Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/11/2012, 10:32

First topic message reminder :

Вторият мини албум на Хо Йонг Сенг "SOLO"

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 85892584

Песните в него ще бъдат 5 и имат следните заглавия:

01. Intimidated
02. Crying
03. Maria [눈물나무]
04. Hello Mello [Only Love]
05. Crying Instrument


изтеглете албума от тук
2nd mini album SOLO

Source: http://www.yes24.com/24/goods/7057572


Последната промяна е направена от direndur на 5/21/2012, 20:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/27/2012, 08:35

Прочетох всичко...и някак си потвърждавам онази популярна теза, че стойностното изкуство не се ражда от щастие.Да ни е жив и здрав най-вече.Ще се стегне, вярвам.
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 12:22

Супер доволна съм от песните. Справил се е прекрасно и искрено се надявам да успеем да спечелим награда този път. Той я заслужава. Успех му пожелавам. Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 338824
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 14:28

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 3647 Искренно се радвам за новия му албум. От както излезе не съм спирала да слушам 'Crying' и да се наслаждавам на гласа му в 'Maria'.
Но много ме обезпокои интервюто му. От както слушам кпоп той е може би най-веселия и най-усмихнатия изпълнител(може и да не съм права, но това е моето мнение), който съм срещала и не съм свикнала да го виждам тъжен или неуверен в себе си. Не ми се иска да го виждам такъв Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 2990636004, нека опитаме да му помогнем. А която и да е тази госпожица разтроила го толкова, според мен до някъде му е направила услуга, песента е станала страхотна, каквото и да казват продуцентът и шефове му. Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 898750Много се надявам да му мине по бързо, защото той не заслужава да страда. А по въпроса с тийн изпълнителите, те си имат свой подход на работа, той е достатъчно добър и утвърдил се изпълнител, че да се прави на тях. Стигнала съм до извода, че колкото по-малко слушаш другите и се учиш от тях по дълго оставаш себе си. Дано спечели и успех. Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 197358
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 14:43

Дари и аз искрено се радвам да се съвземе с време и да спечели някоя и друга награда. Песните са добри и заслужават признание. Остава още мъничко и ще го видим на сцената, надявам се тогава да изчезнат всички съмнения колко е добър и "дали ще се задържи дълго".
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 17:01

darito95 написа:
Не ми се иска да го виждам такъв Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 2990636004, нека опитаме да му помогнем. А която и да е тази госпожица разтроила го толкова, според мен до някъде му е направила услуга, песента е станала страхотна, каквото и да казват продуцентът и шефове му.

Дари, ти го каза мн добре... Ние така бяхме ревнали за него, че не успяхме да видим и хубавата страна на нещата... Песента наистина си струва болката, страхотна е... От соло албумите има малко песни, които все още не са излезли и няма да излязат от плейлиста ми, сега Crying става една от тях...
А и avenged_, го е казала много правилно - не се ражда изкуство без болка...

А за да помогнем на Сенг да достигне наградата си и да млъкнат продуцентите му (на тези освен един бой друго не бих им хвърлила Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 876203 ), трябва усилено да гласуваме за него в Mnet.... Правите го, нали? Всеки глас е от значение, моля ви, всеки ден! Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 5575
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 17:38

Ахх тези негови продуценти... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 826482 Гласуваме,гласуваме...даже от чужди профили влизаме и пак си гласуваме Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 197836
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 17:43

Искаш да кажеш, че ако вляза през фейсбука си и през туитъра си, които са на различни имейли, ще ми отчетат 2 гласа? Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 550988Мислех, че засичат IP-то... Ако го засичат него, нямам шанс... Ама утре ще гласувам от служебния комп... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 666279
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 18:05

През туитъра не съм опитвала,че нещо не мога да влезна Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 907741 но за файса си гласувам от моя и на една приятлка( даде си паролата,сама да си влизам и да гласувам,че да не я занимавам Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 593930 ) и аз мислих,че с IP-то може да ме засечат...но за сега не са... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 666279
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 18:35

Аз гласувах от фейсбук-а и от туитър-а вчера, ама разбрах, че става чак вчера...И вече ми се струва сякаш няма много шанс поне в тази категория...Не знам докога върви гласуването де, ама Infinite водят бая..Като гласове (мисля, че бяха 30 к сутринта общо) не са много,и лесно биха се обърнали резултатите ама трябва някаква масова кампания да направим, а ние като хора сме си малко откъдето и да го погледнем :D...Добре че т'ва е май само 15% от цялата работа...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 18:43

Аз гласувах от профила на майка, на татко и на едни приятели казах Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 3647 какво да се прави, искам да спечели. Гласуването е от 11 часа петък до 9 часа в понеделник за мнет, така че анкетата повече не е активна. В момента Йонг Сенг е на втора позиция с близо 15 процента по-малко гласа от Инфинити, които водят. Но това не ме тревожи особено понеже според изчисляването на Мнет в зависимост от фактора колко диска и сингъла има продадени, как се представи на лайф представлението и от смс гласовете и гласовете от чуждестранните фенове, може да спечели първо място. Така че не губете надежда и гледайте изпълнението след няколко дни, това също влияе на класирането :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 18:45

По принцип гледам, че тече сериозна кампания сред Triple S да гласуват... Мисля, че точно това той да е на това 2-ро място е плод на тази кампания, защото като гледам кой са му конкуренти се плаша... Не че не вярвам в него, обаче повечето фенове не вярват в него... Колко сме Triple S Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 801332... Поне го задържахме на второто място... Убедена съм, че следи всичко за себе си и мисля, че и това ще му вдъхне мн вяра... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 688934
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/28/2012, 21:06

Гласувах докато ми позволяваше. Сега нещо не мога. Те нали пускат анкетата по време на изпълненията, та да се надяваме че tripleS ще се събудят тогава и ще го докараме до първото място. Този път трябва да вземе награда! Наистина го заслужава. Песента е страхотна. Но, това че сме на второ място също е постижение.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
lovesong
lovesong
Triple S

Triple S
Брой мнения : 184

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/29/2012, 16:48

Не ми отваря сайта на Mnet и това то! Ще се пукна от яд :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime5/29/2012, 17:11

Не се ядосвай, Станислава (как искаш да те наричаме всъщност)... То няма и нужда да ти отваря, гласуването е спряно. Сенги е на второ място. А иначе и на мен мн често не ми отваряше сайта.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime6/1/2012, 18:47

Завръщането на Хо Йонг Сенг – Секси харизма срещу сексапилен глас, чувствен глас, характерен чар и разтуптяващ женските сърца

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 601880_469988296360975_231651950194612_1767670_1904145042_n

Хо Йонг Сенг се завърна в Music Bank.
На първи юни в Music Bank по KBS 2TV Хо Йонг Сенг изпълни 2 песни "Intimidated" и заглавната си песен "Crying". По време на краткото представяне на първата песен, той направи силен танц, показа мъжествена харизма и сексапил.
Заглавната песен "Crying" показва чувственият глас на Хо Йонг Сенг. Йонг Сенг показа пред всички силата на пеенето на живо съчетано с емоции. Нещо повече, завръщането му на сцената привлече вниманието на всички.
Във вторият мини албум "SOLO", Хо Йонг Сенг не само участва в проектирането, планирането и концепцията, но дори пише сам текстът към заглавната си песен и участва в записа й. Всичко това е негово дело. За това името му присъства и като копродуцент в албума му.

Credit: newsen + Chinese Trans: 王小卯 @HYS Baidu Bar + Eng Trans: llslam10@StylishHYS
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime6/21/2012, 10:56

Вътрешният плач на Хо Йонг Сенг

Хо Йонг Сенг, главният вокалист на SS501 се завърна с вторият си мини албум SOLO. Заглавната песен в албумът е Crying. В тази песен лесно си проличават качествата на главния вокалист – гласът му е плавен и изразителен и носи тъжно звучене. То (звученето) е силно и същевременно глухо, това е важно за груповите дейности и особено ползотворно за соло кариерата му.
В дебютния соло албум на Хо Йонг Сенг “Let It Go” имаше оркестриални денс звуци, Crying от друга страна за фон има по-ниски тонове, които позволяват на вокалите да се изявят в пълната си форма. Но колкото и добри да са вокалите, ще разкрием първо тайните около музикалният видео клип, за това без бавене ще преминем към него.

Клипът започва, показвайки блед поглед на слънцето, което идеално се сравнява със затъмнелите (притъпените) чувства към света, когато се разделиш с любимия човек, независимо дали е следствие на раздяла/късане с любимия или е нещо необратимо като смъррта. Всичко това плавно ни отнася към първите редове от песента: „Защото не мога вече да те видя”. За по-голямата част от редовете в текстът не е ясно дали главният герой страда от мъка или скръб. Но на места се подсказва за разбито сърче, тъй като неговите „белези остават” и посочват някакъв вид болка. През видео клипа Йонг Сенг преминава през области, които съдържат спомени за него и любимата му. Шофирането по пътя можем да счетем като движение на героя назад в спомените му, тъй като не може да забрави жената, която е обичал. От колата се пренасяме в стаята, където са били заедно, и където още има разпилени дрехи. От занемареният вид на стаята съдим, че и двамата са се изнесли преди време от там.
Кинематографията в клипа е направена невероятно добре. Залага се на тъмните цветове, най-вече кафяво, сини и лилаво, а Йонг Сенг и танцьорите му се придържат към цветовете от сивата гама за дрехите си. Стилът също е направен да излъчва шик и стил, давайки завършен външен вид. Цветовете, които носят яркост и живот като зеленината и белият цвят се изключват, на тяхно място идва сивото, като че ли дъждовен облак постоянно преследва Йонг Сенг, където и да отиде. Това идеално се вписва в усещането на спомените и тъгата от раздялата с любимия. Може би най-доброто попадение на сцена е тази, на която Йонг Сенг прави впечатляващата си поза докато танцува и върви по тротоара. Заснемането там стават от горе, право напред и настрана, давайки възможност за триизмерно усещане на движението в този момент. Единственият недостатък е, че със сигурност това не е път Garosut, както се казва в текстът. В действителност това е близо до пресечката на авеню Ashfield и улица Flaxton, както издават пътните знаци на фона в клипа. Може да познаете колко близо са до снимките на сцената от клипа на FT Island's "Hello Hello."

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 2012521213147

Видеоклипът е предимно изпълнение на танца, но ясно си личи сюжетната история в него. Вместо да се отдалечава напълно от танца, от сюжетната история и движенията следва танц. Има развитие: шофиране с кола, паркиране, вървене по улицата съдържаща спомени и накрая завършва в стаята, която всъщност е първата сцена на танц в клипа. На всякъде, с изключение вътре в колата, има танц. Това развитие в клипа го отдалечава от типичните сцени с танци. Вместо да се съсредоточава танца в затворени осветени помещения, танца е навсякъде. Танцът е част от главният героя и присъства на всякъде, където отиде той. Той документира своите спомени и развитие. Последната сцена е на покрива , който е осветен предимно с лилави нюанси, но ясно си личи градският пейзаж. Преминаването към сцената се получава като от предната, в стаята, в текстът на песента се споменава думата „вечер” действието се пренася към покрива. Сцената сама по себе си не се връзва с клипа, но тук е направен невероятен преход. Може би, би имало по-голямо значение, ако промяната настъпи и в текстат на песента, но пой продължава със същия припев, а градският пейзаж остава като красива гледка.

По отношение на актьорската игра на Йонг Сенг, изглежда той говори повече с израза на тялото с и движенията, които прави, отколкото с израза на лицето си. Във видео клипа той има страхотен израз на лицето си, но има повече емоция вмъкната в лицето и тялото му. За да сме честни, има места в клипа, където е подходящо да се покаже изражението на лицето, но то е твърде далеч, за да бъде прочетен израз от него ил той го обръща. Но за видео клип озаглавен “Crying” (плача) е странно, че нямаше никъде в него плач. Нормално е като чуете или прочетете заглавието, то да ви носи някаква информация за съдържанието. “Cry” на MBLAQ показва момчетата как плачат. “Don’t Cry” на Park Bom също показва плачът. В заключение, тук присъства някакъв вътрешен/ душевен плач. Може би това не позволява изражение на лицето.

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 B0c6a83c

Танцът е изпълнен далеч над средното ниво, но на места танцът на Йонг Сенг се разминава с този на танцьорите, очевидно се синхронизира с танцьорите на заден план. Говорейки за самият танц, заглавието на парчето води към сърцето и включва реални движения от плача, както и психическият тормоз от тъгата. Има движение от танца, където се показва търкане на очи, което често се случва по време на плач и ритъмът напълно пасва на песента. В допълнение има част от изпълнението, където изпълнителите (на танца) са изправени отстрани и движат ръката си хоризонтално на нивото на очите. Точно след това следва движение на ръцете, които се движат назад, сграбчват косата и издърпват главата назад. Тези движения имитират избърсване на сълзите с ръка и хващане на главата потънала в болка и тъга.
Вокално песента има добър израз. А самото изпълнение е малко над средното ниво. Но интелектуален израз на песента липсва. Говорейки за скръбта от раздялата с друг и спомнянето за него/нея е често срещан предмет в к-поп песните. Въпреки сходството до края на песента, финалният момента на тъгата говори за наличието на повече тъга за в бъдеще. Повторението на припева в този момент подсказва, че той няма да може да живее без човека до себе си.

Credit: http://seoulbeats.com/2012/06/crying-internally-with-heo-young-saeng/
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime6/25/2012, 22:57

Само на мен ли ми се струва или... "пренебрегва" Maria? Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 175515
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime1/12/2013, 21:38

Ексклузивно интервю на Йонг Сенг към DVD-то в албума SOLO


Credit: mitha7778 @ YT
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-