Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 8 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 8 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime8/7/2012, 08:03

Ухуху, мерси много за въпросчетата :)))))
1. Каква искаше да станеш като малка? - Това е един доста комплексен въпрос, защото сменях желанията си има няма всяка година...Но най-дълго исках да стана зъболекар или моден дизайнер :D Сверите са просто ггениални :)
2. Имаш ли брат/сестра? - Имам брат на 17 почти и полусестричка на почти 4 :)
3. Как се сблъска с Азия и азиатското? - Всъщност като се замисля било е още в ранните ми ученически години, когато всички бяхме зарибени по Покемон. Винаги съм обичала аниметата. После винаги съм се възхищавала на културата и обичайте им...Но положението не беше толкова трагично влюбено до началото на тази година :)
4. Посочи любим актьор/актриса от световното и източното кино - Обичам Колин Фърт - имам проблеми с него и английския му маниер :D. Крисчън Бейл също много харесвам. А от актрисите Натали Портман и Ема Томсън :). От азиатските ми е малко трудно да кажа, защото не съм сигурна, че съм гледала достатъчно неща на един актьор освен Jang Geun Suk, че да кажа, че друг ми е любим :) А на него му изгледах филмографията почти :D
5. Имаш ли други любими групи освен SS501? Кои са те? - Харесвам SHINee последно време. Много - иначе Westlife, Poets of The Fall, Nickelback и тн :)
6. Скачала ли си с бънджи? А би ли скочила? - Не съм скачала, но винаги съм искала, така че някой ден ще се метна със сигурност.
7. За какво мечтаеш сега? - Откровено казано да имам повече мечти. От няколко месеца насам съм в такава дупка, макар че ми се случиха някакви много хубави неща и съм забравила за това...
8. Любима храна? - Мусака, мусака и мусака :D
9. Къде би искала да живееш, в коя държава и защо? - Откровено казано не съм сигурна дали мога да отговоря на този въпрос вече. Винаги съм искала да живея в Англия, защото си я представях като перфектната страна, но след като видях за какво става въпрос, се отказах. Сега искам да живея на много места за по няколко месеца, за да опозная някакви хора и даа разглеждам. Не да се заседявам просто на едно място.
10. Има ли нещо, за което си мрънкала адски много на родителите си и какво е било то? - Принципно нашите знаеха как да ме спрат от мрънкане, а и аз никога не мрънках много, защото ми беше супер неудобно, но баща ми караше камион доста дълго време и имам баба във Варна, та често ходех с него...И постояннно мрънках колко километра остават..:D
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
Seren
Seren
ThanKYU Fan Club

ThanKYU Fan Club
Брой мнения : 81

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime8/8/2012, 20:29

Трябва да питам баща ти, как те спира да мрънкаш. На Горещия стол или... - Page 8 197358

Не знаех, че толкова обичаш мусака. Ще ти правя по- често, тогава.

Какво искаш от живота, Венеуинке?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime8/8/2012, 22:40

Лин, и от мен няколко, преди да се загубя за малко...

1. Суеверна ли си?
2. Има ли зодия, с която не се разбираш?
3. Харесваш ли своята зодия?
4. С какво твоят любим сега те спечели? В смисъл кое го прави толкова специален, че да бъде до теб...
5. Какъв жест или поведение откопира от корейските драми?
6. Какъв е идеалният мъж?
7. Какво искаш да работиш?
8. Каква е идеалната почивка за теб?
9. Какво не бива никога да прави гаджето ти?
10. Кое поведение на звезда е скандално според теб?
11. Ако беше в Корея, какъв фен щеше да бъдеш?
12. Имаш ли девиз?
13. Какво те радва?
14. Как си оправяш настроението?
15. Кой е любимият ти сезон?
16. Защо Сенг избра от групата?
17. Ако не бях фен на SS501, как би ме убедила да ги слушам?
18. Опиши се с анимационен герой...
19. На колко години се чувстваш?
20. Оптимист, песимист или реалист?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime8/9/2012, 19:07

Много, много въпроси ^^ Обичам.
Какво искаш от живота, Венеуинке? - Да съм щастлива. Само това. И без това не мога да се боря срещу него. Искам на края на деня, да мога да си лягам с усмивка.
1. Суеверна ли си? - Ми не. Особено не вярвам в нещата за петък 13, черните котки и стълбите.

2. Има ли зодия, с която не се разбираш? - Мисля че овните. Никога не съм ги разбирала, трудно мога и да си намеря приказка с тях.
3. Харесваш ли своята зодия? - Обожавам си я :) Винаги съм била много горда, че съм козирог и че се водя за най-силната зодия в зодиака. Може да имам някакви общо-приети негативни качества от нея, но пак си ги харесвам :).
4. С какво твоят любим сега те спечели? В смисъл кое го прави толкова специален, че да бъде до теб... - Еми дали е до мен, не знам. Но ме спечели с това, че е прекрасно сладък, забавен и от онези хора, които се губят в това, което говорят, супер уверени, че ти разказват най-интересното нещо на света и ти го обесняват и обесняват с едно пламъче в очите, сякаш са доволни от това, че са го научили или прочели.
5. Какъв жест или поведение откопира от корейските драми? - Започнах да ям с клечки, много, всичко. Поведение не знам. Понякога са супер безумни :D
6. Какъв е идеалният мъж? - Не знам откровено казано. Не мисля, че съществува, а и не съм сигурна, че трябва. Всички си имаме странностите, лошите черти, трябва да свикнеш с тях.
7. Какво искаш да работиш? - Сигурно преводач. Не знам откровено казано.
8. Каква е идеалната почивка за теб? - Вкъщи. С много филми. Много храна. Много лежане, чак главата ти да ти натежи.
9. Какво не бива никога да прави гаджето ти? - Да се опитва да се гаври с мен на тема комплекси. Ма т'ва никой не трябва да прави. Щото издивявам и пощурявам.
10. Кое поведение на звезда е скандално според теб? - Не мисля, че има такова нещо. Скандалното се поощрява днешно време, интересно е. Показва желания и неща, които обикновените хора не могат да си позволят да направят. И затова се харесва...Но никога не съм харесвала стилът и поведението на Мадона. Дразни ме просто.
11. Ако беше в Корея, какъв фен щеше да бъдеш? - Сигурно от ненормалните тийнейджърки, които седят и пищят.
12. Имаш ли девиз? - Мисля, че не...Не обичам да се водя по мото, защото всяка ситуация си има различно развитие и трябва да се подходи към нея по различен начин.
13. Какво те радва? - Приятелите ми, ходенето, музиката, когато почна да разбирам чужд език, брат ми.
14. Как си оправяш настроението? С разходка и музика. И с много музика.
15. Кой е любимият ти сезон? - Зимата. Аз съм зимно бебе и си я обичам супер много.
16. Защо Сенг избра от групата? - Защото е най-сладкото същество на света, защото въпреки срамежливостта си, върши нещо много противоречиво на същността си. Защото има най-прекрасният глас. Защото ме правеше щастлива и тъжна едновременно.
17. Ако не бях фен на SS501, как би ме убедила да ги слушам? - Мисля, че както зарибих Яни. С няколко песнички, после може би някое вараяти, няколко секси снимчици и постоянно обесняване колко са готини. И сигурно опит да ти пусна Playful kiss, което винаги работи :)
18. Опиши се с анимационен герой... - Нещо средно между Бел от Красавицата и звярът и досадният Себастиян от Ариел :D
19. На колко години се чувстваш? - Mи на 20. Някои хора ме смятат, че се държа като по-стара, а аз имам чувството, че се държа като по-малка.
20. Оптимист, песимист или реалист? - Страшно много се опитвам да бъда оптимист, който обаче може да вижда нещата реалистично, за да не се заблуди.
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime3/27/2013, 20:58

Сладури, в играта ни ще се включи и darito95. Толкова се радвам, че може отново да възобновим играта. На Горещия стол или... - Page 8 453164
От понеделник 1 април ще може да й задавате въпроси.
Вече си знаете правилата, но да ги припомня - Дари може да реши да не отговори на някой въпрос, не се сърдете.
Желая ти приятни мигове, Дари На Горещия стол или... - Page 8 338824
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime3/31/2013, 21:32

1. Дари, кога се запали по азиатското и по корейското по специално?
2. Кое те впечатли на първо време?
3. Коя е любимата ти драма?
4. Имаш ли домашен любимец?
5. Любим актьор от азиатското кино и любим актьор от Холивуд?
6. Любимо ястие?
7. Кое мразиш у хората, коя черта?
8. Как релаксираш?
9. Хоби?
10. Приемат ли приятелите ти любовта ти към азиатското?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime4/1/2013, 18:55

1. Как се запали по SS501 - очаквам пълна история... Аз обичам да чета.
2. Защо се спря точно на Хьон Джунг?
3. Някога колебала ли си се дали него обичаш най-много от групата?
4. Какви черти в него харесваш най-много?
5. Има ли нещо, което не харесваш е него?
6. Как си представяш, че бихте могли да се срещнете?
7. Мислиш ли, че като характери си подхождате двамата с него?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 8 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-