Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 4 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 4 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 09:09

Нуна най-сетне намери време и тя да пита нещо... Ще ти напиша адски много въпроси, защото обожавам тази игра, но не ми остава време да играя на нея, а всички ви бих питала много... Пепси, ако искаш ми отговаряй на порции... Аз нямам никакви претенции...

1. Коя зодия си?

2. Суеверна ли си и ако ‘да’ разкажи за суеверията си?

3. Имаш ли девиз?

4. Кое е любимият ти писател?

5. Коя е любимата ти книга?

6. Опиши се с героиня от корейска драма.

7. Ако можеше да промениш нещо в себе си кое ще бъде то?

8. Опиши ми съвършената красота – може и със снимка?

9. Красотата или добротата?

10. Кое е качеството, което най много цениш в себе си?

11. Срещала ли си човек, който никога не искаш да загубиш?

12. В какво се изразява приятелството за теб?

13. Имаш ли истински приятели и с какво те спечелиха?

14. Опиши всеки от админ-модераторския екип на форума с едно животно.

15. Имаш ли любим цвят?

16. Какъв е запазения знак на Пепси?

17. Как си представяш идеалния мъж?

18. За какво си мечтаеш?

19. Оптимист, реалист, песимист?

20. Как постъпваш при конфликт с някой човек?

21. До къде се простира търпението на Пепси?

22. Как те наричат галено в семейството ти?

23. Има ли момент или предмет, които са минали/ изгубени, но мн искаш да се върна/ имаш отново?

24. В коя епоха от световната история би искала да живееш?

25. Какъв е твоят стил?

26. Какво взе за себе си от любовта към корейската култура?

27. Усещаш ли магията на Коледа?

28. Кой е любимият ти празник?

29. Как празнуваш рождения си ден?

30. Вярваш ли, че има истинска любов?

31. А как се изразява любовта?

32. Самотна ли си?

33. Кога плака за последно и защо?

34. Каква сцена от корейска драма искаш да ти се случи и на теб?

35. Какво е твоето призвание?

36. Какво не можеш да простиш?

37. Коя е най-противната ти човешка черта?

38. Как мога да те подкупя?

39. Как мога да те зарадвам?

40. Как си почиваш?

41. Как ще впечатлиш Ким Хьон Джунг?

42. Какво уникално откри в него, че той стана твоята звезда?

43. С кого от групата би го заменила?

44. Към кого от групата имаш резерви?

45. Какво не би простила никога на мъж?

46. А какво не би простила на Ким?

47. Как си представяш живота, ако си съпруга на Ким?

48. От какво те е гнус?

49. Куче или котка?

50. Ти какво животно си? Защо?

51. Какво обичаш да ядеш?

52. Сладко или солено?

53. От какво би се отказала в името на сбъдването на голямата ти мечта?

54. Кое е най-хубавото място на света?

55. А в България?

56. Коя точка на света искаш непременно да посетиш?

57. Лоялна ли си към хората, които харесваш?

58. Какво те впечатлява в един мъж от пръв поглед?

59. Романтична ли си?

60. Как си представяш романтиката?

61. Какво придава цвят на деня ти?

62. Каква натура си?

63. Какво може да скапе настроението ти за секунди?

64. Как се справяш със стреса?

65. Обичаш ли да спиш?

66. Умееш ли да готвиш?

67. Аз лоша ли съм?

68. Пари или любов?

69. Закъсняваш ли за срещи?

70. Колко време ти отнема да се приготвиш за среща?

71. Кога една жена е най-секси?

72. Би ли се омъжила за азиатец?

73. Искаш ли да напуснеш страната и да живееш другаде?

74. Какво те отегчава?

75. Искаш ли да ти задам още въпроси?

76. Ако беше админ на този форум какво щеше да промениш в него?

77. Покажи ми една от любимите ти снимки на Ким?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 12:27

Здрасти пак от мен :) Пак съм тук и сън не ме хвана за да измисля някой въпрос На Горещия стол или... - Page 4 869595 :) Много ми харесаха отговорите ти на предните ми въпроси На Горещия стол или... - Page 4 593930 и аз съм като теб На Горещия стол или... - Page 4 593930
1.Мислиш ли,че някога ще ти писне корейската музика?
2.Били живяла във Корея?
3.Ако се преместиш там,и разбереш че съседната врата на домът ти-живее лидерът,какво ще направиш?
/до колкото знам,сее преместил поднаем,защото фенките му окупирали къщата му/
4.Били се омъжила за кореец На Горещия стол или... - Page 4 370170?

П.С. оф имаше още 2 въпроса, но ми излязоха от клавата На Горещия стол или... - Page 4 801332
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 18:06

ахх Лоли,как чаках от теб въпросчетата На Горещия стол или... - Page 4 475896 Много им се радвам с удоволствие ще отговоря На Горещия стол или... - Page 4 338824
1. Коя зодия си? Близнаци

2. Суеверна ли си и ако ‘да’ разкажи за суеверията си?Изобщо не съм суеверна :)

3. Имаш ли девиз?Дамм имам и се старая да го спазвам :) По-добре съжалявай, че си направил нещо, отколкото да съжаляваш, че не си го направил..."

4. Кое е любимият ти писател?Джорджо Фалети

5. Коя е любимата ти книга? "Аз убивам"

6. Опиши се с героиня от корейска драма.Доста ми е трудно да отговоря на този въпрос.Доста драми съм изгледала и във всяка героина съм намирала по нещо общо,но не изцяло,но когато прочетох въпроса веднага ми изникна в акъла Jan Di от boys before flowers с нея си приличам най-много :)

7. Ако можеше да промениш нещо в себе си кое ще бъде то?Какво бих променила в себе си....Приятелите са ми казвали че съм прекалено добра и че трябва точно това да промения иначе ще ме тъпчат хората(не че не го правят де)но пък аз не се виждам в друга светлина.

8. Опиши ми съвършената красота – може и със снимка?Според мен няма съвършенна красота всеки човек с себе си носи красота.За мен съвършенната красота е самата природата.

9. Красотата или добротата? Може човек да е много красив,но ако няма капчица добрина,то тази негова красота се изгубва.

10. Кое е качеството, което най много цениш в себе си?Това,че не съм злопаметна

11. Срещала ли си човек, който никога не искаш да загубиш?Да,и са доста на първо място е семейството ми,истиснките ми приятели.

12. В какво се изразява приятелството за теб?Да те разбират и да те подкрепят.

13. Имаш ли истински приятели и с какво те спечелиха?За щастие имам и са се доказала,че са наистина истински.С доста неща ме спечелиха...Имах един доста труден период трябваше да се преборя с него сама,бях далече от семейстовото си,а и не исках и да ги натоварвам.Тогава имах много "приятели",но една шепа от тях остана с мен.Точно тогава разбрах кои са ми истиснките приятели :) Сега ако им се обадя в 3 вечерта те няма да ме пренебрегнат,ще си ме излущшат и ще ми дадат съвет.Разбира се и аз бих го направила за тях:)

14. Опиши всеки от админ-модераторския екип на форума с едно животно.
Ти Лоли те оприличавам на едно малко пухкаво котенце,което носи със себе си топлина и любов На Горещия стол или... - Page 4 338824
Ди я описвам на една малка палава маймунка (по китайския хороскоп е маймуна както мен)Маймунка защото ние с нея сме близначки На Горещия стол или... - Page 4 338824
Жужито я описвам като малка рунтава,весела катеричка
Роуз я описвам като малко сладко кученце
Пламито я описвам като тигрица
15. Имаш ли любим цвят?Имам три любими цвята-бяло,черно и сиво.

16. Какъв е запазения знак на Пепси?Не знам какво точно си имала предвит с въпроса,аз го разбрах по два начина.Азз съм постоянно усмихната и хората са ме запомнили с това,а когато правя нещо-рисувам или просто си драскам някъде,правя постоянно едно усмихнато човече или муцунка на котенце.

17. Как си представяш идеалния мъж?Да ме приема такава каквото съм,да ме обича и да е запазил детето в себе си:)

18. За какво си мечтаеш?За доста неща мечтая.Да се реализарам,да отида в Корея да се запозная с Лидера На Горещия стол или... - Page 4 688934

19. Оптимист, реалист, песимист?По скоро оптимист

20. Как постъпваш при конфликт с някой човек?Гледам да не влизам в конфликти.Но ако не успея си изказвам мнението и до там:)

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 18:45

21. До къде се простира търпението на Пепси?хахаха търпението ми е безкрайно...Прекалено търпелива съм :)

22. Как те наричат галено в семейството ти?хихи татко ми вика Пунка нямам си и на идея от къде идва,но ми харесва много,кака ми вика мънки идва от китайската ми зодия,а мама всек път по различен начин и всеки път е много сладко с този нейн диалект:)

23. Има ли момент или предмет, които са минали/ изгубени, но мн искаш да се върна/ имаш отново?Моменти много но пък спомена от тях съм забазила в сърцето си,а за предмет една чаша подарък от кака на нея има една маймунка и пише за мънкинцето,но с моите две леви ръце я счупих:( Сега е залепена и стой в секцията,но си беше друго като си пих сътришното кафе с нея.

24. В коя епоха от световната история би искала да живееш?Когато е освободена България,и да съм участвала в самата битка:)

25. Какъв е твоят стил?Спортен

26. Какво взе за себе си от любовта към корейската култура?Романтиката

27. Усещаш ли магията на Коледа?Все още не :( но се надявям като натрупа сняг да я усетя:)

28. Кой е любимият ти празник?Любим празник нямам,но когато се съберем цялото семейстово,което става вече много рядко :( За мен тогава е празник

29. Как празнуваш рождения си ден?Диво и с приятели.Но най запомнящия ми рожден ден е 18.Много диво беше,а и всичко остана в тайна.

30. Вярваш ли, че има истинска любов?
Още не съм я изживяла,и до скоро не вярвах в нея,но когато виждам кака и приятелия й се изпълвам с надежди.
31. А как се изразява любовта?С действия и мили постъпки към любимия човек

32. Самотна ли си?Малко да,но вчера едно телефонно обаждане ми стопли сърцето.И тази самота изчезна

33. Кога плака за последно и защо?Много трудно ще заплача,но за последно плаках когато разбрах,че не съм прията там където исках :( Но пък много често плача от радост :)

34. Каква сцена от корейска драма искаш да ти се случи и на теб?
Сцената от Playful kiss под дъжда когато Пек Сънг Джо целува О Ха Ни и й казва "Не казвай никога,че обичаш друг мъж повече от мен"само при мисълта за тази сцена получавам сърцетуп На Горещия стол или... - Page 4 688934
35. Какво е твоето призвание?Занимавам се с доста неща и доста неща ми са любопитни,но все още търся призванието си:(

36. Какво не можеш да простиш?Предателството

37. Коя е най-противната ти човешка черта?Това,че понякога не вярвам на хората,които ми казват истината

38. Как мога да те подкупя?Зависи за какво ще ме подкупваш.Със сигурност ще се изкуша ако е свързано с Ким На Горещия стол или... - Page 4 688934

39. Как мога да те зарадвам?Това е много лесно:) С една широка усмивка:)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 19:09

40. Как си почиваш?
Когато съм в форума
41. Как ще впечатлиш Ким Хьон Джунг?С това,че мога да бъда негов приятел

42. Какво уникално откри в него, че той стана твоята звезда?Първите неща който ме впечатлиха в него са неговата усмивка,таланта му,очите му.След това започнах да търся информация за него и разбрах,че си приличаме много в характерите и в много други неща:)

43. С кого от групата би го заменила?Съмняваме,че ще го заменя не посилно е за мен,НО ако се случи то това е Мин:)

44. Към кого от групата имаш резерви?Разбира се,че Мин

45. Какво не би простила никога на мъж?Изневяра

46. А какво не би простила на Ким?Всичко

47. Как си представяш живота, ако си съпруга на Ким?Охх колко пътри съм си го преставяла На Горещия стол или... - Page 4 420514 Див живот изпълнен с разбирателство и любов

48. От какво те е гнус?По принцип съм голяма чистница, гнус ме е от лепкави неща :Д

49. Куче или котка?Кучее те ми са слабост

50. Ти какво животно си? Защо?Опчиличавам се на майминка заради кака.

51. Какво обичаш да ядеш?Обожавам сладкото

52. Сладко или солено?Сладко

53. От какво би се отказала в името на сбъдването на голямата ти мечта?От много неща зависи,но момента наистина не мога да отговоря от какво бих се отказала.Знам от какво не бих се отказала от семейството и приятелите си.

54. Кое е най-хубавото място на света?Корея-Сеул

55. А в България?Гроба на баба Ванга На Горещия стол или... - Page 4 2209058302 Петрич-Рупите.Когато отидох там намерих покой със себе си.Уникално място

56. Коя точка на света искаш непременно да посетиш?Корея,но дано и да успея :)

57. Лоялна ли си към хората, които харесваш?Прекалено лоялна:)

58. Какво те впечатлява в един мъж от пръв поглед?Усмивката

59. Романтична ли си?Вече да
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 21:05

60. Как си представяш романтиката?Аз от най малко се трогвам.Една целувка по челото от любимият ти човек,една прегрътка когато ти е тъжно.Това ми стига за по почуствам любовта и романтиката

61. Какво придава цвят на деня ти?Когато зарадвам някой,когато го видя щастлив.Но ако това не стане то тогава се появява Ким

62. Каква натура си?Прекалено добра съм и това винаги е играло лоша роля в живота ми,обичлива съм.

63. Какво може да скапе настроението ти за секунди?По принцип трудно биха ми развалили настроението,но когато видя някой просяк,някой тъжен човек,някое бездомно животинче.Също така биха ми развалили настроенито,когато някой ме убиди,а няма причина.

64. Как се справяш със стреса
?Слушам к-поп,гледам сериали,играя си с кученцата и котенцата си :)

65. Обичаш ли да спиш?Оххх кой ли не обича,но с всеки изминал ден спя все по малко :Д

66. Умееш ли да готвиш?Дамм обожавам да готвя,и най важното ястията ми се харесват :)

67. Аз лоша ли съм?Какъв е този въпрос Лоли,как ще си лоша?! Добра душа си,личи по коментари те ти,по това че харесваш Мин,онзи ден ти разгледах снимките в facebook...нямам думи.Добра,красива,много ме кефиш На Горещия стол или... - Page 4 338824
68. Пари или любов?Много пъти съм питала, а и са ме питали този въпрос.И винаги отговарям 50/50 и да си с истинската любов но няма пари,колкото и да се обичате все ще има конфликти,а без пари в този живот не може да се живее.Но пък ако имаш пари,но нямаш любов то тогава няма смисъл да живееш.

69. Закъсняваш ли за срещи?
Не никога,мразя да чакам,за това съм винаги 5 минути по рано:)
70. Колко време ти отнема да се приготвиш за среща?Около час,но зависи и с кого ще излизам и къде:)

71. Кога една жена е най-секси?Когато е естесвена:)

72. Би ли се омъжила за азиатец?Дамммм

73. Искаш ли да напуснеш страната и да живееш другаде?Даа искам,но няма да забравя и България:)А за живеенето искам в Корея:)

74. Какво те отегчава?Доста неща.Лично когато не успея да се справя с нещо или не ми се получило така както аз искам,тогава е най -зле:(

75. Искаш ли да ти задам още въпроси?хихи разбира се че искам:)

76. Ако беше админ на този форум какво щеше да промениш в него?Абсолютно нищо,така си е много готин:)

77. Покажи ми една от любимите ти снимки на Ким?
Те всички негови снимки ми са любими,не мога да кажа коя най много ми харесва.Но когато прочетох въпроса,веднага се сетих за една снимка и нея ще кача.Тя е от албума Break Down.И когато я видях,няма да ви обяснявам как се почиствах На Горещия стол или... - Page 4 688934
На Горещия стол или... - Page 4 Gladiatory
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 21:11

Хайде и на твойте въпросчета да отговоря 1985 (извинявай че ти викам така,но не знам как се казваш) На Горещия стол или... - Page 4 338824

1.Мислиш ли,че някога ще ти писне корейската музика?Не никога няма да ми писне,ще я слушам и обичам до края на живота си:)

2.Били живяла във Корея?Даа разбира се,това ми е мечта:)

3.Ако се преместиш там,и разбереш че съседната врата на домът ти-живее лидерът,какво ще направиш?
/до колкото знам,сее преместил поднаем,защото фенките му окупирали къщата му/
Де да беше истина На Горещия стол или... - Page 4 420514 но пък ако стане сигурно ще се побъркам и когато го видя ще изгубя ума и дума На Горещия стол или... - Page 4 3647 бих му казала какво голяма фенка съм,че е известен чак в България и да дойде да изнесе концерт и тук.Абее ще си го следя кога се прибира,кога излиза и с кой:Д

4.Били се омъжила за кореец ?Да,разбира се:)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/16/2011, 21:32

Ехааааа аз нямам какво да попитам,всички въпросчета които ми бяха изникнали Лоли ги е задала.Лоли На Горещия стол или... - Page 4 338824 А защо не се отваря темата за гласуване?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 16:59

Сега се сетих още въпросчета за Пепси...
1. Мислила ли си как ще кръстиш детето си?
2. Колко деца искаш да имаш?
3. Напоследък стана модерно при женитба момичетата да НЕ приемат фамилията на мъжа си или да я прибавят към името си като станат с 4 имена. Мислила ли си ти от кой ще бъдеш или ще запазиш традицията и ще приемеш фамилията на мъжа си?

4. Ако имаш възможност да учиш в Япония или Китай, кое би избрала и защо?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 17:13

Благодаря за въпросчетата Ди На Горещия стол или... - Page 4 338824 Много са хубави

1. Мислила ли си как ще кръстиш детето си?Охх не съм мислила:Д сигурно и когато му дойде времето ще ми е трудно да им избера имена:)

2. Колко деца искаш да имаш?Колкото повече толкова по добре.Обожавам децата.Най-малко 2 искам ;)

3. Напоследък стана модерно при женитба момичетата да НЕ приемат фамилията на мъжа си или да я прибавят към името си като станат с 4 имена. Мислила ли си ти от кой ще бъдеш или ще запазиш традицията и ще приемеш фамилията на мъжа си?Зависи и от неговата фамилия и той как ще реагира :) Но искам да запазя моята фамиля много си я харесвам ДРЪНГОВА известна съм с нея На Горещия стол или... - Page 4 593930 Но пък за какво сме сключвали брак като няма да му взема фамилията.За сега съм 50/50,времето ще реши как ще е :)

4. Ако имаш възможност да учиш в Япония или Китай, кое би избрала и защо?Япония бих избрала,колкото и да са стиснати японските фенове,държавата и културата им много ми харесва,а Китай мии не ме кефи,но с удоволстивие ще отида на екскурзия:)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 18:00

Хейй! Ето няколко въпросчета и от мен .. Ако са задавани,извинявай,но Нуна е написала цял роман .. ;дд

1.Както знаеш,Лидера спи по странен начин-гол.. ;дд Иначе сънува кошмари .. Ти имаш ли такива проблеми със съня?
2.Кой е най-забавният момент в живота ти? (ако си спомняш,де ;дд)
3.Кое е най-странното нещо,което някога си измисляла? ( някоя странна дума,реплика...)
4.Кое най-много те впечатли в Ким,когато го видя за пръв път?
5.Какво забелязваш в момче първо и кое е най-важното за теб в едно момче?(характер,очи,устни ...)
6.Имаш ли жена-идол,на която наистина много се възхищаваш?
7.Коя е любимата ти певица и защо?
8.Коя е любимата ти актриса и защо?
9.Видях,че горе си написала,че няма перфектни. Мислиш ли,че и Ким не е перфестен? ( ако мислиш,че не можеш да отговориш на въпроса,недей ;дд)
10.Хайде пак ... ;дд Какво мислиш за мен?? ;дд

хохо Ви ;дд
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 19:21

Ви,благодаря ти за въпростчетата На Горещия стол или... - Page 4 338824

1.Както знаеш,Лидера спи по странен начин-гол.. ;дд Иначе сънува кошмари .. Ти имаш ли такива проблеми със съня?По принцип и на мен ми харесва да спя гола( не на пълно гола де На Горещия стол или... - Page 4 593930 )Странното е,че спя на топка и много трудно може да разбереш,че съм в леглото На Горещия стол или... - Page 4 593930

2.Кой е най-забавният момент в живота ти? (ако си спомняш,де ;дд)Спала съм с приятелите си на плажа,покрити с едни родобки одеала,и на сутринтта хората се печат а ние още с тези одеала и махмурлук не знаем какво става :Д.Имам доста когато се събера с приятелите си само диви работи вършим :)

3.Кое е най-странното нещо,което някога си измисляла? ( някоя странна дума,реплика...)хаха реплики много от мен или по скоро бисери :Д Имам една приятелка която се казва Моника,а нали повечето ми викат мънки.И измислих да си викаме мънкмонч и до сега така сме известни

4.Кое най-много те впечатли в Ким,когато го видя за пръв път?Първо ме грабна усмивкатата,очите му,таланта му.След като започнах да търся информация за него видях,че имаме много общи черти в характерите:)

5.Какво забелязваш в момче първо и кое е най-важното за теб в едно момче?(характер,очи,устни ...)Забелязвам първо усмивката му,а най важното нещо е да е добър човек.

6.Имаш ли жена-идол,на която наистина много се възхищаваш?Ммммм доста време мислих на този въпрос и така не го измислих.Като че ли нямам жена-идол :)

7.Коя е любимата ти певица и защо?Кати Пери,харесва ми стила й

8.Коя е любимата ти актриса и защо?Имам две любими Yoon Eun Hye и Ha Ji Won,много ми харесва играта им.Добри актриси са;)

9.Видях,че горе си написала,че няма перфектни. Мислиш ли,че и Ким не е перфестен? ( ако мислиш,че не можеш да отговориш на въпроса,недей ;дд)
Аз писах,че няма прерфектна красота и че всеки си е красив по свое му.Но за мен Ким е наистина перфектен от всякъде,всичко в него ми харесва На Горещия стол или... - Page 4 688934

10.Хайде пак ... ;дд Какво мислиш за мен?? ;ддМалко,мило,красиво и любящо момиченце На Горещия стол или... - Page 4 338824
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 19:29

1. Суетна ли си? Ако да, защо и ако не, защо?
2.Вярваш ли, че можеш да сбъднеш всичките си мечти? Коя е най-съкровената ти?
3.Мислиш ли, че всичко ще е наред само с позитивни мисли?
4.Имаш ли богато въображение? Коя е най-оригиналната ти идея?
5.Ако целият свят ти бе обърнал гръб, как щеше да се почувстваш?
6.Искаш ли да бъдеш актриса? Коя роля би искала да играеш?
7.Какво харесваш в Лидера?
8.Харесваш ли студената гама цветове?
9.Обичаш ли да гледаш анимета? Кои са ти любимите?
10.Ако можеше да се преродиш, кой ще искаш да бъдеш?
можеш да ми викаш Елисавета(официалното име)/Ели/Лис
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 20:07

Ели,благодаря ти за въпросчетата На Горещия стол или... - Page 4 338824

1. Суетна ли си? Ако да, защо и ако не, защо?Не бих казала,че съм суетна.

2.Вярваш ли, че можеш да сбъднеш всичките си мечти? Коя е най-съкровената ти?Вярвам за това и мечтая.Без вяра нищо няма да постигнеш :)Най-съкровенната ми е да отида в Корея и да се запозная с Ким На Горещия стол или... - Page 4 688934

3.Мислиш ли, че всичко ще е наред само с позитивни мисли? Ами да:) Аз лично винаги мисля позитивно на нещата :)

4.Имаш ли богато въображение? Коя е най-оригиналната ти идея?Охх да имам такива неща съм си въобразявала,че...нямам думи.За оригинална идея момента не се сещам:)

5.Ако целият свят ти бе обърнал гръб, как щеше да се почувстваш?Не искам да ми се случва и на никой не го пожелавам.Но колкото и да етежко вдигам горе главата и продължавам напред.

6.Искаш ли да бъдеш актриса? Коя роля би искала да играеш?Да искам,забавна е професията :) Бих искала да си партнирам с Лидета да съм негова любима На Горещия стол или... - Page 4 420514

7.Какво харесваш в Лидера?Стоплящата му усмивка,изпълнените с любов и топлина очи,чувството му за хумор,тялото му,характера му...,абсолютно всичко ми харесва в него :)

8.Харесваш ли студената гама цветове?Да харесвам ги

9.Обичаш ли да гледаш анимета? Кои са ти любимите?Много обичам даже мама ми вика когато имам деца,че ще гледам с тях :Д Любимите ми са Финиъс и Фърб,Тимон и Пумба,Том и Джери

10.Ако можеше да се преродиш, кой ще искаш да бъдеш?КАто приятелка на Ким.. На Горещия стол или... - Page 4 688934 На Горещия стол или... - Page 4 420514
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/17/2011, 21:29

Хрумна ми още един въпрос, Пепси - Били се скарала със сестра си заради мъж?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/18/2011, 05:50

Много як въпрос,Ди На Горещия стол или... - Page 4 338824
Били се скарала със сестра си заради мъж? Не бих се скарала с нея за мъж,пък и тя вече си има сериозен приятел На Горещия стол или... - Page 4 197358И с приятелка не бих се скарала за мъж,свидетел съм на разпадане на едно "истинско"приятелсво заради мъж:( Ако се случи така,че да харесваме с моя приятелка един и същи мъж,никога не бих правила мръсни номера зад гърба й,ще си изчакам въпросния мъж да избере с коя да е,ако избере нея ще се радвам за тях:)
П.П До колкото се сещам не съм ти казвала,че кака е фенка на Япония :Д сега като се прибере ще видим коя ще спечели Корея или Япония,от сега започнах ме дуела На Горещия стол или... - Page 4 593930
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/18/2011, 20:41

От утре можете официално да задавате каквито искате въпроси на нашия глобален мод - Ди/ direndur. Файтинг! На Горещия стол или... - Page 4 213455
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 07:44

ххихих Ди На Горещия стол или... - Page 4 338824 дойде и твоя ред На Горещия стол или... - Page 4 845121
Ето го и известно въпростче:)
1.Ти ми даде да подредя любими певци:)Аз пък реших да ти дам класация за актьори,между тях имам и певци,но ти се разгранивай само от актьорската им игра когато ги подреждаш:) Lee Jun Ki,Si Won,Hyun Bin,Lee Min Ho, Kim Jeong Hoon, Yamashita Tomohisa, Jung Yong Hwa, Bi Rain, Kim Hyun Joong (не се здържах да не го напиша На Горещия стол или... - Page 4 197836 )
2.Как си почиваш?
3.Кое е качеството,което най-много харесваш в себе си?
4.С коя геройня от драма би се описала?
5.Кое ти харесва най-много в Сенг?
6.Какво би направила,ако се запознаеш със Сенг? На Горещия стол или... - Page 4 338824
7.Коя ти е любимата сцена от драмите,която искаш да ти се случи на теб?
8.Кое е твоето хоби?
9.Какъв подарък-материален искаш искаш за коледа,и за рождения си ден(знам че наближава)
10.Каква съм в твойте очи?
Толкова за сега после пак На Горещия стол или... - Page 4 2607994504
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 08:47

Здравей,аз съм Петя На Горещия стол или... - Page 4 968736
Имам три въпрос за сега На Горещия стол или... - Page 4 216155
1.Какво е чуството ,да си глобален мод?
2.Вечер преди да заспиш,представяш ли си как се запознаваш със твоят орра?
3.За какво мечтаеш,когато се отнасяш на някъде(духовно,мисловно-като забиеш в една точка примерно)
П.С.Винаги съм се чудела за какво мечтаят корейските фенове,дали са като мене :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 10:27

ххихих Ди дойде и твоя ред
Ето го и известно въпростче:)
1.Ти ми даде да подредя любими певци:)Аз пък реших да ти дам класация за актьори,между тях имам и певци,но ти се разгранивай само от актьорската им игра когато ги подреждаш:) Lee Jun Ki,Si Won,Hyun Bin,Lee Min Ho, Kim Jeong Hoon, Yamashita Tomohisa, Jung Yong Hwa, Bi Rain, Kim Hyun Joong (не се здържах да не го напиша )
Пепси, ами това е моята подредба На Горещия стол или... - Page 4 475896
1 Lee Jun Ki
2 Hyun Bin
3 Yamashita Tomohisa
4 Bi Rain
5 Lee Min Ho
6 Si Won
7 Kim Jeong Hoon – макар че той е виновника да гледам корейското кино
8 Kim Hyun Joong
9 Jung Yong Hwa


2. Как си почиваш?
Няколко са начините и всички са свързани с хобитата ми. Най-често си почивам като слушам музика или танцувам

3.Кое е качеството, което най-много харесваш в себе си?
Харесвам това, че мога да преценям хората

4.С коя геройня от драма би се описала?
В доста героини от драмите намирам частична прилика със себе си, но никоя не отговаря на сто процента. Ако трябва да кажа име то това ще е Суджини (The Story of the First King's Four Gods) за сега аз и тя най-силно се доближаваме до характери

5.Кое ти харесва най-много в Сенг?
Първото нещо, което ме грабва в него бе гласът му, но ако искаш физическа черта то това са очите и усмивката му.

6.Какво би направила, ако се запознаеш със Сенг?
Аз съм от феновете, които зачитат личния живот на идолите си, за това няма да му се нахвърлям и да го притеснявам. За мен е достатъчно дори само да го видя на улицата. А ако имам късмета да се заговоря с него ще бъда на седмото небе.

7.Коя ти е любимата сцена от драмите, която искаш да ти се случи на теб?
Този въпрос е много сложен, има и екшън сцени и любовни, които искам да ми се случат. Първата, която изниква в главата ми е от сериала My Princess, когато Song Seung Hun се извини и се обясни в любов на главната геройня пред вратата на хотелчето й.

8.Кое е твоето хоби?
Да слушам музика, да гледам филми (много филми :D) и още няколко но те някак остават на заден план

9.Какъв подарък-материален искаш за коледа и за рождения си ден(знам че наближава)
Като се замисля роднините ми винаги ми дават пари да си купя каквото пожелая, понеже имам изчанчен вкус. А родителите ми почти за всеки празник ми купуват техника – лаптоп, телевизор, камера и други, защото знаят, че си падам по техниката. За тази Коледа бих желала само да ми пристигне поръчката от Корея по-бързо, вече си взех подаръка, а за рождения ден искам да си събера достатъчно пари и да направя ремонт в стаята си, искам да я превърна в мечтаната спалня.

10.Каква съм в твойте очи?
В моите очи ти си момиче, с което имаме доста допирателни точки в характер и начин на мислене, а това искрено ме радва. Както каза и ти, ние с теб сме маймунки – диви и щастливи.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 10:29

Здравей, Петя.
1.Какво е чуството, да си глобален мод?
Чувството е приятно. Това доказва уважението и доверието в мен, а аз винаги съм ги ценяла много. Ако трябва да съм честна изпитвам и малко гордост – това доказва, че съм човек на когото може да се разчита и да се има доверие.

2.Вечер преди да заспиш, представяш ли си как се запознаваш със твоят орра?

Често съм си представяла този момент, но поради характера си и до сега не знам как в действителност бих го направила и как бих реагирала, ако го видя.

3.За какво мечтаеш, когато се отнасяш на някъде(духовно, мисловно-като забиеш в една точка примерно)
Зависи какво е настроението ми и какво ме е довело до това състояние. Но по принцип мечтая за настоящето и бъдещето. Гледам напред и се опитвам да видя ясно до каква степен мога да превърна тези мечти в реалност.
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 12:46

Ооооо Ди..муххахаха дойде и твоя ред а На Горещия стол или... - Page 4 2607994504 На Горещия стол или... - Page 4 338824

1.Опиши се с 5 думи?

2.Бориш ли се със зъби и нокти да постигнеш мечтите си?

3.По открит или по затворен човек си?

4. Лесно ли допускаш някого до себе си?Като приятели? И мъж?

5.Мислиш ли че си достатъчно зрял човек за възръста си?

6.Кои са хобитата ти които си писала че остават на заден план? На Горещия стол или... - Page 4 608526

7.Кое е послендото нещо което те накара да се усмихнеш истински от сърце?

8.Ти ли си най-строгия мод? На Горещия стол или... - Page 4 586876

Хайде стига за сега На Горещия стол или... - Page 4 338824
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 13:55

1.Опиши се с 5 думи?
Енергична, весела, замислена, (малко) дива, отговорна

2.Бориш ли се със зъби и нокти да постигнеш мечтите си?
Да. По принцип във всяко начинание действам така, влагайки цялата си сила и внимание. Не съм от хората, които се предават лесно

3.По открит или по затворен човек си?
Според мен съм открит и честен човек

4. Лесно ли допускаш някого до себе си? Като приятели? И мъж?
Бавно човек може да се сближи с мен, но в момента, в който това стане може да е сигурен, че в мое лице има силна подкрепа и опора. Бих направила всичко за него.
Приятели и познати имам много, но истинските приятели, които имам и ценя колкото себе си се броят на пръстите на едната ми ръка. Имам приятели мъже и сме излизали с тях, но ако питаш за връзка сериозна с мъж все още нямам, така че не мога да ти отговоря все още на този въпрос


5.Мислиш ли че си достатъчно зрял човек за възрастта си?
Достатъчно ли е не знам, но определено съм доста зряла за възрастта си, съдя по това от наблюденията ми на мои връстници, както и от изводи на роднини за мен

6.Кои са хобитата ти които си писала че остават на заден план?
Четенето на фантастични и приключенски романи, гледането на програмите Discovery и HISTORY също е хоби, така обогатявам познанията си за света. Хоби ми е да снимам светкавици, както и природата

7.Кое е последното нещо което те накара да се усмихнеш истински от сърце?
Когато нуна ми каза, че плаката ми на Сенг е пристигнал от Корея

8.Ти ли си най-строгия мод?
По-скоро аз трябва да ви попитам дали съм най-строгият. Вашите наблюдения какви са? Според мен не съм строга На Горещия стол или... - Page 4 930441
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 15:03

Ами аз най-малко теб и Роузи(нея пък съвсем ) съм ви срещала из темите най-малко контакт съм имала с вас...но не знам защо имам такова впечатление. На Горещия стол или... - Page 4 930441

Хайде да не е само така да задам някое друго въпросче.

1.Вярваща ли си?

2.Сантиментална ли си?

3.Как се виждаш след 10 години?

4.Пука ли ти за мнението на хората? Нямам предвид семейство и най-близките приятели..а за другите,околните.

5.Коя е последната песен която те докосна силно?

6.Покажи ми три любими снимки на Сенги?

7.Каква друга музика обичаш да слушаш? На Горещия стол или... - Page 4 608526

8.Кое е най-щурото нещо което си правила?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime12/19/2011, 19:14

ето ме и мен отново На Горещия стол или... - Page 4 338824
1.Била ли си предавана от приятел/ка?
2.Може ли да има истинско приятелство между момче и момиче?
3.Каквво би избрала любов или приятелство?
4.Всичко ли би направила за истинската любов?
5.Какво не би простила на твой приятел/ка?
6.Имаш ли любимо място в твоя роден град и ако да защо?
Толкова за сега после пак :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-