Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Киномания

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime12/18/2010, 21:50

First topic message reminder :

Всеки един от нас е киноман... Кой предпочита азиатската драма, кой холивудското кино... Важното, че гледаме непрекъснато... С кой филм започна да харесваш азиатското кино? Кой филм гледаш в момента? На кой епизод си на драмата сега?
Хайде тук да обсъждаме, препоръчваме или отричаме филмите, които гледаме и които владеят съзнанието ни в момента, независимо дали става дума за азиатски филм или друг...


Киномания - Page 4 Stars-5
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 17:14

Така е, нуна, но имаше момент, в който Шин искаше да е крал... това е някъде към края, точно когато с Юл се бореха за нея. Но така се получи, че нито единия, нито другия се качиха на трона, а беше сестрата на Шин Гун, ако не се лъжа. И на мен леко ми напомня за БОФ. Зализания наистина харесваше балерината, но тя беше обсебена от Шин и доста глупости направи с майката на Юл. Единия от приятелите на Шин ще хареса приятелката на Че Гьонг - онази с дългата коса. Поястоянно се заяждаха с тях, но накрая ги харесаха :D До колкото се сещам и тук имаше момент, в който Че Гьонг "залитна" към Юл. Харесваше го малко повече от приятел, иначе нямаше да го послуша за развода й с Шин и да излязат една нощ заедно. Заради това й излизане голям скандал имаше. А първата брачна нощ е в 13ти епизод и много ще се смеете.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 17:36

Ясно, остават ми два епизода до тогава... Значи, тя ще се разведе с Шин, така ли? Какво е направил Шин, че тя да залитне към Юл... Аз лично не бих го търпяла досега дори...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 17:37

В повече ми дойде инфрмацията :Д Но приятеля на Шин,който харесва балерината не е зализан,даже той ми изглежда най-симпатичен от всичките му приятели. Та дойдохме си на думата за сестрата,тя кога се появява?!?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 17:48

Ми в 11 епизод... Ама не е готина като сестрата на Джун Пьо що се отнася до принцесата или поне досега не се е проявила... Снощи я гледах тази жена...
Дам, вярно е, че този му приятел изглежда най-добре... И даже ми харесва... И сега нещо встрани малко от историята...
Жужу, знаеш ли, че този, който играе в клипа на Mars man Venus woman е същият, който играе най-тъпия и гаден приятел на Шин... Киномания - Page 4 918427
Някой да ми каже от кой филм е клипа.... Не мога да се сетя, сега не ми се рови и без това ме мързи кошмарно...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 17:53

11 или 12 епизод се появяваше сестрата на Шин. Ми как няма да иска да се разведе с него, той колко пъти ходи при балерината и постоянно я обиждаше и казваше, че обича Хьо Рин. А те няма да се разведат, но тя ще иска... това е и една от причините заради, които я изгониха в последните епизоди от двореца. Важното е, че брака им не беше фиктивен понеже нямаше нутариус, пък и дори нутариус да имаше, те не го консумираха... но накрая пожелаха да се оженят като хората - в църква.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 18:04

Мистерия ми е филма,но вярно е че наистина е той :) Ахх аз си мислех,че сестрата ще е като тази от БОФ,ама уви :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 18:08

Значи да се готвя за голямо напрежение... Ох... Киномания - Page 4 801332 Добре че си зная, че накрая ще се женят и той я обича много всъщност...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 18:22

То си личи,че има има чувства към нея,ама тази балерина.... Пък и трудно е да се забрави първа любов. Но важното е,че има сватба :Д
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 18:35

Дам, има... Иначе нямаше да го харесвам филма и мн щях да се разсърдя... За мен има хепиенд...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 18:58

И аз така :) Киномания - Page 4 539700 Аз продължавам да гледам :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/20/2011, 19:19

И аз продължавам, засядам пред 12... Така ми се иска да не бях толкова уморена, за да мога да гледам цяла нощ... Киномания - Page 4 801332
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/25/2011, 17:27

Снощи изгледах Дворецът и краят ме удовлетвори. Мислех си,че ще съм тъжна след като Щин няма да бъде принц,но се радвам,че така се развиха нещата.
Тъжно ми стана за Юл,че пое вината на майка си,но пък разбирам постъпката му,кое ли дете не би го сторило.
Много ми хареса сериалчето,впечатли ме. Сега очакваме Кю да се преобрази като принц Шин. Очаквам с нетърпение този момент и знам,че ще се справи отлично!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/25/2011, 18:32

Значи го свърши... Аз си мечтая да се добера до него, ама ще бъде по-късно тази вечер... Ще гледам епизода с брачната нощ... Киномания - Page 4 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime4/25/2011, 19:28

Охоооо колко хубаво :) Пожелавам ти приятно гледане,но то всъщност съм сигурна,че ще ти е приятно :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/4/2011, 20:30

Боби нали знаеш,че момичета харесват по-трудните характери, така че беше неизбежен избора й,трябва да им е трудно, а пък Шин е мекошав характер и се приема само като приятел. :) Приятно гледане! :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/4/2011, 20:46

Ох... аз мн харесвам и Юл и просто не зная таз жена как го прави тоз избор... Аз не съм мръднала още от 15 епизод... остават ми още 9, ама сега съм на вълна Юл...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/4/2011, 21:05

Юл ми е миличък и сладичък,но аз съм малко мазохист в това отношение,пък и никога не съм виждала нещо добро от един мъж и малко ми е нереалистично неговото поведение,но аз много си го обичам. Само,че той по едно време прекалява и докарва ядове на принцесата. Но пък накрая се жертва и той остава с разбито сърце :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/4/2011, 21:19

Хм... Към кой епизод започва да прекалява?... То аз имам още мн за гледане, ама зная, че от около 22 двамата с Шин Гун започват да си оправят любовните отношения и да се обичат, така че малко ми остават за Юл... Киномания - Page 4 289786
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/4/2011, 21:36

Когато й каза как да се разведе с него,тогава доста напираше тя да се развежда с Шин, в крайна сметка развод нямаше,което мен ме успокои,но тя много си изпати там и по него време огасна последната надежда за Ял да бъде до нея :(
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/7/2011, 18:17

В момента гледам тайванския сериал. Приятен е, но много разтакават историята. Кажи ми, merisa, че накрая Аи ще е заедно с главната героиня, защото иначе ще се откажа да го догледам! А не ти ли напомня Love Бuffet на Mischievous Kiss / Playful Kiss?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/7/2011, 18:24

Dream Нigh го обсъждахме достатъчно по скайпа, че чак ни заболяха устите Киномания - Page 4 918427 шегувам се, разбира се.
Как да не сме го гледали, гледахме го. Една моя приятелка му прави превода - Мишето.
Честно да си призная никак не мислех да го гледам, поне на първо място в дневния ми ред не беше той, но ме изнудиха. След първия епизод взе, че ми хареса особено много.
Бек Хи беше мило момиче, после заемаше ролята на лошото момиче във филма, след това се поправи и пак стана приятелка с всички - доста изживя момичето, не че ми е любимката. На Хе Ми й беше най-развит образа според мен. Тя беше безчувствена и скована, но пред лицето на любовта доста се разви. Само едно не ми хареса в образа й, че ходеше ту при Джин Гук, ту при Сам Донг. Не бих казала любимка, но симпатизирах доста на Пил Сук. Това момиче имаше страшен певчески талант, а и упоритост да отслабне само и само да се хареса на Джейсън. За Джейсън (Wooyoung) мога да кажа, че много ми хареса. Може би заради него и танца му на one in a million на NE YO се навих да гледам филма. До сега не го бях отразявала особено в 2PM, но момчето си е доста добро и симпатично. Taecyeon в ролята на Джин Гук също се превъплати доста добре, по-добре от колкото в Cinderella's Sister. Неговата любов беше силна към Хе Ми, но пък я предаде и може би затова тя отиде при Сам Донг. А това момче, за героя му шапка му свалям, понеже въпреки че му се изгубва слуха на моминти, той не се отказа от мечтата си и стана световноизвестен. Макар и силно да обича Хе Ми и любовта му да е споделена, те пак не се събраха на края на филма, това много ме разочарова... силно ми се искаше да напиша едно писъмце на сценаристите кеке
От началото на годината изгледах няколко силни и интересни сериала, но май този ме грабна най-силно понеже го гледах в едно по-скапано настроение и благодарение на него се разведрих.
Според мен извода в целия филм беше, че в живота няма такова нещо като глупава мечта. Този сериал ни насърчава да мечтаем и ни показва, че с малко усилия можем да постигнем всичко, за което мечтаем

Love buffet все още не съм го гледала и не мога да кажа нищо за него. От тайванските сериалчета само Mars и Devil Beside Me съм гледала и ме впечатлиха, особено първия. Знам ли може би заради любовта, изпитанията пред главните герой, моторите и още нещо Киномания - Page 4 475896
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/7/2011, 18:38

Как започнахме темата за Dream High?!? Но се радвам,че я почнахме :) Аз очаквам с голямо нетърпение този сериал,първо заради Taecyeon,а после когато разбрах,че Wooyoung участва почнах да тръпна,докато Мишето преведе сериалчето :Р Много го харесах,много обичам филми свързани с музиката,а този е точно такъв. Бек Хи не ми допадна като характер във филма, Хе Ми и аз харесах нейната промяна пред лицето на любовта,споделям мнението на Ди,че и мен ме дразнеше как ходеше ту при единия,ту при другия,до последния край. Отначало ми беше малко тъжно за Джун Гук,че няма да бъде с нея (мога да кажа,че той наистина се представи много добре), но честно казано аз наистина харесвах повече Сам Донг,този характер направо ме срази,той се бори до края за нея,той се бори за мечтата си,въпреки глухотата и постигна целите си. Относно Джейсън и Пил Сук тези двамата ми бяха най-интересни и тях най-много си ги обичам,големи са сладури двамата :) Краят беше някак недовършен, според мен Сам Донг и Хе Ми бяха заедно,но не го показаха,той не можа да отиде накрая заради концерта си. Очаквах по-различен край,но нищо и така филма си е много хубав и още ми се свива стомаха като се сетя за него :) Очаквам втората част на Dream High :)

Тайванско до сега не съм гледала,но имам толкова много неща за гледане,че се надявам скоро да имам възможността да гледам и нещо тайванско :)
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/7/2011, 18:46

Напротив, според мен двата сериала си приличат. Студеният, надменен, груб на моменти Аи, които често обиждаше Сяо Фън ми напомня на Сънг Джо, но всъщност е много бил и добър човек. Като добавим и тениса. Ако обаче финалът е като на БОФ и Аи не се събере със Сяо Фън, ужасно много ще ме е яд.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/10/2011, 16:13

Имам един въпрос - My Girl има ли хепи енд?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime5/10/2011, 17:50

Има хепиенд, дам... Няма хепиенд за ДжунКи, но има за драмата... Ти докъде стигна?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Киномания - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Киномания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-