "Актьорството на Ким Хьонг Джун надхвърли очакванията ми" и "Мисля си, че тои ще постигне по-голям успех като актьор".

(Бел. ред. Sunshine: *maknae - най-малък)

Клипче със сцената на леглото, с по-добро качество



credit: allkpop & KathrynLe1203 @ YT


Последната промяна е направена от Sunshine на 1/9/2012, 13:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/8/2012, 23:22

Омоооооо ама това...това Бебоо ли е ох... стана ми горещо Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 790545138 Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 790545138 Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 790545138 егати сцената това не може да е Бебо...как няма разголване целия му пищен гръб е на показ и какви целувки раздава на мадамата...меко казано умрях си от завист... а и тя...къде бара бе Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 345620....
Така спокойна съм вече, простете ми за несвързаната реч ама не издържах това нахакано държание и тоя егоцентризъм ще изтреля Хьон Джунг(след тази сцена не мога да го нарека Бебо) в 10ката с 2те си ръце и с цялото си същество го аплодирам за тази му игра. Не съм очаквала, че крие такъв талант, наистина мус е отдава актьорството, ще гледам филма с изключителен интерес. За сега изгледах само някои клипове от тук, но съм тотално удивена а какво ли остава за сериала, но ще започна да го гледам.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 08:24

Аз още не съм гледала... Вчера успях да си сваля двата епизода и смятам да ги гледам днес...Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 3647 Даже и клипчета не съм гледала с откъси, искам да съм напълно изненадана... Но определено очаквам мн горещи моменти, разглеждайки снимките тук... А тази главната, не ви ли се струва изсъхнала от слабост... Бооо... Колко слаба жена!Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 216155
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 09:42

Да, изключително слаба е, и с дълга коса ми харесва повече, но пък нуната е готина, мен много ми хареса каква скица е в сериала :) Приятно гледане :) и аз имам да гледам 2ри епизод, че само края му хванах :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 09:44

Гледала си го с програмата, която си пуснала ли? Аз не мисля да гледам онлайн, защото нетът винаги си прави шеги с мен и предпочитам да чакам да си го сваля, отколкото да ми прекъсва...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 09:58

Да, но на втория епизод нещо ми се прецака програмата и не ми зареждаха каналите :( реши да се оправи чак накрая :( иначе интернета ми спря, щях да откача :( спря на сцената с леглото :Д
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 11:09

Аз вчера изгледах 1 епизод и много ми хареса,днес в късните часове мисля да гледам и втория епизод :) но Жужи мисля,че интернета ти знае кога да спре :) пази те от сърцетуп...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 11:36

Аз мисля, утре да го изгледам епизода :) Да, ама аз така или иначе бях се подготвяла за сцената и след това я гледах доста пъти :) В момента съм добре със сцената, отначало бях откачила малко :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 13:23

Ким Хьонг Джун и Сънг Хьо Бин #1 в Daum

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 39813925773679128011212


credit: daum cafe

Да припомня,че Сънг Хьо Бин е актрисата, която участваше в сцената с леглото :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 14:51

Гиф-чета от Preview-то

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lx0ol7ks5w1qejcnco1_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lx0ol7ks5w1qejcnco2_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lx0ol7ks5w1qejcnco3_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lx0ol7ks5w1qejcnco4_r1_250


credit: tumblr
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 14:57

Гифчета от 1 и 2 епизод

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxh8s3dS9C1r40rxao2_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxh8s3dS9C1r40rxao1_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxhb92Pt781r40rxao4_r1_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxhb92Pt781r40rxao3_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxhb92Pt781r40rxao2_r1_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxhb92Pt781r40rxao1_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxh0urYlLr1r40rxao1_250

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Tumblr_lxh0urYlLr1r40rxao2_r1_250


credit: tumblr
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime1/9/2012, 19:47

Ким Хьонг Джун дава всичко от себе си за любовна сцена
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 96864416

Първият епизод на драмата, включва изненадваща сцена с легло с Ким Хьонг Джун и бившата Мис Корея Сънг Хьо Бин, която играе И Ю Джин, начинаеща актриса.

В драмата, която излъчи два епизода като специално издание на 7ми Януари, Сънг се преобрази в амбициозна новоизгряваща, която иска да постигне успех по всякакви начини.

Ким Хьонг Джун даде всичко от себе си за любовната си сцена, включваща легло в "My Shining Girl".

Хьо Бин като начинаещата актриса Ю Джин, улавя погледите с нейния секси чар в любовната сцена с Хьонг Джун, играещ топ звездата Канг Мин.

Сънг Хьо Бин на скоро събуди любопитството като предупреди, че нейната подла героиня ще прекъсне любовната връзка между Джун Джи Хьон (Со Йи Хьон) и Канг Мин.

Сънг помоли да очакват нейната игра, казвайки: "Ще покажа различната ми страна, играейки зла роля."

Междувременно My Shining Girl е романтична драма разказвайкиза борбата за любов между начинаеща писателка, продуцент и топ звезда. Излъчва се всяка Събота от 22:40 ч. (KST)


credit: enewsworld.com (Автор: Lee Kyung Nam)
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S five as one :: Драми, филми, мюзикъли-