Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 3 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 3 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/2/2011, 09:17

1. Липсвах ли ти?На Горещия стол или... - Page 3 370377

2. Имаш ли натрапчиви сънища (такива, които непрекъснато сънуваш)?

3. Опиши ми как си представяш романтиката?

4. Злоупотребяваш ли с нещо (храна, алкохол, цигари, драми....)?

5. Злопаметна ли си?

6. Отмъщавала ли си на някого някога и под какъв повод, как?

7. Суеверна ли си?

8. Имаш ли филм/ драма, който си гледала безкрайно мн пъти и не ти омръзва?

9. Коя е любимата ти книга?

10. Какво правиш, когато ти е скучно?

11. Плачеш ли често?

12. Помагат ли сълзите, когато боли?

13. Имаш ли имен ден?

14. Как обичаш да се забавляваш?

15. Опиши се с 3 думи?

16. Кой комиксов герой си?

17. Опиши се с животно...

18. Коя е любимата ти роля в живота?

19. Как се виждаш след 10 години?

20. Как запазваш сърцето си само за Бебо, когато харесваш още толкова мн мъжки звезди?

21. Лесно ли е да си 22?

22. Ревнива ли си?

23. За или против брака?

24. Какво те плени в азиатското изкуство?

25. Защо точно Бебо? С какво той е различен от другите?

26. Какво те прави тъжна напоследък?

27. Как се лекува разбито сърце?

28. В кой момент искаше да напуснеш форума?

29. Кой е най-финият момент в човешките взаимоотношения?

30. Податлива ли си на чуждо влияние?

31. Хвана ли те духа на Коледа?

32. Какъв подарък искаш за Коледа?

33. Има ли нещо, което винаги си искала да имаш, но нямаш?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/2/2011, 15:25

1. Липсвах ли ти? - Да, много На Горещия стол или... - Page 3 475896

2. Имаш ли натрапчиви сънища (такива, които непрекъснато сънуваш)? - Не или поне не си спомням :Д

3. Опиши ми как си представяш романтиката? - Една топла прегръдка от любимия човек, целувка по челото (струва ми се толкова нежна този тип целувки), разходка по брега на морето, малките неща могат да бъдат толкова романтични

4. Злоупотребяваш ли с нещо (храна, алкохол, цигари, драми....)? - Сладко и газирано

5. Злопаметна ли си? - Помня всичко, но не му отдавам голямо значение, но понякога ми е като коз, но чак злопаметна не съм :)

6. Отмъщавала ли си на някого някога и под какъв повод, как? - Миии не, винаги се каня, ама никога не го правя

7. Суеверна ли си? - Да :Д:Д:Д:Д

8. Имаш ли филм/ драма, който си гледала безкрайно мн пъти и не ти омръзва? - Не се сещам в интерес на истината

9. Коя е любимата ти книга? - Ян Бибиян, още от малка я обичам и до ден днешен ми е любима

10. Какво правиш, когато ти е скучно? - Слушам музика или гледам филм

11. Плачеш ли често? - Да, изключително често :)

12. Помагат ли сълзите, когато боли? - Не, но просто не мога да си сдържам сълзите, даже си мисля че боли повече

13. Имаш ли имен ден? - Оххх това е много спорен въпрос, баба ми се казва Василка и нали първата ми буква е В и уж на нея съм кръстена от малка си празнувам на 01.01, но всъщност името ми няма нищо общо с Васильов Ден, а и по принцип мама е харесвала името Жени и затова съм Виржиния, така и ми викат, а Женя празнува на 24.12.

14. Как обичаш да се забавляваш? - Обичам да ходя на дискотека, в която се чувствам като удома си

15. Опиши се с 3 думи? - Емоционална, обичаща,добра

16. Кой комиксов герой си? - Изключително много исках някой да ми зададе този въпрос, благодаря ти :* Магаренцето Йори - Йори е винаги тъжен и понякога изглежда груб, но той всъщност е толкова добричък

17. Опиши се с животно... - Феникс (ако съществуваше), каквото и да става аз винаги се връщам към живота.

18. Коя е любимата ти роля в живота? - Тази роля на дъщеря (дано да съм те разбрала правилно)

19. Как се виждаш след 10 години? - Надявам се,че съм намерила щастието и любовта и с две дечица хихи

20. Как запазваш сърцето си само за Бебо, когато харесваш още толкова мн мъжки звезди? - Виждам в Бебо неща, които в нито една друга звезда не виждам, чувствам го изключително близко и си мисля,че доста си приличаме, Бебо винаги е усмихнат и хипер активен, но е лесно раним и сигурно като остане сам с мислите си, се чувства много тъжен, аз се стремя винаги да се усмихвам и да забавлявам хората около мен, но когато съм сама просто си тъжа за разни мои неща. Бебо лесно се разплаква, лесно го нараняват, аз съм същата. Обожавам усмивката му, до сега няма друг които да ме е запленил толкова много, а за гласа му даже няма смисъл да коментирам. Бебо е мултифункционален и толкова добър, аз друг такъв мъж никога през живота си не съм срещала

21. Лесно ли е да си 22? - За мен лично, не, защото още не съм открила смисъла на живота си, пътя по който да поема, а само след няколко месеца завършвам, а аз не знам какво ще правя с живота си

22. Ревнива ли си? Оууу да :Д

23. За или против брака? - Определено ЗА и аз искам да се видя с булчинска рокля, но пък от друга страна това не е най-важното за една връзка

24. Какво те плени в азиатското изкуство? - Мисленето им, което е твърде различно от българското

25. Защо точно Бебо? С какво той е различен от другите? - Това сигурно съм го разказвала милион пъти, ще ми научите историята наизуст, ама аз си я обичам. Просто усещах,че Хьон Джунг, не е моя човек и започнах да гледам и другите,не само него, гледах Deja Vu и си мислех, колко бяла и прекрасна му е кожата и колко хубав е, защото лично аз в Love Ya, не мога да го приема с едната прическа, а и там беше някак си в сянка и не се вижда хубаво и стоях и повтарях клипа слушах внимателно гласа му, обожавам частта накрая, в която казва Alright Alright, не можех да си я избия от ума и като разглеждах фотоалбума видях една снимка с панделка от Персона, на която се е усмихнал толкова хубаво и като видях усмивката всички други вече бледнееха и виждах само него. Отклоних се малко от въпроса. С какво е по-различен не мога да кажа, всички са изключително добри, но гласа му и усмивката му, за мен са най-добрите

26. Какво те прави тъжна напоследък? - Спомените

27. Как се лекува разбито сърце? - С любов

28. В кой момент искаше да напуснеш форума? - Нямало е такъв момент

29. Кой е най-финият момент в човешките взаимоотношения? - Приятелството (Малко не те разбрах, извинявай)

30. Податлива ли си на чуждо влияние? - И да и не, много спорен въпрос

31. Хвана ли те духа на Коледа? - Ооо да, още от няколко дни :Д

32. Какъв подарък искаш за Коледа? - Ами вчера си мислех, но в крайна сметка нищо не измислих, не знам дали ще получа даже Коледен подарък, но и да не получа не е фатално :)

33. Има ли нещо, което винаги си искала да имаш, но нямаш? - Да, смелост :Д А иначе винаги съм искала домашен любимец, на няколко пъти имах, ама...... и сега искам но нямам


Благодаря ти за въпросите :) На някои малко се олях :*
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/2/2011, 19:58

Еаз не съм ти задавала въпросче още .Много от тези които бях намислила са ти ги задали,затова аз накратко На Горещия стол или... - Page 3 338824

1.Обичаш ли да танцуваш? Имам предвид чустваш ли се добре като танцуваш,без притеснение как изгеждаш и т.н..

2.Има ли определена музика която обичаш да слушаш докато пътуваш?

3.Казвали ли са ти какво първо впечатление оставяш при запознанство?

4.Имаш ли любим филм,не азиатско кино :) ?

5.Предавала ли те е приятелка,която си смятала за много близка? Преодоля ли болката,ако да?

6.Забелвзваш ли малките хубави неща?Какви малки неща те усмихват?

7.Съумяваш ли да запазиш детето в себе си?

8.Можеш ли да готвиш? Има ли нещо което обичаш да приготвяш?

9.Обичаш ли смейните празници? Като Коледа,Великден..

10.Лесно ли казваш - извинявай? И лесно ли прощаваш?

11.Кое е любимото ти време от годината? Защо?

12.Имаш ли хоби?

13.Харесваш ли детството си?

14.Кое е любимото ти животно?

15.Кой беше любимия ти предмет в училище?И кой изобщо не харсваше?

16. Имаше ли си лексикон като беше малка?

17.Искаше ли да приличаш на някого като беше малка?

18.Писала ли си любовно писмо? :)

19.Имала ли си прякор?

20.Какво най-много харесваш в себе си?

21.Имаш ли татуировка?Ако не искаш ли да си направиш,и каква?

22.Имала ли си дежа вю?

23.Кое е най-странното ястие което си яла?

24.Кога за последно се почуства много щастлива?

25.Имаш ли любим сайт(различен от азиатско) :)) ?

26.Кое е любимото ти цвете?

27.Искало ли ти се е да живееш в чужбина?

28.От какво се страхуваш?

29.
Тренирала ли си нещо?

30.Има ли човек от форума с който искаш да се запознаеш на живо?

А сега се усмихни На Горещия стол или... - Page 3 338824
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/2/2011, 21:28

1.Обичаш ли да танцуваш? Имам предвид чустваш ли се добре като танцуваш,без притеснение как изгеждаш и т.н.. - Обичам да танцувам, но чувствам притеснение

2.Има ли определена музика която обичаш да слушаш докато пътуваш? - Всичко, което ми е в мп3-то, но и зависи от настроението ми

3.Казвали ли са ти какво първо впечатление оставяш при запознанство? - На първия учебен ден в гимназията, ми казаха че съм изглеждала много лоша, но преди да се запознаем, иначе не са ми казвали

4.Имаш ли любим филм,не азиатско кино :) ? - Да, обичам филма Keith и други :)

5.Предавала ли те е приятелка,която си смятала за много близка? Преодоля ли болката,ако да? - Да, предавала ме е, опитвам се да прощавам и да не мисля за тези неща

6.Забелвзваш ли малките хубави неща?Какви малки неща те усмихват? - Да, забелязвам когато ми се усмихнат, когато ми направят път или ми отворят врата, когато ме поздравят с усмивка

7.Съумяваш ли да запазиш детето в себе си? - Да :)

8.Можеш ли да готвиш? Има ли нещо което обичаш да приготвяш? - Не, но обичам да правя бутер банички и бисквитена торта :)

9.Обичаш ли смейните празници? Като Коледа,Великден.. - Да, изключително много и най-вече Коледа :)

10.Лесно ли казваш - извинявай? И лесно ли прощаваш? - И в двата случая да, даже и когато не съм виновна аз, пак се извинявам пхахаха ужас

11.Кое е любимото ти време от годината? Защо? - Пролетта, защото не е нито много студено, нито много горещо, а и всичко е толкова зелено и шарено :)

12.Имаш ли хоби? - Ами не, освен слушане на музика

13.Харесваш ли детството си? - Да, изключително много

14.Кое е любимото ти животно? - куче и панда

15.Кой беше любимия ти предмет в училище?И кой изобщо не харсваше? - До 7 клас харесвах математиката и много я разбирах, след това хмммм май нямах любим предмет

16. Имаше ли си лексикон като беше малка? - Да, то да беше само един :Д

17.Искаше ли да приличаш на някого като беше малка? - На мама и на братовчедка ми

18.Писала ли си любовно писмо? :) - Хмммм не :)

19.Имала ли си прякор? - Да, наричаха ме Йори, мъжката част от колегите ми ме наричат 'Лельо', защото имахме една колежка и на нея й викаха 'Бабо' незнайно защо и след един изпит повечето пътувахме за Русе и почнаха да ми викат на мен Лельо и така Баба и Леля :Д :Д Сега новата ми съквартирантка ме нарича Рапунцел

20.Какво най-много харесваш в себе си? - Косата си и различните си очи :)

21.Имаш ли татуировка?Ако не искаш ли да си направиш,и каква? - Имам да, две :)

22.Имала ли си дежа вю? - Да и то доста пъти :)

23.Кое е най-странното ястие което си яла? - Хмммм не си спомням, явно е нямало толкова странно

24.Кога за последно се почуства много щастлива? - Когато си получих ДВД-то на Бебо :)

25.Имаш ли любим сайт(различен от азиатско) :)) ? - Фейсбук :Д:Д:Д:Д

26.Кое е любимото ти цвете? - лилиум :)

27.Искало ли ти се е да живееш в чужбина? - Продължава да ми се иска :)

28.От какво се страхуваш? - От всякакви насекоми, от смъртта, загубата на приятел

29.Тренирала ли си нещо? - Като малка, малко балет :Д после малко танци (но въобще не ми личи :Д)

30.Има ли човек от форума с който искаш да се запознаеш на живо? - Ще се радвам да се видя с всички ви, ще ми е много приятно :)
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/3/2011, 15:44

Хайде и аз да задам няколко въпроса,през седмицата нямах времее .. ;**

1. Има ли филм/драма,която винаги те разплаква?
2.Каза,че искаш да живееш в чужбина.В коя държава и защо?
3. Сега най-много харесваш Бебо от всички звезди . Но имало ли е преди звезда,която също толкова много си харесвала или Бебо е единственият?
4.Много хора мислят звезди като Лейди Гага и Ники Минаж за луди,само защото имат смелост да покажат,че модата не е само обикновените дънки,блузки и роклички,а да си по-различен е по-хубаво.Ти какво мислиш за тях и за хората със свой стил?
5.Как би ме описала? ;дд /хихи/
6.Да си дете или възрастна предпочиташ?
7.Има ли звезда,която мразиш? /няма значение от какъв произход/
8.Имало ли е моменти,в които съм те ядосвала? ;дд
9.Какви са татусите ти? /на какво,какво пише?/
10. Дай някакъв съвет на хората от форума. :)) На Горещия стол или... - Page 3 281189
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/3/2011, 15:59

1. Има ли филм/драма,която винаги те разплаква? - Филм да, драма определено бих плакала отново на БОФ, на Снежната кралица
2.Каза,че искаш да живееш в чужбина.В коя държава и защо? - Корея или Италия - Корея, оххх ами харесвам отношението на корейците един към друг, е вярно че си има и черни овце стадото, но определено страната е изключително красива. Италия още от малка ми е мечта
3. Сега най-много харесваш Бебо от всички звезди . Но имало ли е преди звезда,която също толкова много си харесвала или Бебо е единственият? - Нямало е, в смисъл симпатизирала съм на дадени звезди, но чак до такава степен не.
4.Много хора мислят звезди като Лейди Гага и Ники Минаж за луди,само защото имат смелост да покажат,че модата не е само обикновените дънки,блузки и роклички,а да си по-различен е по-хубаво.Ти какво мислиш за тях и за хората със свой стил? - Мисля,че Гага започна да прекалява със странностите си, Ники Минаж нямам голям поглед над нея, но всъщност няма лошо да има такива странности, но все пак трябва да са в рамка, не можеш да си обличаш рокля от месо само за да докажеш нещо и аз се обличам странно
5.Как би ме описала? ;дд /хихи/ - Момичето, което прави чудеса с фотошопа и едно добро дете :)
6.Да си дете или възрастна предпочиташ? - Дете, определено дете
7.Има ли звезда,която мразиш? /няма значение от какъв произход/ - Не :) Не симпатизирам някои звезди, но не ги мразя, защото все пак все някога и те правят поне по една песен/ филм, които да ми харесат :)
8.Имало ли е моменти,в които съм те ядосвала? ;дд - Не :) Или поне не си спомням
9.Какви са татусите ти? /на какво,какво пише?/ - Първия ми татус е на лилиум със звездички и трибъл, втория ми татус е на китката и пише 'Sunshine' :)
10. Дай някакъв съвет на хората от форума. :)) - Хора,четете всички сектори, защото наистина се публикуват интересни неща и всеки се грижи за сектора си с много любов :) Също така, моля ви не ни напускайте, без вас няма да е весело
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 22:04

От понеделник на Горещия стол ще седне Пламс/plamcy...
Моля, не забравяйте да и задавате много въпроси, нали!
На Горещия стол или... - Page 3 575495
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 22:31

Тоооо... вече е Понеделник :Д Като за начало имам само един въпрос :Д Ще се помъча да измисля и други :Д


Всъщност как се запознахме? Преди сватбата на която ходихме, нали?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/4/2011, 23:06

Незнам дали можехте да направите по-безинтересен избор, но явно е дошъл и моят ред. На Горещия стол или... - Page 3 459100

Жужу, аз доста преди сватбата знам за теб и съм те виждала не веднъж. Първият път, когато те видях по-отблизо беше като гледахте у дома ''Криворазбраната цивилизаия", помниш ли? След заветната сватба (букетът още стои изсушен у дома), вече започнахме да говорим повече и стигнахме до онази вечер с филмите. Историята нататък е ясна.хеехее
Много ми е интересно какви въпроси можеш да ми зададеш точно ти. На Горещия стол или... - Page 3 593930 На Горещия стол или... - Page 3 338824
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/5/2011, 04:04

мм аз имам няколко На Горещия стол или... - Page 3 475896
1.Кога и как започна да харесваш азиатската култура?
2.Какво те привлече в Кю,за да ти стане любимец от SS501?
3.Щастлива ли с постигнатото до сега?
4.Лесно ли се ядосваш?
5.Влюбена ли си?
6.Какво мислиш за мен?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/5/2011, 10:04

Да, аз снощи се замислих и се сетих,че тогава те видях за първи път, бяхте се събрали да пушите :Д Ех тази "Криворазбрана цивилизация" :Д последната сцена сигурно я превъртахме 20 пъти, цял клас да се изтапанчи у вас и да гледат филм, сигурно ти е било много забавно :Д Ние бяхме големи диванета :Д

Още няколко въпроса, които ми хрумнаха :Д

1. Кога си искала да ме набиеш? ^^
2. С какво те разсмях толкова много,че никога няма да го забравиш?
3. Би ли зарязала всичко за заради любов? Амаааа истинска любов?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/5/2011, 16:57

Йо, Пепси! Благодаря за хубавите въпроси.

1.Кога и как започна да харесваш азиатската култура?
Беше преди почти 3 години. Съвсем случайно попаднаха на 'The Story Of The First King's Four Gods' и той наистина ме докосна. После започнах да слушам и kpop. В началото, всъщност доста дълго не съм търсила и не бах попадала на фенове, бях си само аз.

2.Какво те привлече в Кю,за да ти стане любимец от SS501?
Никога не съм крила, че имам много любими актьори, изпълните и групи. Няма и как да е иначе при положение, че толкова време съм фен а на тази култура. Някои харесвам заради таланта им, други и заради визията. Кю не е нито най-красивия, нито най-талантливия, но в него има нещо, което няма никой друг. Дори и аз незнам какво е, беше любов от пръв поглед и първо слушане. За мен Кю е надежда.

3.Щастлива ли с постигнатото до сега?
Щастлива? Хмм...мисля, че не съм. Поставяла съм си цели и съм ги постигала, но веднага след това поставям нови по-високи. За мен застоя е равнозначен на регрес. Не се ли развиваш, значи няма смисъл да живееш. Доволна съм от себе си, но аз съм от типа хора, пред които трябва да има изпитания и винаги да се доказват.

4.Лесно ли се ядосваш?
Не, трудно нещо може да ме изкара истински "извън релси". По-скоро съм спокоен човек и рядко си слагам нещо присърце, стига да не засяга интересите ми, но и тогава мисля трезво и действам спокойно. Когато обаче съм наистина ядосана ставам много страшна. Най-близката ми приятелка ме е виждала за 6 години веднъж ядосана и каза, че тогава наистна я е било страх от мен.

5.Влюбена ли си?

Това при мен се случва много трудно.хаха Отскоро се интересувам от един човек. По принцип бягам от любовта като дявол от тамян. Мразя излишни драми и затормозявания, а хората са толкова лигави и мелодраматични.хахаха Любовта замъглява разума и ясната преценка,това е едно от нещата, които ме плашат.Не обичам да се обвързвам и да завися от някого.

6.Какво мислиш за мен?
Аааа, ти си сладка.хаха Харесвам те още откакто се регистрира, пускаш адекватни и смислени коментар, а и не ми спамиш из сектора.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/5/2011, 17:08

Абе, Жужу! На Горещия стол или... - Page 3 338824

1. Кога си искала да ме набиеш? ^^
Снощи.хаха Ако ми беше насреща щах да те ошамаря наистина, да знаеш! Всеки път, когато говориш и чувстваш подобни небивалици искам да те цапардосам много яко. Ти самата нямаш никаква идея колко си прекрасна всъщност и това ме влудява.

2. С какво те разсмях толкова много,че никога няма да го забравиш?
Ако започна да изреждам ще стана коментар 1 км. Ти ме караш да се смея всеки път, когато сме заедно или се чуем по телефона. По този случай да попитам проверяваш ли редовно къщата? На Горещия стол или... - Page 3 593930

3. Би ли зарязала всичко за заради любов? Амаааа истинска любов?
Видях въпроса следобед и оттогава мисля за това. Не съм убедена дали такава същствува или ако я има дали ще се случи на мен. Аз съм прекалено целеустремена и не допускам хората близо до себе си, може би и тази любов ще пропусна без да разбера. На Горещия стол или... - Page 3 593930 Минавало ми е през ум заради един мъж, не крия, но много бързо всчкакви подобни мисли се изпариха. В моя живот приоритет съм аз самата, колкото и егоистично да звучи. Но от друга страна обичам раядко, случва се бавно с години, но когато обичам ставам друг човек. Можеш да питаш Сис какво мекотело съм с нея и тя как може да ме моделира както пожелае, без аз да се дърпам На Горещия стол или... - Page 3 593930 Та накратко нямам идея какво би направил самодостъчен егоист работохолик като мен ако вземе, че се влюби истински. На Горещия стол или... - Page 3 178521

Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/5/2011, 17:30

Докато загрея и аз за какво става дума и за какви къщи ми говориш :Д Ти трябва да ми кажеш как е къщата,ти минаваш покрай нея :Д
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 13:59

Хайде няколко въпросчета и от мен ..

1. Те каза,че харесваш и други азиатски звездилМоже ли да изредиш някои от най-любимите си?
2.Имало ли е моменти,в които си искала да заплачеш заради Кю?
3.Питах и Жужи това .. ;дд Как би ме описала с 3 думи? ;дд
4.Как заспиваш по-лесно? (на коя страна,с кърпа на главата...)
5.В какво мислиш,че си най-добра и защо?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 19:19

Много хубави въпроси, благодаря! На Горещия стол или... - Page 3 3647

1. Те каза,че харесваш и други азиатски звездилМоже ли да изредиш някои от най-любимите си?
Болен фен на DBSK съм откакто започнах да слушам kpop. Дискография, клипове, концерти, лайфове, драми, участия в предавания, реалити шоута имам почти всики. Много си ги обичам всички, но винаги съм твърдяла, че U-Know е идеалният мъж.Обожавам SuJu, те ме зареждат с изключтителна енергия и напоследък почти само тях слушам, явно съм на такава вълна. Всички ми рахлопват сърцето, но някак окото ми все бяга след Lee Teuk.хеехее Харесвам Mblaq, KAT-TUN и много други. Луда съм по Se7en, Него слушам винаги, когато ми е тежко, както и Chae Dong Ha, SG Wannabe. Да не забравя Rain за мен той е велик!
На любимите ми актьори съм гледала почти всичко излизало с тях, на някои и всички филми и драми. Това са Lee Jun Ki, Hyun Bin, Jung Ill Woo,Kwon Sang Woo,Son Ye Jin, Ha ji Won, Kamenashi Kazuya, Haruma Miura,Hayami Mokomichi и други.

2.Имало ли е моменти,в които си искала да заплачеш заради Кю?

От мъка не, Кю никога не ме е карал да плача, той е моята сила. А и както казаха аз като цяло плача много трудно. Но признавам си при първото му участие след завръщането плаках много, наистина много. Не можеш да повярвам, че след сългото чакане най-накрая го виждам в целия му блясък, за мен това бе много силен момент.

3.Питах и Жужи това .. ;дд Как би ме описала с 3 думи? ;дд
Жизнена,любопитна ( в добрия смисъл, разбира се) и позитивна.

4.Как заспиваш по-лесно? (на коя страна,с кърпа на главата...)
От години винаги правя едно и също преди да заспя. Пуша последна цигара на фона на любима песен, оправям си леглото, мия си зъбите, минавам през тоалетната, обличам си пижамата и лягам. Никога не заспивам на една и съща страна, сетра ми казва, че спя като боксьор по време на мач. Но винаги преди да заспя си мисля за него хубаво, мечатя си и така заспивам.

5.В какво мислиш,че си най-добра и защо?

Не искам да се хваля, но съм от хората, на които им се отдават много неща, всичко, което ми е минало през ум и съм искала да правя ми се е получавало много добре, въпросът е, че ми минава бързо щом видя, че се получава намирам нещо ново напълно различно. Има обаче неща, с които осбено харесвам в себе си и благодарение на тях успявам. Търпелива и адаптивна съм към всяка среда и хора, мисля и реагирам много бързо във всякакви ситуации, не се поддавам на емоции, което ми позволява да мисля трезво, добър оратор съм и когато реша, че трябва да убедя някой в нещо съм доста аргументирана. Не на последно място знам кои са приоритетите ми. Всичкитези качества ми позволяват да правя много неща и с повече или по-малко усилия да съм добра в много от тях.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/11/2011, 20:36

pep_si/ Пепси, тази седмица ти беше избрана да застанеш на Горещия стол.
Дано играта ти хареса и да се забавляваш.
Нека задаваме много въпроси на Пепси
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/11/2011, 20:40

Хихихи и моя ред дойде На Горещия стол или... - Page 3 798178 мм Ди, тя играта вече ми харесва,само ще ми хареса още повече На Горещия стол или... - Page 3 3647
Сега съм Ви паднала,задавайте ми всякакви въпросчета, на всички ще отговоря честно и с голямо удоволствие. Чакам Ви На Горещия стол или... - Page 3 338824 На Горещия стол или... - Page 3 338824 На Горещия стол или... - Page 3 338824
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/12/2011, 18:41

1. Пепси, знам, че харесваш много групи и ми хрумна да те питам следните имена как би ги подредила. Подреди ги по хубост, по гласови данни както искаш, интересен ми е резултата: Hae Won (X-5), GD (Big Bang), JONGHYUN (Shinee), Yesung (Super Junior), Lee Jun Ki, Yang Yo-seob (Beast), U-Know Yunho (TVXQ), Micky Yoochun (JYJ), G.O (MBLAQ), Bang Yong Guk
ПП. Знам, че Хьон Джунг ще е на първо място, за това го изключих…

2. Кога започна да харесваш корейското?

3. Кой артист или коя драма, песен те накара да харесаш корейското?

4. Знам, че си гледала доста сериали, кой или кои от тях никога не би забравила и искаш да гледаш отново?

5. Кое е най-дивото нещо, което искаш да направиш?

6. Като малка каква искаше да станеш? А сега?

Стига толкова за сега На Горещия стол или... - Page 3 3647
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/12/2011, 19:57

1. Пепси, знам, че харесваш много групи и ми хрумна да те питам следните имена как би ги подредила. Подреди ги по хубост, по гласови данни както искаш, интересен ми е резултата: Hae Won (X-5), GD (Big Bang), JONGHYUN (Shinee), Yesung (Super Junior), Lee Jun Ki, Yang Yo-seob (Beast), U-Know Yunho (TVXQ), Micky Yoochun (JYJ), G.O (MBLAQ), Bang Yong Guk
ПП. Знам, че Хьон Джунг ще е на първо място, за това го изключих

Ди,много ме затрудни и сама си знаеш де На Горещия стол или... - Page 3 338824 Как само знаеш за Хьон Джунг ,но ето я и моята класация:
1.Hae Won (X-5)
2. GD (Big Bang)
3.JONGHYUN (Shinee)
4. Lee Jun Ki
5. Bang Yong Guk
6.G.O (MBLAQ)
7.Micky Yoochun (JYJ)
8.Yang Yo-seob (Beast)
9. U-Know Yunho (TVXQ)
10.Yesung (Super Junior)


2. Кога започна да харесваш корейското?
Помня,че беше една студена зима и бях 10 клас.И се чудих какво да правя,какво да гледам,и се реших да гледам една корейска драма.

3. Кой артист или коя драма, песен те накара да харесаш корейското?Това ми е любимя въпрос за него мога да говоря цяла вечност :) Първата ми драма е Boys before Flowers и една приятелка ми я препоръча,а аз доста време и се смеех,за което много съжалявам.БОФ ми грабна сърцето плакала съм и съм се смеела с нея :)А за артист който ме е накарал да харесвам койреско е пак от БОФ и разбира се е моята слабост Хьон Джунг.Започнах да търся информация за него от там разбрах за SS501 и малко по малко и за други групи,певци, и драми и така и до днес:)

4. Знам, че си гледала доста сериали, кой или кои от тях никога не би забравила и искаш да гледаш отново? Никога няма да забравя БОФ все пак тя ми първата драма която съм гледала,гледала съм я доста пъти и бих я гледала още доста.Други сериали които не бих забравила никога са:Secred Garden,Koizora,Playful kiss, The fugitive plan B, My princess,Protect the boss,Paradise kiss,Flower boy ramyon shop -последните 3 още не съм ги свършила,но ми са любими

5. Кое е най-дивото нещо, което искаш да направиш? Аз по принцип съм личност,която си пада по екстремните неща:) Скачала съм с бънджи и чувството е неописуемо макар да трае няколко секунди.За това искам да скочо от самолет там поне скока ще трае няколко минути На Горещия стол или... - Page 3 3647
6. Като малка каква искаше да станеш? А сега? Като малка като всички съм искала да стана певица На Горещия стол или... - Page 3 593930 за радост на всички няма да стана,че с мойте гласови данни ще е много зле :) Сега каква искам да стана....искам да стана добра фризьорка като за начало,а като учене и професия строителен инжинер.Фризьорстово ще ми като хоби.Но има много време :) тази година живота ми се преопърна на 180 градуса,така че нищо не се знае:)


Много ти благодаря,Ди за хубавите въпросчета,с удоволствие отговорих на тях. На Горещия стол или... - Page 3 338824
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/13/2011, 21:28

Интересна подредба на изпълнителите имаш, Пепси, харесва ми. Аз бих ги подредила почти по същия начин с две изключения само хихи

1. Знам, че харесваш криминалните романи, кой/кои от тях ми би предложела да ме заребиш така да се каже?
2. Кой е любимият ти анимационен герой?
3. Имаш ли любима актриса от азиатските?
4. Коя е любимата ти корейска момичешка група?
5. Да си представим, че пееш невероятно и всички агенции в Корея ти предложат договор, коя агенция би избрала и защо?
6. Кое ще избереш - да бъдеш актриса или да си певица?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/13/2011, 21:41

1. С какво те грабна Х-5?
2. Какво хареса в Хе Уон, с какво той те спечели той,а не другите момчета?
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/14/2011, 05:53

1. Знам, че харесваш криминалните романи, кой/кои от тях ми би предложела да ме заребиш така да се каже? Доста съм прочела,но любимият ми е "Аз убивам" на Джорждо Фалети.Така добре са описани убиствата,че можеш да си ги преставиш На Горещия стол или... - Page 3 845121 и те държи постоянно под напрежение и никога не можеш да предположиш какво ще се случи или какъв ще е края.Друга също която ми е любима е на Джеври Дифър "Часовникаря",има и други но тези двете са ми любими:)

2. Кой е любимият ти анимационен герой? Мммм доста са На Горещия стол или... - Page 3 593930 Независимо,че съм вече на 19 години,аз съм запазила дето в мен и много обичам да гледам анимациики На Горещия стол или... - Page 3 930441 Но любимите ми са Том и Джери,финиъс и фърб,Мечео Пух и много други,но сега за тези се сещам :)

3. Имаш ли любима актриса от азиатските? Ами те не са много както актьорите,но имам две любими Yoon Eun Hye доста нейни сериали съм гледала и ми харесва много как играе,Ha Ji Won първо я гледах в Secred Garden много добре си изигра ролята:)

4. Коя е любимата ти корейска момичешка група?Пак са две които ми са любими Miss A и 2ne1

5. Да си представим, че пееш невероятно и всички агенции в Корея ти предложат договор, коя агенция би избрала и защо?Как ми се иска да мога да пея невероятно На Горещия стол или... - Page 3 3647 но само в мечтите ми :) Разбира се,че ще избера Key East Entertainment все пак Лидерчето е там На Горещия стол или... - Page 3 688934

6. Кое ще избереш - да бъдеш актриса или да си певица?Може би бох избрала и двете,но повече клоня към актрисата,защото там поне ме бива малко от малко,а и ми изглежда забавно и интересно:)

Сега и въпросите на Жужи да отговоря :)

1. С какво те грабна Х-5?За тах разбрах от форума:) Разгледах снимките ми и ми хареса много после чух Don't Put On An Act / The Show Is Over и клипа гледах и ми хареса още повече.Красиви,с голям талант и с нещо ми напомнят на SS501 но още не съм разбрала с какво На Горещия стол или... - Page 3 475896

2. Какво хареса в Хе Уон, с какво той те спечели той,а не другите момчета? Хе Уон ме грабна с устните си,с усмивката си.Но все още се борят за първата позиция в сърцето ми с Гун,Те Фънг На Горещия стол или... - Page 3 688934 Просто в тази класация Хе Уон нямаше как да не е на първа позиция На Горещия стол или... - Page 3 688934

П.П Благодаря за въпросчетата На Горещия стол или... - Page 3 338824 Чакам следващите На Горещия стол или... - Page 3 2607994504
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/15/2011, 17:10

Ох от един час чета тази тема и ми хареса адски много ......чрез нея хората ви опознаха доста добре.....Здравей ,ако може и аз ще ти задам няколко въпроса:)
1.Знаеш ли някой танц на момчетата :) ?
2.Имали тяхна песен,която знаеш на изуст?
3.Ако разбереш,че любимецът ти си има годеница а тя е/кофти жена,смисъл....както го разбираш думата"кофти"/ как ще реагираш?

Това се сетих и това попитах На Горещия стол или... - Page 3 216155
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime12/15/2011, 17:50

1.Знаеш ли някой танц на момчетата ?
Дамм,знам на love like this, love ya тези ми са първите песни които слушах и на които научих танците им:)

2.Имали тяхна песен,която знаеш на изуст?
Дам и не само една. Бих казала,че почти всички техни песни ги знам. На Горещия стол или... - Page 3 3647

3.Ако разбереш,че любимецът ти си има годеница а тя е/кофти жена,смисъл....както го разбираш думата"кофти"/ как ще реагираш?За такива неща изобщо не искам да мисля :(Ще изпадна в голяма депресия..... На Горещия стол или... - Page 3 801332
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-