Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 6 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 6 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/2/2012, 19:00

Привет пак от мен,благодя ви за въпросите.Съжалявам само че се паднах по празниците и нямах много въпросчета,но нищо.
Аз минавам да отговоря и на последните въпросчета към мен.Благодаря ти Мише. На Горещия стол или... - Page 6 338824

1.Какво мислиш за корейците като народ, какво е впечатлението ти от тях?

Ами ако изключиме северна Корея -която е откачено комунистична..като цяло мисля че са страхотни хора,няма да изпадам в подробности,плюсове и минуси...но възхищавам им се на манталитетаи позитивизма като цяло.

2.Колко корейски филма си изгледала до сега (филми и драми)?
Срам ме е но са много малко,но наваксвам..когато мога и имам време. На Горещия стол или... - Page 6 608526

3.Колко корейски групи са ти направили впечатление за сега?
Пак отговора ми е малко,не съм слушала много.Но като изключим нашите момчета - Big Bang,Infinite,Shinee,2ne1,2PM,Super Junior... и не се сещам други.

4.Имаш ли любимо ястие?
Не е едно,много неща обичам.Например - пица,спагети,картофено пюре,салатки,супички,сладолед - шоколадов хихихи и така нататък.Как ги изрдих човек ще си помисли че халдилника ми е пръв приятел На Горещия стол или... - Page 6 918427

5.А любимо телевизионно предаване?
Хъъъм не се сещам.

6.Следиш ли някой турски сериал? (напоследък са доста нашумели На Горещия стол или... - Page 6 869595)
Не,майка ми гледа някакъв "Листопад" който на мен ми се струва мнгоо сдухлявен.Сори ако някой го гледа,но е така.Колкото пъти съм била на гости и тя го е гледала,ми тези хора все плачат и са намусени.Казват хората че са близки до нашия манталитет и действителност, и затова хресват турските сериали.Не зная дали е така но не ми се гледат.

7.А случайно да гледаш Паста по бнт На Горещия стол или... - Page 6 534932?

Оооооо гледам как,обичам Паста. На Горещия стол или... - Page 6 688934 Много е сладурски,и едвам се сдържам да не си я дръпна и да я изгледам на един дъх...макар че няма да имам такова време но така е думата. На Горещия стол или... - Page 6 932221

8.Иска ли ти се някой ден да посетиш Южна Корея или може би си мислиш за друга чужда страна?

Разбира се че искам да я посетя.Във форума в който си пиша с други майки(нали имам дете На Горещия стол или... - Page 6 608526) една от тях е женена за кореец.Не сме много близки с нея,но много обичам да ми разкава разни неща,да гледам снимки.И да мечтая На Горещия стол или... - Page 6 370170
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/2/2012, 19:41

Благодаря за отговорите, Миа.
Вери, да започна аз с въпросите към теб.
1. От кога се запали по азиатската култура?
2. Други култури впечатлявали ли са те толкова силно?
3. Харесваш ли други групи освен SS501 и кои са?
4. Коя е любимата ти азиатска драма?
5. Кое харесваш повече Япония или Ю. Корея, предвид филмите, музиката, природата и културата им?
6. Любима актриса? Любим актьор? (световни и азиатски)
7. Любимата ти книга?
8. Обичаш ли да четеш?
9. Спортуваш ли? Какво?
10. Кое обичаш повече - сладко или солено?
11. Пътувала ли си извън България? Къде?
12. Коя страна искаш да посетиш и защо?
13. Каква ученичка си?
14. Имаш още няколко години до бала, вече обмисляш ли как да си облечена и прочие?
15. Обмисляш ли след завършването на средното да учиш нещо и какво е то?
16. Кой е любимия ти цвят?
17. Събуждаш ли се лесно?
18. А обичаш ли да си поспиваш до късничко?
19. Как реагират близките ти на факта, че харесваш източната култура?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/3/2012, 13:49

1. От кога се запали по азиатската култура? От 2 години и половина, първоначално се интересувах само от киното
2. Други култури впечатлявали ли са те толкова силно? Френската култура, френския език.. голяма слабоста ми <3
3. Харесваш ли други групи освен SS501 и кои са? Да харесвам BIGBANG, 2NE1, INFINITE, SNSD :)
4. Коя е любимата ти азиатска драма? Tatta Hitotsu No Koi <33
5. Кое харесваш повече Япония или Ю. Корея, предвид филмите, музиката, природата и културата им? Предпочитам японското кино, но по отношение на музика и култура избира Ю. Корея ^^
6. Любима актриса? Любим актьор? (световни и азиатски) Сон Йе Джин, Чанг Гън Сок, Блейк Лайвъли, Джони Деп
7. Любимата ти книга? "Клетниците" и "На изток от рая"
8. Обичаш ли да четеш? Много..
9. Спортуваш ли? Какво? Не :( но ако имах повече свободно време бих се занимавала с танци ^^
10. Кое обичаш повече - сладко или солено? Солено
11. Пътувала ли си извън България? Къде? Франция, Албания, Гърция, Турция, Македония
12. Коя страна искаш да посетиш и защо? Южна Корея.. причините са повече от ясни хах ^___^
13. Каква ученичка си? Не съм ученолюбива, но уценките ми са добри (:
14. Имаш още няколко години до бала, вече обмисляш ли как да си облечена и прочие? Ооо тази тема ми е многоболна.. попринцип съм от типа хора, които обичат всичко да им е перфектно, но ще видим има време ((:
15. Обмисляш ли след завършването на средното да учиш нещо и какво е то? Да искам да уча нещо свързано с икономика и мениджмънт
16. Кой е любимия ти цвят? лилаво^^
17. Събуждаш ли се лесно? Не ;д веднъж заспя ли и с бомба човек не може да ме събуди ;дд
18. А обичаш ли да си поспиваш до късничко? Аз съм нощна птица..седя будна до късно и спя до късно..
19. Как реагират близките ти на факта, че харесваш източната култура? Много добре.. майка ми харесва музиката, а баща ми е фен на киното ^^
П.П. Извинявам се, ако някъде има грешки просто съм от телефона :)
Върнете се в началото Go down
miss_kuklA
miss_kuklA
Triple S

Triple S
Брой мнения : 100

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/3/2012, 19:52

1. Кои 5 думи те описват най-точно?
2. Кои 5 думи описват най-точно човекът, който искаш да бъде до теб?
3.На коя песен неможш да се сдържиш, а крайниците ти подскачат?
4. Какво е това нещо, без което неможеш?
5.Любим жанр музика?
6. Рисуваш ли? Какъв стил?
7. Ако примерно имаше още година живот, какво щеше да направиш през нея?
8.Разбрах, че си "нощна птица" :Д, та, обичаш ли да спиш с малки възглавнички/плюшки или нещо друго?
9.Кой е любимият ти аромат?
10. Какъв е идеалът ти за момче?
11.Колекционираш ли нещо? Какво?
12. Имаш ли домашен любимец?
13. Имаш ли мания на някаква тема? На каква?
14. В какво се изразява талантът ти?
15. Искаш ли да полетиш в Космоса?
16. Инат ли си?
17. Труден характер ли си? Харесва ли ти това?
18. Любим стил на обличане?
Надявам се, че не съм ти досаждала, Вери :) На Горещия стол или... - Page 6 459100 На Горещия стол или... - Page 6 84533 На Горещия стол или... - Page 6 338824
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/3/2012, 22:06

Здравей и аз ще ти задам няколко На Горещия стол или... - Page 6 629932

За какво мечтаеш в най-смелите си мечти?
Каква си искала да станеш като малка, а сега каква искаш да станеш?
Имаш ли хоби и какво е то?
Какъв е характерът ти?

Малко са, надявам се че не нахални въпроси^^
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/3/2012, 22:57

1. Кои 5 думи те описват най-точно? емоционална, голям инат, мечтателка, капризна, добра
2. Кои 5 думи описват най-точно човекът, който искаш да бъде до теб? умен, забавен, приятел, романтичен, чаровен
3.На коя песен неможш да се сдържиш, а крайниците ти подскачат? 2NE1 - I Am The Best
4. Какво е това нещо, без което неможеш? семейство и приятели
5.Любим жанр музика? Kpop, R&B, rock
6. Рисуваш ли? Какъв стил? Не.. нямам талант
7. Ако примерно имаше още година живот, какво щеше да направиш през нея? Оо.. щях да отида на местата, които искам, да направя нещата за които винаги съм мечтала и ще се постарая да съм щастлива през тая 1 година
8.Разбрах, че си "нощна птица" :Д, та, обичаш ли да спиш с малки възглавнички/плюшки или нещо друго? Обградена съм от всякакви играчки и възглавници понеже спя на голямо легло ;д
9.Кой е любимият ти аромат? лимонова миризма.. ОБОЖАВАМ Я !! ;д
10. Какъв е идеалът ти за момче? Ех.. ще кажа само Парк Джунг Мин !
11.Колекционираш ли нещо? Какво? Не..
12. Имаш ли домашен любимец? Не :(
13. Имаш ли мания на някаква тема? На каква? Кпоп и Франция ;д
14. В какво се изразява талантът ти? Пеенето
15. Искаш ли да полетиш в Космоса? Не.. страх ме е от непознатото
16. Инат ли си? ГОЛЯМ ;д
17. Труден характер ли си? Харесва ли ти това? Много.. малко хора успяват да понесат това.. не ми харесва, но ми е труднод а го променя :)
18. Любим стил на обличане? Спортно елегантен най-добре може да го опише (:
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/4/2012, 09:51

За какво мечтаеш в най-смелите си мечти? Истинска любов На Горещия стол или... - Page 6 475896
Каква си искала да станеш като малка, а сега каква искаш да станеш? Като малка исках да стана балерина ;д, а сега... не съм мислила много може би нещо свързано с мениджмънт
Имаш ли хоби и какво е то? Кпопа бих казала, че ми е хобито ^^
Какъв е характерът ти? Сложен.. :DD
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/7/2012, 20:55

1. Вери, страх ли те е от животно, от кое?
2. Скачала ли си с бънджи?
3. Имаш ли мото?
4. Кой е любимият ти филм?
5. Песен номер едно за теб е?
6. Можеш ли да готвиш?
7. Лесно ли се сприятеляваш?
8. Лесно ли се засягаш?
9. Кое е най-омразното нещо, което те карат да правиш?
10. Предпочиташ морето или планината за почивка?
11. Вярваш ли в Съдбата?
12. Играеш ли си с чувствата на хората около теб?
13. Скътаваш ли се от работа?
14. Обичаш ли да играеш на компютърни игри?
15. Пушиш ли?
16. Обичаш ли да похапваш често през нощта?
17. Срамежлива ли си?
18. Приключенска натура ли си?
19. Обичаш ли високата скорост?
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/8/2012, 10:01

1. Вери, страх ли те е от животно, от кое? Не съм се замисляла.. от заобикалящите ни животни не изпитвам страх
2. Скачала ли си с бънджи? Не, но много искам ^_^
3. Имаш ли мото? Не съм се замисляла..
4. Кой е любимият ти филм? Moulin Rouge На Горещия стол или... - Page 6 370170
5. Песен номер едно за теб е? Tose Proeski - Boze, Brani Je Od Zla .. това е песента, която никога няма да ми омръзне <3
6. Можеш ли да готвиш? Да, но не обичам
7. Лесно ли се сприятеляваш? Не бих казала.. притеснителна съм доста
8. Лесно ли се засягаш? Зависи
9. Кое е най-омразното нещо, което те карат да правиш? Да простна прането и да сгъвам дрехи >__<
10. Предпочиташ морето или планината за почивка? Морето На Горещия стол или... - Page 6 475896
11. Вярваш ли в Съдбата? Донякъде
12. Играеш ли си с чувствата на хората около теб? Не, защото мразя да си играят и с моите чувства.
13. Скътаваш ли се от работа? Случва се, но гледам да не го правя
14. Обичаш ли да играеш на компютърни игри? Преди обожавах, сега вече не толкова :D
15. Пушиш ли? Не
16. Обичаш ли да похапваш често през нощта? Не
17. Срамежлива ли си? Зависи, но по-скоро да
18. Приключенска натура ли си? Даа, обожавам да пътувам и да посещавам нови и нови неща ^^
19. Обичаш ли високата скорост? Да!!
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/8/2012, 20:44

Вери, благодаря ти за участието в играта На Горещия стол или... - Page 6 338824
Печеливш в анкетата от тази седмица е mishel/ Мариела, така че от утре до 22 часа на 15.1.2012 ще може да й задавате въпроси.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/9/2012, 09:55

Най-сетне и аз имам възможност да задам и аз някое въпросче...

1. Миши, какво общо откриваш в теб и характеристиката на зодията ти?

2. Какво правиш в свободното си време?

3. Какво е истинска любов?

4. Има ли истинска любов?

5. Може ли един мъж да обича истински?

6. Срещала ли си такъв мъж?

7. Какво най много ти липсва от училищния живот?

8. Искаш ли да посъветваш нещо настоящите ученици?

9. Как се приспиваш?

10. Какво не обичаш у хората?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/9/2012, 20:26

Започвам с отговорите На Горещия стол или... - Page 6 3647

1. Миши, какво общо откриваш в теб и характеристиката на зодията ти?
Общото е, че съм мудна, бавно действам, но съм упорита и инатлива, рогато добиче съм си На Горещия стол или... - Page 6 370377
2. Какво правиш в свободното си време?
Ако съм в лошо настроение си пускам някоя любовнокомедийна корейска драма вече американското го позабравих, а ако съм в добро настроение посещавам обичайните за мен сайтове... тук, болидрийм и фейсбук.
3. Какво е истинска любов?
Невероятно, неповторимо, горещо и приятелско чувство между двама души. Да знаеш, че имаш истински човек до себе си, който е готов на всичко за теб и ти си готов на всичко за него, взаимно допълване и здрава връзка.
4. Има ли истинска любов?
Според мен има и вярвам в нея, всеки човек може да я намери стига да има малко търпение, понякога се появява най-неочаквано, но така е и по-сладко точно когато неочакваш нещо то да стане.
5. Може ли един мъж да обича истински?
Да може, на мнението съм че мъж влюби ли се истински обича по-силно от жена стига да намери правилната.
6. Срещала ли си такъв мъж?
Може би от части да, но не можех да отговоря на чувставата му.
7. Какво най много ти липсва от училищния живот?
Най-много ми липсва Ди, всекидневните закачки, шехи и смях с нея, обсъждането ан уроците особено по биология На Горещия стол или... - Page 6 2844 защото сега се виждаме веднъж месечно:( На второ място ми липсват уроците, домашните, ядосването за тази и онази госпожа за еди кое си контролно, на трето госпожите и на четвърто изобщо живота в училище-тийнейджърството, безгрижието, детството. Не е минало кой знае колко време от училищния ми живот, но си изпитвам някаква носталгия На Горещия стол или... - Page 6 233640
8. Искаш ли да посъветваш нещо настоящите ученици?
Изживявайте всеки един миг в училище пълноценно всякаш е последен, после ще ви е много скъп, радвайте се на уроците и госпожите и не им се сърдете толкова, защото са прави като ви натискат да учите На Горещия стол или... - Page 6 918427 Сега например в моя курс като сравня моето училище с училищата на някои от моите колежки разбирам, че колкото и да съм се ядосвала на училището си и да съм упреквала учителките си, те са били прави да ме изтискват така брутално на моменти, защото макар и да съм излязла само със средно си имам необходимите ми знания.
9. Как се приспиваш?
Чета нещо преди да изгася компютъра или пък вече съм изгледала 4-5 серии от някоя драма. А като си легна в леглото задължително пускам the voice за някоя приспивна песен На Горещия стол или... - Page 6 415395
10. Какво не обичаш у хората?
Да се възползват от добрината ми. Хора които се опитват да ме лъжат и си вярват, че успяват.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/10/2012, 11:02

Благодаря за отговорите, аз смело продължавам напред заради това, че не успях да се включа активно в играта последните две седмици.

1. Кой ще избереш, ако Бейби Джун и Лидера се борят за сърцето ти? Защо?

2. Какво най много харесваш в Бейби Джун?

3. Какво най много харесваш в Лидера?

4. Опиши се с песен?

5. Лесно ли прощаваш?

6. Даваш ли втори шанс на хората?

7. С какво може да те впечатли един мъж?

8. Кое е първото нещо, което забелязваш в един мъж?

9. Какво не би простила?

10. Имаш ли истински приятели?

11. Коя е любимата ти част от денонощието?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/10/2012, 21:54

1. Кой ще избереш, ако Бейби Джун и Лидера се борят за сърцето ти? Защо?
Много труден въпрос ми задаваш нуна... Страшно много харесвам Лидера, но мисля че повече харесвам физиката, танцовите и певческите му способности отколкото характера му. По-точно харесвам визията му, сексапила му, всичките му визии ме очароват, но не харесвам особено характера му. Моля неговите фенове тук да не ми се сърдят, но Хьон Джунг си има една надменност, която на моменти ме изнервя. Мисля че и дори да се влюби истински не би се променил за това с голяма трудност ще избера Бейби Джун. Заради неговата доброта и благ нрав и убийствена визия. На Горещия стол или... - Page 6 534932
2. Какво най много харесваш в Бейби Джун?
Усмивката, милия поглед от който винаги строи позитивизъм, преобразяването му ту в зрял мъж, ту в миличко момченце, приятелското му държание, страхотната му физика и пластични движения в танците.
3. Какво най много харесваш в Лидера?
Това, че успява да се преобрази от енергичен и чувствен танцьор и певец в безизразен, студен актьор.
4. Опиши се с песен?
Две ще са Вaby let me love ya и на t-max - don't be rude и наft island - crazy looking only at you. Това са едни от първите песни, които успяха да докоснат съцето ми.
5. Лесно ли прощаваш?
За жалост да, мога да мразя до едно положние след това всичко минава, но зависи и от причината, остава си дозата съмнение в човека, който ме е наранил по някакъв начин.
6. Даваш ли втори шанс на хората?
Да, всеки има право на втори шанс, но пропилее ли и този остава за мен просто познат.
7. С какво може да те впечатли един мъж?
Като за начало чувство за хумор, ориентираност в своите интереси и не на последно място подобаваща външност.
8. Кое е първото нещо, което забелязваш в един мъж?
Ако е просто минувач се заглеждам в походката и косата, не знам защо но те ми правят впечатление, ако е в начало на разговор погледа, усмивката след това мимиките, жестовете.
9. Какво не би простила?
Лъжата от човек, на когото имам безрезервно доверие.
10. Имаш ли истински приятели?
Да, имам но са по-малко от 5те пръстта на едната ми ръка.Но е по-добре човек да има един или двама истински приятели, отколкото куп използвачи. На това мнение съм
11. Коя е любимата ти част от денонощието?
Според зависи дали е учебен, почивен или ден само за мен. Ако е учебен обичам часовете по анатомия и часовете между 19 и 21, когато си почивам. ако е почивен и имам работа вкъщи и по магазините обичам часовете между 18 и 21 и 22 и 2сутринта а ако е ден за мен обичам часовете от 12 на обяд до 8:30 вечерта, тогава се отдавам на филмов маратон. Вижда се сигурно малко сложна програма, но е доста приятна На Горещия стол или... - Page 6 44536

Нуна, много ми беше приятно да отговоря и на тези въпроси, но си признавам, че на някои доста ме затрудни особено на първия На Горещия стол или... - Page 6 21596 На Горещия стол или... - Page 6 918427
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/11/2012, 09:09

Аз продължавам, поела съм щафетата...На Горещия стол или... - Page 6 968736

1. Кое е най-романтичното ти преживяване?

2. Момент от драма, който искаш да ти се случи и на теб?

3. Срещала ли си българско момче с поведение на герой от корейска драма?

4. Имаш ли си корейска драма, която никога не би спряла да гледаш?

5. Имаш ли си любима книга?

6. Как празнуваш рождения си ден?

7. Без какво не излизаш?

8. Суетна ли си?

9. Какъв грим обичаш?

10. Как изглежда най-красивата жена?

11. Какъв темперамент си?

12. Закъсняваш ли?

13. Суеверна ли си?

14. Имаш ли талисман?

15. В коя драма искаш да си главната героиня?

16. Имаш ли си някакъв ритуал, преди нещо важно?

17. Пиеш ли кафе?

18. Вреден навик?

19. Хоби...

20. Как хареса SS501?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/11/2012, 19:42

1. Кое е най-романтичното ти преживяване?
Може би спонтанна целувка. На Горещия стол или... - Page 6 289786
2. Момент от драма, който искаш да ти се случи и на теб?
Ох, много са аз по принцип гледам основно любовнокомедийни драми и любимата ми сцена в тях е неочакваното признание в любов на един от героите.
3. Срещала ли си българско момче с поведение на герой от корейска драма?
За жалост не и не мисля, че ще срещна просто съм на мнение че българите са много далеч от персонажа на герой в корейска драма.
4. Имаш ли си корейска драма, която никога не би спряла да гледаш?
Да, Kim Sam Soon, Goong и може би Dream high.
5. Имаш ли си любима книга?
Срам ме е да си призная, но не. Чета книги от време на време, но засега никоя не е приковала вниманието ми.
6. Как празнуваш рождения си ден?
На заведение с приятели.
7. Без какво не излизаш?
Без телефона си, всичко друго мога да забравя, но това ми е най-необходимо.
8. Суетна ли си?
Да, може да се каже, че съм суетна на моменти.
9. Какъв грим обичаш?
Зависи според повода, в ежедневиеото ми стига само спирала и гланц, но ако има определен повод слагам малко повечко грим. Но сега в това зимно време не нося никакъв, не обичам да си слагам, когато е студено.
10. Как изглежда най-красивата жена?
Такава каквато е - естествена.
11. Какъв темперамент си?
Мисля, че съм флегматик. Бавна, но упорита, свенлива и трудно променям навиците си.
12. Закъсняваш ли?
Оо да, това е обичайният ми номер, понякога дори го правя нарочно. Особено в 12ти клас, когато имахме за 1ви час физкултура аз винаги се успивах На Горещия стол или... - Page 6 918427
13. Суеверна ли си?
На моменти да, най-вече когато съм под напрежение.
14. Имаш ли талисман?
Не нямам.
15. В коя драма искаш да си главната героиня?
Може би в БОФ.
16. Имаш ли си някакъв ритуал, преди нещо важно?
Като всички българи карам някой да ми излее вода, когато тръгвам.
17. Пиеш ли кафе?
Да, ако съм изморена или имам за четене по няколко чаши на ден.
18. Вреден навик?
Ям прекалено много сладко На Горещия стол или... - Page 6 27830
19. Хоби...
Гледането на драми и превеждането на някоя от време на време.
20. Как хареса SS501?
Ами Ди е виновна На Горещия стол или... - Page 6 370377 за година и нещо успя да ми ги набие в главата с помоща на love ya и BOF На Горещия стол или... - Page 6 820384
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/13/2012, 19:40

Миши, присмиваше ми се, но и ти ги хареса накрая :D
Сега е мой ред да ти задам няколко въпроса:
1. Коя група за теб е на първо място след SS501?
2. След толкова време и след като се запозна и с други групи SS501 все още ли са на първо място за теб или не и защо?
3. Имало ли е моменти, в които страшно много съм те ядосвала?
4. Подреди следните звезди по хубост или гласови/ актьорски данни: GD (Big Bang), Micky Yoochun (JYJ), Lee Min Ho, Lee Jun Ki, Jang Gun Sok, Lee Hong Ki (F.T. Island), Bi Rain, Taecyeon (2РМ), Yo-seob (Beast), Lee Joon (MBLAQ)
Ким Хьон Джунг и Ким Хьонг Джун са изключени по обективни причини… знам, че те ще са на първите 2 позиции.
5. Знам, че си гледала много драми, някои дори сме гледали заедно с теб, можеш ли да ми кажеш твоя ТОП 10 в драмите.
6. Кой е любимия ти цвят и защо?
7. Искаш ли да живееш в драга страна или само да я посетиш и коя е страната?
8. Кой е любимият ти анимационен герой?
9. Любим актьор от световното кино и от Азия?
10. Любима актриса от световното кино и любимката ти от азиатското кино?
11. Някога мислила ли си за кариера като певица или актриса?
12. Както те отегчава?
13. Как мислиш да празнуваш 20тия си рожден ден?
14. Би ли се омъжила за чужденец и в частност кореец?
15. Мислила ли си как ще кръстиш детето си?
16. Колко деца искаш да имаш?
17. Кое е качеството, което най-много харесваш в себе си?
18. Каква съм в твоите очи?
19. Лесно ли допускаш някого до себе си? Като приятели? А мъжe?
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/13/2012, 22:44

1. Коя група за теб е на първо място след SS501?
В доскоро съществували е ДБСК а в момента мисля че е Биг Бенг.
2. След толкова време и след като се запозна и с други групи SS501 все още ли са на първо място за теб или не и защо?
Да, все още са на първо място. Те са първата ми група няма как да ги забравя а и са ми помагали в трудни за мен моменти винаги. Въпреки че не съм много запозната с всички корейски групи, знам около 7-8 максимум (срам ме е, но това си е голата истина) просто не съм се интересувала.
3. Имало ли е моменти, в които страшно много съм те ядосвала?
На Горещия стол или... - Page 6 918427 Страшно много не, но е имало моменти, когато си ме ядосвала, но те са били прости ежедневни неща.
4. Подреди следните звезди по хубост или гласови/ актьорски данни: GD (Big Bang), Micky Yoochun (JYJ), Lee Min Ho, Lee Jun Ki, Jang Gun Sok, Lee Hong Ki (F.T. Island), Bi Rain, Taecyeon (2РМ), Yo-seob (Beast), Lee Joon (MBLAQ)
Ким Хьон Джунг и Ким Хьонг Джун са изключени по обективни причини… знам, че те ще са на първите 2 позиции.

Относно Бебо и Лидера разбирам защо си ги изключила На Горещия стол или... - Page 6 534932 ето я и моята класация:
1.Lee Min Ho, беше първия актьор, когото истински харесах, заради играта и способностите му.
2.Lee Hong Ki, причината е "Красиви като ангели" и гласа му като цяло особено в песента Bad woman.
3.GD (Big Bang), нямам основателна причина, може би е заради това което е самият той.
4.Lee Jun Ki-невероятен певец, актьор и танцьор На Горещия стол или... - Page 6 459100
5.Micky Yoochun - Empty, гласъм му там ме опиянява. На Горещия стол или... - Page 6 688934
6.Bi Rain-заради изключителните му сладки муцунки и секси движения в танцитеНа Горещия стол или... - Page 6 197836
7.Jang Gun Sok-Красиви като ангели, това е основната причина.
8.Taecyeon (2РМ)-невероятен глас, този дразгав нюанс в гласа му много ми допада.
9.Yo-seob (Beast)-не знам много за него, но знам че има нежен глас ^^
10.Lee Joon (MBLAQ)-страхотно изпълнение в it's war.
5. Знам, че си гледала много драми, някои дори сме гледали заедно с теб, можеш ли да ми кажеш твоя ТОП 10 в драмите.
1.BOF
2.Secret garden.
3.Goong.
4.Красиви като ангели.
5.My name is Kim Sam Soon.
6.Playfull kiss.
7.Dream high.
8.Personal taste
9.Iljimae
10.Full house.
6. Кой е любимия ти цвят и защо?
Може би цикламеното, някак си ме успокоява самата гама.
7. Искаш ли да живееш в дрyга страна или само да я посетиш и коя е страната?
Със сигурност искам да посетя Южна Корея, сигурна съм че е драга страна, но и не се съмнявам, че и там има престъпност и корупция, но е доста по-занижена от тук. Може би искам да поживея малко там, но не завинаги искам някой ден да се върна тук.
8. Кой е любимият ти анимационен герой?
Звярът от анимацията "Красавицата и звяра", харесвам чертите и характера му.
9. Любим актьор от световното кино и от Азия?
Хм от световното кино може би са Арнолд Шварценегер и Джони Деп, а от Азия-И Мин Хо.
10. Любима актриса от световното кино и любимката ти от азиатското кино?
Любимата актриса от световното кино нямам, никоя не ми допада. А от азиатското Ким Сун А.
11. Някога мислила ли си за кариера като певица или актриса?
Да, но като малка. Сега мисля, че в България като певица освен като чалгаджийка, друга не мога да бъда, зашото тук няма реализация в другите стилове, а нямам такова желание. А за кино не мисля, че бих могла имам голяма сценична треска На Горещия стол или... - Page 6 629932 въпреки че в училище съм участвала в една две пиески, но без особен успех, нали си знаеш На Горещия стол или... - Page 6 666279
12. Както те отегчава?
Скучното, безинтересно, зимно всекидневие.
13. Как мислиш да празнуваш 20тия си рожден ден?
С теб, с приятелки по време на и след празника На Горещия стол или... - Page 6 679926
14. Би ли се омъжила за чужденец и в частност кореец?
Оо да, стига да се влюбя, стига сърцето ми да поиска, няма да се омъжа за човек, когото не обичам.
15. Мислила ли си как ще кръстиш детето си?
Харесала съм си две имена Елена и Александър, но искам да го кръстя на баща ми а с неговото име малко трудно се получават добри комбинации:( но има още доста време за това не бързам да стана майка^^
16. Колко деца искаш да имаш?
Иска 2 или 3 деца, не едно искам голямо семейство.
17. Кое е качеството, което най-много харесваш в себе си?
Успявам да прикрия чувствата си пред хората, които не искам да знаят какво мисля и чувствам.
18. Каква съм в твоите очи?
Най-добрата ми приятелка без която не мога и която ми липсва. Моята втора упора след баща ми и наистина го чувствам.
19. Лесно ли допускаш някого до себе си? Като приятели? А мъжe?
В интерес на истината не, трудно се сприятелявам и свиквам с някого, но когато се отпусна и се доверя на даден човек просто го приемам и го допускам до себе си.

Изпоти ме Ди с тези въпроси, но ми беше много приятно. Благодаря ти сарангхе На Горещия стол или... - Page 6 338824
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/14/2012, 12:14

1. Кой ти е любимеца от Big Bang и защо?
2. Защо избра точно Хьон Джунг и Хьонг Джун?
3. Сподели нещо за което си мечтала от малка то се е сбъднало?
4. Оптимист, песимист или реалист?
5. Вярваш ли в Бог? И в двата случая защо?
Върнете се в началото Go down
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/14/2012, 12:39

Здравей аз имам само три въпрос На Горещия стол или... - Page 6 216155
1.Вярваш ли /както лидерът вярва/ във извънземни? На Горещия стол или... - Page 6 918427
2.Искаш ли да видиш на живо такъв/извънземен де/? На Горещия стол или... - Page 6 593930
3.Били летяла във космоса ако имаш възможност? На Горещия стол или... - Page 6 233640

П.С.Надявам се да се забавляваш докато четеш и отговаряш на моите въпроси На Горещия стол или... - Page 6 338824
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/14/2012, 20:12

Нуна се върна и мисля да ти задам малко комедийни въпроси... На Горещия стол или... - Page 6 918427

1. Кога си стигнал прекалено далеч?
2. Със или без?
3. Наполовина пълна или наполовина празна е чашата?
4. Колко е дълго е твоето 'завинаги'?
5. Как пиеш кафето си?
6. Вода или сок?
7. Бира или кола?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/14/2012, 22:36

Хехе, колко въпросчета имам На Горещия стол или... - Page 6 165900

1. Кой ти е любимеца от Big Bang и защо?
ТОП-заради страхотния му рап и специфичен тембър.
2. Защо избра точно Хьон Джунг и Хьонг Джун?
Когато Ди ми пусна за първи път СС аз все още бях със стереотипа за азиатчета-гейчета (с извинение) и единствения, когото различавах и ми се стори интересен беше Хьонг Джун. Направи ми много добро впечатление особено в u r man е толкова жив и действен и така ми стана слабост. А Хьон Джунг харесах заради BOF и Love ya, чудех се как може един човек да е толкова безизразен (въпреки че по-точно прикрива чувствата си) във филма а в песента да пее и танцува с такъв хъс и страст. И от там нататък със следващите песни просто ми сгряваха душата а след това поопознах и останалите членове.
3. Сподели нещо за което си мечтала от малка то се е сбъднало?
За съжаление май няма такова
На Горещия стол или... - Page 6 869595
4. Оптимист, песимист или реалист?
Зависи от ситуацията, дали съм изнервена, напрегната или спокойна. Но мисля, че и от 3те си имам по малко. За хората които не ме познават може да останат с впечатлението, че съм оптимист, но за тези, които знаят що за чешит съм със сигурнност ме мислят за песимист.
На Горещия стол или... - Page 6 27830
5. Вярваш ли в Бог? И в двата случая защо?

Да вярвам. Мисля че има някой, който бди над нас, може би чертае и съдбата ни, която и ние си променяме в зависимост от решенията си. Просто вярвам нямам точна причина.

Благодаря за въпросчетата ЖуНа Горещия стол или... - Page 6 338824
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/14/2012, 22:44

1.Вярваш ли /както лидерът вярва/ във извънземни? На Горещия стол или... - Page 6 918427
Даа вярвам, не може сред толкова галактики ние на Земята да сме единствените живи същества, няма логика еволюцията да е проработила само тук. На Горещия стол или... - Page 6 913830
2.Искаш ли да видиш на живо такъв/извънземен де/? На Горещия стол или... - Page 6 593930
Ох, хем искам хем не искам На Горещия стол или... - Page 6 918427 Искам да видя, любопитно ми е ама знам че видя ли ще ми изхвръкне душицата дори да е любезно извънземноНа Горещия стол или... - Page 6 84533
3.Би ли летяла във космоса ако имаш възможност? На Горещия стол или... - Page 6 233640
Оо да, много ми се иска да видя как е там горе а и да съм в безтегловност На Горещия стол или... - Page 6 377163

Благодаря ти Петя, въпросите ти бяха много забавни На Горещия стол или... - Page 6 338824
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/14/2012, 22:58

1. Кога си стигнала прекалено далеч?
Май в мечтите си На Горещия стол или... - Page 6 918427
2. Със или без?
Със ..............На Горещия стол или... - Page 6 84533маслооо
3. Наполовина пълна или наполовина празна е чашата?
Наполовина пълна за сега На Горещия стол или... - Page 6 30839
4. Колко е дълго е твоето 'завинаги'?
До ъгъла на тротоара На Горещия стол или... - Page 6 2022051651
5. Как пиеш кафето си?
Късо-с 3-3,5 захарчета и а при дългото може да стигнат и до 7, зависи дали съм прегладняла за захар На Горещия стол или... - Page 6 1228192175
6. Вода или сок?
Сок
7. Бира или кола?
Кола, бирата ми горчи На Горещия стол или... - Page 6 2263128955

Благодаря нуна, забалявах се На Горещия стол или... - Page 6 748295836
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime1/15/2012, 23:49

От днес, 16.01.2011 Петя - 1985 като ник във форума, е на Горещия стол. Моля ви, не забравяйте да й задавате въпроси! На Горещия стол или... - Page 6 968736
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-