Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 10:32

First topic message reminder :

Вторият мини албум на Хо Йонг Сенг "SOLO"

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 85892584

Песните в него ще бъдат 5 и имат следните заглавия:

01. Intimidated
02. Crying
03. Maria [눈물나무]
04. Hello Mello [Only Love]
05. Crying Instrument


изтеглете албума от тук
2nd mini album SOLO

Source: http://www.yes24.com/24/goods/7057572


Последната промяна е направена от direndur на 5/21/2012, 20:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/24/2012, 19:28

Хо Йонг Сенг издаде вторият си мини албум "SOLO"

Певецът Хо Йонг Сенг издаде вторият си мини албум "SOLO" на 22.5.2012 и заедно с това съобщи графика за завръщането си.
Този път албумът се състои от заглавната песен “Crying”, също съдържа и още 3 песни, както и инструментал на заглавната песен. Другите песни носят имената “Intimidated”, “Maria” и “Hello Mello”. Всяка една от песните е в различен стил.
Това е първият път, в който Йонг Сенг приема предизвикателството да участва в R&B песен с умерен ритъм и което е по-интересно – това е заглавната му песен. Той е участвал активно в създаването на текста на песента.
Хо Йонг Сенг ще се звърне за първи път на сцената на 1.6.2012 в Music Back.

Credit: Daily Focus + Chinese: 王小卯 @HYS Baidu Bar + Eng Trans: cllslam10 @StylishHYS
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/24/2012, 19:42

Това 01.06.2012 ми се струва толкова далече... Направо ми се плаче от нетърпение... Сенги, ти си лошо момче! Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 439114
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/24/2012, 20:27

Хо Йонг Сенг: моето завръщане "CRYING"

На 22.5.2012 в 12 часа вечерта (корейско време) Хо Йонг Сенг издаде клипа към заглавната си песен 'CRYING'.
В този албум се съдържат 4 песни и инструментала към заглавната песен. Това са 5 песни, които са изцяло в различен стил една от друга и подчертават разнообразието на този албум.
Заглавната песен 'CRYING' беше издадена по всички музикални сайтове и за кратко време достигна висок рейтинг на търсене.
Хо Йонг Сенг също пусна туит: „Crying!!! Завръщам се!!!” обявявайки с това завръщането си след година отсъствие.
На 22.5.2012 имаше повече от 2882 текста/съобщения споменаващи името на Хо Йонг Сенг.

Текстовете, които съобщават/съдържт името на Йонг Сенг са:
”Първото завръщане а сцената на Хо Йонг Денг на 31.5 на сцената на Mnet Countdown беше отменено поради задгранични ангажименти. Това овтоматично прави първото му завръщане на 1.6. в Music Bank ” (туитът е ретуитнат 86 пъти)
”Хо Йонг Сенг е на първо място като най-търсеният човек в Daum”
”Хо Йонг Сенг знае как да подбира песните си… за съжаление като главен вокалист се подценява… моля ви чуйте песента му Maria ”
”Това е хиляда пъти по-добро от Let It Go, нали? Не, че не харесвам Let It Go… Хо Йонг Сенг е ко-продуцент кекеке… инструментала е наистина страхотен, танцът е малко смешен (предвид като забавен)”
„Уауу Албумът на Хо Йонг Сенг е DAEBAK!!! Този път вече трябва да грабне наградата за първо място” и т.н

Credit: Snstree +Chinese Trans: 王小卯 @HYS Baidu Bar + Eng Trans: llslam10@StylishHYS
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/24/2012, 21:30

Да, трябва да грабне награда и определено е много по-добър от 'Let it Go', и да, смятам, че беше подценяван като главен вокал... Мислим еднакво с момичетата от Y.E.S... Само дето аз не съм туитвала нищо... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 370377
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/24/2012, 22:59

Едно голямо Браво на Сенг, личи си че доста е извървял и израснал, визията му е съвсем различна и много ми харесва особено прическата. Възмъжал е още повече не е онова момче, което беше преди години. Изтеглих си албума му, преслушах го набързо, но утре ще се задълбоча в изслушването му, на първо прослушване определено ми харесва, особено впечатление ми направи освен Crying и песента Intimidated.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 12:51

Хо Йонг Сенг се завръща следващата седмица


Credit: chiehchiehl @ YT
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 13:11

Да, доста кратък тийзър... Надявам се повечко да пуснат, когато приближи моментът... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 476967

ПП-Като Мишето отвори тема за песните в албума... Аз не мога да се наситя на Maria... Мн интересно я изговаря... Има ли тук сред нас Мария, за да има и поздрав за нея, специално от него... А Hello Mello не мога да спра да си я тананикам... Има толкова весело звучене... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 983590
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 13:20

Lollipop написа:
Да, доста кратък тийзър... Надявам се повечко да пуснат, когато приближи моментът...

Само 7 секунди? Аз съм алчна...искам още!

Lollipop написа:
ПП-Като Мишето отвори тема за песните в албума... Аз не мога да се наситя на Maria...

И аз обожавам Mariah! Не мога да й се наситя. Прекрасна е. Много нежна, а гласът му, докато я пее е толкова красив...не мислех че е въжможно! Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 688934
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 13:25

Нали? И аз не мога да спра да я слушам, да си я пея с него, събуждам се с нея в главата, заспивам с нея...
И другото, което ми прави впечатление е, че песните всичките са в различен стил... Което е мн интересно... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 14:24

Aми момчето като може да пее в повече от един стил...нищо по-хубаво от това да покаже пълен набор от способности...въпреки че след това, съм убедена, че крие още някое асо в ръкава си... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 261663
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 16:15

Различните по стил песни наистина ми грабнаха вниманието. До сега не съм попадала на албум с толкова стилове събрани в него. Това ме зарадва - прави нещо различно, нещо ново... След Crying ме грабна Intimidated. Hello Mello не ме грабна особено, има хубав ритъм и мелодия, но не мога да свикна още как пее там. Докато Maria - тя ме разчувства силно. Припева особено е много нежен, не спирам да я слушам.
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 17:36

Ами и аз да изкажа мнение, моето ще е доста кратко, но то просто няма как по-добре да се опише: страхотен и уникален Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 688934. Ако има някой от 5 момчета, който винаги да изненадва, като от добър става по-добър (имам предвид, съчетание на глас и визия, като цялостно за албум) то за мен това е Йонг Сенг. Дълбоко разтърсена от този невероятен певец, продължавам да си слушам новите песнички :)
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 18:53

lunati4kata написа:
продължавам да си слушам новите песнички :)

Аз и старите не съм спирала Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 475896
Много си му харесвам гласчето. Обожавам го!
Лелея и Йошики да му направи песен...и да свири, докато Сенги пее. Но млъкни сърце Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 420514
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 00:08

Хо Йонг Сенг изпробва нови неща – пише тъжни текстове

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 2012521213059

След една година Хо Йонг Сенг прави завръщането си с вторият си мини албум “SOLO”. Той държи във връзка феновете си и съобщи, че завръщането му ще бъде на 1.6.2012. Песента, която ще изпълнява е “Crying”. Чрез гласа на опитният певец, той разкрива „музикалният си чар”.

”Когато приключих с дейностите си по първият соло албум не мислих, че ще ми отнеме толкова време да се завърна отново. Искрено се извинявам на феновете”

Хо Йонг Сенг се завръща с вторият си мини албум “SOLO”. Той ще направи завръщането си на 1.6.2012, „това се съвпада със завръщането на SS601 (феновете на SS501)”, каза Йонг Сенг. Репортерите го слушаха внимателно относно обясненията за новият му албум.

””Доста се постара.”отскоро искам да чувам само тези думи. Несправедлива беше ситуацията с дейностите около „Let It Go”. Мениджъра и директора на компанията постоянно ме питаха „Защо танцът ти е такъв?” Всъщност хореографията не беше сложна плюс това аз не съм от хората, които обичат да се потят. Дадох най-доброто от себе си за хореографията, но не постигнах очакваният ефект и това много ме натъжи”

Хо Йонг Сенг направи сърцераздирателен поглед в началото на интервюто. Сякаш се оплакваше безкрайно. Той обясни миналото „за съжаление” и „ще го изпълня” в бъдеще. Всъщност той доста се е потрудил за дейностите си около “SOLO”.

”На първо място много внимание се отделя на танцовите стъпки. Най-сериозни усилия се правят в изразяването на чувствата чрез танца, за да може той да бъде признат. Аз написах текстът за заглавната песен “Crying” и исках да придам известен смисъл в нея. Много от мъжете не желаят да се разделят с половинката си, вероятно по-голямата част от мъжете няма да си го признаят, но сърцето очаква нещо с трепетно вълнение.”

”Въпреки че може да се проваля, не мога да не се завърна”
„Дори и текстът да не е идеално направен, вложих обикновено/простичко чувство, с което да изразя мислите си. Бих искал да мога да се върна в миналото, когато се разхождах по улиците. Когато слушах този текст, споменът за живота ни заедно изплува в ума ми.”

”Представете си максималната точка на мъка (която изпитвам) докато пиша текстът сам вкъщи, пиеки соджу. Ако сипете една чаша соджу докато пишете първата част от текстът, ще можете да усетите вкуса му докато пишете последната част. Вложих сърцето си в тази песен, затова съм сигурен в нея.”


Хо Йонг Сенг не само написва текстът за песента “Crying”, но предпочита и да започне дейностите по албума си с нея. Избирайки “Crying” за заглавна песен, зад нея се крият много истории.

”Първоначално исках да избера заглавна песен, с която да сменя визията. Вложих много усилия в мелодията, но стила и танца също са близки. Слушайки песента се чувствах, все едно се връщам към визията на предишният идол Хо Йонг Сенг, който бе част от групата. Изглежда това не е обичайният глас на Хо Йонг Сенг, който феновете очакват. Така че смених заглавната песен да бъде “Crying”, възползвах се от концепцията за способните мъже и като добавка прибавих вътрешното ниско/низшо чувство.”

Независимо от продажбите на албума “SOLO” или класирането на “Crying” в различните музикални програми или другите резултати да са излезли, решението на Хо Йонг Сенг изглежда оправдано. Много идол групи дебютират в месеца, всяка седмица има различно завръщане на идоли или групи, ако Хо Йонг Сенг не притежава качествата да се задържи, може би ще бъде погребан.

„”Уверен съм” повтарях си го, за да увелича самочувствието и увереността си, но напоследък не съм особено сигурен. Възрастта на певците става все по-малка, все по-млади артисти изгряват, силата също расте. Когато ние дебютирахме можехме единствено да следваме настроението около GOD & SHINHWA. „Трябва да работя по-усилено.” само това чувам. Не трябва да изглеждам толкова красив като младите изгряващи звезди, нали? Трябва само да покажа добрите си страни. Дебютирах преди седем години и всяка година правя завръщане, с феновете ми сме пътували заедно доста дълго, а това са силни чувства.”

Source: Sports Korea + Chinese Trans: 王小卯0317 @ HYS Bar + Eng Trans: Venice_YS @ StylishHYS
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 07:19

Това значи потвърждава, че го тресе любовна мъка /или в миналото/ или аз не разбирам особено много :|
За какво говори, че артистистите били много млади...Вярно, че наистина тея новодебютиращите са на по 16-17 години, ама и той не е стар, какви ги говори...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 10:33

Цитат :
”Въпреки че може да се проваля, не мога да не се завърна”

Mooo? A... хич да не си ги мисли такива!
Нещо това интервю не ми харесва. Какво като дебютират млади? Това не означава, че ще се задържат навеки. Освен това той си е вече утвърден артист!

А това, че тази песен е толкова лична я прави още по-ценна за нас!
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 11:12

"...с феновете ми сме пътували заедно доста дълго, а това са силни чувства.” - силни чувства са за истинските ти фенове, Сенги! Дано имаш доста такива... Винаги съм знаела, че една звезда страда безкрайно, когато феновете й се отдръпват от нея без видима причина, а звездата обвинява себе си в некадърност... Това не е за Сенг, не и за него... Да, той трябва да покаже колко е способен, а не да се съблича гол като новоизгряваща звезда, за да могат феновете да лижат екрана... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 866758 Подобни неща като: "Въпреки че може да се проваля, не мога да не се завърна." и "Ако Хо Йонг Сенг не притежава качества, за да се задържи, той може би ще бъде погребан." безкрайно много ме натъжават и огорчават... Този талант да живее с нагласата, че може да се провали е ужасно...
А това, че е написал песента, пиейки соджу, ме връща към теорията на Ди, че това момче страда от любовна мъка... Чудя се дали завръщането му след една година не се дължи и на това, че е имал някаква връзка... Убедена съм, че това : " „Дори и текстът да не е идеално направен, вложих обикновено/простичко чувство, с което да изразя мислите си. Бих искал да мога да се върна в миналото, когато се разхождах по улиците. Когато слушах този текст, споменът за живота ни заедно изплува в ума ми.”" са думи за бивша любов...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 11:35

Цялото интервю е пренаситено с емоция, снощи докато го превеждах не знаех какво да мисля. Дали наистина тези думи „Дори и текстът да не е идеално направен, вложих обикновено/простичко чувство, с което да изразя мислите си. Бих искал да мога да се върна в миналото, когато се разхождах по улиците. Когато слушах този текст, споменът за живота ни заедно изплува в ума ми.” се отнасят за бивша любов или просто описва чувствата, които изпитва лирическият герой в песента му. Не успях да си отговоря...
Хореографията на Let It Go си беше хубава, какво не са я харесали директора и мениджъра му не разбирам. Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 866758
Вярно, че има много нови изпълнители и най-младите са на по 15 години, но това не означава, че са добри или че ще се задържат дълго. Според мен не е необходимо да се прави на тях, за да го харесват - той е минал по този път и има нужда от нещо сериозно, сериозен образ, какъвто бе в соло албумите му. Не трябва да се обезкуражава, повечето фенове са "от ден до пладне", може да са малко феновете му, но са истински и го подкрепят.
Искрено ме тревожи напрежението, което чувства и загубата на увереност. Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 2990636004 Той притежава качествата да е на сцената още дълго, но липсата на увереност може да му изиграе лоша шега. Трябва отново да повярва в себе си. Знам, че ще се справи, просто не знам кога ще го осъзнае, а това ме натъжава и тревожи.
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 11:54

Като прочетох интервюто и коментарите ви след него си мисля, че може би продуцентите му го притискат доста и в следстие на това той е изпаднал в нещо като депресия а и ако наистина е имал връзка и тя е приключила, явно това е капака за неговите чувтства. Не го познавам добре, но от думите му личи, че е подтиснат а за това може да не е само любовтната причина. А и не е важно да се разсъблича навсякъде и с извинеие да се прави на маймуна, както казахте вече е утвърден певец и си има своите верни фенове, независимо колко са важното е че ги има, важно е просто да бъде себе си. Не би се провалил, човек, който дава всичко от себе си и се бори за това което желае няма да падне. Сега ми хрумна една идея, нали Сенг има туитър хайде да се организираме и всеки да напише по нещо на профила му, може би така ще му вдъхнем малко вяра, да съберем група тук и примерно в страницата на форума във фейсбук. Може би така напрежението, което го е обзело леко да премине Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 586876
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 14:59

Идеята е чудесна, Миши, но ние не можем да направим много за него... Освен да си купим албума му какво повече... Важно е колко хора ще идат там да го подкрепят. И двамата с Кю преминаха през подобна несигурност... Изглежда не е усетил достатъчно любов с първия си солов албум и сега напълно е загубил увереност... И аз не зная какво са очаквали продуцентите му, танцът, както и албумът (Let It Go) си бяха страхотни... Но... ето сега, една по-бърза песен... Дано има повече успех...
А за мен лирическият герой и Сенг са едно, предвид, че е пиел, пишейки и влагайки просто чувство, това си е било неговото чувство... Още повече споменава, че тази песен му вдъхва увереност, защото си е неговата емоция...
Все се чудя що за жена го е отавила... Не го заслужава, щом не е могла да го оцени...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 20:44

Не...отово прочетох интервюто, но продължава все така да не ми харесва. Не знам какво иска от себе си. Той печели публиката си с глас и талант, а не с маймунски истории! Това го прави ценен за почитателите и за музикалната сцена. Това, че тийнейджърки не си бършат лигите по него не означава, че тези предизвикващи секретоотделяне са по-добри, а напротив! Класа!

За таз девойка, думи нямам...да, възможно е нещата да не се получат, нещо да се прецака и т.н., но не е ли било възможно някакси поне да не го наранява?! Поне не толкова?!
Всеки е преживявал любовна мъка, въпреки че не ми се щеше да се случва на това прелестно създание... Е, сега, поне има музиката, в която да вложи емоциите си. Както вече писах, това прави песента му още по-ценна за нас, защото си е толкова негова, толкова истинска. Дори и текста да не е идеален /?/ ... въпреки че тези азиатци, с техния перфекционизъм...малко съм склонна да не му вярвам за тази част...
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 20:49

Иска ми се малко повече да вярва в себе си... И така искам да спечели награда... Вие, гласувате ли в Mnet за него? За него, нали?

ПП-Хриси, толкова добре си написала мнението си, че се изкушавам да върна репутацията във форума, за да мога да си гласувам с плюсче за него.... Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 930441
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 21:13

Права си, Хриси, той притежава класа. Класа, която тийновете не разбират, аз именно за това си го харесвам. Вярвам, че песента няма да остане подмината, щом е вложил сърцето и чувствата си в нея. Аз си гласувам всеки ден за него в Mnet, а вие? Хайде да го подкрепим, вярвам, че ако спечели поне една награда ще повярва отново в себе си.
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 21:25

Сенги е на второ място в Мнет, ако продължаваме да гласуваме всеки ден може и да надделеем над пубертетките гласуващи за инфинити не че са лоши момчетата, но Сенг си е Сенг иска малко избутване от летаргичното си състояние, трябва да покаже на оная малоумница с извинение от къде изгрява слънцето и от къде Сенг може да го накара да изгрее, трябва му малко начална скорост.
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime5/26/2012, 21:27

Гласувам, гласувам, пък дано спечели и да добие малко увереност! И тез, мениджърите му, да вземат да ... да кажем ДА МЛЪКНАТ...
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/

Sponsored content



Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'   Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO' - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng's 2nd mini album 'SOLO'

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-