Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса Icon_minitime7/28/2011, 08:50

Преса 49440881

В тази тема ще бъдат публикувани всички статии и снимки от вестници, списания и всичко, което е свързано с пресата!


Всички статии и преводи, които са излезли до този момент, можете да намерите в раздела 'Медийни изяви'



Последната промяна е направена от Sunshine на 7/28/2011, 09:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/28/2011, 08:53

Hyung Jun on Japanese Magazine Haru Hana (Vol 6)

Преса Haru-hana-0
Преса Haru-hana-1
Преса Haru-hana-3

credit: yakkojun @ twitter
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/28/2011, 17:19

Hyung Jun on Japanese Magazine Haru Hana (Vol 6)

Преса Efe6253cc9febcffab018e4fПреса 0ccd7358aff8d932544e0048Преса 41c60c76c96f4e8b2c73b348Преса 3f02eb0c737bc977708b654f
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/28/2011, 17:24

Yes!! Magazine

Преса 84c8572e2413f7c14723e8ceПреса 76eb09f660e1717ba9d311dfПреса C4e561b940b1c2ab37d3cac8Преса 6aea638e13eb07c70df4d2c9Преса 559bec84d54a50f1a5c272a1


Преса 56fdadd112696f515882dd1Преса Bb07b71cc3c0fb64203f2e1Преса B453937b763b717eb151b91Преса A7871f214d07ea51359bf71


credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/29/2011, 18:53

Hyung Jun’s Interview with PIA Hallyu Japan


Преса 76eb09f6b1ae2078a9d3111 Преса 8d4ecc0ffaa82f113812bb1

Ким Хьонг Джун

Смятаме, че той има увереност, макар да се усмихва като момче. Той гледа и върви право напред.

Ким Хьонг Джун, който издаде своят първи японски сингъл ‘Nemurenai yoru Long Night’ в Сряда 27 Юли и който ще направи турне в Токио, Осака и Нагоя през Август. Задавах въпроси на порасналиият от "Най-младият член на SS501 - Ким Хьонг Джун" в "Соло артиста Ким Хьонг Джун".

- Ти пусна първият си соло албум 'My Girl през Март в Корея и през Април в Япония. Има ли разлика между груповата и солова дейност?

Когато стоях за пръв път сам на сцената, си мислех "Ах, станах соло певец". Добрите страни на соловата дейност са възможността да правиш собствена музика и да информира всички от името на "Ким Хьонг Джун". Лошата страна е самотата, защото не мога да разчитам на никого.

- Явление е че стават фенове на SS501 в скорошният разцвет на Кпоп-а, защото са видяли твоята солова дейност.

Наистина? Това е чудесно! Вярвах, че феновете ще се увеличат ако действам правилно. Хората ще разберат ако съм искрен и работа усилено.

- Ти издаде "My Girl", след това приключи и с първото си турне в Япония. Как мислиш, че реагира публиката, след като те видя на сцената?

Йе! Всички бяха развълнувани!! (смее се) Радвам се да чуя, че феноте са се увеличили след турнето.

- Моля те, кажи ни какви спомени ти останаха от турнето.

Времето беше малко за да се забавлявам, но останах доволен, защото имах възможността да направя едно добро шоу. Веднъж егоизмът ми се обади и отидох да ям 'Tebasaki' в Нагоя. Много ми харесва.... (смее се)

- Ти живя в Япония с SS501. Къде искат да отидеш отново?

у.. ох! Искам да отида в Одайба (о-в в Япония). Одайба се виждаше добре от нашата квартира, когато живеехме в Япония, защото беше близо до моста Rainbow. Не съм го посещавал скоро, затова искам да отида след толкова дълго време.

- Ще издадеш първият сингъл “眠れない夜-Long Night” през Юли и след това ще имаш отново турне в Токио, Осака и Нагоя. Какво ще бъде шоуто този път?

Шоу, което те кара да полудееш! Ще направя такова шоу в това горещо лято, че ще се помни цял живот. И това няма да е само веднъж. Ще си мислите "Искам да го видя отново". Ще работя усилено!

- Последно, моля те кажи ни каква ти е целта за в бъдеще като соло певец.

Целите са признаване на способностите ми и признаване на музиката ми. И искам да покажа моите ярки и положителни страни. Искам да ги усетите,когато пея~ Не бързам, искам да се задържа дълго и искам предизвикателство да играя. Искам поставя добри резултати в Oricon. И искам да направя голям концерт в края на годината, въпреки че може да е трудно тази година... хъъм. Има много неща,които искам да напрая!! Ще работя усилено малко по малко за да изпълня своята мечта.



Source: t.pia.jp
English translation: yuhki07 @ twitter
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/5/2011, 10:33

Hyung Jun @ PLAY Magazine August 2011 Issue

Преса 80845502
Преса 16663372
Преса 32732048
Преса 32052961
Преса 28023911
Преса 23377655


Credit: Annieyang + SS501 Baidu


Последната промяна е направена от Sunshine на 8/5/2011, 11:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/5/2011, 10:59

Hyung Jun @ Fans Magazine August 2011 Issue

Преса 83748756
Преса 63149472
Преса 98228243
Преса 77719039
Преса 63857630
Преса 81052573
Преса 58343873
Преса 88091963
Преса 74479079
Преса 55322121
Преса 93955850
Преса 51062883



Credit: Annieyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/8/2011, 13:41

Sunshine написа:
Hyung Jun @ PLAY Magazine August 2011 Issue

Преса 80845502



Ким Хьонг Джун

Сменa на имиджа на най-малък
Показвайки мъжественост



Ким Хьонг Джун
По време на фотосесията, Ким Хьонг Джун използва опростен английски и любезно се допитваше до автографа за неговите изисквания.
По време на интервюто, Ким Хьонг Джун правеше палави, но сладки изражения и действия за да пречупи езиковата бариера.
Този човек, който е най-малкия член в групата, от дълго време се развива в зрял мъж!


[Кариера] Наслаждавам се на неспокойствието! Изграждам увереност ставайки соло певец.

-При промоциите на соловия мини албум 'My Girl', направи ли нещо запомнящо се или случи ли се някакъв интересен инцидент?
Най-незабравимото е липсата на другите членоже до мен, независимо в какви събития участвам, заставам сам на сцената, затова чувствам натиск и нервност, който не могат да бъдат описани!

-Когато заставаш сам на сцената, чувстваш ли се изгубен или изпитваш страх?
Без значение дали дали съм с групата или соло изпълнител, винаги се чувствам нервен, когато застана на сцената! Но в същото време се наслаждам на това неспокойствие, защото за мен това е друга форма на израстване!

-Ако е възможно би ли сподели относно това какъв ще бъде твоят музикален стил за в бъдеще?
Всъщност вече тече подготовка по нов албум и най-вероятно ще бъде издаден през Октомври. Лично аз предпочитам денс музика, както и стил с оптимистично звучене и мисля, че предстоящият албум ще отговаря на вкуса на публиката.

-Освен издаването на друг албум през Октомври, чух че също работиш и като водещ? След това имаш ли планове по отношение на актьорството?
Чудя се дали всички са гледали предаването, което водя? Ако отидете на страницата на Mnet, ще можете да ме видите! Освен работата по следващият ми албум, който ще излезе през Октомври, трябва да стъпя в актьорската среда през Септември!

-Какво предпочиташ - пеенето или актьорството? Каква мислиш е разликата между двете?
Понеже дебютирах като певец предпочитам повече пеенето! Но чувствам, че когато певец се опитва да изпее своята песен добре, той трябва да покаже някакви актьорски умения, за да покаже емоциите, които са в основата на тази песен.


[Личен живот] Първо впечатление! Разкритие за характеристиките на идеалната жена.

-Преди си бил номиниран в Топ20 на звездите, които се обличат добре. Може ли да ни кажеш как се обличаш, когато не си на работа?
Да имам възможността да спечеля такава награда,наистина ме изненадва! Защото съм много заинтересован от модата, така че ще продължа да работя усилено за в бъдеще, докато не стигна първо място (смее се). Лично аз,когато се обличам предпочитам обикновена тениска, която не е прекалено стегната, съчетавайки я с очилата ми, според нюансите.

-Имаш ли нещо или храна към, която си пристестен?
Понеже постоянно работя, храната която обикновено ям е пилешки гърди, и макар че обичам да си похапвам, аз съм от хората, които напълняват лесно, така че ако ям повечко ще надебелея. Колкото до нещата към, които съм пристрастен. Това е PiroPiro, който аз и моят брат създадохме.

-Когато си в отпуска, как си прекарваш времето? Ако можеш да отидеш в чужбина, коя страна най-много би желал да посетиш?
Когато съм в отпуска, най-доброто нещо, което обичам да правя е да обикалям карайки колата си. Ако мога да отида в чужбина, наистина бих искал да посетя Италия.

-Ако това лято имаш възможността да си вземеш почивка, с кого би искал да я прекараш? И къде би искал да отидеш?
Освен семейството ми, също така искам да заема самолет и заедно с моите фенове и да отидем за почивка. Понеже е лято, разбира се искам да посетя страните с плажове в Южна и Източна Азия.

-Св. Валентин в Тайван наближава. Можеш ли да ни кажеш как корейския Св. Валентин?
В Корея Св. Валентин е на 14 Февруари, през този ден момичетата трябва да признаят на момчета. А на 14 Март, момчетата трябва да върнат жест като им подаряват подаръци, този ден е познат като Белият Ден. Понеже прякорът ми е "Шоколадовия дявол" и аз винаги получавам голямо количество от вкусен шоколад. (смее се)

-Можеш ли да ни кажеш какъв е идеала ти за момиче. Какво момиче би накарало сърцето ти да прескача?
Харесвам момичета, които знаят как да се грижат за другите и които изключително женствени. И първото впечатление също е много важно, харесвам момичета, които винаги са много усмихнати!

-Какво очакваш от любовта? И каква би била идеална любовна връзка?
Надявам се да имам една връзка, в която няма да бъда предаден. Защото света постоянно се променя и се надявам, че ще бъда заедно с моята половинка много, много дълго време, ще си имаме 3-4 бебенца и че ще живеем щастливи заедно.


[Тайван] Благодаря на всички! Ще се срещнем отново в края на годината!

-Как феновете от различните части на Азия се различават? След като посети различни места за промоциите си, има ли някаква специална случка, която искаш да споделиш с нас?
Независимо коя страна посещавам, мога веднага да усета страстта на всички. Благодарен съм на всички, затова че съм заобиколен от такава топлина! Особено когато съм на летището и видя феновете, които са дошли да ме посрещнат, се чувствам много поласкан. Всъщност винаги се питам: "Заслужавам ли наистина тази подкрепа?". Мога единствено да използвам по-добра музика и изпълнения за да се отблагодаря на всички! Както и да е, на летището, винаги съм настъпван, докато ме бутат и дърпат. Например при това пътуване до Тайван, също бях настъпан 3-4 пъти и това ме накара да не си помислям и да нося бели обувки. (смее се)

-При това пътуване до Тайван, имали място, където би искал да се разходиш или да пазаруваш?
Надявам се да имам време да отида до нощният магазин и да опитам местните вкусотии.

-Ако имаш възможността да дойдеш в Тайван и да се снимаш в драма, с кого би искал да работиш? Каква роля би искал да изиграеш?
Не съм много запознат с тайванските драми, но ако имам възможност, бих искал да се снимам в романтична комедия. Също като ролите Cha Seung Won от Greatest Love или Kang Ji Hwan от Lie To Me, такива прекрасни роли, и освен това знаят как наистина да се грижат за жените.

-Има ли нещо, което искаш да кажеш на тайванските си фенове?
Въпреки, че не можах да дойда в Тайван и да промотирам 'My Girl', когато беше издаден, съм много благодарен за подкрепата, която ми дадохте! Понеже ще издам нов албум през Октомври ще има възможност да дойда отново в Тайван, затова нека се срещнем отново!

- Последно, можеш ли да ни разкажеш относно плановете и целите си за 2011?
За втората част на годината - ще играя, ще издам нов албум и ще дойда в Тайван!


Събитието първо започна с въпроси от феновете в публиката и Ким Хьонг Джун лично избираше въпросите, на които да отговори. Един от феновете, който беше избран от Ким Хьонг Джун, го попита дали е научил малко Мандарин при това посещение в Тайван? Чуваки въпроса от преводача му, Ким Хьонг Джун веднага започна да използва Мандарин за да говори на феновете "Обичам ви, вие всички сте много хубави". Той каза, че тези две фрази са единствените, които може да каже гладко и че може да говори най-добре в момента. Следвайки това, Ким Хьонг Джун поиска да бъде научен да казва фразата "Липсвате ми" на Мандарин и дори веднага след като я научи,я
използва за да каже на феновете си "Всички ми липсвате толкова много". Казвайки това веднъж, накара феновете да полудеят! Но това, което направи зелените грахчета наистина щастливи и може би заради страстта показана от феновете, Ким Хьонг Джун изпя кратка част от новият му японски сингъл, който току що издаде! Тази неочаквана постъпка, наистина зарадва феноведе!


Ким Хьонг Джун

Фен срещата в Тайван с многот смешни случки


Топло! Топло! Топло! Тайван през Юли е наистина много топъл! За щастие вълни от Hallyu звезди помогнаха като облекчиха жегата това лято. Преди BEAST дори да са напуснали, Ким Хьонг Джун пристигна в Тайван и тайванските фенове се оказаха големи щастливци! Фен срещата на Ким Хьонг Джун, която се проведе в Sun Yet Sen Memorial Hall се сблъска с тази на Ча Сънг Уон, но това не потисна страстта на зелените грахчета, която имаха за Ким Хьонг Джун. По време на събитието, стотици фенове на 100% използваха своята енергия за да окуражават Ким Хьонг Джун!

Освен отговаряне на въпроси, частта с игрите не можеше да бъде пропуснато! За това събитие, организаторите бяха подготвили 2 вида игри. При първият вид, Ким Хьонг Джун трябваше да избере момиче,което да се качи на сцената и да му бъде нарисуван портрет и този щастлив първи фен, който беше избран да бъде нарисуван от Ким Хьонг Джун беше момиче. Феновете разбраха, че Ким Хьонг Джун се поти лесно, особено когато е нервен, така че използвайки "Потенето като че ли вали" е много удобно! Това е защото по време на минутите, докато рисуваше, потта по челото му беше толкова голяма, колкото размер на зърно. Също така като го видите да рисува, можете да разберете, че той наистина е много задълбочен в рисуването си, в допълнение към рисуването, той правеше различни физиономии, можем да кажем, че той е много богат от към лицеви изражения. Във всеки случай ние имаме една фраза,която може да опише Експерта Ким по рисуването - "Необикновен". Разбира се, фенката която получи рисунката на Експерта Ким, беше много удовлетворена!

За следващата втора игра, бяха избрани 6 фена,които да се качат на сцената. Всеки фен трябваше да допълни действието, което беше пожелано от Хьонг Джун! С помощта на домакина, Ким Хьонг Джун избра 6 фена,които да се качат на сцената и тези фенове трябваше да действат така,както им беше написано на листчетата и след това да се снимат с Ким Хьонг Джун! Тези действия, включвайки държане на ръце, правене на снимка докосвайки раманете си, докосвайки се лице в лице и прегръдка в гръб. И това,което беше най-специалното е че за последният фен, който беше избран, Ким Хьонг Джун изпя любовна песен! Първите пет преминаха гладко, но неизбежната близост, която Ким Хьонг Джун споделяше с феновете на сцената, породи викове в публиката. Но след като беше обявено името на фена, който беше избран за любовната песен, цялата публика, включително водещия и Ким Хьонг Джун се засмяха много силно, защото фена, който беше избран се оказа момче. Това беше толкова смущаващо! Ким Хьонг Джун сподели, че и той се е притеснявал при мисълта да избере фен от мъжки пол и неочаквано това се случи. Момчето беше неспособно да скрие своето смущение, на двамата им беше достатъчно трудно да покажат някакви романтични чувства, така че накрая беше решено двамата братски да си направят снимка. А за любовната песен
беше избрана друг щастлив фен!

Понеже тази фен среща се проведе няколко дни преди рождения ден на Ким Хьонг Джун през Август, тайванските фенове бяха приготвли видео клип за да изненадат Хьонг Джун! В края на събитието, организаторите пуснаха поздравителното видео на екрана без да предварително информират Ким Хьонг Джун. Във видето бяха показани пожеланията за рождения му ден от феновете по целият свят, както и как неговите членове от групата са отпразнували рождения му де, карайки го да плаче. За щастие този тъжен момент съвсем скоро беше разсеян, когато водещия вкара торта за рождения му ден под формата на 'Дълголетна праскова'. За да отпразнува щастливо своят
рожден ден, феновете направиха всичко по силите си да изпеят песен за рождения му ден на корейски. Ким Хьонг Джун си пожела две неща - Първото беше всички да са здрави и щастливи, докато второто беше всички членове на групата да имат големи успехи в своята работа. Що се отнася до третото желание, той го е оставил в сърцето си! Макар, че не остана много дълго за тази фен среща, Ким Хьонг Джун ни информира предварително, че ще има нов албум през Октомври и че през Декември ще дойде отново в Тайван за да промотира, така че се надява тайванските фенове да не го забравят и търпеливо да изчакат завръщането му!


Scan: Annieyang
English Translation: ONLY JUN (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/11/2011, 07:53

[iPad Version] Hyung Jun for HK’s MILK Interview August 2011

Преса Milkhkinterview

Преса Milkps



credit: viv501hj @ Twitter + as tagged


Последната промяна е направена от Sunshine на 8/17/2011, 10:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/13/2011, 08:42

Kim Hyung Jun @ K-Boy PARADISE Magazine Vol.01

Преса O0635087211411958685


credit: maiko0507 @ ameblo
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/13/2011, 18:13

Колко е красива тази снимка с розата... И Бебо е така замислен и някак замечтан...
Като четох превода на 'Play'... беше мн интересно това, че е бил шоколадовият дявол... Преса 593930 и това за белите обувки... Горкият, как са го настъпвали... Мисля, че и сандалките му не са добра идея, защото могат да го болят пръстчетата, ако го настъпят... Не е мн добра идея...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/13/2011, 18:19

И аз си мислех същото за сандалките му, по-добре изцапани обувки, отколкото да го настъпват по пръстчетата :(
И аз много харесвам тази снимка, от всички излезли списания,снимката на това ми харесва най-много :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/15/2011, 19:45

Kim Hyung Jun - Fans 8 August Issue 2011

Преса 91028845
Преса 64504805
Преса 55990415
Преса 21217907
Преса 78791746
Преса 84581767
Преса 72282978


credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 10:02

O.K Magazine

Преса 4a36acaf2edda3cc2d45aa6

Преса 6a63f6246b600c33a5dacc8

Преса Aa18972bd40735fa5d495cf
Преса E850352ac65c103869d6dc8
Преса 472309f79052982265882b8


credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 10:56

Фотосесията за списани е Ок, Тайланд е невероятна... Нещо напълно ново и различно, не бях виждала подобна на Бебо... Обожавам всяка снимка... Преса 688934
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 11:08

Напълно съм съгласна с теб, Лоли. Още когато видях снимка, къде я правят тази фотосесия си помислих,че това ще са уникални снимки, но определено бях изненадана, не предполагах,че едни снимки могат да бъдат толкова красиви. Обожавам я тази фотосесия, със сигурност заема първо място от всички до сега Преса 688934
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/3/2011, 15:09

[01.10.2011] Ким Хьонг Джун оцени NS Yoon Ji като агресивна шофьорка

Преса 20111001kimhyungjoon

Ким Хьонг Джун от SS501 разказа за неразумните шофьорски умения на NS Yoon Ji.

На 1-ви Октомври в предаването Secret по KBS2 гостуваха Park Gyuri (KARA), Goo Hara (KARA), Soyeon (T-ara) и NS Yoon Ji и всичките те споределиха свои лични истории.

Ким Хьонг Джун се появи за малко като камео да разкаже случка за шофьорските умение на NS Yoon Ji. Той разказа: "Веднъж се возех с Yoon Ji, докато караше".

Той продължи: "Веднъж почти попаднахме в инцидент, заради едно такси, което караше с привишена скорост. Yoon Ji започна да се мръщи на таксиметровия шофьор доста яростно и той се уплаши от нея. Тя е момиче с темперамент и вие трябва да внимавате!"

Смутено, NS Yoon Ji се опита да обясни поведението си казвайки: "Аз само смъкнах прозореца и промърморих тихо".

Тя добави: "Понякога шофирам за да се освободя от стреса. Когато денят ми е наистина ужасен, мога да преследвам хората, които ми секът пътя", с това изненада всички в залата.



credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 17:43

ASTA Magazine issue October 2011

Преса 85uhtw
Преса I91sw
Преса Jwtu


credit: doconcert @ twitter
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 18:45

А тази Йон Джи коя е? Преса 289786 Хм... какви ли поводи са имали за среща двамата? Преса 869595
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 18:50

И аз не знам каква точно му се пада,само знам, че въпросното момиче е братовчедка на една от членките на KARA. Интересно ми е какво е правил Бебо с нея в нейната кола, хммм. Мисля,че и туитчета си бяха разменяли,но може и да се бъркам. Иначе тя е певица, погледнах да не би да са от една компания, но не са...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 18:59

Ааа, може би KARA е ключовата дума, те нали с тях бяха от една компания и в общи линии са много близки и може покрай тази близост да са се засякли... Така или иначе не са казали, че са били само двамата в колата... Ама не ми е приятна тази идея... Преса 778623
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 19:06

Да и на мен. И аз си мисля,че ключовата дума е KARA
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 19:08

KARA посещават същото денс студио като Джун, а тази Yoon Ji (която е и водеща на Pops in Seoul и го интервюира преди време) явно се е посближила с него покрай репетиционната. То не бяха снимки, сега и случката с колата. Знае тя покрай кого са се навърта.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime10/5/2011, 19:12

Оооо вярно,че това е водещата от Arirang, но тя в последно време се явява и като певица, така че въобще нямаше да се сетя,че е тя.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime1/10/2012, 16:13

Хьонг Джун фор The Daily Focus

Преса 60784371

Преса 60352979
Преса 43988750
Преса 45172902
Преса 17761174
Преса 68084946


credit: as tagged

Очаквайте скоро и интервю към снимките
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-