Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 5 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 5 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/19/2011, 19:29

1.Вярваща ли си?
Вярваща в какво? В Бог? – не. Религията е най-голямата лъжа създадена от човека, за да държи под контрол масите. Но вярвам, че има по-висша сила от нас, която ни направлява. Вярвам и в Съдбата.

2.Сантиментална ли си?
Сантиментален е човек, който е твърде чувствителен, склонен към чувства и нежност.
Прекалено чувствителните хора често биват наранявани жестоко, за това изградих по-твърд характер. Нежност – да има я, но в норми. Сантиментална стойност имат за мен неща/подаръци от приятели и близки, както и някои жестове


3.Как се виждаш след 10 години?
Водеща забързан живот, както аз си знам. Седнала зад бирото на някоя голяма компания. И може би открила любимия човек за мен.

4.Пука ли ти за мнението на хората? Нямам предвид семейство и най-близките приятели..а за другите, околните.
По принцип не. Но много се ядосвам, когато някой ме подценява (без да ме познава) или надценява себе си. Такива действия и коментари ме амбицират да ги поставя на мястото им (не физически или като ги обиждам)

5.Коя е последната песен която те докосна силно?
Мисля, че се случи снощи след като чух песента, която нуна качи



6.Покажи ми три любими снимки на Сенги?
На Сенг всички снимки са ми любими хихи

На Горещия стол или... - Page 5 Heoyoungsaeng6

На Горещия стол или... - Page 5 C8177f3e6709c93dd7112cb

На Горещия стол или... - Page 5 Heoyoungsaengcoolwallpa

7.Каква друга музика обичаш да слушаш?
R&B, рор, disco

8.Кое е най-щурото нещо което си правила?
Не знам дали е най-щурото, но определено беше едно от най запомнящите се – беше преди няколко години преди да взема книжка. Решихме по семейно да отидем в село да ловим риба и навих татко да ми даде да карам. Язовира беше в ниското между две стръмни хълмчета. На слизане всичко беше точно, но на изкачване без да искам изгасих колата и тя потегли с бясна скорост към язовира. Тогава още нямах изградения навик да работя с трита педала едновременно и не успях да удържа колата и скочих в движение за да може татко да се прехвърли и да я оправи.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/19/2011, 20:01

1.Била ли си предавана от приятел/ка?
Предавана не е точното определение, но наранявана – да. Стигнахме до момент, в който тя ми лазеше прекалено много по нервите и я изрязах. Сега я подминавам като непозната, безразлична ми е вече.

2.Може ли да има истинско приятелство между момче и момиче?
Според мен да.

3.Какво би избрала любов или приятелство?

Зависи от обстоятелствата, но предполагам, че ще е приятелството. Любовта е нетрайна и изменчива, а истинското приятелство е вечно.

4.Всичко ли би направила за истинската любов?

Ако е истинска и взаимна – ДА.

5.Какво не би простила на твой приятел/ка?

Предателството

6.Имаш ли любимо място в твоя роден град и ако да защо?
Моя роден град е прекалено малък и скучен, не може да ми предложи интересно място, което да посещавам с удоволствие.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/20/2011, 21:01

Хихи .. Ди,ето малко въпросчета и от мен .. ;** На Горещия стол или... - Page 5 906359731

1. И аз съм от малък град,но има много хубави места .. (поне за мен) . Наистина ли в твоя град няма такова място,на което се чувстваш щастлива .. ?
2. Коя е любимата ти драма?
3. Кой е любимият ти филм?
4.Кой е любимият ти актьор+актриса? Защо?
5. Има ли песен ,която те свързва с много приятни чувства? Коя?
6. Имало ли е моменти,в което си се чувствала сама и изиграна по някакъв начин?
7. Имала ли си толкова лоши кошмари с някой,че на следващия ден си го избягвала?
8. Обичаш ли сладичко? ;дд
9. От какво не можеш да се откажеш?
10 . Ако трябва да отидеш на екскурзия и ти кажат да си вземеш 5 неща,освен храна,какви биха били те?
11. Очакваш ли специален подарък от някого?
12. Обичала ли си нещо много? (животинче,предмет...)
13. Какво те радва най-много?
14. Имало ли е моменти,в което съм те ядосвала?
15. Обичайното ;дд Как би ме описала? ;дд

хохо Ви На Горещия стол или... - Page 5 906359731 На Горещия стол или... - Page 5 281189
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/20/2011, 23:39

1. И аз съм от малък град, но има много хубави места .. (поне за мен) . Наистина ли в твоя град няма такова място, на което се чувстваш щастлива .. ?
Да живея в моя град ми носи удоволствие. Чувствам се приятно дори само при мисълта за него. Но само по себе си любимо място не мога да ти посоча.

2. Коя е любимата ти драма?
Любимите ми драми са доста, ще ти дам няколко примера – Goong aka Princess Hours (ако не беше той, нямаше да гледам корейски продукции), The Story of the First King's Four Gods, East of Eden, Swallow the sun, Mars, Time of Dog and Wolf, Iljimae (тези са променили до голяма степен начина ми на мислене)

3. Кой е любимият ти филм?
Няколко са, но приза държи Властелина на пръстените

4.Кой е любимият ти актьор+актриса? Защо?
В световен мащаб любимият ми актьор е Харисън Форд. Той е едно от големите имена в киното, филмите му са касови, а актьорските умения зашеметителни. Гледала съм всичките му филми, някои от тях дори повече от веднъж.
За актриса Кармен Зита Джонс ми е направила силно впечатление.
Ако искаш да се съсредоточа в Азия, за любим актьор или по-точно любими актьори ще посоча Джеки Чан и И Джун Ки.
А за актриса ще посоча Lee Da-hae. Не е особено симпатична, но невероятно си играе ролите. Силно съм впечатлена от начина й на игра, може както се смее да започне да реве, а различните акценти, които прави могат да те разсмеят от сърце.


5. Има ли песен ,която те свързва с много приятни чувства? Коя?
Да има една песен от детството ми, която много ми харесва и ме връща в спомените – Bingo boys – No Comunnication, за мен това е велика песен, много нежна и приятна, мога без спир да я слушам и никога няма да ми омръзне.

6. Имало ли е моменти, в което си се чувствала сама и изиграна по някакъв начин?
Имало е моменти, когато съм се чувствала сама, имало е и моменти, когато съм се чувствала предадена, но никога двете на веднъж.

7. Имала ли си толкова лоши кошмари с някой, че на следващия ден си го избягвала?
В интерес на истината е имало такива моменти, било то за кавги или други случки. Самия сън ти подсказва и начина по-който се чувстваш дали ще се случи.

8. Обичаш ли сладичко? ;дд
Честно не съм особен привърженик на сладкото. Ям го 3-4 пъти в годината, но в големи количества, наистина големи

9. От какво не можеш да се откажеш?
Когато ти прочетох въпроса наистина доста се замислих… може би не бих се отказала от начина си на живот и близките за мен хора. И да… казвам „може би”, защото понякога обстоятелствата те карат да се откажеш от нещо мило или от скъп за теб човек.

10 . Ако трябва да отидеш на екскурзия и ти кажат да си вземеш 5 неща, освен храна, какви биха били те?
Телефонът ми – защото мога да си слушам музика на него до насита
Лаптопа – защото чрез него мога да се свържа с любимите си същества и мога да гледам филми до насита
Камерата – защото обичам да снимам
Слънчеви очила
Крем за ръце


11. Очакваш ли специален подарък от някого?
Не, никога не съм очаквала, но това е и забавното като го получиш изненадващо е по приятно

12. Обичала ли си нещо много? (животинче, предмет...)
За животинче – ДА. Имах едно малко страхотно пуделче на село, невероятно същество – мило и гальовно. Много си го обичах, голяма игра падаше с него. Вярвам, че и то се е чувствало така с мен, защото доживя до изключителните 12 години, при положение, че зимите често е било на двора, както и една сериозна травма на главата (пречинена от удар с острото на мотика). Дори без травмите, по изчисление трябваше да доживее до 5-6 години. Много страдах, когато то почина

13. Какво те радва най-много?
Справедливостта

14. Имало ли е моменти, в което съм те ядосвала?
Не, изобщо. По принцип имам здрави нерви и трудно човек може да ме ядоса

15. Обичайното ;дд Как би ме описала? ;дд
Не мога да кажа много неща за теб, понеже не съм имала честа да си говорим и да те опозная, но от наблюденията ми бих казала, че си зряла за възрастта си. Разбираш и добре рисуваш на фотошоп, за което леко ти завиждам. Много държиш на Ким, според мен това не е просто изблик на емоции от пубертета и това ми харесва. Изказваш мнението си без притеснение (уважавам такива хора) – ако нещо ти харесва, харесва ти, ако ли не – не.


Въпросите бяха изключително приятни, благодаря ти, Ви. На Горещия стол или... - Page 5 338824
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/21/2011, 12:51

Ди, започвам и аз с въпросите... На Горещия стол или... - Page 5 968736

1. Коя зодия си?
2. Кои от чертите в характеристиката от зодията си откриваш в себе си?
3. Какво обичаш да правиш в свободното си време?
4. Суеверна ли си?
5. Три неща, които непременно трябва да имаш в чантата си?
6. Какво чанти харесваш?
7. Имаш ли фетиш?
8. Имаш ли жена, мъж - личност, на която искаш да приличаш и защо?
9. Как успяваш да се събуждаш толкова рано?
10. Даваш ли втори шанс на хората около себе си? И колко 'втори шанса' можеш да дадеш, преди да теглиш чертата?
11. Можеш ли да простиш и да забравиш, когато те наранят и извинят?
12. Можеш ли да се опишеш настроението си сега с песен, стих, реплика от филм...
13. Късметлийка ли си?
14. Какво хора не харесваш?
15. Какво те впечатлява у мъжете?
16. Имаше ли си детска мечта?
17. Какво дете беше?
18. Спокойна или неспокойна натура си?
19. Обичаш ли захарен памук?
20. Мислиш ли, че с Мин си подхождаме?
21. Има ли нещо, което си си обещала никога повече да не направиш?
22. Какво е най-омразното ти ястие?
23. Имаш ли някоя черта на характера, която да е сходна с корейските геройни?
24. Рано ли ти се доспива?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/21/2011, 14:51

Най-накрая въпросчета от нуна

1.Коя зодия си?
Водолей

2. Кои от чертите в характеристиката от зодията си откриваш в себе си?
Това, че едновременно съм ангел и дявол в една кожа. Не се подчинявам на условностите. Любопитна съм към всичко, но щом го изуча ми омръзва. Имам богато въображение, винаги мисля напред за настоящето и бъдещето. Експериментатор съм.

3. Какво обичаш да правиш в свободното си време?
Да се отдавам изцяло на хобитата си и на семейството си.

4. Суеверна ли си?
Не и след като прочетох една книга, където се разкрива тайната на суеверията. Там например беше казано за счупеното огледало, че носи нещастие. Всъщност това е измислено от благородниците през 18ти век, защото тогава огледалата са били много скъпи и за да накарат прислугата да внимава са разказвали тази история, че ако го счупят носи 7 години нещастие…

5. Три неща, които непременно трябва да имаш в чантата си?
Телефон, пари, документите ми

6. Какво чанти харесваш?
Аз се лутам из между стиловете, обичам да съм различна всеки ден. Затова от спорния и ежедневен стил харесвам раниците, които се премятат през едно рано, а за в случаите когато искам да съм официална или елегантна харесвам дамските кожени чанти с една дръжка.

7. Имаш ли фетиш?
Може да се каже – едно старо и понакъсано, малко портомоне. Като го нося със себе си обирам доста укори, но се чувствам някак спокойно.

8. Имаш ли жена, мъж - личност, на която искаш да приличаш и защо?
Всъщност не. Има хора на които се възхищавам, но да искам да приличам – не. Факта, че съм различна и необикновена, ме прави единствена и така интересна за останалите. Не искам да изгубя това заприличвайки на някой друг. Защото всеки е различен и аз не мога да живея живота на другимо.

9. Как успяваш да се събуждаш толкова рано?
Спя много леко и успявам бързо да се наспивам, като навик се е превърнало за мен.
Да спа на различни места, по всяко време и да ставам когато се наложи, не ми представлява никаква трудност.


10. Даваш ли втори шанс на хората около себе си? И колко 'втори шанса' можеш да дадеш, преди да теглиш чертата?
Давам втори шанс на всеки и мога да продължа така дълго преди да тегля чертата. Това се случва в мига, в който дадения човек ми стане безинтересен.

11. Можеш ли да простиш и да забравиш, когато те наранят и извинят?
Да простя е лесно, но помня много. Веднъж наранят ли ме, после имам резерви към дадения човек дълго време преди отново да започна да се доверявам.

12. Можеш ли да се опишеш настроението си сега с песен, стих, реплика от филм...
Shinee – up and down

13. Късметлийка ли си?
Мисля, че да.

14. Какви хора не харесваш?
Лицемерите

15. Какво те впечатлява у мъжете?
Чувството за хумор

16. Имаше ли си детска мечта?
Да – да бъда лекар или да се занимавам с компютри

17. Какво дете беше?
Всички ми казват, че съм била много кротка в сравнение с другите деца.

18. Спокойна или неспокойна натура си?
50 на 50 да ти кажа. Има моменти, напрегнати моменти, когато изумявам околните със спокойствието си, също така има и такива, където ако не направя нещо имам чувството, че се побърквам.

19. Обичаш ли захарен памук?
Да, много, особено розовия хихи

20. Мислиш ли, че с Мин си подхождаме?
Мисля, че единственото нещо за което не си подхождате е височината. Вие сякаш сте създадени един за друг. И двамата сте весели, енергични, обичате да се занимавате с много неща и всичко, което направите е прекрасно и носи щастие.

21. Има ли нещо, което си си обещала никога повече да не направиш?
Да не допускам да нараняват гордостта ми и да ме омаловажават.

22. Какво е най-омразното ти ястие?
Всичко що е свързано с чесън мигновено се превръща в омразно ястие.

23. Имаш ли някоя черта на характера, която да е сходна с корейските геройни?
Винаги се окуражавам и правя всичко до край

24. Рано ли ти се доспива?
Никак даже.


П.П. Очаквам още доста въпросчета
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/21/2011, 19:17

Дооообре, сега е мой ред:
0)лъжата за теб е (не знам що я сложих тая нула :дддд)?
1)Любимото ти мото, или лаф?
2)имаш ли братя, сестри и как се казват?
3)Говориш ли други езици освен Български?
4)какво имаш под леглото :ддд?
5)Любим спомен от детството?
6)Имаш ли аквариюм с рибки?
7)Най-щастливото ти преживяване:
8)Признаваш ли за грешките ти?
9)Съжалявате ли за нещо?
10)кои качества най-много мразиш в един човек ?
11)Коя е белята която си спомняш и днес?
12)3 думи които най-точно те описват?
13)Какво не харесваш в себе си?
14)Какво харесваш в себе си?
15)Любим приятел от форума?
16)Животното което най-много обичаш?
17)Песимистка или оптимистка си?
18)Коя държава искате да посетите най-много?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/21/2011, 20:49

0)лъжата за теб е (не знам що я сложих тая нула :дддд)?
Недостойно, но понякога необходимо нещо

1)Любимото ти мото, или лаф?
„Никога пред никого на колене” и „Никога не се предавай”

2)имаш ли братя, сестри и как се казват?
Не, нямам :(

3)Говориш ли други езици освен Български?
Да. Английски и немски

4)какво имаш под леглото :ддд?
Няколко куфара с инструментите на татко :D

5)Любим спомен от детството?
Много са. Всички са свързани с любимите ми хора.

6)Имаш ли аквариум с рибки?
Имах голям аквариум с рибки, но татко го подари преди няколко години на един негов приятел заедно с морските охлюви, водорасли и прочие…

7)Най-щастливото ти преживяване:
Много са. Ще ти посоча нещо от близкото минало – отидохме за 10 дни на Пампорово с родителите ми. Имах нужда да го направя и преживяването беше невероятно.

8)Признаваш ли за грешките ти?
Да.

9)Съжалявате ли за нещо?
Уау тук ме стресна – „съжалявате” – учтива форма, аз не съм много по-голяма от теб, а и не сме в официална среда, може да ми говориш на ти.
Да, съжалявам за пропиляните мигове. За моментите, които можех да прекарам с близките си или по по-различен начин, но вече нямам тази възможност.

10)кои качества най-много мразиш в един човек ?
Двуличие, лицемерие, завист…

11)Коя е белята която си спомняш и днес?
Това, че с братовчедите ми изкривихме чардака в село като малки. Как да ти кажа обичахме да се набираме на него и да висим :D

12)3 думи които най-точно те описват?
Енергична, трудолюбива, реалист

13)Какво не харесваш в себе си?
Алергиите си… но се научих да ги приемам

14)Какво харесваш в себе си?
Откровеността ми, непринудеността, реалния поглед върху нещата, инстинкта си, а ако питаш за външна черта, то това са очите.

15)Любим приятел от форума?
Като любим приятел ще посоча Мариела (mishel). С нея се познаваме от повече от 10 години и сме си много близки, но с нея се познаваме от преди форума. А за човек, с който съм се запознала във форума и сме станали приятели, то това е Lollipop.

16)Животното което най-много обичаш?
Куче, папагал Ара, макак и игуана

17)Песимистка или оптимистка си?
Нито едното, нито другото. Аз съм реалист.

18)Коя държава искате да посетите най-много?
Хайде пак учтива форма :D Ами държавите, които искам да посетя са доста и всички са свързани с неща, които са ме впечатлили. Но последните две години на челна позиция излезе желанието ми да отида до Южна Корея.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/22/2011, 15:06

Аз се сещам само за един, който искам да те питам.

От къде черпиш този позитивизъм във всичко?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/23/2011, 13:35

От къде черпиш този позитивизъм във всичко?
Жу, едно нещо може да бъде добро или лошо, но това често зависи от гледните точки. Няма изцяло лоши неща и изцяло добри. Светът е достатъчно жесток... за това се опитвам да открия и най-малката искрица на доброто и да я изкарам на показ. А и нали знаеш поговорката "Всяко зло за добро".
Този начин на мислене може би ми е зароден от думите на татко. Той обича да казва "Има лошо, но има и по-лошо."


ПП. Надявам се съм разбрала правилно въпроса ти и съм отговорила подобаващо. На Горещия стол или... - Page 5 475896
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/23/2011, 15:00

Дам, благодаря за отговора :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/25/2011, 20:23

Времето ми на горещия стол мина страшно бързо. Много ви благодаря за въпросчетата На Горещия стол или... - Page 5 338824
От утре може да задавате въпросите си на mia_aurora/ Миа.
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/26/2011, 15:14

1.Дърпали ли са ти ушите някога?
2.Шамари ли са те някога?
3.В какво вярваш?
4.Доверчива ли си?
4.На кого разчиташ?
5.В какво не вярваш?
6.Вярваш ли в пророци?
7.Лесно ли се предаваш?
8.Отворена ли си за нови приятели?
9.Променят ли човек многото пари?
10.Мразиш ли някой или нещо?
11.Плачеш ли без причина?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/27/2011, 08:15

1. Работиш ли? Какво?
2. Каква искаше да станеш като малка?
3. Лесно ли се отказваш от преследването на целите си?
4. Мотото ти е:
5. Имаш ли хоби и какво е то?
6. С какво Джунг Мин те впечатли повече от другите от групата?
7. Изброй ми любими твой 5 звезди от Азия
8. Любима книга?
9. Любим актьор/актриса от световното кино?
10. Какво мислиш за брака?
11. Романтичка ли си?
12. Къде искаш да живееш и защо?
13. Как си представяш първата среща твоя идол?
14. Кой е любимият ти филм? А сериал?
15. Кога разбра, че няма Дядо Коледа?
16. Кой е подаръка, който и до днес не можеш да забравиш и ти е скъп?
17. Имаш ли шофьорска книжка?
18. Пътувала ли си извън България? Къде?
19. Любим анимационен герой?
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/27/2011, 08:18

Ююююхуууу,ето че дойде и моя ред да седна на горещия стол.Въпреки празниците обещавам че ще минавам редовно тук.Ще отговарям най-искерно..очаквам въпросчетата ви. На Горещия стол или... - Page 5 338824

1.Дърпали ли са ти ушите някога?
Не никога.

2.Шамари ли са те някога?
И на този въпрос отговора ми е не.Радвам се че родителите знаят,че боя не е начин на възпитание.

3.В какво вярваш?
В Бог,в любовта и добрината. На Горещия стол или... - Page 5 845121 (колко банално но е така)

4.Доверчива ли си?
Ами за съжаление да,и много съм си патила...но продължавам да съм такава.

5.На кого разчиташ?
Най-вече на себе си(човек винаги първо трябва да разчита на себе си-не можеш да чакаш на готово друг да ти оправя проблемите),на мъжа до мен,на смейството си и на няколкото близки приятели.

6.В какво не вярваш?
Хъм...ами не вярвам че има лоши хора.Има наранени,или израснали в неподходяща среда...но всеки в себе си носи частичка добрина.Мога много да пиша по този въпрос,но това е накратко.

7.Вярваш ли в пророци?
Не

8.Лесно ли се предаваш?
Не,по принцип.Но е имало и такива моменти.Боря се докрай.

9.Отворена ли си за нови приятели?
Оооо да,винаги. На Горещия стол или... - Page 5 585854


10.Променят ли човек многото пари?
Ами сигурно има някакви изключения...но да променят човек.В голяма или по-малка степен.

11.Мразиш ли някой или нещо?
Мразя е дума която не харесвам.Мразя е много много силна дума.Не не мразя хора,не харесвам,но НЕ мразя.А неща които мразя - лъжата,лицемерието..и още няколко неща.

12.Плачеш ли без причина?
Винаги има причина.Благодаря ти за въпросчетата Ели На Горещия стол или... - Page 5 338824


Последната промяна е направена от mia_aurora на 12/27/2011, 09:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/27/2011, 09:04

1. Работиш ли? Какво?
В момента не,гледам прекрасния си син.

2. Каква искаше да станеш като малка?
Оооо много неща На Горещия стол или... - Page 5 918427 - но балерина и певица,бяха първите ми желания.

3. Лесно ли се отказваш от преследването на целите си?
Както отговорих на Ели,не не се отказвам лесно.Но понякога се е случвало..в моменти на слабост.

4. Мотото ти е: ...ами нямам някаво определено мото. На Горещия стол или... - Page 5 151538

5. Имаш ли хоби и какво е то?
Имам - фотография и ръчно изработени нещица.

6. С какво Джунг Мин те впечатли повече от другите от групата?
Оххх очаквах такъв въпрос,но не мога да намеря подходящите думи да го обясня.Каквото и да напиша ще е малко и не точно изречено.Мин е невероятен мъж,има толкова сила,борбеност,непринуденост,има толкова слънце в очите в душата в сърцето.Има невероятна усмивка,толкова искрена...от всички мисля че Лоли знае точно какво имам предвид. На Горещия стол или... - Page 5 338824 В него има нещо което го има и в мен.

7. Изброй ми любими твой 5 звезди от Азия.
Еееее тук ме хвана,все още се запознавам с тази култура..т.е. със музика ,филми.И в момента нямам топ 5. На Горещия стол или... - Page 5 608526

8. Любима книга?
Много са,но ще изброя няколко - Малкият принц,Пипи дългото чорапче,Тютюн,Железният светилник,Алхимикът и др.

9. Любим актьор/актриса от световното кино?
Никълъс Кейдж,Робин Уилямс,Джулия Робъртс и др.

10. Какво мислиш за брака?
Ами нямам брак,но нямам против него.Брака като сватба -не благодаря,йеденье и пийнье за родата...а не благодаря.

11. Романтичка ли си?
Оооо голяма. На Горещия стол или... - Page 5 370170

12. Къде искаш да живееш и защо?
Много ми се иска да отговоря в България,обичам природата..но като манталитет на хората искам да избягам далече.Харесвам няколко държави..но точно в определна не съм мислила.

13. Как си представяш първата среща твоя идол?
Много вълнуваща,ще ми трябва поне минута - две да се поуспокоя. На Горещия стол или... - Page 5 305739 Ххихи ами така де това ще е голяма емоция.Бих искала да имам време да си поговоря с него,да усетя присъствието му..емоциите му.И ако мога да го прегърна ще е добре.

14. Кой е любимият ти филм? А сериал?
Няколко са,може в момента да не се сетя за всички - затова първите два които ми изникват в ума. Сериал - "Анатомията на Грей" ,а филм - "Предай нататък".Ако държите ще се сетя и за другите да ги напиша. На Горещия стол или... - Page 5 608526

15. Кога разбра, че няма Дядо Коледа?
Ами не знам защо но точно това не помня..но е било кофти момент.Защото много обичах Дядо Коледа...то тогава беше Дядо Мраз де. На Горещия стол или... - Page 5 918427

16. Кой е подаръка, който и до днес не можеш да забравиш и ти е скъп?
Ценя всеки подарък който получавам.Но подаръците които получавах когато бях дете и ми правеха братовчедите и сестра ми,ръчно изработени,много им се радвах.Пазя една малка кукла която братовчедка ми ми направи,и много си я обичам.

17. Имаш ли шофьорска книжка?
Имам,обичам да шофирам.Но не и в София.

18. Пътувала ли си извън България? Къде?
За радост да-пътувала съм.За съжаление само веднъж - но пък ходих в Париж.Е по работа,но ми позволиха да разгледам. На Горещия стол или... - Page 5 764679

19. Любим анимационен герой?
Прасчои Джери(от Том и Джери).Те са ми най-любими иначе имам още. На Горещия стол или... - Page 5 608526

Ди благодаря за въпросчетата. На Горещия стол или... - Page 5 338824
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/29/2011, 14:23

Моля На Горещия стол или... - Page 5 338824
Хрумнаха ми още няколко и ще ти ги задам.
1. Имаш ли братя или сестри?
2. На колко е сина ти? Впрочем много сладко дете е, разгледах снимките от фейсбук.
3. Обичаш ли да мислиш на глас?
4. Кой е любимият ти сезон?
5. Любимо животно?
6. Имаш ли домашен любимец? Какъв?
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/29/2011, 18:25

Благодаря Ди На Горещия стол или... - Page 5 338824 Май никой не иска да ми задава въпросчета На Горещия стол или... - Page 5 289786

1. Имаш ли братя или сестри?

Имам сестра,по-малка с 3 години.

2. На колко е сина ти? Впрочем много сладко дете е, разгледах снимките от фейсбук.

Благодаря ти На Горещия стол или... - Page 5 688934 ,за мен е най-прекрасното дете(ама нали си е мой На Горещия стол или... - Page 5 930441 ). На две годинки и два месеца е.

3. Обичаш ли да мислиш на глас?

Ххихих ами случва се. На Горещия стол или... - Page 5 918427

4. Кой е любимият ти сезон?

Ами най-обичах зимата,но след като родих..и е трудно излизането в студове и вертове с дете...нооо Коледния сезон най го обичам.Иначе обичам всички сезони,всеки от тях си има прекрасностите.

5. Любимо животно?
Няколко са - кон,куче,коте и делфин...и всички малки пиленца,патета хихиих На Горещия стол или... - Page 5 930441

6. Имаш ли домашен любимец? Какъв?

Нямам за съжаление,а много бих искала.Ако имам някой ден къща ще си имам и един Рижко.Порода голден редривър.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/30/2011, 12:04

1. Как смяташ да прекараш рождения си ден?
2. Как се чувстваш като жена навършила вече 30?
3. Сестра ти как реагира на факта, че харесваш корейските песни, актьори...?
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/30/2011, 12:34

1. Как смяташ да прекараш рождения си ден?

Ами тази година поради финансива криза На Горещия стол или... - Page 5 918427 ще е по-скромен,поканила съм само родителите ми.Пък и някак не ми се празнуват 30те. На Горещия стол или... - Page 5 876203

2. Как се чувстваш като жена навършила вече 30?

Ами като вътрешно усещане не се чуствам на 30,а иначе тази цифра леко ме притеснява.На 30 можех да съм по-успяла за себе си,не успяла като например шеф на банка.Да се чуствам по-удовлетворена от себе си.Но животът е пред мен все пак. На Горещия стол или... - Page 5 61137

3. Сестра ти как реагира на факта, че харесваш корейските песни, актьори...?

Ооослед като чу Lоve ya нямаше нужда да я убеждавам..хихихи.Сега сама си търси и си слуша,гляма фенка е на Shinee и на Boyfriend. На Горещия стол или... - Page 5 608526
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/30/2011, 16:52

Моля, хайде още няколко, по случай рожденият ти ден :)
1)Разочаровал ли те е някога добър приятел ?
2)Разочаровала ли си някога добър приятел ?
3)Какво за теб е най-важно в човек от противоположния пол?
4)Какво най- много харесваш в човек от противоположния пол?
5)Вярваш ли в съдбата и в това че бъдещето на всеки човек е определено?
6)Какво харесваш в половинката ти?
7)Какво не харесваш в половинката ти?
8)Сбивала ли си се някога за гадже?
9)Разбивала ли си нечие сърце?
10)За какво са чувствата?
11)Срамежлива ли си?
12)Изневярата за теб е?
13)Какво е любовта?
14)Харесвала ли си някого тайничко?
15)Какво правиш за да избягаш от болката, (тъгата, страданието тн.) ?
16)Дреме ли ти какво другите мислят за теб?
17)Изпитвала ли си някога Deja-Vu?
18)Според теб, връща ли се всичко?
19)Какво те прави да си щастлива?
20)Какво те прави да си тъжна?
21)Лесно ли се обиждаш?
22)Лесно ли те ядосват?
23)Щастлива ли си?
24)Колко струва живота?
25Каква си като човек?
26)Какво искаш от живота?
27)Какво най-много те плаши?
28)Страх ли те е от самотата?
29)Какъв е смисъла на живота?
30)Кое изпразва смисъла на живота?
31)Какво искаш точно в този момент?
32)Съществува ли перфектното престъпление?
33)Какво убива желанието на човека да продължи напред ?
34)Кое е най-странното ястие което си яла през живота ти?
35)Къде е най-странното място където си била през целия си живот?
36)Най-хубавите думи, отнасящи се за теб, които си чувала през живота си?
37)В Какво настроение си в момента?
38)Как си вдигаш самочувствието?
39)Мъчно ли ти е за някой от форума?
40)3 известни личности които ненавиждаш?
41)На колко години за пръв път се сдоби с мобилен телефон?
42)Кое беше най-скъпото нещо което си си купувала през живота?
43)Реалистка ли си?
44)Кой е най-красивия подарък който са ти подарявали?
45)С какво последно се сдоби?
46)Обичаш ли да бъдеш лоша?
47)Скарана ли си с приятел и до ден днешен?
48)Ти ли заговаряш първа или чакаш да те заговорят?
49)С кого си споделяш най-много?
50)Какво те дразни?
ууух, малко се поувлякох :ддддд
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/30/2011, 21:23

Ехааа Ели благодаря,ако не сте вие с Ди щях да си остана без въпросчета.

1)Разочаровал ли те е някога добър приятел ?

Да,за съжаление.Много тежко го преживях,но..мина.

2)Разочаровала ли си някога добър приятел ?

Ами надявам се не :)

3)Какво за теб е най-важно в човек от противоположния пол?

Ами много е важно да си искрен с човека до теб,и да го уважаваш.

4)Какво най- много харесваш в човек от противоположния пол?

Същия ми е отговора като на горния въпрос.За мен е важно човека до мен ,да умее да уважава мен и това което съм,да прави компромиси както и аз за него.И да е честен в отношенията.Не че външноста не е важма,но хората остаряват и младоста и хубоста си отиват.

5)Вярваш ли в съдбата и в това че бъдещето на всеки човек е определено?

Ами не точно.

6)Какво харесваш в половинката ти?

Хаха а дали ще се повтря,нищо де.Всички неща които изброих по-горе и това че винаги е до мен,и много ми помага.

7)Какво не харесваш в половинката ти?

Амиии това ще си остане за мен ;)

8)Сбивала ли си се някога за гадже?

Аааа не аз не съм такъв човек.

9)Разбивала ли си нечие сърце?

Хъм да за съжаление ,то е неизбежно.

10)За какво са чувствата?

За се усещаме живи :))

11)Срамежлива ли си?

Когато бях малка нях много срамежлива.Сега все пак е останало малко :))

12)Изневярата за теб е?

Може би е - време да се приключи дадена връзка,защото е изчерпана.

13)Какво е любовта?

Най-прекрасното чуство :) Както е казал Максим Горки - Живот без любов,не е живот а съществуване :)

14)Харесвала ли си някого тайничко?

Ох да,не веднъж ;))

15)Какво правиш за да избягаш от болката, (тъгата, страданието тн.) ?

Ами миляси че правя нещо,уж се опитвам да се разсейвам...но уви.Изплаквам си мъката с музика.Трудно бягам от болката.

16)Дреме ли ти какво другите мислят за теб?

Ами зависи кои са тези-другите.Ако са непознати - не.Ако са близки хора да,не обичам да оставям погрешни впечатления у някого.

17)Изпитвала ли си някога Deja-Vu?

Да много пъти,много странно и интересно изживяване. :)

18)Според теб, връща ли се всичко?

Ами винаги съм мислила,че това са много силни думи-всичко се връща.Мился че направи ли човек лошо,после по някакъв начин получава урок.

19)Какво те прави да си щастлива?

Много неща :) Най-вече усмивката на прекрасния ми син,моментите когато прекъсва заниманието си и идва да ме гушне и целуне,без причина :))

20)Какво те прави да си тъжна?

Ох за съжаление много неща.Натъжава ме когато малчо е болен или плаче.Натъжават ме мрачните лица на хората,лъжите,лицемерието..безчуствеността на хората.Натъжават ме нервните родители които шамарят за щяло и нещяло децата си със злоба.Натъжават ме и по обикновеени неща -някой филм или песен.Аз съм голяма ревла.
На Горещия стол или... - Page 5 918427

21)Лесно ли се обиждаш?

Ами зависи,но не по принцип не.Аз нося на майтап :))

22)Лесно ли те ядосват?

На последък май съм почнала повечко да се ядосвам,т.е по лесно.Повече се ядосвам на злобата на хората.

23)Щастлива ли си?

Има една мисъл която много харесвам - бъди щастлив с малкото което имаш,докато работишза голямото което искаш. :)) Щастлива съм че съм майка,че има мъж до мен който ме обича,щастлива съм че сме здрави,щастлива съм че имаме какво да сложим на трапезата. :))

24)Колко струва живота?

Сложен въпрос..Една детска усмивка,една прегръдка от любим човек,много трънливи пътеки,много борба и най-вече любов.

25Каква си като човек?

На това трябва да отговори друг..страничен наблюдател хихихи :)) Старая се да съм позитивна,усмихната и усмихваща,добър човек,обичаща..слънчева.Не е лесно :(

26)Какво искаш от живота?

Както всеки човек -искам много неща.Но нокой нищо на готово няма да ти поднесе.Искам най-вече аз и смейството ми да сме здрави.

27)Какво най-много те плаши?

Смъртта.

28)Страх ли те е от самотата?

Да,но се надявам никога повече да не я изпитам.

29)Какъв е смисъла на живота?

Не знам...за всеки различно...моя смисъл вече е детето ми,и всички малки прекрасни неща :))

30)Кое изпразва смисъла на живота?

Много философски въпросчета :)) Нищо не изпрзва смисъла на живота.Може и да има нещо но не се сещам.

31)Какво искаш точно в този момент?

Точно,ама точно сега искам да си легна са нунам,но преди това ако имаше шоколадова торта да си похапна доволно хехеххе :))

32)Съществува ли перфектното престъпление?

Не знам ,не си падам по престъпленията. :))

33)Какво убива желанието на човека да продължи напред ?

Много неща,но винаги има смисъл да се продължи :))

34)Кое е най-странното ястие което си яла през живота ти?

Май няма такова :)

35)Къде е най-странното място където си била през целия си живот?

И място няма,все са си били в нормата :))

36)Най-хубавите думи, отнасящи се за теб, които си чувала през живота си?

Че съм добър и слънчев човек :)) Колкото и банално да звучи ;))

37)В Какво настроение си в момента?

В срахотно :))

38)Как си вдигаш самочувствието?

Хъм ами например като се гримирам и съм най-първа убавица хахха :))

39)Мъчно ли ти е за някой от форума?

Ами да за Лолито,липсва много напоследък :))

40)3 известни личности които ненавиждаш?

Аааа няма такива,ненавиждам не е моя думичка.Може би не харесвам,ама не се сещам сега.

41)На колко години за пръв път се сдоби с мобилен телефон?

Ооо не помня,ама голямка си бях де.Аз все пак съмпо старичка :))) хахха

42)Кое беше най-скъпото нещо което си си купувала през живота?

Фотоапарата :))И май и другото ще е пак същото,но по-добър модел ;))

43)Реалистка ли си?

Оптимистична-реалистка :))

44)Кой е най-красивия подарък който са ти подарявали?

Ами най- от най няма,много красиви съм получавала.Последния е страхотна чанта :))

45)С какво последно се сдоби?

Със всички подаръци за рождения ми ден :)) Ама най-последния е чантата ;))

46)Обичаш ли да бъдеш лоша?

Аааа не :)) Нищо че съм зодия козЪ с рогЪ. :D

47)Скарана ли си с приятел и до ден днешен?

Не.

48)Ти ли заговаряш първа или чакаш да те заговорят?

Обикновенно мен ме заговарят,тук се включва малкото останал срам хахахах :))

49)С кого си споделяш най-много?

С мъжа до мен ;))

50)Какво те дразни?


Ами гледам да не се дразня.Ама ей онези неща по-горе дето ги писах..за злобата на хората и тъй нататък.Дразня се и от пушачите които си хвърлят цигарата на две крачки от кофата..и т.н

Ами това е отговорих,благодаря ти Ели. На Горещия стол или... - Page 5 968736
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime12/30/2011, 22:49

Здравей, и аз ще ти задам няколко въпросчета На Горещия стол или... - Page 5 585854

1.Какво мислиш за корейците като народ, какво е впечатлението ти от тях?
2.Колко корейски филма си изгледала до сега (филми и драми)?
3.Колко корейски групи са ти направили впечатление за сега?
4.Имаш ли любимо ястие?
5.А любимо телевизионно предаване?
6.Следиш ли някой турски сериал? (напоследък са доста нашумели На Горещия стол или... - Page 5 869595)
7.А случайно да гледаш Паста по бнт На Горещия стол или... - Page 5 534932?
8.Иска ли ти се някой ден да посетиш Южна Корея или може би си мислиш за друга чужда страна?

Това е за сега На Горещия стол или... - Page 5 870107
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime1/1/2012, 20:33

От утре ще може да задавате въпроси на werii/ Вери. Тя ще бъде на горещия стол през тази седмица.
Благодаря ти за участието, Миа. На Горещия стол или... - Page 5 459100
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime1/1/2012, 21:54

Ех.. най-накрая дойде и моят ред ^__^ можете да ми задавате абсолютно всякакви въпроси.. обещавам да съм честна. На Горещия стол или... - Page 5 475896
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-