Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/28/2011, 08:50

First topic message reminder :

Преса - Page 2 49440881

В тази тема ще бъдат публикувани всички статии и снимки от вестници, списания и всичко, което е свързано с пресата!


Всички статии и преводи, които са излезли до този момент, можете да намерите в раздела 'Медийни изяви'



Последната промяна е направена от Sunshine на 7/28/2011, 09:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/10/2012, 22:29

Оо, много ми харесват 2рата и 5тата снимка, с този поглед и тази ръка, Хьонг Джун серазхубавява всеки ден направо не мога да го позная. Преса - Page 2 281189
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/11/2012, 17:07

Ким Хьонг Джун "Най-накрая аз също игра, 2012 е моята година!"

Преса - Page 2 60784371

Ким Хьонг Джун от SS501

Първа стъпка в актьорството в драмата "She's Completely Insane"
Изследвайки комбунацията между Dok Go Jin, Oska
Стремеж да бъде 1ви със соло албума си по-късно през втората половина на годината


"Макар, че е кабелна тв драма, ти е толкова интересно, че искаш да се помъчиш да я гледаш. Изглежда, че моят ред дойде." Певецът Ким Хьонг Джун (25) иска да покажа тази своя страна. Смелият и пълен с увереност образ, напълно е заличил завинаги сладкият образ на макнето от SS501.

Въпреки, че е нервен, първата стъпка на Ким Хьонг Джун играейки като Канг Мин в драмата "She's Completely Insane" по KBS drama е лека, но доста важна. "Гледайки другите членове да дебютират като актьори през времето, ме караше тайно да искам и аз също да го направя. Най-накрая имам тази страхотна възможност да играя, изглежда натиска, който чувствах в гърдите си, напълно се осовободи."

Преса - Page 2 60352979


В тази драма, той играе като топ звездата Канг Мин, който попада в любовен Триъгълник между сценаристката Чон Джи Хьон (Со Йи Хьон) и продуцента на звезди Но Йонг У (Парк Куанг Хьон). За щастие има доста прилики между Канг Мин и него и затова е нямал затруднения докато е играел. "Актьорството е наистина забавно и се чувствах развълнуван, когато всеки ден ходих да заснимам сцена." - казвайки го докато се усмихваше до уши.

"В сценария Канг Мин е описан като превзета топ звезда. Затова взех под внимание раздразнителния и арогантен характер на Dok Go Jin (Cha Seung Won) от 'Greatest Love' и хитрата, но и грижлива страна на Оска (Yoon Sang Hyun) в 'Secret Garden'. Също така направих и много наблюдения. Можете да очаквате отпечатъка на Ким Хьонг Джун в играта на топ звезда."

Макар, че е трудно, тъй като той за първи път играе, Хьонг Джун се чувства уверен, тъй като има много колеги, които му помагат. Со Йи Хьон и Парк Куанг Хьон, които "са се приспособили в романтичните комеди" се грижат за макнето Ким Хьонг Джун като техен собствен брат на снимачната площадка.

"Тревожех се от това да бъда идол превърнал се в актьор и попадайки на на ново място, но съм благодарен, че всички ме приемат като част от семейството. Особено Йи Хьон нуна, която ми обясняваше всички детайли един по един. Преди няколко дни снимах сцена, където припадам и хващам ръката на Йи Хьон, нуна е Херкулес. (смее се) Тя изглежда привлекателна и отстъпчива, но ръцете й са невероятно силни. Лицето ми гореше след като ме удари. Зачерви се и по-късно се поду, заради това изглеждаше насинено."

Преса - Page 2 45172902


Заставайки пред публиката като SS501 през 2005 година, тази година ще бъде 7та година от дебюта. Той беше най-младият сред членовете на групата и зареждайки с милота по него време, но сега той е в средата 20-те. Въпреки, че като певец той вече е достигнал популярност в цяла Азия, той може само да наблюдава другите членове, които сменят полетата си за изява като драми, мюзикъли и т.н. Желанито да бъде актьор може да бъде толкова голямо, колкото една мечта и по тази причина той се превързва още повече към драмата "She's Completely Insane".

"Докато гледах Хьон Джун хьонг в "Boys Over Flowers" си мислех "Аз също мога да се справя добре". Имах възможности да играя след това, но аз просто отказвах всеки път. Изглежда,че най-накрая дойде моят ред. Популярността е нещо, което идва и си отива. Имам голямо усещане, че тази година ще бъде моята година. Хахаха".

Преса - Page 2 17761174


Докато играе, той искаше да има местни дейности, които е нямал от доста време. Въпреки това, той не мисли да се отказва от музиката. През тази година този човек изпълнен с желание да удари с един куршум два заека - музика и актьорство. Първоначално в първата част на годината той ще работи усилено играейки и получавайките добри оценки за това, а след това във втората част на година Хьонг Джун иска да спечели първо място в музикалните чартове със соло албум.

"Връщайки се назад, миналата година беше пълна със събития, но наистина не мога да си спомня какво точно направих. Мисля си,че просто мина без нищо. На първата сутрин от Новата Година, по някакви причини я чувствах ободрителна. През 2012 ще получа добро положение, от където ще мога да направя голяма стъпка, която да надмине моите собствени. Аз трябва да съм дракон, издигащ се в небето." (смее се)

Военните филми са по мой вкус...
Преса - Page 2 68084946


Не много отдавна той беше дълбоко впечатлен от филма "My Way" с Jang Dong Gun и Odakiri Jo и с това хвърли око не само на драмите, но също така и на филмите. Говорейки бързо Ким Хьонг Джун каза: "Военните филми са по мой вкус."

"Гледах филма и усещах удоволствие. Аз наистина искам да играя във военен филм. Jang Dong Gun i Odakiri Jo играха наистина добре. Въпреки, че не съм минал военната си служба, искам да опитам да играя в такъв филм поне веднъж, мислейки си за него като за своя репетиция. Мисля си, че ще покаже образа на истинския мъж Ким Хьонг Джун."


credit: fnn.co.kr
English Translation: xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/19/2012, 18:10

Ким Хьонг Джун от SS501 се превърна в актьор след като стана соло изпълнител

Преса - Page 2 64771741

В кабелната драна на KBSN 'Glowing She!', Ким Хьонг Джун играе ролята на Канг Мин, който е необразован и който ще обрисува сладка и романтична любовна история с телевизионната сценаристка Со Йи Хьон.

Една от причините Ким Хьонг Джун да получи много коментари за дебюта му с драмите е, защото той направи своят дебют като член на идол групата SS501,а сега той играе главният герой в драмата. Въпреки това той няма време за тези предубеждения, защото той просто иска да постигне своите новогодишни решения и да надмине своите колеги, които са по-добри от него.

Ким Хьонг Джун сподели:
"Знам,че има много неща, за които да се тревожа, но аз работих усърдно над актьорските си умени през изминалата година. Искам да ви покажа какво притежавам и да спечеля награда за начинаещ на церемонията по годишните драма награди".

Въпреки,че беше настинал и не можеше да спре да кашля, той все още има силното желание да бъде "Амбициозен Идол" в очите на Бог.

---"Амбициозният Идол" започна своята актьорска кариера---

"Аз винаги съм искал да играя и мисля,че е най-добрият начин да покажа себе си след като станах соло изпълнител. Миналата година се упражнявах над актьорските си умения. За щастие съм водещ на радио от дълго време и хората ми казват, че съм тих заради произношението ми. Това е просто началото, но не е ли добър начин за да успееш? Така,че моля ви очаквайте."

---Каква е реакцията на зрителите след първото излъчване на драмата?---

"Участващите в драмата и директора гледахме драмата заедно. Директорът каза: 'Ти работи усилено. Продължавай все така'. Старшите актьори също ме окуражиха 'Не забравяй първоначалната си решителност. Можеш да станеш добър актьор ако поддържаш добрата си работа'. Получихме добри отзиви от зрителите, мисля си защото не очаквах прекалено много."

---Свали 8 килограма---

"Хората изглежда знаят, че съм свалил няколко килограма. Надявам се,че може да погледнат на мен по нов начин. Направих си снимка преди тренировка и не можах дори да се позная."


---Необразованият Канг Мин в драмата изглежда реалистичен---

"Започнах да мисля над това, моите мениджъри са ме карали да плача преди. Нараняван съм от нещата, които са казвали. Канг Мин не иска до позволи на другите да разберат,че е бил нараняван, така че умишлено прави нещата грешно. Ако той беше срещнал някой, който да разбира болката му, той щеше да отвори сърцето сърцето си за нея. Щеше да има чувства към нея, ако тя беше неговият ангел пазител."


---Да бъде сравняван с Ким Хьон Джунг заради неговите актьорски умения?---

"Мисля, че е здравословна надпревара. Завиждах на хьонг, когато беше избран за 'Boys Over Flowers' и наистина исках да играя. Сега и аз също започнах своята актьорска кариера. Чувствам се неудобно, когато ме сравняват с хьонг. Работил съм пет пъти по-усилено за да не опозоря SS501. Аз трябва да спечеля награда за начинаещ актьор тази година."


---Получавайки похвални телефонни обаждания от членовете на групата---

"Преди известно време говорих по телефона с Кю Джонг. Той каза: 'Аз винаги гледам драмата ти. Хайде да пием по питие след като свършиш с заснемането на драмата ти'. Другите членове отидоха в чужбина, така че те ми изпратиха вместо това съобщения. Всички ние живеем забързан живот и заради това нямаме възможност да поддържаме връзка един с друг толкова често, колкото преди. Все пак знам колко много им липсвам."

---Влюбвайки се в телевизионната сценаристка Со Йи Хьон---

"Уморително е да се влюбиш в нуна (Со Йи Хьон), която е като брат за мен. Все пак, тя изглежда много красива пред камерата след като й сложат грим. До сега съм бил във връзка с по-млади жени. Когато се срещах с тях, бях несклонен да приема тъжният факт, че трябва винаги да се грижа за тях. Имах няколко болезнени преживявания, затова искам да излизам с по-големи жени от 2012 нататък."


---Веднъж се срещах с някого от шоу бизнеса---

"Имах чувства към дизайнерката, която беше на същата възраст като мен, бяхме заедно за няколко месеца. Когато бях на 20 години, лесно изпитвах чувства към момичета, с които се знам от доста време. Когато присъствам на вечери, просто не мога да не им отделя внимание, защото външността им ме привлича. Както и да е, никога не се свързах с тях."


---Идеален Тип---

"Моят идеален тип е Moon Chae Won. Харесвам гласът й изключително много. Нейното изпълнено с достойнство и елегантно присъствие отиват на стила ми. От младите женски групи Son Na Eun от A Pink е много красива. HyunA от 4Minute притежава сексапил, който не отговаря на възрастта й,но няма думи, които да опишат нейната харизма."


---Станах старши идол---

"Чувствам се сякаш съм се променил много след като пораснах. Мога да заспя след като си нарежа ябълка или гледайки телефона ми. Спя само 2 часа на ден без да се чувствам уморен още от дните на дебюта ми. Сега се нуждая от промяна на спящия си режим. В момента ям еленови рога."


---Артисти, с които напоследък се събира---

"Jang Geun Suk е този тип приятел, който се появява веднъж на всяка втора покана. Харесва ми колко е "готин". Когато погледна на 100 метра от него, той все още изглежда като артист и се държи сякаш живеем в една и съща общност. Song Seung Hun хьонг вероятно ще се появи само веднъж, ако го попитам десет пъти. Хаха. Сближихме се след като посетих на фен срещата му. Искам да му благодаря, че дойде на рожденото ми парти."


---Самооценка на соловата му кариера през 2011 г.---

"Направих някои неща добре, но направих и някои грешки. Гледайки групите, които дебютират заедно с нас, провеждайки своите промоции, ме накара да мисля 'Щеше да е страхотно, ако бях работил дори по-усилено през годината и да спечеля наградата на Gayo Daejun'. Съжалявам, но си мисля, че все още имаме шанс. От друга страна съвестта ми чиста, защото се показвам достоен за името ми "Амбициозен Идол", докато провеждам соловите си дейности."



credit: isplus.live.joinsmsn.com
Photo provided by S-Plus Entertainment
Reported by kjseven7 @ joongang.co.kr
Chinese translation: Candy + Crystal (870803.net)
English translation: tzeyin28 @ facebook.com/DS501fanpage
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime2/10/2012, 07:34

Hyung Jun ~ Ming Pao Weekly Feb 24th Issue
Преса - Page 2 Hyungjunonmingpaoweekly
Credit: arsie501
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime3/3/2012, 06:30

Kim Hyung Jun and Kim Ki Bum - Teenage Magazine March 2012
Преса - Page 2 Hyungjunandkibuminteena

П.П. Списанието се разпространява в Сингапур и Бруней.
Credit: JunLatestNews
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime3/10/2012, 17:23

Hyung Jun ~ KEJ Vol.98
Преса - Page 2 Junr
Преса - Page 2 Junf
Преса - Page 2 Junrw
Преса - Page 2 Junxz
Credit: blog.naver.com/jyjw31
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime3/22/2012, 07:59

Kim Hyung Jun - KEJ Magazine
Преса - Page 2 Onkejjapanmagazine
Credit: yuhki07 @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 21:16

Ким Хьонг Джун "Со Е Хьон изглежда много добре … глад за срещи с
по-големи дами" [16.01.2012]


Преса - Page 2 Htm2012011611444c010c01

Ким Хьон Джунг от групата SS501 се завърна като актьор след соло кариерата си. В драмата на канал KBS N - 'Sunshine Girl' той играе като царя на наглата грубост, илюстрирайки сладък романс със сценаристката Со Е Хьон. Първият филмов дебют на Ким Хьонг Джун постави началото на много дискусии. Причината за това е защото той дойде от популярна идол група и постепенно се изкачи до главен актьор в драма. Той няма време да бъде обезпокояван от преиначени възгледи. Прави си планове за новата година и също така желае да се изравни с Ким Хьон Джунг, който е доста по-напред от него. Ким Хьонг Джун каза: "Въпреки че имаше съмнения относно актьорския ми дебют, те бяха заличени след практиката ми през последната година. Ще ви покажа на какво съм способен. В края на тази година на годишните награди, номинацията за най-добър дебютен актьор, ще спечеля аз."
Чухме го да казва, че дори да хване настинка и да е с хрема, ще използва своите искрящи, блестящи очи и ще се бори за стремежа си да бъде "YaMangDol" (амбициозен идол).

Терминът "YaMangDol" означава начало на действие.
"Наистина искам да играя. Мислех че след солото си, актьорството е нещото, с което най-добре ще изразя себе си. През последната 1г. бях залят от репетиции. Беше облекчение да чуя коментарите за моя тон на говорене, че е станал стабилен, защото от доста време работя като DJ на радио. Въпреки че още съм в самото начало, добрият старт е половината от битката, нали? Предчувствам го."

Какви бяха реакциите след първото излъчване?
Гледах го заедно с колегите си от снимачния екип. Режисьорът ми каза: "Работи усърдно, работи така и за в бъдеще", което ме накара да се почувствам все едно летя. Останалите също ме поздравиха и ми казаха да не забравям за първоначалното си решение и ако работиш по същия начин, ще успееш в актьорството. Мисля че реакциите им бяха добри, защото изобщо не очаквах толкова добри отзиви. Чувайки хората да казват, че съм добър в актьорската игра, ме кара да работя още по-усърдно.

Загуба на 8 кг. телесна маса.
Хората изглежда знаят защо отслабнах. Малко отслабнах, а ме вижте как изглеждам. Достигнах степен, при която ако гледате моя стара снимка, няма да ме познаете. Някои хора мислят, че съм си правил пластична операция.

Образът ти във филма е да си крал на грубостта. А действителният ти образ е…
Като се замисля, мениджърът ме кара да плача. Сякаш тежките му думи са ме наранили. Канг Мин преднамерено се прави на невинен, защото не иска гордостта му да бъде наранена. Но ако можеше да срещне някого, когото да разбере този вид болка, той би отворил сърцето си. Ще го забележи ако някой забележи самия него.

Сравняваш ли се с Ким Хьон Джунг, който също играе във филми?
"Може би има конкуренция, но е добронамерена." Признавам си, че му завиждах, когато започна да се снима в "Boys Over Flowers" аз също исках да играя. Сега вече започнах. Ако ще ме сравнявате с хьонг, ще се почувствам смутен (което означава, че той не чувства, че е на това ниво). Ще работя 5 пъти по-усилено, за да не опозоря името на SS501. Също така искам да получа наградата за новобранец тази година безрезервно.

Преса - Page 2 Htm2012011611451c010c01

Получи ли поздравителни обаждания от останалите членове на групата?
Говорих с Кю Джонг неотдавна, каза ми, че ме гледа доста често и след като приключим с ангажиментите си трябва да се видим на питие. Останалите бяха в чужбина, затова ми изпратиха съобщения. Всички са заети със собствените си ангажименти и за това не можем да поддържаме чести контакти, както правехме преди. Но разбирам че мислят за мен.

Влюби се в по-голямата So E Hyun?
Трудно е да се развият чувства от по-малко братче към кака. Но след грима тя се трансформира в друг човек пред камерата. Абсолютна красавица. До сега запознанствата винаги са били с по-млади, а в един момент като се погледне в реалността човек трябва да се грижи за друг човек. Имам някои болезнени преживявания. От 2012 нататък ще започна да се оглеждам за по-големи (от него).

Чувството да бъдеш с някого от развлекателната индустрия.
Ако естествено се бяха развили обстоятелствата и се бях привързал към момиче на моята възраст, която работеше с мен за няколко месеца. Независимо от всичко, когато бях на 20, ако исках да съм с момичето щях да я харесвам. Ако имаше повод да излезем с целия екип и ако имаше ясни знаци на привличане, те щяха да се покажат, след някоя друга чашка, но никога не сме имали нещо общо с нея (което означава, че не са си допаднали за връзка).

Идеалния ти тип.
Moon Jae Won, харесвам нежния тон на гласа й. Добротата и чистотата в образа й са точно в стила ми. Сред членовете на новите момичешки групи, в групата A-Pink, Son NaEun е хубавка. От 4minute – Hyuna има сексапил надхвърлящ възрастта й. Излъчва такъв чар, който е трудно да се опише с думи.

Стана ли стар идол?
Чувствам, че остарявам. Спя повече, задрямвам докато си беля ябълка, докато си проверявам телефона. През дебютния ми период, дори ако съм спал само два часа не се чувствах обременен по време на работа, но сега трябва да регулирам режима си. Сега вземат хранителна добавка, в състава на която се съдържат на прах еленови рога.

Общувал ли си наскоро с приятелите си от индустрията?
Jang Geun Suk е приятел, който ако ще 2 пъти да го викаш ще дойде. Наистина е страхотен приятел. Все си прилича на знаменитост дори да го гледаш от 100 м., то действията му винаги са приятелски. Song Seung Heon ще излезе веднъж, ако го извикам 10 пъти. Хаха Станахме по-близки, когато участвах във фен срещата му. Благодарен съм му, че дойде на рождения ми ден.

Каква оценка ще си дадеш на изминалата ти едногодишна солова кариера?
Има области, в които не съм се справил добре и много други, които съм недовършил. Като погледна идол групите, които дебютират сега и се питам дали се справяме и може би изпитвам съжаление. Щеше да бъде хубаво, ако прекараме една година в усилена работа и да получим веднъж "Daesung Gayo". Но мисля, че тази възможност ще се появи отново. Освен това, от соловите ни дейности не се срамувам от "YaMangDol".

Credit: ISPLUS
English translation: ONLY JUN (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime4/11/2012, 06:50

Hyung Jun ~ Hanryu PIA 4/30
Преса - Page 2 Jun1u
Преса - Page 2 Jun2u
Credit: blog.naver.com/jyjw31
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime4/11/2012, 07:02

Kim Hyung Jun - Haru*Hana Vol.011
Преса - Page 2 Junv
Преса - Page 2 Junnd
Преса - Page 2 Junrl
Преса - Page 2 Junw
Преса - Page 2 37144286
Credit: blog.naver.com/jyjw31
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime4/16/2012, 08:12

Hyung Jun ~ Nikkei Entertainment Vol.4
Преса - Page 2 Jimg0001
Преса - Page 2 Jimg0002
Преса - Page 2 Jimg0003
Преса - Page 2 Jimg0004
Преса - Page 2 Jimg0005
Credit: blog.naver.com/jyjw31
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime4/16/2012, 14:22

Kim Hyung Jun - Singapore's 晚报 [16.04.2012]
Преса - Page 2 Seveningnews16042012
П.П. Печатното издание носи името Singapore's Evening News, а заглавието на статията във вестника е "Kim Hyung Jun, корейската версия на Wu Chun".
Credit: youngstars710 @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 12:11

Страхотно! Джун е на корицата на списание Trendy! В очакване съм на прекрасните им снимки.

Hyung Jun ~ Trendy No.35 (May 2012)
Преса - Page 2 Kimhyungjuntrendymagazi
Credit: Trendy @ FB
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 19:19

Супер шарена корица, снимката е прекрасна Преса - Page 2 628242026 Много топли чувства носи Преса - Page 2 688934
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 19:23

Бебо в Тренди... Това определено е една хубава новина. Нямам търпение да видя снимките от фотосесията, сигурна съм, че ще бъдат прекрасни. Фен съм на това списание, винаги съм безкрайно доволна от фотосесиите им...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 19:27

А, аз съм страшно доволна от статиите им. Винаги са различни и интересни за разлика от другите списания. Дано има преводче, че снимката е интригуваща.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/26/2012, 13:35

Kim Hyung Jun - Y.G Magazine No.392 (May 2012)
Преса - Page 2 Kimhyungjunygmagazineno
Credit: LuvKHJ4ever @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/28/2012, 18:39

Hyung Jun ~ Hanryu Station
Преса - Page 2 34749569
Преса - Page 2 44590143
Преса - Page 2 16984456
Преса - Page 2 96325143
Преса - Page 2 73819867
Преса - Page 2 65816440
Преса - Page 2 87917087
Credit: dscs.uueasy.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/18/2012, 14:40

K-POPforAERE ~
Преса - Page 2 7
Преса - Page 2 A0af738f
Преса - Page 2 Large_iPhoneMedia

На това списание искам нормални сканчета... Изобщо не зная какво се опитват да снимат, но се получават някакви разкривени и ужасни снимки... Не зная как не ги е срам да ги пускат в профилите си. Никога не бих пуснала подобно нещо... Ужасно е. Преса - Page 2 876203
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/18/2012, 18:35

Качеството може да е ужасно,ноо Бебо е прекрасен...много е хубав на тези снимки Преса - Page 2 688934 дано да излезнат с по-добро качество,че да му се радваме още повече Преса - Page 2 4257297559
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/18/2012, 19:08

Точно затова ги искам с по-добро качество... Защото мн ми харесват тези снимки, а и са на цели страници... Направо им завиждам на азиатците... Преса - Page 2 911361
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/18/2012, 19:11

HANAKO
Преса - Page 2 7eddf5d5gw1dv19ox35alj
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/19/2012, 18:57

BlueRose написа:
Страхотно! Джун е на корицата на списание Trendy! В очакване съм на прекрасните им снимки.

Hyung Jun ~ Trendy No.35 (May 2012)
Преса - Page 2 Kimhyungjuntrendymagazi
Credit: Trendy @ FB

Hyung Jun ~ Trendy No.35 (May 2012)
Преса - Page 2 112
Преса - Page 2 64653335201206032220323
Преса - Page 2 64653335201206032220323j
Преса - Page 2 64653335201206032220323b
Преса - Page 2 1
Преса - Page 2 11
Преса - Page 2 111
Преса - Page 2 1111
Преса - Page 2 11111
Преса - Page 2 1111111

credit: on tag
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/29/2012, 18:27

K-POPforAERE ~
Преса - Page 2 50da81cb39dbb6fdb22f2bb20924ab18972b372a
Преса - Page 2 B7003af33a87e95056673df810385343fbf2b436
Преса - Page 2 Aa18972bd40735fa019d802d9e510fb30f240831
Преса - Page 2 4610b912c8fcc3ce0cba07a79245d688d43f2028
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/29/2012, 18:28

Японско списание ~
Преса - Page 2 B3b7d0a20cf431ad1a1ed7ad4b36acaf2fdd9852
Преса - Page 2 D4628535e5dde71177e1d462a7efce1b9d166177
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-